تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل با نصب ویندوز 8 ( خواهشا سریع کمک کنید )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض مشکل با نصب ویندوز 8 ( خواهشا سریع کمک کنید )

با سلام

دوستان من ویندوز 8 زیادی دانلود کردم بعضی از این ویندوز هارو وقتی میخوام نصب کنم با ارور زیر مواجه میشم

مخصوصا 2تا ویندوز 8 که از همین سافت گذر دانلود کردم اینجوریه میریزم روی فلش و میخوام نصب کنم بعد از اینکه زبان رو انتخاب کردم و بعد روی instal کلیک میکنم این ارور رو میده

ممنون میشم راهنماییم کنید مشکل کجاست

2. این کاربر از p.devil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه henry_2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

به احتمال زیاد، سیستم شما و سخت افزارهاش، قابلیت نصب ویندوز 8 رو ندارن.
    یکی از دوستهام هم میگفت این مشکل رو داره. بهش گفتم کیس رو بیاره ببینم مشکل از چیه.
    اگه تونستم مشکل اون رو حل کنم، همینجا راه حلش رو میذارم

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

مشکل از فایل INSTALL.WIM در پوشه ی SOURCES است.با نرم افزاری مثل 7ZIP اون فایل رو باز کن ببین محتویات داخلش خراب نشده؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برای این اروری که دریافت میکنید دو تا راه حل گذاشته قبلش برنامه virtual box از پایین دانلود اگر که یک سیستم عامل دیگه روی سیستم دارین داخل اون نصب کنید بعدش همین ویندوز خودتون که این پیغام دریافت میکنید داخل محیط virtual box هم نصب ببینید بازم همون پیغام دریافت میکنید یا که نه اگر اون پیغام نداد روشهای پایین برین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش اول

ابتدا فلش خودتون به سیستم وصل کنید بعدشم dvd ویندوز 8 داخل دستگاه قراربدین بعد کلیدهای win + x از داخل محیط دسکتاپ همزمان بزنید از منویی که باز میشود گزینه command prompet admin انتخاب کنید در کادری که باز میشود این دستور پایین برتیب وارد برای هرکدوم جدا اینتر بزنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در دستور بالا منظور از select disk 1منظور ازشماره 1 همون فلش شما میشود که در شکل پایین زیرش با خط سبز مشخص کردم حالا اگر از شما بجای 1 شماره 2 بود باید تایپ کنید select disk 2 که از شما شماره 2 مربوط به فلش میشود

کد:
    بعدشم باز همین پنجره رو از نوع باز اینسری دستورات پایین وارد برای هرکدوم جدا اینتر بزنید

کد:

دردستور بالا منظور از J همون درایوی میشود که dvd ویندوز 8 در اون قراردادین منظور از I هم درایو فلش شما میشود که از شما باید حروف موردنظر جایگزین کنید در مرحله آخرم فایلهای ویندوز روی فلش کپی بعد اقدام به نصب ویندوزاز نوع از طریق فلش کنید

کد:

کد:

روش دوم

یک فلدر روی یکی از درایوهای هارد درست کنید اسمش به Windows 7 Setup تغییر بدین بعد تمامی فایلهای موجوددر dvd ویندوز 7 داخل همین فلدر کپی کنید بعد فایل setup ویندوز از داخل همین فلدر اجرابعد اقدام به نصب ویندوز کنید

کد:
    روش سوم

با یک برنامه رایت بطور مثال ImgBurn از نوع اقدام به رایت ویندوز 8 کنید البته با سرعت پایین بعد تست کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •