تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: Rising Storm

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض Rising Storm

چند روز پیش بود که این بازی در استیم 75 درصد تخفیف خورده بود و منم دیدم فرصت خوبیه و خریدمش و بعد از چند ساعت بازی تصمیم گرفتم تاپیکشم بزنم .
    این بازی شامل فقط بخش Multiplayer بازی Red Orchestra 2 به همراه DLC های اون هست و در زمان جنگ جهانی دوم روی میده و بزرگترین ویژگیش نزدیک بودن نبردش به واقعیته و از لحاظ سیستم نبرد با بازی های هم سبک کاملا متفاوته و اصلا در اون نمیتونید یک نبرد اکشن سریع رو ببینید و همه چیز کاملا بر تاکتیک هست . محبوب ترین مود بازی(اسمش رو مود نمیشه گذاشت البته) Realistic هست که در اون قدرت گلوله ها و Recoil سلاح ها مطابق واقعیت هست و بازی رو یک شبیه ساز نبرد می کنه . در این بازی شما هر قدمی که میخواید بردارید باید قبلش محیط رو کاملا چک کنید تا کسی در کمین نباشه . وقتی می بینید یک دشمن داره به طرفتون میاد قبل از این که برید طرفش و بهش شلیک کنید باید حواستون باشه که یک تله نباشه و Sniper ـی در یک جا منتظر نباشه که شما خودتونو نشون بدید .
    همچنین در این بازی بر خلاف بسیاری از بازی های دیگه قبل از شلیک باید حواستونو کاملا جمع کنید که به یار شلیک نکنید چرا که حتی اگه موس رو روی یاری که در دور هست ببرید ، اسمش نوشته نمیشه(برای دیدن اسم باید خیلی بهتون نزدیک باشن) و در نتیجه ممکنه به اشتباه یارتون رو بکشید که ازتون امتیاز کم می کنه .
    در بازی قسمت های مختلف بدن با هم فرق دارن و برای مثال اگر به پای کسی که قبلا به پاش تیر خورده(و یا از ارتفاع پرت شدن پایین) بزنید دمیج بیشتری میخورن و حتی ممکنه که خونریزی کنن و اگه خونریزی رو سریع بانداژ نکنن کشته میشن .
    از دیگر ویژگی های بازی طراحی زیبا و دقیق مپ هاست که بر پایه مناطق جنگی در جنگ جهانی دوم ساخته شدن به خصوص مپ های معروف تر نظیر استالینگراد .
    این هم یه عکس که از بازی گرفتم ، در اینجا من سریعا خودم رو به یه خونه که میدونستم به محلی که در اون لحظه نبرد توش شدت داشت نزدیکه رسوندم ، ولی 3 نفر از دشمن هم دنبالم بودن . صدای تیر تفنگ شنیدم(که احتمالا یارم شلیک کرده بود) در نتیجه سریع برگشتم تا شاید دشمن دنبالم باشه . همون لحظه یه نفر اومد ، اونو کشتم و به سمت خونه بغلی رفتم(چون اینجا لو رفته بود) ، توی مسیر نفر دوم رو هم کشتم . وقتی رسیدم دیدم که از پشت به پام گلوله خورد ، سریع رفتم توی خونه و دشمن هم به دنبالم . یک تیر بهش زدم و لحظه ای که دیگه میدونستم مرگم حتمیه ، یکی از یار با اسنایپر اون رو کشت . همه این ها فقط در چند دقیقه !
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همانطور که می بینید در بازی نشونه برای تیر اندازی وجود نداره

2. 8 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز p30 arman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خوب نظر میاد

4. این کاربر از p30 arman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه cpt.sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام آقا شرمندم میدونم جاش اینجا نیست ولی هر چی گشتم جاش و پیدا نکردم
    این الان باید با steam بازی کرد ؟ پولی ؟ خب چنده ؟ من عاشق این سبک بازیام ! چطوری اک steam بسازم مثل شما ها و باش بازی بخرم ؟
    بازم ببخشید جاش اینجا نبود پرسیدم

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

سلام
    والله من خریدم 15 تومن که البته 75 درصد تخفیف بود : دی
    بازیش محشره ولی مشکل جمعیت داره و در طول روز 1000 و خرده ای و در شب هم 2000 و خرده ای آنلاینن توش .
    شما میخوای شوتر بگیری ، سریع تا فردا اکانت استیم بساز(با چیزشکن برو سایت steamcommunity.com و ثبت نام کن و استیم رو دانلود کن ، برای بازی و یا کار با استیم چیز شکن نیاز نیست) Counter Strike Global Offensive بخر که شده 3.5 دلار !(تقریبا 12 تومن) . برای خرید هم سایت زیر من میخرم ازش ، هم قیمتش خوبه هم پاسخگوییشون خیلی سریعه :
    arsangame.com
    به نظرتون کانتر رو بخرم ؟ (با توجه به این که Rising Storm رو در سبک شوتر دارم که عالیه ولی جمعیتش خیلی کمتره از کانتر)

7. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

Rising در حال حاضر یکی از بهترین شوترهای آنلاین و چند نفره هست. من یه مدت بازی رو انجام میدادم واقعاً عالی بود.
    بازیش شِرتَکی نیست باید خیلی حساب شده جلو بری. اگه همین طوری سرتو بندازی پایین سریع میمیری! مخصوصاً مود رئالیستیک ـش که با یه تیر کشته میشی... این چیزاش بازی رو قشنگ کرده.
    امیر، الان بازیم 5 گیگ آپدیت میخواد :| وگرنه میومدم با هم بازی کنیم... آپدیت که شد خبرت میکنم.
    (راستی قبلاً پلیراش زیاد بود. سروراش پر بودااااا !! )

9. این کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

عاشق سیستم جاذبه هستم توش . قشنگ رعایت شده و اینطور نیست از چند کیلومتری تیر بزنی یارو بمیره راحت . معمولا من برای کشتن کسی که خیلی دوره حداقل 3 تیر باید بزنم . دو تیر اول برای اینه که ببینم چه قدر باید بالاتر بگیرم نشونه رو تا بر اثر جاذبه زمین بخوره به یارو .
    Last edited by Arrowtic; 30-11-2013 at 16:30.

11. 2 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    والله من خریدم 15 تومن که البته 75 درصد تخفیف بود : دی
    بازیش محشره ولی مشکل جمعیت داره و در طول روز 1000 و خرده ای و در شب هم 2000 و خرده ای آنلاینن توش .
    شما میخوای شوتر بگیری ، سریع تا فردا اکانت استیم بساز(با چیزشکن برو سایت steamcommunity.com و ثبت نام کن و استیم رو دانلود کن ، برای بازی و یا کار با استیم چیز شکن نیاز نیست) Counter Strike Global Offensive بخر که شده 3.5 دلار !(تقریبا 12 تومن) . برای خرید هم سایت زیر من میخرم ازش ، هم قیمتش خوبه هم پاسخگوییشون خیلی سریعه :
    arsangame.com
    به نظرتون کانتر رو بخرم ؟ (با توجه به این که Rising Storm رو در سبک شوتر دارم که عالیه ولی جمعیتش خیلی کمتره از کانتر)
    سلام ، ثبت نام کردم ، دانلود کردم ، نصب کردم ، 104 مگ هم آپدیت کردم !
    اما موقع login کردن سر
    connecting steam account : cptsepehrk...
    میمونه ... !!!! میترسم چیز شکنم بزنم ، مشکلی پیش بیاد ! چیکار کنم ؟

پ.ن : حل شد مرسی اسم اک شما چیه add friend کنمتون ؟
    پ.ن 2 : این store باز نمیشه
    پ.ن 3 : با چیز شکن باز شد ! مطمئنی برا باز کردن بازی نمیخواد دیگهه ؟؟ اخه پینگ به وضع داغونی ، داغون میشه ! بعد میگم هر چیم بخرم هم میتونم دانش کتم هم میتونم آنلاین بزنم ؟ ببخشید انقدر سوال می پرسماا
    پ.ن 4 : کجا میتونم پول بدم ؟ یعنی ویسا کارت ؟ ؟
    Last edited by cpt.sepehr; 02-12-2013 at 00:16.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

1)Arrowtic هستم .
    3) آره مطمئنم .
    4)سایت زیر خیلی خوبه :
    arsangame.com
    هر بازی خواستی ازش بخری تو یاهو یا استیم از فروشندش(تو سایتشون آیدی هاشونو دادن) بپرس قیمتو بعد پولو بریز چون بعضی وقتا بازیا تخفیف میخورن .
    الآن کلی بازی خوب تخفیف خوردن :
    شما برای بازی کردن نیاز به چیز شکن نداری . اگه هم خواستی بازی بخری به صاحب این سایت(یا سایتای دیگه ، ولی من خودم از ایشون گرفتم از همه جا راضی ترم) میگی ، برات همون موقع میخرش . بعدش یا گیفت میکنش به اکانتت(از هر کسی خریدی بگو اکانت نه ایمیل چون اگه بفرستن به ایمیل بعضی وقتا بدبختی داره) یا تو خود استیم Trade می کنن بات . برای باز کردن گیفت و اضافش به لیست بازیهاتون و یا Trade کردن چیز شکن میخواد . وقتی بازیو تحویل گرفتید با چیز شکن انتخابش می کنید و از بین دو گزینه که میده Add to my games library رو می زنید . حالا دیگه میتونید چیزشکن رو خاموش کنید و برید وی Library و شروع به دانلود بازی کنید .(دانلود کردن بازی ها هم چیز شکن نمیخواد)
    کلا من خودم شاید چندماهی یه بار چیزشکن بخوام ، اونم برای وقتیه که بازی یا آیتم دوتا2 میخرم .
    Last edited by Arrowtic; 02-12-2013 at 06:51.

14. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

مرسی از جوابتون
    اما من خودم VisaCard دارم ، نمیتونم ازش استفاده کنم ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

حتما میتونید . ولی چه جوریشو نمیدونم .(تجربه ای در این باره نداشتم)

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •