تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: چند تا سوال فوری فوتی!!!!!!!!!!!!

داره خودمونی میشه mohammad13.blogfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض چند تا سوال فوری فوتی!!!!!!!!!!!!

سلام دوستان. من دانش آموز رشته علوم تجربی هستم . چند تا سوال داشتم.
    1. برای تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه شیراز حد اکثر باید چه رتبه ای بیارم؟ چون یه نفری می گفت که با 1300 داروسازی تهران میاری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2.هزینه داروسازی دانشگاه آزاد هر ترم چقدر است؟ آیا قبول شدنش کار آسانی هست یا نه؟
    3. آیا تفاوت مدرک داروسازی آزاد و دولتی خیلی فاحش است؟ ممکنه بعدا با آزاد به مشکل بخورم؟
    البته من امسال کنوکوری نبودم ، اما دارم از همین الان برای هدفم برنامه ریزی می کنم
    ممنونم اگه سریعا کمک کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان. من دانش آموز رشته علوم تجربی هستم . چند تا سوال داشتم.
    1. برای تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه شیراز حد اکثر باید چه رتبه ای بیارم؟ چون یه نفری می گفت که با 1300 داروسازی تهران میاری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2.هزینه داروسازی دانشگاه آزاد هر ترم چقدر است؟ آیا قبول شدنش کار آسانی هست یا نه؟
    3. آیا تفاوت مدرک داروسازی آزاد و دولتی خیلی فاحش است؟ ممکنه بعدا با آزاد به مشکل بخورم؟
    البته من امسال کنوکوری نبودم ، اما دارم از همین الان برای هدفم برنامه ریزی می کنم
    ممنونم اگه سریعا کمک کنید
    1- كلا هر سال با سالهاي قبل فرق ميكنه ممكنه يهو يكي با 1800 هم بياره ولي يه سال با 1000 هم نياره ولي بطور معمول حتما بايد رتبه ي زير 2000 بيارين واسه دارو شيراز
    2-هزينشو نمي دونم ولي نبايد بيشتر از 1 تومن دربياد البته مثل اينكه از امسال شهريه ها 15 درصد رفته روش.قبولي تو دانشگاه آزادشم خيلي سخته و كار هركسي نيست پس كاملا جدي بگيرش
    3-اصلا فرق آزاد و سراسري اينكه تو سراسري به دانشجو گير زيادي ميدن و ازش كار ميخوان اما تو آزاد دارو دانشجوها خيلي زرنگ و درس خونن و به خودشون بستگي داره كه تو دانشگاه دنبال درس ميرن يا چيز ديگه اي .
    4- يه توصيه اگه رتبت نرسيد به دارو حتما برو شيمي از اونجا ميتوني تو مقاطع بالاتر دارو هم بخوني...

3. 2 کاربر از alishadabmehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه milla.online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Lian

پيش فرض

منم یه سوال دارم... هزینه دندون پزشکی آزاد چنده هر ترم حدودا؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

منم یه سوال دارم... هزینه دندون پزشکی آزاد چنده هر ترم حدودا؟؟؟؟
    يه رفيق داشتم كه دندون آزاد مي خوند ترمي 1و 200 ميداد حالا با هزينه هاي جانبي بيشتر هم ميشه شما رو يك و نيم حساب كن.

6. این کاربر از alishadabmehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •