تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: خرید کارت گرافیک یا xbox360

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض خرید کارت گرافیک یا xbox360

با سلام خدمت همگی دوستان یک سوالی برام پیش اومد شاید عجیب باشه ولی برام سوال شده .

میخواستم ببینم آیا بهتر کارت گرافیک بخرم برای بازی و سیستم ارتقا بدم یا نه کنسول بازی بخرم مثلاxobox 360 .

به خاطره این میگم چون همیشه بازیهای کنسول بعد از مدتی متوقف میشه مثلا همین پلی استیشن یکی دارم بازیهاش دیگه به اون صورت توی بازار نیست دیگه بازی جدید براش تولید نمیشه . یا پلی استیشن 2 هم کم شده بازیهاش ولی پر از xbox360 . حالا فردا دوباره سونی یا ماکروسافت بیان یک دستگاه جدیدتر بزنند بازیهای xobox360 کم میشه . آیا این طور نیست ؟
    بعد یک سوال دیگه گرافیک بازیهای کامپیوتر بیشتر یا xbox360 ؟ توی کنسولها بازی بیشتر یا توی کامپیوتر > آیا هر بازی برای هر کنسولی ساخته میشه برای کامپیوتر هم میاد ؟

منونم میشم جواب سوالاتم بدی

داره خودمونی میشه bahman26's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    teroon

پيش فرض (.;

به خاطره این میگم چون همیشه بازیهای کنسول بعد از مدتی متوقف میشه
    یعنی شما فکر میکنی با خرید یک کارت گرافیک دیگه همیشه میتونی بازی های روز رو بازی کنی ؟
    همونطورکه کنسول ها ارتقا پیدا میکنن شما هم باید گرافیکت رو ارتقا بدی
    البته الان 360خودش حدود220 هست ولی اگه قصد ارتقا داشته باشی فکرکنم فقط گرافیکت 200 بشه
    حالا رم و سی پی یو رو بیخیال

3. این کاربر از bahman26 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Smoke_1110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    در محضر خدا

پيش فرض

به نظر من خرید کنسول بهتره البته همین قیاسی که شما در مورد کنسولهای بازی انجام دادید مثل پلی1 که دیگه بازی جدیدش نیست برای گرافیک 128 هم الان بازی جدیدی نیست پس کنسول بهتره چون نیازی به سی پی یو و رم و غیره نداره و تنها هدف و تخصصش بازی هست و برای همین هم ساخته شده

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام خدمت همگی دوستان یک سوالی برام پیش اومد شاید عجیب باشه ولی برام سوال شده .

میخواستم ببینم آیا بهتر کارت گرافیک بخرم برای بازی و سیستم ارتقا بدم یا نه کنسول بازی بخرم مثلاxobox 360 .

به خاطره این میگم چون همیشه بازیهای کنسول بعد از مدتی متوقف میشه مثلا همین پلی استیشن یکی دارم بازیهاش دیگه به اون صورت توی بازار نیست دیگه بازی جدید براش تولید نمیشه . یا پلی استیشن 2 هم کم شده بازیهاش ولی پر از xbox360 . حالا فردا دوباره سونی یا ماکروسافت بیان یک دستگاه جدیدتر بزنند بازیهای xobox360 کم میشه . آیا این طور نیست ؟
    بعد یک سوال دیگه گرافیک بازیهای کامپیوتر بیشتر یا xbox360 ؟ توی کنسولها بازی بیشتر یا توی کامپیوتر > آیا هر بازی برای هر کنسولی ساخته میشه برای کامپیوتر هم میاد ؟

منونم میشم جواب سوالاتم بدی
    ببینید ، کنسول ها هم از سخت افزار درست شدن و بعد از مدتی از رده خارج می شن ، همون طور که کارت گرافیک های 4-5 سال پیش کاملأ از رده خارج شدن .
    این که سیستمتون رو ارتقا بدین و یا کنسول بگیرین کالمأ به خورتون بستگی داره.... کلأ خرید کنسول دردسرش کمتره ، هر بازی ای که بگیرین رو می تونید راحت انجام بدین و تنظیم سطح گرافیک و کرک و ... نداره .
    از نظر قدرت پردازشی ، کامپیوتر در سطح بسیار بالارتی قرار داره و یک جورایی دیگه قابل مقایسه نیستند!! (البته باز هم بستگی داره که چه قدر برای سیستم هزینه کنید .)
    در کل اگه به بازی های اکشن سوم شخص ، پلتفرمر ، ورزشی ، مسابقه ای و ... علاقه دارین کنسول براتون خیلی بهتره ..
    اگه به اکشن اول شخص ؛ استراتژیک ، نقش آفرینی علاقه دارین ، دسکتاپ خیلی بهتره....
    در کل کاملأ به سطح علاقه و نیاز شما بستگی داره .

6. 2 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouryakhan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

هر دو رو بگیر خودتو انقد غذاب نده..!

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

بدون شرح !

آخر فروم باز erno69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بابلسر

پيش فرض

دسکتاپ بهتره...

پروفشنال hamijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    ღღIn ThE HeAvEnღღ

پيش فرض

دوست عزيز من جفتشو دارم . يعني هم يه سيستم خوب دارم هم Xbox . به نطر من اگه حتما به كارت گرافيك نياز نداري Xbox بگير . چون واقعا بازي كردن با كنسول خيلي فاز ميده . ديگه درد سر هم نداره . حالا حالا ها هم قرار نيست كنسول جديد بياد . اينيم كه مايكرو داده همون ايكس باكس قبليه فقط هاردش 250 شده و wifi داره همين . فعلا هم بازي تا دلت بخواد واسش ساختن و ميسازن .

به نظر من اگه عشق بازي هستي فقط به Xbox فكر كن ...

11. این کاربر از hamijoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال fouad-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اگه سیستمت خیلی قدیمیه، خوب کنسول زیاد جالب به نظر نمیاد.
    اگه سیستمت فقط توی بازی مشکل داره کنسول

اگه نباشه جاش خالی می مونه AMIRICE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اگه سیستمت خیلی قدیمیه، خوب کنسول زیاد جالب به نظر نمیاد.
    اگه سیستمت فقط توی بازی مشکل داره کنسول
    با حرف این دوستمون موافقم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •