تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: یه مشکل عجیب

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

14 یه مشکل عجیب

درود دوستان.سیپیو سیستم رو خمیره مجدد زدمو بستم.الان میبینم موقعیکه دکمه پاورو میزنم سیستم بالا نمیاد و یه بوق ممتده کوتاه میزنه.مشکل چیه؟ البته چند وقت پیشم دقیقا همچین مشکلی برام پیش اومد منتهی سیپیو رو دوباره باز کردم بستم مشکل حل شد.تا حدوده نود درصد بنظرم مشکل از سیپیو باشه ولی جریانش چیه نمیدونم.

بوقش دقیقا شبیه بوق سالمیه سیستمه فقط یک الی دو ثانیه ممتد تره .
    Last edited by AMNA; 21-09-2016 at 13:33.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران - شیراز

پيش فرض

درود دوستان.سیپیو سیستم رو خمیره مجدد زدمو بستم.الان میبینم موقعیکه دکمه پاورو میزنم سیستم بالا نمیاد و یه بوق ممتده کوتاه میزنه.مشکل چیه؟ البته چند وقت پیشم دقیقا همچین مشکلی برام پیش اومد منتهی سیپیو رو دوباره باز کردم بستم مشکل حل شد.تا حدوده نود درصد بنظرم مشکل از سیپیو باشه ولی جریانش چیه نمیدونم.

بوقش دقیقا شبیه بوق سالمیه سیستمه فقط یک الی دو ثانیه ممتد تره .
    سلام.
    اول که که مطمن شو تمام کابلهای پاور رو درست وصل کردی. بهره کابلها رو یه بار همشون رو دربیاری و مطن شو تمیز و سرشرون سالمن و بعد وصل کنی .کارت گرافیک و رم سیستم رو در بیار و جاییش که میخوره توی مادر برد رو تمیز کن. داخل سوکت های این دوتا هم روی مادر برد تمیز کن.(با اسپری تمیز کننده یا مسواک). امیدوارم حل بشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

14

سلام.
    اول که که مطمن شو تمام کابلهای پاور رو درست وصل کردی. بهره کابلها رو یه بار همشون رو دربیاری و مطن شو تمیز و سرشرون سالمن و بعد وصل کنی .کارت گرافیک و رم سیستم رو در بیار و جاییش که میخوره توی مادر برد رو تمیز کن. داخل سوکت های این دوتا هم روی مادر برد تمیز کن.(با اسپری تمیز کننده یا مسواک). امیدوارم حل بشه
    ممنون پس مشکل از سیپیو نیست؟احتمالشم زیاده از کابل بیستو چهار پین باشه.یه بار دیگه تست کنم ببینم چه مشکلی داره.بازم ممنونم
    Last edited by AMNA; 21-09-2016 at 14:06.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران - شیراز

پيش فرض

ممنون پس مشکل از سیپیو نیست؟احتمالشم زیاده از کابل بیستو چهار پین باشه.یه بار دیگه تست کنم ببینم چه مشکلی داره.بازم ممنونم
    خب با اون کارها حداقلش اینه که سرویس کردی سیستم رو.
    اگه حل نشد cpu رو یه بار کامل باز و بسته کن با دقت بیشتر.مطمن باش محکم میشه جای خودش..اگه قبلش درست کار میکرده الان احتمال زیاد مشکل از یه اتصال هست (از درست وصل نبودن حتی یک پین گرافیک یا رم یا cpu تا مشکل نرسیدن برق به یک قطعه)

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

2

خب با اون کارها حداقلش اینه که سرویس کردی سیستم رو.
    اگه حل نشد cpu رو یه بار کامل باز و بسته کن با دقت بیشتر.مطمن باش محکم میشه جای خودش..اگه قبلش درست کار میکرده الان احتمال زیاد مشکل از یه اتصال هست (از درست وصل نبودن حتی یک پین گرافیک یا رم یا cpu تا مشکل نرسیدن برق به یک قطعه)
    سیپیورو چند بار دراوردم حا انداختم فیش هاو همینطور باز همینطوره .تعجبم والا چشه.ولی هرچی هست مربوطبه سیپیوهه.عجیبه برام.
    مساله اینحاس قبلا ده بار اتصالاتو جدا کردم بستم مشکلیم نداشته پس صد د صد مشکل بوجود اومده اط سیپیوه حالا چه مشکلی نمیدونم والا
    Last edited by AMNA; 21-09-2016 at 15:06.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران - شیراز

پيش فرض

الکریستیه ی ساکن میتونه برای برای cpu مشکل بوجود بیاره.همونی برقی که وقتی دستت میخوره به چیزی یهو جرقه میزنه و میپری بالا!

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

9

شایدم خمیر ریخته بالایه سیپیو نه زیرش ها؟باعث اتصالی شده البته حدسه اینم.سیپیو چون قبلا هم اینطور شده نباید مشکلی براش بوجود اومده باشه.
    Last edited by AMNA; 21-09-2016 at 15:37.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با یه سیپیو دیگه تست زدم مشکل همچنان باقیه پس سیپیو مشکل نداره.عجبا پس اشکال کجاس؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

به گرافیک شک دارم میشه وصلش نکنم ببینم درست میشه یا نه؟ یا این

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

مشکل حل شد پیچایه کولرو نباید زیاد سفت کرد یکم شل کردم درست شد.یه سفتی شلیه پیچ چه میتونه دردسر ساز باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •