تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کمک براى خريدن هديه

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض کمک براى خريدن هديه

سلام به همگى

دوستان گرامى من قرار به شهرى برم و بعد از چندين سال چند نفر از دوستان قديمى رو ببينم نميدونم چه هديه اى تهيه کنم
    دو نفر هستن يکيشون يه خانوم 22 ساله و يه دختر 12 ساله
    تقريبا 4 3 ساله نديدمشون و نميدونم چه روحياتى پيدا کردن
    دختر 12 ساله که از اقوام هست و از همون بچگى تا همون سه چار سال پيش تقريبا هميشه پيش خانواده ما
    بود تقريبا براش مثل عمو ميمونم نميدونم چي مناسبه ميترسم يه چيز بگيرم خوشحال نشه و يا داشته باشه و...
    ولى با اون خانوم نسبت خانوادگى ندارم فقط از دوستان صميمى هستن
    نظرتون چيه؟ نميتونم ازشون بپرسم چى دوست دارين چون ديگه سوپرايزي نميشن:دى
    هزينه و ارزشش هديه برام مهم نيست فقط ميخوام واقعا خوشحال بشن،
    براى اون دختر خانوم 12 ساله خودم نظرم يه چيزى تو مايه هاي تبلت و اسمارت فون مرغوب هست ولى براى اون خانوم طبيعتا اين چيزا خوب نيست:دى ميخوام چيز با کلاس و شيکى باشه هم در شانش باشه هم مراسم سوپرايز برقرار بشه:دى
    خانوما بگن چه چيزى بيشتر خوشحالشون ميکنه يا بقيه دوستان اگه تجربه خاصى در اين ضمينه دارن کمک کنن
    ممنون

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام
    فرمودید هزینه مطرح نیست؟
    خب اخه بستگی داره
    مثلا برای اون دختر خانوم تبلت عالیه ولی! شاید داشته باشهعطر هم خوبه هامن عطر دوست دارم هدیه بگیرم هرچقدر هم تکراری باشه بازم خوبهفکر کنم برای همه همینه! اگر کسی خیلی طرفدار مورد خاصی باشه حتی بارها و بارها هدیه بگیره بازم براش خوشاینده
    برای خانومی که گفتید بنظرم یک ساعت مچی شیک خیلی خوب میتونه باشه
    نمیگم طلا چون بنظرم مناسبت و صورت جالبی نداره از طرفی سلیقه ای هم هست.

دختربچه =تبلت یا mp4 یا پی اس پیحالا کنارش هم از این عطرهای مخصوص بچه ها هم باشه متمم باحالیه
    خانوم= ساعت مچی، عطر

3. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

سلام
    فرمودید هزینه مطرح نیست؟
    خب اخه بستگی داره
    مثلا برای اون دختر خانوم تبلت عالیه ولی! شاید داشته باشهعطر هم خوبه هامن عطر دوست دارم هدیه بگیرم هرچقدر هم تکراری باشه بازم خوبهفکر کنم برای همه همینه! اگر کسی خیلی طرفدار مورد خاصی باشه حتی بارها و بارها هدیه بگیره بازم براش خوشاینده
    برای خانومی که گفتید بنظرم یک ساعت مچی شیک خیلی خوب میتونه باشه
    نمیگم طلا چون بنظرم مناسبت و صورت جالبی نداره از طرفی سلیقه ای هم هست.

دختربچه =تبلت یا mp4 یا پی اس پیحالا کنارش هم از این عطرهای مخصوص بچه ها هم باشه متمم باحالیه
    خانوم= ساعت مچی، عطر
    ممنون از راهنمایی
    هزینه که مهم هست ولی تو این شرایط یه سقف مشخصی داره دیگه، هزینه کردن زیادی فکر نکنم جالب باشه چون مدت زیادی ندیدمشون درسته؟ دختربچه هم خیلی برام عزیزِ واسه همین گفتم
    خودم حس میکنم اگه هدیه زیاد سنگین باشه جنبه خودنمایی میگیره به خودش واسه همین میخوام دقت کنم بیشتر ارزش معنوی () رو در نظر بگیرم/
    در کنار کادو چیز دیگه ای هم کنارش باشه چطوره؟ مثلا گل یا یه عروسک کوچیک؟

یه سوال دیگه اگه قرار باشه کنارش یه گل یا عروسک بزارم معنی خاصی نمیده؟ چون نمیخوام اینطور باشه، میخوام هدیه همون نشونه صمیمیت داشه باشه فقط -
    راستی واسه اینکه دختربچه تقریبا ذوق مرگ بشه ایده ای ندارین؟ یکم دو دلم کاری بکنم مثلا اگه یه عروسک عجیب و غریب بزرگ کنار تبلت بگیرم چطوره؟ اصلا این رفتار مناسب دختر 12 سایه هست آیا؟

5. این کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

ممنون از راهنمایی
    هزینه که مهم هست ولی تو این شرایط یه سقف مشخصی داره دیگه، هزینه کردن زیادی فکر نکنم جالب باشه چون مدت زیادی ندیدمشون درسته؟ دختربچه هم خیلی برام عزیزِ واسه همین گفتم
    خودم حس میکنم اگه هدیه زیاد سنگین باشه جنبه خودنمایی میگیره به خودش واسه همین میخوام دقت کنم بیشتر ارزش معنوی () رو در نظر بگیرم/
    در کنار کادو چیز دیگه ای هم کنارش باشه چطوره؟ مثلا گل یا یه عروسک کوچیک؟

یه سوال دیگه اگه قرار باشه کنارش یه گل یا عروسک بزارم معنی خاصی نمیده؟ چون نمیخوام اینطور باشه، میخوام هدیه همون نشونه صمیمیت داشه باشه فقط -
    راستی واسه اینکه دختربچه تقریبا ذوق مرگ بشه ایده ای ندارین؟ یکم دو دلم کاری بکنم مثلا اگه یه عروسک عجیب و غریب بزرگ کنار تبلت بگیرم چطوره؟ اصلا این رفتار مناسب دختر 12 سایه هست آیا؟
    میتونید یه جعبه کادوی نسبتا متوسط (بسته به اندازه عروسک) بگیرید داخلش شکلات های فانتزی بریزید و یک عروسک بامزه (نه عجیب غریب نباشه بهتره مثلا خرگوش یا خرس همین عروسکها متداول) تبلت هم که سرجاش پایداره
    نه بابا چرا بد باشه همش 12 سالشه

7. 2 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام به همگى

دوستان گرامى من قرار به شهرى برم و بعد از چندين سال چند نفر از دوستان قديمى رو ببينم نميدونم چه هديه اى تهيه کنم
    دو نفر هستن يکيشون يه خانوم 22 ساله و يه دختر 12 ساله
    تقريبا 4 3 ساله نديدمشون و نميدونم چه روحياتى پيدا کردن
    دختر 12 ساله که از اقوام هست و از همون بچگى تا همون سه چار سال پيش تقريبا هميشه پيش خانواده ما
    بود تقريبا براش مثل عمو ميمونم نميدونم چي مناسبه ميترسم يه چيز بگيرم خوشحال نشه و يا داشته باشه و...
    ولى با اون خانوم نسبت خانوادگى ندارم فقط از دوستان صميمى هستن
    نظرتون چيه؟ نميتونم ازشون بپرسم چى دوست دارين چون ديگه سوپرايزي نميشن:دى
    هزينه و ارزشش هديه برام مهم نيست فقط ميخوام واقعا خوشحال بشن،
    براى اون دختر خانوم 12 ساله خودم نظرم يه چيزى تو مايه هاي تبلت و اسمارت فون مرغوب هست ولى براى اون خانوم طبيعتا اين چيزا خوب نيست:دى ميخوام چيز با کلاس و شيکى باشه هم در شانش باشه هم مراسم سوپرايز برقرار بشه:دى
    خانوما بگن چه چيزى بيشتر خوشحالشون ميکنه يا بقيه دوستان اگه تجربه خاصى در اين ضمينه دارن کمک کنن
    ممنون
    به نظر من تبلت نگیرید.چون یا احتمالا داره یا مخصوصا در مورد گوشی خیلی از خانواده ها دوست ندارند بچه ها توی سن کم موبایل داشته باشند
    برای بچه بهترین وسیله عروسکه.دخترها بزرگ هم که میشن باز هم عروسک دوست دارند.من خودم هنوز عاشق عروسکم.

با جعبه پر از شکلات موافقم ولی اگر مسافتی که طی میکنید زیاد باشه ممکنه شکلات ها خراب بشه.
    به هر حال نظر من اینه :همون طور که دوستمون گفت یه جعبه بزرگ پر از شکلات-یک عروسک بزرگ(منظورم خرس و خرگوش نیست.یعنی عروسکی بگیرید که شکل ادمه) و یک عطر فانتزی مخصوص بچه ها-خود اینها بالای 300 تومان هزینه اش میشود

برای خانم هم به نظر من یک جعبه شکلات خارجی با یک وسیله ی دیگر
    الان خانم ها به بدلیجات خیلی علاقه مند شده اند.میتوانید یک اویز و زنجیر نقره زیبا تهیه کنید.
    یا یک وسیله ی دکوری برای اتاق

9. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •