سلام.من پریشب (تقریبا ساعت8یا هشت و نیم)بود که مشغول اسمس دادن به دوستام بودم.انقدر اسمس بارون شدم و اسمس بارون کردم که چشمتون روز بد نبینه و خدا قسمتتون نکنه یه پیامک رو اشتباهی به فامیلمون فرستادم!
ولی خوشبختانه تند تند روی انصراف کلیک کردم(پیامک گروهی ارسال میکردم)و گوشی یه پیغام داد فکر کنم گفت از چهار نفر به یک نفر ارسال نشد(پیامکم هم دو متنی بود) چرا میگم فکر کنم؟چون دستم رو محکم روی دکمه ی خاموش گوشی فشار دادم و خاموشش کردم و آخر آخر ها بود که سه تا ویبره به نشانه ارسال به سه نفر زد منم سریع باتری رو کشیدم بیرون و سیمکارت رو در آوردم و دوباره باتری رو انداختم و رفتم توی جعبه ی ارسال اون پیامکی که اشتباهی به فامیلمون فرستاده بودم رو حذف کردم الانم گوشیم بدون سیمکارت روشنه و از اونجایی که گاهی هنگ میکنه میترسم فقط در ظاهر پیامک ارسال نشده باشه و وقتی سیمکارت رو بندازم توی گوشی پیامکه هم ارسال بشه.البته به فامیلمون زنگ زدم و پرسیدم پیامکم اومده یا نه گفت نه.
حالا سوالم اینجاست که با این توضیحاتی که دادم اگه سیمکارت رو بندازم توی گوشی(با وجود اینکه 24 ساعت هم بیشتر از اون پیامک گذشته و از توی جعبه ارسال گوشی هم حذفش کردم)پیامکه بازم ارسال میشه یا نه؟
چه کنم؟! سیمکارت رو بندازم تو گوشی مشکلی پیش میاد یا هیچی نمیشه؟
جان هر کی دوست دارین جواب بدین خودتونم میدونین چه لحظه تلخی یه وقتی پیامک رو اشتباهی بفرستی ! آدم راضیه زندان بره اما این جوری نشه!هلپ پلیز!