تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: تیم صعود کننده به نیمه نهایی؟!

راي دهنده
56. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • فرانسه

26 46.43%
  • آلمان

30 53.57%
صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 116

نام تاپيک: فرانسه - آلمان | مرحله 1/4 | جمعه 20:30

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض فرانسه - آلمان | مرحله 1/4 | جمعه 20:30

اولین بازی ای که از دور 1/4 برگزار خواهد شد .
    بین دو تیم مدعی !
    بی شک نبرد جذابیست !

در نتایج بازیهای گذشته این فرانسویها بودند که عملکردی بهتری داشته اند ،
    از مجموع 25 بازی ، 11 پیروزی سهم فرانسه و 8 پیروزی برای آلمانها بوده و 6 بازی با نتیجه تساوی به پایان رسیده !

اما در گلزنی جرمنها برتری خفیفی دارند ؛ آنها موفق به زدن 42 گل به فرانسه شده اند ، در حالیکه فرانسه 41 بار دروازه آلمان را گشوده!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت فیفا .

اما این بار در جام جهانی 2014
    آلمان یا فرانسه؟
    در نهایت چه تیمی در جمع 4 تیم برتر حضور خواهد یافت ؟!

2. 2 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

آلمان امشب یه جوری بود !! (( بعضی مواقع بدجور ضد حمله میخوردن ))
    اگه آلمان اینطور که امشب بازی کرد بخواد جلوی فرانسه هم بازی کنه راحت میبازه
    امشب بازی کن های الجزایر کلی موقعیت داشتن که خراب کردن و حتی چند بار تو ضد حمله کم آوردن تو دویدن
    ولی فکر نکنم فرانسه به همین راحتی ها کم بیاره و از فرصت استفاده نکنه

نویر هم بخواد جلوی فرانسه همچین حرکاتی بزنه خطرناک تر میشه !!!

به طور کل شانس فرانسه رو بیشتر میدونم !!!

4. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

Germany
    شک نکنید!

6. این کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Sepehr SS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

فرانسه تیم بهتری داره، آلمان دیشب خیلی ضعیف بود.

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

المان بازی رو میبره....
    المان امسال خیلی تمیز و منظم بازی میکنه و البته یه ۱۰-۱۵ دقیقه طول میکشه تا خودشون رو تو زمین پیدا کنن و بعدش میرن تو کار نظم و حرفه‌ای بازی سازی کردن....

این نظرم رو به نظر میاد که بسیاری دوستان به عنوان ناتوانی المان دارن ترجمه میکنن!!

9. 4 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

فینال رو تو یک چهارم می بینیم.دو تا تیم خوب وجنگنده و بصورت تیمی بازی می کنند و متکی به یک فرد خاص نیستند.امیدوارم المان ببره

11. این کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Esteghlal_Paydar44's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Mashad

پيش فرض

توی این 10 11 ساله که ذهنم یاری میکنه آلمان همیشه جلوی تیمهای بزرگ بازنده بوده !! زیاد دور نمیرم چون نمیخوام آمار عصر حجر براتون بیارم از همین سال 1998 شروع میکنم :

مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 1998 :

آلمان 0 - کراواسی 3 !!!

تیم آلمان مقابل تیم نه چندان مطرح کراواسی با این نتیجه افتضاح شکست خورد و جالبه بدونید بازیه بعدی کرواسی با فرانسه بود که اون بازی رو فرانسه برد و در آخر هم فرانسه قهرمان جام شد !

جام ملت های اروپا 2000 :

توی این تورنومنت آلمان اصلا از گروهش بالا نیومد و توی گروه آخر شد !! اینم نتایج ضعیف آلمان :

آلمان 0 - انگلیس 1

آلمان 0 - پرتقال 3

آلمان 1 - رومانی 1

فینال جام جهانی 2002 :

آلمان 0 - برزیل 2

جام ملت های اورپا 2004 :

توی این جام هم باز آلمان از گروه خودش نتونست بیاد بالا و سوم شد ! اینم نتایج ضعیف آلمان :

آلمان 1 - هلند 1

آلمان 0 - لتونی 0

آلمان 1 - جمهوری چک 2

مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2006 :

آلمان 0 - ایتالیا 2 ( در وقت های اضافی )

فینال جام ملت های اروپا 2008 :

آلمان 0 - اسپانیا 1

نیمه نهایی جام جهانی 2010 :

آلمان 0 - اسپانیا 1

نیمه نهایی جام ملت های اروپا 2012 :

آلمان 1 - ایتالیا 2

یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 :

آلمان ؟ - فرانسه ؟

منبع : ویکیپدیا !!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته ی جالب تر از این آمار و ارقام تحلیل طرفدارای آلمان هر ساله از سبک بازیشونه ! سال 2006 که ایمان به قهرمانی داشتن با اینکه میزبان بودن از ایتالیا خوردن !

سال 2008 و 2010 که با اسپانیاییها که تازه تیکی تاکاشون شکل گرفته بود کل کل داشتن که هر 2 سالشو از اسپانیا خوردن ! اما درس عبرت نشد و در جام ملت های اورپا سال 2012 پس از قهرمانی اسپانیا در جام جهانی و اوج آمادگی لیگ اسپانیا و تیم ملیش و سبک تیکی تاکاشون بازم آلمانیا شروع به کل کل با اسپانیاییها کردن و مدعی این بودن که اگه به اسپانیا بخورن بدون شک اونا رو میبرن و بی شک قهرمان اروپا میشن ! که اصلا به اسپانیا نرسیده ایتالیا اومد 2 تا زد بهشون و حذف شدن و در آخر باز هم اسپانیا امیدشون رو ناامید کرد !

دوباره بعد از اون اتفاق ها حالا باز هم در جام جهانی 2014 طرفدارای آلمان معتقدن که این آلمان دیگه با آلمان های سالهای قبل فرق داره و امسال دیگه 100% یکی از مدعیان اصلی قهرمانیه ! ( چیزی که درست هر ساله بهش ایمان دارن ! ) باید ببینیم امسال این تیم آلمان چیکار میکنه و به کجا میرسه !

تا به اینجا من آمار و ارقام بازیها و تحلیل طرفدارای آلمان رو گفتم . حالا میخوام نظر خودمو راجع به آلمان بدم , به نظر من حدود 70 80 % آلمان بازی رو مقابل فرانسه واگذار میکنه ! اما خوب حکم خدا که نیست وقتی تو گروه مرگ ایتالیا و انگلیس حذف میشن , وقتی تیر دروازه به کمک برزیل میاد که در مرحله بعد حضور داشته باشه , وقتی داور به کمک هلند میاد تا به مرحله ی بعد برسه ... خوب نمیشه گفت آلمان هم 100% بازنده ی بازیه !

اما یه چیزی رو من 100% بهش یقین داشتم , دارم و خواهم داشت . اونم اینه که آلمان در تورنومنتهای جام جهانی هیچ وقت به هیچ جایی نخواهد رسید . همون 3 تا قهرمانی آلمان در سالهای 1954 و 1974 و 1990 در جام جهانی در تاریخچه ی این باشگاه میمونه و به نظر من حالا حالاها آپدیت نخواهد شد !

دوستان طرفدار آلمان هم لطفا نقل نگیرن چون من تمام آمار و ارقامم از ویکی پدیا بود و آخرین جملاتم هم نظر شخصی و پیش بینیم بود که فکر نکنم نیازی به پاسخ دادن به کسی باشه به امید یه بازیه جذاب و زیبا ...
    Last edited by Esteghlal_Paydar44; 01-07-2014 at 23:53.

13. 5 کاربر از Esteghlal_Paydar44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

توی این 10 11 ساله که ذهنم یاری میکنه آلمان همیشه جلوی تیمهای بزرگ بازنده بوده !! زیاد دور نمیرم چون نمیخوام آمار عصر حجر براتون بیارم از همین سال 1998 شروع میکنم :

آلمان 0 - کراواسی 3 !!!

تیم آلمان مقابل تیم نه چندان مطرح کراواسی با این نتیجه افتضاح شکست خورد و جالبه بدونید بازیه بعدی کرواسی با فرانسه بود که اون بازی رو فرانسه برد و در آخر هم فرانسه قهرمان جام شد !

جام ملت های اروپا 2000 :

توی این تورنومنت آلمان اصلا از گروهش بالا نیومد و توی گروه آخر شد !! اینم نتایج ضعیف آلمان :

آلمان 0 - انگلیس 1

آلمان 0 - پرتقال 3

آلمان 1 - رومانی 1

فینال جام جهانی 2002 :

آلمان 0 - برزیل 2

جام ملت های اورپا 2004 :

توی این جام هم باز آلمان از گروه خودش نتونست بیاد بالا و سوم شد ! اینم نتایج ضعیف آلمان :

آلمان 1 - هلند 1

آلمان 0 - لتونی 0

آلمان 1 - جمهوری چک 2

آلمان 0 - اسپانیا 1

آلمان 0 - اسپانیا 1

آلمان 1 - ایتالیا 2

آلمان ؟ - فرانسه ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته ی جالب تر از این آمار و ارقام تحلیل طرفدارای آلمان هر ساله از سبک بازیشونه ! سال 2006 که ایمان به قهرمانی داشتن با اینکه میزبان بودن از ایتالیا خوردن !

سال 2008 و 2010 که با اسپانیاییها که تازه تیکی تاکاشون شکل گرفته بود کل کل داشتن که هر 2 سالشو از اسپانیا خوردن ! اما درس عبرت نشد و در جام ملت های اورپا سال 2012 پس از قهرمانی اسپانیا در جام جهانی و اوج آمادگی لیگ اسپانیا و تیم ملیش و سبک تیکی تاکاشون بازم آلمانیا شروع به کل کل با اسپانیاییها کردن و مدعی این بودن که اگه به اسپانیا بخورن بدون شک اونا رو میبرن و بی شک قهرمان اروپا میشن ! که اصلا به اسپانیا نرسیده ایتالیا اومد 2 تا زد بهشون و حذف شدن و در آخر باز هم اسپانیا امیدشون رو ناامید کرد !

دوباره بعد از اون اتفاق ها حالا باز هم در جام جهانی 2014 طرفدارای آلمان معتقدن که این آلمان دیگه با آلمان های سالهای قبل فرق داره و امسال دیگه 100% یکی از مدعیان اصلی قهرمانیه ! ( چیزی که درست هر ساله بهش ایمان دارن ! ) باید ببینیم امسال این تیم آلمان چیکار میکنه و به کجا میرسه !

تا به اینجا من آمار و ارقام بازیها و تحلیل طرفدارای آلمان رو گفتم . حالا میخوام نظر خودمو راجع به آلمان بدم , به نظر من حدود 70 80 % آلمان بازی رو مقابل فرانسه واگذار میکنه ! اما خوب حکم خدا که نیست وقتی تو گروه مرگ ایتالیا و انگلیس حذف میشن , وقتی تیر دروازه به کمک برزیل میاد که در مرحله بعد حضور داشته باشه , وقتی داور به کمک هلند میاد تا به مرحله ی بعد برسه ... خوب نمیشه گفت آلمان هم 100% بازنده ی بازیه !

اما یه چیزی رو من 100% بهش یقین داشتم , دارم و خواهم داشت . اونم اینه که آلمان در تورنومنتهای جام جهانی هیچ وقت به هیچ جایی نخواهد رسید . همون 3 تا قهرمانی آلمان در سالهای 1954 و 1974 و 1990 در جام جهانی در تاریخچه ی این باشگاه میمونه و به نظر من حالا حالاها آپدیت نخواهد شد !

دوستان طرفدار آلمان هم لطفا نقل نگیرن چون من تمام آمار و ارقامم از ویکی پدیا بود و آخرین جملاتم هم نظر شخصی و پیش بینیم بود که فکر نکنم نیازی به پاسخ دادن به کسی باشه به امید یه بازیه جذاب و زیبا ...
    من که طرفدار آلمان نیستم
    و منم بیشتر به بردن فرانسه معتقدم
    تا حدودی هم موافق هستم اما
    شما پیروزی4.1 بر انگلیس و 4.0 آرژانتین رو کلا سانسور کردی.

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

آلمان 0 - کراواسی 3 !!!

جام ملت های اروپا 2000 :

آلمان 0 - انگلیس 1

آلمان 0 - پرتقال 3

آلمان 1 - رومانی 1

فینال جام جهانی 2002 :

آلمان 0 - برزیل 2

جام ملت های اورپا 2004 :

آلمان 1 - هلند 1

آلمان 0 - لتونی 0

آلمان 1 - جمهوری چک 2

آلمان 0 - اسپانیا 1

آلمان 0 - اسپانیا 1

آلمان 1 - ایتالیا 2

آلمان ؟ - فرانسه ؟

داداش بردهای آلمان چی ؟؟؟!!!
    ================
    آلمان چه زود باید بازی کنه !!! برزیل واسه خودش 1 هفته استراحت کرد

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

فکر میکنم این جای جام دیگه قراره کلا شگفتی ببینیم ... به نظرم فرانسه شانس بیشتری برای صعود داره و بهتر بازی میکنه ، البته اونها یکم بازی قبل افت داشتن ، ولی خب آلمان کلا از بازی دوم به بعد افت داشتن و مولر یک تنه شده مثل مسی و ماشین گل زنی ، و بقیه بازیکنا افت داشتن . برعکس فرانسه که همه بیش از حدشون ظاهر شدن و اگر دروازه بان نیجریه نبود همون بلایی ک سر سوئیس اوردن سر نیجریه میومد ...

اونطرف هم من فکر کنم برزیل و آرژانتین حذف بشن ... حالا باید دید چ میشه

هلند هم ک صحبتشو نکن قهرمانه

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •