تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: درخواست راهنمایی برای پخش فیلم 3d در sharp

اگه نباشه جاش خالی می مونه hno's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض درخواست راهنمایی برای پخش فیلم 3d در sharp

سلام خسته نباشید
    من یک led sharp le840 خریدم که تازه وارد بازار شده . امکانات خوبی هم داره . یک فیلم 3d با حجم 9 گیگ دارم که میخواهم پخش کنم . دستگاه پخش جدا ندارم و نمیخواهم هم بخرم . با فلش خواستم پخش کنم که پخش کرد ولی زیرنویس فارسی نشناخت .
    سوالم این هست که اگه کابل HDMI بخرم میتونم از طریق pc پخش کنم ؟ یعنی کار کابل HDMI دقیقا چی هست موقعی که وصل بشه به pc ? ایا میتونه سه بعدی بلوری رو پخش کنه و همچنین زیرنویس فارسی هم روش قرار بده ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    من یک led sharp le840 خریدم که تازه وارد بازار شده . امکانات خوبی هم داره . یک فیلم 3d با حجم 9 گیگ دارم که میخواهم پخش کنم . دستگاه پخش جدا ندارم و نمیخواهم هم بخرم . با فلش خواستم پخش کنم که پخش کرد ولی زیرنویس فارسی نشناخت .
    سوالم این هست که اگه کابل HDMI بخرم میتونم از طریق pc پخش کنم ؟ یعنی کار کابل HDMI دقیقا چی هست موقعی که وصل بشه به pc ? ایا میتونه سه بعدی بلوری رو پخش کنه و همچنین زیرنویس فارسی هم روش قرار بده ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر
    دوست عزیز
    اگر کارت گرافیک کامپیوتر تان قابلیت پخش سه بعدی داشته باشد و مدیا پلیری که قابلیت پخش را هم داشته باشد می توانید از طریق کابل hdmi فیلم مورد نظرتان را با زیر نویس مر بوطه آن تماشا کنید و برای زیر نویس از خود همان نرم افزار مدیا پلیر استفاده کنید
    لازم به ذکر است که تلویزیونتان هم باید قابلیت سه بعدی را داشته باشد اگر دارد دیگر مشگلی نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •