تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: مشاوره برای خرید پلاسما

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض مشاوره برای خرید پلاسما

دوستان من قصد خرید پلاسما 42 به بالا دارم ولی تو این فروم گشتم نتونستم متوچه بشم که چی بهتره
    به نظر کدوم مدل پانا بهتره یا سامسونگ لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه DAVOOD24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

تو پلاسما پاناسونیک از سامسونگ بهتره . مدل G10 فکر میکنم مناسب باشه . بزرگتر هم ال جی 50PS80 .

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ولی دوستان که میگن g10 مشکل رنگ مشکی داره

داره خودمونی میشه steve jobs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\system32

پيش فرض

ولی دوستان که میگن g10 مشکل رنگ مشکی داره
    هنوز بطور قطعی از طرف کارشناسان تایید نشده.
    من از این مدل دارم و خیییییییلی راضیم.
    موفق باشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هنوز بطور قطعی از طرف کارشناسان تایید نشده.
    من از این مدل دارم و خیییییییلی راضیم.
    موفق باشی
    شما چه مدتی این مدل رو دارید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

بابا من تعجبم چرا به این چرندیات که توسط بعضی ها به دلیل رقابتی بودن وسایل الکترونیکی توجه می کنید.من خودم یه g10 از بانیان گرفتم ولی از گارانتیش خوشم نیومد یعنی اگه نمی داشت بهم بیشتر حال می داد
    به خاطر اینکه بعد از سه روز متوجه شدم که یک پیکسل فقط قرمز در حالت رنگ مشکی مشاهده می شد که با منت و تماس شرکت و تایید نمایندگی تعمیرات پاناسونیک و ارسال نظر به واحد گارانتی قرار به تعویض شد که به تعطیلات خوردیم و حال این مشکل به مرور زمان رفع شده.حال نمیدونم این تلویزیون به دلیل سفارشی بودن دستگاه و عدم رعایت حمل و نقل این مشکل به وجود اومد.
    و تهران و واحد تعمیر برای تعمیر تلویزیون آمار بدی برای گارانتی اعلام می کرد که مدت ان بالای دو ماه بود و واحد تعمیر را کوهفرد معرفی می کرد ولی خدا نکند که به مشکل بخورید و گارانتی بخواهد جواب بدهد.
    در کل من از دستگاهم راضیم و در کل در فیلم اچ دی و بازی پلی استیشن خودش رو به خوبی نشون می دهد.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شما چه مدتی این مدل رو دارید
    در تکمیل حرف تا به حال مدل های صادرات امریکا این مشکل رو گزارش کردن و مال اروپا خبری نبوده ( مال اسیا هم که خط تولیدش جداست از ان دو بازار )

اگه نباشه جاش خالی می مونه dada_zebel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید
    من بالاخره صبر نکردم و رفتم از بانه خریدم .
    حساب کردم g20 اواخر تابستون یا مهر بیاد . تازه اولاش مثل g10 قطعا گرون خواهد بود تا در نهایت سال آینده به همین قیمت g10 برسه . افت باز تولید رنگ مشکی هم دل شیر میخاست که من دارمشتازه من فرومهای زیادی خوندم به نتیجه ای نرسیدم تازه cnet هنوز نمره بسیار خوب به این پنل داده . بستگی به سلیقه و نیاز داره . من با ال سی دی اصلا حال نمیکنم. تازه من cccam میخرم و میخام کانالهای hd رو رابندازم
    مال دنیا رو ولش . زیاد وضع مالی خوبی ندارم ولی تو نوجوانی که هیچی ندیدیم جز جنگ حالا میخام عشقشو ببرم بویژه با پکیج sky . تو سن 37 سالگی میخام چند سالو عشق کنم با تصاویر hd . شنیدم تو تصاویر hd فوق العاده است . تازه من و خانمم بیشتر نیازمون فوتباله ( خانمم فوتسالیسته و بیشتر فوتبال نگاه میکنه) تو فوتبال هم که بسیار روانه . تازه من این پنل رو با چونه بسیار حرفه ای از بانه به قیمت 1050000
    خریدم . اونقدرم تست کردم ( نیم ساعت باهاش ور رفتم ) یارو صذاش در اومده بود . داداشم یه دوربین پاناسونیک داره کارت sd اون رو برده بودم قشنگ اونم تست کردم ) جالبیش اینه که موقعی که آوردش نایلون کارخونه به حالت فشاری دورش همه جاش با دستگاه بسته بندی شده بود و معلوم بود که باز نشده . فقط از یه مغازه تونستم پیداش کنم اونم تلفنی برام آورد . اولش قیمت سایت سقزشاپ رو میگفت 1150000 ولی من تا عصر 4 بار رفتم مغازش تا اینکه راضیش کردم . مثل اینکه طرف حسابی مقروض بود و اینطوری که متوجه شدم هی تلفنی سراغ پول نقد میگشت به همین دلیلم راضی شد
    من اگه میرفتم یه پنل گران قیمت میخریدم با الان هیچ تفاوتی نمیکرد . فرض کنید من میرفتم یه سری x سونی میخریدم یا مثلا سری 8 سامسونگ که خیلی هم تعریفشو میکنن یا مثلا led sharp یا lh900 lg .یقینا اختلاف قیمت 500 تومانی با اینی که خریدم داشت . حساب کنید تفاوت فیش برق من با یه ال سی دی در گرانترین حالت به ماهی 6000 تومن برسه که در سال میشه 72 تومن و با حاب تورم و ... هم بعد 5 سال میرسه به اختلاف قیمت این پنل با اونایی مثال زدم ( ولی خدایی چطور خر تو خری شد)
    تازه فیش برقها رو قراره یواش یواش بدیم ولی این اختلاف قیمت رو یکدفعه ای میپردازیم .
    پس نتیجه میگیریم با این قیمت که من خریدم اصلا تو مسئله مصرف برق ضرر نکردم .
    یه مسئله دیگه اینکه من و خانمم هردو شاغلیم و روزانه بیش از 4 ساعت ( نهایتش 5 ساعت ) وقت نمیکنیم مگر روزهای تعطیل .
    موفق باشید . از راهنمکایی های دوستان هم تشکر میکنم . در پایان من واقعا از خریدم راضیم
    از آقامهدی - رامین جان - آقا ی zed2 همکار انجمن و سایر دوستان بابت راهنماییها تشکر و قدردانی میکنم .
    اونایی که قصد سفر به بانه دارن دو تا نکته رو دقت کنن
    1- وسط هفته برن
    2- پلیس اجازه آوردن بیش از یک ی رو نمیده . من یک samb550 اروپایی --- دار هم واسه برادرم خریده بودم . تو راه دوبار مارو میخواستن مارو برگردونن . باز کردیم و گذاشتیم عقب ماشین یکی از فامیلا که با من اومده بود

9. 2 کاربر از dada_zebel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دادا جون

مبارک باشه ، پس بالاخره خریدی.

منم این هفته میخوام بخرم ان شاالله اما نمیتونم برم بانه ، این طرف که ازش خریدی شمارش رو داری ؟ زنگ بزنیم برامون میاره ؟

یه ریویو با عکس برامون بنویس

11. این کاربر از Mohsen1001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

این پست زیادی ارسال شد امکان حذف هم که نیست

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •