تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 41

نام تاپيک: قفل گذاري قدرتمند و عالي cd protector

اگه نباشه جاش خالی می مونه yashar8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض قفل گذاري قدرتمند و عالي cd protector

سلام عزيزان اگه كسي بتونه در اين زمينه كمك كنه تا اخر عمرم نوكرش ميشم .موضوع اينه كه وقتي با اين نرم افزار كار مي كني روي فايل exe ... اين فايل ديگه اجرا نميشه اگه اين نرم افزار كار كنه يه قفلي تركيبي با سي دي كرايپت و سي دي پروتكتور مي توان گذاشت كه محتويات سي دي نه به هارد كپي بشه نه مي توان از سي دي ايميج گرفت اگه كسي اموزشي يا اطلاعاتي داره كمك كنه ارادتمند همه ي شما

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز يك توضيحي بده ببينيم كجاش با مشكل بر خورد كردي فكر نكنم اين
    نرم افزار پيچيدگي داشته باشه

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض ادامه

سلام دوست عزيز وقتي فايل اگزه را اينكريپت مي كني و بعد مراحل فقل گذاري با نرو را طي مي كني ديگه فايل اگزه كار نمي كنه ارور مي ده اگر شما كار كردين يه توضيحي بدين

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز فكر كنم نرم افزار شما مورد داره از يك جاي ديگه از اول دانلود كن
    ببين بازم همين جوريه؟
    باي

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوست عزيز اگه سايت يا لينك دانلود اين نرم افزار را داريد لطفا براي من هم بزاريد چون من نتونستم دانلود كنم تو خود سايت هم نتونستم پيدا كنم لطفا كمكم كنيد

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام
    الان مي رم توي سي دي هام را مي گردم اگه سالمش را داشتم برات آپلود مي كنم
    راستي از ورژن خودت بود؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض ادامه

lotfan age mishe cracke cd protector v 3.2.0 ra peyda konid chon khodesho download kardam bazam error mide komak konid be khoda kheyli vajebe

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض ادامه

سلام اقا يكي نيست به ما كمك كنه اگه كسي بتونه تو راه اندازيه اين نرم افزار كمكم كنه مي تونم قفلي طراحي كنم كه از نگهبان خفنتر باشه فقط تو رو خدا كمك كنيد من ورژن 3.2.0 اين نرم افزار را دارم كه هر بار فايل exe را اينكريپت مي كني يه اررو مي ده اگه كسي حرفه اي با اين نرم افزار كار كرده كمكم كنه راستي من كرك اين برنامه را هم ندارم اگه كسي داره لطفا آپ كنه ممنون مي شم هر چي گشتم تو اينترنت نتونستم پيدا كنم ارادتمند همه ي شما ياشار

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز اگه به مجاني بودنه عمرا بتوني يك قفل خفن تر از نگهبان درست كني مگر كه رئيس شركت
    نگهبان يك نسخش را رايگان بهت بده كه اونم بازم عمرا.از لينك زير دانلود كن ببين بازم مشكلي هست يا
    نه همون نسخه 3.2 خودته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    يك عكس از ارور بگير و بزار اين جا
    باي

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

احسان جان سلام من اين نرم افزار را داونلود كردم و با همان نرم افزار روي آفيس 2003 قفل گذاشتم اما بازم ارور داد . عكس ارور ها را آّپ كردم تا ببيني البته روي فايل هاي مختلف ارور هاي مختلف مي ده مثلا بعضي وقتها صداي ارور مياد ولي خود ارور نمي ياد ومن عين تمامه كارهايي كه تو هلپ برنامه بود را انجام دادم .. به نظر من شايد برنامه رجيستر نشده ارور مي ده البته تو هلپ برنامه از نرو 5.5 استفاده كرده بود ولي من از نرو 6.6 استفاده كردم شايد اين هم يك عامل ديگه باشه كه ارور مي ده . احسان جان من ورژن 3 و ورژن 2 اين نرم افزار را دارم اونا هم كار نمي كنن . به نظر من ورژن 3.2 از همه بهتر . اميدوارم با كمك هم بتونيم مشكل را حل كنيم . نميدونم چرا به غير از شما هيچكي به اين تاپيك سر نمي زنه . احسان بهت قول مي دم اگه بتونيم اين نرم افزار را به پا كنيم يه غوغايي در امنيت سي دي ها ايجاد مي كنيم .مي دوني من خيلي روي شكستن قفل نرم افزار ها و قفل گذاري روي سي دي ها كار كردم تا حالا نشده كه نتونم از يك سي دي كپي بزنم .آخه ميخوام يه قفل تركيبي بسازم كه نقش cd protector خيلي حياتيه . راستي اگه كرك برنامه را هم داري ممنون مي شم آپ كني ارادتمند شما ياشار

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •