تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کمک درباره تعمیر لپ تاپ ال جی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض کمک درباره تعمیر لپ تاپ ال جی

سلام. دوستان یه نفر یه لپ تاپ ال جی داده بود واسه خودم که روشن نمیشد، خودش گفته بود مادربوردش سوخته. بعد من اینو 2ماه پیش بردم پیش یه مغازه دار توی مجتمع پایتخت اونم گفت که این یه چیپ ازش سوخته و باید وایسی تا این چیپ واسمون بیاد، خلاصه امروز بعد از 2ماه گفت هنوز این چیپ واسمون نیومده. منم فردا می خوام برم لپ تاپ رو ازش بگیرم.
    بعد امروز هر چی توی اینترنت گشتم نتونستم نمایندگی لپ تاپ ال جی رو پیدا کنم که اینو فردا ببرم اونجا. حتی به مادایران و گلدایران هم زنگ زدم گفتن که ما لپ تاپ وارد نمی کنیم.
    حالا چون این نمایندگی نداره گفتم از شما بپرسم کسی جایی رو توی تهران سراغ داره که توی تعمیر لپ خبره باشن؟ مخصوصا دوستانی که ال جی دارن ممنون میشم اطلاع بدن کجا بهترین جاس که من اینو ببرم و چیپشو پیدا کنم.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mehrdad8086's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. دوستان یه نفر یه لپ تاپ ال جی داده بود واسه خودم که روشن نمیشد، خودش گفته بود مادربوردش سوخته. بعد من اینو 2ماه پیش بردم پیش یه مغازه دار توی مجتمع پایتخت اونم گفت که این یه چیپ ازش سوخته و باید وایسی تا این چیپ واسمون بیاد، خلاصه امروز بعد از 2ماه گفت هنوز این چیپ واسمون نیومده. منم فردا می خوام برم لپ تاپ رو ازش بگیرم.
    بعد امروز هر چی توی اینترنت گشتم نتونستم نمایندگی لپ تاپ ال جی رو پیدا کنم که اینو فردا ببرم اونجا. حتی به مادایران و گلدایران هم زنگ زدم گفتن که ما لپ تاپ وارد نمی کنیم.
    حالا چون این نمایندگی نداره گفتم از شما بپرسم کسی جایی رو توی تهران سراغ داره که توی تعمیر لپ خبره باشن؟ مخصوصا دوستانی که ال جی دارن ممنون میشم اطلاع بدن کجا بهترین جاس که من اینو ببرم و چیپشو پیدا کنم.
    الزاما نباید جائی ببرید که LG وارد کنه و یا تعمیرکارش باشه.

مهم اینه که تعمیرکار خوبی باشه و الا بسیاری از قطعات داخلی همه لب تاب ها مشترک هست.

در آغاز فعالیت abtin_t_two's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام
    لپ تاپ شما درست شد؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •