تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: وصل نشدن مودم تا زمان خاموش روشن کردن آن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض وصل نشدن مودم تا زمان خاموش روشن کردن آن

دوستان من یه مشکلی دارم،اونم اینه که بعضی وقتا یه دفعه اینترنتم قطع میشه و بعدش دیگه اصلا وصل نمیشه.اگه تا قیامتم صبر کنم وصل نمیشه و فقط و فقط باید مودم رو خاموش کنم و بعد 5 دقیقه اونو روشن کنم اون موقع وصل میشه.مشکلم اینه که من به خود مودم دسترسی ندارم و همیشه نمیتونم برم دکمه پشتشو بزنم و خاموشش کنم. میخوام ببینم نمیشه کاری کرد که این مشکلم برطرف بشه و مودم بدون نیاز به خاموش روشن کردن وصل بشه؟
    یا یه کاری کرد که مودم یه 5 دقیقه ای بره تو حالت خاموشی؟
    خیلی حیاتیه.ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    Last edited by ehsan0920; 09-08-2012 at 18:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

علت مشخص...
    یا مودم شما حتما در حالت pppoe است و در این حالت خو مودم به عنوان روتر عمل میکنه و این باعث داغ شدن آن میشود اگه اونو در حالت bridge بزارید موقعی که dial نکرده باشید روتر عمل نمیکنه و داغ هم نمیشه
    یا isp شما در یه ساعاتی connection رو ریست میکنه و بعد از اون شما باید مودم رو خاموش و روشن کنید (ریست کردن معمولا برای سرویس شبانه رخ میدهد)
    یا مودم خراب شده در اثر تکرار مورد اول
    راه حل pppoe--->>> bridge

3. 2 کاربر از hadi5647 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

علت مشخص...
    یا مودم شما حتما در حالت pppoe است و در این حالت خو مودم به عنوان روتر عمل میکنه و این باعث داغ شدن آن میشود اگه اونو در حالت bridge بزارید موقعی که dial نکرده باشید روتر عمل نمیکنه و داغ هم نمیشه
    یا isp شما در یه ساعاتی connection رو ریست میکنه و بعد از اون شما باید مودم رو خاموش و روشن کنید (ریست کردن معمولا برای سرویس شبانه رخ میدهد)
    این حرفا چیه؟مودم من 8960 هست و pppoe هم هست.بعضی وقتا 20 روز هم روشنه و هیچ مشکلی نداره.

5. 2 کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت Chita98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

منم یه جوری این مشکل رو دارم اما یه جوره دیگه
    مودم رو که روشن میکنم نت وصل نمیشه...هرچقدر هم که خاموش و روشن میکنم بازم فرقی نداره...
    فقط باید بشینم دعا کنم که روشن بشه

7. این کاربر از Chita98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

علت مشخص...
    من فکر نمیکنم که مشکل از داغ شدن آن باشه.چون اصلا اونقدرها نیاز نیست که خاموش روشنش کنم.مثلا به یک دقیقه خاموش بودن هم وصل میشه.خودم فکر میکنم که خود ISP میخواد که مودم برای چند لحظه ping نگیره و بعد چند لحظه دوباره دریافت کنه تا وصل بشه

درمورد مورد دوم هم بگم که حتما باید خاموش و بعد چند ثانیه روشن کنم و با یک خاموش روشن معمولی درست نمیشه.
    Last edited by ehsan0920; 09-08-2012 at 18:26.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من فکر نمیکنم که مشکل از داغ شدن آن باشه.چون اصلا اونقدرها نیاز نیست که خاموش روشنش کنم.مثلا به یک دقیقه خاموش بودن هم وصل میشه.خودم فکر میکنم که خود ISP میخواد که مودم برای چند لحظه ping نگیره و بعد چند لحظه دوباره دریافت کنه تا وصل بشه

درمورد مورد دوم هم بگم که حتما باید خاموش و بعد چند ثانیه روشن کنم و با یک خاموش روشن معمولی درست نمیشه.
    شما مودمتون چیه؟چند نفر دیده بودم که لینکسیس و یه برند دیگه که فکر کنم تی پی لینک بود این مشکل رو داشتن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مودم tplink 8811 هست.

در آغاز فعالیت Chita98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

ممنون که به سوال منم پاسخ دادین
    خب یکی به منم جواب بده دیگه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

گفتم شاید کسی جوابو بدونه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض مشکل مشابه

رفقا منم مشکلم اینجوریه لن انبورد دارم و ایسوس جی سی و یک مدل مودمم هستش حالت پی پی او ایه مودم المه اینترنت مخابراته باید وقتی ویندوز بالا اومد بم رون خاموشش کنم مصیبته واقعا چون نکنم یه علامت زرد مثلث میاد رو ایکون شبکه و وصل نمیشه ترابل شوت ویندوزم میگه نمیتونه ای پی درستی بده به لن و حتی چندین ای پی دستی ست کردم روش بازم اینجوری مونده حتی زنگیدم رایانه کمک الکی پولم حروم شد دیقه ای هشتصدو پنجاه تومن حساب کرد همینایی که معلوم بود مثه ایراد کابل و دری وری های اینطوری گفت رفقا همه چی سالمه حتی با ویندوز دیگه هم چک کردم فرقی نکردش راهنمایی بکنید تودتنظیمات خود مودم چکنم حتی دی اچ سی پی داخل پنل مودمم از اتوماتیک خارج کردم نشد ممکنه ماله همین باشه چجوری بهش عدد بدم برای دی اچ سی پی کسیروارده لطفا بگه

14. این کاربر از animito بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •