تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: با این خط خرچنگ قرباغه چیکار کنم؟

داره خودمونی میشه asrin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض با این خط خرچنگ قرباغه چیکار کنم؟

سلام
    یه فایل ازword12 رو دارم که بعد از نصب دوباره ی ویندوزxp sp2 وقتی بازش میکنم تو مسیر فمنتها نوشه persain web خط متنم شده خرچنگ قورباغه هر کاری میکنم درست نمیشه میشه لطف کنید و کمکم کنید

آخر فروم باز Devil Lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    انجمن سخت افزار

پيش فرض

1- احتمال داره Font ی که قبلا رو ویندوز شما بود و این خط رو نشون میداد با عوض کردن ویندوز از بین رفته و در ویندوز جدید این فونت وجود نداره
    2- که احتمالش بیشتر از اولیست در قسمت View به Encoding برین چون Word هم مثل وب بروزر ها خاصیت عوض کردن استاندارد Encode رو داره حالت های مختلف موجود در این قسمت رو امتحان کنید به احتمال زیاد خوب میشه

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ببخشيد يه كم دير جواب دادم اما من اصلاENCODING رو تو ليست view ندیدم .
    راه حل دیگه ای ندارین؟

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط asrin
    ببخشيد يه كم دير جواب دادم اما من اصلاENCODING رو تو ليست view ندیدم .
    راه حل دیگه ای ندارین؟
    شما زبون فارسي روaddكرديد توي ويندوزتون؟
    اگه نكرديد
    اين كاررو بكنيد واونوقت اگر كه بازهم ENCODING نداشتيد خبر بديد

پروفشنال shvalaie's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزيز
    متاسفانه فكر نمي‌كنم كه مشكل شما كمبود فونت باشه. چون اگه توي فايلت از فونتهايي استفاده كرده باشي كه توي ويندوز جديدت اون فونتها نباشه، متاسفانه يا خوشبختانه از توي نوارابزاري كه فونت استفاده شده رو نشون مي‌ده متوجه نمي‌شي. مثلا اگه شما توي فايل يه خط رو با فونت مريم نوشته باشي و اون فونت توي كامپيوترت نباشه، با اين حال توي نوارابزار، اونجا كه مي‌توني فونت انتخاب كني، نام فونت رو مريم مي‌بيني در حالي كه خود word از يه فونت پيش‌فرض استفاده كرده.
    داخل word يه قسمتي هست كه بهت كمك مي‌كنه ببيني تمام فونتهايي رو كه توي فايلت هست توي كامپيوترت هم هست يانه.
    فقط كافيه كه بري توي tools و بعد options و بعد compatibility و بعد روي آيكون font subtitution كليك كني اگه تمام فونتهايي كه توي فايلت هست توي كامپيوتر هم باشه، بهت پيغام مي‌ده كه no font subtition is necessary.... اما اگه يك يا چند تا فونت توي كامپيوترت كم باشه، دقيقا بهت يه ليست مي‌ده و مي‌گه كه به جاي مثلا فونت مريم از فونت پيش‌فرض مثلا لوتوس استفاده كرده. اگه شما فونت مريم رو پيدا كني و بعد نصب كني، درست مي‌شه اما خودت هم مي‌توني بهش بگي كه به جاي مثلا لوتوس از يه فونت ديگه استفاده كنه.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط saviss
    شما زبون فارسي روaddكرديد توي ويندوزتون؟
    اگه نكرديد
    اين كاررو بكنيد واونوقت اگر كه بازهم ENCODING نداشتيد خبر بديد
    زبان فارسي توي ويندوز هست اما Encoding رو ندارم.

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط shvalaie
    سلام دوست عزيز
    متاسفانه فكر نمي‌كنم كه مشكل شما كمبود فونت باشه. چون اگه توي فايلت از فونتهايي استفاده كرده باشي كه توي ويندوز جديدت اون فونتها نباشه، متاسفانه يا خوشبختانه از توي نوارابزاري كه فونت استفاده شده رو نشون مي‌ده متوجه نمي‌شي. مثلا اگه شما توي فايل يه خط رو با فونت مريم نوشته باشي و اون فونت توي كامپيوترت نباشه، با اين حال توي نوارابزار، اونجا كه مي‌توني فونت انتخاب كني، نام فونت رو مريم مي‌بيني در حالي كه خود word از يه فونت پيش‌فرض استفاده كرده.
    داخل word يه قسمتي هست كه بهت كمك مي‌كنه ببيني تمام فونتهايي رو كه توي فايلت هست توي كامپيوترت هم هست يانه.
    فقط كافيه كه بري توي tools و بعد options و بعد compatibility و بعد روي آيكون font subtitution كليك كني اگه تمام فونتهايي كه توي فايلت هست توي كامپيوتر هم باشه، بهت پيغام مي‌ده كه no font subtition is necessary.... اما اگه يك يا چند تا فونت توي كامپيوترت كم باشه، دقيقا بهت يه ليست مي‌ده و مي‌گه كه به جاي مثلا فونت مريم از فونت پيش‌فرض مثلا لوتوس استفاده كرده. اگه شما فونت مريم رو پيدا كني و بعد نصب كني، درست مي‌شه اما خودت هم مي‌توني بهش بگي كه به جاي مثلا لوتوس از يه فونت ديگه استفاده كنه.
    دوست عزیز مسیری رو که معرفی کردید رفتم اما همه ی فونتها ی توی فایل روی کامپیوتر هم هست.
    کممممممممممک

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

برنامه تعميري فايل هاي آفيس را دانلود كن

تاريخ عضويت
    Jun 2006

13

نقل قول نوشته شده توسط shahedi
    برنامه تعميري فايل هاي آفيس را دانلود كن

ممنون فقط از كجا دانلود كنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •