تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: اطلاعیه درباره ی بدترین خدمات LG

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

13 اطلاعیه درباره ی بدترین خدمات LG

سلام
    میخواستم در رابطه با برند ال جی(LG) مطلبی بگم که بقیه دوستان مثل من گول این به اصطلاح خدمات پس از فروش کلاهبردارارو نخورن
    تقریبا دو هفته پیش یه دستگاه یخچال از نمایندگی ال جی خریداری کردیم و پولو کامل پرداخت و فردا جنس رو برامون اوردن،به راننده گفتم جنسو از تو کارتن دربیار نگاهش کنم اونم دراورد،بعدش از نظر ظاهری یه چک کلی کردمو برگه سلامت ظاهری کالا رو امضا کردمو طرف رفت،بعد که تو محلش قرار دادم و برچسباشو کندم برای اینکه بیان برای نصب،زیر برچسب آبی رنگی که گوشه کنارای یخچال میزنن یه رنگ رفتگی به اندازه ی یک بند انگشت بود که از همون لحظه پاس کاریا شروع شد،اول به فروشگاه زنگ زدم گفت برگه سلامت امضا کردی زنگ بزن نمایندگی مشتریان،اونجا زنگ زدم اونام گفتن مربوط میشه به فروشگاه و این پاس کاریا به مدت دوهفته ادامه داشت،روزی 3 الی 6 بار تماس میگرفتم باهاشون و حرص خوردنا فوشو فوش کاریا بماند،بعداز این همه مدت اوردن یه کارت هدیه دادن به مبلغ 200 تومن که بخوره تو سرشون،ازونورم یه شب زیر نور متوجه شدم یخچال دو طرفش قر شدگی خفیفی داره که اونم مطرح کردم و گفتن برگه سلامت امضا کردیدو کاریش نمیشه کرد،
    دوستان لطفا در خرید محصولتون دقت کنید و حدالمقدور دور الجی خط بکشید کیفیتشم دیگه مثل قبل نیس،یه تلویزیون 58200 ال جی خریداری کردم که از همون لحظه اول که روشنش کردم اطرافش حاشیه منوی قبلی یا تصویر قبلی میمونه روش و بعداز چند دیقه حذف میشه و هر تصویر هاله ی خودشو داره،ال جی جنساش آشغال شده،برای راحتی خودتون میگم که دیگه ال جی نخرید،چیزی ام گرفتید صدرصد مو به مو محصولتونو جلوی چشم اون طرفی که میاره چک کنید،دیگه حرفی ندارم

2. 2 کاربر از baktash1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •