تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: لطفا کمک کنید: مشاوره جهت خرید بهترین دوربین کامپکت تا سقف 450 هزار تومن

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض لطفا کمک کنید: مشاوره جهت خرید بهترین دوربین کامپکت تا سقف 450 هزار تومن

سلام دوستان
    من تصمیم گرفتن یه دوربین کامپکت به جهت سبکی و کوچکی که همیشه باهام باشه بخرم. برای این کار هم می خوام حدودای 450 تومن هزینه کنم، چون برای جشن ها یا مراسم یه دوربین P520 یا P510 نیکون می خوام بخرم که با توجه به قیمت 1.200.000 تومنی این مدلا نمی خوام زیاد برای کامپکت هزینه کنم، گفتم اینجا مطرحش کنم تا دوستان کمک کنن که در این رنج قیمت بهترین دوربین کامپکت چیه؟
    برای من کیفیت عکس مهمه که نویز کمی داشته باشه، هم در نور کم هم در نور زیاد، چون ممکنه شب یا نزدیک غروب هم عکس بگیرم.
    بقیه مسائل مثل فرمت RAW یا مگاپیکسل یا چیزای دیگه در رده بعدی اهمیته، ممنون میشم کمکم کنید.

2. این کاربر از Pedram_IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

یعنی سقف بودجه 450؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

بله، برای دوربین کامپکت ، حالا 20 ، 10 تومن بالا پایین.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

دوست عزیز تو این رنج قیمت این دو دوربین کیفیت تصویر خیلی خوبی دارند و کیفیت ساختشون هم خوبه و فلزیه نه پلاستیکی. خیلی هم شیک و کم حجم ساخته شدند.بزرگترین مشکل دوربین های ارزون قیمت عکاسی تو نور کم ، داخل خونه و شب هست اما این ها حسگر تصویرشون cmos هست و تو نور کم عملکرد خوبی دارند.هر دو شونم پردازنده ی قدرتمند digic 5 کانن روشونه.
    (Canon IXUS 500 HS (ELPH 520 HS - IXY 3

(Canon IXUS 240 HS (PowerShot ELPH 320 HS

دومی صفحه نمایشش لمسیه اما اولی نه.قیمتشونم حدود 490 هست اما کیفیت تصویرشون ارزش پول کمی بیشترو داره!
    Last edited by sh_asian; 26-09-2013 at 11:42.

6. 2 کاربر از sh_asian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Ro mina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من تصمیم گرفتن یه دوربین کامپکت به جهت سبکی و کوچکی که همیشه باهام باشه بخرم. برای این کار هم می خوام حدودای 450 تومن هزینه کنم، چون برای جشن ها یا مراسم یه دوربین P520 یا P510 نیکون می خوام بخرم که با توجه به قیمت 1.200.000 تومنی این مدلا نمی خوام زیاد برای کامپکت هزینه کنم، گفتم اینجا مطرحش کنم تا دوستان کمک کنن که در این رنج قیمت بهترین دوربین کامپکت چیه؟
    برای من کیفیت عکس مهمه که نویز کمی داشته باشه، هم در نور کم هم در نور زیاد، چون ممکنه شب یا نزدیک غروب هم عکس بگیرم.
    بقیه مسائل مثل فرمت RAW یا مگاپیکسل یا چیزای دیگه در رده بعدی اهمیته، ممنون میشم کمکم کنید.

compact سونی مدل Cyber-Shot DSC-WX100 دوربین خوبیه اما یکم از قیمتی که شما میخوای بالا تره ، قیمتش 530 تومانه
    اگر حتما تو همون قیمت میخواین مدل Cybershot DSC-W730 هست اما از قبلی ضعیف تره ، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شو براتون میذارم بهتر بتونین تصمیم بگیرین

اگه نباشه جاش خالی می مونه mm45's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوست عزیز تو این رنج قیمت این دو دوربین کیفیت تصویر خیلی خوبی دارند و کیفیت ساختشون هم خوبه و فلزیه نه پلاستیکی. خیلی هم شیک و کم حجم ساخته شدند.بزرگترین مشکل دوربین های ارزون قیمت عکاسی تو نور کم ، داخل خونه و شب هست اما این ها حسگر تصویرشون cmos هست و تو نور کم عملکرد خوبی دارند.هر دو شونم پردازنده ی قدرتمند digic 5 کانن روشونه.
    (Canon IXUS 500 HS (ELPH 520 HS - IXY 3

(Canon IXUS 240 HS (PowerShot ELPH 320 HS

دومی صفحه نمایشش لمسیه اما اولی نه.قیمتشونم حدود 490 هست اما کیفیت تصویرشون ارزش پول کمی بیشترو داره!
    سلام .
    مدل هایی که دوستمون معرفی کردند قابل تایید اند . اما قیمتشون مناسبترست .
    ixus 240 = 435000
    ixus 500 hs = 475000
    منبع : فروشگاه لبخند : labxand.com :n16

9. 2 کاربر از mm45 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

از بین این سه گزینه ای که معرفی شد، کدوم یکی کیفیت عکس بهنری دار؟
    Canon IXUS 500 HS
    یا

Canon IXUS 240 HS

یا

Cyber-Shot DSC-WX100

البته اگر دوربین دیگه ای هم در این رنج قیمتا میشناسید که بهتر از این مدلا باشه ممنون میشم پیشنهاد بدید، من کیفیت تو فضای خونه و نور اتاق برام مهمه، چون همه که در نور بیرون کارشون خوبه، مورد دیگه برد فلاش و قابلیت اتصال فلش خارجیه...

ممنون از توجهتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •