سلام دوستان
اجازه بدید اول بگم که در بخش معرفی سخت افزار بخش مانیتور بود اما اونجا جای مطرح کردن مشکلات نبود. و اینجا هم که مربوط به مشکلات بود بخش مربوط به مانیتور نبود
به همین خاطر مساله رو اینجا مطرح کردم.
من یک مانیتور 22 اسکارلت دارم . و یک مانیتور 13 (مانیتور/ تلویزیون) قبل از این یک کارت گرافیک AYI داشتم که بعد از نصب درایو کافی بود مانیتور دوم رو (البته از طریق خروجی تصویر(همون خروجی tv)) بهش وصل کنم تا بشناستش و به هر صورت که مایلم پیکر بندیش کنم. اما الان چند وقتی هست که یک xfx 8400 1GB دارم که مثل قبلی همراهش کابل tv نبود (منظور همون مدل کابلی هست که خروجی 3 تافیش AV داره) و مدل کابل فرق داشت ;i خروجی تقریبا شبیه به ورودی هست!!!(البته تقریبا) خوشبختانه کابل قبلی رو هنوز دارم ولی وقتی tv رو وصل میکنم هیچ تصویری ندارم. میشه گفت سیستم tv رو شناخته اما تصویر نداره و یک صدای گوش خراش هم تولید میکنه.
tv یک مدل فیش ورودی هم داره (به اسم vga in) که در واقع ورودی گرافیک هست و مثل خروجی کارت گرافیکه که میره برای مانیتور اما به عکس گرافیک این یکی مادگیه . اینجا واسه هرکی توضیح دادم چی لازم دارم متوجه نشد که نشد
لطفا بفرمائید که اسم اون کابل چیه که تصویر رو از گرافیک به ""تی وی/مانیتور"" میرسونه و اگر امکان داره با قیمت.
قصدم اینه که از این روش در flight simulator به صورت multi استفاده کنم.
اینجا
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در موردش بحث شده.
میخوام کاکپیت رو به صورت سه بعدی روی 22 داشته باشم و نشانگر ها رو که تو حالت سه بعدی ریز و ناخوانا میشند رو روی 13 اینچ.

پاینده باشید.