تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: نرم افزار CoreCodec.CorePlayer.v1.30.100 ریپک شده با رفع مشکلات قبلی توسط ROMASS100

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض نرم افزار CoreCodec.CorePlayer.v1.30.100 ریپک شده با رفع مشکلات قبلی توسط ROMASS100

سلام.امروز هم با یک کار قشنگ دیگه در خدمتتون هستم.قطعا همتون نرم افزار فوق العاده ی CoreCodec.CorePlayer را میشناسید.این نرم افزار یک پلیر با کلاس مخصوص موبایل های نوکیا هستش.با کمک این نرم افزار به راحتی می تونید انواع و اقسام فایل های صوت و تصویر با پسوند مختلف را که گوشیتون اون ها را اجرا نمی کنه به راحتی اجرا کنی.
    مثلا : پسوند avi را که گوشی قادر به پخش نیست راحت می تونید با کمک این نرم افزار اجرا کنید.
    حتما می دونید که ورژن قبلی این نرم افزار 1.25 بود.اون واقعا بی نظیر بود.تقریبا همه ازش راضی بودند.اون فقط از لحاظ سرعت پایین و صدای ویز عجیب و دلخراشش بود که اعصاب خیلی ها را خورد می کرد.
    همه از اون ورژن استفاده می کردند که نا گهان خبر امدن ورژن 1.30 این نرم افزار در همه جا پیچید به طوری که همگان منتظر کرک شدن ان بودن.بالاخره چند هکر معروف اون را کرک کردند تا همه بتونند به صورت رایگان از ان استفاده کنند.همه با علاقه ی بسیار این نرم افزار را دانلود کردند تا بتونند از ویژگی های جدید اون لذت ببرند.اما خیلی ها پس از نصب این نرم افزار واقعا از دانلود ان پشیمان شدند.
    اکثر افراد فکر می کردند که در این نسخه تحولات جالب زیادی رخ داده اما در واقع چنین نبود.تنها مزیت این نسخه این بود که با کمک هکرها قادر می شدیم که فایل ها را با پسوند مختلف به کمک مرورگر فایرفوکسی که روی ان بود ان ها را دانلود کنیم.
    خب با توجه به این که هزینه ی اینترنت موبایل از قیمت دیه هم بیش تر هستش پس درواقع این ورژن با قبلی هیچ تفاوتی نداشت.

البته تفاوت دیگر سرعت بود.این ورژن از سرعت خیلی خوبی برخوردار بود به طوری که نسبت به ورژن قبلی در هنگام پخش اهنگ صدای گوش خراش عجیب ویزززز را نداشت.
    پس تمام کسانی که از این ورژن استفاده کردند فقط به علت سرعتش بود و گرنه هیچ منفعت دیگری نداشت.چون این ورژن باگ ها و معایب زیادی پیدا کرده بود.

1-حجمش افزایش پیدا کرده بود.
    2-چه می خواستیم و چه نمی خواستیم به صورت پیشفرض مرورگر فایر فوکس را نصب می کرد که اکثرا از این قابلیت استفاده نمی کردند اون هم به دلیل قیمت بالای اینترنت.
    3-وقتی ما توسط خود گوشی پلی لیست می ساختیم این نرم افزار قادر به خواندن پلی لیست ها نبود.
    4-یکی از مزایای ورژن قبلی این بود که در ورژن قبلی وقتی ما یک فایل را اجرا می کردیم و از نرم افزار خارج می شدیم و یا حتی گوشی را ری استارت می کردیم باز هم نرم افزار فایل مورد نظر را در حالت پاوز نگه می داشت ان هم از همان لحظه ای که موقع خروج از نرم افزار پاوز شده بود.مثلا : اگر در وسط اجرای یک اهنگ ما گوشی را ری استارت می کردیم ، وقتی دوباره به نرم افزار وارد می شدیم و فایل را اجرا می کردیم باز هم از همان جایی که قطع شده بود (وسط) ان فایل را اجرا می کرد.اما در این ورژن وقتی از نرم افزار خارج می شدیم و دوباره وارد می شدیم فایل مورد نظر اصلا کلا محو می شد و ادم فراموش می کرد که سری قبل چه چیزی را اجرا کرده.
    این معضل بیشتر برای کسانی بیشتر به چشم می اید که یک فیلم یک ساعت و نیمی را تا نصفه می بینند اما وقتی از ان خارج می شوند در سری بعد نمی دانند تا کجای فیلم را سری قبل دیده اند.

شایان ذکر است که در این ورژن هم می شد تنظیمات را مثل قبلی تغییر داد اما در قبلی این تنظیمات مفید پیشفرض بود اما در این باید خود به صورت دستی تغییر می دادی که کلی از وقت ادم را می گرفت.

با توجه با اینکه این تنظیماتی را که گفتم مورد نیاز عموم مردم هست من با دستکاری و به عبارتی هک این نرم افزار این تنظیمات را به صورت پیشفرض قرار دادم تا دیگر تنظیمات وقتگیر و اعصاب خوردکن موجب اذیت و ناراحتی ما نشوند و من این نسخه ی رفع باگ شده را با این ورژن ارائه کردم : CoreCodec.CorePlayer.v1.30.100

از مزایای نسخه ی جدید این نرم افزار :

1-قسمت مخصوص به فایر فوکس حذف شده و دیگه یه فایل اضافه توی درایو C نمی سازه.پس سرعتش اندکی بیشتر شده.
    2-قابلیت خواندن پلی لیست به صورت پیش فرض.(در ورژن ادیت نشده وقتی پلی لیست را انتخاب می کردیم از نرم افزار خارج می شد.)
    3-حذف مشخصات کرک کننده که در موقع نصب نرم افزار مدت زمانی وقت ادم را می گرفت و تنها جنبه ی تبلیغاتی داشت.
    4-قابلیت نگه داشتن فایل مورد نظر از همان زمانی که قطع شده حتی بعد از خروج و ری استارت کردن گوشی.
    5-افزایش سرعت مطابق با ورژن 1.30 تا هم از امکانات 1.25 استفاده کنیم و هم از سرعت 1.30 لذت ببریم.
    6-انتخاب گزینه ی رندوم یا Shuffle برای انتخاب شانسی اهنگ ها.
    7-فعال کردن گزینه ی Show remaining time برای نشان دادن زمان باقی مانده از فایل مورد نظر به صورت پیشفرض.
    8-اجرای پیشفرض ویدئو ها به صورت فول اسکیرین و تمام صفحه ان هم به محض اجرای ویدئوی مورد نظر.
    9-اجرای فایل های تصویری به صورت فول اسکیرین ان هم با چرخش به راست.در گوشی هایی مثل 6120 کلاسیک ویدئو ها را وقتی با خود گوشی فول اسکیرین می کنیم چرخش به راست دارند اما پیشفرض ورژن قبلی چرخش به چپ داشت و موجب می شد که با خود گوشی همخوانی نداشته باشد و موجب سردرگمی شود.اما الان تمامی فایل های تصویری موقع اجرا مطابق با خود گوشی چرخش به راست می کنند که موجب راحتی اکثر افراد با گوشی های مختلف می باشد.

10-اما قابلیت جالبی که تماما توسط خودم صورت گرفته و از نظر من جالب ترین قابلیت هستش ، حذف زبان های زائد در قسمت لنگوییج هستش.اصلاح قسمت زبان ها تقریبا 1 روز کامل فکر و زمان برد که واقعا خسته کننده شده بود اما خدا را شکر توانستم این کار را به پایان ببرم.
    اگر به قسمت تغییر زبان بروید فقط و فقط با دو زبان روبه رو می شوید : 1-انگیلیسی 2-پرشین ( فارسی)
    دیگه از زبان های زائد گذشته خبری نیست.اسم فارسی را هم به پرشین تغییر دادم تا جذابیت بیشتری پیدا کنه.

برای نصب این نرم افزار باید ان را ساین کنید و یا گوشیتون را هک کرده باشید.

با اجازه ی تمامیه دوستان :

تمامیه زحماتی را که کشیدم تقدیم می کنم به تمامیه هواداران متعصب و با غیرت استقلال تهران ، پر افتخار ترین تیم اسیا.بهترین رنگ دنیا : ابی استقلالی.

I AM ROMASS100.I LOVE ESTEGHLAL TEAM.BECAUSE IS BEST TEAM IN ASIA.ONLY FOR ESTEGHLAL

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. 6 کاربر از romass100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mamo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

چند تا اسکین

Unzip the file
    Copy "skin.cps" to "!\system\apps\coreplayer" and
    overwrite the same name file
    Open CorePlayer and enjoy it

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. این کاربر از mamo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اين برنامه يه مشكل ديگه هم داشت .
    وقتي منوي تنظيمات رو باز ميكردي ديگه بسته نميشد و بايد از برنامه خارج ميشدي تا از شر منو خلاص بشي .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

آقا شما اگه يه كار ميكردين كه فرمت wmv رو ميخوند عالي ميشد چون با اين اينترنت زغالي مجبوريم با اين فرمت دانلود كنيم
    بازم دمت گرم كه خارجيها بايد بيان جاي تو لنگ بندازن :دي

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

چرا در پخش ویدیو مشکل داره خیلی بد پخش میکنه گوشی ن79

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نمی دونم.روی 6120 که مشکلی نداشت.شاید با گوشیت همخونی نداره.فقط با همین ورژن مشکل داری؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

من یک کلیب تصویری که با ریل پلیر خود گوشی ان 79 خیلی عالی نشون میده فرمتش هم mp4 هست با این برنامه که باز کردم تصویر ساکن بود و فقط صدا پخش میشد تنظیمات خاصی میخواد من هر کاری کردم نتونستم ویدویو تصویری نیگاه کنم تصویر ساکن بود و صدا فقط داشت من ورژن قبلی رو هم 25 بود قبلا که نصب کردم همین مشکلو داشت اونو پاکش کردم و اینو نصب کردم که اینم مثل قبلی بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •