تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: کیفیت بد فیلم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

14 کیفیت بد فیلم

من یک ماهی میشه یه 5770 خریدم
    مشکل عجیبی که دارم اینه که کیفیت فیلم ها شدیدا پایینه.
    مثلا یه فیلم که با مدیا پلیر کلاسیک اجرا می کنم اگه فول اسکرین نکنم و با سایز کوچیک باشه کیفیت خوبه اما اگر فول اسکرین کنم کیفیت افت پیدا می کنه شدیدا...تصویر حالت پله ای به خودش می گیره و حتی کیفیتش پایین تر از فیلم های موبایل میشه.
    تا حالا با چند تا پلیر امتحان کردم فقط توی پاور دی وی دی چنین مشکلی ندارم،البته اونجا هم کیفیت بالای بالا نیست اما خب بهتره.هر چی فیلم با فرمت های مختلف امتحان می کنم همین وضعیته.
    در ضمن گرافیکم رو هم آپدیت کردم.

راستی این رو هم بگم سیم های مربوط به گرافیکم یکیش سرسفیده یکیش سر آبی...من اون آبیه رو زدم به کیس...البته پشت کیسم یه سرفیش سفید رنگ هم هست که آبیه تازه وصل میشه به اون ...مشکل می تونه از اینا باشه ؟

نمی دونم مشکل چیه اگه میشه زود جواب بدید ممنون.

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

من یک ماهی میشه یه 5770 خریدم
    مشکل عجیبی که دارم اینه که کیفیت فیلم ها شدیدا پایینه.
    مثلا یه فیلم که با مدیا پلیر کلاسیک اجرا می کنم اگه فول اسکرین نکنم و با سایز کوچیک باشه کیفیت خوبه اما اگر فول اسکرین کنم کیفیت افت پیدا می کنه شدیدا...تصویر حالت پله ای به خودش می گیره و حتی کیفیتش پایین تر از فیلم های موبایل میشه.
    تا حالا با چند تا پلیر امتحان کردم فقط توی پاور دی وی دی چنین مشکلی ندارم،البته اونجا هم کیفیت بالای بالا نیست اما خب بهتره.هر چی فیلم با فرمت های مختلف امتحان می کنم همین وضعیته.
    در ضمن گرافیکم رو هم آپدیت کردم.

راستی این رو هم بگم سیم های مربوط به گرافیکم یکیش سرسفیده یکیش سر آبی...من اون آبیه رو زدم به کیس...البته پشت کیسم یه سرفیش سفید رنگ هم هست که آبیه تازه وصل میشه به اون ...مشکل می تونه از اینا باشه ؟

نمی دونم مشکل چیه اگه میشه زود جواب بدید ممنون.
    چه فیلمیه آخه ؟ اگه وی سی دی رو ورداری تو مانیتور فول اچ دی ببینی خب معلومه پله پله میشه. مربع توش میاد ...

حتی دی وی دی هم بره فول بشه مربع مربع میشه.

یه فیلم خوب تست کن ببین همین جوریه یا نه. تازه عکسها چی ؟ عکس ها هم اگه مشکل داشته باشه تازه میشه گفت مشکل از درایور و کابل و ... ایناست.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما باید با یه فیلم ریزولیشن hd امتحان کنید
    علاوه بر درایور گرافیک درایور مانیتور رو هم نصب کنید
    کدک رو سیستم نصب باشه
    به کابل دیتا هم ربطی نداره
    ولی اگه از کابل dvi همون پورت سفیده استفاده کنید بهتره چون ریزولیشن بالاتری رو ساپورت میکنه و از کیفیت تصویر بهتر ی میده و پرشهای تصویر رو هم کمتر میکنه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ببینید من تا حالا چند تا سی دی فیلم گرفتم با فرمت Dat بوده وقتی کپی می کردم رو هارد و می دیدم همین وضعیت بود...توی همه ی پلیرها همین وضعیته غیر از پاور دی وی دی که کیفیتش بهتره...چند تا فرمت دیگه هم امتحان کردم اونا هم مشکل داره
    خب من الان باید چکار کنم تا این فیلم ها را درست بتونم ببینم؟یعنی من فقط فیلم با رزولوشن Hd ا می تونم درست ببینم؟پس چرا وی کارت گرافیک قبلیم که انویدیا 6800 بود چنین مشکلی نبود و من همه ی فیلم ها را با کفیفت عالی می دیدم!...عکسها هم در ضمن هیچ مشکلی نداره
    مانیتورم هم 19 اینچ فراسو هست.

من که گیج شدم

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

مال من Ati 5670 هست 1 گیگ قبلا 512 رو داشتم
    مال من هم مشکل عکس داره
    رو عکس یکیم زوم شه مربع مریه نشون میده
    کاتالستم با جدید ترین ورژن امتجان کردم مشکل هست با فیلم هم یکم مشکل افت کیفیت دارم اگه میشه منم راهنمایی کنید
    یکی بگه چرا همش تو انجمن دوستان میگن Ati بگیرین
    دلایلشونم قابل قبول ولی ما هرچه بخش مشکلات گرافیک تاپیک مبینیم همه با Ati مشکل دارند
    دلیلش چی میگین Ati بخریم ما که نفهمیدیم
    منم اشتباه کردم 135 پول بابت ati 5670 1 gig دادم
    Last edited by mpeg; 01-10-2010 at 13:46.

اگه نباشه جاش خالی می مونه malaki_mall's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    آرامگاه(منزل)

پيش فرض

کارت گرافیک من این نیست ولی توی ویندوز 7 فیلم ها رو شطرنجی نشون میداد.

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

ببینید من تا حالا چند تا سی دی فیلم گرفتم با فرمت Dat بوده وقتی کپی می کردم رو هارد و می دیدم همین وضعیت بود...توی همه ی پلیرها همین وضعیته غیر از پاور دی وی دی که کیفیتش بهتره...چند تا فرمت دیگه هم امتحان کردم اونا هم مشکل داره
    خب من الان باید چکار کنم تا این فیلم ها را درست بتونم ببینم؟یعنی من فقط فیلم با رزولوشن Hd ا می تونم درست ببینم؟پس چرا وی کارت گرافیک قبلیم که انویدیا 6800 بود چنین مشکلی نبود و من همه ی فیلم ها را با کفیفت عالی می دیدم!...عکسها هم در ضمن هیچ مشکلی نداره
    مانیتورم هم 19 اینچ فراسو هست.

من که گیج شدم

گفتم که کیفیت فیلم مشکل داره. شما وی سی دی رو میبری تو مانیتور 19 اینچ میبینی همین میشه خب.

ببین وی سی دی استاندارد PAL رزولوشنش فکر کنم 352*288 باشه. خب رزولوشن مانیتور شما چنده ؟ 1360*768 یا مثلا 1440*900 یا 1650*1050 یا اگه فول باشه که خدا به خیر کنه 1920*1080. میبینی چند برابر وی سی دی میشه !!!!!!!!!!!

قبلا شاید رزولوشن رو پایین تر میذاشتی میدیدی. منظورم دستاپه.

ولی خیالت راحت از گرافیک نیست. این گرافیک خیلی هم قوی تر از 6800 میشه. حداقل دو برابر قدرتشه. یه بازی بریز که 6800 به زور اجرا میکرد ببین این گرافیک چه بلایی سرش میاره.

در ضمن یه کلیپ کوتاه اچ دی هم تست کنی کافیه متوجه کیفیت بالای مانیتور و گرافیکت بشی.

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

مال من هم مشکل عکس داره
    کاتالستم با جدید ترین ورژن امتجان کردم مشکل هست با فیلم هم یکم مشکل افت کیفیت دارم اگه میشه منم راهنمایی کنید
    دلایلشونم قابل قبول ولی ما هرچه بخش مشکلات گرافیک تاپیک مبینیم همه با Ati مشکل دارند

نه آقا این حرفا چیه. من اچ دی چند تا کلیپ دارم خیلی کیفیتش بالاست. این گرافیک شوخی نیستا ها !!!

مشکل فیلم های شماست. فیلم خوب اچ دی بگیرین از هر جا شده و یه تست کنید میبینید مشکل گرافیک نیست.

انویدیا هم مشکل های این جوری رو داره. اینا آخه مشکل نیست دوستان.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما وقتی فیلم با ریزولیشن پایین دارید و میخواین تو ریزولیشن زیاد مانیتور ببینید معلومه تصویر شطرنجی میشه و این طبیعیه

آخر فروم باز mpeg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

مال من هم مشکل عکس داره
    فیلمی که کیفیت بالاست که بحث جداست ولی کیفیت ها دبگه با سیستم پنتویم 4 که نگاه میکنم رو مانبتور بااونکه گرافیکش 64 هست ولی کیفیت بهتری نشون میده

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من اصلا نخواستم 6800 را با 5770 مقایسه کنم چون اصلا قابل مقایسه نیستند ... من توی بازی هیچ مشکلی با 5770 ندارم و ازش راضیم فقط گفتم چرا توی اون گرافیک قلبی من مشکلی با فیلم ها نداشتم ...
    الان رزولوشن دکستاپم 1280*1024 هست...اونو که می دونم فیلم مثلا وی سی دی توی این رزولوشن کیفیتش میاد پایین اما با اون گرافیک قبلی حداقل قابل تحمل بود این دیگه زده کیفیت فیلمو خیلی آورده پایین...
    یه کلیپ کوتاه به نام wildlife توی ویندوز 7 هست ، با اون یه تست زدم هیچ مشکلی نبود.

حالا یه راه حل به من بدید ... یعنی برای دیدن فیلم مثلا وی سی دی باید رزولوشن رو بیارم پایین ؟
    در ضمن اگه میشه یه منبعی برای کلیپ های کوتاه HD معرفی کنید یا خودتون یکی ضمیمه کنید من یه تست بزنم خیلی خیلی ممنون .

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •