تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: خرید هارد 15000RPM 32MB

داره خودمونی میشه amirhosenpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض خرید هارد 15000RPM 32MB

با سلام دوستان هارد من MAXTOR STM3320820AS 320GB 7200RPM SATA-II BUFFER 8 MB هستش میخواستم ببینم با خرید هارد 15000RPM و 32MB چقدر رو سرعت تاثیر میزاره یعنی ارزش رو داره اگه داره این هارد ها پیدا میشن اسم چند تا رو بگید واینکه حدود قیمتهاشون چنده
    راستی هارد خود من که بالا نوشتم خیلی صدای غیژ غیژ وطلق طولوق میکنه این خاصیت این هارد هاست یا یه مشکلی داره البته اگه نظر شما مثبت باشه میخوام عوضش کنم ولی میخام بدونم اون هاردهای 15000 صداشون بیشتره یا نه
    خیلی ممنون

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام دوستان هارد من MAXTOR STM3320820AS 320GB 7200RPM SATA-II BUFFER 8 MB هستش میخواستم ببینم با خرید هارد 15000RPM و 32MB چقدر رو سرعت تاثیر میزاره یعنی ارزش رو داره اگه داره این هارد ها پیدا میشن اسم چند تا رو بگید واینکه حدود قیمتهاشون چنده
    راستی هارد خود من که بالا نوشتم خیلی صدای غیژ غیژ وطلق طولوق میکنه این خاصیت این هارد هاست یا یه مشکلی داره البته اگه نظر شما مثبت باشه میخوام عوضش کنم ولی میخام بدونم اون هاردهای 15000 صداشون بیشتره یا نه
    خیلی ممنون
    سلام.

مگه سیستم شما و استفاده تون چیه؟ بعید می دونم نیازی به هارد 10K به بالا باشه. در ضمن قیمت این هاردها به نسبت حجمشون بسیار بالاست. شما یک 7200.12 با ظرفیت دلخواه بگیرید. نسبت به هارد فعلیتون دو سری جدیدتره و اگر محدودیت دیگه ای نداشته باشید افزایش کارایی رو در عملیات فایلی حتما حس خواهید کرد. از نظر صدا و گرما هم شرایط مطلوبی داره.

3. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام.

مگه سیستم شما و استفاده تون چیه؟ بعید می دونم نیازی به هارد 10K به بالا باشه. در ضمن قیمت این هاردها به نسبت حجمشون بسیار بالاست. شما یک 7200.12 با ظرفیت دلخواه بگیرید. نسبت به هارد فعلیتون دو سری جدیدتره و اگر محدودیت دیگه ای نداشته باشید افزایش کارایی رو در عملیات فایلی حتما حس خواهید کرد. از نظر صدا و گرما هم شرایط مطلوبی داره.
    منظورتونو از 10K متوجه نشدم چون زیاد بااینجور اصطلاحها اشنا نیستم اگه بشه اسم چند مدل رو باقیمت های تقریبی بگین ممنون میشم

اگه زحمتی نیست در 7200.12 هم اسم چند مدل (باقیمت تقریبی)لطف کنین
    ضمنا ظرفیت مورد نظر من 500G تا 1.5T باتوجه به قیمتشون هستش

راستی در مورد صدای هارد من و هاردی که میخوام بخرم چیزی نگفتین
    Last edited by amirhosenpour; 20-09-2009 at 22:26.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منظورتونو از 10K متوجه نشدم چون زیاد بااینجور اصطلاحها اشنا نیستم
    10000 RPM

اگه بشه اسم چند مدل رو باقیمت های تقریبی بگین ممنون میشم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه زحمتی نیست در 7200.12 هم اسم چند مدل (باقیمت تقریبی)لطف کنین
    ضمنا ظرفیت مورد نظر من 500G تا 1.5T باتوجه به قیمتشون هستش
    قیمت های ماه قبل.

ST3500410AS با ظرفیت 500 گیگابایت و 16 مگابایت کش ~= 55 تومن
    ST3500418AS با ظرفیت 500 گیگابایت و 16 مگابایت کش ~= 55 تومن
    ST3750528AS با ظرفیت 750 گیگابایت و 32 مگابایت کش
    ST31000528AS با ظرفیت 1 ترابایت و 32 مگابایت کش ~= 88 تومن

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    راستی در مورد صدای هارد من و هاردی که میخوام بخرم چیزی نگفتین
    بابت هارد جدید خیالتون راحت باشه. در مورد قبلی هنگام بروز صدا عملکردش هم دچار مشکل میشه؟ یعنی تو کارای فایلی گیر میکنه؟ اگر در عمل مشکلی نیست میشه گفت صدای هارد شما با توجه به سری 21 بودنش طبیعیه که بخاطر عمری که کرده زیاد شده. این مسئله رو باید در انجمن مشکلات سخت افزاری مطرح کنید.

موفق باشید.

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

تو سایت Seagate دو تا هارد DiamondMax 23 و Barracuda 7200.12 مشخصات و کد ای مدلشون یکی هستش می خوام بدونم فرقی با هم دارن یا نه اخه اینجا Maxtor زیاده بخاطر اون

بابت هارد جدید خیالتون راحت باشه. در مورد قبلی هنگام بروز صدا عملکردش هم دچار مشکل میشه؟ یعنی تو کارای فایلی گیر میکنه؟ اگر در عمل مشکلی نیست میشه گفت صدای هارد شما با توجه به سری 21 بودنش طبیعیه که بخاطر عمری که کرده زیاد شده. این مسئله رو باید در انجمن مشکلات سخت افزاری مطرح کنید.
    تو عملکرد فقط همراه با زیاد شدن صدا سرعتش کم می شه ولی ارور نمیده در مورد طول عمر هاردم یک یا یک و نیم سال خریدمش ولی در طول روز حدود 5 تا 10 ساعتی کامپیوتر روشنه
    Last edited by amirhosenpour; 22-09-2009 at 01:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •