تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: شبهه در مورد اصل بودن هدفون AKG K240 MKII (خواهش میکنم هر نظری دارید بگید)

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض شبهه در مورد اصل بودن هدفون AKG K240 MKII (خواهش میکنم هر نظری دارید بگید)

سلام به همه دوستان عزیز،

من قبلا یه هدفون AKG K240 II که مخصوص استودیو و اهنگسازی هست از یکی از سایتهای معتبر تجهیزات استودیو (خواستید ادرسشو هم پی ام میکنم) گرفتم که قیمتشو هم 450 تومن زده بود موقع خریدن اصلا حواسم به اینکه اصل هست یا نه نبود ولی بعدا همون هدفون رو تو یه سایت دیگه زده بود 750 تومن واقعا نگران شدم که تقلبی گرفتم یا نه (اون سایت دوم کلا بیشتر اجناسش رو حتی شده 200 تومن بیشتر از قیمت بازار میده). البته به لحاظ ظاهری هیچ فرقی با عکس های سایت AKG همین هدفون نداره و عبارت ساخت اتریش هم روش درج شده و کیفیت بدنه اش هم بالاست تو سایتهای خارجی از قیمت 150 دلار تا 180 دلار قیمتشو دیدم و که با قیمت 450 تومن نمیخوره تو ایران. خیلی حساسیت دارم نسبت به اصل بودنش تو تست صدا هم برخلاف تصورم قبل از خرید دیدم بیشتر صدای آهنگ رو بیس تشکیل میده :( و میدرنج و فرکانس های بالا زیاد به چشم نمیان و این هدفون چون برای آهنگسازی ساخته شده باید تا حد امکان فلت باشه یعنی همه فرکانس ها در یک اندازه پخش بشن ولی انگار اینطوری نیست البته بازم نمیدونم واقعا اصلش همینطوره یا خدای نکرده چون تقلبی هست اینطوری صداها رو پخش میکنه. وقتی شک کردم به با اون سایتی که ازش خریدم هم تماس گرفتم و جواب داد که این هدفون چون تو حالت فروش ویژه بوده با این قیمت فروخته شده و اصلا مدل فیکی از AKG تو بازار وجود نداره.

البته تو اینترنت هم سرچ زدم نتیجه ای تو سایتهای فارسی و خارجی از اینکه هدفون های AKG هم تقلبیش موجود باشه پیدا نکردم ولی خیلی نگرانم از این مورد چون بیس اهنگ خیلی زیاده و جزییات اهنگ اونطور که میخواستم نیست در صورتی که با یه ایرفون موبایل اچ تی سی وقتی گوش میدم خیلی راحت ترم میدرنج و جزییات صداهای رنج بالا رو خوب میشنوم ولی با اون نه بیسش تو بعضی اهنگا ازار دهندست و اینطور تداعی میشه که صدای اهنگ حالت خفگی داره.

این تجربه رو شما در میون گذاشتم امیدوارم که از این نگرانی در بیام حالا اگه واسه موزیک گوش دادن بود زیاد اهمیتی نمیدادم ولی چون من اهنگسازی میکنم یه هدفون بی کیفیت باعث اشتباه زیاد تو میکس میشه. چندتا از نقدهای خارجی هم از این هدفون خوندم و بعضیا اشاره به میدرنج و بیس قوی هدفون داشتن ولی در عوض میگفتن که جزییات صدا خوبه این شد که بیشتر گیج شدم.

خواهش میکنم نظراتتون رو بگید البته میدونم شاید راهی صد در صد واسه پی بردن به تقلبی بودن یا اصلش نباشه :(

عکس هاش رو هم خواستید میگیرم میزارم ولی فکر نکنم کمکی بکنه چون از این جهت با اصلش مو نمیزنه...

داره خودمونی میشه amin-mafia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من هم دقیقا میخواستم همین مدل رو از اینترنت بخرم و قیمت فروشگاه های مختلف خیلی متفاوت بود!!! به همین خاطر هنوز نخریدم
    الان شما از کالا راضی هستی یا تقلبی بود؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •