تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: کدام يک از اين سيستم عامل ها مناسب براي شما ميباشد(ويندوز موبايل يا مک)

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض کدام يک از اين سيستم عامل ها مناسب براي شما ميباشد(ويندوز موبايل يا مک)

دوستان در اين تاپيک ميخاستم به کمک شما دوستاني که از اين دو سيستم عامل(ويندوز موبايل و مک) سر در مياريد کمک بگيرم و برتري هاي هر دو سيستم عامل را نسبت به هم بشماريم.
    دوستان نيازي به جنگ و جدال نيست همان طور که گفتم ميخايم ببينيم کدام سيستم عامل مناسب با نياز شماست شما فقط کافيه نياز خودتون را بگين و دليل انتخاب و نهايتن سيستم عامل مورد نظرتون را انتخاب کنيد. مثلن يکي ميگه به اين دليل و ان دليل من ويندوز موبايل را ترجيح ميدم و ديگري هم به دلايلي سيستم عامل ديگري را ترجيح ميده.........
    پس نيازي به جنگ و جدال نيست بلکه ميخايم در اين تاپيک متوجه بشيم که کدام سيستم عامل طرفداراي بيشتري داره و بيشتر خودشو تو دل جا کرده.
    چون اگه بخايم اين طوري بگيم که کدوم بهتره بايد بحث خيلي تخصصي باشه ولي وقتي بگيم کدام محبوبتره و کدوم تو دل شما بيشتر جا داره اين طوري طرفداراي اون سيستم عامل مشخص ميشه و ميشه تا حدودي اين طور گفت که سيستم عاملي که طرفداراي بيشتري داره پس خوبي هاي زيلدي داره که اين گونه ميباشد.
    اينا را همه گفتم که فقط جنگ و جدال نشه تا باعث بسته شدن تاپيک بشه.
    ميخاستم سيمبين ورژن لمسي و اندوريد را هم در اين بحث بيارم ولي به اين دليل که سيمبين ورژن لمسي و اندوريد هنوز مشکلاتي داره در اين بحث نيووردمشون.ولي دو سيستم عاملي که نام بردم تقريبن تکامل يافته هستن و بيشتر ايراداتي که دارن رفع شده.
    حالا يکي بحث را شروع کنه اگرم بحث به جا هاي باريک کشيده شد کسي که با مدرک و با گذاشتن سايت هاي معروف سند بياره حرفش قابل قبول و اون بحث ديگه ادامه داده نشه.......

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

دوستان بازم هر کاری میکنم نظرسنجی نمیتونم بزارم برای همین تاپیک جدید زدم.
    مدیران لطفن این تاپیک را یه کاریش کنن..........

پروفشنال aran khan95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من مک رو به ویندوز موبایل ترجیح می دم
    با هردوشونم کار کردم

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •