تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: مشاوره برا خرید LED TV با سایز 40

اگه نباشه جاش خالی می مونه .:2M:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    زیر باران ...

پيش فرض مشاوره برا خرید LED TV با سایز 40

سلام به تمام دوستان
    اگه میشه من رو در خرید یه LED TV به سایز 40 اینچ و با بودجه 1.200 راهنمائی کنید .
    بهترین انتخابهارو با قیمت لطفا برام لیست کنید

خیلی خیلی ممنون
    Last edited by .:2M:.; 25-04-2010 at 14:46.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ProGamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام به تمام دوستان
    اگه میشه من رو در خرید یه LED TV به سایز 40 اینچ و با بودجه 1.200 راهنمائی کنید .
    بهترین انتخابهارو با قیمت لطفا برام لیست کنید

خیلی خیلی ممنون
    بهترين مدل LED 40 اينچ ال اي دي شارپ هست
    قيمت بسيار مناسب و كيفيت بسيار عالي
    قيمتش 1590 هست و ميتونيد كيفيتش رو در هايپر استار ببينيد. اين ال اي دي تنها مدل FULL LED هست . يعني ال اي دي در كل پشت پنل چيده شده اند . پنل ژاپني و گارانتي ماديران هم جزو مزاياي اين TV است.
    پيشنهاد ميكنم تو لينك زير مشخصاتشو ببينيد.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 2 کاربر از ProGamer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من می خوام led بگیرم تا سقف قیمت 1600 به نظرتون چی بگیرم آیا کسی این مدل شارپ که در تاپیک بالا هستش رو از نزدیک دیده کیفیتش چطوره یا مدلی که دارای rgb+y هست رو چطور؟
    به نظرتون چی بگیرم؟
    من بیشتر برام کیفیت مهمه راستی اینایی که میزنه 200hz یعنی چی برای چی هستش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون از کمکتون!!!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

منظور از هرتز سيستم پردازش و پخش تصوير است. البته هرچي هرتز بالاتر باشه كيفيت تصوير بهتره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من می خوام led بگیرم تا سقف قیمت 1600 به نظرتون چی بگیرم آیا کسی این مدل شارپ که در تاپیک بالا هستش رو از نزدیک دیده کیفیتش چطوره یا مدلی که دارای rgb+y هست رو چطور؟
    به نظرتون چی بگیرم؟
    اگر samsung C6960 ورژن EL یا همون اروپاییش رو بتونی پیدا کنی عالیه .
    من خودم دنبال سایز 40 از این مدلم . ..

8. این کاربر از Deface بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

با سلام وخسه نباشید
    میخواستم در انتخاب بهترین LED من رو راهنمایی کنید
    حقیقتش من وقت زیادی رو تو گوگل برای پیدا کردن بهترین LED گذاشتم و در کل هنوز برام قطعی نشده که کدوم مدل بهترینه
    برای من کیفیت تصویر چه در حالت استاندارد چه در حالت اچ دی نسبت به بقیه امکانات اولویت داره
    و سایز 47 اینچ رو مد نظرم هست وقیمت برام مهم نیست
    تو چند سایت معتبر که ال ای دی ها رو با مقایسه و رطبه بندی میکنن بیشتر اسم این مدلها تکرار میشه
    کد:
    کد:
    کد:
    Samsung UNC8000
    LG 47LE8500
    Vizio XVT3SV
    LG LX9500
    وبا توجه به اینکه تلویزیونهای 3بعدی در حال حاظر هم ناکارامد و گران هستند این سه مدل باقی میمونن
    Vizio XVT3SV 240 Hz 5 ms,
    LG 47LE8500 240 Hz 1 ms,
    LG 47LE5500 120Hz 2.4 ms

که حقیقتش هیچ آشنایی با برند Vizio ندارم ولی میخواستم بدونم واقعا باکیفیت ترین ال ای دی دو بعدی به نظر شما هم همینه LG 47LE8500 و در حالی که این سایت
    کد:
    کیفیت تصویر LG 47LE5500 120Hz, رو بالاتر از 47LE8500 240Hzتشخیص داده
    وتا چه حد میشه به این سایتها اعتماد کرد ونظر کارشناسی خودتون چیه
    ممنون
    Last edited by mahyar937; 29-05-2011 at 23:10.

10. این کاربر از mahyar937 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    به نظرتون چی بگیرم؟
    من بیشتر برام کیفیت مهمه راستی اینایی که میزنه 200hz یعنی چی برای چی هستش؟
    تی وی های شارپ تی وی های خوبی هستند منتها من خیلی در موردشون پیگیر نبودم چون یه سری امکانات مورد نظر منو نداشته... اون y یا رنگ زرد خیلی چیز خاصی نیست زیاد درگیر تبلیغات نشین (نظر شخصی) بیشتر به امکانات، کیفیت پنل و قیمت توجه کنید. اون 200 هرتز هم به زبان ساده یعنی تعداد چشمک زدن های پنل رو در بازه زمانی مشخصی بیان می کنه...هر چه این رقم بیشتر باشه تصویری با ثبات و با لرزش کمتر تولید خواهد شد. البته بازم درگیر تبلیغات نشین اگه زده بود 600 هرتز فکر نکنید که واقعا خیلی بهتره شاید بهتر باشه ولی چشم من و شما تغییر خاصی رو متوجه نخواهد شد پس همون 200 خیلی عالی هست مگر اینکه دنبال سه بعدی باشین که داستان فرق می کنه.

12. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام وخسه نباشید
    میخواستم در انتخاب بهترین LED من رو راهنمایی کنید
    حقیقتش من وقت زیادی رو تو گوگل برای پیدا کردن بهترین LED گذاشتم و در کل هنوز برام قطعی نشده که کدوم مدل بهترینه
    برای من کیفیت تصویر چه در حالت استاندارد چه در حالت اچ دی نسبت به بقیه امکانات اولویت داره
    و سایز 47 اینچ رو مد نظرم هست وقیمت برام مهم نیست
    تو چند سایت معتبر که ال ای دی ها رو با مقایسه و رطبه بندی میکنن بیشتر اسم این مدلها تکرار میشه
    وبا توجه به اینکه تلویزیونهای 3بعدی در حال حاظر هم ناکارامد و گران هستند این سه مدل باقی میمونن
    Vizio XVT3SV 240 Hz 5 ms,
    LG 47LE8500 240 Hz 1 ms,
    LG 47LE5500 120Hz 2.4 ms

که حقیقتش هیچ آشنایی با برند Vizio ندارم ولی میخواستم بدونم واقعا باکیفیت ترین ال ای دی دو بعدی به نظر شما هم همینه LG 47LE8500 و در حالی که این سایت
    کد:
    کیفیت تصویر LG 47LE5500 120Hz, رو بالاتر از 47LE8500 240Hzتشخیص داده
    وتا چه حد میشه به این سایتها اعتماد کرد ونظر کارشناسی خودتون چیه
    ممنون
    بهتره یه سر به بازار بزنی ببینی کدوم مدل ها تو رنج قیمتی شما موجود هست بعد تو این سایت ها بگردی چون ممکنه اصلا اون چیزی که شما سلکت می کنی تو ایران پیدا نشه اگه اگه تو هزینه دستت بازه نیم نگاهی به تی وی های فیلیپس داشته باش.
    در ضمن این سایت هایی که شما دیدی خیلی مطرح نیستن مضافا اینکه سایت های نقد و بررسی باید تنها و تنها راهنمای خرید شما باشن نه اینکه به شما بگن چی بخری و چی نخری این شما هستی که با سلیقه و بودجه ای که داری باید تصمیم بگیری (حتمن تصویر چند مدل که انتخاب می کنی از نزدیک باهم مقایسه کن) و در آخر تو سایز 47 (به علت بزرگی زیاد) انتظار دیدن تصاویر استاندارد مثل شبکه های اس دی رو نداشته باش چون هر چه سایز بزرگ تر کیفیت کمتر.

کد:
    Last edited by sound.vision; 30-05-2011 at 09:35.

14. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بهتره یه سر به بازار بزنی ببینی کدوم مدل ها تو رنج قیمتی شما موجود هست بعد تو این سایت ها بگردی چون ممکنه اصلا اون چیزی که شما سلکت می کنی تو ایران پیدا نشه اگه اگه تو هزینه دستت بازه نیم نگاهی به تی وی های فیلیپس داشته باش.
    در ضمن این سایت هایی که شما دیدی خیلی مطرح نیستن مضافا اینکه سایت های نقد و بررسی باید تنها و تنها راهنمای خرید شما باشن نه اینکه به شما بگن چی بخری و چی نخری این شما هستی که با سلیقه و بودجه ای که داری باید تصمیم بگیری (حتمن تصویر چند مدل که انتخاب می کنی از نزدیک باهم مقایسه کن) و در آخر تو سایز 47 (به علت بزرگی زیاد) انتظار دیدن تصاویر استاندارد مثل شبکه های اس دی رو نداشته باش چون هر چه سایز بزرگ تر کیفیت کمتر.

کد:
    حقیقتش من شرایطم جوریه که امکان رفتن به مغازه رو ندارم و برای همین نظر شما که قبلا مدلهای مختلف رو دیدین مهمه ولی من سنندج هستم و یکی از اصلی ترین واردکننده های LCD تو بانه یکی از فامیلامونه که اگه هر مدلی بخوام حتما گیر میاره در مورد فلیپس هم بله شنیدم که از همه بهتره ولی اختلاف قیمت خیلی بیشتر از اختلاف کیفیتیه که اراه میده و در مورد سایز من برای دیدن شبکه و فیلمهای HD فکر کردم مناسبترین سایز باشه اگه اینطوریه که شما میگین 42 اینچ میگیرم به هر حال ممنون میشم از راهنمای هاتون

16. این کاربر از mahyar937 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •