تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشخص کردن فرمت هارد اکستر نال

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض مشخص کردن فرمت هارد اکستر نال

سلام

من می خوام فرمت هارد اکستر نالمو مشخص کنم ول نمی دونم چکار کنم. ممنون میشم راهنمائی کنید.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من می خوام فرمت هارد اکستر نالمو مشخص کنم ول نمی دونم چکار کنم. ممنون میشم راهنمائی کنید.
    سلام .

فقط میخواهید نوع فایل سیستم پارتیشن هارد اکسترنال را تشخیص بدید ؟ یا اینکه میخواهید با یکی از فایلها (مثلاً NTFS یا FAT32 و...) هارد اکسترنال را فرمت کنید ؟

اگر مورد اول منظورتان هست از طریق Disk management ویندوز میتونید نوع فایل سیستمی که پارتیشنها با آن فرمت شده اند را تشخیص بدید . ولی اگر مورد دوم منظورتان هست ، در my computer روی پارتیشن مربوط به هارد دیسک اکسترنال راست کلیک و گزینه format را انتخاب کنید . طبق عکس زیر از قسمت file system میتونید یکی از فایل سیستمها را انتخاب کنید . مقدار allocation unit size بذارید روی پیشفرض باشه . پیشنهاد میکنم تیک quick format را بزنید تا فرمت شدن سریعتر انجام شود .

3. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون برای وقتی که گذاشتی

من برای اینکه تبلت بتونه هارد اکسترنال رو ساپورت کنه نیاز دارم فرمت فعلی که nfts هست رو به exfat تبدیل کنه.تو گزینه هاش امکان تبدیل به exfat وجود نداره. باید چکار کرد ؟ . سوال بعدی اینکه این تغییر فرمت به اطلاعات روی هارد آسیبی نمیزنه ؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی خیلی ممنون برای وقتی که گذاشتی

من برای اینکه تبلت بتونه هارد اکسترنال رو ساپورت کنه نیاز دارم فرمت فعلی که nfts هست رو به exfat تبدیل کنه.تو گزینه هاش امکان تبدیل به exfat وجود نداره. باید چکار کرد ؟ . سوال بعدی اینکه این تغییر فرمت به اطلاعات روی هارد آسیبی نمیزنه ؟
    تو منوی پایین آمدنی file system (همون عکسی که در پست بالا گذاشتم) ، چنین چیزی وجود نداره ؟
    تغییر نوع فایل سیستم (از NTFS یه exFAT) موجب از بین رفتن اطلاعات میشه در نتیجه قبل از اینکار باید اطلاعات را به جای دیگری منتقل کنید.

6. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •