تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: کم شدن سرعت تایپ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض کم شدن سرعت تایپ

دوستان من از هر چند باری که لپ تاپ رو روشن میکنم یه بارش سرعت تایپش شدیدا کمه. یعنی باید برای نوشتن یه سلام فقط 10-20 ثانیه صبرکنم . گاهی هم یهو وسطای کارم یهو سرعت تایپم کم میشه . نمیدونم دلیلش چیه . یادمه اولین باری هم که روشنش کردم (بعد از خرید) هم این مشکل رو داشت ولی با خاموش روشن کردن مشکل حل میشه . بنظرتون دقیقا مشکل از کجاست؟

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان من از هر چند باری که لپ تاپ رو روشن میکنم یه بارش سرعت تایپش شدیدا کمه. یعنی باید برای نوشتن یه سلام فقط 10-20 ثانیه صبرکنم . گاهی هم یهو وسطای کارم یهو سرعت تایپم کم میشه . نمیدونم دلیلش چیه . یادمه اولین باری هم که روشنش کردم (بعد از خرید) هم این مشکل رو داشت ولی با خاموش روشن کردن مشکل حل میشه . بنظرتون دقیقا مشکل از کجاست؟
    دوست من کانفیگ دقیق لپ تاپت چیه؟
    از چه ویندوزی استفاده می کنی؟
    شما برو تو کنترل پنل بعد keyboard رو انتخاب کن از تب speed :
    اگه می خوای میزان تأخیر در وارد کردن هر کرکتر رو کم یا زیاد کنی می تونی از Repeat Delay استفاده کنی. که این مورد بیش تر برای این خوبه که اشتباه تایپی کم بشه و اگه می خوای سرعت تایپ هر کرکتر رو افزایش بدی (مثلاً وقتی کلید های جهت دار رو می زنی سریع پیمایش کنه) باید از گزینه ی Repeat Rate استفاده کنی.
    می تونی از تو بایوس لپ تاپت اگه این گزینه رو داره : Typematic Rate بذاری رو Fast.
    وای اگه خاموش روشن می کنی درست می شه بهتره بایوس لپ تاپت رو آپدیت کنی.
    ویندوز رو هم می تونی عوض کنی ببینی درست می شه یا نه .
    گارانتیه لپ تاپ؟ اگه گارانتی هست با این مواردی که اشاره کردم درست نشد ببر گارانتی چون ممکنه مشکل سخت افزاری باشه.

موفق باشي

3. 3 کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دوست من کانفیگ دقیق لپ تاپت چیه؟
    از چه ویندوزی استفاده می کنی؟
    شما برو تو کنترل پنل بعد keyboard رو انتخاب کن از تب speed :
    اگه می خوای میزان تأخیر در وارد کردن هر کرکتر رو کم یا زیاد کنی می تونی از Repeat Delay استفاده کنی. که این مورد بیش تر برای این خوبه که اشتباه تایپی کم بشه و اگه می خوای سرعت تایپ هر کرکتر رو افزایش بدی (مثلاً وقتی کلید های جهت دار رو می زنی سریع پیمایش کنه) باید از گزینه ی Repeat Rate استفاده کنی.
    می تونی از تو بایوس لپ تاپت اگه این گزینه رو داره : Typematic Rate بذاری رو Fast.
    وای اگه خاموش روشن می کنی درست می شه بهتره بایوس لپ تاپت رو آپدیت کنی.
    ویندوز رو هم می تونی عوض کنی ببینی درست می شه یا نه .
    گارانتیه لپ تاپ؟ اگه گارانتی هست با این مواردی که اشاره کردم درست نشد ببر گارانتی چون ممکنه مشکل سخت افزاری باشه.

موفق باشي
    msi x370 این همه مشخصاتش :پردازنده AMD Dual-Cor E350, 1.6 GHzحافظه ۴GB, 1066 MHz DDR3 RAMهارد ۶۴۰GB/500GB/320GB, 5400rpmچیپ ست A50M FCHگرافیک AMD Radeon HD 6310سیستم عامل Windows 7 Home Premiumصفحه نمایش ۱۳.۴ اینچ ...............
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وقتی کند میشه یه صداهایی میده امکان داره فنش باشه؟و تو این حالت هنگ هم میکنه اگر با اروری چیزی مواجه بشه مثلا یه بار سیم مودم درومد هنگ کرد ....................اون مراحلی رو که گفتید رو قبلا انجام دادم
    بله گارانتی داره معمولا چند روز طول میکشه کارای تعمیر اگر بفرستمش گارانتی؟ممنونم از راهنماییتون .
    Last edited by Nike17; 21-12-2011 at 07:14.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بایوس لپ تاپ رو چطور اپدیت کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بعد از اپدیت فایلهای درایو سی که پاک نمیشه؟ممنون

آخر فروم باز Erfan.B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

msi x370 این همه مشخصاتش :پردازنده AMD Dual-Cor E350, 1.6 GHzحافظه ۴GB, 1066 MHz DDR3 RAMهارد ۶۴۰GB/500GB/320GB, 5400rpmچیپ ست A50M FCHگرافیک AMD Radeon HD 6310سیستم عامل Windows 7 Home Premiumصفحه نمایش ۱۳.۴ اینچ ...............
    کد:
    وقتی کند میشه یه صداهایی میده امکان داره فنش باشه؟و تو این حالت هنگ هم میکنه اگر با اروری چیزی مواجه بشه مثلا یه بار سیم مودم درومد هنگ کرد ....................اون مراحلی رو که گفتید رو قبلا انجام دادم
    بله گارانتی داره معمولا چند روز طول میکشه کارای تعمیر اگر بفرستمش گارانتی؟ممنونم از راهنماییتون .
    دوست من پیشنهاد می کنم شما ببر گارانتی اگه مشکل جدی هست ، گارانتی هم نهایتاً یک هفته ای معمولاً لپ تاپ رو تحویل می ده.
    ولی بد نیست قبل از این که ببری گارانتی با یه ویندوز لایو هم تست کنی ببینی مشکل هنوز پابرجاست یا نه، می تونی از hiren`s boot cd کمک بگیری.

موفق باشي

8. 2 کاربر از Erfan.B بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ممنونمخوب حالا یه سوال دیگه من یه بار ویندوز رو خواستم با فلش اکس پی کنمش اینم سیستم عاملش سونه خلاصه نشد یا نتونستم به هر حال ریکاوری کردم حالا روشنش که میکنم خیلی دیر بالا میاد . رفتم تو بایوس رو حالت دیفالت گذاشتمش فکرکردم شاید اینطوری بشه مثل سابق تغییری نکرد . باس موقع بالا اومدن 2 بار اینتر بزنم .میخوام اینا نیان مثل قبل سریع بیا بالا . چکار کنم درست شه؟
    کد:
    Last edited by Nike17; 21-12-2011 at 21:47.

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ممنونمخوب حالا یه سوال دیگه من یه بار ویندوز رو خواستم با فلش اکس پی کنمش اینم سیستم عاملش سونه خلاصه نشد یا نتونستم به هر حال ریکاوری کردم حالا روشنش که میکنم خیلی دیر بالا میاد . رفتم تو بایوس رو حالت دیفالت گذاشتمش فکرکردم شاید اینطوری بشه مثل سابق تغییری نکرد . باس موقع بالا اومدن 2 بار اینتر بزنم .میخوام اینا نیان مثل قبل سریع بیا بالا . چکار کنم درست شه؟
    کد:
    عکسی که گذاشتین از نوع آپلود کنید ناقص درضمن توضیح خودتون درست بدین .

11. این کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ببینید یه زمانی خواستم از روی فلش ویندوز اکس پی رو نصب کنم اما نشد زدم ویندوز قبلیم رو هم خرابش کردم بعد ویندوز خودش رو دوباره ریکاوری کردم بعد از این داستان وقتی روشن میکنم یه صفحه میاد:
    کد:
    حالا تو این صفحه از 5 تا 1 شمارش معکوس داره که اگر صبر کنم و اینتر نزنم ویندوز میاد بالا ولی اگر اینتر بزنم یه صفحه دیگه میاد که اونجا دو گزینه داره که یکیش گزینه ویندوز 7 هست که روش کلیک کنم ویندوز میاد بالا . حالا من اصلا با صفحه دوم کار ندارم چون اگر تو صفحه اول اینتر نزدم صفحه دوم رو نمیبینم . چکار کنم صفحه اول نیاد ؟
    Last edited by Nike17; 22-12-2011 at 16:33.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

حالا شاید شما فکرکنید من ویندوز رو رو حالت بوت گذاشتم اما نه اصلا اینطور نیست چون رفتم از تو ست اپ گذاشتمش رو حالت دیفالت که درست شه اما نشد ... نمیدونم چرا این صفحه میاد . یعنی امکان داره ویندوز خراب باشه و بد نصب شده باشه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •