تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: pmp و mp5 جي هستن ؟؟؟

آخر فروم باز bersam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    .: نصف ورلد :.

پيش فرض pmp و mp5 جي هستن ؟؟؟

خب عنوان مطلب رو مي كه ! راستش من يه همجين جيزي ديدم روش نوشته بود PMP و بخش mp5 و mp4 رو هم داشت !!!
    china بود ! قيمتش هم خيلي ارزونه !!! يه دوربين 10 مكابيكسلي هم داشت !!!
    قيمتش 55 بود (ميناب !!! شهر قاجاق خيز كشور توي جنوب) ! من كفتم يكيش رو براي من بيارن به قيمت 30 تومن !!!
    واقعا اكه اهنك هم بخش كنه كافيه !!! فقط مي خواستم بدونم اين PMP و MP5 جي هست !!!

MP5 تا جايي كه من ياد دارم اسم يه اسلحه هست !!!

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

خب عنوان مطلب رو مي كه ! راستش من يه همجين جيزي ديدم روش نوشته بود PMP و بخش mp5 و mp4 رو هم داشت !!!
    china بود ! قيمتش هم خيلي ارزونه !!! يه دوربين 10 مكابيكسلي هم داشت !!!
    قيمتش 55 بود (ميناب !!! شهر قاجاق خيز كشور توي جنوب) ! من كفتم يكيش رو براي من بيارن به قيمت 30 تومن !!!
    واقعا اكه اهنك هم بخش كنه كافيه !!! فقط مي خواستم بدونم اين PMP و MP5 جي هست !!!

MP5 تا جايي كه من ياد دارم اسم يه اسلحه هست !!!
    MP5 دقیقا همون طور که اشاره کردی اسم یه نوع اسلحه ی اتوماتیکه و معنی دیگه ای هم نداره.
    PMP مخفف Portable Media Player هست. یعنی فایل های صوتی و تصویری رو پخش میکنه.
    نمیدونم اطلاعاتت از جنس های چینی در چه حدیه. یه چیزایی درست میکنن آدم شاخ در میاره. پسرعموم چند روز پیش یه فلش مموری سونی (روش نوشته بود VAIO) نشونم داد ظرفیتش 900 گیگ بود. قیمتش هم در حد یه لپ لپ بوده ظاهرا. یکی دو سال پیش هم یکی از چین مموری 16 گیگ pro duo سونی آورده بود ظرفیتش 256 مگ بود.
    از نظر کیفیت هم یه چیزی حدود یک الی دو روز عمر مفیدشونه. اگه دوربین 10 مگاپیکسل داره که دیگه خدا داند چه جور چیزیه. حالا سفارش دادی در هر صورت. باید صبر کنی برسه ببینی چیه.
    Last edited by prowler88; 28-05-2009 at 15:23.

3. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

نه اخه يكي از اشنا ها اون جا دستشه و هنوز سالم مونده !!! حالا معلوم نيست شايد شانسي مال اون خوب در اومده !!! عجب !!!

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

نه اخه يكي از اشنا ها اون جا دستشه و هنوز سالم مونده !!! حالا معلوم نيست شايد شانسي مال اون خوب در اومده !!! عجب !!!
    نمیگم حتما روز اول خراب میشه. ولی خب شما خودت حساب کن. دستگاهی که هم MP3 پخش کنه هم تصویری هم دوربین 10 مگاپیکسلی داشته باشه 30 تومن هم باشه یه چیزیش هست دیگه. حالا اگه دستت اومد کیفیت دوربینشو نگاه کن ببین چه جوریه. یا مثلا با یه MP3 Player کریتیو مقایسه ش کن.

6. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

نمیگم حتما روز اول خراب میشه. ولی خب شما خودت حساب کن. دستگاهی که هم MP3 پخش کنه هم تصویری هم دوربین 10 مگاپیکسلی داشته باشه 30 تومن هم باشه یه چیزیش هست دیگه. حالا اگه دستت اومد کیفیت دوربینشو نگاه کن ببین چه جوریه. یا مثلا با یه MP3 Player کریتیو مقایسه ش کن.
    خب من هم كه مي كم كه !!! يه 6 ماهي دستشه البته هيجي از دوربين و اينا نمي دونه !!!

تازه خب كفتم كه جنس جيني هست ديكه !!!

اوكي ! بايد هر موقع كسي رفت جنوب بهش بكم begire ازش !!!

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حالا 30 تومن هم انقدر ریسک و ضرر مالی نداره ... بعنوان یه تجربه تحقیقاتی خوبه اتفاقاً! ...

* در مورد mp5 : آره - من هم همین ماه پیش یدونه mp5 دیدم ... مدلهای فراتر از mp4 هستن که ظاهرا تازه مد شده .. چه شود ! ... همون mp4 یه اسم من در آوردیه ... در نتیجه mp5 میشه نسل دومش ! ...

9. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

حالا 30 تومن هم انقدر ریسک و ضرر مالی نداره ... بعنوان یه تجربه تحقیقاتی خوبه اتفاقاً! ...

* در مورد mp5 : آره - من هم همین ماه پیش یدونه mp5 دیدم ... مدلهای فراتر از mp4 هستن که ظاهرا تازه مد شده .. چه شود ! ... همون mp4 یه اسم من در آوردیه ... در نتیجه mp5 میشه نسل دومش ! ...

خدایا خودت رحم کن!

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

آخه mp5 یعنی چی؟!!! حداقل mp4 یه معنی میداد ولی این دیگه چیه خداااااااااا!!!

12. این کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

آخه mp5 یعنی چی؟!!! حداقل mp4 یه معنی میداد ولی این دیگه چیه خداااااااااا!!!
    بعدش هم قراره MP6 و MP7 بیان حتما!

14. 2 کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

بعدش هم قراره MP6 و MP7 بیان حتما!
    يقينا !!!

سال هاي اينده دستكاه : WQOWRWSADASDF !!!! با قابليت بخش Mp154 Mp153 Mp152 ...Mp5 Mp4 Mp3 Mp2 !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •