تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشکل در شبکه کردن دو کامپیوتر

داره خودمونی میشه feransiska's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    شهر آتش

پيش فرض مشکل در شبکه کردن دو کامپیوتر

سلام دوستان من دوتا سیستم دارم و با هم شبکه کردم کامپیوتر سرور 2تا کارت شبکه داره! منم با یه کابل معمولی ( نه کراس) دوتا سیستم رو شبکه کردم و اینترنت روی هر دوتا سیستم برقرار میشه! ولی وقتی توی سرور وی پی ان رو راه میندازم کامپیوتر دوم دیگه نمیتونه سایت باز کنه!
    حالا باتوجه به اینکه فقط یک کانکشن رو میشه شر کرد و نمیشه هم کانکشن اینترنت و هم کانکشن وی پی ان رو شر کرد آیا راهی هست که وقتی سیستم سرور با وی پی ان وصل میشه اینترنت روی سیستم دوم هم برقرار باشه؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

برای دوتا کامپیوتر یا دو دیوایس مشابه باید از کابل کراس استفاده بشه اگه ازکابل straight یا هر کابل دیگه ای استفاده کنیدارتباط شبکه یک طرفه میشه
    همچنین برای اینکه کامپیوتر دوم هم بتونه از وی پی ان استفاده کنه باید کانکشنشو share کنید
    اگه مومتون لن هست و چند پورتست که لازم نیست کانکشن داشته باشه واز همون مودم وصل کنید به کامپیوتر دیگه کانکشن share میشه
    و اگه مودمتون lan نیست مجبورید هر دو کانکشن رو share کنید
    چرا هردو کانکشن رو میشه share کرد و مشکلی نداره

3. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه feransiska's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    شهر آتش

پيش فرض

الان که کابل کراس نیست ارتباط برقراره و اینترنت روی هر دو سیستم هست! مودم هم 2 پورتست ( هم usb و هم lan ولی فقط از یکیش میشه استفاده کرد.
    وقتی کانکشن وی پی ان رو شر میکنم قبل از وصل کردن وی پی ان دیگه اینترنت سیستم دوم قطع میشه!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

الان که کابل کراس نیست ارتباط برقراره و اینترنت روی هر دو سیستم هست! مودم هم 2 پورتست ( هم usb و هم lan ولی فقط از یکیش میشه استفاده کرد.
    وقتی کانکشن وی پی ان رو شر میکنم قبل از وصل کردن وی پی ان دیگه اینترنت سیستم دوم قطع میشه!
    شما اول از همه برید کابل کراس تهیه کنید چون خودم دیدم که با کابل معمولی شبکه کنید چه اتفاقایی میفته و مشکلاتی تو شبکه ایجاد میشه درست ارتباط برقرار میشه ولی مشکلاتشو یه جاهایی نشون میده
    خودتون هم میتونید کابل کراس درست کنید فقط یه کارتر پرس و آچار پرس لازم دارین با کارتر پرس سیمو لخت میکنین
    تو کابل کراس رنگ بندی دوسر کابل باید با هم متفاوت باشه یک سر باید کلاس A باشه و سر دیگه کلاس B که این رنگ بندی هاشو راحت با یه سرچ میتونید تو نت پیدا کنید

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Hashem 289's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    .

پيش فرض

دوست عزیز حتما باید از کابل کراس برای شبکه کردن به طور کامل استفاده کنید برای درست کردنشم کاری نداره به راحتی میتونید همونو به کابل کراس تبدیل کنید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

من کمک می خواهم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •