تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: ویروس فلش مموری شبیه آیکن درایو (جدید)

اگه نباشه جاش خالی می مونه AFSORDEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض ویروس فلش مموری شبیه آیکن درایو (جدید)

درود

تا به حال با ویروس ها و بدافزارهای زیادی که درایو فلش مموری رو درگیر میکردن مواجه شدم که البته بی شباهت به این هم نبودن.

ولی این یکی ظاهرا خیلی سرسخت تر از اون قبلی هاست. که هفته گذشته روی سیستم یکی از دوستان بود که منم چندان جدیش نگرفتم!

اضافه کنم که روی اون سیستمی که عرض کردم آنتی ویروس آپدیت شده ی نود32 نصب بود! و آنتی ویروس رایگان من که کمودو بود هم کاری ازش برنیومد. که حذفش کردم و رایگان آواست رو نصب کردم که اونم ناتوان بود.

ضمنا اگه این ویروس بیفته به جون کارت حافظه گوشی یا .... میتونه اطلاعات اونو به طور کلی به یکباره نابود کنه!!! به این طریق که به محض ورود ویروس به کارت حافظه اطلاعات موجود به درون آیکن درایو انتقال خواهند یاقت و دیگه از طریق گوشی قابل دسترسی نیستند و بعد از اون هم اگه اطلاعات جدیدی از جمله عکس ، صدا، فیلم از طریق گوشی گرفته شد به محض اتصال به سیستم یا ریستارت گوشی کاملا از بین خواهند رفت و فقط اطلاعاتی که قبل از ورود ویروس موجود بودن و به داخل آیکن درایو انتقال داده شدن وجود دارن!!!

امکان انتقال اطلاعات از آیکن درایو (که به صورت مخفی هم هست و مطابق شکل چند تا فایل اضافه هم همیشه داخلش هستن) به مسیر اصلی فلش هم اصلا وجود نداره. و فقط قابل انتقال بر روی هارد هست.

فایل های اضافه داخلش:

خود فلش درایو:

میخواستم بپرسم از بین دوستان کسی هست که اخیرا با چنین مشکلی مواجه شده باشه؟ و کدوم آنتی ویروس ها تا به حال تونستن اونو حذفش کنه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه AFSORDEH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

خوشبختانه مشکل برطرف شد

درایو ویندوز رو با همون آواست رایگانی که تازه نصبش کرده بودم اسکن و پاکسازی کردم و بعد این کار این امکان برام فراهم شد که اطلاعاتم رو از داخل ویروس به مسیر اصلی فلش درایو انتقال بدم و پس از اون هم ویروس ها رو حذف کنم.

موفق باشید
    Last edited by AFSORDEH; 14-09-2015 at 08:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •