تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: یک ویروس که نمی دونم چه جوری پاکش کنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

8 یک ویروس که نمی دونم چه جوری پاکش کنم

سلام دوستان
    من آخرین ورپن نود 32 رو رو سیستممم دارم و آپدیت شده هم هست و همیشه به اینترنت وصلم مشکلی از لحاظ آپدیت ندارم
    به تازگی یه ویروس باعث شده که دو باتر ویندوز بزنم منی که دو سال بود داشتم از یه ویندوز استفاده می کردم این ویروس وادارم کرد که دوبار ویندوز بزنم
    من فکر می کردم که ویندوزم دیگه ویروسی نداره ولی گاهی توی ایکس پی هشدار ویروس رو میده و نمی تونه پاکش کنه مجبود می شم گزینه دلت رو بزنم
    رو سیستمم هم دو تا ویندوز دارم یکی سون و دیگری ایکس پی که این اررو رو تو ایکس پی فقط میده
    نام ویروس هم اینه : win32\AutoRun.NAX virus

چطوری پاکش کنم ؟ چرا نود نمی تونه پاکش کنه ؟
    تو سون هم اسکن می کنم اصلا ویروس نشون نمیده
    فقط گاهی تو ایکس پی خود به خود نود 32 هشدار میندازه
    چیکار کنم حالا ؟
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یه عکس هم گرفتم با برنامه اتو ران هم اسکن کردم نشد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

سلام دوستان
    من آخرین ورپن نود 32 رو رو سیستممم دارم و آپدیت شده هم هست و همیشه به اینترنت وصلم مشکلی از لحاظ آپدیت ندارم
    به تازگی یه ویروس باعث شده که دو باتر ویندوز بزنم منی که دو سال بود داشتم از یه ویندوز استفاده می کردم این ویروس وادارم کرد که دوبار ویندوز بزنم
    من فکر می کردم که ویندوزم دیگه ویروسی نداره ولی گاهی توی ایکس پی هشدار ویروس رو میده و نمی تونه پاکش کنه مجبود می شم گزینه دلت رو بزنم
    رو سیستمم هم دو تا ویندوز دارم یکی سون و دیگری ایکس پی که این اررو رو تو ایکس پی فقط میده
    نام ویروس هم اینه : win32\AutoRun.NAX virus

چطوری پاکش کنم ؟ چرا نود نمی تونه پاکش کنه ؟
    تو سون هم اسکن می کنم اصلا ویروس نشون نمیده
    فقط گاهی تو ایکس پی خود به خود نود 32 هشدار میندازه
    چیکار کنم حالا ؟
    با تشکر

اون قسمتی که قرمز کردم مهم نیست.پس آنتی ویروس رو عوض کن یا قبلش با اپدیت شده ای اسکن کن.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    (آنتی ویروسی هم که نصب میکنی خوب باشه)

4. این کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ممنونم بابت پاسختون
    اون عکس رو هم دیدید؟

حالا پیشنهاد می کنید چی رو نصب کنم ؟
    اگه نود آنتی ویروس خوبی نیست بی زحمت یکی دیگه رو پیشنهاد بدید
    من رمم کمه
    با تشکر

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من نورتون 2010 رو پیشنهاد میکنم. تقریبا به اندازه نود سبکه و بسار قوی هستش. موفق باشی

7. این کاربر از mohsenpj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

مرسی دوست عزیز
    من اون برنامه ای رو هم که گذاشتید نصب کردم و آپدیتش هم کردم ولی چیزی رو پیدا نکرد
    جناب drhaniball شما چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد می دید ؟

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

مرسی دوست عزیز
    من اون برنامه ای رو هم که گذاشتید نصب کردم و آپدیتش هم کردم ولی چیزی رو پیدا نکرد
    جناب drhaniball شما چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد می دید ؟

آنتی ویروس برای پاکسازی سیستمت پیشنهاد بدم جی دیتا یا آویرا رو میگم تست کن. برای پاکسازی سیستم آلوده دیتابیس باید قوی باشه. بعد از اینکه سیستم پاکسازی شد هر آنتی ویروس علاقه مند بودی نصب کن.

10. 3 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ict1720's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

من آنتی ویروس Kaspersky رو در حال حاضر پیشنهاد می کنم. نه برای این ویروس بلکه با توجه به وضعیت موجود شبکه اینترنت و نرم افزارهای منطقه ای که ما در حال استفاده از آن هستیم این آنتی ویروس و خصوصا ورژن 2010 آن ویروس های خاصه منطقه خاورمیانه را براحتی شناسایی و سریعا نسبت به راهکاری جهت مقابله با آن اقدام می کند ولی مثلا نود 32 چند ماه دیرتر و حتی با توجه به عدم اهمیتی که برای مناطقی که قوانین کپی رایت را رعایت نمی کنند قائل می باشد هیچگاه آپدیت های آن در ایران کامل نیست و نسبت به بررسی ویروسهای این منطقه اقدام نمی کند. همچنین نورتون 2010 با توجه به قوی بودن آن ولی به مرور زمان در سیستم هایچند منظوره که برنامه های مختلفی را اجرا می کنند با عث کندی آن می شود.
    ضمنا سیستم شما احیانا (تقریبا همه سیستم هایی که دارای نود 32 می باشند) ویروسی دارد که از طریق شبکه و با آلوده کردن فایل SVCHOST و شاخه DLLCache تونلی برای ورود انواع trojan از جمله مدلی که شما نام بردید را در سیستم تان ایجاد می کند و در صورت نصب دوباره ویندوز (بدون تغییر پارتیشن ها یا Fdisk) بلافاصله در اولین اتصا به اینترنت دوباره فعال می کردد.

12. این کاربر از ict1720 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من آنتی ویروس Kaspersky رو در حال حاضر پیشنهاد می کنم. نه برای این ویروس بلکه با توجه به وضعیت موجود شبکه اینترنت و نرم افزارهای منطقه ای که ما در حال استفاده از آن هستیم این آنتی ویروس و خصوصا ورژن 2010 آن ویروس های خاصه منطقه خاورمیانه را براحتی شناسایی و سریعا نسبت به راهکاری جهت مقابله با آن اقدام می کند ولی مثلا نود 32 چند ماه دیرتر و حتی با توجه به عدم اهمیتی که برای مناطقی که قوانین کپی رایت را رعایت نمی کنند قائل می باشد هیچگاه آپدیت های آن در ایران کامل نیست و نسبت به بررسی ویروسهای این منطقه اقدام نمی کند. همچنین نورتون 2010 با توجه به قوی بودن آن ولی به مرور زمان در سیستم هایچند منظوره که برنامه های مختلفی را اجرا می کنند با عث کندی آن می شود.
    ضمنا سیستم شما احیانا (تقریبا همه سیستم هایی که دارای نود 32 می باشند) ویروسی دارد که از طریق شبکه و با آلوده کردن فایل SVCHOST و شاخه DLLCache تونلی برای ورود انواع trojan از جمله مدلی که شما نام بردید را در سیستم تان ایجاد می کند و در صورت نصب دوباره ویندوز (بدون تغییر پارتیشن ها یا Fdisk) بلافاصله در اولین اتصا به اینترنت دوباره فعال می کردد.
    دقیقا نظر من هم در رابطه با نود 32 همینه
    چون هیچ وقت اپدیت کا مل به ایپی های ایران نمیده
    و در ضمن کرنل 32 بیتش هم ایراد جدی داره.
    Last edited by wordship; 18-07-2010 at 21:13.

اگه نباشه جاش خالی می مونه virtualworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    جهان مجازی

پيش فرض

فقط كسپر اسكاي2011

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •