تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کمک در اور کلاک 4670

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض کمک در اور کلاک 4670

با سلام من یک کارت گرافیک 4670 با مارک hisیک گیگ گرفته ام که فن نداشته و سایلنت است و در سایت خودش میگوید که 10 در صد از مدلهای فن دار خنک تر است اما من یک فن 8 سانتی را هم جوری داخل کیس بستم که باد مستقیما به پره های خنک کننده کارت میخورد و دما فوق العاده پایین امده ودر حالت عادی روی 36 و در حالت لود کامل به 50 نمیرسد حالا میخواهم اورش بکنم نرم افزار خود درایور ati جای کمی برای اور گذاشته و فقط از 750 میتوان تا 800 رفت و' مموری را از 800 به 900 رساند ایا این نهایت اور این کارت است یا باید از نرم افزار دیگری واز طریق دیگری اقدام کرد و حد اور این کارت تا کجا است

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام من یک کارت گرافیک 4670 با مارک hisیک گیگ گرفته ام که فن نداشته و سایلنت است و در سایت خودش میگوید که 10 در صد از مدلهای فن دار خنک تر است اما من یک فن 8 سانتی را هم جوری داخل کیس بستم که باد مستقیما به پره های خنک کننده کارت میخورد و دما فوق العاده پایین امده ودر حالت عادی روی 36 و در حالت لود کامل به 50 نمیرسد حالا میخواهم اورش بکنم نرم افزار خود درایور ati جای کمی برای اور گذاشته و فقط از 750 میتوان تا 800 رفت و' مموری را از 800 به 900 رساند ایا این نهایت اور این کارت است یا باید از نرم افزار دیگری واز طریق دیگری اقدام کرد و حد اور این کارت تا کجا است
    سلام. شما به کمک نرم افزار ریواتنور (rivatuner) می توندی این کارت رو بیش از این ها اور کنیدو فقط مراقب دما باش که در لود از 95 بیشتر نشه( برای تست پایداری هم می تونی از occt استفاده کنی!)

3. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال reza_kinglord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    خوزستان ( دزفول )

پيش فرض

دوست من شما الن هم می تونید بازی های جدید رو بدون مشکل اجرا کنید ...
    همون تور که می دونید اوور کردن در طولانی مدت به قطعه صدمی می زنه پس فعلا با همین سر کن...

5. این کاربر از reza_kinglord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •