تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: راهنمایی در مورد زبان C

اگه نباشه جاش خالی می مونه miladdarren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض راهنمایی در مورد زبان C

sسلام دوستان
    من از یه نفر شنیدم اگر زبان c رو یاد بگیری بقیه زبون های برنامه نویسی رو قورت می دی مثل html و css و php و ...
    من هدفم از یادگیری طراحی صفحات وب هست.
    به نظرتون از چی شروع کنم؟
    صفره صفرم.
    ممنون میش م راهنمایی کنید

پروفشنال Mr. M.S.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    1::

پيش فرض

sسلام دوستان
    من از یه نفر شنیدم اگر زبان c رو یاد بگیری بقیه زبون های برنامه نویسی رو قورت می دی مثل html و css و php و ...
    صفره صفرم.
    هر زبانی را یاد بگیرید یادگیری زبان های بعدی راحت است!
    خود زبان c یکم سخته! بهتره در سطح شناخت کد و چند تا برنامه ساده یادبگیرید بعد برید سراغ زبان اصلی که می خواهید کار کنید.
    جاوااسکریپت و پی اچ پی یادگیریش راحت تر می شود اما یادتون باشه باید از یک جایی شروع کرد و بی خود وقت خودتون را هدر ندید سریع شروع کنید و وقت خودتون را روی ماهر شدن در ان زبان بگذارید و اگر واقعا می خواهید حرفه ای کد بزنید و کاره اصولی انجام دهید بعد از مدتی اصول طراحی پایگاه داده و مهندسی نرم افزار مربوط به رشته مهندسی نرم افزار را یاد بگیرید و از ان ها استفاده کنید!

3. این کاربر از Mr. M.S.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز
    کتاب HTML and CSS: Design and Build Websites by Jon Duckett تو ایران پیدا می شه؟
    PDF شو دارم ولی حال نمی ده بشینی پای کامپیوتر و بخونی.
    شما اطلاعی داری؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ahmads's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام

اکیدا شما برای طراحی وب نیاز دارید با HTML و CSS و خیلی چیزهای دیگه آشنا بشید ولی توصیه می کنم با زبون Ruby و framework محبوب اون Ruby On Rails برنامه نویسی رو شروع کنید.
    میتونید از اینجا شروع کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    انشاالله موفق باشید :-)

6. این کاربر از ahmads بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

سلام
    دوست عزیر

شما اگر می خواهید در امر اینترنت و ساخت وب سایت به برنامه نویسی بپردازید:

1. از اینترنت چه مقدار شناخت دارید؟
    1.1) اینترنت چیست؟ - سرور چیست و چگونه می توان با آن کار کرد؟ - Cpanel , FTP , VPS ,...
    2. سایت های مختلف را مورد بررسی قرار دهید و از آنها الهام بگیرد
    3. روانشناسی رنگ را فرا بگبربد
    4. HTML را به خوبی فرا بگبربد
    5. CSS را یاد بگیرید
    6. HTML5 را فرا بگیرید
    7. CSS3 را فرا بگیرید
    نکته: منظور از گزینه های 6 و 7 این دو گزینه همان گزینه های 4 و 5 هستند فقط تفاوت های کوچکی دارند
    8.بر حسب نیاز PHP و ASP
    7. PHP آسان تر است
    9. پایگاه داده
    10. طراحی یک سایت چگونه است
    11. کار با جی کوئری

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by romena777; 18-01-2015 at 21:02.

8. این کاربر از romena777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال shengo_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

sسلام دوستان
    صفره صفرم.
    دوست عزیز CSS یک زبان محسوب نمیشه و فقط کدهای طراحی ظاهر صفحات وب (Style) در اون قرار میگیره و به صفحه ی html شما لینک میشه
    برای طراحی صفحات وب من یادگیری زبون html رو بهتون پیشنهاد میکنم که نسبت به php آسونتره البته هیچکدوم به پای Asp.net نمیرسن و از همه زبان های طراحی صفحات وب قدرتمنده اما چون در کشورهای دیگه برای تهییه محصولات شرکت microsoft باید هزینه کنند ترجیح میدن از زبان های دیگه مانند php که محصول شرکت sun microsystem هست استفاده کنند که رایگان هست اما چون ما فعلا در ایران به دلیل عدم رعایت حق کپی رایت با خرید محصولات microsoft مشکلی نداریم و جزو قدرتمندترین و آسون ترین زبون های طراحی صفحات وب به حساب میاد و بازار کار خیلی خوبی برای برنامه نویسان داره نسبت به php و html حتی طراحی سایت دانشگاه آزاد به همین زبان Asp.net کد نویسی شده
    زبان Html یک زبان کاربردی و پایست ابتدا اون رو در حد مقدماتی تا متوسط یاد بگیرید بعد به زبون پیشرفته تری مانند Asp برید
    (خوبیه Asp.net این است که تا حدودی کد نویسی آن مانند #C است و میتونید از زبون #C هم در آن استفاده کنید که برای برنامه نویس های سی شارپ کار رو آسون میکنه)

...موفق باشید...
    Last edited by shengo_k; 18-01-2015 at 19:41.

10. این کاربر از shengo_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

بله ظاهر یک سایت بسیار مهم است که اون هم باید از CSS استفاده کنید و باید آموخت. درضمن باید سینتکس CSS را یادبگیری.

HTML از نظر من مادر زبان برنامه نویسی وب است و باید تمامی کد هایی که برنامه نویسی می کنید درون آن قرار بگیرد تا اجرا شود.

ASP.net زبان برنامه نویسی نیست بلکه تکنولوژی است. کد های برنامه نویسی C#.net یا VB.net را بلد باشید و اگر هم بلد نیستید باید اول آنها را بیاموزید که خیلی هم خوب است چون هم زبان های دیگر را آموخته اید و می توانید برای ویندوز، موبایل، بازی سازی و ... استفاده کنید. به نظر من C#.net خیلی خوب است.

PHP آسانترین زبان است چرا؟! شما فقط باید HTML و CSS را یاد بگیرید و بعد PHP.

برای راهنمایی بیشتر دوستمان گفتم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از romena777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shengo_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

بله ظاهر یک سایت بسیار مهم است که اون هم باید از CSS استفاده کنید و باید آموخت. درضمن باید سینتکس CSS را یادبگیری.

HTML از نظر من مادر زبان برنامه نویسی وب است و باید تمامی کد هایی که برنامه نویسی می کنید درون آن قرار بگیرد تا اجرا شود.

ASP.net زبان برنامه نویسی نیست بلکه تکنولوژی است. کد های برنامه نویسی C#.net یا VB.net را بلد باشید و اگر هم بلد نیستید باید اول آنها را بیاموزید که خیلی هم خوب است چون هم زبان های دیگر را آموخته اید و می توانید برای ویندوز، موبایل، بازی سازی و ... استفاده کنید. به نظر من C#.net خیلی خوب است.

PHP آسانترین زبان است چرا؟! شما فقط باید HTML و CSS را یاد بگیرید و بعد PHP.

برای راهنمایی بیشتر دوستمان گفتم.
    بله همینطوره من معذرت میخوام به ابن نکته دقت نکرده بودم Asp.Net تکلونوژیه که در پشت پرده از کدهای #C و VB.Net استفاده میشه و خوبیش هم این است که به قول دوست عزیزمون هم یک زبان رو یاد میگیرید هم در محیط Visual Stadio تحت net. فعالیت میکنید که همون محیط برنامه نویسی #C و VB.Net هست.

14. 2 کاربر از shengo_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

16. 2 کاربر از romena777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

دوستان واقعا از راهنمایی هاتون ممنونم.خیلی کمک کرد بهم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •