PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدار فرستنده رادیویی چهار کاناله

fabas
07-02-2007, 01:24
دوستان سلام
کسی نقشه مدار فرستنده رادیویی جهار کاناله گه در هواپیما و هلی کوپتر های مدل استفاده میشه رو نداره اگه دارید لطفا برام بذارید

Hidden-H
07-02-2007, 01:36
دوست عزیز سلام
طی چند ماه اخیر چندین تاپیک در همین مورد در همین بخش زده شده.
شما یه سرچ حتما بکنین.
مطمئنا جوابها چیزی غیر از اونها نخواهند بود.

Vmusic
07-02-2007, 08:54
شما می تونید درخواستتون رو د تاپیک مربوطه مطرح کنی ممنون .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی ...

تاپیک >>>> درخـــــواســـــت مــــدار خـــــود را ايــــــنــــــجـــــا مــــطـــرح كــنــيـــد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fabas
07-02-2007, 17:18
شما می تونید درخواستتون رو د تاپیک مربوطه مطرح کنی ممنون .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی ...

تاپیک >>>> درخـــــواســـــت مــــدار خـــــود را ايــــــنــــــجـــــا مــــطـــرح كــنــيـــد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون
ولی

بیشتر از یک ماه است که کسی در این تاپیک به سوالات جواب نداده حالا شما اگه میتونید گیر بیارید لطف کنید برام بذارید اگه کسی قیمت اماده اش رو هم بدونه لطفکنه برام بنویسه

Mirzaie
09-02-2007, 05:38
برای تنظیم همچین فرستنده ای نیاز به دستگاه های گران قیمتی چون اسیلسکوپ هست پس بهتره نوع ساخته شده رو تهیه کنید.

merty
09-02-2007, 13:24
سلام لطفا اگه میشه نقشه مدار یک تاکی واکی با برد خیلی زیاد که با امواج پلیس تداخل نکنه بزارید.من واقا نیاز دارم.لطف کنید اگه دارید سریعتر بزارید.

setayesh_m
03-05-2008, 16:05
سلام ، من میخوام یه ریموت کنترل با 4 کلید بسازم با فرستنده گیرنده fsk . میخوام از فرستنده ای استفاده کنم که 4 فرکانس مختلف رو خودش بفرسته که دیگه نیازی به میکرو برای تشخیص کلید نداشته باشه . این ریموت برای کنترل مدیا پلیر کامپوتر از طریق پورت سریاله و حتما باید fsk باشه . خواهش میکنم اگه چنین فرستنده ای میشناسین معرفی کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟//مرسی

ehsan-2011
01-09-2011, 10:12
سلام یه مدار رادیو کنترل 4تا8کانال با خروجی 12vلازم دارم اگه میشه برام بفرستید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @yahoo.com

rayanetmm
15-10-2011, 07:09
سلام. یه ماشین رادیو کنترل دارم که وقتی ریموتش رو به آنتن ماشین میچسبونم کار میکنه . لطفا کی میدونه مشکلش چیه؟