PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي رايت كردن و ايميج گرفتن از dvd

atrin777
07-02-2007, 00:01
سلام به همه

بچه ها يه نرم افزار ميخام كه بتونه از يه دي وي دي ايميج بگيره و بعدهر وقت كه لازم داشتيم اونو رايت كنه (دي وي دي نرم افزار هستش )

اگر چيزي به نظرتون مياد لطف كنيد راهنمايي كنيد ؟

***Spring***
07-02-2007, 01:59
سلام ... نرم افزارهای مختلف و خوبی برای اینکار هست... یکی از بهترینها ، Alcohol 120% هست...که مثل اینکه شما اون رو گرفتید ، فقط با کرکش مشکل دارید ... بهر حال برنامه خیلی خوبی ، با این برنامه شما میتونید از خود ایمیج دی وی دی ، بصورت درایو مجازی استفاده کنید...

WooKMaN
07-02-2007, 18:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

atrin777
13-02-2007, 00:28
يعني شما به غير از الكل با چيزه ديگري كار نميكنيد ؟

***Spring***
13-02-2007, 01:03
الکل خوبه ،این برنامه هم خوبه: Virtual CD v8.0.0.4 برنامه های دیگه هم هست...شما چند تا رو امتحان بفرمایید ، بعد خودتون میتونید تصمیم بگیرید ... ولی الکل برنامه خوب و مفیدی هست ...

Persian.Boy
13-02-2007, 02:03
این مطلب رو در تایپک Alcohol نوشتم اینجا هم میزارم که استفاده کنید.

Alcohol 120% v1.9.5.3105 Corporate

این نسخه از برنامه رو من برای کسانی که به نحوی با کرک این برنامه مشکل داشتند شخصا آپلود کردم. این نسخه

نسخه کامل و تجاری از این برنامه هست یعنی اینکه هیچ احتیاجی به سریال یک کرک برای رجیستر کردن این برنامه

وجود نداره. تنها کاری که باید بکنید اینه که فایل ستاپ برنامه رو اجرا کرده و اونو نصب کنید.

کسانی که نسخه های بالاتر و یا پایینتر از این برنامه رو دارند باید قبل از نصب این نسخه اونا رو از روی سیستمشون

پاک کنند و بعد از رستارت مجدد اقدام به نصب نسخه تجاری این برنامه کنند.

در ضمن من خودم همین الان دارم از همین نسخه استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم باهاش ندارم. حتی اگر به اینترنت

هم متصل باشید هیچ اشکالی نداره و برنامه از حالت رجیستر خارج نمیشه چون همانطور که گفتم خود برنامه کامله.

در 2 سایت مختلف هم آپلود کردم و محتوای هر 2 سایت هم هیچ فرقی با هم ندارند از هر کدام که دوست داشتید

میتونید دانلود کنید.

سایت اول ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سایت دوم...

حجم >>> 6.10 MB

WooKMaN
13-02-2007, 19:02
آره اینم خوبه ...

Virtual CD 8.1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

40.3MB

atrin777
14-02-2007, 00:57
این مطلب رو در تایپک Alcohol نوشتم اینجا هم میزارم که استفاده کنید.

Alcohol 120% v1.9.5.3105 Corporate

این نسخه از برنامه رو من برای کسانی که به نحوی با کرک این برنامه مشکل داشتند شخصا آپلود کردم. این نسخه

نسخه کامل و تجاری از این برنامه هست یعنی اینکه هیچ احتیاجی به سریال یک کرک برای رجیستر کردن این برنامه

وجود نداره. تنها کاری که باید بکنید اینه که فایل ستاپ برنامه رو اجرا کرده و اونو نصب کنید.

کسانی که نسخه های بالاتر و یا پایینتر از این برنامه رو دارند باید قبل از نصب این نسخه اونا رو از روی سیستمشون

پاک کنند و بعد از رستارت مجدد اقدام به نصب نسخه تجاری این برنامه کنند.

در ضمن من خودم همین الان دارم از همین نسخه استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم باهاش ندارم. حتی اگر به اینترنت

هم متصل باشید هیچ اشکالی نداره و برنامه از حالت رجیستر خارج نمیشه چون همانطور که گفتم خود برنامه کامله.

در 2 سایت مختلف هم آپلود کردم و محتوای هر 2 سایت هم هیچ فرقی با هم ندارند از هر کدام که دوست داشتید

میتونید دانلود کنید.

سایت اول ...

سایت دوم...

حجم >>> 6.10 MB

آقا دمت گرم رفتم براي دانلود

اگه اينجوري كه ميگي باشه كه خيلي خوش به حال همه ميشه

atrin777
16-02-2007, 00:40
دانلود كردم

دمت گرم خيلي باحال بود