PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیدی آخرش خراب شد

hamedk750i
06-02-2007, 20:51
آقا من یه k750 cid49 دارم فلشش کردم با برنامه ی phone xs و k750w800_r2e_dcu.49r.ssw ر. به گفته ی اکتیو جان روی main فلش کردم و وقتی تو فار منیجر به enter the matrix رسیدم تنظیماتو درست وارد کردو بعد یه چیز اومد تا 100% رفت بعد دوباره همون صفحه اول اومد و fs و flash روی صفحه نیومد چند بار دیگه هم تکرار کردم نشد که نشد و چون باز نشد نتونستم از تو فار rest رو روش فلش کنم بعد دیگه گوشیم روشن نمیشد دوباره با phone xs K750_R1CA021_FS_EUROPE_5_RED49.fbn و K750_R1CA021_MAIN_EU_1_CL_RED49.mbn رو روش فلش کردم گوشیم روشن میشه ولی ارور میده : configuration error , please contact your network operator or service centre

تورو خدا راهنماییم کنید درستش کنم...

nazila637
06-02-2007, 21:35
آقا من یه k750 cid49 دارم فلشش کردم با برنامه ی phone xs و k750w800_r2e_dcu.49r.ssw ر. به گفته ی اکتیو جان روی main فلش کردم و وقتی تو فار منیجر به enter the matrix رسیدم تنظیماتو درست وارد کردو بعد یه چیز اومد تا 100% رفت بعد دوباره همون صفحه اول اومد و fs و flash روی صفحه نیومد چند بار دیگه هم تکرار کردم نشد که نشد و چون باز نشد نتونستم از تو فار rest رو روش فلش کنم بعد دیگه گوشیم روشن نمیشد دوباره با phone xs K750_R1CA021_FS_EUROPE_5_RED49.fbn و K750_R1CA021_MAIN_EU_1_CL_RED49.mbn رو روش فلش کردم گوشیم روشن میشه ولی ارور میده : configuration error , please contact your network operator or service centre

اميدت و اعتماد به نفست رو از دست نده

يكبار ديگه با صبر اينو بخون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعي نكن هر راهي رو ندونسته و تحقيق نكرده امتحان كني

active_277
07-02-2007, 00:51

ببخشید آقا حامد اشتباه از من بود الان ویرایش میکنم دو تا فایل دیگه رو هم باید کپی میکردید

configuration error زمانی میاد که شما بعد از فلش کردن fs کاستومایز نکرده باشید
گوشیتون رو customize کنید و بعدش main رو دوباره فلش کنید فلش کنید درست میشه

mohammad_1000
07-02-2007, 11:35
ن.شدارو بعد از مرگ سهراب وقتی گوشیش به آه الا پیوسته میگی میزاشتی وقتی ترکید میگفتی حالا چه عجله ای بود
ولی به نظر من تا تجربه زیادی کسب نکردید با نرم افزار و سخت افزار گوشی بازی نکنید که خطر ناک
موفق باشید

faridOnline
07-02-2007, 13:58
اين بالايي كاملا تاييد ميشه . بابا بخدا با آپگريد گوشي هيچ اتفاق خاصي نميفته يه مقداري سرعت گوشي ممكنه بهتر بشه كه تازه واسه يوزر خيلي محسوس نيست . نه صداش بلند ميشه نه فيلمبرداريش بهتر ميشه نه مولتي ويژن ها رو باز ميكنه و......
:laughing:

M O H S E N
08-02-2007, 14:19
اين بالايي كاملا تاييد ميشه . بابا بخدا با آپگريد گوشي هيچ اتفاق خاصي نميفته يه مقداري سرعت گوشي ممكنه بهتر بشه كه تازه واسه يوزر خيلي محسوس نيست . نه صداش بلند ميشه نه فيلمبرداريش بهتر ميشه نه مولتي ويژن ها رو باز ميكنه و......
:laughing:

راست میگه!!!

برای چی میخواهی آپگرید کنی؟

اگه پولت زیادی میکنه میتونی باهاش برای گوشی لوازم جانبی بخری. !!

rezakf
20-04-2007, 13:56
configuration error

rezakf
20-04-2007, 14:00

آقا دمت گرم تونستم با راهنمايي شما گوشيمو درست كنم و بحالت اوليه برگردونم :11:

FreeMagic
21-04-2007, 01:08
آقا دمت گرم تونستم با راهنمايي شما گوشيمو درست كنم و بحالت اوليه برگردونم :11:

خطر رفت تا تو لاله گوشت دوباره در امد

arash_32
25-04-2007, 16:23

دوست عزيز منم به مشكل تو برخوردم اگه ميشه بيشتر راهنمايي كني تا ما هم مشكلمون حل بشه چطوري با fon x دوباره فلش كردي اگه فايلهاشو داري برام بذار ممنون از لطفت..

arash_32
26-04-2007, 23:05
دوست عزيز اگه ميشه يه راهنمايي كني ببينم main فلشو از كجا گير اووردي؟ ما هر چي گشتيم پيدا نكرديم الان يه روزه كه گوشيم خاموش شده روشن نميشه تو رو خدا يكي به داد من برسه...:41::41:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

arash_32
26-04-2007, 23:12
اساتيد محترم سايت اگه ميشه به من كمك كنيد دلم براي گوشي يه ذره شده خواهش ميكنم بردم نشون دادم به تعمير موبايل ميگه بايد لاگ كني يه همچين چيزايي ميگه دوروبر 17 الي 18 چوب برام اب ميخوره به دادم برسيد..

kamiyar
27-04-2007, 19:03
اگه گوشيتون رجيستر اصليه با فار منيجر گوشيتونو فلش كنيد بعد با phonxs فايل k750w800_r2e_dcu.49r.ssw را داخل گوشي بريزيد بعد با فار منيجر به اين آدرس بريد
FS/tpa/preset/custom
محتويات فايل زير را داخل آن پوشه كپي كنيد

rezakf
28-04-2007, 09:47
اساتيد محترم سايت اگه ميشه به من كمك كنيد دلم براي گوشي يه ذره شده خواهش ميكنم بردم نشون دادم به تعمير موبايل ميگه بايد لاگ كني يه همچين چيزايي ميگه دوروبر 17 الي 18 چوب برام اب ميخوره به دادم برسيد..

آقا آرش اگه هنوز گوشيت درست نشده لينك زير رو ببين

اگه تونستي فايل هاي main , flash رو دانلود كني بگو تا راهنماييت كنم چطوري گوشيتو درست كني من دقيقاً مشكل شما رو داشتم و خودم تونستم اونو درست كنم .

من اين دوتا فايل رو ميخواستم در 4shared.com آپلود كنم ولي هرچي كردم نشد كه نشد .

rezakf
28-04-2007, 10:32
اين فايل رو دانلود كن :

بعد اون رو داخل پوشه ++XS كپي كن و بعد از اجراي برنامه ++XS قسمت Customize رو تيك بزن و نوع گوشي خودت رو انتخاب كن و نوع CDA رو اين انتخاب كن : K750i_CDA102337_103_EMEA_6 بعد روي Flash كليك كن يادت باشه فقط گزينه Customize رو تيك بزني و بقيه گزينه ها تيك نداشته باشه و مراحل كار رو دنبال كن كه هرزمان برنامه خواست گوشي رو از كابل جدا كني سريع اين كار رو بكن و مجدداً تا 30 ثانيه فرصت ميده كه كابل رو جدا كني . . .

بعد از اتمام كار توسط برنامه ، كه خودش اعلام ميكنه ، بايد دوباره برنامه ++XS رو اجرا كرده و فايل K750_R1CA021_MAIN_EU_1_CL_RED49.mbn رو روي گوشي فلش كني

بعد از اتمام فلش مطمئن باش كه گوشيت درست ميشه

faridOnline
28-04-2007, 10:37
خيلي گرون گفته ولي احتمالا با باكس فلش بشه درست ميشه

arash_32
30-04-2007, 23:21
دوستاي عزيز با راهنمايي هاتون مشكلم حل و تونستم دو تا فايل fs&main بعد از پردازش توسط جي اسلايد روي گو.شيم ريختم گوشي علاوه بر اين كه روشن شد تمتم چيز هايي كه ميخواستم رو تونستم به اون اضافه كنم در حال حاضر گوشي من شده w800i ويه منوي خوشگلم روشه به هركي ار دوستام هم كه نشون دادم k750i دارن كرك و پرشون ريخت خيلي ممنون ازتون..

shinyboy
05-10-2007, 15:21
ببخشید آقا حامد اشتباه از من بود الان ویرایش میکنم دو تا فایل دیگه رو هم باید کپی میکردید

<میشه طریقه ی customize کردنو کامل شرح بدین ممنون میشم >

shinyboy
05-10-2007, 15:23

<میشه طریقه ی customize کردنو کامل شرح بدین ممنون میشم >

با phone xs

mspmsp
05-10-2007, 19:23

ببین برو با برنامه setool فلشش کن درست میشه منم مثل شما بودم با اون برنامه چون جدیده سریع درست میشه موفق باشی لینک دانلودش تو سایت هستش:10:

پرسپوليس
06-10-2007, 01:42
من تا حالا 7 8 بار گوشيمو فلش كردم هر بار 4 هزار تومان ناقابل گوشيم شده آزمايش گاه
بهتره از اين نرم افزارهاي قديمي ديگه استفاده كنيد setool عاليه