PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Ulead Video Studio

stariq
06-02-2007, 20:18
دوستان عزيز هر كي Ulead Video Studio رو داره با كركش بده ممنون ميشم.

WooKMaN
06-02-2007, 20:29
عزیزدل این برنامه بارها معرفی شده ... خواهشا جستجو کن ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

stariq
07-02-2007, 13:37
عزيز بجاي عصباني شدن خودت يكبار روي لينكها كليك كن ميبيني كه خرابند

Persian.Boy
07-02-2007, 22:55
سلام دوست عزیز . من لینک CD اورجینال این نسخه رو که برات مینویسم دارم.

Ulead Video studio 10 Plus

اما باید به اطلاعاتون برسونم که 535 مگابایت حجم داره. خودم دانلود و همین الان هم دارم استفاده میکنم. یک نکته

دیگه هم بهتون بگم که در اینترنت نسخه های 100 مگابایتی هم وجود داره اما از من میشنوید دانلود نکنید چون اونا

رو هم آزمایش کردم. از داخل این نسخه های 100 یا 200 هر چی رو از Help برنامه بگیر تا هر هر چیزی که خودشون

دوست نداشتن برداشتن و برنامه کامل نیست.

از من گفتن بود چون همین برنامه رو با از حجم 100 مگی دارم تا 535 .

اگر قادر به دانلود کردنش هستید بگید تا بگردم پیداش کنم بعد براتون بزارم.

WooKMaN
07-02-2007, 23:47
عزيز بجاي عصباني شدن خودت يكبار روي لينكها كليك كن ميبيني كه خرابند
عزیزدل خب اگه جستجو کردیو دیدی لینک دانلود خرابه خب تو همون تاپیک عنوان کن !

دیگه چرا تاپیک جدید و درخواست جدید !؟ ...

;)

Razel
08-02-2007, 00:05
سلام دوست عزیز . من لینک CD اورجینال این نسخه رو که برات مینویسم دارم.

Ulead Video studio 10 Plus

اما باید به اطلاعاتون برسونم که 535 مگابایت حجم داره. خودم دانلود و همین الان هم دارم استفاده میکنم. یک نکته

دیگه هم بهتون بگم که در اینترنت نسخه های 100 مگابایتی هم وجود داره اما از من میشنوید دانلود نکنید چون اونا

رو هم آزمایش کردم. از داخل این نسخه های 100 یا 200 هر چی رو از Help برنامه بگیر تا هر هر چیزی که خودشون

دوست نداشتن برداشتن و برنامه کامل نیست.

از من گفتن بود چون همین برنامه رو با از حجم 100 مگی دارم تا 535 .

اگر قادر به دانلود کردنش هستید بگید تا بگردم پیداش کنم بعد براتون بزارم.
دوست عزیز من طلبشم شدید.
چند ماهه دنبالشم ولی چیزی پیدا نکردم.
ممنون می شم همینجا معرفیش کنی.
دمت گرم:happy:

Persian.Boy
08-02-2007, 02:51
Ulead Video studio 10 Plus Full CD + Extras

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قابلیت Resume هم داره و میتونید هر وقت که خواستید دانلود رو قطع و روز بعدش ادامه بدید اما پیشنهاد میکنم که

زودتر دانلود کنید چون ممکنه پاک بشه.

اینم عکسی از داخل Image . همونطور که میبینید Autorun هم هست.

Razel
08-02-2007, 11:46
Ulead Video studio 10 Plus Full CD + Extras

قابلیت Resume هم داره و میتونید هر وقت که خواستید دانلود رو قطع و روز بعدش ادامه بدید اما پیشنهاد میکنم که

زودتر دانلود کنید چون ممکنه پاک بشه.

اینم عکسی از داخل Image . همونطور که میبینید Autorun هم هست.

دوست عزیز یه دنیا ممنونتم.
این فایل یه لینک تورنت داره که فکر نمی کنم قابلیت ریزوم داشته باشه. ولی ارزششو داره که 4-5 ساعت وقت بذاری روش.
خدا کنه تا هفته دیگه لینک رو ورندارن تا من پهنای باندمو شارژکنم.

بازم دستت درد نکنه.
دمت گرم.:happy:

royaye_talkh55
08-02-2007, 12:10
دوستان خواهشا در همان تا÷یک قبلی ادامه دهید طبق فرمایش دوست عزیزم ووکمن!
اگر شما در همون تا÷یک ادامه بدهید بحث منسجم تر میشه و یک جا جمع میشه ولی اینجوری زیاد جالب نمیشه ومطمئن باشید که اگه در همون تا÷یک درخواست بدهید اون تا÷یک میاد جز اولین تا÷یکهای این انجمن و فکر نکنید که اگه تو تا÷یک قدیمی درخواست بدید کسی نمی بینه نه اینجوری نیست
ممنون که گوش می کنید !

Persian.Boy
08-02-2007, 13:05
دوست عزیز یه دنیا ممنونتم.
این فایل یه لینک تورنت داره که فکر نمی کنم قابلیت ریزوم داشته باشه. ولی ارزششو داره که 4-5 ساعت وقت بذاری روش.
خدا کنه تا هفته دیگه لینک رو ورندارن تا من پهنای باندمو شارژکنم.

بازم دستت درد نکنه.
دمت گرم.:happy:

razel جان همه تورنت ها قابلیت Resume رو دارند. برای اطمینان یک فایل کم حجم رو جندین باز قطع کن و دوباره ادامه بده

ببین میشه یا نه.:)

البته بستگی به اینم داره که شما از چه برنامه ای برای گرفتن تورنت اقدام کنید. من بعد از تجربه های گوناگون هم اکنون

از uTorrent استفاده میکنم و شده یک فایلی رو که 30% از آن را دانلود کرده بودم بعد از 24 ساعت از همون 30% شروع

به دانلود کرده.

بهر حال تا آزمایش نکنی جواب قطعی رو نمیگیری. اما اگر با تورنت مشکل داشتی میتونی این برنامه رو از لینک پایین

هم که آپلود شده دانلود کنی. حجم فایلی که آپلود شده 462 مگ هست اما من امتحانش نکردم ببینم که برنامه

کامل هست یا نه. اما چون این فایل رو یکی از سایت های معتبر آپلود کرده میتونم بگم 95% میتونه فول ورژن باشه.

قابلیت Resume هم نداره.

Ulead VideoStudio 10 Plus

Persian.Boy
08-02-2007, 13:43
دوستان خواهشا در همان تا÷یک قبلی ادامه دهید طبق فرمایش دوست عزیزم ووکمن!
اگر شما در همون تا÷یک ادامه بدهید بحث منسجم تر میشه و یک جا جمع میشه ولی اینجوری زیاد جالب نمیشه ومطمئن باشید که اگه در همون تا÷یک درخواست بدهید اون تا÷یک میاد جز اولین تا÷یکهای این انجمن و فکر نکنید که اگه تو تا÷یک قدیمی درخواست بدید کسی نمی بینه نه اینجوری نیست
ممنون که گوش می کنید !

royayetalkh عزیز شما کدوم تایپک رو میگوئید. من در انجمن درخواست نرم افزار تا 4 صفحه قبل رو مرور کردم اما تایپک

مربوز به این برنامه رو پیدا نکردم. اگر در انجمن های دیگه قرار داره لطفا راهنمایی کنید تا بحث ها هم پراکنده نشه.

stariq
08-02-2007, 14:05
عزیزدل خب اگه جستجو کردیو دیدی لینک دانلود خرابه خب تو همون تاپیک عنوان کن !

دیگه چرا تاپیک جدید و درخواست جدید !؟ ...

;)

دوست عزيز اگه آخرين پستي كه اونجا داده شده رو نگاه كني ميبيني نوشتم لينك كار نميكنه ولي كسي توجه نكرد. وقتي پست جديد دادم ميبيني كه چندتا جواب اومده.

stariq
08-02-2007, 14:07
razel جان همه تورنت ها قابلیت Resume رو دارند. برای اطمینان یک فایل کم حجم رو جندین باز قطع کن و دوباره ادامه بده

ببین میشه یا نه.:)

البته بستگی به اینم داره که شما از چه برنامه ای برای گرفتن تورنت اقدام کنید. من بعد از تجربه های گوناگون هم اکنون

از uTorrent استفاده میکنم و شده یک فایلی رو که 30% از آن را دانلود کرده بودم بعد از 24 ساعت از همون 30% شروع

به دانلود کرده.

بهر حال تا آزمایش نکنی جواب قطعی رو نمیگیری. اما اگر با تورنت مشکل داشتی میتونی این برنامه رو از لینک پایین

هم که آپلود شده دانلود کنی. حجم فایلی که آپلود شده 462 مگ هست اما من امتحانش نکردم ببینم که برنامه

کامل هست یا نه. اما چون این فایل رو یکی از سایت های معتبر آپلود کرده میتونم بگم 95% میتونه فول ورژن باشه.

قابلیت Resume هم نداره.

Ulead VideoStudio 10 Plus

عزيز سريال يا كرك نميخواد؟ ضمنا خيلي ممنون

Persian.Boy
08-02-2007, 14:14
دوست عزیز در صفحه قبل من 2 تا لینک از این برنامه گذاشتم .

اولین لینک حدود 535 مگ حجم داره و حتی عکس سی دیش رو هم گذاشتم. اینو من خودم امتحان کردم . عکس رو هم

خودم گرفتم.

دومین لینک که 462 مگ حجم داره رو هم توضیح دادم اما بازم میگم. اینو من امتحان نکردم اما چون یکی از سایتهای

معتبر اینو آپلود کرده به نظر شخصی من 95% برنامه کاملی هست و حتما هم سریال توشه.

نصمیم دانلود با خودتونه اما باز هم نظر من لینک اولی است چون هم سرعت بالاتری داره هم قابلیت Resume داره و

هم اینکه خودم دانلودش کردم و الان هم دارم استفاده میکنم.

Razel
08-02-2007, 16:24
دوست عزیز در صفحه قبل من 2 تا لینک از این برنامه گذاشتم .

اولین لینک حدود 535 مگ حجم داره و حتی عکس سی دیش رو هم گذاشتم. اینو من خودم امتحان کردم . عکس رو هم

خودم گرفتم.

دومین لینک که 462 مگ حجم داره رو هم توضیح دادم اما بازم میگم. اینو من امتحان نکردم اما چون یکی از سایتهای

معتبر اینو آپلود کرده به نظر شخصی من 95% برنامه کاملی هست و حتما هم سریال توشه.

نصمیم دانلود با خودتونه اما باز هم نظر من لینک اولی است چون هم سرعت بالاتری داره هم قابلیت Resume داره و

هم اینکه خودم دانلودش کردم و الان هم دارم استفاده میکنم.
persian boy عزیز ممنونم از اینکه این همه به فکر دوستانتی.
واقعیتش من تا حالا با تورنت زیاد کار نکردم. ولی با Opera یه ذره امتحان کردم که سرعتش واقعا پایین بود و ریزوم هم نمی شد.
برنامه utorrent رو اگه لینکش رو برام لطف کنی یه دنیا ازت ممنون می شم.

دمت گرم:happy:

Persian.Boy
08-02-2007, 20:02
خواهش میکنم Razel جان.

اینم لینک دانلود این برنامه. :)

µTorrent 1.6

stariq
11-02-2007, 17:16
عزيز اين يكي هم كار ميكنه.من دانلودش كردم. دستت طلا جوون