PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Super Mario 3

Nesta
03-07-2005, 05:37
یادش بخیر قدیما که پلی استیشن و اکس باکس و از این چیزا نبود... یه سگا بود یه میکرو!! بچه پولدارا سگا داشتن ما فقیرا هم میکرو... یادش بخیر... معروفترین بازی میکرو ماریو یا بقول معروف قارچ خور بود که خیلی سرگرم کنندس... من که هنوزم عاشقشم... شما چطور؟!! اینم آخرین نسخه این بازی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم فایل: ۱۸.۷ مگابایت

mpsjavad
03-07-2005, 05:56
با سلام ..

اقاسعيد, كارت درست داداش بابا شما هم اين كاره اي ها .. :D واقعا يادش بخير عزيز ما يه دوراني داشتيم با اين ماريو قارچ خور ... نميدوني عجب حال ميداد اين بازي .. نميدوني چقدر من دنبال اين بازي براي PC بودم منو داداشام عاشق اين بازي بوديم ... حتي بازي سگا هم ديگه ارضا مون نميكرد .. :D .. واقعا مرسي ..

:mrgreen:

به خاطر اين بازي و تجديد خاطرات هم كه شده 18 مگ رو دانلود ميكنم :P

OMID
03-07-2005, 10:02
کارلوس جان دستت درد نکنه خداییش بدجوری هوس قارچ خور بازی کردن کرده بودیم.

کارت درسته. :wink:

Nesta
03-07-2005, 23:48
سلام منم واسه همین گذشتم تجدید خاطره هست .
جواد جان منم که بچه بودم میکرو بازی می‌کردم عشق این بازی رو داشتم حال میکردیم .
یادش بخیر .

mpsjavad
04-07-2005, 02:26
با سلام ..

راستي سعيد, جان شما تونستي تا اخر بازي بري .. :mrgreen:

اخرش فكر ميكنم يه مرحله بود كه هر چي ميرفتي تموم نميشد اما داداشم نميدونم :| يه راهي كشف كرده بود اون مرحله رو هم رد كرد 8)

بازم تشكر :wink:

Navid
04-07-2005, 10:36
آقا دستت درد نکنه . خیلی دنبال این بازی بودم :mrgreen:

mehdi3267
04-07-2005, 16:35
سعيد جان خوبه يا نه در ضمن اوني كه تو ميكس ايران بود دانلود نمي شد اين چطوره قابل دانلود هست

Nesta
04-07-2005, 16:54
سلام مهدی جان والا دوستان که دانلد کردند حالا دیگه نمیدونم
من الان تست کردم و می‌شه دنلدو کرد پس بدو اگه میخای دانلد کنی‌.

Arashi
04-07-2005, 19:12
كارلوس جان
نمي توني يكي از ورژن هاي قديميشو بدي ؟؟

مرسي و موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

mehdi3267
04-07-2005, 19:16
نستا جان زيپش 18 مگا بايت هستش

Nesta
04-07-2005, 19:20
سلام آرشی‌ دیگه من همین رو دیدم شرمنده .

Arashi
04-07-2005, 19:30
دشمنت شرمنده
مرسي از زحماتت :arrow: :arrow:

MaFia
05-07-2005, 00:57
كارلوس جان

آرش جان يه دونه تحط داس داشتيم نداري ؟
ولي خوراك ماريو تو شبيه ساز ها هست اونجا دستت براي اين موضوع بازه
راستي يه تاپيك براي 1 سال پيش داريم من هر چي ماريو تو دنيا بود قرار دادم
ااااااااا يادش به خير

Arashi
05-07-2005, 01:33
بله آقا مافيا دستت درد نكنه خيلي ممنون افتخار دادي به ما :D :D :D
راستي دوستان چند تا تاپيك بود قبلا حتما سر بزنيد :

بازي تو سبك ماريو معرفي كنيد ( منتظرم ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t=15)

و اگه در رد كردن مراحل مشكل داشتيد در اين تاپيك مطرح كنيد :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

کمک راجع به ماریو 64 پدرام جون بشتاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد :wink: :wink:

Nesta
05-07-2005, 02:21
كارلوس جان

سلام آرشی‌ جان من الان نستا هستم .اون مال 1 ماه پیش بود :D :wink:

MaFia
05-07-2005, 02:27
اااااااااااااااااااااااا
ايول بهت آرش جان چه تاپيكي رو زنده كردي
شينوبي رو كه واي واي چقدر بازي مي كرديم
ياد دوستان قديم 30naa هم به خير :wink:

mehdi3267
05-07-2005, 15:06
مافيا جان اين نستا جان كه جواب ما رو نداد لااقل شما زحمت بكش بگو تا لينك اين ماريو غير فعال نشده كه زيپش 18 مگ يا نه

MaFia
05-07-2005, 17:10
مهدي جان منظورت رو درست متوجه نشدم
يعني لينك نستا در حالت زيپ 18 مگ هست ؟
خب پسوند آخر لينك كه زيپ هست
حجم هم 18.77 مگ هست
يعني يه فايل زيپ 18 مگي
اگه سوالت رو بد متوجه شدم شرمنده :wink: :shock:

mehdi3267
05-07-2005, 20:21
با سلام خدمت دوست عزيزم نه مافيا جان درستهيك فايل 18 مگي كه زيپ هستش

MaFia
06-07-2005, 00:04
خب مشكل چيه ؟
شما هم كه حرف من رو زدي
سوالت چي بود :shock: :shock: :mrgreen:

Nesta
06-07-2005, 05:15
مافيا جان اين نستا جان كه جواب ما رو نداد لااقل شما زحمت بكش بگو تا لينك اين ماريو غير فعال نشده كه زيپش 18 مگ يا نه
سلام مهدی جان شما سلتوخوسلتوخ سلتوخدش جواب هست من جواب چی‌ رو بدم دوست من .نه من متوجه شدم نه مافیا جان .

mehdi3267
06-07-2005, 11:57
نه مافيا جان عزيز سوالم رو جوابش رو گرفتم عزيز مي خواستم بدونم حجم زيپش اونقدر هست يا نه
نستا جان عزيزمتوجه نشدم ميشه محبت كن واضح تر بنويسي ممنون ميشم

Nesta
06-07-2005, 23:52
سلام شرمنده در اون مورد حق با شما هست آخه شما یک سوالی‌ کردید که خودتون توش جواب رو هم داده بودید .به خاطر همون من درست نفهمیدم که جواب شما رو بدم .متشکرم. :lol:

mehdi3267
07-07-2005, 10:59
خواهش ميشه عزيز

Mehdi_Best
07-07-2005, 12:21
نستا جان واقعا ممنون. نمي دوني چقدر دنبال اين بازي بودم. باور كن اين بازيهاي ساده و قديمي يه چيزي دارند كه با وجود اين همه بازيهاي جديد و با گرافيك بالا ، باز هم همه رو به سمت خودشون مي كشونن.
در ضمن من يك بازي ماريو دارم كه خيلي باحاله ولي كلي مي رفتيم جلو و مراحل رو طي مي كرديم بعد يك جا گير مي كرديم كه هر كاري كرديم نتونستيم از اونجا بيايم بيرون. هر راهي كه بگي هم امتحان كرديم اما نشد كه نشد. نمي دونم راه خاصي داشت يا اصلا بازيش در اون قسمت سركاري بود!!!
به هر جهت از اين به بعد روي اين بازي كه شما معرفي كردي كار مي كنيم!

Nesta
07-07-2005, 17:33
سلام خواهش می‌کنم آخه این جور بازی ها تجدید خاطره هست و آدم رو به اون زمان ها میبره . 8) :roll:

nimo
07-07-2005, 19:17
من بازيه ماريو 1و2و3 را دارم همچنين لاك پشتهاي نينجا همه ي قسمت هاش را و همينطور يكي از بازي هاي مورد علاقم فوتبالسيتها همشون دقيقا همونهايي هستن كه با ميكرو بازي ميكرديم. از بازي ژاپني ميكرو بگير تا آخرين ورژن كامپيوتريش 8) اگر علاقمند هستيد من ميتوانم آپلود كنم ؟

spy99
07-07-2005, 19:26
آقا دستت درد نكنه اما يه ورژن تحت داسش رو من خيلي وقت پيش ديده بودم كه اونم بد نبود اما اين يكي بهتره!!!

nimo
07-07-2005, 20:16
اين بسته شامل يك فايل اجرايي هست كه بايد نصب شود. بعد از نصب آنرا اجرا ميكنيد و هر كدام از بازي ها را كه ميخواهيد اجرا ميكنيد. بازي هاي اين بسته اينها هستند:
1- تانك بازي‌(هماني كه خودتون هم ميتوانستيد زمين بازي را بسازيد)
2-فوتباليستها 1و2
3-لاك پشتهاي نينجا 1و2و3
4-ماريو 2و3
5-پليس آهني
6-پسر جنگل (كتاب جنگل)
.
.
.

nimo
07-07-2005, 20:21
اين هم بسته ي دوم كه شامل بازي هاي جديد فوتباليستها هست. فايل zsneswv1.36 را باز كنيد و يك فايل اجرايي بيشتر نيست اون را هر جايي كه ميخواهيد بهمراه بقيه بازيها بگذاريد. حال كنيد.

nimo
08-07-2005, 14:53
من شينوبي را هم دارم. اگر ميخواهيد آپلود كنم كه يادي از گذشته كنيم.

mehdi3267
09-07-2005, 10:21
گذشته رو كه زنده كرديد ممنون عزيزان

gigi_afshin
09-07-2005, 10:27
شينوبي را همشو بذار . مرسي !!!!!

COMIX را هم اگه داريد بذاريد كه آخرشه !!!!!

Mehdi_Best
09-07-2005, 11:31
نستا جان راستي اين كه نسخه 3 نيست. 2.6 هست. لينك 3 رو نداري؟
--------------------------------------

من بازيه ماريو 1و2و3 را دارم همچنين لاك پشتهاي نينجا همه ي قسمت هاش را و همينطور يكي از بازي هاي مورد علاقم فوتبالسيتها همشون دقيقا همونهايي هستن كه با ميكرو بازي ميكرديم. از بازي ژاپني ميكرو بگير تا آخرين ورژن كامپيوتريش 8) اگر علاقمند هستيد من ميتوانم آپلود كنم ؟

نيما جان اين بازيهايي كه آپلود كردي و لينكش رو گذاشتي براي اجرا نياز به برنامه خاصي داره يا خودشون در ويندوز نصب مي شن؟

MaFia
09-07-2005, 16:06
فكر كنم براي ميكرو باشه
پس اگه براي پي سي نباشه بايد از شبيه ساز استفاده كنيد
تو چند تا تاپيك معرفي شدن :wink:

R£ɀД
09-07-2005, 16:20
كسي ميدونه مرحله 4 بازي ماريو رو چطور ميشه رد كرد :cry: من تا اونجاش ميرم كه دو تا گلوله آتيش دارن حركت ميكنن اگه كسي ميدونه بگه صواب داره :wink:

mpsjavad
09-07-2005, 16:52
كسي ميدونه مرحله 4 بازي ماريو رو چطور ميشه رد كرد :cry: من تا اونجاش ميرم كه دو تا گلوله آتيش دارن حركت ميكنن اگه كسي ميدونه بگه صواب داره :wink:

با سلام ..

فكر ميكنم بازي مشكل داشته باشه چون هيچ راهي براي رد كردن از اون قسمت وجود نداره /// راستي چطور ميشه همين مراحل رو ذخيره كرد تا از ادامه بازي شروع بشه ؟ :wink:

nimo
09-07-2005, 17:06
شينوبي را همشو بذار . مرسي !!!!!

COMIX را هم اگه داريد بذاريد كه آخرشه !!!!!

بازي COMIX هم هست ولي بايد از شبيه سازش استفاده كنيد مثل شينوبي. من ميگردم براتون ميزارمش اگر مشكلي نداشت.

R£ɀД
09-07-2005, 17:06
يعني سازنده بازي خودش يك بار هم بازي رو تست نكرده . :?: :? فكر نمي كنم مشكل داشته باشه حتما يك راهي داره . بچه ها كمك كنيد

nimo
09-07-2005, 17:07
نستا جان راستي اين كه نسخه 3 نيست. 2.6 هست. لينك 3 رو نداري؟
--------------------------------------

نيما جان اين بازيهايي كه آپلود كردي و لينكش رو گذاشتي براي اجرا نياز به برنامه خاصي داره يا خودشون در ويندوز نصب مي شن؟

مهدا جان اين بازيها احتياج به شبيه ساز داره كه من شبيه ساز را بهمراه بازيها آپلود كردم.

nimo
09-07-2005, 17:25
يعني سازنده بازي خودش يك بار هم بازي رو تست نكرده . :?: :? فكر نمي كنم مشكل داشته باشه حتما يك راهي داره . بچه ها كمك كنيد

رضا جان من يادمه يك بازيه ماريو بود كه هيچ موقع تمام نميشد. احتمالا اين همون سر كاريست.ناراحت نباش من خودم 100 بار تا اينجاش رفته بودم بلكه راهي پيدا بشه. اين مرحله ساخته شده كه نتوني ردش كني :wink:

nimo
09-07-2005, 17:51
اين هم شينوبي:

توضيحات:
در اين بسته 2 تا فايل هستند يكي برنامه شبيه ساز كه اسمش ميم هست يا انگليسيش Meym خونده ميشه پس دوستان چيز ديگه نخونند. 8) اين شبيه ساز را اجرا كرده و در جايي نصب ميكنيد. فايل بعدي در همين بسته را در فولدر ميم رفته و در قسمت roms قرار ميدهيد. حالا فايل mame32 را اجرا كرده روي قسمت available كليك كنيد. بعد ار تو قسمت File روي Audit All Games كليك ميكنيد و يك صفحي مي آد و شروع ميكنه دنبال بازي گشتن. و بعد در وسط صفحه در قسمت Games بازيه Shadow Dancer را ميبينيد.

اگر بازيه ديگه اي براي اين شبيه ساز مي خواهيد از اين سايت ميتوانيد داون لود كنيد:

R£ɀД
11-07-2005, 06:29
نيما جان حدسم درست بود مرحله 4 بازي تموم نمي شه اونقدر بازي كردم تا فهميدم جريان از چه قراره . :P :mrgreen: براي رد شدن از اون بريدگي طوي مرحله 4 وقتي داري ميپري از دكمه آتش ( x ) هم كمك بگير چند بار استفاده كني موفق ميشي .
( وقتي دكمه پرش را زدي دكمه را ول نكن و بعد دكمه x را هم نگهدار )
موفق باشي .

R£ɀД
11-07-2005, 06:35
آخ راستي يك اشتباه كوچولو كردم :? از دكمه z كه براي آتش هست به جاي x بايد كمك بگيري آخه من دكمه ها رو در سيستم خودم عوض كردم

gigi_afshin
11-07-2005, 14:51
بچه ها كسي مجموعه بازيهاي سگا و نينتندو را نداره بذاره ؟؟؟!! اگه داريد بذهريد . خيلي حال ميده . مخصوصا فوتبال نينتندو international super star soccer delux
و فوتباليست هاش . ممنون .

nimo
11-07-2005, 14:55
بچه ها كسي مجموعه بازيهاي سگا و نينتندو را نداره بذاره ؟؟؟!! اگه داريد بذهريد . خيلي حال ميده . مخصوصا فوتبال نينتندو international super star soccer delux

من راستش را بخواي يك سري دارم. اين بازي فوتبال را هم كه گفتي فكر كنم جزو بازي هايي هست كه دارم. يك سر به اون سايتي كه دادم بزن خيلي بازي داره.

emad64
11-07-2005, 16:04

من راستش را بخواي يك سري دارم. اين بازي فوتبال را هم كه گفتي فكر كنم جزو بازي هايي هست كه دارم. يك سر به اون سايتي كه دادم بزن خيلي بازي داره.

با اجازه ي nimo
فكر كنم اينا رو مي خواستي

Soccer Superstars - ver AAA
حجم 298 kb

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Soccer Superstars - ver JAA
حجم 6.84 mb

nimo
11-07-2005, 16:10

با اجازه ي nimo
فكر كنم اينا رو مي خواستي

Soccer Superstars - ver AAA
حجم 298 kb

Soccer Superstars - ver JAA
حجم 6.84 mb

خواهش ميكنم عزيز شما سروري.
بازيه Comix را هم پيدا كردم برايت افشين جان
الان آپلودش ميكنم.

nimo
11-07-2005, 16:19
افشين جان اين بازي كاميكس كه درخواست كرده بودي.
اين شبيه سازش:

اين هم خود بازي:

من خودمم كه امتحانش كردم از بازيه خوشم اومد.

nimo
15-07-2005, 19:53
مورتال كمبت 2:

مرتال كامبت 3:

اين هم 2 تا بازيه ديگه مال ميكرو كه اميدوارم تجديد خاطره بشه:

Arashi
15-07-2005, 22:28
nimo جان مرسي -- ولي حجم اين مورتال كامبات ها چقدره ؟؟ :D :D

gigi_afshin
15-07-2005, 22:48
مرسي .ببخشيد دير جواب دادم .ممنون

mahdilover77
15-07-2005, 22:53
یادش بخیر قدیما که پلی استیشن و اکس باکس و از این چیزا نبود... یه سگا بود یه میکرو!! بچه پولدارا سگا داشتن ما فقیرا هم میکرو... یادش بخیر... معروفترین بازی میکرو ماریو یا بقول معروف قارچ خور بود که خیلی سرگرم کنندس... من که هنوزم عاشقشم... شما چطور؟!! اینم آخرین نسخه این بازی.

مثل اینکه آتاری دستی رو فراموش کردی؟؟؟
ما فقیر ترا آتاری دستی بازی می کردیم
:( :( :(

Spy
15-07-2005, 23:21
دوستای گلم :
اگه میشه ادامه بحث سگا رو در این تاپیک ادامه بدین .

بعدشم هر چی بگین شرطی میزنم :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nimo
16-07-2005, 00:08
nimo جان مرسي -- ولي حجم اين مورتال كامبات ها چقدره ؟؟ :D :D

دوست عزيز حرف حجم را نزن كه يكيش 13 مگا بايت اون يكي هم فكر كنم 19 باشه :lol: اگر كوچكتر گير آوردن حتما برات آپلود ميكنم.

doyenfox
16-07-2005, 00:15
دمت گرم......خيلي حال دادي

nimo
16-07-2005, 00:17
من باز ميگردم اگر بازيه خاطره انگيز گير آوردم حتما آپلود ميكنم. :)

tandis
14-08-2005, 01:13
سلام دوستان .. من قارچ خور (Super Mario) سه بعدي رو ميخوام .. لطفا اگه كسي آدرس لينكش رو داره به من بده .. با تشكر .. يا علي

spy99
14-08-2005, 08:57

نستا جان اين بازيت emu. هم ميخواد يا نه؟

Mehdi_Best
14-08-2005, 09:03
spy جان سلام
من اين بازي رو دانلود كردم. نيازي به چيزي نداره. فقط كافيه نصب كرده و بازي كني.

tandis
15-08-2005, 00:32
سلام Spy99 عزيز .. تشكر از لطفت .. ولي متاسفانه بايد عرض كنم كه اين نسخه سه بعديش نيست .. من اين نسخه رو دريافت كردم .. لطفا اگه ميشه سه بعديش رو بگذاريد .. تشكر .. التماس دعا .. يا علي

shahnameh
30-03-2006, 17:56
اون روي فلاپي جا مي شد اين يكي 18 مگابايته

Metti
30-03-2006, 18:35
دستت درد نكنه اقا جواد
حسابي كيف كردم
منم رفتم واسه داونلود.

maziarb
04-04-2011, 00:52
دمت گرم تمومش کردمش