PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست راهنمایی برای اور کلاک xfx geforce 6200 agp

amir_w12
05-02-2007, 19:22
با سلام خدمت تما ماساتید گرام

دوستان من امروز یهxfx 6200agp 256 گرفتم که متاسفانه اور نمیشه یعنی اصلا پایداری نداره با 3dmark05 هم تست کردم 970 امتیاز گرفت که فکر کنم کمه دوستان اگه چیزی به ذهنشون میریسه راهنمایی کنن .

با تشکر.

amir_w12
05-02-2007, 21:00
کسییییییییی نیست

robert
05-02-2007, 22:07
سلام دوست عزیز
حتما میدونی overclock کارت گرافیک کار همچین بی خطری نیست;)
چند نفر از دوستان من کارت گرافیک خود را اورکلاک کردند و بعد رفتند یکی دیگه خریدند :laughing:
منهم دقیقا همون مدل کارت گرافیک رو دارم تا حالا هم اورکلاک نکردم.
اما اگه شما میخواهی این کار را بکنی از داخل سیدی درایور کارت گرافیک قسمت bonus software را کلیک کن تا مستقیما به سایت xfxforce بروی و در آنجا میتونی کارت رو اورکلاک کنی.
موفق باشی دوست من:)

amir_w12
05-02-2007, 23:00
همچین چیزی تو سی دی نیست . من بازم منتظر برو بچه های قدیمی سایت که تو اور کردن دستی دارن هستم.

Ship Storm
06-02-2007, 16:30
دوست عزیز برنامه برای اور کلاک اگر میخواهی RivaTune کارت را راه میاندازه آموزش کاملش رو هم تو همین انجمن

موجود میباشد در ضمن اورکلاک کارت گرافیک میتونه صدمات بزرگی را به سیستم شما بزند به نظر من اینکار را نکن

شما اگر کارت گرافیک بهتر میخواهی که کارت رو راه بیاندازه و وسوسه اورکلاک نشی چرا این مدل را خریدید مدل

Sparkle - GeForce 7600 GS را میخریدید که AGP هم هست و قیمتش حدود 140 هزار تومان میباشد و بی شک

عالی و بینظیر است و یا در رده های پایین تر 7300AGP هم هست فکر کنم حدود 80 هزار تومان در میاد که اون هم

عالیه البته ناگفته نماند کارت گرافیکی که شما گرفتید هم بسیار خوب است و امکانات زیادی دارد ولی اگر از نظر

مالی مشکل دارید پس دیگه تصمیم با خودتونه میتونید اورکلاک کنید.

اگر میخواهی ببینی اینجا کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mahdi_Moosavi
06-02-2007, 22:42
یه دوست دیگه هم مشکل شما رو داشت. یعنی کارتش همین 6200 بود و اور نمی شد.

اورکلاک اگر عاقلانه انجام بشه اونقدرها هم خطرناک نیست .

به گمانم چون شرکت سازنده زیاد به قسمت خنک کردن کارت توجه نکرده این امکان رو قفل کرده .

با riva tuner هم گمانم فرقی نکنه.

worya_sh
16-02-2007, 15:23
متا سفانه بدترین محصولی هستش که تا حالا دیدم از xfx بعیده بهتره بی خیال بشی سریع بفروشش چون ایراداش یکی 2 نیست.