PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلوگیری از کپی شدن فایلهای pdf

saman_ex
05-02-2007, 17:08
سلام دوستان . همون طور که می دونید در برنامه adobe reader یک قسمت save a copy... هست . می خواستم ببینم آیا میشه کاری کرد که فایلهای Pdf که با این برنامه باز می شند رو نشه از این طریق روی هارد کپی کرد ؟

mehdi_7070
05-02-2007, 21:39
برنامه هایی هستند که کارشون محافظت از فایلهای pdf هست .

بعد اون وقت شما با این برنامه میتونید خیلی از خصوصیات فایلتون را غیر فعال کنید . مثل پرینت ، انتخاب متن ، ذخیره کردن و ... .

توی گوگل pdf protector را که بگردید ، خیلی هاش را پیدا می کنید ...

hakhamanesh
05-02-2007, 21:45
يكي از برنامه هايي كه ميتوني ازش استفاده كني اسمش pdf encrypt pdf secure هستش.آخرين ورژنش هم فكر كنم 2.3 باشه.

J A V I D
05-02-2007, 21:54
اگه پی دی اف هاتون رو با برنامه Adobe Acrobat 7.0 Professional می سازین تو تنظیمات برنامه این گزینه ها موجوده ... البته برنامه های دیگه ای هم هست که کارشون باز کرد این قفل هاست !!!

hakhamanesh
05-02-2007, 22:25
از اينجا ميتوني دانلود كني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hakhamanesh
05-02-2007, 22:29
بيا اين هم كركش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 005.torrent/get_53820_Adult.PDF.Encrypt.PDF.Secure.v2.3.0.Date Code.10122005_crack.html

NoneForce
06-02-2007, 10:33
سلام
متاسفانه وقتي روي فايل پسورد ميگذاريد و داخل acrobat فايل را باز مي كنيد مي توانيد دوباره فايل را ذخيره كنيد. اكروبات قابليت غيرفعال كردن اكثر امكانات(مثل پرينت، ويرايش و...)‌را دارد ولي وقتي با خود acrobat reader فايل را باز مي كنيد ...
بهترين راه كد كردن سند و بازكردن اون در يك برنامه ديگر غير از اكروبات است. وظيفه اين برنامه ازكد خارج كردن فايل در حافظه و نمايش فايل است.

***Spring***
06-02-2007, 11:57
بهترين راه كد كردن سند و بازكردن اون در يك برنامه ديگر غير از اكروبات است. وظيفه اين برنامه ازكد خارج كردن فايل در حافظه و نمايش فايل است.

سلام ، ببخشید متوجه نشدم... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ، با توضیح کامل;) ... ممنون و متشکر :) ...

NoneForce
06-02-2007, 13:57
سلام ، ببخشید متوجه نشدم... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ، با توضیح کامل;) ... ممنون و متشکر :) ...

سلام
ابتدا فايل را كد كنيد (با برنامه نويسي) سپس برنامه اي بنويسيد كه داراي ابزار نشان دهنده فايل pdf باشد . وقتي برنامه اجرا شد فايل را در حافظه باز كنيد، آنرا از حالت كد خارج كنيد و نتيجه را به ابزار نشان دهنده ارسال كنيد.

از اين بيشتر نميشه بصورت شفاهي توضيح داد. توضيح كامل تر فقط بايد بصورت كتبي(كدي) ارائه شود.

piremard
06-02-2007, 14:07
سلام
ابتدا فايل را كد كنيد (با برنامه نويسي) سپس برنامه اي بنويسيد كه داراي ابزار نشان دهنده فايل pdf باشد . وقتي برنامه اجرا شد فايل را در حافظه باز كنيد، آنرا از حالت كد خارج كنيد و نتيجه را به ابزار نشان دهنده ارسال كنيد.

از اين بيشتر نميشه بصورت شفاهي توضيح داد. توضيح كامل تر فقط بايد بصورت كتبي(كدي) ارائه شود.

خب این فایل شما تو کجا تمپ می شه ؟

saman_ex
13-02-2007, 20:00
جناب hakhamanesh کمک خیلی خوبی بود . متشکرم

saman_ex
13-02-2007, 20:42
بيا اين هم كركش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 005.torrent/get_53820_Adult.PDF.Encrypt.PDF.Secure.v2.3.0.Date Code.10122005_crack.html
لطف کنید کرک این ورژن رو آپلود کنید . از این سایت و بقیه سایتها نتونستم داونلود کنم .

moonomid
13-02-2007, 22:42
برنامه هایی هستند که کارشون محافظت از فایلهای pdf هست .

بعد اون وقت شما با این برنامه میتونید خیلی از خصوصیات فایلتون را غیر فعال کنید . مثل پرینت ، انتخاب متن ، ذخیره کردن و ... .

توی گوگل pdf protector را که بگردید ، خیلی هاش را پیدا می کنید ...

با سلام
مهدي جان مي شه يكي از اين برنامه ها را معرفي كني!
ممنون

moonomid
13-02-2007, 23:17

بدي اين برنامه اين است كه قسمت save a copy را غير فعال نمي كنه

برنامه اي كه اين قسمت هم غير فعال كنه سراغ نداريد؟

ممنون

NoneForce
14-02-2007, 09:39
بدي اين برنامه اين است كه قسمت save a copy را غير فعال نمي كنه

برنامه اي كه اين قسمت هم غير فعال كنه سراغ نداريد؟

ممنون

سلام
متاسفانه هيچ كدام اين امكان را غيرفعال نمي كنند!

NoneForce
14-02-2007, 09:39
خب این فایل شما تو کجا تمپ می شه ؟

سلام
هيچ كجا!

mehdi_7070
14-02-2007, 18:48
NoneForce عزیز !

امکانش هست یک نمونه از این چیزی که میگی را برامون بذاری ...

J A V I D
14-02-2007, 19:15
بابا چرا به حرف من گوش نمی کنید همون آکروبات پرفشنال 8 رو نصب کنید امنیت می سازه خفن که خودشم توش می مونه ....

از ما گفتن بود باز هر جور راحتی

موفق و پیروز باشید

جاوید

NoneForce
15-02-2007, 09:30
NoneForce عزیز !

امکانش هست یک نمونه از این چیزی که میگی را برامون بذاری ...

سلام
دلم ميخواد، ولي چون يه برنامه تجاري است امكان ارسال نمونه را ندارم، ولي اگر سوالي بود در حد امكان جواب خواهم داد.

NoneForce
15-02-2007, 09:32
بابا چرا به حرف من گوش نمی کنید همون آکروبات پرفشنال 8 رو نصب کنید امنیت می سازه خفن که خودشم توش می مونه ....

از ما گفتن بود باز هر جور راحتی

موفق و پیروز باشید

جاوید

سلام
حرف شما در مورد محافظت صحيح است، ولي اكروبات امكان كپي كردن را غيرفعال نمي كند و فايل پس از باز شدن قابل Save شدن است.

saman_ex
15-02-2007, 17:42
درسته . هیچ کدوم از این برنامه ها امکان save a copy رو غیر فعال نمی کنه . بقیه امکانات رو می شه غیر فعال کرد حتی امکان پرینت گرفتن رو ولی save a copy رو نه . من تا حالا چند تا رو امتحان کردم . دوستان راهنمایی کنند واقعا برام ضروریه .:puke:

NoneForce
15-02-2007, 17:56
درسته . هیچ کدوم از این برنامه ها امکان save a copy رو غیر فعال نمی کنه . بقیه امکانات رو می شه غیر فعال کرد حتی امکان پرینت گرفتن رو ولی save a copy رو نه . من تا حالا چند تا رو امتحان کردم . دوستان راهنمایی کنند واقعا برام ضروریه .:puke:

سلام
اگر دنبال يك راه حل غيرتجاري، رايگان ميگرديد فكر نكنم به اين زودي به نتيجه برسيد.

hakhamanesh
16-02-2007, 00:13
اگر بخواي جلوي كپي شدنش رو هم بگيري تنها راه كد كردن فايل هست كه اين ديگه ميشه يه راه حل تجاري چون برنامه رايگان براي اين كار نميتوني پيدا كني