PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با افزودن پسورد دوم براي ورود به ویندوز XP امنیت خود را تا حد زیادی افزایش دهید

rasool_bbc
03-07-2005, 01:41
در ویندوز XP می توانید قبل از فعال شدن هر حساب کاربری ( USER ) ها پسورد دیگری قبل از همه اینها قرار دهید .

انتخاب این پسورد سبب خواهد شد تا دیگران قبل از ورود به ویندوز از دو سپر امنیتی عبور کنند.

برای اضافه نمودن این پسورد به ویندوز مراحل زیر را دنبال کنید :

1)در کادر محاوره ای RUN عبارت Syskey را تایپ کنید و سپس OK کنید .

2)در پنجره ظاهر شده با سر برگ Securing the Windows XP Account Database روي گزینه Update كليك كنيد.

3)حال در قسمت Password Startup پسورد دلخواه خود را وارد کنید و پنجره را با OK ببندید.

4) در صورت لزوم می توانید در قسمتSystem Generated Password پسورد را بر روی Floppy Disk ذخیره نمائید تا فقط با استفاده از آن قادر به عبور باشید.

از این پس زمانی که سیستم روشن و یا ریبوت شود . پسورد امنیتی قبل از ورود به حساب های کاربری ظاهر می شود و برای ورود از شما پسورد در خواست می کند.

( توجه :اگر پسورد را سه مرتبه اشتباه وارد کنید سیستم ریبوت می شود.)
ويرايش مي كنم :طبق گفته دوستمون اگه پسورد يادمون بره بايد فاتحه ويندوز رو بخونيم

mpsjavad
03-07-2005, 03:26
با سلام ..

دوست عزيز اقا رسول, راستي يه توجه قرمز ديگه اضافه كن به اين مضمون كه اگه پسورد رو فراموش كردين بايد فاتحه ويندوز رو بخونين و اگه هم يه بار پسورد دادين ديگه وينوز تا اخر عمر كوتاهش بايد پسورد دار باشه :mrgreen:

تشكر :arrow:

tabassom
30-08-2006, 20:59
ممنون از پاسختون

tabassom
30-08-2006, 21:10
اگه بخوام وارد ویندوز Xp که پسورد داره بشم چیکار کنم؟

shadmehrdj
02-11-2006, 21:13
سلام.
من يك مشكلي برام پيش اومده
من تو سيستم يك مدرسه 2 تا user گذاشته بودم يك Admin و يكي Limit بعد روی Admin من پسورد گذاشتم
بعد یکی اومده این پسورد رو عوض کرده و من نمی تونم توی این سیستم برنامه ای نصب کنم .
من الان فقط می تونم با User Limit وارد بشم حال من چه جوری پسورد اونو پیدا کنم؟

red ros
02-11-2006, 21:30
اين هم هك ميشه!
و شده!!!

محمد گل
05-12-2006, 00:53
سلام

طبق گفته دوستمون اگه پسورد يادمون بره بايد فاتحه ويندوز رو بخونيم

نه عمو این جوریا نیست .
چند تا پسورد همگانی هست اگه اونا رو بزنی وارد میشه .
و اگه اونا کار نکرد ، میشه قطعه بایوس رو از تو کیس در آورد

amgh_12
05-12-2006, 14:18
اگر بشه با سی دی بوت شد همه این پسورد ها الکی میشه .

AK1
05-12-2006, 14:24
سلام

نه عمو این جوریا نیست .
چند تا پسورد همگانی هست اگه اونا رو بزنی وارد میشه .
و اگه اونا کار نکرد ، میشه قطعه بایوس رو از تو کیس در آورد

سلام محمد جون

دوستان توجه داشته باشن پسورد ست اپ وندوز در حافظه بايوس قرار داره و اين پسورد كه موقع روشن شدن رايانه (در صفحه سياه) پرسيده مي شه رو مي شه با شاه كليد هاي بايوس مربوط و يا دراوردن باطري بايوس و .. حذف كرد
اما در اين مقالا پسورد دوم و يا به قولي سيس كي اموزش داده شده
اين پسورد ادر ويندوز هست و ربطي به بايوس و باطري و مادر بورد نداره
البته سي دي رد شده اين پسورد هم امده فكر مي كنم

موفق باشين ;)

nightmare
05-12-2006, 14:36
:tongue: SYSKEY PASSWORD REMOVER :tongue:

دوستان داخل این فایل زیپ دوتافلدر هست ، یکی فلاپی ایمیجه ، یکی سیدی ایمیج . شما می تونید هر کدوم رو که خواستید استفاده کنید.
ایمیج رو باید روی فلاپی یا سیدی کپی کنید و ازش استفاده کنید .
ناگفته نمونه اینو یکی از بچه های خوب فروم که الان اسمش رو یادم نیست همین چند روز پیش معرفی کرد و من براتون آپلود کردم . (من تستش نکردم )

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا بعد....

Mohammad_So
18-03-2007, 16:06
سلام:20:
آقاي nightmare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مثل اينكه فايلي رو كه برا دانلود گذاشتين لينكش خراب هست من نتونستم دانلودش كنم.

sadegh2k
13-06-2007, 16:47
اقا اين لينك مشكل دارد .

در مورد فراموش كردن پسورد يك فكري بكنيد ؟

بنده 2 بار به علت فراموش كردن اين پسورد مجبور شدم ويندوز را عوض كردم چون هيچ راهي نداشتم .

Hadi King
04-07-2007, 15:46
واسه چي 2 تا پسورد رو سيستم خودمون بزاريم...مگه حوصله زياد داريم

AK1
04-07-2007, 16:22
فايل رو پيوست كردم خودم هم تستش كردم كار مي كنه فوق العادست:31:

دو پسسورد بهرته امنيت بيشتره:5: حالا كجاش رو داري اثر انگشت هم چك مي شه:18:

Hadi King
19-07-2007, 02:56
اين دو چي كار ميكنن...دو پسورد رو كامپيوترت ميتوني با اين برنامه ها بزاري...

AK1
19-07-2007, 20:12
اين دو چي كار ميكنن...دو پسورد رو كامپيوترت ميتوني با اين برنامه ها بزاري...

نه عزيز با اين دو تا مي توني پسورد دوم رو برداري از ويندوز كه معرف به سيس كي هست تو پست اول آموزش گذاشتن پسورد دوم داده شده:10: