PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رخواست برنامه های - فلش پلیر موبایل- ادوبی اکروبات موبایل -پوش تو تاک

Moje RengeR
05-02-2007, 15:22
من برنامه های فلش پلیر موبایل- ادو بی اکروبات موبایل- و پوش تو تاک همونpttخودمون رو میخواستم اگه میشه به من کمک کنید

mohammad_1000
05-02-2007, 19:22
سلام دوست عزیز
flash player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

mohammad_1000
05-02-2007, 19:39
سلام برنامه

ptt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

mohammad_1000
05-02-2007, 19:40
برنامه آکروبات رو من برا نوکیا سری 80 و 90 رو دارم مثل 7710
و در ضمن شما گوشیتون ذکر نکردین که چیه
موفق باشید

Moje RengeR
05-02-2007, 19:46
سلام دوست عزیز
flash player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید
ازشما ممنونم که به سوال من جواب دادین
گوشی من ان هفتاده
این برنامه ای که شما دادین فلش رو باز میکنه
بعد چند ثانیه پیام"problem with content:11"رو میده من باید چه کارکنم

Hamid110
06-02-2007, 16:02
سلام . .

دوست گرامی این هم برنامه ی Flash Lite برای پخش فایل های Flash در گوشی های N70 و N90 نوکیا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود این برنامه با حجم 960 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست گرامی . . این برنامه حتما روی گوشی شما کار میکنه . . چون فقط مخصوص N70 و N90 هستش . .

ممنون . .

موفق باشید . .

Hamid110
06-02-2007, 16:26
سلام . .

دوست گرامی . . این هم برنامه ی پخش فایل های PDF در موبایل . . که قول بهت میدم . . حتما روی گوشیت کار میکنه . .

دانلود این برنامه با حجم 801 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این برنامه در باز کردن . . فایل های PDF فارسی هم به راحتی جواب میده . . در عکسی که خودم از محیط این برنامه گرفتم . . معلومه . .

ممنون . .

موفق باشید . .

Moje RengeR
06-02-2007, 20:15
سلام . .

دوست گرامی . . این هم برنامه ی پخش فایل های PDF در موبایل . . که قول بهت میدم . . حتما روی گوشیت کار میکنه . .

دانلود این برنامه با حجم 801 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این برنامه در باز کردن . . فایل های PDF فارسی هم به راحتی جواب میده . . در عکسی که خودم از محیط این برنامه گرفتم . . معلومه . .

ممنون . .

موفق باشید . .

با تشکر از شما
این برنامه رو خودم دارم روی ان 70 هنگ میکنه

Moje RengeR
06-02-2007, 20:17
سلام . .

دوست گرامی این هم برنامه ی Flash Lite برای پخش فایل های Flash در گوشی های N70 و N90 نوکیا

دانلود این برنامه با حجم 960 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست گرامی . . این برنامه حتما روی گوشی شما کار میکنه . . چون فقط مخصوص N70 و N90 هستش . .

ممنون . .

موفق باشید . .

لینک این فایل کار نمیکنه

Hamid110
06-02-2007, 21:01
لینک این فایل کار نمیکنه

سلام . .

لینک سالمه . . اگه دانلود نمیشه . . برای پهنای باند پرشین گیگ هستش . . در ساعات مختلف تلاش کنید . .

ممنون . . .

موفق باشید . .

Moje RengeR
07-02-2007, 12:32
سلام . .

ممنون . .

موفق باشید . .
این برنامه کار میکنه ام دقیقا مشکل همون برنامه ای رو که"mohamad_1000"گذاشتن داره
بعد از چند ثانیه یا خود به خود از برنامه خارج میشه یا همون اروری که تو اون پست نوشتم میده .
این منویی که شما توی فایل گیف گذاشتین تو گوشی من اجرا نمیشه

Moje RengeR
07-02-2007, 12:38
سلام برنامه

ptt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

هر دو فایلی که قرار داده بودین اصلا رو موبایل اجرا نمیشه

dariush75
30-06-2007, 01:12
سلام دوست عزیز

موفق باشید

سلام وخسته نباشید
دوست عزیز میتونی واسه سری UIQ3هم بگذاری
ممنون میشم:20:

Ahmad-Ra
30-06-2007, 09:48
سلام . .

ممنون . .

موفق باشید . .

سلام.
میتنید بگید که این برنامه روی 6680 هم جواب میده یا نه؟ ممنون

osameh_m
27-03-2008, 21:16
دوستان عزیز اگه فلش پلیر برای uiq3 هستش هم بزارید ممنون میشم( در ضمن تا÷یک جدید نزدم این رو از زیر خاک در اوردم)