PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ویژوال بیسیک

galaxy-star
02-07-2005, 23:54
این مشکل یکی از دوستام هست:

می خوام برنامه ای بسازم که لیستی داشته باشم از بازی ها (که درست کردم) ،
وقتی روی نام بازی کلیک کرد کدهای بازی ظاهر شود اما بلد نیستم این کار را بکنم......
راستی بخوام سیو کنم میشه کاری کرد با ویژوال باز نشه ، این برنامه بدون هیچ چیزی بیاد بالا ..........

لطفا کمک کنید.

sa3er
03-07-2005, 00:59
شما يه مقدار نياز به Database Programming داريد... بهترين پيشنهاد search کردن google هست...

چندام دشوار نيست
تئوری برنامه:

يه listbox (ليست بازيها)
يه textbox (برای نمايش کدها)
لينک کردن اين دوتا به database با استفاده از Data در نوار ابزار VB

Nesta
03-07-2005, 03:19
سلام دوست عزیز شما سوال خودتان رو اینجا باید بگین .برای این که پراکنده نشه موضوع ها .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :wink:

galaxy-star
05-07-2005, 00:08
سلام دوست عزیز شما سوال خودتان رو اینجا باید بگین .برای این که پراکنده نشه موضوع ها .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :wink:
ok ببخشید

از sa3er هم ممنونم

Nesta
05-07-2005, 02:07
سلام خواهش می‌کنم شرمنده ها .ولی‌ میخواهیم موضوع ها همه در یک جا باشه .تا همه استفاده کنن.

تکنیک برتر
09-10-2005, 06:43
ببخشید دیگه اینطور نیست وقتی زیر مجموعه برای ویبی درست شده . دیگه تمامی مطالب یکجا جمع نمی شود .
هرکی سوال سورس حالا هرچی در مورد ویبی داشت در زیر مجموعه ویبی بگزارید.
اگر باور ندارید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه نگاه به این جا بیندازید دیگه ویبی زیر مجموعه دارد دیگه همه در یک قسمت جمع نمی شود

sosani2007
08-09-2012, 18:28
کی کمپنت هایی برای کپی کردن فایل ها و کار با فایل های فشرده داره هر کی داره کمک کنه جون من فوری اگر کمک نکنین در جا دق می کنم

sosani2007
23-09-2012, 08:16
این کاری که دوستمون گفت که اینقدر شاخو شونه نداره عزیزان کافیه شما به مواردی که من می گم توجه کنید:
1 - شما باید یک پایگاه داده یا یک فایلی درست کنید تا بتونید اطلاعات رو درش ذخیره کنید برای اینکه بتونید یک پایگاه داده درست کنید
2- اگر 2 تا باشه بهتره یکی برای اسم بازی ها و یکی برای اطلاعات بازی ها
درضمن برای کار با فایل ها ابتدا باید یک فایلی رو باز کنید جهت باز کردن فایل ها به این پست مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در این جا اطلاعات مربوط به کار با فایل نوشته شده یعنی شما باید برنامتون رو اینجوری طراحی کنید یعنی بگید که :
نام فایل ها رو به ترتیب از این فایل لود کن و در لیست باکس قرار بده
در هنگامی که روی لیست باکس کلیک شد یک کادر پیامی باز کن و این اطلاعات رو از اینجا لود کن و در اینجا قرار بده