PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در z530i

senatore20042003
04-02-2007, 22:48
با سلام من يك z530i دارم امروز خود به خود بدون اينكه ضربه بخوره يا اينكه مشكل ديگري داشته باشه از كار افتاد و وقتي روشن مي كنم صفحه ابي بدون نوشته مياد و هيچ چيز معلوم نيست. لطفا كمك كنيد.

marmolak
05-02-2007, 09:51
به نظر من به یه متخصص نشونش بدی بهتره ، چون سونی اریکسون ریست نداره پس نمیتونم کمکت کنم ولی میتونی باتریشو در بیاری و اون سه تا پایه که گوشی از طریق اونا از باتری برق میگیره رو با یه سیم به هم یه اتصال کوتاه بدی شاید مشکل حل بشه . ولی از نظر من بازم راه اول به صلاحتره.

senatore20042003
05-02-2007, 22:55
دوست عزيز من امروز اون رو دادم فلش كردم و فلش كامل شد اما باز نشد تعمير كار گفت lcd رو عوض كن حالا من نمي دونم كه اين كار رو بكنم يا نه مي ترسم اي سي اون ايراد پيدا كرده از طرفي هم مي گن اي سي كه خراب باشه گوشي فلش نمي شه لطفا نظر بديد.

faridOnline
06-02-2007, 11:43
دوست عزيز من امروز اون رو دادم فلش كردم و فلش كامل شد اما باز نشد تعمير كار گفت lcd رو عوض كن حالا من نمي دونم كه اين كار رو بكنم يا نه مي ترسم اي سي اون ايراد پيدا كرده از طرفي هم مي گن اي سي كه خراب باشه گوشي فلش نمي شه لطفا نظر بديد.

ببينم اون ويبره اولش رو كه روشن ميكني ميزنه ؟ اگه ميزنه حتما lcd خرابه

senatore20042003
07-02-2007, 22:50
دوستان بايدبگم كه امروز فلت اون رو عوض كردم و صفحه هم امد ويبره هم كار ميكنه. ولي سيم كارت رو كه داخل اون گذاشتم گوشي زنگ مي خوره اما نميتونه زنگ بزنه در ضمن شماره نميتونم بگيرم چون اين پيام رو صفحه هست و نميره. لطفا كمك كنيد ايا باز هم بايد گوشي روفلش كنم يا راه ديگري هست. باسيم كارت هاي ديگر هم تست كردم نشد
configuration error . please contactyournetwork operator or service center

R@R#M@N
08-02-2007, 16:16
برو تو منو و ستينگ رو انتخاب كن
در قسمت آخر يعني كانكتيوي برو رو موبايل نتورك رو بزن
بعد سلكت نتورك رو بزن تا گوشيت شروع به سرچ بكنه بعد اگه سيم كارت تاليا داري تاليا رو اگه سيم كارت ارتباطات سيار رو داري انتخاب كن
MENU>setting>connectivity>mobile networks>select network
ببين درست شد يا نه ؟