PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Country Codes v2.5.0

sa3er
02-07-2005, 22:11
سلام
یک نرم افزار کوچک اما خیلی جالب و مفید
این نرم افزار به شما اطلاعات کاملی رو درباره 250 کشور جهان میده
اطلاعاتی مثل : کد کشور ، ساعت جاری ،عکس پرچم ، نوع دولت ، کد شهرهای آن کشور ، شماره Iso و ...

Mirror1: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Mirror2: ftp://listsoft.ru/pub/20318/cc250.zip
سايت برنامه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يک برنامه ساخته دست ايرانی تقديم به شما عزيزان ايرانی تبار!

arkadas
03-07-2005, 00:58
دست درد نکنه.خودت نوشتی اینو sa3er جان.

Mehdi_Best
04-07-2005, 19:02
دوست عزيزم sa3er جان سلام. البته با عرض پوزش كه اين پست رو در اينجا مي نويسم. اما ضمن تشكر از معرفي برنامه تون كه البته من هنوز دانلود نكرده ام بايد بگم كه از پست هايي كه تاكنون داده ايد مشخصه كه اطلاعات قوي در مورد مسايل مختلف كامپيوتر داريد. اميدوارم كه بيشتر از اين از اطلاعاتتون استفاده كنيم.

sa3er
04-07-2005, 22:35
دوست عزيزم sa3er جان سلام. البته با عرض پوزش كه اين پست رو در اينجا مي نويسم. اما ضمن تشكر از معرفي برنامه تون كه البته من هنوز دانلود نكرده ام بايد بگم كه از پست هايي كه تاكنون داده ايد مشخصه كه اطلاعات قوي در مورد مسايل مختلف كامپيوتر داريد. اميدوارم كه بيشتر از اين از اطلاعاتتون استفاده كنيم.
خواهش می کنم آقا مهدی؛

بابا از ما بهترون که اينجا خيلی زيادند ما فعلا فقط دار يم ياد می گيريم.... و سعی می کنيم در حد توان و تا اونجايی که از ما بر مياد کمک و به اعضا محترم p30world ياری برسانيم....

با تشکر از شما