PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Manhunt

armin_goooodboy
02-07-2005, 20:13
سلام دوستان
من يه جايي تو اين بازي گير كردم
مرحله 11 يا 12 كه توش پره زندانه و يه چكش داره و هر كسي كه مي كشي به جاش يكي ديگه(از بالاي سقف) پايين مياد
اگه ممكنه بگيد اينجارو چطور رد كنم

armin_goooodboy
03-07-2005, 22:08
ممنون از راهنماييتون
:cry:

metal gear
03-07-2005, 22:30
اره منم همين جا گير كردم ديگه ولش كردم

armin_goooodboy
03-07-2005, 22:43
پس چرا کسی کمک نمی کنه
اگه اینجوری باشه که سخت ترین بازی دنیاست

Amin
04-07-2005, 03:26
منم تو همين جاش گير كردم.
حدود 2 ساعت هر كس از اون بالا ميومد رو مي‌كشتم اما بازم فايده نداشت بي‌خيال شدم بازي رو پاك كردم رفت پي كارش !!!!!
كلا بازيه خيلي جالبي نبود اما ارزش يكبار بازي كردنو داشت كه اووونم نشد

علیرضا
04-07-2005, 12:06
بايد بريد بالا يعني طبقه بالا
الان يادم نيست چون خيلي وقت پيش تمومش كردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

armin_goooodboy
04-07-2005, 15:24
آخه عزیز همینش مهمه
چطوری؟؟؟
راستی سرعت اینترنت منم بالا رفت

علیرضا
04-07-2005, 23:32
اگه سي دي ش گيرم اومد ميرم بعد بهت ميگم چجوري بايد بري
در ضمن اين بازي كرك داره ممكنه اصلا درست نباشه و نتونيد تا آخرش بريد
سرعت اينترنت رو هم حال كنيد

rezaHP
05-07-2005, 06:06
اقا منم هر كاري كردم نشد .اخرش هم اين يه تيكه رو با كد تقلب رد كردم. كدش رو ميتونيد ازسايت زير دانلود كنين:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط حتما توضيحاتش رو با دقت بخونيد.

armin_goooodboy
05-07-2005, 13:07
سلام دوستان
من خيلي وقت پيش با تقلب اين بازي رو تموم كردم
اما مي خوام ببينم اين مرحله بدون تقلب چطوري تموم مي شه

armin_goooodboy
08-07-2005, 21:05
آقایون دمتون گرم
یعنی کسی بلد نیست؟
پس سخت ترین بازی ای هست که همه بازی کردن دیگه
خاهشا اگه کسی می دونه بگه
چون مسئله مرگ و زندگی
:lol:

vadood
22-04-2006, 11:51
ئشمن در يكي از مراحل بازي manhunt گير افتاده ام . اين مرحله كه در -زندان- است و سلاح آن يك چكش است .
از قسمتي از زندان سه نفر بيرون مي آيند كه هر چه اينها را مي كشيم باز اضافه مي شوند .
من حتي 45 دقيقه آنها را كشته ام ولي فيلم بعدي براي رفتن به قسمت بعد به من نشان داده نشده است .
ازكساني كه اين بازي را انجام داده اند تقاضا مي شود من را راهنمايي كنند و اگر مي توانند save آن را در اختيار قرار دهند .
باتشكر! :rolleye:

M E H D I
22-04-2006, 12:01
سلام

عضويت شما و تبريك ميگم:santa: سيو بازي:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

براي دريافت فايل روي free كليك كنين و بعد از تموم شدن ثانيه شمار كد رو بنويسين و داونلود كنين. :happy:

Amin
22-04-2006, 13:31
سلام
دوست عزيز
تقريبا تمامي دوستان تو اين مرحله شكل داشتند و تو يه تاپيك ديگه در مورد اين موضوع بحث شد
كسي بدون سيونتونسته بود بازي رو تموم كنه
من دو حدود 3 ساعت هر كسي اووومد رو كشتم !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما بازم مشكل حل نشد ..........

Morteza4SN
23-04-2006, 04:27
دوست عزیز شما در این مرحله باید با اون چکش سه نفر رو به سه صورت بکشین. حالا چطوری؟ شما یه موضوعی رو احتمالا تا اینجا نفهمیدن : " وقتی که تو سایه مخفی شدین باید آهسته پشت سر دشمن رفته و حالت حمله بگیرن می بینید که یه هدف چشمک زن پشت دشمن ظاهر میشه که اولش زرده بعد نانجی و بعد هم قرمز میشه این رنگها خشونت کشتار شما رو تعیین میکنه > زرد: کم _ نانجی : معمولی و قرمز : خشونت زیاد رو نشون میده"
حالا شما باید یکی رو با حالت زرد _ یکی رو با حالت نارنجی و دیگری رو با حالت قرمز بکشین...همین.... فقط پشت سر هدف آهسته راه برین و البته در حالت آماده به حمله تا رنگ اون عوض بشه....

Amin
23-04-2006, 09:49
دوست عزیز شما در این مرحله باید با اون چکش سه نفر رو به سه صورت بکشین. حالا چطوری؟ شما یه موضوعی رو احتمالا تا اینجا نفهمیدن : " وقتی که تو سایه مخفی شدین باید آهسته پشت سر دشمن رفته و حالت حمله بگیرن می بینید که یه هدف چشمک زن پشت دشمن ظاهر میشه که اولش زرده بعد نانجی و بعد هم قرمز میشه این رنگها خشونت کشتار شما رو تعیین میکنه > زرد: کم _ نانجی : معمولی و قرمز : خشونت زیاد رو نشون میده"
حالا شما باید یکی رو با حالت زرد _ یکی رو با حالت نارنجی و دیگری رو با حالت قرمز بکشین...همین.... فقط پشت سر هدف آهسته راه برین و البته در حالت آماده به حمله تا رنگ اون عوض بشه....
عجب !!! :ohno:
منو بگو همش با قرمز ميكشتم !!! :rolleye: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Morteza4SN
24-04-2006, 02:03
داش امین بس که شما خشنی !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون من خودم تا قبل از رسیدن به اینجا همه رو با زرد میکشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tarkan_tan
20-07-2007, 08:35
مرحله چکش کاری نداره که.
وقتی یکی از آدمارو تو جای خلوت گیر انداختید برید از پشت چپ کلیک رو بگیرید تا 3 تا فلشِ روی سر طرف زرد بشه بعد کلیکو ول کنید.
حالا نوبت به مریض بعدی میرسه: اونقدر چپ کلیک رو تو پشت اونیکی میگیرید که 3 تا فلش قرمز بشه بعد کلیک رو ول کنید.
توجه کنید:با هر سلاح میتونید 3 جور آدمارو بکشید.فقط کافیه چپ کلیک رو پشت حریفتون نگه دارید ومنتظر بشید وضعیت سفید زرد قرمز بشه. مثلاً اگه چاقو رو تو وضعیت قرمز نگه دارید چشمای طرف رو کور میکنه.

اصلاً باورم نمیشه شما چه جوری منهانت رو بازی کردید.

namber_one
20-08-2007, 11:56
اين تايپيك خيلي قديميه و به همين دليل نديده بودمش
كساني كه توي اون مرحله با چكش گير كرده اند بايد :
سه نفر بكشند و جنازه اون ها رو جلوي دوربين بالاي دري كه قفله بندازند تا در باز بشه
همين ...

ali-07
20-08-2007, 13:36
منم ندیده بودم و خوش به حال خودم که هنوز به اون مرحله نرسیدم

am_merman01
11-09-2007, 01:49
سلام دوستان من به تازگي يه بازي نسبتا قديمي به اسم man hunter رو نصب كردم .
بازي با حاليه ولي تو مرحله 11 بد جوري گير كردم :41::41: و نميدونم بايد چيكار كنم .
اگه در بين دوستان كسي بتونه كمك كنه كلي دعاش ميكنم.:31:

pejmangame
11-09-2007, 01:55
سلام منئ اين بازي را قبلا تو پلي استيشن داشتم ولي تا مرحله 5 بيشتر نرفتم

cmcAhmad
11-09-2007, 09:22
من دو سال پیش تمومش کردم. از اول بازی خوشم نیومد ولی هر چه قدر جلوتر رفتم جذاب تر شد.
حالا مشکل کجاست؟

akharwarbaz
11-09-2007, 09:38
کدوم گیمری هست که این بازی رو بازی نکرنده باشه ؟
میشه بگی کجا گیر کردی (یه توضیحی بده)
چون ماله قدیماس یادم نمیاد مرحله یازده کجا میشه

am_merman01
12-09-2007, 04:25
با تشكر از دوستاني كه قصد كمك دارن.
من تو مرحله 11 قرار دارم . يه جاييه كه از يه سقف افتادم پايين و بعد يه چكش پيدا ميكنم كه ميشه باهاش بقيه رو كشت بعد ساير شكارچي ها 3 تا 3 تا وارد ميحيط بازي ميشن و هر كدومو كه ميكشي يكي ديگه جاش از سقف مياد پايين و هرچي كه ازشون ميكشي تموم نميشن .
در ضمن محيط بازي شبيه يه زندانه كه كلي سلول كنار هم داره كه بعضي هاشون به هم راه دارن ولي در خروج زندان قفله.
اميد وارم توضيحاتم كافي باشه.

asextor1
12-09-2007, 06:06
منم همینجا گیر کردم ولی نتتونستم ردش کنم . احتمالا به دوربین جلوی اون در اونوریه ربط داره (همون دره که پشتش میشه سیو کرد ) .

am_merman01
12-09-2007, 23:27
راستشو بخواي هر كاري كه بگي جلوي تمام دوربين هاي اين مرحله انجام دادم فقط مونده جلوشون برقصم.

am_merman01
14-09-2007, 00:31
دوستان من كمك لازم دارم تو رو خدا كمكم كنيد .
اگه نتونم اين بازي رو تموم كنم ديوونه ميشم.

Morteza4SN
14-09-2007, 07:23
اولا اسم بازي man hunt است !
فكر كنم قبلا تو تاپيك مشابه به اين مشكل پاسخ داده شده !
چندين بار گفتم ولي بازم ميگم :

تو اين مرحله شما بايد سه نفري كه وارد ميشن رو با سه حالت مختلف از خشونت بكشي ! حالا چطوري ؟ خب آروم طوري كه صيدت (!) متوجه نشه برو پشت سرش و آرام حركت كن و حالت حمله بگير . حالا روي سر هدف يه دايره چشمك زن ميبيني كه بعد از چند ثانيه از رنگ زرد به نارنجي و سپس قرمز در مياد . زرد ، نارنجي و قرمز همون سه حالت مختلف خشونت و عصبانيت هست و شما بايد يه نفر رو در حالتي كه هدف زرده بكشي ، بعدي رو در حالت نارنجي و آخري رو باحالت قرمز تا اون مردتيكه ديونه كه داره تماشا ميكنه حال كنه و در رو برات بازكنه.

اگه نتونم اين بازي رو تموم كنم ديوونه ميشم.
اميدوارم با تموم كردن بازي ديونه نشي !

am_merman01
15-09-2007, 10:29
بابا خيلي دمت گرم . يواش يواش ديگه داشتم نا اميد ميشدم كسي جوابمو بده.
در مورد ديوويگي هم بيخيالش من همين جوريش هم ديوونم .

am_merman01
16-09-2007, 00:42
من بالاخره اين بازي رو تموم كردم
البته با كمك شما دوستان عزيز

Anathema&sin
24-09-2007, 14:30
Man HUnter or Manhunt?

amirpersia68
24-09-2007, 19:41
من که خوشم نیومد !

hosiyar
28-09-2007, 16:44
آقایون از همگی ممنون . من اساسی تو اینجا مونده بودم .

Ehsanpark
03-07-2008, 00:41
سلام
این تاپیک فقط واسه عشق خشنم ManHunt هست و هر سوالی دارید یا هر کجاش گیر کردید بگید 3سوت حلش کنم!حالا یخورده از بازی بگم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واااااااااااااااااااااااا اااای.دیوونت میکنه!آقا این بازی خشن ترین بازی جهانه.حالا اینو بخونید:

آيا براي يك بازي هيجان آور و منحصر به فرد آماده هستيد؟
آيا علاقه اي به بازي هاي اكشن و خشن داريد؟
آيا تا به به حال نام (Manhunt) خشن ترين بازي موجود در دنياي كامپيوتر را شنيده ايد؟ اگر جواب شما منفي است بهتر است! كمربندها را ببنديد و مقاله ما را در مورد اين بازي جالب وحشت انگيز و اكشن را بخوانيد.
Manhunt بازي است كه اساسا در مورد كمبود و نقصان احساسات انساني است كه در دنياي رو به رشد ما اتفاق مي افتد. اگر در مورد درجه خشنونت و حكمفرمايي اين بازي كنجكاو هستيد آماده باشيد. فيلم هاي اكشن و خشني كه تا به حال در تلويزيون ديده ايد را فراموش كنيد و نهايت خشونت را در اين بازي تجربه كنيد.

اصل بازي Manhunt در مورد حس شنوايي است. گوش كردن و واكنش نشان دادن در مورد مسايلي كه در اطراف شما اتفاق مي افتد. خود را با شرايط اطرافيان وفق دهيد. اساسا گروه هاي زنداني ها،‌ مواد مخدر، نافرزندي ها از باقيمانده هاي مسائلي هستند كه در تلويزيون و سينماها نيز شاهد آن بوده ايم. اين مسائل در اين بازي هم نقش دارند،‌ به استثناي اين كه شما شكار شده اين بازي هستيد و مجبور به كشتن يا مردن فقط براي سرگرمي و تفريح ولي به طور عجيب و غريب و هيجان آور. توجه داشته باشيد كه تمامي مسائلي كه شما در مورد اين بازي شنيده ايد درست است.

(Manhunt) خونين،‌ خشن و مريض است. اين ها بهترين برگزيده ترين صفات براي اين بازي چرا؟ چون درManhunt بريدن سرافراد،‌ فرو كردن ديلم در صورت افراد و كشتن آنها،‌ خفه كردن آنها با سيم تلفن و ضربه زدن و زخمي كردن آنها با كاردهاي بزرگ و فوق العاده وحشتناك. و همچنين چگونگي تير خوردن افراد و عذاب آنها ظاهر مي گردد.

شايد شما اينگونه صحنه ها را در فيلم ها ديده باشيد. ولي مطمئن باشيد تا به حال در هيچ بازي اين را تجربه نكرده ايد. افرادي كه اين بازي را تجربه مي كنند مي توانند در نقش جيمز ارال كش،‌ مجرمي كه مرگ بوده است،‌ باشند. او به علت جرم هاي متعدد و زشتي كه انجام داده است محكوم به اعدام بوده است. ولي او شانس زندگي خود را به دست آورد و كشته نشد و او به شهري به نام carcer city رفت. شهر carcer به وسيله دوربين هاي مختلف كنترل مي شود.

آنهايي كه در قسمت هاي شهر ممكن بود دوربين جاگذاري كرده باشند، افرادي كه مريض روحي به حساب مي آيند. در هر قسمتي از اين بازي هنگامي كه كاري انجام مي دهيد شما را با زنگ عجيبي تشويق و يا تنبيه مي كند. شما مي توانيد قسمت هاي هيجان انگيز اين بازي را به طور مستقيم روي صفحه مانيتور خود از نزديك تجربه كنيد. اگر هيجان را دوست داريد و عاشق تجربه هاي جديد و منحصر به فرد هستيد اين بازي را به عنوان يك بازي جديد و منحصر به فرد در نوع خود به شما توصيه مي كنيم.

تازه اینو نگفتم این بازی تو انگلیس و آمریکا واسه بچه ها ممنوعه!آخه چند سال پیش یکی زده دوست 14 ساله خودشو کشته!وای منم دیوونه شدم!وقتی با وینچستر میزنی تو صورت یارو و با یه صدای قشنگ مغزش میپاشه رو دیوار (کاملا نشون میده) چه حالی میده!!!!!

asextor1
03-07-2008, 02:03
ما که تمومش کردیم . ببینم چند تاش تا حالا اومده ؟ آخه من فقط یکشو بازی کردم

thomas-anders
03-07-2008, 02:08
یادمه یه شمارشو اولاش رو بازی کردم بعد بیخیالش شدم

نمیدونم سی دیشو چیکار کردم الان افسوس میخورم!

asextor1
03-07-2008, 03:04
حیف که کارتم آخراشه اگر نه برات آپش . حجمش فقط 192 مگ هست .

E2
03-07-2008, 05:38
با سلام به شما دوستان عزیز و تشکر از شما به خاطر ایجاد این تاپیک خیلی با این بازی من حال میکنم یادمه 3 روزه بردمش آخر خیلی بهم حال میده و روحم حال میاد این قد حال میده شیشه میکنی تو گلوی یارو که نگو ن پرس تازه با چوب بیس بال میزنی تو سرش میپلاشه زمین ولی اون آخرای بازی باحاله به خصوص اون خوکه و هم چنین اره برقیه بازیش خداسسسسسسسسسسسسس دست سازندش درد نکنه من از این بازی یه نسخه ارجینال و نقریه ای دارم که این سی دی وی دی کار ایران نیست و مال سوئیس هست ماله شرکت Dvd4m ولی خدایی بازی باحالی هست اما قدیمی ولی من پیشنهاد میکنم برین بزای کنید و حال کنید ها

خدانگهدار

Ehsanpark
03-07-2008, 10:24
آره هر کسی بازی نکرده حتما بازی کنه.ورژن 2 این اگه اشتباه نکنم واسه ps2 و ps 3 اومده که یه عکسشو گرفتم کاراکتر بازی عینکی شده ولی هنوز خشنه!با تبر واستاده بالا سر یارو.وای نمی دونید چه حالی میکنم وقتی با تبر میزنه تو صورت یارو یا با داس میکشه پشت کمرشو خون میپاشه بیرون!!!!