PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 4

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

M E H D I
04-02-2007, 14:49
سلام

چون تاپيك قبلي خيلي شلوغ شده بود و بيشتر بحث راجع به ريليز شدن بازي بود تا خود بازي، اين تاپيك رو باز كردم كه اينجا دنبال بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kkain-blood
04-02-2007, 17:09
این مساله چطور ممکنه اخه این بازی رو که امتیازش روubisoftخریده بود چطور ممکنه EAهم این بازی رو پخش کنه!

M E H D I
04-02-2007, 17:38
این مساله چطور ممکنه اخه این بازی رو که امتیازش روubisoftخریده بود چطور ممکنه EAهم این بازی رو پخش کنه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا اونجايي كه من توي سايتها خوندم شركت EA Taiwan امتياز پخش بازي Biohazard 4 ( و نه Resident Evil ) رو از Capcom گرفته. اطلاعات دقيق تر موجود نيست چون همه سايتهاشون به زبان تايواني نوشته شده و نميشه خوند.

اگه كسي تسلط داره به اينجور زبانها ترجمه كنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirpers
04-02-2007, 18:31
تاریخ عرضه بازی تو آمریکای شمالی باز هم به تعویق افتاده و شده 2 آپریل .
حالا این که پخش شده واقعا معلون نیست که چیه یا چه جوریه .

H @ M I D
04-02-2007, 18:32
Biohazard 4 دیگه چه صیغه ای است .!!؟؟؟

Nvidia
04-02-2007, 19:46
Biohazard 4 دیگه چه صیغه ای است .!!؟؟؟

والا فکر کنم بروبکس تایوان و اون ورا این بازیو به اسم Biohazard 4 میشناسن !

در جواب آقا Amin تو تاپیک قبلی هم بگم که درسته گرافیکش زیاد بالا نیست اما وقتی بازی میکنی اینقدر بازی قشنگه که اصلا به گرافیک هیچ توجهی نمی کنی :)

kkain-blood
04-02-2007, 19:55
والا فکر کنم بروبکس تایوان و اون ورا این بازیو به اسم Biohazard 4 میشناسن !

مگه میشه یه بازی تو هر کشور یه اسم داشته باشه بعد با یه اسم بازی روبفروشن به UBIوبا یه اسم بهEA

mdastkhah
04-02-2007, 20:13
فعلا که این کارو کردن بازی تا اونجای که من بازی کردم با re4 هیچ فرقی نداره
اصلا خودش هست حالا قضیه اسمش چیه من نمیدونم
مثل Onimusha 3 Demon Siege که اول تبدیلی اومد بعدا ubi دادش بیرون تفاوتشم حدود 3 ماهی شود

مهدي: لينك برداشته شد!

beauty
04-02-2007, 20:31
سلام

من دارم میرم فردا بازی evil4 رو بخرم

خیلی ذوق دارم

Nvidia
04-02-2007, 21:11
جالبه فکر کنم مدرن این فروم رو کرده منبعی برای دانلود بازیهای جدید و تلبیغ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Evolution37
05-02-2007, 11:04
خوب حالا این بازی رو که مدرن تو 5 سی دی زده همان نسخه پورت شده Ps2 هستش یا نسخه Ubisoft ؟
چون ارزشش رو نداره که بعد از یک سال و نیم انتظار بخواهیم نسخه پورت شده Ps2 رو بازی کنیم...اگه اینطور باشه من منتظر میشم تا همان نسخه Ubisoft بیاد....

mdastkhah
05-02-2007, 12:51
این بازی کاملا تبدیل شده و هیچ مشکلی هم نداره و ارزش خریدن داره
چون میشه گفت گل بازیهای امسال خواهد بود
و طرف دارای زیادی هم داره
البته راجب اسمشم من تا اونجای که یادم هست re1 هم به این اسم بود

mdastkhah
05-02-2007, 12:54
خوب حالا این بازی رو که مدرن تو 5 سی دی زده همان نسخه پورت شده Ps2 هستش یا نسخه Ubisoft ؟
چون ارزشش رو نداره که بعد از یک سال و نیم انتظار بخواهیم نسخه پورت شده Ps2 رو بازی کنیم...اگه اینطور باشه من منتظر میشم تا همان نسخه Ubisoft بیاد....
1 dvd فکر کنم ارزش ریسک داشته باشده تازه اگه بهش یشه گفت ریسک

M E H D I
05-02-2007, 15:09

اين نسخه مال يوبي سافت نيست. شركت SourceNext پورت كرده، EA Taiwan پخش كرده. اوني كه قراره يوبي سافت بده هم SourceNext پورت مي كنه و يوبي سافت پخش مي كنه. يعني در واقع اون نسخه هم پورت شده PS2 هست. البته خود بازي PS2 هم يه جورايي پورت شده نسخه GameCube بود. البته چون اون توسط خود Capcom پورت شده بود خيلي بهتر از آب در اومده بود. اما به هر حال هيچ نسخه اي از RE4 مثل نسخه GameCube نيست.

Ali-Bahal
05-02-2007, 15:32
این بازی که اومده دمو هست و برای این اومده چون صدای همه دراومده برای کاهش این اعتراضات این نسخه دمو عرضه شده که برای یک بار امتحان کردن اونهم تو ایران مفت هست

Nvidia
05-02-2007, 15:48
این بازی که اومده دمو هست و برای این اومده چون صدای همه دراومده برای کاهش این اعتراضات این نسخه دمو عرضه شده که برای یک بار امتحان کردن اونهم تو ایران مفت هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از این همه بحث در باره این نسخه تازه میگی دمو اه ؟ بابا بخدا کامله کامله من بازی کردم که دارم اینو میگم.
مهـــدی جان بیا یه توضیح دیگه بده من که دیگه خسته شدم اینقدر گفتم کامله کامله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E H D I
05-02-2007, 16:35

شما منبعتون چي هست براي اين خبري كه دادي؟ سايت EA رو كه قبول داري؟

بازي فقط اجازه پخش توي تايوان رو داشته كه الان لينكش همه جا پيدا ميشه. نسخه دموي بازي حجمش ميشه فوقش 1 گيگ نه 3.5 گيگ!

H @ M I D
05-02-2007, 16:36
اين نسخه مال يوبي سافت نيست. شركت SourceNext پورت كرده، EA Taiwan پخش كرده. اوني كه قراره يوبي سافت بده هم SourceNext پورت مي كنه و يوبي سافت پخش مي كنه. يعني در واقع اون نسخه هم پورت شده PS2 هست. البته خود بازي PS2 هم يه جورايي پورت شده نسخه GameCube بود. البته چون اون توسط خود Capcom پورت شده بود خيلي بهتر از آب در اومده بود. اما به هر حال هيچ نسخه اي از RE4 مثل نسخه GameCube نيست.
:wac: :wac: :wac: :wac: :wac: :wac: :wac:

H @ M I D
05-02-2007, 16:42
در ضمن اگه عکسی از نخسه ی pc دارید بذارید خوب .!!!

M E H D I
05-02-2007, 16:58
در ضمن اگه عکسی از نخسه ی pc دارید بذارید خوب .!!!

اين هم يه فيلم فلش كه توي يه سايت گذاشتع بودن از گيم پلي بازي:

البته خودش گفته كه نورش رو زياد كرده تا واضح تر بشه.

H @ M I D
05-02-2007, 18:46
توی اون لینکی که دادی رفتم ولی همش ف ی ل ت ر است !!!

M E H D I
05-02-2007, 19:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali-Bahal
05-02-2007, 20:44
شما منبعتون چي هست براي اين خبري كه دادي؟ سايت EA رو كه قبول داري؟

بازي فقط اجازه پخش توي تايوان رو داشته كه الان لينكش همه جا پيدا ميشه. نسخه دموي بازي حجمش ميشه فوقش 1 گيگ نه 3.5 گيگ!

منبعم درست حسابی نیست ولی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما من نفهمیدم چی شد یکی کامل توضیح میده این بازی EA هست یا uBISOFT ؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M E H D I
05-02-2007, 22:06
منبعم درست حسابی نیست ولی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما من نفهمیدم چی شد یکی کامل توضیح میده این بازی EA هست یا uBISOFT ؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازي رو شركت SourceNext پورت كرده از PS2 روي كامپيوتر. قرار بود و هست كه يوبي سافت بازي رو تو كل دنيا پخش كنه كه فعلا اين كار رو نكرده. اما شركت EA تايوان، امتياز پخش اين بازي رو براي تايوان از Capcom گرفته و اون رو توي تايوان پخش كرده. بازي اي كه يوبي سافت پخش مي كنه احتمالا 2 آپريل مياد.

قبلا قرار بر اين بود كه تغييراتي توي نسخه PC بازي رخ بده كه مثل اينكه SourceNext عرضه نداشته و نتونسته تغييري توي بازي بده و همون نسخه PS2 رو براي PC پورت كرده. تغييراتي كه قرار بود داده بشه در مورد لباسهاي اضافي براي Leon - چند تا اسلحه اضافي - چند مرحله اضافي براي Ada و ... بود كه هيچ كدوم رو به نظر انجام نداده!

Undercover-G
05-02-2007, 22:12
آقا ما این بازی رو گرفتیم نصب کردیم .
گرافیکش که اصلا جالب نیست یعنی مثل نسخه Ps 2 نیست. بازی هم فقط با کیبرد هست که واسه خودش مصیبتیه پس موقه ای که این بازی رو گرفتید یه جوی استیک هم همراش بگیرید تا بخواد دستتون روان بشه کلی کار میبره که حداقل من یکی حوصلشو ندارم.
یه چیز جالب دیگه هم که به چشمم خورد دموهای بازی بودش که از کیفیت پایینی بر خوردار بودن چون همه دموها رو فرمت Mpg بودن.
فعلا همینا رو متوجه شدم چون بازی رو 10 - 15 دقیقیه بیشتر بازی نکردم.

J A V I D
05-02-2007, 22:16
Biohazard اسم تایوانی و ژاپنی بازی تو اون کشور ها بازی به این نام شناخته می شه و این خیلی طبیعیه بازی اینجوری زیاد داریم دو اسمی !! در ضمن من بازی رو پلی استیشن دو تموم کردم بازی چیز سختی نداره که بخواید گیر کنید که تاپیک مشکلات زدید !!! در ضمن این بازی نه مال یوبی سافته نه مال EA بازی مال کاپ کامه !!! اینا فقط نقش پخش کننده رو دارن و تقریبا می شه گفت به نوعی نقش هویجو در تولید بازی داشتن !!! راستی نسخه پلی استیشن دو مراحل اضافه و برای ای دا داشت اگه این نسخه ایمپورت شده از پلی استیشن دو باشه باید اون مراحلم توش باشه !

موفق و پیروز باشید

H @ M I D
05-02-2007, 22:39
من بازی رو توی نسخه ی PS2 دیده و بازی کردم اما تمومش نکردم
تا اونجایی هم که یادمه مراحل بازی با ADA در قسمت بازمانده ی بازی باید اضافه بشه که اینطور که معلومه اضافه نشده
برای لباس های جدیدش هم که توی نخسه ی PS2 که فکر کنم سه تا هسش یکیش که لباس Leon توی re2 هستش یکی دیگش هم یه کد و شلوار باید باشه با یه کلاه سومیش هم یادم نمیاد !!!
درضمن اگه از ps2 به pc پورت شده باشه باید همین لباساش هم باشه دیگه

mdastkhah
05-02-2007, 22:47
بابا عنقدر سخت نگیرید بازی خوبی هست
اینم تراینر بازی

H @ M I D
05-02-2007, 22:53
. بازی هم فقط با کیبرد هست که واسه خودش مصیبتیه پس موقه ای که این بازی رو گرفتید یه جوی استیک هم همراش بگیرید تا بخواد دستتون روان بشه کلی کار میبره که حداقل من یکی حوصلشو ندارم.
.
.

جوی استیک برای چی ؟؟؟
اگه کنترلش بازی مثل بازی هم سبکش COLD FEAR باشه که بازی با کیبورد فوق العادست
اما اگه بخواد مثل نخسه ی Devil may cry 3 pc با دکمه Z عقب . جلو بره حق با شماست !!!

M E H D I
05-02-2007, 22:54
چيزهايي كه قرار بود به نسخه PS2 اضافه بشه نسبت به نسخه Gamecube

چيزهايي كه قرار بود به نسخه PC اضافه بشه نسبت به نسخه PS2

H @ M I D
05-02-2007, 23:03
خوب دوستان عزیز چیزی که الان متوجه شدم اینه که کنترل بازی مثل بازی Obscure میمونه یعنی برای شلیک کردن
باید shift رو بگیرید با enter شلیک کنید البته بازم درست نمی دونم شاید واسه ی نخسه ی Biohazard اینجوری باشه

Undercover-G
06-02-2007, 01:02
جوی استیک برای چی ؟؟؟
اگه کنترلش بازی مثل بازی هم سبکش COLD FEAR باشه که بازی با کیبورد فوق العادست
اما اگه بخواد مثل نخسه ی Devil may cry 3 pc با دکمه Z عقب . جلو بره حق با شماست !!!

والا نمی دونم چون نه کولد فیر رو بازی کردم نه DMC رو درست حسابی ولی خوب دو چند دقیقه ای که بازی کردم اصلا" حال نکردم با گیم پلی .حالا این دیگه بستگی سلیقه افراد داره من ترجیح می دادم با موس بتونم شلیک کنم با کیبرد هم حرکات کاراکتر رو انجام بدم یه چیزی تو مایه هایی Splinter Cell DA .

Oracle_Eldorado
06-02-2007, 12:58
آقا حمید مگه این بازی اومده که شما داری در مورد کنترلش صحبت میکنی ؟
حالا که صحبت در مورد کنترل بازی شد حدس میزنم که مثل Cold Fear باشه .
undercover بازی Cold Fear دقیقاً همونی هست که شما میخوای. با کلیک راست هدف میگیری و با کلیک چپ شلیک میکنی.
فاشیست اگه میشه آدرس سایت رو بده تا یه سری بزنیم ببینیم چه خبره ...................

Oracle_Eldorado
06-02-2007, 13:04
ولی من شک دارم که اومده باشه . تاریخ انتشارش به 2 آپریل منتقل شده .

M E H D I
06-02-2007, 13:09
آقا حمید مگه این بازی اومده که شما داری در مورد کنترلش صحبت میکنی ؟
حالا که صحبت در مورد کنترل بازی شد حدس میزنم که مثل Cold Fear باشه .
undercover بازی Cold Fear دقیقاً همونی هست که شما میخوای. با کلیک راست هدف میگیری و با کلیک چپ شلیک میکنی.
فاشیست اگه میشه آدرس سایت رو بده تا یه سری بزنیم ببینیم چه خبره ...................

دست شما درد نكنه ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما دو روزه داريم داستان رستم و سهراب تعريف مي كنيم شما مياي ميگي مورچه چند تا دندون داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا باور كنين اومده. اگه نيومده بود من با اين سرعت مضخرف نمي نشستم بازي 3 گيگي رو داونلود كنم كه. نصفش تموم شده تقريبا!

Undercover-G
06-02-2007, 14:24
ولی من شک دارم که اومده باشه . تاریخ انتشارش به 2 آپریل منتقل شده .

دوست عزیز این بازی الان موجوده میتونی بری تهیه کنی و لذت ببری :sad: البته از طرف یوبی هنوز منتشر نشده.اونی که شما می گی تاریخ انتشار از طرف یوبی سافته.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mdastkhah
06-02-2007, 14:40
دست شما درد نكنه ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما دو روزه داريم داستان رستم و سهراب تعريف مي كنيم شما مياي ميگي مورچه چند تا دندون داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا باور كنين اومده. اگه نيومده بود من با اين سرعت مضخرف نمي نشستم بازي 3 گيگي رو داونلود كنم كه. نصفش تموم شده تقريبا!

بابا ول کون دانلودو برو بخر تمومش کون
حوسله داریها

Nvidia
06-02-2007, 15:01
آقا من شروع کردم به بازی والا گرافیکشم اینطوری که میگن بد نیست ! رو عکس های بازی هیچ وقت نباید نظر داد.
فقط مشکلی که هست لیون زود تیر تموم میکنه :( یه ترینر هم برای بازی اومده که ویروس داره چیکار کنیم ؟ :دی

mdastkhah
06-02-2007, 15:18
من الان دارم ینو بازی می کنم قبلا هم ps2 رو یه خورده بازی کرده بودم فرقی نداره
بدم اوبل 3 هم با موس تبود
اصلا سبک اویل ایتجوری هست
فکر نکنید تسخه یوبی با موس کار می کنه اگه این جور فکر می کمید پیشنهاد میدم برید نسخه 3 یوبی رو بگیرید

Undercover-G
06-02-2007, 15:41
دوستانی که تو کف هستن برن همینو بگیرن فعلا" .حالا کو تا نسخه یوبی بیاد معلوم نیست که زندس که مرده.
دوستانی هم که با کیبرد مشکل دارن و نمی تونن باش درست حسابی کار کنن باید این کارو بکنن :
1- یه جوی استیک درست حسابی بگیرید. 2-روی آیکون بازی کلیک کنید تا منوهاش بیاد بعد برید تو قسمت Set Up (تو عکسی که گزاشتم بود). 3- روی آیکون "Game PAD" کلیک کنید و دسته رو به راحتی تنظیم کنید و حالشو ببرید .اما اگه نمی دونید دسته رو چه جوری تنظیم کنید که تو بازی راحت باشید من این تنظیمو پیشنهاد می کنم چون خودمم همین کارو کردم ومشکلی ندارم .

1 (Cross): Action/Confirm
2 (Square): Run/Cancel
3 (Circle): Map
4 (Triangle): Command Ashley
5 (L1): Ready Knife
6 (R1): Ready Weapon
9 (Select): Status
10 (Start): Options/Skip Movies

Ali-Bahal
06-02-2007, 15:48
دوستان تاپیک قبلی این بازی به خاطر این قفل شد چون به خاطر پست های یکسان که همش گفته شده بود بازی اومده یا نه قفل شد.

لطفا در این تاپیک این کار را با پست های بخرم یا نخرم نکنید دیویدیش هست 1200 تومن و سیدی که 5 تا هست قیمتش 2000 تومن است دیگه ارزش این کار ها رو داره؟;)

موفق باشید;)

Nvidia
06-02-2007, 16:14
خوب اینهم یه Trainer درست حسابی برای این بازی محبوب

فقط زبان این ترینر انگلیسی نیست اما گزینه هاش به ترتیب اینا هستن :"

F5 - inf life
F6 - inf ammo (doesn't apply to grenades)
F7 - 1 hit kill
F8 - ??? <---- i'm thinking it's Ashley related ie inf life for Ashley
F9 - 100,000 money
F10 - Switch weapons - go to your status screen and press F10, when you go back to the game, you'll have one of the super weapons. PRL, Thompson, Hand Cannon (niiiiiice), and the fully updated Punisher, I believe. Keep going back to the status screen and pressing F10 then going back to the game to check them all out.]

دانلود :

M E H D I
06-02-2007, 16:30
عزيزان دل!

هر پستي ببينم در مورد خريد بازي، اين كه چنده، مال كدوم شركت خوبه، اين نسخه كه اصل نيست، ارزش بازي كردن رو داره يا نه و .... پاك ميشه.

رعايت كنين لطفا! اين پست رو بخونين به همه سوالات شما جواب داده ميشه:

Oracle_Eldorado
06-02-2007, 17:16
چشم مهدی جان .
ولی میگم این بازی خیلی با آواتار شما میخونه ها !
من خواستم بپرسم گرافیکش که عوض نشده نه ؟
یه سوال دیگه اینکه چه سیستمی نیاز داره برای بازی

B3HZ@D
06-02-2007, 17:17
مثل این که پست ما اضافی بود که پاک شد(شوخی کردم)
شما به بزرگواری خودتون ببخشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه تکرار نمیشه

Lonely Raven
06-02-2007, 17:43
در مورد گرافیک بازی من با نرم افزار کارت گرافیک هر گزینه ای رو میخواستم دستکاری کردم یه مقدار بهرتر شد.

برا گیم پلی هم که به عنوانه یک بازی تحت پی سی واقعا مزخرفه :puke: یه راهی هست که خودم هنوز امتحان نکردم.برای استفاده از ماوس. من تو یه فروم خارجی پیدا کردم. به نرم افزار هست که موس رو به عنوانه جوی استیک میشناسونه.

البته به زبانه کره ای هست. اما از عکسا معلومه. بعد از نصبه نرم افزار باید موس رو از تو کنترل پنل به عنوانه جوی استیک بشناسونین. من تو این مرحله مشکل داشتم. البته به نظره مشکله گیم پلی صرفا عدم استفاده از موس نیست. اصل قضیه اینه که کلا چنین گیم پلی ای برای پی سی طراحی نشده.

در ضمن فقط gamespot هست که تاریخ بازی رو 2 آوریل زده. خود یوبی تو سایتش تاریخ نامعلوم زده ظاهرا :

کپ کام هم ظاهرا خبری نداده.

به هر حال به نظر من اصلا به عنوانه یک بازی تحت پی سی چیزی بیشتر از یک آبروریزی نیست. اون هم با یک همچون سابقه ای به عنوان یکی از بزرگترین بازیهای تاریخ. این هم آدرس اون فوروم هست.

موفق باشید.

Undercover-G
06-02-2007, 17:44
من خواستم بپرسم گرافیکش که عوض نشده نه ؟
یه سوال دیگه اینکه چه سیستمی نیاز داره برای بازی

گرافیکش رو خودت باید ببینی تا متوجه بشی با تعریف این و اون نمی شه .
سیستم مورد نیازش هم اینه :
سیستم عامل :2000 و اکس پی
سی پی یو :1.4 (برای اجرای روان بازی 2.4)
رم: 256 (برای اجرای روان 512)
گرافیک:128 با قدرت سایه زنی 2.0 (برای پردازش بهتر 256)
فضای خالی: نوشته 7 گیگ ولی خالی بسته 4.60 گیگ بیشتر نمی خواد.

Nvidia
06-02-2007, 19:13
من تو یه فروم خارجی پیدا کردم. به نرم افزار هست که موس رو به عنوانه جوی استیک میشناسونه.

البته به زبانه کره ای هست. اما از عکسا معلومه. بعد از نصبه نرم افزار باید موس رو از تو کنترل پنل به عنوانه جوی استیک بشناسونین. من تو این مرحله مشکل داشتم. البته به نظره مشکله گیم پلی صرفا عدم استفاده از موس نیست. اصل قضیه اینه که کلا چنین گیم پلی ای برای پی سی طراحی نشده.

من این راهو 2 3 روز پسش امتحان کردم و میشه فقط مشکلش اینه که وقتی میری داخل بازی هِی دور خودش میچرخه . پس بیخیال این شو ;)

H @ M I D
06-02-2007, 19:35
خوب اگه اینجوریه یکی بگه با جوی استیک کنترلش چطوره ؟؟
چون بازی devil may cry 3 که برای کامپیوتر ساخته شده اصلا نمیشه با کیبورد بازی کرد(یعنی هر چه قدر هم بهترین کنترل رو براش میذاشتن علاوه بر اینکه اعصاب خورد کن بود به هیچ عنوان نمی شد از همه حرکات استفاده کرد و سرعت گیم پلی تا حدی زیادی پایین میومد و اگه یه جوی استیک داشته باشید کنترل فوق العادست و درست مثل نخسه ی ps2 است امیدوارم حداقل اگه 4 resident evil با کیبورد نمیشه بازی کرد با جوی استیک بشه کاریش کرد >!!!!!

Evolution37
06-02-2007, 20:10
یادمه شهریور وقتی بازی باز هم به تعویق افتاد میگفتین که علتش اینه که دارن کنترل با موس رو برای این بازی طراحی می کنن یا اینکه دارن از کنسول Gamecube پورت میکنن و یا میخوان گرافیکشو ببرن بالا و....
ولی بعد از یک سال و نیم همون بازی پلی لستیشن 2 رو غالب کردن به مردم...البته شاید مال ubi اینطور نباشه......

Nvidia
06-02-2007, 20:45
آقا من اینجا گیر کردم بگین چی کار کنم ؟ مگه نباید همه چراغ هارو روشن کنی ؟ من روشن میکنم اتفاقی نمیفته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Maste^Bazy
06-02-2007, 21:41
آقا من بازي را دارم بازي ميكنم آ قا من تو قسمت دوم مونم بايد چي كار كنم؟

خيلي سخته حي ميخوام سيدي بازيرو بشكنم ديوونم كرده خيلي سخته !!!

H @ M I D
06-02-2007, 22:12
آقا من اینجا گیر کردم بگین چی کار کنم ؟ مگه نباید همه چراغ هارو روشن کنی ؟ من روشن میکنم اتفاقی نمیفته

این چرا گرافیکش اینجوریه .!!بابا توی اون عکس هایی که گذاشتید اینجوری نبود
در من بازی رو تموم نکردم ولی اگه بگی مرحله ی چندی شاید بتونم از توی راهنماش کمکت کنم

Nvidia
06-02-2007, 22:19
این چرا گرافیکش اینجوریه .!!بابا توی اون عکس هایی که گذاشتید اینجوری نبود
در من بازی رو تموم نکردم ولی اگه بگی مرحله ی چندی شاید بتونم از توی راهنماش کمکت کنم

گرافیکش اینطوری نیست مثه همون عکساست شایدم بهتر اما وقتی از بازی عککس میگیری اینطوری میشه :blink:
آقا کمک کنید تروخدا

J A V I D
06-02-2007, 22:21
اویل کجاش سخته من سه روزه تمومش کردم بعدش مگه بازی مرحله ای که تو قسمت دوم موندی بگو کجایی راهنمایی کنیم !!

این نسخه کامپیوترش چقدر افتضاحه گرافیکش خدا رو شکر من رو پلی استیشن دو بازی کردم ...
به نظر من بهتر بود اسم بازی نسخه کامپیوتر رو می ذاشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Resident Evil 4 :FAJE Edit

H @ M I D
06-02-2007, 22:22
من الان راهنمای کامل بازی رو میذارم

Nvidia
06-02-2007, 22:25
اویل کجاش سخته من سه روزه تمومش کردم بعدش مگه بازی مرحله ای که تو قسمت دوم موندی بگو کجایی راهنمایی کنیم !!

این نسخه کامپیوترش چقدر افتضاحه گرافیکش خدا رو شکر من رو پلی استیشن دو بازی کردم ...
به نظر من بهتر بود اسم بازی نسخه کامپیوتر رو می ذاشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Resident Evil 4 :FAJE Edit

بابا گرافیک بازیش در حد همون PS2 اه اما وقتی از محیط بازی عکس میگیری میاری تو ویندوز اینطوری خراب میشه !
اگه گرافیکش مثه تو عکس بود اسکول که نیستم بشینم بازی کنم

H @ M I D
06-02-2007, 22:29
سلام راهنمای کامل بازی resident evil 4 همراه با عکس (البته نخسه ی PS2 ...که بازم با pc فرق نمی کنه )
در ضمن فایل به صورت PDF هستش و نیاز به برنامه Adobe Acrobat Reader دارید

sa3er
07-02-2007, 11:21
این بازی که الان تو بازار ایران هست و تو پاچه مردم میره Biohazard 4 هست محصول شرکت CAPCOM و اون Resident Evil 4 گرافیک بالای خوفی که ماله شرکت Ubisoft هنوز نیومده و قرار هست در 27 فوریه 2007 همین امسال یعنی یه حدودا 20 روز دیگه بیاد.

;)

H @ M I D
07-02-2007, 12:00
این بازی که الان تو بازار ایران هست و تو پاچه مردم میره Biohazard 4 هست محصول شرکت CAPCOM و اون Resident Evil 4 گرافیک بالای خوفی که ماله شرکت Ubisoft هنوز نیومده و قرار هست در 27 فوریه 2007 همین امسال یعنی یه حدودا 20 روز دیگه بیاد.

;)

خوب اینو که همه میدونن ولی بروبچ میگن تا اویکی بیاد کی مرده کی زنده فعلا با همین حال کنیم

Evolution37
07-02-2007, 12:16

;)

دمت گرم..منم همینو میگم...این چیه شما دارین باهاش حال میکنین ...تازه UBISOFT قراره کنترل با موس رو هم براش طراحی کنه...در ضمن از GAMECUBE پورت کرده...من که منتظر میمونم...نگرانیم اینه که وقتی نسخه یوبی سافت بیاد همین Biohazard 4 رو به اسم یوبی سافت به ملت غالب میکنن...البته فکر کنم تعداد سی دی های مال یوبی سافت بیشتر بشه....

Nvidia
07-02-2007, 12:31

;)

Biohazard 4 = Resident evil4 in Japan ;)

Oracle_Eldorado
07-02-2007, 13:51
نگی جایی Nvidia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا از هم جدا هستند . خیلی با هم تفاوت دارند .
حتی از لحاظ گیم پلی و کنترل

Oracle_Eldorado
07-02-2007, 13:59
من خودم Biohazard رو بازی کردم . توی کشتی هست اولش.

Ali-Bahal
07-02-2007, 14:59
Biohazard 4 یا اویل 4 فرق داره

مگه هر گردی ، گردو هست؟!؟!

B3HZ@D
07-02-2007, 15:05
دیدید گفتم قرار بوده کنترل با ماوس بهش اضاف بشه
ایول به یوبی
من هم شک کرده بودم چون که خیلی در مورد نسخه ای که قرار بود از طرف یوبی ارائه بشه مطالعه کرده بودم
یکیش همین کنترل با ماوس بود که یوبی میخواست بهش اضافه کنه

Ali-Bahal
07-02-2007, 15:27
آقا این که اومده نسخه ps2 هست و فقط فرقش اینه که اینو با pc بازی می کنی!
نسخه یوبی سافت کاملا فرق داره و بازی بسیار توپی خواهد بود به نظر من بهترین بازی سال 2007 یا اویل 4 یا کرایسیس یا Spore هست البته بازیهای دیگر هم شانس بسیار زیادی دارند اما چون به تاپیک مربوط نمی شود ادامه نمی دهم

M E H D I
07-02-2007, 16:02
لازم ديدم يه توضيحي بدم راجع به اين بازيها. اين ديگه آخرين باره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر كي خواست قبول كنه هر كي نخواست قبول نكنه.

سعي مي كنم همه چيز رو با دليل و مدرك بگم كه ديگه حرفي نمونه. OK؟

Resident Evil همون Biohazard تو ژاپن هست. مدرك:

آدرس:

اميدوارم اين مشكل حل شده باشه.

درمورد اينكه نسخه يوبي سافت قرار هست ماوس رو هم ساپورت كنه يه نفر از اونهايي كه اين حرف رو گفتن يه مدرك ميتونه بياره؟ منظورم از مدرك وبلاگهاي ايراني نيست. من مدرك درست و حسابي دادم براي اين كه حرف شما رو هم قبول كنم مدرك درست و حسابي ميخوام.

تا اونجايي كه من يادم هست توي رزيدنت اويل 2 و 3 هم ما ماوس نداشتيم. اونها رو كسي هم پورت نكرده بود و مال خود شركت Capcom بود. پس اينكه ميگين ماوس رو چرا ساپورت نمي كنه به نظر من بي معني هست. اگه يوبي سافت يه POP ديگه بسازه و توش ماوس رو برداره ما حق داريم ناراحت بشيم چون تو نسخه هاي قبليش بود اما اينجا نمي تونيم چون تو نسخه هاي قبليش هم نبوده.
منتظر مدركهاي شما هستم!

در مورد اين كه اين نسخه مال Capcom هست و Resident Evil ي كه قراره بياد، مال يوبي سافت بايد بگم كه شركت Capcom متاسفانه از حدود سالهاي 2004 هيچ بازي اي رو واسه كامپيوتر توليد نكرده. يوبي سافت هم كه قرار هست بازي رو بده بيرون در واقع به قول يكي از دوستامون داره نقش هويج رو بازي ميكنه. فقط پولش ميره تو جيب يوبي سافت چون اون فقط بازي رو پخش مي كنه. بازي رو Capcom توليد كرده، SourceNext تبديل كرده و Ubi قرار هست پخش كنه.

مدرك:

اين نسخه اي كه الان شركتهاي ايراني پخش كردن و ما هم لينك داونلودش رو گذاشتيم توسط شركت CapCom توليد شده، توسط شركت SourceNext پورت شده و توسط شركت EA Taiwan پخش شده.

مدرك:

حالا اين كه دوستان ميگن اين پورتي كه الان شده از روي نسخه PS2 هست و نسخه اي كه يوبي سافت قرار هست بده يه چيز ديگه هست و قراره بازي توپي بشه و با بازي PS2 زمين تا آسمون فرق داره يه مدرك بيارن.

چون يوبي سافت هم قرار هست نسخه پورت شده توسط همين شركت SourceNext رو پخش كنه، مطمئن باشين كيفيت اون خيلي بهتر از اين نخواهد بود. كلا SourceNext بيشتر از اين عرضه نداره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمونه اي از شاهكارهاي SourceNext رو قبلا تو بازيهاي DMC و Onimusha ديده بوديم. با اين كه اونها رو يوبي سافت پخش كرده! اما حالا شما ميگين كه نسخه يوبي سافت فرق مي كنه و اينا. همونطور كه گفتم اين وسط فقط پولش به يوبي سافت ميرسه و اين كه آرمش اول بازي مياد! ( گر چه اون نسخه DMC كه من گرفتم انقدر قشنگ پورت شده بود(!!) كه آرمهاي اول بازي هم نمي اومد به علت اينكه از Codec هاي عجيب و غريب استفاده كرده بود.)

حالا به اونهايي كه ميگن اين بازي رو نگيرين تا نسخه يوبي سافت بياد ميگم كه صبر كنين و بازي رو نگيرين شما. حالا اگه فرض محال كنيم كه يوبي سافت بازي رو سر اون تاريخي كه گفته پخش كنه( كه بعيد به نظر ميرسه با توجه به شناخت قبلي)، اون وقت ميگين كه كاش همون موقع نسخه EA رو گرفته بوديم و اين همه معطل نميشديم. چون در واقع همون گرافيكي كه الان توي اين بازي مي بينين رو توي اون هم خواهيد ديد( حالا شايد كمي بهتر).

اگر كسي اعتراض يا صحبتي داره بگه، فقط با دليل و مدرك نه همين طوري رو هوا!

M.C.
07-02-2007, 16:11
سلام دوستان
RE4 که مثل SC-DA که از Shader 3 استفاده نمی کنه , می کنه؟ :ohno:

M E H D I
07-02-2007, 16:14
سلام دوستان
RE4 که مثل SC-DA که از Shader 3 استفاده نمی کنه , می کنه؟ :ohno:

نه، كارت گرافيكهاي GForce FX و ATI 9200 به بالا هم ميتونن بازي رو باز كنن.

Nvidia
07-02-2007, 16:20

پست مهدی رو بخون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia
07-02-2007, 16:25

Biohazard 4 یا اویل 4 فرق داره

مگه هر گردی ، گردو هست؟!؟!

آقا این که اومده نسخه ps2 هست و فقط فرقش اینه که اینو با pc بازی می کنی!
نسخه یوبی سافت کاملا فرق داره و بازی بسیار توپی خواهد بود به نظر من بهترین بازی سال 2007 یا اویل 4 یا کرایسیس یا Spore هست البته بازیهای دیگر هم شانس بسیار زیادی دارند اما چون به تاپیک مربوط نمی شود ادامه نمی دهم

جالبه پستهایی تو این تاپیک از بعضی افراد دیدیم که کلا ثابت میکنه به جز ادعای الکی هیچ چیز دیگه ای ندارن ;)
خوش باشید

H @ M I D
07-02-2007, 18:09
نوشته شده توسط Oracle_Eldorado
عزیزم این بازی که میگی توی کشتی هست اسمش اینه :
RESIDENT EVIL:DEAD AIM

Oracle_Eldorado
07-02-2007, 23:53
جالبه پستهایی تو این تاپیک از بعضی افراد دیدیم که کلا ثابت میکنه به جز ادعای الکی هیچ چیز دیگه ای ندارن ;)
خوش باشید
Nvidia اگه پست مهدي و قوانين سايت رو خونده باشي نوشته نوشته كه رعايت ادب در تاپيك ها
من چه ميدونستم كه Capcom مياد تن به اين ذلت بده كه اسم يه بازي ديگش رو روي Evil 4 بزاره ؟:angry:
واقعاً كه بايد همون مايكروسافت Capcom رو بخره . لياقتش همونه . ولي شك دارم اين تعويض اسم كار Capcom باشه . من امروز اين بازي رو گرفتم يعني اينجا دير آورد وگرنه زود تر ميگرفتم . در مورد گرافيك كه زياد عوض نشده ولي گيم پلي افتضاح ! Cold Fear از اين قشنگ تره . حالا اگه جوي استيك داشته باشي ميشه يه كاريش كرد ولي با كيبورد غير ممكنه .
آقا حميد من خودم اوني كه ميگم مال PS2 هستش و اسم كاملش اينه تا آخرش هم بردم : OutBear : Biohazard
اينو مطمئنم .

X_man
08-02-2007, 00:18
من چه ميدونستم كه Capcom مياد تن به اين ذلت بده كه اسم يه بازي ديگش رو روي Evil 4 بزاره ؟
واقعاً كه بايد همون مايكروسافت Capcom رو بخره . لياقتش همونه . ولي شك دارم اين تعويض اسم كار Capcom باشه.

میشه بگید CAPCOM اسم کدوم بازی رو روی Resident Evil 4 گذاشته؟ اگه منظورتون Biohazard 4 هست باید بگم که توی ژاپن سری بازی های Resident Evil رو به اسم Biohazard میشناسند و اصلا تعویض اسمی در کار بوده.

برای اطلاعات بیشتر هم میتونید به سایت ژاپنی CAPCOM مراجعه کنید.

در مورد گرافيك كه زياد عوض نشده ولي گيم پلي افتضاح ! Cold Fear از اين قشنگ تره . حالا اگه جوي استيك داشته باشي ميشه يه كاريش كرد ولي با كيبورد غير ممكنه .

البته اون Cold Fear هم تقلیدی ناموفق از همین Resident Evil 4 بود.

sa3er
08-02-2007, 00:40
صحبتهای M E H D I درست هست و ما هم مدرکی برای ارائه نداریم. در این که Capcom اینجا Developer هست شکی نیست و من هم امروز که پست آقا مهدی رو خودنم و بلافاصله از یکی از دوستان مطلع سوال کردم ایشون هم گفتند که Ubisoft فقط Distributer هست با نام Resident Evil 4 که خوب متاسفانه و به احتمال زیاد تغییرات چندان قابل توجهی در وضعیت بازی نخواهیم دید.

ولی یه سری نکته هایی که جالب توجه می کنه این هست که تو همون صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و قسمت Release date(s) اصلا اسمی از کشور ژاپن برای نسخه PC نیومده و فقط اروپا و آمریکا ذکر شده. ضمن اینکه من در سایت Capcom یادم هست که یکجاش خودنم این نسخه PC اصلا در Japan پخش نخواهد شد. دوم اینکه همونطور که باز تو همون صفحه نوشته شده Capcom مسئولیت publish فقط PS2 و CGN رو بر عهده داره و اینکه چطوری یه نسخه PC توسط این شرکت و به این صورت به بیرون منتشر شده یا شاید هم درز کرده جای بحث بسیار داره. و همچنین صفحات مربوط شرکت Ubisoft این ذکر شده که :
Resident Evil™ 4 (c) CAPCOM CO., LTD. 2005 ALL RIGHTS RESERVED
Distributed by Ubisoft Entertainment

اگه قرار هست که توسط Ubisoft پخش بشه پس این BioHazard 4 این وسط چی میگه!؟

من که تمام نسخه های قبلی این بازی رو روی کامپیوترم نصب داشتم و تا آخر رفتم و تنها بازی کامپیوتری مورد علاقم بود. البته من اسمش رو بازی نمیذاشتم. متاسفانه این نسخه جدید اصلا دوربین این طوری سر درد می گیریم نمی تونم بازی کنم. دوربینهای ثابت نسخه های قبلی خیلی عالی بودند. به عبارتی Resident Evil هم رفت قاطی باقالیایه شر و ور تو حالت تجاری و از حالت بی نظیرش خارج شد.

برای مشکل gamepad یا joystickesh اش هم یه راهی هست البته من هنوز تست نکردم. یه برنامه هست که موس رو تبدیل به gamepad میکنه. پیوستش کردم به این پست. نحوه استفادش رو وقت شد بعدا قرار میدم.

Nvidia
08-02-2007, 00:55
برای مشکل gamepad یا joystickesh اش هم یه راهی هست البته من هنوز تست نکردم. یه برنامه هست که موس رو تبدیل به gamepad میکنه. پیوستش کردم به این پست. نحوه استفادش رو وقت شد بعدا قرار میدم.

sa3er جون من این راهو رفتم و از موس هم میشه تو بازی استفاده کردم اما یه مشکل هست لیون هِی دور خودش میچرخه یعنی اگه موس رو حرکت ندی هم میچرخه و به نظر من اصلا روش خوبی برای اضافه کردن موس به بازی نیست ;)

Undercover-G
08-02-2007, 00:57
مهدی جان ممنونم ازت بخاطر روشن کردن افکار عمومی .;) اجرت با آقا.

M E H D I
08-02-2007, 01:09
ولی یه سری نکته هایی که جالب توجه می کنه این هست که تو همون صفحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و قسمت Release date(s) اصلا اسمی از کشور ژاپن برای نسخه PC نیومده و فقط اروپا و آمریکا ذکر شده. ضمن اینکه من در سایت Capcom یادم هست که یکجاش خودنم این نسخه PC اصلا در Japan پخش نخواهد شد. دوم اینکه همونطور که باز تو همون صفحه نوشته شده Capcom مسئولیت publish فقط PS2 و CGN رو بر عهده داره و اینکه چطوری یه نسخه PC توسط این شرکت و به این صورت به بیرون منتشر شده یا شاید هم درز کرده جای بحث بسیار داره. و همچنین صفحات مربوط شرکت Ubisoft این ذکر شده که :
Resident Evil™ 4 (c) CAPCOM CO., LTD. 2005 ALL RIGHTS RESERVED
Distributed by Ubisoft Entertainment

اگه قرار هست که توسط Ubisoft پخش بشه پس این BioHazard 4 این وسط چی میگه!؟

من که تمام نسخه های قبلی این بازی رو روی کامپیوترم نصب داشتم و تا آخر رفتم و تنها بازی کامپیوتری مورد علاقم بود. البته من اسمش رو بازی نمیذاشتم. متاسفانه این نسخه جدید اصلا دوربین این طوری سر درد می گیریم نمی تونم بازی کنم. دوربینهای ثابت نسخه های قبلی خیلی عالی بودند. به عبارتی Resident Evil هم رفت قاطی باقالیایه شر و ور تو حالت تجاری و از حالت بی نظیرش خارج شد.

سلام دوباره

ممنون Sa3er جان كه خيلي خوب راجع به همه چيز تحقيق مي كني! دقيقا همينطوري هست كه شما ميگي! بازي باز هم توي ژاپن پخش نميشه. EA Taiwan احتمالا براي اين كه از قافله عقب نمونه و يه سودي هم نصيب اون بشه، امتياز پخش بازي رو از Capcom براي پخش فقط در تايوان ازش گرفته. در واقع ترجمه Resident Evil به زبان ژاپني ميشه Biohazard ( Baiohazādo Fō) و EA Taiwan هم اين اسم رو براي پخش انتخاب كرده. حالا اين كه كپ كام چه اصراري داره كه براي PC بازي نسازه من موندم!

در مورد اينكه شماره هاي قبلي واقعا شاهكار بودن شكي نيست. اما اين هم در واقع يه شاهكار ديگه هست اما به يه شكل ديگه. توي اين شماره كمي بحث مثل Fatal Frame فلسفي شده و ترسوندن با آهنگ خيلي پررنگ تر شده. طريقه روايت داستان شبيه Metal Gear شده! و اين يك شاهكار هست كه با اين كه يه بازي تلفيقي از خوبيهاي چند تا بازي باشه ، اما اصالت خودش رو حفظ كنه! اين سبك دوربين هم كه جديدا توي همه بازيها استفاده ميشه كه براي نشونه گيري بهتر و ديد بازتر هست( دوربين سوم شخص- دوم شخص) گرچه دوربينهاي شماره هاي قبلي هم خيلي جالب و هنرمندانه كار گذاشته شده بودن.

B3HZ@D
08-02-2007, 10:49
oracle جان یک تیکه را اشتب کردی
out bear نه
outbreak
راستی دیگه کسی به غیر از nvidia اون نرم افزار ماوس را استفاده نکرده
شاید روی سیستم ایشون جواب نمیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H @ M I D
08-02-2007, 11:11
sa3er جون من این راهو رفتم و از موس هم میشه تو بازی استفاده کردم اما یه مشکل هست لیون هِی دور خودش میچرخه یعنی اگه موس رو حرکت ندی هم میچرخه و به نظر من اصلا روش خوبی برای اضافه کردن موس به بازی نیست ;)

سلام
هیچ راهی نداره
منم همین امروز میخوام دست تو جیبم بکنم یه جوی استیک انالوگ دار بگیرم و بدون هیچ مشکلی بازی کنم
چون منم که دیروز بازی رو خریدم کلا از سیستم کنترل حالم به هم خورد و اصلا بازی کردن لذتی نداشت

Sam Fisher 11
08-02-2007, 11:26
سلام
من دو روزی نبودم به خاطر مشکل اینترنتم که هنوز هم البته حل نشده ....

من این بازی رو خریدم از همونیکه خودتون میدونید (س) . هیچ مشکلی نداره همونیکه Ubi منتشر كرده . گرافیکش از نسخه PS2 بهتره و حتي از موس هم ميشه در بازی استفاده کرد(البته یکم باید باهاش ور رفت که آموزشش در خودش هست) هر کی خواست بگه (خصوصی) تا براش بفرستم هزینه پست رو هم ازش نمیگیرم (دوتا بال پشتم درومد :biggrin: ) البته خودمونی ها رو فقط بهشون تخفیف میدم(کاربرای انجمن) .

ebru_gundes_206
08-02-2007, 11:34
آقا یوبی اعلام کرده که تو اروپا و استرالیا 23 و 22 فوریه منتشر می کنه که میشه 15 روز دیگه ولی تو آمریکا 2 ماه دیگه

ebru_gundes_206
08-02-2007, 11:35
در ضمن سام فیشر عزیز جدی میگی یا سر کاریه ؟؟؟!!!

Sam Fisher 11
08-02-2007, 11:40
در ضمن سام فیشر عزیز جدی میگی یا سر کاریه ؟؟؟!!!

من با کسی شوخی ندارم .در ضمن pm بده تاپیک شلوغ نشه .

B3HZ@D
08-02-2007, 11:42
سلام

من این بازی رو خریدم از همونیکه خودتون میدونید (س) . هیچ مشکلی نداره همونیکه Ubi منتشر كرده . گرافیکش از نسخه PS2 بهتره و حتي از موس هم ميشه در بازی استفاده کرد(البته یکم باید باهاش ور رفت که آموزشش در خودش هست) هر کی خواست بگه (خصوصی) تا براش بفرستم هزینه پست رو هم ازش نمیگیرم (دوتا بال پشتم درومد :biggrin: ) البته خودمونی ها رو فقط بهشون تخفیف میدم(کاربرای انجمن) .

راست میگی؟
یعنی خود بازی اتوماتیک ماوس را ساپورت میکنه
اگه اینطوره یه ندایی بده

B3HZ@D
08-02-2007, 11:47
اقای سام فیشر
ایدی ات را بذار که بتونیم pm خصوصی بدیم
من که بازی را میخوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
08-02-2007, 12:03
دیدی گفتم ماوس را هم ساپورت میکنه
سام فیشر هم که خودش بازی را خریده و تست کرده
پس حرف من درست بود و دیگه به منبع نیاز نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia
08-02-2007, 12:44
سلام

جناب سام فیشر فکر کنم شرکت سرزمین هم از همن روش استفاده کرده که موس رو به جای Joystick به بازی معرفی میکنن ;) و کار بزرگی هم نکرده هر چی باشه شرکت کپی کنی بازی بیشتر که نیست ;)

Nvidia
08-02-2007, 12:58
سلام.
یه چیزی پیدا کردم توپ
قابلیت اضافه کردن موس به بازی :

فایل رو دانلود کنید ! extract کنید و فایل هارو داخل مسیری که بازی رو نصب کردید کپی کنید بعد فایل loader.exe رو اجرا کرده و روی Run کلیک کنید !
موس به بازی اضافه شد ;)

شرکت سرزمین هم 100% از همین روش استفاده کرده ;)

خوش باشید

kkain-blood
08-02-2007, 14:21
در موردgameplayکه میگین افتضاحه من این حرف رو قبول ندارم چون چه بخواین و چه نخواین این بازی قرار نبوده برای pcبیاد ولی اگه 1 gamepadدرست و حسابی (انالوگ دار) بگیرین میبینین که کنترلش عالیه اصلا هم احتیاج بهmouse نداره! به نظر من که خیلی بازی توپیه!!

B3HZ@D
08-02-2007, 15:53
سلام.
یه چیزی پیدا کردم توپ

فایل رو دانلود کنید ! extract کنید و فایل هارو داخل مسیری که بازی رو نصب کردید کپی کنید بعد فایل loader.exe رو اجرا کرده و روی Run کلیک کنید !
موس به بازی اضافه شد ;)

خوش باشید

nvidia جان
این نرم افزار که گذاشتی مثل قبلی که دیگه دور خودش نمی چرخه؟
اگه اینطوری نیست بگو تا دانلود کنیم

Nvidia
08-02-2007, 16:57
این مشکلی نداره دانلود کنید

Oracle_Eldorado
08-02-2007, 18:36
جالب بود . ممنون

sa3er
08-02-2007, 19:45
سلام.
یه چیزی پیدا کردم توپ

موس به بازی اضافه شد ;)

خوش باشید

عالی بود.

متاسفانه مردم ایران خیلی ساده لو هستند و حتی در صورتی که خود شرکت هم اعلام کرده 23 فوریه میاد باز خیال می کنند اینطور نیست و زودتر اومده. آخه lملت مسلمان آرم CAPCOM رو برداشتند و جاش Ubisoft رو گذاشتند سه سوت کار هست و استفاده از اون نرم افزاری که Nvidia معرفی کرد هم 2 سوت. فقط هدف کردن تو پاچه مردم هست این وسط!

آقای Nvidia شما patch , trainer یا cheat ای برای این biohazard سراغ ندارید؟ همچین یه جورایی حال نمیده اینجوری. با مسلسل می چسبه.

M E H D I
08-02-2007, 19:49
آقای Nvidia شما patch , trainer یا cheat ای برای این biohazard سراغ ندارید؟ همچین یه جورایی حال نمیده اینجوری. با مسلسل می چسبه.

اين هم براي شما:

خوب اینهم یه Trainer درست حسابی برای این بازی محبوب

فقط زبان این ترینر انگلیسی نیست اما گزینه هاش به ترتیب اینا هستن :"

F5 - inf life
F6 - inf ammo (doesn't apply to grenades)
F7 - 1 hit kill
F8 - ??? <---- i'm thinking it's Ashley related ie inf life for Ashley
F9 - 100,000 money
F10 - Switch weapons - go to your status screen and press F10, when you go back to the game, you'll have one of the super weapons. PRL, Thompson, Hand Cannon (niiiiiice), and the fully updated Punisher, I believe. Keep going back to the status screen and pressing F10 then going back to the game to check them all out.]

دانلود :

اگه لينك كار نكرد اينها رو امتحان كنين( نميدونم همونيه كه كاوه جان گذاشته يا نه):

حتما ويروس يابي كنين چون مثل اينكه يه ويروس بود توي يكيش!

hossein_3650
08-02-2007, 20:04
بچه ها من این بازیو امروز بازی کردم.dvd رو که میزارم مینویسه Biohazard.بلاخره این همون اویل 4 هست یا نه.اگه نیست الکی نشینم بازی کنم؟

M E H D I
08-02-2007, 20:08
بچه ها من این بازیو امروز بازی کردم.dvd رو که میزارم مینویسه Biohazard.بلاخره این همون اویل 4 هست یا نه.اگه نیست الکی نشینم بازی کنم؟

B3HZ@D
08-02-2007, 20:15
ای بابا
عجب گیری کردیما
من که نفهمیدم این بالاخره biohazard هست یا re4
دیگه دارم سکته می زنم
هر کی اطلاعی در این مورد داره بذاره
البته منبعش معتبر باشه

M E H D I
08-02-2007, 20:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب پست بالايي رو بخونين!

B3HZ@D
08-02-2007, 20:30
بابا ناراحتی نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم بس که اومدم و رفتم گیج شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه حواسم به جواب پست نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دستت درد نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
08-02-2007, 21:24
اين هم براي شما:

اگه لينك كار نكرد اينها رو امتحان كنين( نميدونم همونيه كه كاوه جان گذاشته يا نه):

حتما ويروس يابي كنين چون مثل اينكه يه ويروس بود توي يكيش!

ممنون. فایل Nvidia حذف شده. 404

فایلهایی هم که شما گفتید. نه ویروسی که نیستند. NFO اشون رو خوندم ظاهرا باید چیزه توپی باشند. فک کنم اصلا همونی باشه که Nvidia گذاشته.

امشب میرم خونه تست می کنم. اینجا کارت گرافیک یوخدی و BioHazarde ای هم موجود نیست. :happy:

بازم ممنون.

;)

** راستی اون تیکه خیلی اول بازی که یه سنگ رو از تپه میندازند پایین بعد باید تند تند Enter رو بزنیم تا فرار کنه. من یه دفعه شانسی رد کردم و بعد از اون هر چقدر هم تند میزنم دیگه نمیشه.

دکمه خاصی رو باید همراه Enter بزنم؟ فکر کنم یه دکمه ای رو شانسی زدم اون موقع. Ctrl بود یا Alt ....

Nvidia
08-02-2007, 21:38
sa3er جان به نظر من یک Joystick آنالوگ بگیر :دی

Evolution37
08-02-2007, 22:01
Nvidia دمت گرم....نرم افزار راه اندازی موس کار داد ...مرسی

Undercover-G
09-02-2007, 01:05
به دوستان توصیه می کنم برای لذت بردن از این بازی حتما" یه دسته (ترجیحا" با آنالوگ) بگیرین و بیخود وقت باارزشو با این اضافه کردن موس و... تلف نکنن.مطمئن باشید در ادامه به مشکل خواهید خورد حتی با این راه انداز موس .
یا علی.

kkain-blood
09-02-2007, 01:17
به دوستان توصیه می کنم برای لذت بردن از این بازی حتما" یه دسته (ترجیحا" با آنالوگ) بگیرین و بیخود وقت باارزشو با این اضافه کردن موس و... تلف نکنن.مطمئن باشید در ادامه به مشکل خواهید خورد حتی با این راه انداز موس .
یا علی.

نظر منم دقیقا همینه برای اینکه از این بازی لذت ببربن باید gamepadبگیرین با mouseوkeyboardممکنه بتونین بازی کنین ولی لذتی نخواهد داشت و با مشکلات زیادی هم مواجه میشین!

Oracle_Eldorado
09-02-2007, 01:47
مهدي جان عالي بود .
همش سالم بود .
ولي من يه سايتي ميخوام كه بعد از 45 روز پاك نشه !
Rapidshare پاك ميكنه .
با Undercover موافقم . با كيبورد عذابه !

M E H D I
09-02-2007, 01:58
مهدي جان عالي بود .
همش سالم بود .
ولي من يه سايتي ميخوام كه بعد از 45 روز پاك نشه !
Rapidshare پاك ميكنه .

ولي من لينكي از رپيدشير نذاشتم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza_17173
09-02-2007, 02:11
دوستان چرا این بازی دمو نداره؟ رفیق من دی وی دی این بازی رو خریده و شروع به بازی کرده ولی هیچ دمویی ندیده. ببینم نسخه PS2 هم فاقد دمو هست؟
خیلی عجیبه چون ubisoft هنوز بازی رو انتشار نداده. نکنه این بازی که الان تو بازاره اصل نیست و به همین دلیل نه دمو داره نه کرک؟؟
طبق تاریخ سایت gamespot اولین نسخه این بازی از طرف ubisoft تو استرالیا و در تاریخ 22 فوریه منتشر میشه. نسخه ی بعدی تو اروپا در 23 فوریه و سپس در امریکای شمالی در تاریخ 2 اپریل منتشر میشه. می تونین در اینجا ببینین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا تکلیف ما این وسط چیه؟؟ منتظر انتشار نسخه ubisoft باشیم و اونو دانلود کنیم؟؟ من بازیه با دمو می خوام......

saye
09-02-2007, 03:15
یه بدی که داره اینه که نمیشه در حال حرکت شلیک کرد
کارو سخت تر کرده !
کسی این بازی رو بازی کرده تا اخر ؟

smahdis
09-02-2007, 07:40
اين بازي كي اومده. من تازه اين تاپيك رو ديدم. منظورم نسخه كامپيوتريش هست. كسي تو مشهد ميدونه اومده يا نه چون مشهد شايد حدود چند ماه ديگه بيارن. من كجا گير بيارم. من الان چند سال منتظر اين بازي بودم. ميشه بگين كه چند وقته كه وارد بازار ايران شده چون ميخوام بفهمم كي وارد مشهد ميشه؟

vorojax
09-02-2007, 11:37
دوستان این بازی با گرافیک 64 اجرا میشه؟

Oracle_Eldorado
09-02-2007, 11:51
فکر کنم اجرا بشه چون با 128 خیلی خوب میاره .
smahdis جان فکر کنم یه 2 هفته ای بشه .
فکر کنم فروشگاه همینجا داشته باشه .

sa3er
09-02-2007, 13:37
برای یه بازی برم gamepad بخرم؟ :blush:
من که اهل بازی نیستم فقط این یه دونه بازی رو اونم هر موقع سال به سال ورژن جدیدش بیاد میرم. برای یه بازی که سال به سال آدم میکنه نمیره gamepad بخره.

gamepad برای شما خوبه آقای Undercover-G که 24 ساعته پای دستگاه داری گیم میزنی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان چرا این بازی دمو نداره؟ رفیق من دی وی دی این بازی رو خریده و شروع به بازی کرده ولی هیچ دمویی ندیده. ببینم نسخه PS2 هم فاقد دمو هست؟
خیلی عجیبه چون ubisoft هنوز بازی رو انتشار نداده. نکنه این بازی که الان تو بازاره اصل نیست و به همین دلیل نه دمو داره نه کرک؟؟
طبق تاریخ سایت gamespot اولین نسخه این بازی از طرف ubisoft تو استرالیا و در تاریخ 22 فوریه منتشر میشه. نسخه ی بعدی تو اروپا در 23 فوریه و سپس در امریکای شمالی در تاریخ 2 اپریل منتشر میشه. می تونین در اینجا ببینین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا تکلیف ما این وسط چیه؟؟ منتظر انتشار نسخه ubisoft باشیم و اونو دانلود کنیم؟؟ من بازیه با دمو می خوام......
احتمالا اینقدر این دموهاش بد کیفیت کار شده شما خیال کردی دمو نیست و خود بازی هست. :happy: شما برو اونجایی که بازی رو نصب کردی و بعد برید تو دایرکتوری Movie می تونید فیلمها رو اجرا کنید. ولی خدایی بعد از چند سال چقدر تنبل بازی دراورند چون معمولا demo ها به فرمت bik تبدیل می شند. اینجوری همه رو میشه دید. در واقع میشه گفت recode چندانی در کار نبوده و فقط تبدیل شده.

در مورد اون تاریخ انتشارت و اینا هم توضیح دادند:

دوستان این بازی با گرافیک 64 اجرا میشه؟

با 64 اجرا می شه ولی صفحه بازی سیاه هست و فقط صدای راه رفتنش Leon رو میشنوی. یعنی عملا اجرا نمی شه دیگه. :happy:

ebru_gundes_206
09-02-2007, 14:24
لازم ديدم يه توضيحي بدم راجع به اين بازيها. اين ديگه آخرين باره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر كي خواست قبول كنه هر كي نخواست قبول نكنه.

آدرس:

درمورد اينكه نسخه يوبي سافت قرار هست ماوس رو هم ساپورت كنه يه نفر از اونهايي كه اين حرف رو گفتن يه مدرك ميتونه بياره؟ منظورم از مدرك وبلاگهاي ايراني نيست. من مدرك درست و حسابي دادم براي اين كه حرف شما رو هم قبول كنم مدرك درست و حسابي ميخوام.

تا اونجايي كه من يادم هست توي رزيدنت اويل 2 و 3 هم ما ماوس نداشتيم. اونها رو كسي هم پورت نكرده بود و مال خود شركت Capcom بود. پس اينكه ميگين ماوس رو چرا ساپورت نمي كنه به نظر من بي معني هست. اگه يوبي سافت يه POP ديگه بسازه و توش ماوس رو برداره ما حق داريم ناراحت بشيم چون تو نسخه هاي قبليش بود اما اينجا نمي تونيم چون تو نسخه هاي قبليش هم نبوده.
منتظر مدركهاي شما هستم!

در مورد اين كه اين نسخه مال Capcom هست و Resident Evil ي كه قراره بياد، مال يوبي سافت بايد بگم كه شركت Capcom متاسفانه از حدود سالهاي 2004 هيچ بازي اي رو واسه كامپيوتر توليد نكرده. يوبي سافت هم كه قرار هست بازي رو بده بيرون در واقع به قول يكي از دوستامون داره نقش هويج رو بازي ميكنه. فقط پولش ميره تو جيب يوبي سافت چون اون فقط بازي رو پخش مي كنه. بازي رو Capcom توليد كرده، SourceNext تبديل كرده و Ubi قرار هست پخش كنه.

مدرك:

اين نسخه اي كه الان شركتهاي ايراني پخش كردن و ما هم لينك داونلودش رو گذاشتيم توسط شركت CapCom توليد شده، توسط شركت SourceNext پورت شده و توسط شركت EA Taiwan پخش شده.

مدرك:

حالا اين كه دوستان ميگن اين پورتي كه الان شده از روي نسخه PS2 هست و نسخه اي كه يوبي سافت قرار هست بده يه چيز ديگه هست و قراره بازي توپي بشه و با بازي PS2 زمين تا آسمون فرق داره يه مدرك بيارن.

چون يوبي سافت هم قرار هست نسخه پورت شده توسط همين شركت SourceNext رو پخش كنه، مطمئن باشين كيفيت اون خيلي بهتر از اين نخواهد بود. كلا SourceNext بيشتر از اين عرضه نداره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمونه اي از شاهكارهاي SourceNext رو قبلا تو بازيهاي DMC و Onimusha ديده بوديم. با اين كه اونها رو يوبي سافت پخش كرده! اما حالا شما ميگين كه نسخه يوبي سافت فرق مي كنه و اينا. همونطور كه گفتم اين وسط فقط پولش به يوبي سافت ميرسه و اين كه آرمش اول بازي مياد! ( گر چه اون نسخه DMC كه من گرفتم انقدر قشنگ پورت شده بود(!!) كه آرمهاي اول بازي هم نمي اومد به علت اينكه از Codec هاي عجيب و غريب استفاده كرده بود.)

حالا به اونهايي كه ميگن اين بازي رو نگيرين تا نسخه يوبي سافت بياد ميگم كه صبر كنين و بازي رو نگيرين شما. حالا اگه فرض محال كنيم كه يوبي سافت بازي رو سر اون تاريخي كه گفته پخش كنه( كه بعيد به نظر ميرسه با توجه به شناخت قبلي)، اون وقت ميگين كه كاش همون موقع نسخه EA رو گرفته بوديم و اين همه معطل نميشديم. چون در واقع همون گرافيكي كه الان توي اين بازي مي بينين رو توي اون هم خواهيد ديد( حالا شايد كمي بهتر).

ببین دوست عزیز اگه قرار نسخه یوبی هم باهمین ساختار به بازار عرضه بشه که دیگه چرا اینقدر لفتش میداد همون بهار عرضه کرده بودش
در ضمن طبق این منبع :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به قسمت راه جداگانه که با ادا وانگ بازی میشه 5 قسمت قراره اضافه بشه و اسلحه جدید هم همچنین
در ضمن اگه سه قسمت آخر هم مطالعه کنی میبینی که نوع مکانیک گیم پلی هم تغییر خواهد کرد
بازم میگی نسخه EA با نسخه Ubisoft فرقی نمیکنه !!! ؟؟؟؟

M E H D I
09-02-2007, 14:53
ببین دوست عزیز اگه قرار نسخه یوبی هم باهمین ساختار به بازار عرضه بشه که دیگه چرا اینقدر لفتش میداد همون بهار عرضه کرده بودش
در ضمن طبق این منبع :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به قسمت راه جداگانه که با ادا وانگ بازی میشه 5 قسمت قراره اضافه بشه و اسلحه جدید هم همچنین
در ضمن اگه سه قسمت آخر هم مطالعه کنی میبینی که نوع مکانیک گیم پلی هم تغییر خواهد کرد
بازم میگی نسخه EA با نسخه Ubisoft فرقی نمیکنه !!! ؟؟؟؟

من اين صفحه كه شما دادي رو تا حالا چند بار خوندم. اين تغييراتي كه شما ميگين توي نسخه PS2 هم وجود داشت. اين نسخه اي كه الان پخش شده هم همين چيزها رو داره كه شما ميگين. پس من باز هم ميگم كه نسخه يوبي سافت فرق چنداني با اين نسخه نخواهد داشت.

اين كه چرا يوبي سافت حالا انقدر عقب انداخته اصلا ربطي نداره به اين كه بازي رو داره تغيير ميده. همونطور كه گفتم يوبي سافت اين وسط هيچ كاره هست و فقط بازي رو پخش مي كنه. يوبي سافت يه سياست مالي داره كه حاضره تاريخ عرضه بازيهاش رو عقب بندازه اما سودش متناسب بمونه. همونطوري كه براي اين كه نرخ سودش توي فصلهاي مختلف ثابت بمونه، تاريخ عرضه اسپلينتر سل رو عوض كرد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين تصميمي هم كه يوبي سافت گرفته كه تاريخ رزيدنت اويل 4 رو عقب ميندازه به خاطر اين هست كه فروش بازيهاي معروف خودش تحت تاثير فروش بازيهاي ديگه اي كه فقط مسئوليت پخش اونها رو داره، قرار نگيره و فروش اونها كم نشه.

Sam Fisher 11
09-02-2007, 14:59
جناب سام فیشر فکر کنم شرکت سرزمین هم از همن روش استفاده کرده که موس رو به جای Joystick به بازی معرفی میکنن ;) و کار بزرگی هم نکرده هر چی باشه شرکت کپی کنی بازی بیشتر که نیست ;)

آقا کمتر پشت سرم حرف دربیارید چون کمتر میام و نمیتونم از خودم دفاع کنم:biggrin: شما خیلی به خودت مینازی دادا .به غول نرم افزاری ایران هم توهین نکن همین که خیلی از ماها رو از کف درمیاره خیلی . بیشتر پست ها رو دیدم مثل اینکه همه گیج و تو کفن . دوستان خیلی بزرگش کردین بازی مشکلی نداره اول بازی منم با صدای زشتی میگه بایوهازارد ولی همه جاش مینویسه رزیدنت اویل 4 . به جای اینکه پولاتون رو بریزین تو جیب سودجوها بریزین تو جیب من تا براتون بفرستم:biggrin: قبلا هم گقتم واسه دوستان هزینه پست رو حساب نمیکنم شایدم واسه بعضی ها مجانی دادم. در هر حال تا دوتا بالم کنده نشده اگه خواستین بگید. آخرین مهلت تا 3 شنبه ;) :biggrin: .

M E H D I
09-02-2007, 15:09
خريد و فروش توي انجمن ممنوع هست. توي پيغام خصوصي مي تونين اين كار رو بكنين.

sa3er
09-02-2007, 16:52

این برای من جواب داد:
3
4
4
4
3
4
4
4
3

;)

Nvidia
09-02-2007, 17:04
آقا کمتر پشت سرم حرف دربیارید چون کمتر میام و نمیتونم از خودم دفاع کنم:biggrin: شما خیلی به خودت مینازی دادا .به غول نرم افزاری ایران هم توهین نکن همین که خیلی از ماها رو از کف درمیاره خیلی . بیشتر پست ها رو دیدم مثل اینکه همه گیج و تو کفن . دوستان خیلی بزرگش کردین بازی مشکلی نداره اول بازی منم با صدای زشتی میگه بایوهازارد ولی همه جاش مینویسه رزیدنت اویل 4 . به جای اینکه پولاتون رو بریزین تو جیب سودجوها بریزین تو جیب من تا براتون بفرستم:biggrin: قبلا هم گقتم واسه دوستان هزینه پست رو حساب نمیکنم شایدم واسه بعضی ها مجانی دادم. در هر حال تا دوتا بالم کنده نشده اگه خواستین بگید. آخرین مهلت تا 3 شنبه ;) :biggrin: .

غول نرم افزاری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرکتی که 1 خط اینترنت 1 مگایایت یا 512 داره و بازی و برنامه از اینترنت دانلود میکنه و میزنه رو سی دی و دی وی دی میفروشه غول نرم افزاریه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظر من غول بازی کپی کنی خیلی اسم بهتریه واسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam Fisher 11
09-02-2007, 17:41
غول نرم افزاری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرکتی که 1 خط اینترنت 1 مگایایت یا 512 داره و بازی و برنامه از اینترنت دانلود میکنه و میزنه رو سی دی و دی وی دی میفروشه غول نرم افزاریه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظر من غول بازی کپی کنی خیلی اسم بهتریه واسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :angry: :angry: ;) ;) میگم تو از کجا میدونی ؟!!;)
خب معلومه نکنه توقع داری خودش این بازی ها یا نرم اقزارها رو بسازه :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
ولی عوضش قفل میشکونه خفن . بازیهای یوبی رو من راحت میتونم بازی کنم بدون اینکه به خودم زحمتی بدم:laughing:
خوب شما غول بازی کنی صداش کن بازم خوبه:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
ولی به نظر من همه رو میزاره تو جیبش :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: ;) ;) ;) ;) ;) ;) راستی میگم شما کجایی هستی
مهدی جان یه لطفی کن پستم رو پاک نکن باشه;) داریم با هم شوخی میکنیم وگرنه مشکلی وجود نداره.

OMID
09-02-2007, 17:56
ولی عوضش قفل میشکونه خفن . بازیهای یوبی رو من راحت میتونم بازی کنم بدون اینکه به خودم زحمتی بدم:laughing:

شرکت ایرانی کرک کردن بازی :laughing:
حالا اگر یه کاری میکنه که بازی راحت نصب میشه و احتیاجی به نصب های با دردسر و کپی کردن کرک اینا نداشته باشه بحثش جداست
اینکه حالا بازی رو تک نصبی کنه یا اینکه بدون کپی کردن کرک بازی رو اجرا کنید دلیل بر قفل شیکوندن نیست
همه این شرکت ها کرک رو هم از اینترنت میگیرن مثل خود بازی و این کارهایی هم که شما میگی انجام میدن همچین کار سختی نیست احتیاج داره به یه مقدار تجربه و خیلی کم خلاقیت و راحت میتونی خود شما هم همین کارا رو بکنی :)

Oracle_Eldorado
09-02-2007, 18:49
دوستان مثل اینکه ما داریم از بحث بازی خارج میشیم !
حالا اگه میشه جواب منو بدید . من در اون مرحله ای که باید برم پیش اشلی داخل کلیسا هستم .
همه ی کار ها رو انجام دادم . حتی داخل کلیسا شدم ولی اون در باز نشده . پشت کلیسا یه معما وجود داره که حالت یک دایره هستش و باید عقربش رو بچرخونی . عقربش 3 تایی و 4 تایی میچرخه . ولی نمیدونم باید چیکارش کنم . اگه میشه کمک

Nvidia
09-02-2007, 18:50
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :angry: :angry: ;) ;) میگم تو از کجا میدونی ؟!!;)
خب معلومه نکنه توقع داری خودش این بازی ها یا نرم اقزارها رو بسازه :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
خوب شما غول بازی کنی صداش کن بازم خوبه:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
ولی به نظر من همه رو میزاره تو جیبش :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: ;) ;) ;) ;) ;) ;) راستی میگم شما کجایی هستی
مهدی جان یه لطفی کن پستم رو پاک نکن باشه;) داریم با هم شوخی میکنیم وگرنه مشکلی وجود نداره.

حالا اگر یه کاری میکنه که بازی راحت نصب میشه و احتیاجی به نصب های با دردسر و کپی کردن کرک اینا نداشته باشه بحثش جداست
اینکه حالا بازی رو تک نصبی کنه یا اینکه بدون کپی کردن کرک بازی رو اجرا کنید دلیل بر قفل شیکوندن نیست
همه این شرکت ها کرک رو هم از اینترنت میگیرن مثل خود بازی و این کارهایی هم که شما میگی انجام میدن همچین کار سختی نیست احتیاج داره به یه مقدار تجربه و خیلی کم خلاقیت و راحت میتونی خود شما هم همین کارا رو بکنی :)

OMID جان جوابتو داد ;) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین غول نرم افزاری به شرکت هایی میگن که نرم افزار توپ تولید کنن مثه Adobe و microsoft و ..
و این شرکت هایی هم که تو ایران هستن غول بازی کپی کنی هستن فقط سرزمین پک بازیارو یه کم خوشگل میزنه و ... اگه نه خر همون خره فقط پالانش عوض شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودتم میدونی که سرمایه این طور شرکت ها از 5 میلیون تومان هم بیشتر نیست البه ایت 5 میلیون هم واسه آماده کردن پکه اگه نه چیزه دیگه ای لازم ندارن ;)

Nvidia
09-02-2007, 18:52
دوستان مثل اینکه ما داریم از بحث بازی خارج میشیم !
حالا اگه میشه جواب منو بدید . من در اون مرحله ای که باید برم پیش اشلی داخل کلیسا هستم .
همه ی کار ها رو انجام دادم . حتی داخل کلیسا شدم ولی اون در باز نشده . پشت کلیسا یه معما وجود داره که حالت یک دایره هستش و باید عقربش رو بچرخونی . عقربش 3 تایی و 4 تایی میچرخه . ولی نمیدونم باید چیکارش کنم . اگه میشه کمک

اون دایره هیچ ربطی به آزاد کردن اشلی نداره ! و اگرم انجامش ندی ندادی
قبل از آزاد کردن اشلی باید 2 غول رو بکشی این کارو کردی ؟
بعد که وارد کلیسا شدی میری دست چپ یه راهرو هست بعد آخر راهرو 1 پله هست میری بالا بعد میپری بالای لوستر وسط کلیسا و .... ;)

M E H D I
09-02-2007, 18:54
چند تا عكس براي مقايسه نسخه كنسولي با نسخه Pc

تمام ترسي كه ممكنه القا بشه به بازي كننده با استفاده از نورپردازي و آهنگ هست. SourceNext كل نورپردازي بازي رو از بين برده و تمام افكتهاي Fog و ... ديگه تو بازي نيستن. بنابراين شما دارين توي يه شهر معمولي و كاملا روشن قدم ميزنين! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Oracle_Eldorado
09-02-2007, 19:25
آره Nvidia ( اگه میشه اسمت رو بنویس)
یکی تون قولی که از توی تونل درش میارن ، یکی هم همون مار توی آب .
پس اون چیه پشت کلیسا ؟ ربطی به ادامه بازی داره ؟
اگه الآن آن هستی به این آی دی من پی ام بده
s_gh_5000

Nvidia
09-02-2007, 19:25
درسته بازی اصلا چیزی به اسم نور پردازی نداره :دی
میگم m E H D I امکانش هست تو نسخه یوبی سافت بهتر بشه ؟

Nvidia
09-02-2007, 19:27
آره Nvidia ( اگه میشه اسمت رو بنویس)
یکی تون قولی که از توی تونل درش میارن ، یکی هم همون مار توی آب .
پس اون چیه پشت کلیسا ؟ ربطی به ادامه بازی داره ؟
اگه الآن آن هستی به این آی دی من پی ام بده
s_gh_5000

نه ربطی تو ادامه بازی نداره و اصلا سراغش نرو فقط 1 الماس بهت میده که میتونی بفروشی
شما برو تو کلیسا اون روشی که بالا گفتم رو انجام بده اشلی رو آزاد میکنی و تازه بدبختیات شروع میشه :laughing:

M E H D I
09-02-2007, 19:27
درسته بازی اصلا چیزی به اسم نور پردازی نداره :دی
میگم m E H D I امکانش هست تو نسخه یوبی سافت بهتر بشه ؟

فكر نكنم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
09-02-2007, 19:33
مهدی جان متاسفانه همینطوره
بازی که تبدیل بشه همینه . Dmc هم همینطور بود .

Oracle_Eldorado
09-02-2007, 19:39
Nvidia میتونم حدس بزنم .
اشلی باهامونه باید ازش مراقبت کنم آره ؟

Nvidia
09-02-2007, 20:49
بازی رو 3 روزه تموم کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مراحل آخرش وحشتناک مشکل بود اما هر چی بود تموم شد :دی
دوستان هر کی هر جایی گیر کرده بپرسه همشو حفظم :دی

H @ M I D
09-02-2007, 21:48
. بنابراين شما دارين توي يه شهر معمولي و كاملا روشن قدم ميزنين! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif
شهر نیست ........جزیره است :tongue: :tongue:

piishii
09-02-2007, 22:58
اين بازي كي اومده. من تازه اين تاپيك رو ديدم. منظورم نسخه كامپيوتريش هست. كسي تو مشهد ميدونه اومده يا نه چون مشهد شايد حدود چند ماه ديگه بيارن. من كجا گير بيارم. من الان چند سال منتظر اين بازي بودم. ميشه بگين كه چند وقته كه وارد بازار ايران شده چون ميخوام بفهمم كي وارد مشهد ميشه؟

سلام.
شما عزیز یک سر به خیابون سعدی بزن هم ارزون میدن هم پیدا میکنی حتما.
اونجا برو پاساژ سعدی برو هر سی دی رو میده 350 الی 400 تومن.
اونجا نداشت راهنمایی حتما داره مخصوصا اون اوایل راهنمایی بین راهنمایی 3 و 4 اسم اون فروزگاه یادم نیست .
--------------------------------------
میشه یکی به من بگه این بازی ارزش بازی کردن داره یا نه ؟
که یا من دانلود کنم یا بخرم ؟
چون من 6 ماه از بازی کردن دور شدم به حساب ترک کردم معتاد فیلم شدم !
موندم با اون همه بازی نکرده چیکار کنم.
به هر حال یکی به من بگه ممنون میشم.

M E H D I
09-02-2007, 23:17
پستهاي مودبانه حذف شد!‌ اين بار بدون اخطار بود. دفعه بعد مواظب اخطار هم باشين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه یکی به من بگه این بازی ارزش بازی کردن داره یا نه ؟
که یا من دانلود کنم یا بخرم ؟
چون من 6 ماه از بازی کردن دور شدم به حساب ترک کردم معتاد فیلم شدم !
موندم با اون همه بازی نکرده چیکار کنم.
به هر حال یکی به من بگه ممنون میشم.

ارزش كه داره! با اين كه اين هموني نيست كه همه انتظارش رو داشتن. در مورد داونلود توصيه نمي كنم چون امروز ضد حال خوردم و 2.7 گيگابايتم پريد! اما خريدنش رو شديدا توصيه مي كنم چون فردا خودم هم مي خرم اگه اومده باشه اينجا!

شهر نیست ........جزیره است :tongue: :tongue:

حالا از ما سوتي ميگيري ديگه آقا حميد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
09-02-2007, 23:29
آقا مهدی خودت دیدی که کی اول شروع کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا من با سام فیشر موافقم
من هم کارهای س... را بیشتر قبول دارم
*********************************نمیخوام تبلیغ کنم************************************
ولی کارهاش از نظر کیفیتی بهتره چونکه من خودم چندین محصول از این شرکت دارم و هیچکدام کمترین ایرادی نداشتند.درسته که کپی می کنن ولی کیفیت هم ملاکه
یک بار دیگه بگم به هیچ وجه قصد تبلیغ نداشتم و ندارم

hossein_3650
09-02-2007, 23:50
چرا اینقدر گرافیکش پایینه؟؟؟
این همه منتظر این بازی بودیم بعد گرافیکش اینقدر افتضاحه!

B3HZ@D
10-02-2007, 00:18
توی تنظیمات گرافیک نمیشه گرافیک را بالا برد؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که میگم بمونیم نسخه ubisoft بیاد
به هر حال هم معروفتره و هم کارش درسته
من که به ubisoft خیلی اعتقاد دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
10-02-2007, 01:08
ubisoft فکر نمی کنم دستی تو code این بازی ببره. و فقط جعبه میسازه و کلیه کلمات BioHazard تبدیل میشه به Resident Evil. جز این انتظار دیگه نباید داشته باشید. هر چند طبق آخرین اطلاعات سایت این شرکت پخش این بازی در آمریکا و بریتانیا باز هم به حالت TBA دراومد. ولی در اروپا در همین ماه عرضه خواهد شد.

Shader ها و Lighting در این نسخه تبدیل شده موجود هستند ولی تنظیم نشدند و مشخص هست که کار ماس مالی شدست. بگذریم از اینکه اصلا خبری از shadow (سایه ها) هم نیست. حتی Leon هم سایه نداره.

** یه عده که بهشون می گند modder بازی الان مشغول ساختن یه patch هستند برای بهبود گرافیک این بازی. برای mouse اش رو که ردیف کردند. از این دو شرکت که نا امید شدیم. باید به انتظار اونها بشینیم.

B3HZ@D
10-02-2007, 01:15
ubisoft فکر نمی کنم دستی تو code این بازی ببره. و فقط جعبه میسازه و کلیه کلمات BioHazard تبدیل میشه به Resident Evil. جز این انتظار دیگه نباید داشته باشید. هر چند طبق آخرین اطلاعات سایت این شرکت پخش این بازی در آمریکا و بریتانیا باز هم به حالت TBA دراومد. ولی در اروپا در همین ماه عرضه خواهد شد.

Shader ها و Lighting در این نسخه تبدیل شده موجود هستند ولی تنظیم نشدند و مشخص هست که کار ماس مالی شدست. بگذریم از اینکه اصلا خبری از shadow (سایه ها) هم نیست. حتی Leon هم سایه نداره.

** یه عده که بهشون می گند modder بازی الان مشغول ساختن یه patch هستند برای بهبود گرافیک این بازی. برای mouse اش رو که ردیف کردند. از این دو شرکت که نا امید شدیم. باید به انتظار اونها بشینیم.

یوبی هنوز کارش رو ارائه نداده اونوقت شماها رویش عیب می گذارید بابا یک کم صبر داشته باشید
من که به یوبی اعتقاد دارم
ولی این modder ها دمشون گرم.....
خداکنه زودتر یه کاری بکنن
راستی دستت درد نکنه خبر خوبی بود

Undercover-G
10-02-2007, 02:06
gamepad برای شما خوبه آقای Undercover-G که 24 ساعته پای دستگاه داری گیم میزنی.

اولا" که شدیدا" تکذیب می کنم اون 24 ساعت فعالیت رو . ثانیا" از اونجایی که حدس می زنم دوستان در ادامه بازی با موس به مشکل بخورن توصیه کردم دسته بگیرن تا زیاد به اعصاب و روان دوستان فشار نیاد خدای نکرده. ;)

amirpers
10-02-2007, 13:16
دوستان Save بازی همون SaveData.dat که تو فواد بازیه هستش ؟

mojtaba007
10-02-2007, 14:07
يك خبر خوب اين بازي توسط شركت نوين پندار داره فارسي ميشه

sa3er
10-02-2007, 14:21
Undercover-G@
یکی بود چند وقت پیش کارت گرافیک 7900GTX خرید. البته اون بابا مطمئنا برای سریع لود شدن ویندوز و notepad یه همچین کارت گرافیکی خریده و خدای ناکرده قصدش بازی نبوده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تکذیب وارد نیست. :laughing:

من الان با همین موس و کیبرد تا Mission 2-3 رفتم. مسلسل TMP خریدیم میترکونه. ;)

amirpers@
بله

mojtaba007@
به قولی بچه ها گفتنی :
persian games should be p*ssed

خبر بدی بود.

Sam Fisher 11
10-02-2007, 15:19

چه عجب چشم ما به جمال شما روشن شد . ان شا ا... فعلا که هستید ؟
اصلا دوست ندارم رو حرفتون حرف بزنم ولی اینا قفل شکن هم هستن .هم نرم افزارها و هم بازی ها و هم X360 و PSP ها رو خودشون کرک میکنن. 4 سال خودم در جریان کارهاشون هستم;) یعنی فکر میکنین فقط تهران خفن و مخ کامپیوتر داره ;) و .... بیخیال بگذریم ...
فقط خواستم سلامی کرده باشم :biggrin: .

M.C.
10-02-2007, 15:57
اصلا دوست ندارم رو حرفتون حرف بزنم ولی اینا قفل شکن هم هستن .هم نرم افزارها و هم بازی ها و هم X360 و PSP ها رو خودشون کرک میکنن. 4 سال خودم در جریان کارهاشون هستم;) یعنی فکر میکنین فقط تهران خفن و مخ کامپیوتر داره ;) و .... بیخیال بگذریم ...

سلام !
فکر نکنم شرکت های ایرانی خودشون کرک بکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم گفتن اسم شرکت ممنون هست یا نه !
روی پاکتش GIGA قاطیه اسمشه ! ;)
مثال:
بازی SC-DA که گرفتم , توی بازی گفته بود که توسط اون شرکت کرک شده :puke: :laughing:
خندم گرفته !
می دونید چرا !
چون یه کرک از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم هیچ فرقی با کرکی که توی سی دی بود نداشت.
از لحاظ تغییرات در فایل منظورم بود !

نمی دونم حتما سایت GameCopy... کرک هاشو از شرکت های ایرانی تامین میکنه ما نمی دونستیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
10-02-2007, 16:59
M.c جان خوب معلومه اگه ایرانیا بلد بودند بازی رو کرک کنند دیگه شرکت های خارجی بازی نمیساختند !
اگه میشه در این تاپیک دیگه دعوا نکنید !
ساسر اگه من اون گرافیک رو داشتم ............

Shahriar-b
10-02-2007, 17:12
من امروز بازیرو گرفتم کی سیو های بازی رو داره ؟؟
راست اولای بازی یک جای سنگ رو هل میدن باید فرار کنم هی مینویسه 1 , 3 رو بزن و سریع سنگه از روم رد میشه و به دلیل اینکه از ترینر استفاده میکنم نمیمیرم و نمیتونم بازی رو حتی از آخرین چک پ.نت اجرا کنم و مجبورم از اول شروع کنم , لطفاً سریع جوابمو بدید
ممنون

Oracle_Eldorado
10-02-2007, 17:23
راست اولای بازی یک جای سنگ رو هل میدن باید فرار کنم هی مینویسه 1 , 3 رو بزن و سریع سنگه از روم رد میشه و به دلیل اینکه از ترینر استفاده میکنم نمیمیرم و نمیتونم بازی رو حتی از آخرین چک پ.نت اجرا کنم و مجبورم از اول شروع کنم , لطفاً سریع جوابمو بدید
ممنون

عزیزم منظور از دکمه های 1 و 3 :
1 = دکمه ای که باید بعد از گرفتن هدف تیر بندازی
3 = دکمه ای که اگه در هر منویی بزنی به حالت قبل بر میگرداند .
وقتی که سنگ رو قل میدهند باید تند تند 1 رو بزنی که سریع فرار کنه . این کار رو تا اونجایی ادامه بدید تا بگه 1 و 3 بزن باید سریع و تند تند این دکمه هایی که گفتم بزن . رد میشه .

sa3er
10-02-2007, 18:55
ممنون

اولا شما همیشه با دکمه M نقشه رو داشته باشید. نقاطی که S نوشته شده توشون یه ماشین تحریر هست که می تونید بازیتون رو سیو کنید. (یه سری کلبه ها تو اول بازی)

شما تند تند enter رو بزن و در همون حال:

- اگه نوشت 1 و 3 بزن شما سریع Enter و Ctrl رو یه چند بار چند با هم جهت اطمینان بزنید.
- اگه نوست 5 و 6 رو بزن سریع Shift سمت راست با Shift سمت چپ keyboard رو یه چند بار بزن.

Oracle_Eldorado
10-02-2007, 19:26
ساسر جان چیزی که من گفتم احتیاجی به تکرار داشت ؟

ardalan_zapata
10-02-2007, 20:06
بچه ها میشه این لینکی که nvidia گذاشته را درست کنید یا فایل یجا دیگه آپ کنید ممنون میشم با آنالوگ که نمیشه بازی کرد اصلا عادت ندارم

Master
10-02-2007, 20:15
من بگیرم نگیرم ؟ بابا سفارس اینترنتی دادم ....
---------------
جهنم سفارش دادم ..بابا خود یوبی هم که گذاشته برا فروش ... چی میگید کار یوبی نیست ؟
---------------
در ضمن گویا اگه گرافیکش و بالا ببرید همه چیز عالیه ..این علت که گرافیک نسبت به پی س دو کمتره بخاطر اجا شدن بازی در اکثر سیست ها ست
همین ..
---------------
---------------
دنلود کنید .تو پوشه بازی کپی کنید .. بعد لودر رو اجرا کنید ..حساسیت موس رو هم رو 90 ا 95 تنظیم کنید حالا با موس بازی کنید

مهدي: جسارتا پستها ادغام شد! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

OMID
10-02-2007, 21:35

سلام !
فکر نکنم شرکت های ایرانی خودشون کرک بکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم گفتن اسم شرکت ممنون هست یا نه !
روی پاکتش GIGA قاطیه اسمشه ! ;)
مثال:
بازی SC-DA که گرفتم , توی بازی گفته بود که توسط اون شرکت کرک شده :puke: :laughing:
خندم گرفته !
می دونید چرا !
چون یه کرک از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم هیچ فرقی با کرکی که توی سی دی بود نداشت.
از لحاظ تغییرات در فایل منظورم بود !

نمی دونم حتما سایت GameCopy... کرک هاشو از شرکت های ایرانی تامین میکنه ما نمی دونستیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله فعلا هستیم در خدمتتون
ما قصد جسارت نداشتیم عزیز ولی دیگه همه میدونن که این شرکتها همه تو کار کپی هستن فقط و تنها کار مثبتشون کپی هست
در مورد xbox360 و psp هم کاملا دارین اشتباه میکنین این بازی هم به صورت کرک شده توی نت ریخته هر موقع هر بازی خواستی اسمش رو بگو تا لینکش رو بهت بدم
همونطوری که همین دوستمون هم گفتن اینا شیشتایی میان که ما فلان کار رو میکنیم ولی دیگه این برا من یکی که 3 سال تو یکی از همین شرکتها کار کردم کاملا واضح که اینا هیچ کار خاصی نمیکنن همونطور که گفتن فقط احتیاج دارید به مقداری تجربه و تسلط روی کامپیوتر
بازم شرمنده اگه جسارت کردیم قربان بهتر دیگه بحث تاپیک رو بیشتر منحرف نکنیم که منم شروع کردم این کار رو اگه باز هم میخواستین ادامه بحث رو انجام بدین در خدمتتون هستم توی پیغام خصوصی
موفق باشی :)

Evolution37
10-02-2007, 22:26
حیف از چنین بازی با این داستان و گیم پلی عالی و با این گرافیک مزخرف....از اون طرف یه سری بازی آمریکایی با داستان بی سر و ته و گیم پلی بیخود ولی با گرافیکهای محشر...من که دارم این بازی رو روی تلویزیون بازی می کنم تا حداقل فکر کنم دارم این بازی با پلی استیشن 2 بازی می کنم...اینطوری بازی رو قشنگتر نشون میده...

M.C.
11-02-2007, 02:09
M.c جان خوب معلومه اگه ایرانیا بلد بودند بازی رو کرک کنند دیگه شرکت های خارجی بازی نمیساختند !
اگه میشه در این تاپیک دیگه دعوا نکنید !
ساسر اگه من اون گرافیک رو داشتم ............

سلام دوست من
بابا ما کی دعوا کردیم . :blink:
یعنی حرف هم نمیشه زد !

دوست عزیز نگاه شما نسبت به کرکرهای ایرانی کاملا غلط هست.
این بازیها که شما میگید آن چنان هم سخت نیست کرک کردنشون ,
بهتر هست دیگه بحث رو از این بیشتر منحرف نکنیم :)

بله فعلا هستیم در خدمتتون
ما قصد جسارت نداشتیم عزیز ولی دیگه همه میدونن که این شرکتها همه تو کار کپی هستن فقط و تنها کار مثبتشون کپی هست
در مورد xbox360 و psp هم کاملا دارین اشتباه میکنین این بازی هم به صورت کرک شده توی نت ریخته هر موقع هر بازی خواستی اسمش رو بگو تا لینکش رو بهت بدم
همونطوری که همین دوستمون هم گفتن اینا شیشتایی میان که ما فلان کار رو میکنیم ولی دیگه این برا من یکی که 3 سال تو یکی از همین شرکتها کار کردم کاملا واضح که اینا هیچ کار خاصی نمیکنن همونطور که گفتن فقط احتیاج دارید به مقداری تجربه و تسلط روی کامپیوتر
بازم شرمنده اگه جسارت کردیم قربان بهتر دیگه بحث تاپیک رو بیشتر منحرف نکنیم که منم شروع کردم این کار رو اگه باز هم میخواستین ادامه بحث رو انجام بدین در خدمتتون هستم توی پیغام خصوصی
موفق باشی :)

سلام OMID جان
بله تنها کار مفیدشون همون کپی کردن هست .
من فقط خواستم گفته باشم که دوستان از اشتباه در بیان !
والا OMID جان XBOX360,PSP ندارم !
درباره ی کرکش هم صحبتی ندارم ,
یه چیزی بگم >>>
من فقط درباره های بازی ها حرف زدم و گفتم که این بازی ها توسط شرکت ها کرک نشده و
یا به عبارتی { به فکشون این کار ها نمی خوره } [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب , تا همین جا بحث کردن درباره ی این موضوع کافی هست
و
بیشتر بحث کردن منجر به منحرف شدن این تاپیک میشه و بس ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هم دیگه بحث نمی کنم . { منظورم دعوا بود } :tongue:

Master
11-02-2007, 05:58
خوشبختانه یا بدبختانه ..این ریلیس اصلی بازی نیست ..یک پری ریلیس هست که 19 رئز قبل از عرضه رسمی وارد بازار شده ... که صد البته توسط گروهی مرتبط با کپ کام ...

بازی اصلی دارای چنانگرافیک خفنی هست که پی اس دورو میکذارد در جیب مبارک ...

تنها نکته ای که الان باید عرض کنم اینه که دوستان از خرید این ورژن خود داری کنند ..چون بنکل از حال و هوای بازی زده میشه ...

(علاوه بر این اون ببویی که شلیک رو رو کیبورد قرار داده بود قراره پخ شه ..یعنی اخراج ... :دی )

منم سفارش اویلو پس میدم ...

مهدی جان بابت ادغام پستها ممنونم

Master
11-02-2007, 06:42

آدرس:

منتظر مدركهاي شما هستم!

مدرك:

مدرك:

مهدی جان در مورد DMC اگه یادت باشه تو دموهاشم گیر داشتی ..اما ذکر یه مطلب نسخه DMC کهمن گرفتم عالی بود و هیچ مشکلی ابدا نداشت ...و بسیار حال نمودیم .تنها مشکلش زدن کمبو ها بود که با کیبورد کمی سخت میشد .

در مورد اویل هم ود کپ کام Annonce داده ..تو تبلیغات ها ی مککر بیان شده ... که گرافیک عالی خواهد داشت ...این نسخه در حال کار بوده که فرتی پخش ده .شاید برای تست ملت که ببینند چجوریه ... بههر حال کپ کامی که برای پی سی بازی نمیزنه (البته بازیهای دیگه ای هم برای پی سی پورت کرده این کپ کام مثل Chaos Legion تو سال 2003 ..بازیش مال 2000 هست (جزو اولین بازی هایی که بطور رسمی بعد از انتشار پی اس دو وارد بازار شدند همون اوایل سال 2000 ) و بعد از 3 4 سال برای ی سی پورت شدن ...توسط خود کپ کام ..(من بازیش کردم انصافا خیلی عالیه )

با کنار هم گذاشتن اینا و همینطور بازی هایی مثل دویل می کرای 3 .انجمن اشوب یا سپاهیان اشوب بقولی بعضی ها یا همون chaos legion بدون عیب و نقص .باید منتظر اویلی باشید که کپ کام به اون فتخار میکنه ... امکان نداره این ججوری تیشه به ریشه خودش بزنه ...

علاوه بر اون تاریخ عرضه رسمی هم هست .باید منتظر بود و دید

Maximillion
11-02-2007, 07:39
سلام
از بين ترينر هايي كه MEHDI گذاشته بود دومي ويروسيه.
يه ويروس خطرناك به اسم Hacktool.win32.delf.bw .
مواظب باشيد
خداحافظ

Shahriar-b
11-02-2007, 09:00
دمتون گرم اونجا رو رد کردم حالا یک جایی است که 3 تا دروازه است تو اولی که رفتم غول بود کشتمش ولی تو سمت چپی که رفتم یک جاش 2 نفر با اره برقی سریع میان طرفا تا میخوام بزنمشون میزننم و سریع میمیرم حالا یکی اینجا منو راهنمایی کنه
راستی من یک ترینر خوب واسه این بازی دارم که جون لیون و اسلی و ادا رو فریز میکنه و تر ها رو هم فریز میکنه اگه خواستید بگید براتون آپ کنم

Delphianrex
11-02-2007, 10:12
بچه ها من تو بازی گير کردم.
دو تا غولها رو هم کشتم ولی نميتونم در کليسا رو باز کنم

Oracle_Eldorado
11-02-2007, 11:03
عزیزان من این بازی رو خیلی بردم جلو . گیم لایف عزیز من نمیدونم دقیقاً کدوم قسمتی هستی . بگو بعد از کدوم قول هستش .
راستی من یه چندتا سوال واسم پیش اومده اگه کسی میدونه ما رو آگاه کنید :
1. لوئیس کی بود و چرا به ما کمک میکرد ؟
2. آدا از کجا پیداش شد ؟ اصلاً ربطی به این داستان داره ؟
3. مگه Umberlla شکست نخورد ؟ پس چرا باز هم در این ماجرا وجود داره ؟
4. این سربازی که باهاش با چاقو می جنگی کیه ؟ توی صحبتاشون میگه دوست قدیمی ما بوده و توی یه تصادف ماشین مرده ؟! حالا اینجا چیکار میکنه ؟
5. این ستلر چی میخواد از جون لیون و اشلی؟
راستی من در همون قسمتی که باید با همون سرباز بجنگی ( بعد از چاقو ) باید چیکار کنم؟

Shahriar-b
11-02-2007, 11:10
وقتی که با اشلی میری تو یک خونه و اونجا یک نفر آدم دیگه هم هست که بعد به خونه حمله میکنند من اونجا رو رد کردم الان یک جا هست دستگیره رو به طرف راست میچرخونم میرم غوله رو میکشم و طرف چپ که میچرخونم اونجا یک سری رو میکشم و بعد یک جا هست که میرم پایین 2 تا اره برقی میان سریع میزننم حالا اونارو با هزار زحمت زدم ولی در حین زدنشون میان و اشلی رو میبرن !!
تو رو خدا کمک کنید نمیدونم باید چیکار کنم در ضمن من با مسلسل میزنمشون با شات گان هم امتحان کردم نشد . حالا بگید چیکار کنم که اشلی رو نبرن ؟؟

Shahriar-b
11-02-2007, 11:11
راستی من باید تا کی مواظب این اشلی باشم آخه خیلی سخته !!

Shahriar-b
11-02-2007, 11:12
بچه ها من تو بازی گير کردم.
دو تا غولها رو هم کشتم ولی نميتونم در کليسا رو باز کنم
باید یک علامتی رو پیدا کنی تا در کلیسا باز شه , از سمت راست کلیسا یک راه است به سمت پایین از اونجا برو

Oracle_Eldorado
11-02-2007, 11:26
گیم لایف عزیز سعی کن بزنی به سرشون . اونطوری زود تر میمیرند .
دلفی جان داخل کلیسا شدی ؟ اگه شدی از سم چپ راهت رو بگیر برو بالا بعد بپر روی لوستر داخل قصر .
اگه نشدی باید یه علامتی پیدا کنی بعد بزاری روی در کلیسا . من خیلی از اونجا جلوترم ولی تا اونجایی که یادمه باید از سمت راست کلیسا حرکت کنی . مثل یه راه مخفی میمونه .

Shahriar-b
11-02-2007, 11:34
میزنمشون ولی تامیمیرن یکی میاد اشلی رو میبره

Oracle_Eldorado
11-02-2007, 12:16
خوب ببين بايد با اشلي بري يه گوشه رو بگيري كه از چند طرف نيان سروقتتون .
بعد كه گوشه رو گرفتي بايد با Shotgon ( اگه اشتباه نباشه ) بزني به سرشون .
يا ميتوني قبل از اينكه وارد اونجا بشي اشلي رو يه جا قايم كني كه نبرنش .
يا ميتوني با مسلسل بزنيشون . يه بديشون اينه كه خيلي سگ جون هستند .
منكه تا يه جايي رفتم كه پدرمو در آوردند . يه منطقه نظامي هستش كه همه با چوب و چماق ميريزن سرت . تازه بعضياشون با چوبهاي برقي !

Oracle_Eldorado
11-02-2007, 12:24
بابا اگه قرار باشه هر جايي گير ميكنيد بياين اينجا سوال كنيد كه نميشه .
خودتون يكم باهاش ور برين . من خودم يه جاهايي گير كردم كه اميدي به ادامه بازي نداشتم ولي دوباره راهشو پيدا كردم . اگه برسيد به پازل قلعه فكر كنم تعداد صفحات اين تاپيك بره بالاي 5 تا !!!!!!!!!!!!!

reza_17173
11-02-2007, 13:55
من بالاخره DVD این بازی رو دیشب از دوستم گرفتم و اجرا کردم. دوستان گرافیک این بازی که خیلی مسخره اس. حتی قابل مقایسه با Resident Evil 2 هم نیست. من نمیدونم چرا این کمپانی های بازی سازی به PC بازها اهمیت زیادی نمیدن. ناسلامتی این بازی پارسال به عنوان بهترین بازی دنیا شناخته شد ولی حالا ما باید بشینیم با این گرافیک عجیب غریب بازیش کنیم. هرچند خود بازی واقعا" قشنگه ولی گرافیکش خیلی تو ذوق میزنه. من تعجب می کنم شما با چه امیدی نشستین پای این بازی.
من که خودم صبر می کنم تا یک ماه دیگه نسخه UbiSoft رو دانلود می کنم اگه گرافیکش راضی کننده بود که هیچ, اگه هم نبود PS 2 یکی از بچه ها رو می گیرم و بازیش میکنم. همون کاری که باید اول می کردم و حالا پشیمونم:angry:

sa3er
11-02-2007, 14:51
وقتی که با اشلی میری تو یک خونه و اونجا یک نفر آدم دیگه هم هست که بعد به خونه حمله میکنند من اونجا رو رد کردم الان یک جا هست دستگیره رو به طرف راست میچرخونم میرم غوله رو میکشم و طرف چپ که میچرخونم اونجا یک سری رو میکشم و بعد یک جا هست که میرم پایین 2 تا اره برقی میان سریع میزننم حالا اونارو با هزار زحمت زدم ولی در حین زدنشون میان و اشلی رو میبرن !!
تو رو خدا کمک کنید نمیدونم باید چیکار کنم در ضمن من با مسلسل میزنمشون با شات گان هم امتحان کردم نشد . حالا بگید چیکار کنم که اشلی رو نبرن ؟؟

عزیزم وسط راه قبل از اینکه به اون نردبون برسی و بری پایین یه جعبه هست که درش باز هست. میره جلوی اون و می بینی که پایین صفحه یه چیزی ظاهرا میشه به اسم HIDE 2 .... شما 2 رو میزنی که اشلی بره تو جعبه قایم شه. بعد از نردبون میری پایین و تا اون اره برقی ها اومدند سریع دوباره از نردبون میای بالا. دم نردبون یه یارو واستاده حواست باشه سریع بکشش. بعد که اون رو کشتی یه زره میای عقب و به سمت نوک نردبون هدف می گیری بعد هر جنبده ای که دیدی داره میاد بالا بزنش. یه 2 3 دقیقه ای باید همینطوری باشی. بعد که مردن و تموم شد. می پری پایین کلید رو برمیداری بعد نردبون رو درست می کنی . دکمه 2 رو میزنی و یه سوت میزنی که اشلی از جعبه بیاد بیرون و بیاد پیشت. بعد با هم میرین و ......

Shahriar-b
11-02-2007, 15:56
عزیزم وسط راه قبل از اینکه به اون نردبون برسی و بری پایین یه جعبه هست که درش باز هست. میره جلوی اون و می بینی که پایین صفحه یه چیزی ظاهرا میشه به اسم Hide 2 .... شما 2 رو میزنی که اشلی بره تو جعبه قایم شه. بعد از نردبون میری پایین و تا اون اره برقی ها اومدند سریع دوباره از نردبون میای بالا. دم نردبون یه یارو واستاده حواست باشه سریع بکشش. بعد که اون رو کشتی یه زره میای عقب و به سمت نوک نردبون هدف می گیری بعد هر جنبده ای که دیدی داره میاد بالا بزنش. یه 2 3 دقیقه ای باید همینطوری باشی. بعد که مردن و تموم شد. می پری پایین کلید رو برمیداری بعد نردبون رو درست می کنی . دکمه 2 رو میزنی و یه سوت میزنی که اشلی از جعبه بیاد بیرون و بیاد پیشت. بعد با هم میرین و ......
ممنون هیمن کارو کردم الان تو همون قلعه هستم که یجاش با یک مرده کوتوله حرف میزنه اینجاهاش خیلی سخته میدونی کی از اون قلعه میام بیرون ؟؟ چون نقشه رو میزنم هنوز خیلی مونده

Ali_pc
11-02-2007, 16:53
با سلام

من اینجا بازی گیر کردم

جایی که با دختره می خواهد بره داخل یک خونه بزرگ بعد مرده اول وارد میشه سپس اون مرد هیکل دا از پشت میاد و سپس لون اونو با بشکه اتیش میزنه و مرده تبدیل به یک عقرب میهش میخواستم بدونم چه طور باید کشتش

در ضمن زمانی که قولا یا ادمها منو میگیرن یک دکمه رو میگه یزن که چاقو رو در میاره من این دکمه را همه جا امتحان کردم در صفحه کلید همه دکمه ها را زئم اما با کدوم دکمه عمل میکنه

با تشکر

Oracle_Eldorado
11-02-2007, 16:54
عزیزم حالا حالاها اونجا تشریف داری !
رضا جان من این بازی رو با سیستم زیر بازی کردم :
VGA : 7600 GT
CPU : 3.5
Ram : 1G
باور کن از PS2 هم بهتر بود . شما با چه گرافیکی بازی میکنی ؟ فکر کنم گرافیک شما پایین باشه اینطوری میگی

Oracle_Eldorado
11-02-2007, 17:07
راستی خواستم اینو بگم که من این بازی رو تموم کردم !
جونم در اومد . ولی نمیگم آخرش چی میشه که مزش نره .
ولی یه مژده بدم وقتی که تمومش میکنی 3 نوع بازی جدید اضافه میشه . دوتاش با آدا یکیش هم با لیون که امتیازی هستش .

Oracle_Eldorado
11-02-2007, 17:49
دوستان من یه شایعاتی در مورد این بازی شنیدم که میگن اشلی همون شری داخل Evil 2 در PS1 هستش !
یکم هم شبیه هستند . از لحاظ مو . ولی توی 6 سال انقدر بزرگ نمیشه ! تازه پدرش هم در همون Evil 2 مرد .

H @ M I D
11-02-2007, 19:35
دوستان من یه شایعاتی در مورد این بازی شنیدم که میگن اشلی همون شری داخل Evil 2 در PS1 هستش !
یکم هم شبیه هستند . از لحاظ مو . ولی توی 6 سال انقدر بزرگ نمیشه ! تازه پدرش هم در همون Evil 2 مرد .

کدوم شایعه چرا از خودت حرف در میاری واسه چی تاپیک رو بی خودی میاری بالا !!
این دختر اشلی دختر رییس جمهور هستش چه ربطی داره به شری تو evil 2 .!!!

ardalan_zapata
11-02-2007, 21:28
بچه ها من اینجا گیریدم چکار کنم؟

Shahriar-b
11-02-2007, 21:31
sa3er تو چند صفحه قبل گفته بود
3
4
4
4
3
4
4
4
3

ardalan_zapata
11-02-2007, 22:24
ممنون دوست عزیز من این کار کردم یه الماس سبز بهم داد حالا نمیدونم کجتا برم داخل کلیسا هم که میرم نمیشه کاری کرد فقط گفتم شاید باید بپرم رو لوستر یه کاری بکنم یا نه؟

Oracle_Eldorado
12-02-2007, 00:10
وقتي داخل كليسا شدي بايد از سمت چپ بري و يه راهرو هست كه بايد از اونجا بري و بپري روي لوستر .
دوستان من امروز يه دور هم با آدا تمومش كردم . وقتي تمومش ميكني يه دست لباست خوشگل براي ---- آزاد ميشه . ولي داخل دمو ها اون لباس تنش نيست !

Ali-Bahal
12-02-2007, 13:23
با این پچ بازی را با موس انجام دهید امیدوارم تکراری نباشه چون چند روزی نبودم:blush:

دانولد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از سایت تکین

Oracle_Eldorado
12-02-2007, 14:48
دوستان من یک پچ میخوام که کنترل بازی مثل Cold Fear بشه .
علی این پچ اینکارو میکنه ؟

Shahriar-b
12-02-2007, 14:52
بهتره که از پچ موس برای این بازی استفاده نکنید آخه هم کنترل بازی بد میشه هم اگه از کلید های کیبرد برای شلیک استفاده کنید از بازی میاد بیرون و send error میده !!!!!

Oracle_Eldorado
12-02-2007, 14:58
داستان بازی : ( البته چیزهایی که من فهمیدیم! اگه اشتباه بود بگید تصحیح کنم )
در سال 1998 شرکت Unmbrella دست به یک سری آزمایشات کرده که باعث پخش ویروسی در راکون سیتی شد . به همین دلیل رئیس جمهور آمریکا به خاطر تلفات جانی کمتر دستور به نابودی این شهر دادند که کسانی که RE3 رو تموم کردند میفهمند منظورم کدوم صحنه هستش . با این همه خسارات شرکت Umbrella شکست خورد و ورشکست شد و تقریبا نابود شد . به خاطر همین دستور رئیس جمهور شرکت ، رئیس شرکت Ubmrella دستور داد که دختر رئیس جمهور ( اشلی ) رو بدزدند که در انجام این عملیات با شکست مواجه شدند و یک گروه ناشناس اشلی رو دزدیدند . در این وضعیت پلیس R.P.D یک مامور بسیار با تجربه و حرفه ای رو برای پس گرفتن اشلی فرستاد . Leon S.Kennedy ماموری که در RE2 با Claire موفق شدند که از راکون سیتی فرار کنند . لیون تصمیم میگیرید از یک روستایی که آخرین خبر از اشلی از اونجا رسیده جستجو را شروع کند . ولی در همین اول عملیات با استقال عجیب روستاییان مواجه میشود . بعد از گذشتن از مراحلی میفهمد که روستاییان دوباره به وسیله ی ویروسی از طریق یک نفر که میخواهد کنترل آن قسمت شاید هم همه ی موجودات مصموم شده و کنترل خود را از دست داده اند و شبیه به زامبی شده اند . از طرف دیگه یه نفر وجود داره که این زامبی ها برای اون کار میکنند و از او اطاعت میکنند . به همین دلیل هستش که وقتی صدای کلیسا میاد همه داخل کلیسا میشوند . Lord Satler کسی هست که رئیس همه ی موجودات هستش و این ویروس رو کشف کرده . کسی که به این ویروس مبتلا میشه باعث رشد یک ویروس در داخل بدنش میشه . حالا لیون و اشلی به این ویروس مبتلا هستند و باید یه فکری به حال خودشون بکنند .

mostafaeshghi
12-02-2007, 15:29
اقا من یه جورایی گیج میزنم. آیا بازی رزیدنت اویل 4 برای پی سی به بازار اومده؟!؟!؟!؟؟! آخه من هر چی تو مغازه ها دنبالش گشتم نبود.

B3HZ@D
12-02-2007, 16:06
بهتره که از پچ موس برای این بازی استفاده نکنید آخه هم کنترل بازی بد میشه هم اگه از کلید های کیبرد برای شلیک استفاده کنید از بازی میاد بیرون و send error میده !!!!!

کی میگه با ماوس کنترلش بد میشه
لینکی که nvidia برای کنترل با ماوس گذاشته بود را دانلود کنید
من که با ماوس رفتم و کلی حال کردم
الان هم بازی را تموم کردم
به نظر من هم مراقبت از اشلی خیلی اسونه
فقط کافیه یک گوشه بایستید که کسی نتونه از پشت بهتون حمله کنه و اشلی را ببره...همین
ولی عجب داستانی داشت...دمش گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam Fisher 11
12-02-2007, 16:49
اینم جواستیک های مخصوص این بازی :blink: :evil: :laughing: .البته خیلی ها قبلا دیدنشون ولی گفتم بد نیست دوباره بذارم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ardalan_zapata
12-02-2007, 21:23
من پریدم رو لوستر حالا چیکار کنم/؟؟؟

M.C.
12-02-2007, 22:13
اینم جواستیک های مخصوص این بازی :blink: :evil: :laughing: .البته خیلی ها قبلا دیدنشون ولی گفتم بد نیست دوباره بذارم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عجب جوی استیکی :wac: :wac: :wac: :weird:
حالا قیمتش چند هست ؟

اقا من یه جورایی گیج میزنم. آیا بازی رزیدنت اویل 4 برای پی سی به بازار اومده؟!؟!؟!؟؟! آخه من هر چی تو مغازه ها دنبالش گشتم نبود.

امروز رفتم توی بازار ( شیراز ) بازی بود
5 سی دی هم هست ولی Capcom هست که مفت هم گرونه ! :puke:

دوستان کسی نمی دونه UbiSoft کی میخواد این بازی رو بیرون بده ؟

M E H D I
12-02-2007, 22:21
امروز رفتم توی بازار ( شیراز ) بازی بود
5 سی دی هم هست ولی Capcom هست که مفت هم گرونه ! :puke:

دوستان کسی نمی دونه UbiSoft کی میخواد این بازی رو بیرون بده ؟

اون بازي اي كه يوبي سافت قرار هست بده هم مال Capcom هست. يوبي سافت فقط پخش مي كنه.
US
Release Date: Apr 2, 2007
Europe
Release Date: Feb 23, 2007
Australia
Release Date: Feb 22, 2006

M.C.
13-02-2007, 01:18
اون بازي اي كه يوبي سافت قرار هست بده هم مال Capcom هست. يوبي سافت فقط پخش مي كنه.
US
Release Date: Apr 2, 2007
Europe
Release Date: Feb 23, 2007
Australia
Release Date: Feb 22, 2006

چه بد خیال کردم یوبی سافت میخواد کاری کنه.
پس همشون یه گندی هستن! :sad:
آخه چه طور میشه با این گرافیک بازی کرد

ای کاش همه بازی ها گرافیک شون مثل گرافیک بازی های استدیو مونترال بود

M E H D I
13-02-2007, 01:24
چه بد خیال کردم یوبی سافت میخواد کاری کنه.
پس همشون یه گندی هستن! :sad:
آخه چه طور میشه با این گرافیک بازی کرد

ای کاش همه بازی ها گرافیک شون مثل گرافیک بازی های استدیو مونترال بود

گرافيكش اصلا بد نيست! اتفاقا خيلي هم خوب و واضح هست. يعني نسبت به بازيهاي ديگه اصلا كم نمياره. اما مشكل ما اينه كه گرافيك اين نسخه كامپيوتر از نسخه گيم كيوب و پلي استيشن 2 ضعيف تر هست.

sa3er
13-02-2007, 11:17
دوستان به نظر میاد این نسخه قاچاقی بیرون درز کرده.

دلایل:
- شرکت CAPCOM اخیرا اصلا دشمن خونی PC شده.
- در وب سایتهای شرکت CAPCOM نسخه ای از این بازی برای PC عرضه نشده. اصلا یعنی همچین چیزی وجود نداره. و این بازی رو فقط برای PS2 و CG ارائه کرده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tsPage&Env=BASE&Locale=en_US&SiteID=capcomus&keywords=resident

همه یا برای PS2 هست یا GC

یکی گفت این بازی اتفاقی به بیرون درز کرده و این نسخه دست نخورده تبدیل شده ای هست که قرار بود روش کار بشه و بعد برای PC عرضه بشه.

M.C.
13-02-2007, 11:40
دوستان به نظر میاد این نسخه قاچاقی بیرون درز کرده.

دلایل:
- شرکت CAPCOM اخیرا اصلا دشمن خونی PC شده.
- در وب سایتهای شرکت CAPCOM نسخه ای از این بازی برای PC عرضه نشده. اصلا یعنی همچین چیزی وجود نداره. و این بازی رو فقط برای PS2 و CG ارائه کرده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tsPage&Env=BASE&Locale=en_US&SiteID=capcomus&keywords=resident

همه یا برای PS2 هست یا GC

یکی گفت این بازی اتفاقی به بیرون درز کرده و این نسخه دست نخورده تبدیل شده ای هست که قرار بود روش کار بشه و بعد برای PC عرضه بشه.

پس باید منتظرشیم تا UbiSoft بده تو بازار

Ali-Bahal
13-02-2007, 12:10
با این پچ بازی را با موس انجام دهید امیدوارم تکراری نباشه چون چند روزی نبودم:blush:

دانولد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون از سایت تکین

این پچ مشکلی نداره
من نمی دونم چرا شماها توش گیرید!؟!؟؟

آرش-19
13-02-2007, 12:17
به نظر من اصلا خودتونو علافه یوبی سافت نکنید
اگه بازی Dmc3 رو نصب کرده باشید میبینید که یوبی چه گندی به
بازی زده بود .در ضمن یوبی حتی گیم پلی بازی رو دریت کنه که بتونی با موس بازی کنی.
از نظر گرافیک نه تنها چیزی کم نداره بلکه عالیه اگه شما کارت گرافیکی
خوب داری رزیولوشن رو ببر بالا ببین چه میکنه.........
فقط نسبت به کونسول ها افکت هاش کم شده که قابل تحمله و بازیش
لذت بخش.
برید بگیرید حال کنید.

M.C.
13-02-2007, 12:35
سلام !
الان توی سایت یکی از شرکت ها بودم که اول اسمش با (S) شروع میشه :biggrin:
5 تا سی دی هست که مشکل مواس هم حل شده ( حتما پچ گذاشته توش )
ولی جالب این بود که عکس ResidentEvil 4 پایینش آرم UbiSoft خورده بود! :blink:
جدیدا این بازی رو گذاشته !

به نظرتون این همون نسخه ی UBi هست ؟

---------------------------------------------------------
من نگفتم بازی های Ubi همشون خوب هستن>>
مونترال رو گفتم !
شما باید به استدیو توجه کنید بیشتر
یه استدیو مثل مونترال که دیگه جای حرف نداره >> همه میدونن که بازی هاش شاهکار هست

Ali-Bahal
13-02-2007, 12:36
سریال نامبر این بازی برای تکین و پردیس توش نبود من می زارم شاید کسی نیاز داشته باشه:
bh82220691119281

آرش جان دسته شما هم درد نکنه یوبی سافت گند زده!
اصلا اگر یوبی نبود تو نمیتونستی اسم این بازی را روی pc ببینی و باید تو کفش برای ps2 میماندی

باشه شما اینجوری قضاوت کنید
اما یوبی بهترین شرکت سازنده هست دلیل هم دارم

Oracle_Eldorado
13-02-2007, 13:03
آره والا خیلی گرافیکش خوب هستش .
ساسر جان منم شک دارم چون معمولا خارجی ها بزرگی اول هر اسم یا کلمه اول هر جمله رو درست مینویسند مثلا در اول بازی نوشته biohazard که باید Biohazard نوشته بشه .
علی باهات موافقم . کسی قدر UBI رو نمیدونه ! اصلا انسان تا وقتی چیزی رو از دست نده قدرش رو نمیدونه ...
M.C جان ممکنه خودش آرمش رو زده باشه این پایین . چون هنوز نیومده از طرف UBI
آقا آرش هر بازی که تبدیل میشه گرافیکش هم عوض میشه .

reza_17173
13-02-2007, 13:14
گرافیک بازی خیلی مسخرس. حتی با رزولیشن بالا. دوستانی که هنوز این بازی رو انجام ندادن بهتره دنبالش هم نباشن. یا منتظر نسخه UbiSoft باشن و ببینن ایا گرافیک تغییر کرده یا دنبال یه PS 2 باشن تا لذت ببرن.
حرف ما رو قبول کنین. ما 10 سال evil بازی می کنیم. دیگه خود دانید...

Ali-Bahal
13-02-2007, 13:22
آره والا خیلی گرافیکش خوب هستش .
ساسر جان منم شک دارم چون معمولا خارجی ها بزرگی اول هر اسم یا کلمه اول هر جمله رو درست مینویسند مثلا در اول بازی نوشته biohazard که باید Biohazard نوشته بشه .
علی باهات موافقم . کسی قدر UBI رو نمیدونه ! اصلا انسان تا وقتی چیزی رو از دست نده قدرش رو نمیدونه ...
M.C جان ممکنه خودش آرمش رو زده باشه این پایین . چون هنوز نیومده از طرف UBI
آقا آرش هر بازی که تبدیل میشه گرافیکش هم عوض میشه .

ممنون خوشم اومد;)

راستی من قبلا اشتباه گفتم
biohazard نسخه ژاپنی هست
Resident Evil نسخه آمریکایی

البته من چند روزی نبودم نمی دونم کسی اشتباهم را گفت یا نه

Ali-Bahal
13-02-2007, 13:24
من گفته بودم این دو تا فرق دارند
اینها مثل این هستند

Wining Eleven
PES

M.C.
13-02-2007, 14:20
مهدی جاااااااااااااااااااااااا ااااااااان
کجایی !:biggrin:

نسخه ی Ubi الان توی بازار ایران هست یا دارن گول میزنن شرکت ها :ohno:

H A M E D
13-02-2007, 14:26
اين بازي هيچ مشكلي نداره!! به نظر من اگر خيلي گرافيك بالا دوست داريد بريد و به خاطر اين بازي و بازي هاي بعدي كه ميان يه دويست تومني بزارين كنار يه گرافيك توپ بگيريد يه حالي ببرين! اين بازي هم مثل Nfs اگر تو سيستم پايين بازي بشه گرافيكش كم هست ولي اگر سيستمتون بالا باشه ميتونين بهترين گرافيك رو ببينيد. تازه اين هم يكي از خوبي هاش هست وگرنه اگر وقتي مي خواستيد بازي رو اجرا كنيد پيغام ميداد كه گرفيكتون كم هست و نمي دونم از اين جور حرفا اونوقت چي؟ من روي دوتا سيستم كه دارم با هم مقايسه كردم و فهميدم كه دنيا دست كيه!!! گرافيكش خوبه انقدر ايراد نگيريد.
قربون همه شما... :)

M E H D I
13-02-2007, 14:34
مهدی جاااااااااااااااااااااااا ااااااااان
کجایی !:biggrin:

نسخه ی Ubi الان توی بازار ایران هست یا دارن گول میزنن شرکت ها :ohno:

نه خير يوبي سافت هنوز عرضه نكرده بازي رو! اين عكس هم به دليل اينكه قشنگترين Boxshot موجود هست همه از اون استفاده مي كنن:

در مورد اينكه اين نسخه همينجوري درز كرده بيرون موافق نيستم. Capcom كلا چون الان بازي براي PC نميسازه كلا قسمت PC رو تو سايتش حذف كرده. EA و UBI هم شركتهاي كوچيكي نيستن كه بازي اي كه غيرقانوني پخش شده باشه رو توي ليست بازيهاشون قرار بدن.

در مورد اين كه Ubisoft بهترين شركت بازيسازي دنيا هست هم هيچ شكي نيست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif من غير از چند تا بازي مثل Tomb Raider يا PES يا Metal Gear بازيهاي هيچ شركتي رو بازي نمي كنم! باور كنين همه ميگن چرا تو هر بازي اي رو باز مي كني اولش آرم يوبي سافت مياد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam Fisher 11
13-02-2007, 14:41
گرافیک بازی خیلی مسخرس. حتی با رزولیشن بالا. دوستانی که هنوز این بازی رو انجام ندادن بهتره دنبالش هم نباشن. یا منتظر نسخه UbiSoft باشن و ببینن ایا گرافیک تغییر کرده یا دنبال یه PS 2 باشن تا لذت ببرن.
حرف ما رو قبول کنین. ما 10 سال evil بازی می کنیم. دیگه خود دانید...

چقدر به گرافیک این بیچاره گیر میدین. خب معلومه در حد و اندازه های RS:V یا SPC نیست ولی نباید با اینها مقایسه اش کنین . این بازی بهترین بازی نسل قبلی از نظر گرافیک . اینی که من بازی میکنم گرافیک خوبی داره(بافت،مه،تخریب و...) حالا نمی دونم شاید مال شما ایرادی چیزی داره.

shepesh
13-02-2007, 14:44
این بازی مشکل داره یا سیستم من همون اول کاری هنگ می کنه...

M E H D I
13-02-2007, 14:46

در حالت FullScreen بازي نكنين مشكل حل ميشه.

reza_17173
13-02-2007, 14:50
جناب hamedsw یا sam fisher مگه شماها با چه گرافیکی بازی می کنین که انقدر راضی هستین؟ گرافیک من GeForce 7300 با 512 mb مموری هستش. CPU من َAMD 3600 دو هسته ای و با رم 1GB هست. ولی گرافیک بازی از نطر من حتی قابل مقایسه با Resident Evil 2 هم نیست. من که از رو دستگام پاکش کردم.

Ali-Bahal
13-02-2007, 14:53

بازی مشکلی نداره مطمئنا مشکل از سیستم شما هست

D@VoOd
13-02-2007, 15:07
من در روزنامه خواندمResident Evil 4 بر خلاف Resident Evil 3 دارای هوش مصنوعی است که بازی را زیباتر کرده درسته یا نه

sa3er
13-02-2007, 15:16
...
باکس Dvd با آرم فقط capcom
چیزی که من الان خودم استفاده کردم برای Dvd هایی که برای مشتریها زدم.

Ali-Bahal
13-02-2007, 15:21
درسته

کدوم روزنامه؟ کلیک جام جم یا همشهری؟ یا چیز دیگری؟

Ali-Bahal
13-02-2007, 15:29
...
باکس Dvd با آرم فقط capcom
چیزی که من الان خودم استفاده کردم برای Dvd هایی که برای مشتریها زدم.

جون.........

متوجه منظور شما نشدم؟

موفق باشید

rsh
13-02-2007, 15:43
دوستان من دیروز این بازی رو در یک dvd گرفتم البه بازی با اسم رزدینت اویل نبود بنام بیو هازارد 4 بود با گرافیگ کاملا مزخرف البته من این بازی رو در ps2 دیده بودم همون بازیه البته با گرافیگ مزخرف یک ضد حال به تمام معنا بود
حتی روند بازی game play هم خوب نبود برخلاف سه سری قبلی که یکی از دیگری هیجان انیگز تر بود بخصوص اویل 3 با ان گرافیگ عالیش این بازی خیلی اشغاله این ایده پول جمع کردن و شلیک به جعبه ها یا خرید مهمات از مرد سیاه پوش خیلی مزخرفه چه فکر میکردم چه شد من یکی اصلا خوشم نیامد باید ببینیم اویل 5 چه طوره

Phoenix
13-02-2007, 15:53
مثل اینکه اینجا بحث خوب یا بد بودن بازی خیلی گرمه
یکی پیدا میشه مارو راهنمایی کنه ؟
تو قلعه اونجائی که باید 4 تا تابلو مربوط به 6 تا قربانی رو مرتب کنیم، ترتیبشون چجوریه ؟
ممنون

Ali-Bahal
13-02-2007, 15:58
دوستان من دیروز این بازی رو در یک dvd گرفتم البه بازی با اسم رزدینت اویل نبود بنام بیو هازارد 4 بود با گرافیگ کاملا مزخرف البته من این بازی رو در ps2 دیده بودم همون بازیه البته با گرافیگ مزخرف یک ضد حال به تمام معنا بود
حتی روند بازی game play هم خوب نبود برخلاف سه سری قبلی که یکی از دیگری هیجان انیگز تر بود بخصوص اویل 3 با ان گرافیگ عالیش این بازی خیلی اشغاله این ایده پول جمع کردن و شلیک به جعبه ها یا خرید مهمات از مرد سیاه پوش خیلی مزخرفه چه فکر میکردم چه شد من یکی اصلا خوشم نیامد باید ببینیم اویل 5 چه طوره

اویل 5 نیومده و قراره سال 2008 ! برای کنسول ps3 بیاید

این بازی گرافیک فوق العاده و گیم پلی و..... بی نظیری خواهد داشت

H A M E D
13-02-2007, 16:02

دوست من فعلا
اين نقد بگير و دست از آن نسيه بدار!

حالا اينو بازي كن خوبه بابا به خدا! اصلا از مجا معلوم كه 5 هم داشته باشه ؟من كه باهاش حال مي كنم!
خوب بگذريم من كه تا اين بازي رو گرفتم.. ايويل 2 و 3 رو با تمام مرحله هاش بردم تا يكم كفم كمتر شد!! راضيم اين بازي هم عاليه! من مرده بازيهاي اين سبكيم...

M A T I N
13-02-2007, 16:05
رو Mx4000 اجرا میشه ؟

H A M E D
13-02-2007, 16:08
رو Mx4000 اجرا میشه ؟

نه فكر نمي كنم اجرا بشه چون اين چيپست shader رو ساپورت نمي كنه!

sa3er
13-02-2007, 17:52
مثل اینکه اینجا بحث خوب یا بد بودن بازی خیلی گرمه
یکی پیدا میشه مارو راهنمایی کنه ؟
تو قلعه اونجائی که باید 4 تا تابلو مربوط به 6 تا قربانی رو مرتب کنیم، ترتیبشون چجوریه ؟
ممنون

خیلی سادست.

4
3
1
2

OK

** اون نامه هایی که گه گاه تو بازی میگیرید مطالعه کنید و به تصاویرش هم دقت کنید تا برای حل معماها مشکلی نداشته باشید.

Maximillion
13-02-2007, 18:04
سلام دوستای عزیز
بعد از کلی بدبختی تونستم بازی رو گیر بیارم ولی برای اجرای اون
به مشکل برخوردم.نسخه ای که من گرفتم مال شرکت Giga است.
توی قسمت راهنمایی بازی نوشته که محتویات پوشه کرک رو توی محل بازی Past
کنید ولی هیچ پوشه کرکی توی سی دی ها نیست. :angry:
تازه مشکلم شروع شده !!!وقتی که میرم توی پوشه بازی دوتافایل به نامهای Game.exe و Luncher.exe
وجود داره وقتی دومی رو میزنم پیغام Dont Send میاد و بازی بسته میشه.
اولی رو که میزنم بازی اجرا میشه دو سه تا فیلم هم نشون میده ولی
وقتی میخواد فیلم بعدی رو نمایش بده اون رو رد میکنه و وارد بازی میشه مشکل اینجاست که
صفحه کاملا سیاه میشه و فقط صدای قدم زدن لئون میاد. :sad:

میگم ممکنه مشکل از سیستم باشه . اینم از مشخصات سیستم:
گرافیک Radeon 9250 و رم 256 .

اگه ممکنه محتویات پوشه کرک رو یه جا اپلود کنید تا دانلود کنم ببینم چی میشه
مشخصات سیستم رو هم یه نگاه بندازید ببینید چه جوریاست.
فقط تو رو خدا نگید سیستم نمیتونه بازی رو اجرا کنه !!!

منتظر نظرات شما عزیزان هستم

Oracle_Eldorado
13-02-2007, 18:09
فونیکس جان باید از سمت چپ ، اولین و سومی ، همچنین چهارمی و دومی باید عین عم باشند .

Oracle_Eldorado
13-02-2007, 18:20
عزیزم اولاً بگو گرافیکت چنده ؟ چون من از مدلهای ATI چیزی سرم نمیشه .
اگه صفحه سیاه هستش میتونی Gama مانیتور رو زیاد کنی . من کرک این بازی رو دارم ولی الآن باهام نیست . اگه دوستان تا 5 شنبه زحمتش رو نکشیدند واست میزارم . راستی CPU چنده ؟

M E H D I
13-02-2007, 18:22
سلام دوستای عزیز
بعد از کلی بدبختی تونستم بازی رو گیر بیارم ولی برای اجرای اون
به مشکل برخوردم.نسخه ای که من گرفتم مال شرکت Giga است.
توی قسمت راهنمایی بازی نوشته که محتویات پوشه کرک رو توی محل بازی Past
کنید ولی هیچ پوشه کرکی توی سی دی ها نیست. :angry:
تازه مشکلم شروع شده !!!وقتی که میرم توی پوشه بازی دوتافایل به نامهای Game.exe و Luncher.exe
وجود داره وقتی دومی رو میزنم پیغام Dont Send میاد و بازی بسته میشه.
اولی رو که میزنم بازی اجرا میشه دو سه تا فیلم هم نشون میده ولی
وقتی میخواد فیلم بعدی رو نمایش بده اون رو رد میکنه و وارد بازی میشه مشکل اینجاست که

اگه ممکنه محتویات پوشه کرک رو یه جا اپلود کنید تا دانلود کنم ببینم چی میشه
مشخصات سیستم رو هم یه نگاه بندازید ببینید چه جوریاست.

منتظر نظرات شما عزیزان هستم

آپلود كردم محتويات پوشه كرك رو ... البته بي سوادها نوشتن Crak !!!!!!

resume هم داره.

براي مشكل صفحه سياه هم جديدترين درايور كارت گرافيك رو بگيرين. شايد مشكل حل شد. البته اميدوارم.

Oracle_Eldorado
13-02-2007, 18:23
من با این سیستم 2 بار تمومش کردم !
یه بار با لیون و یه بار با آدا ! ( اینو بگم با آدا 5 مرحله هستش !)
CPU : 1.7 Celeron
VGA : 256MB 256B 5500 Geforce
Ram : 512 DdR1

H A M E D
13-02-2007, 18:50

سلام دوست خوبم!
فكر كنم يكي از مشكلاتت اول از همه كمبود رم باشه و دومي هم به قول آقا مهدي قديمي بودن درايور.. البته بگذريم كه 9250 فقط تا shader1.0 ساپورت ميكنه كه البته با دريافت درايور جديد مي توني مشكلت رو حل كني. البته اگر بتوني دانلودش كني چون يه مقدار حجمش زياد هست.. آدرس دانلود رو ندارم! از وقتي اين AMD لعنتي ATi رو خريده ديگه خوشم نمياد برم دنبال درايورهاش!

peyman18
13-02-2007, 19:35
سلام نظرتون در مورد اين جيه از تصاوير معلوم هست كه خيلي بهتر از اين نسخه كه الان اومده فرق ميكنه يعني خيلي گرافيك بهتر شده و نور پردازي به نظر خيلي بهتر شده:

در ضمن كسي ميدونه اين تفنگ بزرگ ليزري چجوري ميشه آورد؟ كد تقلبي چيزي نداره؟

ardalan_zapata
13-02-2007, 20:43
آقا تو رو خدا بگید چکار کنم وقتی که تو کلیسا می پزم رو لوستر وقتی می خواهم بپرم اونور میوفته زمین

MOHAMMAD2010
13-02-2007, 20:59
دوستان اگه میشه لطف کنین یه سایت معرفی کنین که Dvd این بازی رو انلاین بخرم

H A M E D
13-02-2007, 21:03
دوستان اگه میشه لطف کنین یه سایت معرفی کنین که Dvd این بازی رو انلاین بخرم

سلام همين سايت حاظر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برو صفحه اول لينك خريدش هست. اين كه ديگه كاري نداره منم ازش خريد كردم خيلي توپه .. عالي..

ardalan_zapata
13-02-2007, 21:18
دوستان کمکککککککککککککککککک الان اینجام

Maximillion
13-02-2007, 21:32
براي مشكل صفحه سياه هم جديدترين درايور كارت گرافيك رو بگيرين. شايد مشكل حل شد. البته اميدوارم.

سلام
دستت درد نكنه عزيز دارم دانلود ميكنم هنوز امتحان نكردم.راستي ميشه در مورد
اين بالايي يكم توضيح بدي من از سخت افزار زياد سر در نميارم.:blush:
از ابراز اميدواري تون هم ممنون

M E H D I
13-02-2007, 22:42
دوستان کمکککککککککککککککککک الان اینجام

توضيح بدين. من تا حالا فكر كنم دو بار به نقشه نگاه كردم كلا! از روي نقشه كه نميشه گفت.

سلام
دستت درد نكنه عزيز دارم دانلود ميكنم هنوز امتحان نكردم.راستي ميشه در مورد
اين بالايي يكم توضيح بدي من از سخت افزار زياد سر در نميارم.:blush:
از ابراز اميدواري تون هم ممنون

نمي دونم مي تونين داونلود كنين يا نه. 46 مگابايت هست:

جديدترين درايور براي Radeon 9250

kavoshm
14-02-2007, 09:05
آقا تورو خدا يه کی به ما بگه که اینی که ما خريديم همون اويل 4 هست يا نه؟
اینی که من گرفتم همه جاش نوشته biohazard 4
يه چيزه ديگه تو يکی از پست ها خوندم که يکی نوشته بود که با هر 2 نفر بازی رو تموم کرده
مگه ميشه دختررو انتخاب کرد؟
واسه من که فقط با مردست
چه جورياست؟ خدايي قاط زدم.

peyman18
14-02-2007, 10:22
سلام ميشه يكي به پست صحفه قبل من جواب همين صحفه قبل آخرين پست با تشكر مهمدي جان فكر كنم كاره خودت باشه.

H A M E D
14-02-2007, 10:55
سلام ميشه يكي به پست صحفه قبل من جواب همين صحفه قبل آخرين پست با تشكر مهمدي جان فكر كنم كاره خودت باشه.

سلام اون لينكي كه گذاشته بودي هم همين بازي هست هيچ فرقي هم نداره فقط اونو تو يوبي گذاشتن براي فروش!! تفنگ ليزي هم فكر كنم بعد از رفتن يكي دوبار تا آخر بتوني بخري!

peyman18
14-02-2007, 11:02
خيلي حيف شد آخه حتي تاريك ترين جايه بازي هم كه مثلا اشلي يا خوده لئون با چراق قوه ميرن ما بايد انگار زير نور ورزشگاه بريم و اين خودش خيلي از ترسناك بودن زيابي و كلا تنوع بازي رو گرفته حيف! يعني راهي نيست كه اين نوز پردازي درست بشه؟

ebru_gundes_206
14-02-2007, 12:33
آقا تورو خدا يه کی به ما بگه که اینی که ما خريديم همون اويل 4 هست يا نه؟
اینی که من گرفتم همه جاش نوشته biohazard 4
يه چيزه ديگه تو يکی از پست ها خوندم که يکی نوشته بود که با هر 2 نفر بازی رو تموم کرده
مگه ميشه دختررو انتخاب کرد؟
واسه من که فقط با مردست
چه جورياست؟ خدايي قاط زدم.

یه بار بازی تموم کنی با دختره میتونی بازی کنی

Oracle_Eldorado
14-02-2007, 13:59
Kavoshm جان ببين اين بازي Resident Evil 4 نميدونم كي ولي اسمش رو عوض كردند و كردن Biohazard 4 .
بهت قول ميدم از طرف Capcom نبوده چون اونا قوانين تايپ رو رعايت ميكنند ( در پست قبليم گفتم )
در مورد بازي كردن با دختره منظورم آدا بود كه وقتي يكبار ---- رو تا آخر ببري چند تا بازي آزاد ميشه .
يكيش بازي با آدا كه داستان رو كامل ميكنه . يكي ديگه هم آدا كه با لباس جديدش در منطقه نظامي شروع ميشه .
يكي ديگه هم با ---- هستش كه وقتي هست و بايد تند تند آدم بكشي و امتياز بگيري .

swastika
14-02-2007, 14:27
گرافيك بازي خيلي بده نه سايه اي نه نوري كسي دليلشو نميدونه؟
كارت من:geforce 7900gs
فكر نكنم مشكل از كارت باشه
به نظر شما driverرو updateبكنم درست ميشه؟

apoosh
14-02-2007, 16:14
کارت گرافیک من geforce mx4000 هستش. این بازی روی سیستم من بالا میاد که بخرمش؟

X_man
14-02-2007, 16:42
گرافيك بازي خيلي بده نه سايه اي نه نوري كسي دليلشو نميدونه؟
كارت من:geforce 7900gs
فكر نكنم مشكل از كارت باشه
به نظر شما driverرو updateبكنم درست ميشه؟

ربطی به کارت گرافیک نداره این بازی از PS2 به PC پورت (تبدیل) شده و خیلی از افکتها از بین رفته و گرافیک نسخه های PS2 و GC رو نداره...

در عکس زیر تفاوت ها رو میتونید مشاهده کنید.;)

فکر نمیکنم... کارت گرافیک هایی که Pixel Shader 2 به بالا رو پشتیبانی میکنند قادر به اجرای این بازی هستند.

ebru_gundes_206
14-02-2007, 17:11
دوستان برای اینکه از گرافیک بهتری تو بازی ایول 4 بهره ببرند بهتر این کاری رو که میگم انجان بدن البته احتمالا بیشترتون اینکارو کردین ولی برای کسایی که نکردن می گم :
اول : داخل محیط ویندوز رزولوشن رو روی 1024 -1280 تنظیم کنید
دوم : داخل منوی Setup بازی هم رزولوشن رو روی 1024 -1280 قرار دهید ...
دوستان من اینکار رو روی سیستم خودم انجام دادم نه تنها جزئیات بازی بهتر شد بلکه افکت هایی مثل مه هم بهتر شد
در ضمن Brightness مانیتور رو هم رو 40 الی 50 تنظیم کنید زیرا روشنایی زیاد مانیتور بازی رو از جذابیت میاندازد
در ضمن یه سوال هم داشتم تا جایی که من یادمه تو نسخه PS2 ما می تونستیم بازی رو در دو حالت Easy & Normal شروع کنیم ولی در نسخه PC چنین امکانی نداریم .. درسته !!!!

Oracle_Eldorado
14-02-2007, 18:21
آره بالا میاد . بستگی به CPU داره . مال شما چنده ؟
X_man این عکس ها رو خودت گرفتی ؟

دوستان برای اینکه از گرافیک بهتری تو بازی ایول 4 بهره ببرند بهتر این کاری رو که میگم انجان بدن البته احتمالا بیشترتون اینکارو کردین ولی برای کسایی که نکردن می گم :
اول : داخل محیط ویندوز رزولوشن رو روی 1024 -1280 تنظیم کنید
دوم : داخل منوی Setup بازی هم رزولوشن رو روی 1024 -1280 قرار دهید ...
دوستان من اینکار رو روی سیستم خودم انجام دادم نه تنها جزئیات بازی بهتر شد بلکه افکت هایی مثل مه هم بهتر شد
در ضمن Brightness مانیتور رو هم رو 40 الی 50 تنظیم کنید زیرا روشنایی زیاد مانیتور بازی رو از جذابیت میاندازد
در ضمن یه سوال هم داشتم تا جایی که من یادمه تو نسخه PS2 ما می تونستیم بازی رو در دو حالت Easy & Normal شروع کنیم ولی در نسخه PC چنین امکانی نداریم .. درسته !!!!
نه نداریم ! مجبوریم روی Normal بازی کنیم . زیاد سخت نیست . من الآن دارم روی Professional بازی میکنم .
یعنی اگه من این کارو بکنم درست میشه ؟! گرافیک الآنشم زیاد بد نیست ولی اگه میگی بهتر میشه یه امتحانی میکنیم ضرر نداره .

rsh
14-02-2007, 18:28
در نسخه pc من حالت اسان رو ندیدم فعلا داریم با این گرافیگ مزخرف بازی میکنیم
گرافیگ این بازی منو به یاد خانه مردگان 2 که به فارسی دوبله شده میاندازه
البته روند بازی بعد از امدن اشلی به بازی کمی بهتر شده اما در کل اصلا از بازی خوشن نیامد
در یکی از فرومهای خارجی این بازی رو با بازی cold fear یا همان ترس سرد مقایسه کرده بودن
من اون بازی رو هم انجام دادم که گرافیکش خیلی بهتر و جالبتر از این بازی بود و همچنین game play ان

ardalan_zapata
14-02-2007, 19:25
من چکار کنمممممممم تو کلیسا

X_man
14-02-2007, 19:32
من چکار کنمممممممم تو کلیسا

شما کجای کلیسا مشکل دارید؟

- میتونید عکس ازش بزارید؟!!!