PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

cyrus_ln
16-07-2007, 19:59
نه اشتباه شد. داستان نیست ولی اینو من بازی نکردم تا حالا. کسی بازی کرده؟

یه سوال دیگه ،نصب Patch 70M ای واسه گرافیک بازی، روش خاصی داره؟ اگه داره میشه یکی بگه چجوریه؟

صفحه 90 پست 895 رو بخون توضيح كامل در مورد نصب پچ داده شده.
پچ رو حتما نصب كن چون گرافيك رو واقعا بالا ميبره.

feryshad
16-07-2007, 21:01
ببخشيد

اين نسخه اي كه شما داريد بازي ميكنيد نسخه مخصوص Pc ـه ؟

يعني ميشه با موس و كيبرد بازي كرد؟

*PiNk PaNTHeR*
16-07-2007, 21:11
ببخشيد

اين نسخه اي كه شما داريد بازي ميكنيد نسخه مخصوص Pc ـه ؟

يعني ميشه با موس و كيبرد بازي كرد؟
نه.
یک Mouse Aim داره که بدرد خودش میخوره یک جورایی.
به نظر من با کیبرد راحت تره.

XirowN
16-07-2007, 21:14
این چه بازیهای که شما بازی میکنین اخه چیش خوبه این بازی ؟

*PiNk PaNTHeR*
16-07-2007, 21:20
البته آخرای عمرشه اما یک چیزی بوده که بعد از سه سال برای پی سی ایمپورت شده و بازهم فروش داشته.
با این گیم پلی مذخرفش برای پی سی بازهم 8 گرفته از Gs.

yellow storm
16-07-2007, 21:25
من چه طوري مي تونم سطح بازي رو تغيير بدم؟ يعني منظورم آسون نرمال و سخت بودن اون هست؟

XirowN
16-07-2007, 21:27
خیلی هم خوب داده بش
ایمپورت یا رزیلر ؟
مگه sql هستش ؟ :D

*PiNk PaNTHeR*
16-07-2007, 21:28
من چه طوري مي تونم سطح بازي رو تغيير بدم؟ يعني منظورم آسون نرمال و سخت بودن اون هست؟
وقتی که یک دور تموم کردی دور Professional که خیلی سخته ازاد میشه و از همون اول یک بازی جدید رو باید شروع کنید .

cyrus_ln
16-07-2007, 22:05

باز شروع شد.دوست عزيز خوب شما خوشت نمياد دليل بر اين نيست كه اين بازي بازي بديه.

خیلی هم خوب داده بش
ایمپورت یا رزیلر ؟
مگه sql هستش ؟ :D

اين كه گفتي يعني چي؟
من كه نفهميدم.

Oracle_Eldorado
16-07-2007, 23:06
باز شروع شد.دوست عزيز خوب شما خوشت نمياد دليل بر اين نيست كه اين بازي بازي بديه.

درسته . این بازی خودش کلی طرفدار داره . احتمالا شما این بازی رو با ترینر تموم کردی !

SH@kira
17-07-2007, 10:16
سلام
اونقدر ها از بازي ها و كد هاي تقلب سر در نميارم .
دنبال كد تقلب و رمز هاي بازي Resident Evil 3 -Nemesis بودم كسي مي تونه كمكم كنه .
چند صفحه از اين تاپيك رو خوندم ولي خيلي زياده نتونستم چيزي پيدا كنم .
بچه ها كسي هست رمزهاشو داشته باهش؟

cyrus_ln
17-07-2007, 11:38
سلام
دنبال كد تقلب و رمز هاي بازي Resident Evil 3 -Nemesis بودم كسي مي تونه كمكم كنه .

دوست عزيز اينجا كه جاش نيست.
تو تاپيك درخواست رمز , ترينر..... مطرح كن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yellow storm
17-07-2007, 22:16
سلام

تو مرحله هاي اوليه بازي كه لئون ميرسه به خط ريل راه آهن و دشمنها يه سنگ بزرگ پرت مي كنن پايين با كيبورد بايد كدوم دكمه ها رو بزنم تا لئون فرار كنه و له نشه؟!
خود بازي تو اون لحظه ميزنه دكمه ي 3 به سمت پايين ولي من متوجه نمي شم منظورش چيه؟!

*PiNk PaNTHeR*
17-07-2007, 22:31
تو مرحله هاي اوليه بازي كه لئون ميرسه به خط ريل راه آهن و دشمنها يه سنگ بزرگ پرت مي كنن پايين با كيبورد بايد كدوم دكمه ها رو بزنم تا لئون فرار كنه و له نشه؟!
خود بازي تو اون لحظه ميزنه دكمه ي 3 به سمت پايين ولي من متوجه نمي شم منظورش چيه؟!
3: Enter
1: Rctrl
5: Rshift
6: Lshift

esi_1981
17-07-2007, 23:03
صفحه 90 پست 895 رو بخون توضيح كامل در مورد نصب پچ داده شده.
پچ رو حتما نصب كن چون گرافيك رو واقعا بالا ميبره.

آقا ما هر کاری که گفته بود رو کردیم ولی وقتی میخوام پچ رو نصب کنم میگه :
No game requiring an update is installd on this computer!!!
حالا چه کنیم؟؟

راستی من اتون فیلمی که مل RE Zero بود رو دیدم. خیلی جالبه نحوه افتادن ویروس T دست وسکر و آمبرلا توش مشخص میشه. اگه اینترنت پرسرعت دارین حتما ببینید جالبه. تو youtube سرچ کنین میاره ، سه تا Part داره که باید هر سه رو ببینید.

maxeemo
18-07-2007, 03:42
سلام

پست *PINK PANTHER* رو که دیدین، اون جهت به سمت پایین یعنی که دکمه ی ذکر شده رو به سرعت و به طور متناوب فشار بدید.

Spaniuly
18-07-2007, 07:02
سلام

من به اندازه موهاي سرم اويل 3 رو بازي كردم ولي جايي براي كد تقلب نداره و اگه هم چيزي باشه بايد از روي مهارت كسب كني و معماهايي هم كه داره به غير از آخريش اكثرا ثابت هستند يا از سه چهار تا بيشتر نيست كه خودت ميتوني با يه كمي دقت همشو بدست بياري و بنويسي. بازم اگه جايي گير كردي بپرس

Oracle_Eldorado
18-07-2007, 18:25
من به اندازه موهاي سرم اويل 3 رو بازي كردم ولي جايي براي كد تقلب نداره و اگه هم چيزي باشه بايد از روي مهارت كسب كني و معماهايي هم كه داره به غير از آخريش اكثرا ثابت هستند يا از سه چهار تا بيشتر نيست كه خودت ميتوني با يه كمي دقت همشو بدست بياري و بنويسي. بازم اگه جايي گير كردي بپرس
اگه شما 3 بار بازی رو تموم کنی میتونی همه چی داشته باشی . ولی اگه اون کارت Umbrella رو بگیری دیگه کار تمومه ! راحت میشی .

cyrus_ln
18-07-2007, 18:55
آقا ما هر کاری که گفته بود رو کردیم ولی وقتی میخوام پچ رو نصب کنم میگه :
No game requiring an update is installd on this computer!!!
حالا چه کنیم؟؟

والا اين يكي رو ديگه نميدونم.ولي اين پيغام كه احتمالا خود شما هم متوجه شدي ميگه كه اين بازي در كامپيوتر شما به آپديت(پچ) نياز نداره .تنها چيزي كه ميشه حدس زد اينه كه پچ رو بازي نصبه.

من كه نمي دونم كد تقلب داره يا نه ولي وقتي جناب krauser ميگه خوب حتما نداره.
وقتي اين بازي رو نصب مي كني تو فلدر اصلي بازي 2 تا فايل اجرايي وجود داره كه يكيش بازي اصليه و ديگري يك جور زير بازي هست.در اين زير بازي شما مي توني 2 تا اسلحه كه يكيش rocket launcher هست و ديگري mini gun (نمي دونم اسمشو درست گفتم يا نه) رو با تير بينهايت بدست بياري.البته اسلحه m4 (بازم نمي دونم درست گفتم يا نه) همون اسله خودت با تير بينهايت رو هم مي توني بخري.و همچنين تير بينهايت براي تمام اسلحه ها.تمام اينها پولي هست كه هر دوري كه بازي رو تموم ميكني يك مقدار پول بدست مياري كه در نهايت مي توني همه اينها رو بخري.با اين اسلحه ها فكر نميكنم كه ديگه نيازي به كد تقلب يا ترينر داشته باشي.

esi_1981
18-07-2007, 21:53
والا اين يكي رو ديگه نميدونم.ولي اين پيغام كه احتمالا خود شما هم متوجه شدي ميگه كه اين بازي در كامپيوتر شما به آپديت(پچ) نياز نداره .تنها چيزي كه ميشه حدس زد اينه كه پچ رو بازي نصبه.

والا منم نمی دونم من که هیچ پچی نصب نکرده بودم فقط از اون کرک معروف استفاده می کردم که اونم قبل از نصب برداشتم .

yellow storm
18-07-2007, 22:04
پست *PINK PANTHER* رو که دیدین، اون جهت به سمت پایین یعنی که دکمه ی ذکر شده رو به سرعت و به طور متناوب فشار بدید.

3: Enter
1: Rctrl
5: Rshift
6: Lshift

سلام تو بخش اول رد شدم ولي بعد ميگه 5 و 6 : dodge كه ديگه متوجه نميشم.
در هر صورت با كيبورد سخته الان با جوي استيك مي خوام ادامه بدم !!

ولي تشكر

Spaniuly
19-07-2007, 08:16
براي اينكه خيال همه رو در مورد اين كليدهاي عكس العمل سرعتي راحت كنم اين مطلب را گذاشتم.
توضيح : شيوه من اينه كه با joystick بازي ميكنم و در زمان مورد نياز از كيبرد استفاده ميكنم، چون در حالت pro به هيچ وجه نميشه با joystick قسمت هايي كه نياز هست كليد هاي عكس العمل رو بزنيد، رد كرد.

ابتدا فايل setuptool را از داخل پوشه اصلي evil اجرا كنيد. بعد روي keyboard كليك كنيد تصويري به صورت زير باز ميشه. تنظيمات داخل دايره هاي قرمز را مانند تصوير وارد كنيد حالا در زمان مورد نياز به اين ترتيب عمل نماييد:

3 = Ctrl (راست)
4 = Shift (راست)
5 = x
6 = z

حالا وقتي كه بر روي تصوير مي نيويسه 3 شما با سرعت هر چه تمام كليد Ctrl (راست) رو بزنيد.
بعد اگه نوشت كليدهاي 3 و 4 رو بزنيد به سرعت كليدهاي Ctrl (راست) + shift (راست) رو با هم بزنيد.
ولي اگه نوشت كليدهاي 5 و 6 رو بزنيد به سرعت كليدهاي X + Z رو با هم بزنيد.

reza_17173
21-07-2007, 15:50
دوستان من پچی رو که مربوط به گرافیک دموهای بازی بود دانلود کردم. حجمش زیاد بود. بعد از نصب پچ کیفیت دموها افزایش پیدا کرد. اگه کیفیت فیلم ها یا همون دموهای بازی براتون مهمه این پچ رو دانلود کنین. این پچ به صورت تورنت با نام Resident Evil 4 PC Movie Patch 1.1.7 تو سایتهای دانلود موجوده.

cyrus_ln
21-07-2007, 17:29
دوستان من پچی رو که مربوط به گرافیک دموهای بازی بود دانلود کردم. حجمش زیاد بود. بعد از نصب پچ کیفیت دموها افزایش پیدا کرد. اگه کیفیت فیلم ها یا همون دموهای بازی براتون مهمه این پچ رو دانلود کنین. این پچ به صورت تورنت با نام Resident Evil 4 PC Movie Patch 1.1.7 تو سایتهای دانلود موجوده.

گرافيك(كيفيت) دمو ها و كلا هر نوع فيلمي رو به هيچ طريقي نميشه افزايش داد.

tom riddle
21-07-2007, 19:33
سلام.
من رزیدنت اویل رو نصب کردم و تو اجراش هم مشکل ندارم.
گرافیگ بازی و دمو ها همه خوبن.
ولی مشکلی که دارم اینه که هر وقت لئون وارد نقاط تاریک میشه تصویر به کلی سیاه میشه.
هیچ کدوم از زامبی ها رو نمیبینم و فقط بعضی وقت ها سایه ای از لئون رو میبینم.
تا حالا به هر روشی شده بازی رو ادامه دادم ولی الان به اونجایی رسیدم که یه نفر میره پشت دوشکا و بهم تیر میزنه
نمیتونم هیچکاری کنم.
آیا مشکلم حل شدنی هست.؟
128 mb گرافیک جی فورس اف ایکس
256 mb رم.

cyrus_ln
21-07-2007, 21:11
سلام.
من رزیدنت اویل رو نصب کردم و تو اجراش هم مشکل ندارم.
گرافیگ بازی و دمو ها همه خوبن.
ولی مشکلی که دارم اینه که هر وقت لئون وارد نقاط تاریک میشه تصویر به کلی سیاه میشه.
هیچ کدوم از زامبی ها رو نمیبینم و فقط بعضی وقت ها سایه ای از لئون رو میبینم.
تا حالا به هر روشی شده بازی رو ادامه دادم ولی الان به اونجایی رسیدم که یه نفر میره پشت دوشکا و بهم تیر میزنه
نمیتونم هیچکاری کنم.
آیا مشکلم حل شدنی هست.؟
128 mb گرافیک جی فورس اف ایکس
256 mb رم.

اينو چند صد بار گفتم يه بار ديگه هم ميگم :20:
این بازی روی کارت Geforce fx 5200 or ATI Radeon 9200 64 bit(مربوط به پهنای باند نه مقدار حافظه) دچار مشکل میشه.
رمت كه پايين هست كارت گرافيكت هم احتمالا 64 بيت هست چون من خودم با اين سيستمي كه گفتي بازي رو بدون هيچ مشكلي تموم كردم.

يه توضيح در مورد ور‍ژن آمريكايي بازي با چند تا عكس از محيط بازي من با اينكه پچ رو نصب كردم ولي بازي گرافيكش اينقدر تغييير نكرده.

reza_17173
21-07-2007, 21:48
گرافيك(كيفيت) دمو ها و كلا هر نوع فيلمي رو به هيچ طريقي نميشه افزايش داد.

چرا میشه. خب من افزایش دادم دیگه. یعنی یه پچ با حجم 1.6 GB رو باید دانلود کنین. بعد یه سری codec به نام ffdshow هم باید دانلود کنین و به یه صورت خاص تنظیمش کنین. با این کار یه جورایی باعث تغییر قالب دموها میشین.
من بعد از اینکه این کارا رو کردم آرم UbiSoft واسم اول بازی اومد در صورتی که قبلا" نمیومد. بعد از آرم UbiSoft هم یه سوال میاد که می پرسه می خواین از fddshow در این بازی استفاده شه یا نه. و وقتی گزینه Yes رو می زنم افزایش کیفیت دموها در بازی برام مشخص میشه.
حالا من اینجا یه دونه از دموها رو از شاخه Movie در اوردم و آپلود کردم شما ببینین بگین تغییر کرده یا نه:

البته فکر می کنم اینجا زیاد مشخص نباشه, چون fddshow در حین بازی عمل می کنه نه خارج از اون. حالا ممنون میشم شما این رو واسه آزمایش ببینین.

remigolian
21-07-2007, 21:49
با سلام به دوستان
ميشه بازيهاي پلي دو رو ببريم روي هارد كامپيوتر و با مبدل پلي دو آنها رو اجرا كرد
البته ما سي دي رام vcd هستش
و از يك از دوستان كه دي وي دي داره اونها رو به هارد خودم انتقال مي دهم
گفتم فقط اين جوري ميشه كاري كرد
با تشكر

maxeemo
22-07-2007, 02:12
با سلام به دوستان
ميشه بازيهاي پلي دو رو ببريم روي هارد كامپيوتر و با مبدل پلي دو آنها رو اجرا كرد
البته ما سي دي رام vcd هستش
و از يك از دوستان كه دي وي دي داره اونها رو به هارد خودم انتقال مي دهم
گفتم فقط اين جوري ميشه كاري كرد
با تشكر

بدون شک گروه سازنده ی PCSX2، تنها گروهی هستند که به جد مشغول ساخت مبدل PS2 هستند. بدون شک بهترین مبدل هم همینه که البته هنوز راه زیادی تا تکاملش باقی مونده. ولی سیستمی که می خواند خیلی وحشتناکه. با سیستم های معمولی بازی ها رو Slow motion و البته از اون هم بدتر اجرا می کنه.

سيد علي اطيابي
23-07-2007, 15:15
سلام سي دي بازي اويل 1 كه به صورت هارد و ايزي و نرمال است را از كجا تهيه كنم
سي دي موجود در بازار خاصيت هارد و ايزي و نرمال را ندارد
لطفا كمكم كنيد من 4 سال است دنبالش ميگردم
با تشكر

cyrus_ln
23-07-2007, 15:25
با تشكر

اصلا مطمعني كه evil 1 ورژن pc اين خاصيت رو داره.
من خودم چند ماه پيش اويل 1 رو گرفتم و هارد و ايزي و نرمال نداره فقط اول بازي ميتوني بين كريس و جيل يكي رو انتخاب كني.
حالا هارد و ايزي و نرمال رو مي خواي چي كار تو حالت عادي هم سخته.

Oracle_Eldorado
23-07-2007, 16:41
با تشكر
دوست من ، من یه سیدی دارم که هر 3 شماره ی اویل کنسول Ps1 داخلش هست .
یعنی اینکه نصبی هستش و میشه به راحتی بازی کرد . در مورد درجات سختی هم چیزی یادم نیست که داره یا نه .
اگه میخوای در خدمت هستم .

yellow storm
27-07-2007, 22:10
توي يه مرحله اويل 4 گير كردم.

وقتي اشلي رو نجات ميديم و به اونجا ميرسه كه توي يه كلبه هست و اين دشمنا از هر طرف حمله مي كنن كشتن همشون خيلي سخته.

راه ساده اي هست براي رد كردن اين مرحله؟

Ar@m
27-07-2007, 22:36
برات متاسفم
هیچ راه دیگه ای نیست انقدر باید بمیری که یاد بگیری!!!

Spaniuly
28-07-2007, 13:41
كي بود گفت كه mercenaries سخته ولي نه زياد. از بس اين قسمت رو بازي كردم پدرم در اومد(يعني باباي krauser ). بازم صد رحمت به بازيكن هاي ديگه با leon پنج تا ستاره اوردن غير ممكنه.
اگه كسي راه حلي ميدونه لطفا من رو هم بي نصيب نزاره. مخصوصا مرحله ايسلندي كه توي بازي اصلي هم هست و رئيسش هم يه نفره كه رگبار داره.

Oracle_Eldorado
28-07-2007, 16:05
توي يه مرحله اويل 4 گير كردم.

وقتي اشلي رو نجات ميديم و به اونجا ميرسه كه توي يه كلبه هست و اين دشمنا از هر طرف حمله مي كنن كشتن همشون خيلي سخته.

راه ساده اي هست براي رد كردن اين مرحله؟

ببین اول که باید در طبقه ی پایین بجنگی . اگه دیدی کم آوردی برو طبقه بالا . سعی کن راپله رو بگیری . یعنی کسی نیاد بالا . حواست به پنجره ها هم باشه . اگه باز هم دیدی کم آوردی برو یه گوشه رو بگیر ( یعنی از پشت سر نخوری ) بعد اون موقع بزن . از اشلی هم خیالت راحت به اون هیچ صدمه ای نمیرسه .

Ar@m
28-07-2007, 23:58
كي بود گفت كه mercenaries سخته ولي نه زياد. از بس اين قسمت رو بازي كردم پدرم در اومد(يعني باباي krauser ). بازم صد رحمت به بازيكن هاي ديگه با leon پنج تا ستاره اوردن غير ممكنه.
اگه كسي راه حلي ميدونه لطفا من رو هم بي نصيب نزاره. مخصوصا مرحله ايسلندي كه توي بازي اصلي هم هست و رئيسش هم يه نفره كه رگبار داره
آره دیگه سخته اما نه زیاد!
اتفاقا فقط هم با لیون می چسبه چون با بقیه آسون می شه بخصوص با کراوزر که راحت می شه 5 ستاره آورد
من انقدر بازیش کردم که حتی اون گنده بک اره برقی بدست دیگه برام آب خوردن شده !!! آخرین باز همین دیروز کشتمش کاش رزیدنت 5 زودتر بیاد دیگه حوصله ام سر رفته

maxeemo
29-07-2007, 01:41
اگه كسي راه حلي ميدونه لطفا من رو هم بي نصيب نزاره. مخصوصا مرحله ايسلندي كه توي بازي اصلي هم هست و رئيسش هم يه نفره كه رگبار داره.

من گفتم، دوست عزیزمون Ar@m این زیر توضیح کامل دادن.

آره دیگه سخته اما نه زیاد!
اتفاقا فقط هم با لیون می چسبه چون با بقیه آسون می شه بخصوص با کراوزر که راحت می شه 5 ستاره آورد
من انقدر بازیش کردم که حتی اون گنده بک اره برقی بدست دیگه برام آب خوردن شده !!! آخرین باز همین دیروز کشتمش کاش رزیدنت 5 زودتر بیاد دیگه حوصله ام سر رفته

خیلی سخته اما نه بسیار سخت، LEON هم در بازی از بهترین شخصیت هاست. یه کم سعی کنی به نتیجه می رسی.

bache pooldar
29-07-2007, 02:41
سلام به همه
من 4 بار رزيدنت 4 را تا آخر برده ام بار اول يك راكت لانچر داد اما بعد از اون ديگه هيچي نداد ميشه بگيد در راند چندم دوباره يك اسلحه ي جديد ميدن.

maxeemo
29-07-2007, 02:56
سلام به همه
من 4 بار رزيدنت 4 را تا آخر برده ام بار اول يك راكت لانچر داد اما بعد از اون ديگه هيچي نداد ميشه بگيد در راند چندم دوباره يك اسلحه ي جديد ميدن.

یک دور بازی اصلی در سطح مهارت Normal

Infinite Launcher + Matilda برای LEON در بازی اصلی

یک دور بازی اصلی در سطح مهارت Professional

P.R.L. 412 برای LEON در بازی اصلی

یک دور زیر بازی اصلی Ada با نام Separated ways یا همون The another order

Chicago typewriter برای LEON در بازی اصلی

یک دور زیر بازی Ada the spy

Chicago typewriter برای Ada در زیر بازی اصلی Separated ways

کسب Ranking پنج ستاره در زیر بازی The mercenaries توسط تمامی کاراکترها

Hand cannon برای LEON در بازی اصلی

yellow storm
29-07-2007, 20:43
ببین اول که باید در طبقه ی پایین بجنگی . اگه دیدی کم آوردی برو طبقه بالا . سعی کن راپله رو بگیری . یعنی کسی نیاد بالا . حواست به پنجره ها هم باشه . اگه باز هم دیدی کم آوردی برو یه گوشه رو بگیر ( یعنی از پشت سر نخوری ) بعد اون موقع بزن . از اشلی هم خیالت راحت به اون هیچ صدمه ای نمیرسه .

آره راه حل همين بود. يه چند بار كه نردبون ها رو ميندازي و يه كم كه طبقه بالا مي جنگي پشيمون ميشن بر مي گردن :31:

البته بين راه پله ها خوب نيست همون اين كه اول طبقه اول بجنگي بعد يه كم بعد بيام طبقه دوم مقاومت كني تموم ميشه مرحله.

به هر حال مرسي

capitan black
29-07-2007, 21:02
واقعا بازيه قشنگيه.من دو باره دارم بازيش ميكنم.دوستان توي دموي بازي يه اسلحه نشون ميده كه فكر كنم ليزريه.من هر چي گشتم پيداش نكردم.ميتونيد كمكم كنيد؟

Ar@m
29-07-2007, 22:06
شما باید بازی رو در حالت پروفشنال یه بار تموم کنی بعد این اسلحه رو بهت می ده

capitan black
30-07-2007, 01:58
شما باید بازی رو در حالت پروفشنال یه بار تموم کنی بعد این اسلحه رو بهت می ده
مرسي دوست عزيز.من يه بار رو easy رفتم يه بار رو نرمال .

Spaniuly
30-07-2007, 07:03
یک دور بازی اصلی در سطح مهارت Normal

Infinite Launcher + Matilda برای LEON در بازی اصلی

یک دور بازی اصلی در سطح مهارت Professional

P.R.L. 412 برای LEON در بازی اصلی

یک دور زیر بازی اصلی Ada با نام Separated ways یا همون The another order

Chicago typewriter برای LEON در بازی اصلی

یک دور زیر بازی Ada the spy

Chicago typewriter برای Ada در زیر بازی اصلی Separated ways

کسب Ranking پنج ستاره در زیر بازی The mercenaries توسط تمامی کاراکترها

Hand cannon برای LEON در بازی اصلی

فقط همين ها هستن ديگه چيز ديگه اي نداره. مثلا تمرين تيراندازي چطور؟

آقا بالاخره mercenaries رو هم تموم كردم. عجب جايزه اي هست اين handcannon البته فكر كنم همون مگنوم خودمون باشه. وقتي ميخوايي بخريش يارو بهت ميگه : اون رو واسه چي ميخوايي. ميخوايي بري شكار فيل!
اين هم مدرك :

وقتي با اشلي بازي ميكنيم يه جايي هست كه بايد يه پازل رو مرتب بكنيم. ميدونم همه ماشاالله استاد سوپرگيمر هستند ولي محض اطلاع برخي ها كه تازه وارد هستن يه راه حل ساده بلدم به شما هم ميگم.
روش كار : اولين تكه اي رو كه حركت ميدين همون تكه اصلي وسط هست (بعدش ديگه بهش دست نميزنين)
بعدش تكه هاي كناري رو به طور ساعت گرد تقريبا يك و نيم دور جابه جا ميكنين تا شكل كامل بشه. اگه دقت كنين توي خود بازي هم روي قاب كناري پازل فلش هاي كوچولوي سفيد و سياه جهت حركت تكه ها رو مشخص كرده.

maxeemo
30-07-2007, 20:13
فقط همين ها هستن ديگه چيز ديگه اي نداره. مثلا تمرين تيراندازي چطور؟

تا جایی که من اطلاع دارم، تمرین تیراندازی فقط امتیاز می ده و چند ماکت که نمی دونم به درد می خورن یا نه؟

Alireza.M67
31-07-2007, 00:02
دمتون گرم .
پدر این بازی رو دراوردید .
بابا جان بسه دیگه اویل 5 داره میاد .

Oracle_Eldorado
31-07-2007, 00:57
دمتون گرم .
پدر این بازی رو دراوردید .
بابا جان بسه دیگه اویل 5 داره میاد .

تا وقتی Evil 5 نیاد ما همینطوری این بازی رو تجزیه میکنیم !

Viren
31-07-2007, 01:27
Evil 5 برای PC نمیاد.
اگه هم بیاد.رو اکثر سیستم ها جواب نمیده.

yellow storm
31-07-2007, 01:46
تا جایی که من اطلاع دارم، تمرین تیراندازی فقط امتیاز می ده و چند ماکت که نمی دونم به درد می خورن یا نه؟

تجزيه گران محترم :31::31::27: مي گم من آخر اون بخشي كه بعدش اشلي رو دوباره مي گيرن(گير مي كنه به چنكگاي ديوار) قبلش يه دونه فروشنده هست و يه دستگاه تايپ اون بغل يه جايي براي مسابقه تير اندازي هست من برنده شدم يه دونه جايزه و 3000 امتياز ولي بهم نداد امتياز و جايزه رو؟:19:

maxeemo
31-07-2007, 03:11
تجزيه گران محترم :31::31::27: مي گم من آخر اون بخشي كه بعدش اشلي رو دوباره مي گيرن(گير مي كنه به چنكگاي ديوار) قبلش يه دونه فروشنده هست و يه دستگاه تايپ اون بغل يه جايي براي مسابقه تير اندازي هست من برنده شدم يه دونه جايزه و 3000 امتياز ولي بهم نداد امتياز و جايزه رو؟:19:

به این راحتی ها نیست... من تو یک بازی سه-چهار بار امتیاز حد نصاب رو گرفتم ولی چیزی نصیبم نشد...:41:

اما.............

با آزاد کردن و کسب تمام در بطری ها شما 150,000 امتیاز بدست میارین...

تعدادی از در بطری های آزاد شده رو در زیر می بینید:

Spaniuly
31-07-2007, 07:25
به این راحتی ها نیست... من تو یک بازی سه-چهار بار امتیاز حد نصاب رو گرفتم ولی چیزی نصیبم نشد...:41:

اما.............

با آزاد کردن و کسب تمام در بطری ها شما 150,000 امتیاز بدست میارین...

تعدادی از در بطری های آزاد شده رو در زیر می بینید:

عزيزم تعدادي به درد هيچ كس نميخوره اول برو كامل كن بعد بيا :21:

Spaniuly
31-07-2007, 08:45
نام بازي : تمرين هدف گيري (Target Practice)
قوانين بازي :
1. با كسب امتياز بالاي 3000 جايزه دريافت كنيد.
2. زدن كله هدف‌ها امتياز بيشتري دارد. (زن‌ها 200 و مردها 100)
3. در صورتي كه پنج هدف را به طور متوالي و بدون خطا بزنيد، هدف سالازار كه داراي امتياز زيادي است (500) ظاهر خواهد شد.
4. زدن اشلي موجب كم شدن امتيازتان خواهد شد. (1000-)

جايزه‌ها :
1. در هر دور بازي فقط يك Bottle Cap مي‌توانيد به عنوان جايزه دريافت كنيد.
2. Bottle Cap هاي ويژه را مي‌توانيد به دو صورت به دست آوريد. يا تمام هدف‌هاي چوبي (25تا) را بزنيد (البته به غير از اشلي) و يا اينكه امتيازي بالاي 4000 بياوريد.
3. به طور كلي در بازي 24تا Bottle Cap وجود دارد. هر بار كه وارد يك Shooting Range جديد مي‌شويد 6 تا از اين Bottle Cap ها در دسترس خواهند بود.

پاداش ويژه :
1. هر بار كه يك رديف را روي پايه Bottle Cap كامل كنيد، پاداش دريافت خواهيد كرد.
2. از آنجا كه 4 رديف بر روي پايه Bottle Cap وجود دارد، پس چهار دفعه مي‌توانيد پاداش دريافت كنيد.
نكته آخر اينكه Bottle Cap هايي را كه برنده شده‌ايد مي‌توانيد در قسمت Key/Treasures مشاهده نماييد.

Spaniuly
31-07-2007, 08:52
من چند تا سوال داشتم لطفا كمكم كنيد :
1. به طور كلي چند تا لباس براي اشلي وجود داره؟(فقط تعداد لطفا)
2. چند تا اسلحه اضافي ميشه دريافت كرد؟(فقط تعداد لطفا)
3. چرا براي ada نميشه اسلحه تقويت كرد؟
4. كسي هست بازي رو بدون save تموم كرده باشه و آيا جايزه اي داره؟
5. كسي هست كه درصد هدف گيري كل مراحلش 100 درصد باشه و آيا جايزه اي هم داره؟
6. چرا توي تمرين هدف گيري كله زن‌ها بيشر از كله مردها مي‌ارزه؟(اين نكته واسم خيلي مبهمه) :31:

با تشكر از كمك تان

*PiNk PaNTHeR*
31-07-2007, 09:57
دوستان کرک Euro Fixed که گرافیک رو میبره بالا ندارید؟

من چند تا سوال داشتم لطفا كمكم كنيد :
1. به طور كلي چند تا لباس براي اشلي وجود داره؟(فقط تعداد لطفا)
2. چند تا اسلحه اضافي ميشه دريافت كرد؟(فقط تعداد لطفا)
3. چرا براي ada نميشه اسلحه تقويت كرد؟
4. كسي هست بازي رو بدون save تموم كرده باشه و آيا جايزه اي داره؟
5. كسي هست كه درصد هدف گيري كل مراحلش 100 درصد باشه و آيا جايزه اي هم داره؟
6. چرا توي تمرين هدف گيري كله زن‌ها بيشر از كله مردها مي‌ارزه؟(اين نكته واسم خيلي مبهمه)

1- بجز لباس اصلی 2تا.
2 -6تا
3- به نظر میشد؟
4- هووووم؟
5- ماکسیمو نوشته بالا.
6- احتمالا چون کله هاشون کوچیکتره. شایدم کپکام ضد فمنیسته:31:

yellow storm
31-07-2007, 11:44
آقا مرسي

الان اينها دوتاش رو من گرفتم اين در بطري ها رو بعد به چه دردي مي خوره يعني بايد بفروشيم؟

maxeemo
31-07-2007, 18:48
عزيزم تعدادي به درد هيچ كس نميخوره اول برو كامل كن بعد بيا :21:

عزیز اشتباه گرفتی، من که نگفتم اینا رو من گرفتم، این عکس رو از اینترنت پیدا کردم و گذاشتم. در ضمن خودم نه حوصلشو دارم نه علاقشو که بخوام این در بطری ها رو بگیرم.

yellow storm
31-07-2007, 22:22
آقا مرسي

الان اينها دوتاش رو من گرفتم اين در بطري ها رو بعد به چه دردي مي خوره يعني بايد بفروشيم؟

من يه رديف پر كردم 15000 امتياز داد !!! بازم غنيمت بود خودش :31::27:

leon scott kendy
01-08-2007, 15:55
من تا مرحله 2/3 رفتم با یدونه سیو و زمان 2ساعت و 45 دقیقه و هیچی از زمین برنداشتم خونم هم کم نشد و رمزی هم نزدم
خیلی حال میده کی می آید اویل رو رو خط پرفشنال با هم تموم کنیم

:21:

Oracle_Eldorado
01-08-2007, 17:08
من تا مرحله 2/3 رفتم با یدونه سیو و زمان 2ساعت و 45 دقیقه و هیچی از زمین برنداشتم خونم هم کم نشد و رمزی هم نزدم
خیلی حال میده کی می آید اویل رو رو خط پرفشنال با هم تموم کنیم

یعنی حتی یک ذره از خونت هم نرفته ؟!
غیر ممکنه . اون دست راست سالازار کمه کم 2 دست بهت میزنه !
عزیزم پروفشنال که زیاد سخت نیست . فقط یکمی قول هاش اذیت میکنن .

Spaniuly
02-08-2007, 06:50
عزیز اشتباه گرفتی، من که نگفتم اینا رو من گرفتم، این عکس رو از اینترنت پیدا کردم و گذاشتم. در ضمن خودم نه حوصلشو دارم نه علاقشو که بخوام این در بطری ها رو بگیرم.

فدات بشم. من منظوري نداشتم همينجوري يه چيزي گفتم شما ببخشيد. خوب چي كار كنم كراوزر هستم ديگه دست خودم نيست.:46:

leon scott kendy
02-08-2007, 11:46
یعنی حتی یک ذره از خونت هم نرفته ؟!
غیر ممکنه . اون دست راست سالازار کمه کم 2 دست بهت میزنه !
عزیزم پروفشنال که زیاد سخت نیست . فقط یکمی قول هاش اذیت میکنن .

یه کاری می تونی بکونی که نزنت بعدم من خونم کم شد ولی تا اونجا هیچ گاهی رو نخوردم و هیچ چی رو از زمین برنداشتم دیگه فقط شام بود منم مجبور شدم سیو کنم وگر نه تا آخر بازی رفتم حلا دنبال کسی هستم که بیاید و باهم تمومش کنیم این جوری راستی رو نرمال بعدشم دفعه پیش ائن تفنگه رو آاد کرده بود مسلسله رو می گم

رو پرفشنالشو کی تموم کرده

cyrus_ln
02-08-2007, 11:57
یه کاری می تونی بکونی که نزنت بعدم من خونم کم شد ولی تا اونجا هیچ گاهی رو نخوردم و هیچ چی رو از زمین برنداشتم دیگه فقط شام بود منم مجبور شدم سیو کنم وگر نه تا آخر بازی رفتم حلا دنبال کسی هستم که بیاید و باهم تمومش کنیم این جوری راستی رو نرمال بعدشم دفعه پیش ائن تفنگه رو آاد کرده بود مسلسله رو می گم

رو پرفشنالشو کی تموم کرده

من كه واقعا نفهميدم چي گفتي!!!!:13:

Spaniuly
04-08-2007, 07:42
آقا يه پيشنهاد توپ :
چند نفر موافق هستند كه فايل هاي بازي اصلي رو ترجمه كنيم.
به طور كلي 30 تا فايل وجود داره. البته كار سختي نبايد باشه حتي من خودم هم به تنهايي ميتونم اين كار رو بكنم ولي كار دسته جمعي يه حال ديگه اي داره. به علاوه با اين كار خيلي از نكات مبهم واسمون روشن ميشه.
بهر حال اگه پنج نفر باشه كه موافق باشن با من ميشيم شش تا واسه هر كدوم 5 تا فايل ميرسه.

cyrus_ln
04-08-2007, 08:31
آقا يه پيشنهاد توپ :
به طور كلي 30 تا فايل وجود داره. البته كار سختي نبايد باشه حتي من خودم هم به تنهايي ميتونم اين كار رو بكنم ولي كار دسته جمعي يه حال ديگه اي داره. به علاوه با اين كار خيلي از نكات مبهم واسمون روشن ميشه.
بهر حال اگه پنج نفر باشه كه موافق باشن با من ميشيم شش تا واسه هر كدوم 5 تا فايل ميرسه.

اتفاقا منم تو فكرش بودم بفرست ببينيم چي ميشه.

Ar@m
04-08-2007, 08:48
آقا يه پيشنهاد توپ :
بهر حال اگه پنج نفر باشه كه موافق باشن با من ميشيم شش تا واسه هر كدوم 5 تا فايل ميرسه
من دارم همین کارو می کنم!!!
منتها از شماره اول بازی شروع کردم
شماره اول فایل های زیادی نداره تا حالا فقط دو تا و تقریبا یک چهارم بازی رو رفتم

Ar@m
04-08-2007, 08:57
منم هستم بیاین تقسیم کار کنیم برای تمام شماره ها

leon scott kendy
04-08-2007, 10:58
من كه واقعا نفهميدم چي گفتي!!!!:13:

نه بابا من رو نرمال رو می گم بعد هم دیروز رو پرفشنال رو شروع کردم

Ar@m
04-08-2007, 12:37
این اولین فایل در اولین شماره رزیدنت اویله
البته فکر کنم براش باید یه تاپیک جدا بزنیم اما من اینجا می ذارم ببینین چطوره:

Reasercher's Will

Alma ی عزیزم
زمانی که این نامه رو دریافت می کنی هم خوشحال و هم غمگین خواهم شد. حتی نتونستم باهات صحبت کنم، بخاطر اون مرد با عینک آفتابی. Alma آروم باش و اینو بخون.
فکر کنم بهت گفته بودم که به یه آزمایشگاه مبوط به کمپانی داروسازی منتقل شدم. ماه پیش یه حادثه توی آزمایشگاه اتفاق افتاد و ویروسی که روش مطالعه می کردیم پخش شد. تمام همکارانم که به ویروس آلوده شده بودن مردن. درست ترش اینه که بگم به مرده های متحرک تبدیل شدن. هنوز این اطراف پرسه می زنن. بعضی هاشون همین الان دارن به در اتاقم ضربه می زنن اما هیچ نشانی از هشیاری در نگاهشون نیست.
اون ویروس لعنتی تمام انسانیت رو از مغز آدم پاک می کنه. عشق، لذت، غم، ترس ، همه احساسات، همه رو...
و Alma ، حتی خاطراتی رو که با تو داشتم.
بله، منم آلوده شدم. هرکاری می تونستم کردم اما فقط تونستم پیشرفتش رو چند روز به تاخیر بندازم. وحشتناکترین موضوع اینه که هر روز بیشتر از قبل تو رو فراموش می کنم. بنابراین یه مرگ آرامش بخش رو بجای یه مرده متحرک بودن انتخاب می کنم. در عرض یک ساعت وارد خواب ابدیم می شم.
امیدوارم درک کنی چرا چنین تصمیمی گرفتم.
خداحافظ و تا ابد مال تو خواهم بود

مارتین کراک هورن

Ar@m
04-08-2007, 16:33
خب من ترجمه فایل های رزیدنت اویل 1 رو تموم کردم
نزدیک 10 تا فایله
الان می خوام برم uplink بازی کنم تا تموم نشه هم برنمی گردم
اگه اومدین و تصمیماتون رو گرفتین من داوطلب شماره 2 و 3 رزیدنت اویل هستم
دیگه رفتم

Oracle_Eldorado
04-08-2007, 17:22
منم حضور دارم ! میتونید روی من هم حساب کنید . فقط اگه خواستین منم کمک کنم بهم پیغام خصوصی بدید چون من خیلی کم به این تاپیک سر میزنم .

yellow storm
04-08-2007, 21:47
سلام آقا اين غوله كه با سالازار مخلوط ميشه و چسبيده به در و ديوار رو چه طوري بايد زد؟؟

با راكت هم زدم بهش هيچيش نشد؟!

ويرايش مي كنننننم !

اين غوله رو زدم روش خودم رو هم مي ذارم شايد به درد بقيه بخوره :27:

اول اين كه اگه پول دارين يه دونه اسلحه broken butterfly بخرين + يه راكت.

از در كه مي رين تو با اين broken butterfly بزنين يكي از بازوهاي اين غول رو بره تو ديوار.

بعد با TMP (از همه آسونتره) چشم غول رو نشونه بگيرين و همينطوري مسلسل بزنين توش. البته مواظب باشين اگه دهنش باز شد خواست قورتتون بده فرار كنين. بعد چنگكه غوله باز ميشه سالازار مياد بيرون. سريع با راكت بزنينش!

به همين سادگي :21:

براي اين هم مي گم از broken butterfly استفاده كنين كه قويه با يه دونه تير بازوي غوله ميره تو ولي با اسلحه هاي ديگه (از جمله شات گان) بايد چند تا تير بزنين كه جاي كله ي غول عوض ميشه توي مدتي كه دارين بازوشو مي زنين كارتون سخت ميشه.

البته سرعت عمل تو همه كارايي كه گفتم بايد داشته باشيد و بين راهايي كه من امتحان كردم اين از همه آسونتر بود.

باز البته در حضور اساتيد ببخشيدها :11:

گفتم شايد كمكي به مبتدي هايي مثل خودم كرده باشم. :8:

persian_test
05-08-2007, 00:42
سلام دوستان
من سی دی های resident evil 4 رو تهیه کردم. وقتی 5 سی دی نصب می شه در هنگام اجرای آیکون بازی خطایی مبنی بر نبود یک فایل dll دریافت می کردم خوشبختانه با کپی کردن این فایل از سی دی به شاخه system32 مشکل رفع شد اما حالا با خطای dont' send ویندوز مربوط به اجرای فایل game.exe مواجه می شم کسی می توه منو راهنمایی کنه؟ چک کردم از لحاظ سخت افزاری همه چیز درست درسته ...

mohammadtari
05-08-2007, 02:11
سلام دوستان
من سی دی های resident evil 4 رو تهیه کردم. 5 سی دی, بازي اجرا مي شه ولي موقعي كه انيميشن لئون تو ماشين رو نشون ميده(اول بازي) گير مي كنه و من مجبور مي شم ري استارت كنم.
چک کردم از لحاظ سخت افزاری همه چیز درست درسته ...

کسی می توه منو راهنمایی کنه؟

Spaniuly
05-08-2007, 06:54
این اولین فایل در اولین شماره رزیدنت اویله
البته فکر کنم براش باید یه تاپیک جدا بزنیم اما من اینجا می ذارم ببینین چطوره:

Reasercher's Will

Alma ی عزیزم
زمانی که این نامه رو دریافت می کنی هم خوشحال و هم غمگین خواهم شد. حتی نتونستم باهات صحبت کنم، بخاطر اون مرد با عینک آفتابی. Alma آروم باش و اینو بخون.
فکر کنم بهت گفته بودم که به یه آزمایشگاه مبوط به کمپانی داروسازی منتقل شدم. ماه پیش یه حادثه توی آزمایشگاه اتفاق افتاد و ویروسی که روش مطالعه می کردیم پخش شد. تمام همکارانم که به ویروس آلوده شده بودن مردن. درست ترش اینه که بگم به مرده های متحرک تبدیل شدن. هنوز این اطراف پرسه می زنن. بعضی هاشون همین الان دارن به در اتاقم ضربه می زنن اما هیچ نشانی از هشیاری در نگاهشون نیست.
اون ویروس لعنتی تمام انسانیت رو از مغز آدم پاک می کنه. عشق، لذت، غم، ترس ، همه احساسات، همه رو...
و Alma ، حتی خاطراتی رو که با تو داشتم.
بله، منم آلوده شدم. هرکاری می تونستم کردم اما فقط تونستم پیشرفتش رو چند روز به تاخیر بندازم. وحشتناکترین موضوع اینه که هر روز بیشتر از قبل تو رو فراموش می کنم. بنابراین یه مرگ آرامش بخش رو بجای یه مرده متحرک بودن انتخاب می کنم. در عرض یک ساعت وارد خواب ابدیم می شم.
امیدوارم درک کنی چرا چنین تصمیمی گرفتم.
خداحافظ و تا ابد مال تو خواهم بود

مارتین کراک هورن

بابا اي ول، دمت گرم
عالي ترجمه كردي من خودم اين فايل رو به اين خوبي ترجمه نكرده بودم. تو اصلا مثل اينكه مترجم به دنيا اومدي. دست خوش

پيشنهاد من اينه كه بيان چهار تا تاپيك ترجمه براي هر كدوم از شماره ها داشته باشيم اين جوري فكر نكنم نيازي به تقسيم بندي هم باشه. من يه تاپيك جديد باز كردم و مربوط به "ترجمه فايل هاي Biohazard 4" هست. فكر ميكنم كه فايل هاي اين بازي بهتره كه اول ترجمه بشه چون ورژن هاي قبلي به هر هال وقتشون گذشته ولي اين بازي رو خيلي ها دارن بازي ميكنن.

Ar@m
05-08-2007, 12:21
بابا اي ول، دمت گرم
عالي ترجمه كردي من خودم اين فايل رو به اين خوبي ترجمه نكرده بودم. تو اصلا مثل اينكه مترجم به دنيا اومدي. دست خوش
توی تاپیک جدیدی که زدی پست نزدم گفتم قیافه اش بهم می ریزه!
برای رزیدنت اویل 4 نمی تونم کمکت کنم چون پلی 2 ام دیگه نمی تونه بازی رو اجرا کنه مگه اینکه فایل ها رو برام بفرستی
به هر حال من دارم می رم سراغ شماره 2
در ضمن کار تو از من کامل تره من فایل هایی رو که مربوط به میکس کردن گیاه و چطوری بازی کردنه رو ترجه نکردم ( حوصله داری ها!) فقط فایل هایی رو که درباره ماجراهایی بوده که اتفاق افتادن انتخاب کردم
الانم می دونم اولین باری که گروه S.t.a.r.s ظاهر شدن سر چه ماجرایی بوده ولی به هیچکدومتون نمی گم!!!!!

persian_test
05-08-2007, 14:00
مشکل قبلی من با نصب یک ویندوز درست حسابی و البته آپدیت DirectX حل شد. تنها مشکلی که الام دارم اینه که وقتی دموی بازی تموم می شه صفحه سیاه میشه و به هیچ وجه خارج نمی شه و مجبورم ریستارت کنم.
راه حلی دارید؟

*PiNk PaNTHeR*
05-08-2007, 15:22
بازیش گرافیک نداره
؟؟؟؟؟؟
چونکه ایمپورت شده ست از گیم کیوب. یک پچ رو مرحوم Nvidia توی همین تاپیک گذاشته دانلود کن تا گرافیک(!) داشته باشه.

bax_021
06-08-2007, 00:18
مشکل قبلی من با نصب یک ویندوز درست حسابی و البته آپدیت DirectX حل شد. تنها مشکلی که الام دارم اینه که وقتی دموی بازی تموم می شه صفحه سیاه میشه و به هیچ وجه خارج نمی شه و مجبورم ریستارت کنم.
راه حلی دارید؟
اين بازي براي دمو ها از پلير ويندوز استفاده مي كنه
windows media player 11 مي خواد
اگر كمتر باشه دمو ها گير ميكنه
حالا ببين windows media player ويندوزت چيه

bax_021
06-08-2007, 15:54
من دارم با joy stick بازي ميكنم
آنالوگم داره
ولي تو اسنايپ و دوربين با چي زوم مي كنه ؟

bax_021
06-08-2007, 15:55
حل شد
خودم سوال مي پرسم خودمم جواب ميدم :31:
اصلا زومشو تنظيم نكرده بودم

persian_test
06-08-2007, 18:57
اين بازي براي دمو ها از پلير ويندوز استفاده مي كنه
windows media player 11 مي خواد
اگر كمتر باشه دمو ها گير ميكنه
حالا ببين windows media player ويندوزت چيه

ممنون دوست عزیز اما مشکل از ویندوز مدیا پلیر نبود.
ببینید دمو رو نشون میده اما فکر می‌کنم ابتدای بازی صفحه سیاه میاد و باید ریستارت کنم سیستم رو.
اگر در زمان پخش دمو هم کلید ESC رو برای گذر از نمایش دمو بزنم همین اتفاق می‌افته.

bax_021
06-08-2007, 20:38
ببینید دمو رو نشون میده اما فکر می‌کنم ابتدای بازی صفحه سیاه میاد و باید ریستارت کنم سیستم رو.
اگر در زمان پخش دمو هم کلید ESC رو برای گذر از نمایش دمو بزنم همین اتفاق می‌افته.
پس احتمالا اشكال از بازي هست
البته اگر سيستمت كافي باشه واسه اين گيم

mohammadtari
07-08-2007, 01:31

آقا منم تازه از p30world اين بازي رو خريدم

و دقيقا همين مشكلو دارم

سيستم من كاملا با بازي مي خونه

اما شنيدم كه اين بازي با ATI Radeon 9250 مشكل داره

كسي مي تونه كمكي به من بكنه؟

به خدا از زندگي نا اميد شدم!؟!؟؟!! ! ! !

Oracle_Eldorado
07-08-2007, 09:39

و دقيقا همين مشكلو دارم

دوست من این بازی با گرافیک های ATI 9250 و Geforce MX4000 کلا مشکل داره .
یعنی ممکنه 5 درصد از کسانی که این بازی رو دارند تونسته باشند بازی کرده باشند !
شما یه مدل بالاتر بگیری میتونی بازی کنی . مثلا Geforce 5500 با بورد Winfast بگیر راحت میتونی بازی کنی .

persian_test
07-08-2007, 11:29
شما یه مدل بالاتر بگیری میتونی بازی کنی . مثلا Geforce 5500 با بورد Winfast بگیر راحت میتونی بازی کنی .

من خودم Geforce fx 5500 دارم اما با این بازی همین مشکل مشابه دوستمون رو دارم.

soliman
07-08-2007, 11:31
من خودم با Geforce 5200 بدون مشکل این بازی را اجرا کردم.

Teknesian
07-08-2007, 12:33
salam

manam ozve jadidam

be id man zyad deghat nakonid vali age soale sakht afzari dashtid man dar khedmatam

man kelas karimo dame dare in site biroon gozashtam va az oonjaii ke az bazi kardan kheyli lezat

mibaram ba alaghehaye shakhsim oomadam inja shenidam evil 5 baraye 2008 dare amade mishe evil4 ke kheyli bahal bood
omidvaram ke in noskhe jadidesham bahal bashe

khob khosh gozasht:10:

Alireza.M67
07-08-2007, 14:19

و دقيقا همين مشكلو دارم

کرک اروپایی رو بریزی میتونی بازی کنی ولی سرعتش خیلی جالب نمیشه
من خودم امتحان کردم جواب داد .

persian_test
07-08-2007, 15:01
دوست عزیز می‌تونی لینکی برای دریافت کرکی که گفتی بدی؟ من سرچ کردم نتیجه نگرفتم.

resident
07-08-2007, 20:00
و دقيقا همين مشكلو دارم

من خودم Geforce fx 5500 دارم اما با این بازی همین مشکل مشابه دوستمون رو دارم.

من خودم با Geforce 5200 بدون مشکل این بازی را اجرا کردم.

دوست عزیز می‌تونی لینکی برای دریافت کرکی که گفتی بدی؟ من سرچ کردم نتیجه نگرفتم.

مثل اینکه یکی از قدیمی ترین اعضای این انجمن رو فراموش کردید!!!(خودم رو می گم)
اگه به پست های قبلی سر بزنید می بینید که اونجا کاملا توضیح دادم(چندین بار)
می تونین کرک رو از امضای من بردارین
اما برای اون دموی آخر باید بگم که تنها راه حل ممکنه تعویض کارت گرافیک هستش و بس! (به نرم افزار و بقیه سخت افزارها هیچ ربطی نداره)
اگه اشتباه نکنم صفحات 80 الی 90 این تایپیک بود که اگر بهش مراجعه کنین جواب همه سوالاتتون رو میگیرین.

salam
manam ozve jadidam
be id man zyad deghat nakonid vali age soale sakht afzari dashtid man dar khedmatam
man kelas karimo dame dare in site biroon gozashtam va az oonjaii ke az bazi kardan kheyli lezat
mibaram ba alaghehaye shakhsim oomadam inja shenidam evil 5 baraye 2008 dare amade mishe evil4 ke kheyli bahal bood
omidvaram ke in noskhe jadidesham bahal bashe
khob khosh gozasht:10:

دوست خوب ، لطفا قوانین انجمن رو بخونید. (به قول یکی از بچه های فعال {اسمش یادم نیست} : انگلیسی مشکل نداره ولی فینگیلیش خلاف قوانین هستش!)

Oracle_Eldorado
07-08-2007, 23:37
اما برای اون دموی آخر باید بگم که تنها راه حل ممکنه تعویض کارت گرافیک هستش و بس! (به نرم افزار و بقیه سخت افزارها هیچ ربطی نداره)
اگه اشتباه نکنم صفحات 80 الی 90 این تایپیک بود که اگر بهش مراجعه کنین جواب همه سوالاتتون رو میگیرین.

عزیزم چرا منو دیگه نقل قول کردی ؟!
من که مشکلی نداشتم .

mohammadtari
08-08-2007, 00:52

دوست خوب ، لطفا قوانین انجمن رو بخونید. (به قول یکی از بچه های فعال {اسمش یادم نیست} : انگلیسی مشکل نداره ولی فینگیلیش خلاف قوانین هستش!)

لطفا لينكش رو همينجا دوباره بدين!

*PiNk PaNTHeR*
08-08-2007, 03:56
لطفا لينكش رو همينجا دوباره بدين!
اگه توجه کنی توی امضای Resident عزیز لینک کرک هست.
مواد دیگه هم خواستی در خدمتیم:10:

mohammadtari
08-08-2007, 10:55
لينك كرك كه در امضاي rezident هستش كه براي نسخه اروپايي هست

ما كه Biohazard داريم چي؟ با اين كرك كار مي كنه؟

در ضمن اين كرك مشكل صفحه ي سياه من رو حل مي كنه؟(چون خودم كركش رو دارم با حجم 6.33 MB)

دموي آخر ديگه چيه؟

ما هنوز تو دموي اول بازي مونديم ! ! !

mohammadtari
08-08-2007, 13:14
بالاخره بعد از هزار بار دانلود انواع كرك و ويروس و تروجان و .................

تونستم مشكل سياه شدن صحنه رو در اول بازي درست كنم!

لينكش هم همين بوذ:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از تمام دوستاني كه ما را در ساختن اين مجموعه يار كردند تشكر مي كنيم!!!

دمتون گرم!

yellow storm
08-08-2007, 13:34
سلام

از دوستاي منم اين مشكلو داشتن و اين كار ها رو انجام داد و بر طرف شد:

1- اگر توي دموي اول بازي كه ---- داره حرف ميزنه (1998 ... ) وقتي esc مي زنين سيستم هنگ مي كنه احتمال زياد مشكل از اينه كه پاور سيستمتون نمي كشه يه دونه پاور قويتر وصل كنين.

اول اين كه كارت گرافيك و رم و اينا رو چك كنين اگر اونا مشكل نداشتن بايد پاور قويتر بذارين.

2-اگر پاورتون قوي هست ولي بازم مشكل هنگ سيستم وقت اجراي بازي رو دارين و كارت گرافيكتون هم انويديا هست از كنترل پنل اون اين تنظيمات رو انجام بدين‌ اميدوارم مشكل برطرف شه (با اين تنظيمات ساده مشكل هنگهاي احتمالي در طول اجراي بازي هم برطرف ميشه).

عكس يك:

عكس دو:

عكس سه:

reza_17173
08-08-2007, 20:17
امروز RE 4 رو تموم کردم. خیلی وقت بود میخواستم بازیش کنم ولی منتظر نسخه آمریکایش موندم. انتظار بیهوده چون الان 2 ماه که تورنتش روی 37% Stick شده و بهتر بود از همون اول پچ رو نصب می کردم و نسخه آسیایش رو بازی می کردم. بازیش از نظر فکری آسون بود و بدون هیچ کمکی تموم شد.
بچه ها یه توضیحی در مورد دموهای بازی بدم, اونم اینه که اگه براتون می صرفه یه پچ 1.6 GB رو دانلود کنین و توی فولدر بای نصبش کنین. بعد یه سری کدک fddshow هم باید دانلود کنین. اونوقت کیفیت دموهای بازی واقعا" بالا میرن. اگه خواستین می تونم چندتا از دموهام رو بهتون نشون بدم.
یه چیزی رو هم من نفهمیدم. اینکه Ada چطور در پایان RE 2 نمرد. من اینو نمی دونم. ممنون میشم توضیح بدین.

Oracle_Eldorado
08-08-2007, 23:38
امروز RE 4 رو تموم کردم. خیلی وقت بود میخواستم بازیش کنم ولی منتظر نسخه آمریکایش موندم. انتظار بیهوده چون الان 2 ماه که تورنتش روی 37% Stick شده و بهتر بود از همون اول پچ رو نصب می کردم و نسخه آسیایش رو بازی می کردم. بازیش از نظر فکری آسون بود و بدون هیچ کمکی تموم شد.
بچه ها یه توضیحی در مورد دموهای بازی بدم, اونم اینه که اگه براتون می صرفه یه پچ 1.6 GB رو دانلود کنین و توی فولدر بای نصبش کنین. بعد یه سری کدک fddshow هم باید دانلود کنین. اونوقت کیفیت دموهای بازی واقعا" بالا میرن. اگه خواستین می تونم چندتا از دموهام رو بهتون نشون بدم.
یه چیزی رو هم من نفهمیدم. اینکه Ada چطور در پایان RE 2 نمرد. من اینو نمی دونم. ممنون میشم توضیح بدین.

1.6 گیگابایت ؟! با چی دانلود کنیم ؟ با دایل آپ ؟!!! یا ADSL ! عزیزم شما اینترنت بالا داری ما واسه 500 مگ موندیم !

resident
08-08-2007, 23:45
لينك كرك كه در امضاي rezident هستش كه براي نسخه اروپايي هست
ما كه Biohazard داريم چي؟ با اين كرك كار مي كنه؟
در ضمن اين كرك مشكل صفحه ي سياه من رو حل مي كنه؟(چون خودم كركش رو دارم با حجم 6.33 MB)
دموي آخر ديگه چيه؟ ما هنوز تو دموي اول بازي مونديم ! ! !

دوست عزیز:11: rezident نه.......:19:..!!! Resident درسته....:10:..!
قبلا هم گفتم که Biohazard و resident evil فرق خاصی ندارند و این کرک داخل امضام 6.88 مگ حجم داره.(من فکر می کنم کرک شما همون کرک داخل دی وی دی بازی هستش!:18:)

عزیزم چرا منو دیگه نقل قول کردی ؟!
من که مشکلی نداشتم .

Oracle_Eldorado جان من شرمندم.:11: دیدم پست ها همشون پشت سر هم سوال و اشکال دارند همه رو نقل کردم.

reza_17173
08-08-2007, 23:47
من خودم ADSL 256 دارم. البته شما که دیگه گیم رو تموم کردی و دموهای بازی رو دیدی. این دانلود واسه کسی خوبه هنوز چیزی از بازی ندیده.
میگم شما داستان Ada رو نمی دونی؟

Spaniuly
09-08-2007, 06:22
من خودم ADSL 256 دارم. البته شما که دیگه گیم رو تموم کردی و دموهای بازی رو دیدی. این دانلود واسه کسی خوبه هنوز چیزی از بازی ندیده.
میگم شما داستان Ada رو نمی دونی؟

در مورد ada فكر ميكنم كه گاپكام يه كمي زرنگي كرده و مثل اينكه از همين اويل دو ميدونسته كه اين حقه بعدا به دردش خواهد خورد. اگه يادت باشه اويل 2 ، دو تا سي دي داشت كه روش 1 و 2 نوشته بود ولي ميشد كه سي دي 2 رو اول بازي كني و سي دي 1 رو بدش. و با اين كار بازي سخت تر ميشد ولي ارزش داشت چون كه بازي يه جورهايي فرق ميكرد آخر بازي ---- يه جايي گير ميفته (البته به نظر من نميفته و ايدا بيخودي خوش رو ميندازه وسط) و رئيس مياد (هموني كه مثل عروسك هستش)، بعدش رئيس متوجه ايدا ميشه و ايدا رو ميگيره و پرتش ميكنه يه طرف و خودش ميفته توي يه چيز مذاب مانندي. اينجا ---- با ايدا خداحافظي ميكني البته به طرز رمانتيك. بعدش ---- ميره طبقه پايين و اونجا دوباره رئيس از توي مذاب در مياد و اين بار قوي تر شده. چند بار كه بهش جاي خالي بدي ايدا مياد و از بالا بهت يه راكت رانچر ميندازه پايين ولي خوش رو معرفي نميكنه ---- كه شوكه شده اسمش رو صدا ميكنه ولي ايدا ديگه جواب نميده. حتي آخر بايوهازارد رو هم از همين قسمت اويل دو كپي زدن. بعدش ايدا توي قطار نمياد و به نظر ميرسه كه حتي اگه قبلا هم نمرده بود حالا ديگه حتما توي انفجار مرده باشه. حالا توي بايوهازاد كاپكم از اين دو به شكي استفاده كرده و نشون ميده كه ايدا جون نمرده بوده و يه چوري خودش رو نجات داده خوب چون خيلي زرنگه(ايدا جون رو ميگم).

lover_pc_games
09-08-2007, 07:18
اگر اشتباه نکنم آلبرت وسکر ایدا رو نجات میده و بعد از اون ماجرا ایدا دیگه برای آلبرت کار میکنه و توی re4 هم از طرف وسکر برای پیدا کردن ویروس اومده بود و ...

maxeemo
09-08-2007, 09:46
در مورد ada فكر ميكنم كه گاپكام يه كمي زرنگي كرده و مثل اينكه از همين اويل دو ميدونسته كه اين حقه بعدا به دردش خواهد خورد. اگه يادت باشه اويل 2 ، دو تا سي دي داشت كه روش 1 و 2 نوشته بود ولي ميشد كه سي دي 2 رو اول بازي كني و سي دي 1 رو بدش. و با اين كار بازي سخت تر ميشد ولي ارزش داشت چون كه بازي يه جورهايي فرق ميكرد آخر بازي ---- يه جايي گير ميفته (البته به نظر من نميفته و ايدا بيخودي خوش رو ميندازه وسط) و رئيس مياد (هموني كه مثل عروسك هستش)، بعدش رئيس متوجه ايدا ميشه و ايدا رو ميگيره و پرتش ميكنه يه طرف و خودش ميفته توي يه چيز مذاب مانندي. اينجا ---- با ايدا خداحافظي ميكني البته به طرز رمانتيك. بعدش ---- ميره طبقه پايين و اونجا دوباره رئيس از توي مذاب در مياد و اين بار قوي تر شده. چند بار كه بهش جاي خالي بدي ايدا مياد و از بالا بهت يه راكت رانچر ميندازه پايين ولي خوش رو معرفي نميكنه ---- كه شوكه شده اسمش رو صدا ميكنه ولي ايدا ديگه جواب نميده. حتي آخر بايوهازارد رو هم از همين قسمت اويل دو كپي زدن. بعدش ايدا توي قطار نمياد و به نظر ميرسه كه حتي اگه قبلا هم نمرده بود حالا ديگه حتما توي انفجار مرده باشه. حالا توي بايوهازاد كاپكم از اين دو به شكي استفاده كرده و نشون ميده كه ايدا جون نمرده بوده و يه چوري خودش رو نجات داده خوب چون خيلي زرنگه(ايدا جون رو ميگم).

در RE2 سی دی 1 و 2 نداشتیم، سی دی Leon و سی دی Claire. در دو سی دی RE2 هیچ کدوم به اون یکی اولویت نداشتند. به این صورت:

سناریوی Leon_A => سناریوی Claire_B => تکرار
سناریوی Claire_A => سناریوی Leon_B => تکرار

Ada به دو صورت مختلف (در هر یک از سناریوها به یک صورت) [ظاهرا] از بین میره. در سناریوی Leon_A (که در موازات با سناریوی Claire_B) پیش میره، Ada بعد از کشتن همسر دانشمندی که سازنده ویروس و ضد ویروس بود (فکر می کنم Annet، دقیقا خاطرم نیست) یا همون مادر Sherry از راهروی سه راه لابراتوار Umbrella پایین می افته. که باید کشته می شد. در سناریوی Leon_B (که در موازات با سناریوی Claire_A) پیش میره هم که شما توضیحات کامل رو دادید. در هر دو صورت Ada باید کشته می شد، و نباید به RE4 می رسید که اعصاب همه رو خورد کنه.

soliman
09-08-2007, 11:16
حالا ada چه جوری خودشو نجات داده از این همه مخمصه.کسی از اویل 4 متوجه این موضوع نشده؟

reza_17173
09-08-2007, 12:49
ظاهرا" کسی نمی دونه دقیقا" چطور زنده مونده. بهتر بود Capcom صحنه ای در این رابطه نشون میداد. ولی در کل من از حضورش تو RE 4 که خیلی خوشم اومد. چون واقعا" تیپ جذابی داره :D . فعلا" هم که دارم مراحل دیگه رو با Ada بازی می کنم.
واسه من یه چیز جالبه این که من خودم تا دیشب نمی دونستم Ada به 2 طریق کشته شده. فکر می کردم فقط از اون راهرو افتاده پایین. ولی دیشب که داشتم تو ویکیپدیا درباره Ada می خوندم متوجه این قضیه شدم. حالا شما هم مطرح کردی. بعدش رفتم تو سایت youtube و ویدئوی مربوط به صحنه مرگش در سناریوی B رو هم دیدم. چه باحال بود : D .
این آدرس ویکیپدیا درباره Ada:

تو اینجا نوشته شده که آلبرت وسکر اون رو نجات میده.

یه نکته ای هم درباره RE 2 بگم که اگه قرار باشه یکی از این 2 سناریو به عنوان سناریوی اصلی انتخاب بشه فکر می کنم سناریوی Leon_A => سناریوی Claire_B , باشه. یا همون CD 1 لیان و CD 2 کلر . چون اگه تو دموی اول بای دقت کنین بعد از تصادف وقتی 2 طرف از ماشین پرت میشه متوجه این قضیه شد.

soliman
09-08-2007, 13:22
رضا جان لینکی که دادی خیلی جالبه . دستت درد نکنه.

reza_17173
09-08-2007, 15:01
خواهش می کنم soliman جان

maxeemo
09-08-2007, 17:02
یه نکته ای هم درباره RE 2 بگم که اگه قرار باشه یکی از این 2 سناریو به عنوان سناریوی اصلی انتخاب بشه فکر می کنم سناریوی Leon_A => سناریوی Claire_B , باشه. یا همون CD 1 لیان و CD 2 کلر . چون اگه تو دموی اول بای دقت کنین بعد از تصادف وقتی 2 طرف از ماشین پرت میشه متوجه این قضیه شد.

نه، اگه دقت کرده باشین، در دموهای سناریوهای A و B در یکی ماشین به طور مستقیم به تیر برق (یا تابلو) برخورد می کنه و در دیگری بعد از 180 درجه چرخش این برخورد صورت می گیره... RE2 از نظر داستان بازی رقیب نداره، بهترین بازی دنیاست، بدون شک... در نتیجه بازهم می گم که در دو CD بازی RE2 هیچ کدوم به اون یکی اولویت ندارند.

reza_17173
09-08-2007, 17:13
نه، اگه دقت کرده باشین، در دموهای سناریوهای A و B در یکی ماشین به طور مستقیم به تیر برق (یا تابلو) برخورد می کنه و در دیگری بعد از 180 درجه چرخش این برخورد صورت می گیره... RE2 از نظر داستان بازی رقیب نداره، بهترین بازی دنیاست، بدون شک... در نتیجه بازهم می گم که در دو CD بازی RE2 هیچ کدوم به اون یکی اولویت ندارند.

موافقم. ولی نمی دونم چرا من دوست دارم سناریوی A لیان باشه و سناریوی B کلر. شاید چون من اون موقع خودم اینجور بازی کردم :20:
اینو منم همیشه گفتم. هیچ کدوم از اویل ها داستانش جذابیت 2 رو نداشت. در حقیقت بعد از اویل 1 کاپکم با ساخت RE 2 با اون گرافیک زیباش محبوبیت خودش رو چند برابر کرد. فکر می کنم RE 2 هم در سال 98 بهترین بازی شناخته شد.

soliman
09-08-2007, 18:22
من هم موافقم . واقعا Resident Evil 2 داستان جالبی داشت.
راستی من اون موقعی که داشتم این بازی را میکردم یک سوال برایم پیش اومد و اون هم این بو که ایا اون غول بزرگ که با انفجار قطار از بین میرود همون دکتری بود که اون ویروس رو به خودش تزریق کرده بود.

Ar@m
10-08-2007, 00:04
آره همون بود

Oracle_Eldorado
10-08-2007, 01:27
من هم موافقم . واقعا Resident Evil 2 داستان جالبی داشت.
راستی من اون موقعی که داشتم این بازی را میکردم یک سوال برایم پیش اومد و اون هم این بو که ایا اون غول بزرگ که با انفجار قطار از بین میرود همون دکتری بود که اون ویروس رو به خودش تزریق کرده بود.
همون بود ولی من شک دارم مرده باشه ! چون در سری اویل یه مطلبی ثابت شده که هیچ کس نمیمیره ! خدا رو چه دیدی ؟! شاید در اویل 5 هم بود !

IcY
10-08-2007, 08:06
راستی کسی تریلره اویل 5 رو دیده(150 Mb).چیزی از داستان فهمیدید. یه ذره توضیح بدبد بد نیست

resident
10-08-2007, 09:35

کراوزر جان از توضیحات خوبت ممنونم.(فقط اگه آخرش اضافه می کردی که Ada توسط Albert Wesker نجات پیدا کرده کامل کامل می شد.)
من بعد از سوال درباره زنده موندن Ada ، دیروز رفتم اویل 2 تا آخرش بازی کردم. و به همون حرفهای شما رسیدم.

بچه ها اگه epilogue های Resident Evil 3 رو دیده باشید می بینید که اونجا Ada زنده است و این طور نوشته:
از خودش به خاطر کارهای بدی که کرده بدش میاد و زمانیکه روبه روی آیینه ایستاده میگه: من دیگه Ada Wong نیستم ، من اثر زخم های Ada Wong (منظورش آثار کارهای بدشه) هستم. بعدش هم نمی تونه جلوی اشک هاش رو بگیره.

epilogue ها همون هایی هستن که بعد از هر بار تموم کردن بازی یه دونه به شما داده میشه که در کل هشت تا هستن و هر کدومشون هم درباره اتفاقات بعد از Resident Evil 3 برای هر یک از کاراکترهای بازی هستش.
(Ada Wong - Jill Valentinme - Chris Redfield - Claire - Ben - ........)

Maggy_P
10-08-2007, 13:36
موافقم. ولی نمی دونم چرا من دوست دارم سناریوی A لیان باشه و سناریوی B کلر. شاید چون من اون موقع خودم اینجور بازی کردم :20:
اینو منم همیشه گفتم. هیچ کدوم از اویل ها داستانش جذابیت 2 رو نداشت. در حقیقت بعد از اویل 1 کاپکم با ساخت RE 2 با اون گرافیک زیباش محبوبیت خودش رو چند برابر کرد. فکر می کنم RE 2 هم در سال 98 بهترین بازی شناخته شد.
دقيقا البته اويل 4 هم داستانش خيلي خوب بود
اما مزخرف ترين اويل اويل 3 بود اصلا داستانش جالب نبود همش بايد اون غول لعنتي رو مي كشتي:2:

Ar@m
10-08-2007, 22:56
اما مزخرف ترين اويل اويل 3 بود اصلا داستانش جالب نبود همش بايد اون غول لعنتي رو مي كشتي
دهه!
به یکی از بهترین شماره هاش داری توهین می کنی!!!
چقدر من اون نمسیس رو دوست داشتم!
همین دو روز پیش داشتم بازیش می کردم کلی دپرس شدم چون یادم اومد رزیدنت اویل چی بود و چی شد. درسته شماره 4 شاهکار بی نظیر گرافیک و گیم پلی بود ولی یعنی واقعا رزیدنت اویل بود؟؟؟ حس خوب اون بازی ها رو نداشت. خاک بر سر شینجی میکامی

yellow storm
10-08-2007, 23:42
دهه!
به یکی از بهترین شماره هاش داری توهین می کنی!!!
چقدر من اون نمسیس رو دوست داشتم!
همین دو روز پیش داشتم بازیش می کردم کلی دپرس شدم چون یادم اومد رزیدنت اویل چی بود و چی شد. درسته شماره 4 شاهکار بی نظیر گرافیک و گیم پلی بود ولی یعنی واقعا رزیدنت اویل بود؟؟؟ حس خوب اون بازی ها رو نداشت. خاک بر سر شینجی میکامی

آخ كه بالاخره يكي حرف دل منو زد !!!!!!!!!!!!!!!! :19::19::19::19:

خداييش منم هرچي دارم اويل 4 رو ميرم جلو از اون حس و حال رزيدنت اويل بيشتر فاصله ميگيرم.

اويل سه به نظر من صحنه پردازي هاش و طراحي صحنش و داستانش كلا عالي بود !!!!!! از همه ي سري هاي اويل واقعي تر و باورپذير تر بود. و از همه مهمتر تونسته بودن با اون امكانات گرافيكي محدود چنين حسي رو به بازي بدن كه من وارد هر لوكيشن مجازي كه ميشدم اون حس متروكه بودن شهر و شهروندهايي كه ويروسي شده بودن و حس تنهايي توي شهر رو و اين كه فقط خودمم كه مي تونم خودمو نجات بدم بيشتر درك مي كردم.

اين نسخه حس پردازيش اونقدر قوي بود كه بشه از روش يه نسخه فيلم هم بيرون داد (اويل 2 : آخرالزمان) و بازم ميگم زيبايي قضيه اين بود كه با اون گرافيك پايين چنين خيابون و پارك و بيمارستاني رو طراحي كرده بودن كه آدم خودشو چقدر نزديك حس مي كرد به فضاي بازي.

ولي اين اويل 4 (لطفا به طرفداران بر نخوره من خودمم طرفدار سري اويل هستم ) خيلي خيلي زيادي ديگه تخيلي شده !!! اصلا اون حالت واقعي كه باعث ميشد ترس رو حس كني رو نداره. منظورم ترس از سرنوشت بشريت در صورت واقعيت پيدا كردن وجود چنين ويروسي و تكنولوژي هاي مشابه اون هست.
كلا گرافيك بازي به نظرم يه طرفه باورپذيري اون طرف ديگه.

درسته اويل 3 فقط يه غول عمده همون نمسيس رو داشت ولي همون چون تو ذهن باور پذير و واقعي بود و نحوه ي ايجادش خيلي راحتتر توسط ذهن قبول ميشد (تا اين غول هاي عجيب غريب اويل 4 كه فقط توي تخيل سازنده هاي ژاپنيش پيدا ميشن) خيلي ترسناكتر جلوه مي كرد تا اين اويل 4 كه فقط كلكسيون غوله !!! اونم غولهاي كاملا تخيلي كه جدا از گرافيك بالاشون فقط به سبك كارتونهاي تخيلي ژاپني ساخته شدن و با جلو رفتن بازي هم عجيب غريبتر و تخيلي تر ميشن.

اون يادداشتهاي لويس سرا هم كه مثلا محقق داستان هست و در مورد نحوه ي عمل اين انگل تك سلولي داره اطلاعات ميده به نظرم اصلا كمكي به باور پذير شدن داستان نمي كنه.

كلا به نظرم جنبه ي تخيلي داستان شديدا داره جنبه ي علميش رو كه اونو واقعي تر مي كرد تحت الشعاع قرار ميده و به همون نسبت از جذابيت بازي كم مي كنه.

البته بازم همونطور كه آرام گفت جدا از گرافيك فوق العاده و بازي سازي فوق العاده تر.

كلا حس و حال و روند كلي داستان منظورم هست.

اصلا همون اوايل قبل از ريليز بازي وقتي داستانش رو خوندم زامبي نداره و در مورد انگل هست راستش مقادير زيادي نا اميد شدم !!

بعد اون اويل 3 معماهايي كه براي حل كردن داشت به نظرم خيلي جذابتر بود. اويل 4 خيلي كم از اين عامل جذابيت استفاده كرده يا راهنمايي ها اونقدر واضحند كه ديگه معمايي باقي نميمونه.

ولي توي اويل 3 همين كه توي اون محيط دهشتناك !!! تازه بايد فكرت رو جمع مي كردي معما هم حل مي كردي خودش چندين برابر به جذابيت بازي اضافه مي كرد.

كلا ديگه اميدوارم اويل 5 برگرده به روال كلي اويل ها !!!

*Necromancer
10-08-2007, 23:52
Biohazard 4 دیگه چه صیغه ای است .!!؟؟؟

صیغه امر مونث مخاطب مضارع !!!

Ar@m
10-08-2007, 23:59
شونصد نفر آدم توی این سری بازی ها هی مردن هی برگشتن
کاش نمسیس هم برگرده!!!!
وقتی می گفت stars موهای تنم سیخ می شد!!! چقدر بهش فحش دادم!! هیچ فکر نمی کردم یه روز دلم واسش تنگ بشه!!!

Maggy_P
11-08-2007, 09:36
راستش منم موافقم با اين كه اويل 4 اصلا ترسناك نبود ترسناك ترينشون 3 و 2 بود تازه يكشم همچين من نميترسيدم در ضمن شما اون حرف منو كه گفتم اويل 3 مزخرف بود رو جدي نگيريد چون خود من اويل 3 رو بيشتر از 40 بار رفتم و چون ازش خسته شدم اينو گفتم اتفاقا اولين نسخه ي اويلي بود كه بازي كردم بعدش 2 رو رفتم:19:

IcY
11-08-2007, 10:53
کاش نمسیس هم برگرده!!!!
وقتی می گفت stars موهای تنم سیخ می شد!!! چقدر بهش فحش دادم!! هیچ فکر نمی کردم یه روز دلم واسش تنگ بشه!!!

من یکی که دلم تنگ نمیشه.منو بیچاره کرد یادم نمیره چقدر سکته میزدم وقتی میدیدمش,چقدر منو کشت آخر سر دیگه گریم میگرفت,ولی تو فیلمش که درست کردن آبروی بنده خدا رو بردن

cyrus_ln
11-08-2007, 11:28
ااااااي جووني يادت بخير.
همگي حرف دل منو زديد.كجايي نمسيس ياد تو خيلي بيشتر بخير.

من یکی که دلم تنگ نمیشه.منو بیچاره کرد یادم نمیره چقدر سکته میزدم وقتی میدیدمش,چقدر منو کشت آخر سر دیگه گریم میگرفت,ولی تو فیلمش که درست کردن آبروی بنده خدا رو بردن

فيلمش كلا آبروي هرچي اوبل رو برد.و يكي از مسخره ترين فيلمهايي بود كه ديدم.:2:

soliman
11-08-2007, 12:23
خدایش من هم از این نمسیس خیلی میترسیدم اون هم با اون موسیقی وحشتناک و دلهره اوری که با اومدن نمسیس پخس میشد منو بیشتر میترسوند.وقتی اون ضربه های مهلک را به خانم جیل وارد میکرد من دلم به حال جیل میسوخت.

سری دوم فیلم اویل که خیلی عالی بود.پر از جلوه های ویژه

cyrus_ln
11-08-2007, 13:55
خدایش من هم از این نمسیس خیلی میترسیدم اون هم با اون موسیقی وحشتناک و دلهره اوری که با اومدن نمسیس پخس میشد منو بیشتر میترسوند.وقتی اون ضربه های مهلک را به خانم جیل وارد میکرد من دلم به حال جیل میسوخت.

سری دوم فیلم اویل که خیلی عالی بود.پر از جلوه های ویژه

نگو آخه كجاش عالي بود.اون چه نمسيسي بود كه رفيق آليس تو فيلم شد.

B O L O T
11-08-2007, 14:17
دموی رزیدنت اویل 5 رو که حجمش یک و نیم مگ هست از اینجا انلود کنید

reza_17173
11-08-2007, 14:51
کراوزر جان از توضیحات خوبت ممنونم.(فقط اگه آخرش اضافه می کردی که Ada توسط Albert Wesker نجات پیدا کرده کامل کامل می شد.)
من بعد از سوال درباره زنده موندن Ada ، دیروز رفتم اویل 2 تا آخرش بازی کردم. و به همون حرفهای شما رسیدم.

بچه ها اگه epilogue های Resident Evil 3 رو دیده باشید می بینید که اونجا Ada زنده است و این طور نوشته:
از خودش به خاطر کارهای بدی که کرده بدش میاد و زمانیکه روبه روی آیینه ایستاده میگه: من دیگه Ada Wong نیستم ، من اثر زخم های Ada Wong (منظورش آثار کارهای بدشه) هستم. بعدش هم نمی تونه جلوی اشک هاش رو بگیره.

epilogue ها همون هایی هستن که بعد از هر بار تموم کردن بازی یه دونه به شما داده میشه که در کل هشت تا هستن و هر کدومشون هم درباره اتفاقات بعد از Resident Evil 3 برای هر یک از کاراکترهای بازی هستش.
(Ada Wong - Jill Valentinme - Chris Redfield - Claire - Ben - ........)

درسته که توسط Wesker نجات پیدا می کنه, ولی چطوری؟ کاش یه فیلمی در این رابطه می بود.
حالا من 2 تا فیلم جالب براتون دارم:20:
1_ اینجا می تونین epilogue هایی رو که شما گفتین و در پایان RE 3 نشون داده میشه رو ببینید:

درباره این شخصیتها توی این epilogue ها توضیح داده شده. : jill claire ada sherry leon hunk chris barry
---------------------------------------

2_ اینجا هم می تونین یه تریلر خوشکل از RE 5 رو ببینین. واقعا" که زیباست. به نظر هم میاد داستان اویل 5 توی آفریقا اتفاق میافته. بعضی ها میگن اون دختری که در پایان RE 5 باید نجات داده باشه sherry هستش.

Maggy_P
11-08-2007, 15:09
من خيلي دوست دارم كه اويل 5 رو بازي كنم اما از شانس ما فكر نميكنم براي pc بياد راستي اويل 5 براي ps3 هست ديگه نه؟

Maggy_P
11-08-2007, 15:53
دموی رزیدنت اویل 5 رو که حجمش یک و نیم مگ هست از اینجا انلود کنید

من اين دمو رو دانلود كردم اما فايلش خراب بود نميخوندش

yellow storm
11-08-2007, 16:05
2_ اینجا هم می تونین یه تریلر خوشکل از RE 5 رو ببینین. واقعا" که زیباست. به نظر هم میاد داستان اویل 5 توی آفریقا اتفاق میافته. بعضی ها میگن اون دختری که در پایان RE 5 باید نجات داده باشه sherry هستش.

اي بابا باز دوباره بايد دختر نجات بديم ؟!:19:

اويل ديگه به فنا رفت !!

ويرايش ميشه!!!!

فيلمي كه گذاشته بودن دوستان رو ديدم دوباره توش زامبي داره پس جاي اميدواري هست !!

ولي سبك بازيش مثل house of the dead هست.

اميدوارم براي پي سي هم بياد و سبك بازيش مثل اويل 4 باشه

Morteza4SN
11-08-2007, 18:19
آره موافقم ! اين دختر هايي كه تو اويل بايد نجات داد خيلي شلن . كاش حاقل يه دختر تخس و زرنگي ميزاشتن كه وبال گردن نباشه تا هم هيجان بازي بره بالا و هم مجبور نشي وقتي هدايتش رو بهت ميده تند تند در بري !

راستي كاش نمسيس رو دوباره احيا ميكردن . اين بار مثلا رفيقاش رو هم با خودش جمع ميكرد مي آورد ! چه حالي ميداد .

reza_17173
11-08-2007, 18:34
دوستان من اشتباه کردم. منظور کاربران سایت youtube از sherry اون دختریه که در پایان این دمو نشون میده. در پایان این دمو یه دختر رو نشون میده که توی یه جا مثل آب قرار داره و چشماش بستس. منظور اونها از sherry اون دختر بود. شاید اصلا" قرار نباشه تو اویل 5 دختری رو نجات بدیم. ولی جالبیه بازی اینه که تو آفریقاس.

IcY
11-08-2007, 18:43
من اين دمو رو دانلود كردم اما فايلش خراب بود نميخوندش

اینو امتحانکن 3مگه:

Oracle_Eldorado
11-08-2007, 18:56
کاش نمسیس هم برگرده!!!!

نه دیگه ! متاسفانه ایشون مردند . منم خیلی ایشون رو دوست داشتم . خیلی خوش اندام بود . بدن سازی میرفت ؟!
من از یه صحنه ای خیلی خوشم اومد ( در اویل 3 ) . اون قسمتی که یه هلیکوپتر میاد کمک ما و نمسیس با بازوکا منفجرش میکنه . خیلی اون صحنه باهاله . یه دفعه یه نعره میکشه و میاد سراغ ما !من اون تیکه ی بازی رو خیلی دوست داشتم . چون هیچ راه فراری نبود ! مثل توی قطار .

resident
11-08-2007, 19:54
نه دیگه ! متاسفانه ایشون مردند . منم خیلی ایشون رو دوست داشتم . خیلی خوش اندام بود . بدن سازی میرفت ؟!
من از یه صحنه ای خیلی خوشم اومد ( در اویل 3 ) . اون قسمتی که یه هلیکوپتر میاد کمک ما و نمسیس با بازوکا منفجرش میکنه . خیلی اون صحنه باهاله . یه دفعه یه نعره میکشه و میاد سراغ ما !من اون تیکه ی بازی رو خیلی دوست داشتم . چون هیچ راه فراری نبود ! مثل توی قطار .

Oracle_Eldorado جان اینجایی رو که میگی من اصلا یادم نمیاد!!! ممکنه بیشتر توضیح بدی؟!!:11:

IcY
11-08-2007, 22:31

اره بدنسازی میرفت با اون قیافش به دمبلا نگاه کنه اونا کج میشن,اون صحنه ایم که گفتی منو ترسوند یهو دیدم اه هلیکوپتر ترکید منه بدبختم هی میدوییدم از دستش فرار کنم.یادش بخیر دورانی داشتیم با اونما.آقا این تاپیک حالت نوستالژی گرفت یه ذره دیگه بنویسیم من یکی که شروع میکنم به گریه کردن

IcY
11-08-2007, 22:33
راستی امروزم اویل 4 رو بعده یه هفته بازی کردن تموم کردم خداییش که بازیه آسونی بود اونجوریم جای فکری نداشت ولی بهرحال بازم حال کردیم باهاش

bax_021
12-08-2007, 00:17
اويل 5 واقعا نمي خواد براي Pc بياد ؟
نياد من گريه مي كنم :41:

Ar@m
12-08-2007, 00:26
sherry توی اویل 5 هستش؟ آخ جون!!!
می دونستم برمی گرده!

Oracle_Eldorado جان اینجایی رو که میگی من اصلا یادم نمیاد!!! ممکنه بیشتر توضیح بدی؟!!
درست قبل همون مبارزه ای که جیل آلوده به ویروس می شه دیگه
چه مبارزه سختی بود!

yellow storm
12-08-2007, 00:39
درست قبل همون مبارزه ای که جیل آلوده به ویروس می شه دیگه
چه مبارزه سختی بود!ولي اونجا كه هليكوپتر نيومد ؟!

فقط قطاره بود كه قبلا داغون شده بود داشت تو آتيش مي سوخت.

به جون خودم هليكوپتر نداشت اون صحنش !!!!!!!!!!!!

Ar@m
12-08-2007, 00:43
چرا همونجاست
جیل می ره توی اون قلعه ( یا همچین چیزی) بعد آخرش که می ره بالای برج و ساعت رو بکار می اندازه ساعت شروع می کنه به زنگ زدن و یه هلکوپتر ظاهر می شه که نمسیس می زندش و بعد مبارزه می کنن

soliman
12-08-2007, 11:34
ولي اونجا كه هليكوپتر نيومد ؟!

فقط قطاره بود كه قبلا داغون شده بود داشت تو آتيش مي سوخت.

به جون خودم هليكوپتر نداشت اون صحنش !!!!!!!!!!!!

صحنه انفجار هلی کوپتر تو یکی از دموی های بازی رخ میده. حتما نسخه ای که شما داشتید دموهاشو حذف کردن و یا خودتون نزاشتید اون دمو پخش بشه.

reza_17173
12-08-2007, 13:35
بچه ها کسی می دونه مدل Ada کیه؟ اصلا" مدل داشته؟ چون توی نوشته های آخر بازی هم فقط مدل لیان و اشلی رو می نویسه. اسم مدل لیان Christian Duerre هست.

Ar@m
12-08-2007, 16:27
معلومه که حتما مدل داره
چه جالب تا حالا به آخر بازی دقت نکرده بودم

yellow storm
12-08-2007, 16:53
صحنه انفجار هلی کوپتر تو یکی از دموی های بازی رخ میده. حتما نسخه ای که شما داشتید دموهاشو حذف کردن و یا خودتون نزاشتید اون دمو پخش بشه.

ممنون منم همينطوري فكر مي كنم آخه دقيقا يادمه نداشت چنين چيزي ديگه به حافظم داشتم شك مي كردم !!

resident
12-08-2007, 17:01
مطمئنم اون قسمت دمو داشت ولی اصلا هلیکوپتری نشون نداد! شاید هم حذف شده باشه!

بچه ها کسی می دونه مدل Ada کیه؟ اصلا" مدل داشته؟ چون توی نوشته های آخر بازی هم فقط مدل لیان و اشلی رو می نویسه. اسم مدل لیان Christian Duerre هست.

آره. من عکس هاش رو دارم. اگه خواستید بگید تا بزارم.

reza_17173
12-08-2007, 19:33
معلومه که حتما مدل داره
چه جالب تا حالا به آخر بازی دقت نکرده بودم

آقا مدلش کیه؟ کسی نمی دونه؟
پس چرا تو نوشته های آخر بازی هم اسمش نیست؟ من که خیلی مشتاقم بدونم کیه:20:

yellow storm
12-08-2007, 20:22
آره جفتشون مدل داشتن (---- و اشلي)

اسم مدل ---- همونطور كه دوستمون گفت Christian Duerre هست.

اين چند تا عكس ازش:

اسم مدل اشلي هم آخر بازي نوشته بود

Brooke Elizabeth Mathieson

ولي عكسي من ازش پيدا نكردم تو گوگل، عجيب بود هر جا رفتم عكسشو نداشتن !!

اينم لينك IMDB

اين عكس هم مراحل ساخت بيوهازارد جالبه:27:

لينك مي ذارم چون بزرگه

Ar@m
12-08-2007, 21:01
جالب بود!!

reza_17173
12-08-2007, 22:07
منم گفتم که اشلی و لیان مدل دارن. ولی من مدل Ada رو نمی دونم کیه.
جناب Resident ممنون میشم اگه عکس ها تون رو بزارین.

IcY
12-08-2007, 22:13
ولی چرا مدلهAdaروننوشتن من ویکی رو هم گشتم فقط نوشته بود کی صداشو دراورده

yellow storm
13-08-2007, 02:06
ولی چرا مدلهAdaروننوشتن من ویکی رو هم گشتم فقط نوشته بود کی صداشو دراورده

به نظرم Ada چيز خاصي تو قيافش نداره كه مدل بخواد :31:

چون همه ي كاراكترهاي بازيهاي ژاپني كلا تو همين مايه هست قيافشون. از Fatal Frame بگير تا انواع و اقسام فاينال فانتزي و غيره. حتي تو خود همين اويل هم ولنتاين خيلي شبيه Ada هست كلا موهاي كوتاه و مشكي يا تيره و چشم بادومي كه ديگه لازم نيست از روي كسي ساخته بشه توي ژاپن هست ماشالا فت و فراوون !!!!!! :27:

باز ---- چهرش طوري هست كه به نظر جديد بياد و بشه گفت تخيلي نيست و از روي مدل واقعي هستش.
از نظر تيپ و لباس هم كه طراحان لباس دستشون درد نكنه و مدلا و مانكن ها :46:

در ضمن من آخر بازي هم فقط ديدم اسم مدل ---- و اشلي بود (كه مدل اون رو هر چي اسمش رو سرچ مي كنم تو گوگل جواب نميده) ==»» البته تا جايي كه يادمه

reza_17173
13-08-2007, 13:23
ولی من که از تیپ و قیافش خیلی خوشم میاد. جناب Resident گفت که عکس های مدل Ada رو داره. اگه می تونین عکس هاش رو اینجا بزارین.

keylogger
15-08-2007, 10:08
ببخشيد يك تاپيك وجود نداره كه در مورد تمامي ورژن هاي رزيدنت اويل باشه مثلا فيلم ها شو هم نقد كنند !

اگه اون تاپيك همين جا هستش لطفا به من بگيد فيلم جديد رزيدنت اويل
( هموني كه عكسشو تو امضا گذاشتم)
چطوري بود؟:21:

keylogger
15-08-2007, 10:11
كي از فيلم جديد اين بازي خبر داره ؟
آيا نسخه ي dvd اين فيلم به ايران اومده ؟
من كه فقط نسخه ي پرده رو ديدم.
ميدونم كه اينجا جاش نيست كه اينا رو بگم ولي يه تاپيك واسع اين موضوع پيدا نكردم :13:

IcY
15-08-2007, 12:16
كي از فيلم جديد اين بازي خبر داره ؟
آيا نسخه ي dvd اين فيلم به ايران اومده ؟
من كه فقط نسخه ي پرده رو ديدم.
ميدونم كه اينجا جاش نيست كه اينا رو بگم ولي يه تاپيك واسع اين موضوع پيدا نكردم :13:

مطمئنی فیلمش دراومده ولی فکرنکنم هنوز روپرده رفته باشه چون تازه 21 september توی آمریکا میخواد اکران شه

soliman
15-08-2007, 13:02
منظورتون اینه که قسمت سوم این فیلم ساخته شده.چه عجب!

علیرضا
15-08-2007, 13:25
بله درسته 21 سپتامبر تازه می ره رو پرده !
یه مشکل هست .... اینکه ما اگه بخوایم در باره ی Resident Evil ... هم فیلم ها و هم بازی ها صحبت کنیم ... باید کجا رو بگردیم ؟ اگه هم بخوایم تاپیک بزنیم ... کجا بهترین جاست ؟تاپیک فیلم ها ؟ بازی ها؟

شخصاً ذره ذره ی جونم داره برا سومین سری Resident Evil تحلیل میره !! فکر نکنم تا 21 سپتامبر طاقت بیارم.

soliman
15-08-2007, 13:45
راستی موضوع فیلم چیه چون فکر نمیکنم باز هم راجع به راکون سیتی باشه چون در قسمت دوم فیلم راکون سیتی با بمب اتمی نابود شد. ایندفعه تو کدوم شهره.

keylogger
15-08-2007, 15:42
بابا شما كجاي كار هستيد !
من ميگم اين فيلمو ديدم شما ميگيد 21 سپتامر !
اين فيلم توي نيويورك اتفاق ميفته يه عكس از فيلم هم توي امضاي من ديده ميشه !
خب اگه مدير انجمن اجازه بده من اينجا كل فيلمو همراه با عكس و ديگر چيز هاش مينوشتم ولي مي ترسم
اكانتم رو ببندن!!!!:21:

Alisma
15-08-2007, 15:51
خب اگه مدير انجمن اجازه بده من اينجا كل فيلمو همراه با عكس و ديگر چيز هاش مينوشتم ولي مي ترسم
اكانتم رو ببندن!!!!:21:

توي نيويورك؟

مطمئنيد شما؟

ولي توي تريلر كه مي گفت توي صحراي نوادا اتفاق مي افته.

تريلرش در اومده من ديدم.

و تاريخ اكرانش هم دوستان درست ميگن همون 21 سپتامبر هست تا جايي كه از سايتش معلومه و از جاهاي ديگه.

Oracle_Eldorado
15-08-2007, 16:41
اكانتم رو ببندن!!!!
خوب شما میتونی از M E H D I جان یه سئوال بکنی ببینی اشکالی نداره که این کار رو بکنی ، اگه گفت نه بزار .

Ar@m
15-08-2007, 19:37
اكانتم رو ببندن!!!!
مگه می خوای چی بگی که می ترسی بن بشی؟
خب می تونی بری توی انجمن فیلم بگی ما هم می یایم اونجا می خونیمش
ولی من که از فیلم های رزیدنت اویل خوشم نیومد همه اش چرت و پرت بود

resident
15-08-2007, 20:35
ولی من که از تیپ و قیافش خیلی خوشم میاد. جناب Resident گفت که عکس های مدل Ada رو داره. اگه می تونین عکس هاش رو اینجا بزارین.

reza_17173 جان برای اینکه دیر جوابت رو دادم من واقعا شرمندم! عکس های مدل Ada Wong رو هم قول می دم فردا بزارم. (توی این چند روزه درگیر کلاس هام بودم)

resident
15-08-2007, 21:22
keylogger همونطوری که بقیه دوستان خوبم گفتن Release Date فیلم 07/21/09 هستش. شما حتما رزیدنت اویل 2 (Resident Evil: Appocalyps) رو دیدی یا اون تریلری رو که برای رزیدنت اویل 3 هستش و اولاش و بیشترش برای رزیدنت اویل 2 هستش.

دوستان همگی لطف کنید از موضوع اصلی تایپیک (Resident Evil 4 Game for PC,PS2,etc) منحرف نشید.
در صورت تمایل این موضوع رو در تایپیک مربوطه که همین الان تاسیس شد ادامه بدید:
تایپیک مخصوص سری فیلم Resident Evil:

IcY
15-08-2007, 22:00
keylogger همونطوری که بقیه دوستان خوبم گفتن Release Date فیلم 07/21/09 هستش. شما حتما رزیدنت اویل 2 (Resident Evil: Appocalyps) رو دیدی یا اون تریلری رو که برای رزیدنت اویل 3 هستش و اولاش و بیشترش برای رزیدنت اویل 2 هستش.

دوستان همگی لطف کنید از موضوع اصلی تایپیک (Resident Evil 4 Game for PC,PS2,etc) منحرف نشید.
در صورت تمایل این موضوع رو در تایپیک مربوطه که همین الان تاسیس شد ادامه بدید:
تایپیک مخصوص سری فیلم Resident Evil:

فقط من یه پست آخر در اینموردو بدم بعد بحث فیلمو تو اون تاپیک ادامه میدیم .اونم برای دوستمون key logger شما کافیه برید این لینک(فکر نکنم تو فیلم از این سایت معروف تر باشه) اونوقت تاریخه ریلیزشو میبینی

در ضمن اگه خواستی چیزی بگی تویه تاپیکی که تو انجمنه فیلم بگو

resident
15-08-2007, 22:22
فقط من یه پست آخر در اینموردو بدم بعد بحث فیلمو تو اون تاپیک ادامه میدیم .اونم برای دوستمون key logger شما کافیه برید این لینک(فکر نکنم تو فیلم از این سایت معروف تر باشه) اونوقت تاریخه ریلیزشو میبینی

در ضمن اگه خواستی چیزی بگی تویه تاپیکی که تو انجمنه فیلم بگو

IcY جان از شما خیلی ممنونم.
خب ، حالا یه موضوع پیشنهاد بدید! (درباره بازی:21: نه فیلم:27:!)

*PiNk PaNTHeR*
15-08-2007, 23:40
به نظر شما داستان کل سری رزیدنت اویل خیلی خیلی غیر منطقی نیست؟

remigolian
15-08-2007, 23:50
مشكل در نصب رزيدنت اويل 4
با سلام به دوستان رزيدنت اويل4 حتما بايد روي كارت گرافيك جي فورد نصب بشه يا روي Ati هم نصب ميشه اگر نصب ميشه روش نصب ش رو هم به مابگيد چون الان ما نصب كردايم ولي ارور كارت گرافيك رو ميزنه ولي همون رو در كامپيوتر ديگر از دوستان نصب كردايم اجرا ميشه البته كارت گرافيكشون جي فورد هستش مشكلي نداشت ولي مال خودمون Ati هستش مشكل داره
مشكل كجاست

*PiNk PaNTHeR*
15-08-2007, 23:58
مشكل در نصب رزيدنت اويل 4
با سلام به دوستان رزيدنت اويل4 حتما بايد روي كارت گرافيك جي فورد نصب بشه يا روي Ati هم نصب ميشه اگر نصب ميشه روش نصب ش رو هم به مابگيد چون الان ما نصب كردايم ولي ارور كارت گرافيك رو ميزنه ولي همون رو در كامپيوتر ديگر از دوستان نصب كردايم اجرا ميشه البته كارت گرافيكشون جي فورد هستش مشكلي نداشت ولي مال خودمون Ati هستش مشكل داره
مشكل كجاست
کرک نسخه ی اروپایی رو از امضای Resident بگیر درست میشه.

remigolian
16-08-2007, 00:19
دانلود نميشه ؟؟؟

Oracle_Eldorado
16-08-2007, 00:21

خوب دوست من داستانش تخیلی هست دیگه .
داستان همه ی فیلم ها و بازی ها هم همینه :
بر اثر یک سری آزمایشات بر روی انسان ها مبنی بر قوی تر شدن یا افزایش طول عمر ، یک سری آزمایشات بر روی انسان ها انجام میدهند که با شکست مواجه میشوند و نتیجه ی کارشون بر عکس میشه ! ( ممکنه بعضی هاشون با کمی تغییر همراه باشه )

remigolian
16-08-2007, 00:28
کرک نسخه ی اروپایی رو از امضای Resident بگیر درست میشه.

چطور دانلود كنم هركاري كردم دانلود نشد

*PiNk PaNTHeR*
16-08-2007, 00:33
لینک درسته دوست من:

remigolian
16-08-2007, 00:40
اين كرك رو كجا كپي كنم

*PiNk PaNTHeR*
16-08-2007, 00:41
اين كرك رو كجا كپي كنم
جای فایل Game.exe توی فولدر اصلی بازی.

reza_17173
16-08-2007, 01:44
من راههای اضافی رو هم با Ada تموم کردم. این Ada بد رقم از لیان خوشش میاد هااا:10: همش جونشو به خاطرش به خطر می نداره. ولی واقعا" بازیه جذابی بود. امیدوارم این سری بازی همچنان ادامه داشته باشه.
از جناب Resident هم تشکر می کنم به خاطر توجهشون.
یه خبر هم بدم اینکه ظاهرا" آلبرت وسکر تو RE 5 حضور داره.

resident
16-08-2007, 08:55
معذرت می خوام. اشتباهی دستم خورد فرستاده بشه و زمانیکه Stop رو زدم کار از کار گذشته بود.

resident
16-08-2007, 09:04
نه! چرا؟!! یه کم بیشتر توضیح بده

چطور دانلود كنم هركاري كردم دانلود نشد
امکان نداره من خودم همین الان زدم و تا 2% هم رفتم!!!:18:

من راههای اضافی رو هم با Ada تموم کردم. این Ada بد رقم از لیان خوشش میاد هااا:10: همش جونشو به خاطرش به خطر می نداره. ولی واقعا" بازیه جذابی بود. امیدوارم این سری بازی همچنان ادامه داشته باشه.
از جناب Resident هم تشکر می کنم به خاطر توجهشون.
یه خبر هم بدم اینکه ظاهرا" آلبرت وسکر تو RE 5 حضور داره.
خب اونکه از همون رزیدنت اویل 2 معلوم بود دو طرف از هم خوششون میاد!:40::27:
خواهش می کنم.:11:
پس باید حسابی خودمون رو آماده کنیم.

Ar@m
16-08-2007, 12:20
می شه بگی کجاش غیر منطقیه؟؟؟

remigolian
16-08-2007, 13:51
جای فایل Game.exe توی فولدر اصلی بازی.
تشكر درست شد ولي با موس بالا پايين نميكنه اين سي دي كه ما گرفتيم روش نوشته با قابليت موس
ولي موس اصلا كار نمي كنه از كجا بايد تنظيم كنم

cyrus_ln
16-08-2007, 16:09
تو صفحات قبلي راه حل اين مشكل هست بچرخ پيدا ميكني.

remigolian
16-08-2007, 16:25
هر چي گشتيم پيدا نشد

*PiNk PaNTHeR*
16-08-2007, 16:45
برای اون فایل exe بازی با موس نیومده به نظر.

remigolian
16-08-2007, 17:38

الان چكار كنيم مشكل كجاست ؟؟

*PiNk PaNTHeR*
16-08-2007, 17:54
الان چكار كنيم مشكل كجاست ؟؟
با کیبرد بازی کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رعد
16-08-2007, 17:56
آقا كسي راهتماي مراحل بازي رزيدنت اويل رو نداره
من يك جوري گير كردم كه همه راهها بستن
و ميتويسه شما بايد با يك نفر بياي تا بتوني از در رد بشي
اون كجاستت و ا زكجا بيارمش

*PiNk PaNTHeR*
16-08-2007, 18:03
آقا كسي راهتماي مراحل بازي رزيدنت اويل رو نداره
من يك جوري گير كردم كه همه راهها بستن
و ميتويسه شما بايد با يك نفر بياي تا بتوني از در رد بشي
اون كجاستت و ا زكجا بيارمش

رعد
16-08-2007, 18:07
دوست خوبم ممنونم از جوابت
اما پرشن گيگ سرورش خرابه و فايلتون قابل دسترسي نيست

*PiNk PaNTHeR*
16-08-2007, 18:10
دوست خوبم ممنونم از جوابت
اما پرشن گيگ سرورش خرابه و فايلتون قابل دسترسي نيست
فایل جدیدا پاک شده.
توی همین تاپیک سرچ کن یک لینک دیگه ازش هست.
از کیوورد رهیافت استفاده کن.

resident
16-08-2007, 18:38
طبق درخواست reza_17173 جان گل قرار شد چند تا عکس از مدل Ada Wong بزارم.

1.Ada Wong

2.Ada Wong Model 01

3.Ada Wong Model 02

4.Ada Wong Model 03

5.Ada Wong Model 04

6.Ada Wong Resident Evil 2
این آخری مال اویل 2 هستش و گفتم شاید از نظر اونایی که تو کار هک بازی هستن جالب باشه!

reza_17173
16-08-2007, 18:54
ممنون از لطفت. خودش از مدلش خوشکلتره ;)
شما اسمش رو هم می دونی؟ آخه من هر چی گشتم چیزی ندیدم. بازم ممنون.

*Necromancer
16-08-2007, 19:00
این که زاپنی نیست !!!

remigolian
16-08-2007, 19:29
با سلام به دوستان
اونجا هست كه يك سنگ بزرگ دنباله مون ميفته بايد چكار كنيم چون ما هر كاري كرديم نشد اينتر رو تند تن زديم و بعد آخرش ميگه 6+5 و يا 3+1 بايد اين اعداد رو باهم بزنيم يا پشت سر هم يا دكمه ديگر رو بايد بزنيم ؟؟

soliman
16-08-2007, 19:44
با سلام به دوستان
اونجا هست كه يك سنگ بزرگ دنباله مون ميفته بايد چكار كنيم چون ما هر كاري كرديم نشد اينتر رو تند تن زديم و بعد آخرش ميگه 6+5 و يا 3+1 بايد اين اعداد رو باهم بزنيم يا پشت سر هم يا دكمه ديگر رو بايد بزنيم ؟؟

شما به سه دلیل دوچار این مشکل شدید:

1-حتما در زدن کلید ها سریع نیستید
2-شاید کلید ها را اشتباهی فشار میدهید
3-در ضمن اگر بازی را با درجه سختی بازی کنی رد شدن اون قسمت خیلی مشکل میشه احتمالا بازی را روی سخترین درجه گذاشته اید.

soliman
16-08-2007, 19:45
کاراکتر ada از مدلش خیلی قشنگتره

Alisma
16-08-2007, 20:12
این که زاپنی نیست !!!

با تشكر از دوست عزيزي كه عكس ها رو گذاشتن.

ولي فكر مي كنم اين فرد هم از كساني هست كه بعد از ساخته شدن بازي خودش رو به شكل كاراكتر ايدا در آورده. آخه از اين مدل ها توي نت زياده.

چون آخر بازي اسمي از مدل ايدا نياورده بود.

فقط اسم مدل اشلي بود و ليان.

با تشكر

*Necromancer
16-08-2007, 20:55
با سلام به دوستان

دکمه های 5 و 6 دو تا شیفت ها هستن و
1 و 3 کنترل و اینتر

resident
16-08-2007, 20:55
ممنون از لطفت. خودش از مدلش خوشکلتره ;)
شما اسمش رو هم می دونی؟ آخه من هر چی گشتم چیزی ندیدم. بازم ممنون.

خواهش می کنم. اسمش رو نمی دونم ولی حتما اون رو هم درمیارم. نهایتا تا پس فردا خبرش رو می دم.

cyrus_ln
16-08-2007, 21:18
اومده.يعني مطمعنم كه اومده.

این که زاپنی نیست !!!

حالا نه اينكه ايدا خيلي شبيه ژاپني هاست.:31:

cyrus_ln
16-08-2007, 21:49
هر چي گشتيم پيدا نشد

فايل DInput8.dll رو تو مسير نصب بازي كپي كن مشكلت حل ميشه.
لينك دانلود:

البته از ورژن شماره 2 MouseAim بايد استفاده كني يعني فايل بالا رو ورژن شماره 2 جواب ميده اگه MouseAim كه داري ورژن 2 نيست از اينجا ميتوني ورژن 2 رو دانلود كني

رعد
17-08-2007, 09:02
فایل جدیدا پاک شده.
توی همین تاپیک سرچ کن یک لینک دیگه ازش هست.
از کیوورد رهیافت استفاده کن.

آقا اين كيوورد رهيافت چيه ؟
نميشه يكجايي اين راهنماي رزيدنت اوبل رو آپلود كني
هي ميخوام حذفش كنم ميبينم حيفه خيلي مرحله اومدم جلو

علیرضا
17-08-2007, 16:39
خوب راجع به Ada و مدلش که دوست عزیزم زحمتشو کشیدن بگم که....
خود Ada ژاپنی الاصل نیست .. بلکه اوراسیایی (Eurasian) است... یعنی دو رگه ی اروپایی و آسیایی ( که من خیلی خوشم میاد !!)

دست مدلش هم درد نکنه ! اون هم کلی سختی کشیده تا این Ada ای که می بینید , درست و حسابی از آب درآد..
اگه می بینید خوشگل نیست شاید به خاطر اینه که مجبور شده مثل Ada بپوشه و مو هاشو اونجوری کنه اینجوری به نظر میاد .

کلاً من ارادت خاصی به Ada و مدلش و ... دارم !!! (شوخی)

S A M
19-08-2007, 09:51
میگم اویل 4 اون مرده که هست غریبه کیه و چی کارست و اون اسلحه های جدید نمیاره؟

remigolian
19-08-2007, 14:10
با سلام
ما الان با اون دختر هستيم و الان گير اون پازل هستيم كه شكلش هم روي اون در هستش ولي هر كاري مي كنيم درست نميشه ؟؟

cyrus_ln
19-08-2007, 14:28
اون آقا مرچنت هست كه ميتوني ازش اسلحه بخري و اشياء قيمتي اي رو كه در طول بازي بدست اوردي رو بهش بفروشي و همچنين ميتوني اسلحت رو آپگريد كني.در ضمن در طول بازي يه چندتايي اسلحه جديد باز ميشه كه ميتوني اونا رو از مرچنت بخري

resident
19-08-2007, 15:59
با سلام
ما الان با اون دختر هستيم و الان گير اون پازل هستيم كه شكلش هم روي اون در هستش ولي هر كاري مي كنيم درست نميشه ؟؟

Wonderful: من که برای اولین بار به راحتی تمام تونستم در کمترین زمان ممکنه ردش کنم.(نه فقط من بلکه خوره های اویل)
از راهنمایی که این زیر نوشتم استفاده کنین.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
همونطوری که میدونید شکل کامل پازل به صورت زیره:
3 2 1
6 5 4
9 8 7

به ترتیب از راست به چپ با زدن ضربدر روی قطعات 4, 7, 8, 9, 6, 3, 1, 7, 9 به سرعت میبینید که پازل تموم میشه.
یادتون باشه که از راست به چپ یعنی از عدد چهار و بعد هفت و ........... تا نه باید روشون ضربدر بزنید.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در آخر اون تکه پازلی رو که دارید قرار بدید تا در باز بشه.
راهنمایی اضافه: داخل اتاقی که باز شده بشید. همون اول رو به روتون باید یه شی قیمتی باشه. حالا برید سمت راست. اینجایی که هستید یک صندوق هست که محتوی یه مدال هست. قبل از باز کردن صندوق از سمت راستتون که فکر کنم خشاب باید باشه ورش دارید. حالا صندوق رو باز و مدال را بردارید. حالا یکی از این هیولاهایی که لباس آهنی داره میاد دنبال شما! چرا وایستادی منو نگاه می کنی! فرار کن!!!! زمانیکه دارید فرار می کنید مراقب مجسمه هایی که میفتن باشید!

امیدوار خوب توضیح داده باشم.
اگه مشکلی داشتی بپرس.

remigolian
19-08-2007, 21:15
Wonderful: من که برای اولین بار به راحتی تمام تونستم در کمترین زمان ممکنه ردش کنم.(نه فقط من بلکه خوره های اویل)
از راهنمایی که این زیر نوشتم استفاده کنین.

همونطوری که میدونید شکل کامل پازل به صورت زیره:
3 2 1
6 5 4
9 8 7

به ترتیب از راست به چپ با زدن ضربدر روی قطعات 4, 7, 8, 9, 6, 3, 1, 7, 9 به سرعت میبینید که پازل تموم میشه.
یادتون باشه که از راست به چپ یعنی از عدد چهار و بعد هفت و ........... تا نه باید روشون ضربدر بزنید.
در آخر اون تکه پازلی رو که دارید قرار بدید تا در باز بشه.
راهنمایی اضافه: داخل اتاقی که باز شده بشید. همون اول رو به روتون باید یه شی قیمتی باشه. حالا برید سمت راست. اینجایی که هستید یک صندوق هست که محتوی یه مدال هست. قبل از باز کردن صندوق از سمت راستتون که فکر کنم خشاب باید باشه ورش دارید. حالا صندوق رو باز و مدال را بردارید. حالا یکی از این هیولاهایی که لباس آهنی داره میاد دنبال شما! چرا وایستادی منو نگاه می کنی! فرار کن!!!! زمانیکه دارید فرار می کنید مراقب مجسمه هایی که میفتن باشید!

امیدوار خوب توضیح داده باشم.
اگه مشکلی داشتی بپرس.

سلام متشكرم كه ما را راهنمايي كرده ايد من آن پازل را حل كردم واينجا گير كردم
يك جايي هست پيش اون اژدها كه آتش از دهنشون مياد بيرون هركاري كردايم نشد ؟؟؟

keylogger
19-08-2007, 21:55
نمي دونم چرا اون زامبي ها ( البته توي بازي ميگه كه اونا زامبي نيستند ) اصلا با وسايل فروش كاري ندارند !
يه بار گذاشتم تعقيبم كنن تا نزديكي ي ان اسلحه فروش رفتم ولي اونا اصلا طوري از كنارش رد شدن كه انگار اصلا يه آدم اونجا نيست البته شايد هم خود اسلحه فروش تحت سلطه ي سدلر هستش و به ما اسلحه هاي خراب ميفروشد!!!!!!!!!!؟؟!؟!؟!؟

bache pooldar
20-08-2007, 01:59
سلام به همگی
مدتیه هنگ کردم تو معنی Biohazard هر چی تو دیکشنری گشتم پیدا نکردم( شما هم نگردید که پیدا نمیکنید) حالا راستی Biohazard به چه معنی هستش؟؟؟

Alisma
20-08-2007, 02:07
سلام به همگی
مدتیه هنگ کردم تو معنی Biohazard هر چی تو دیکشنری گشتم پیدا نکردم( شما هم نگردید که پیدا نمیکنید) حالا راستی Biohazard به چه معنی هستش؟؟؟

سلام

اين لغت تحت اللفظي يعني "خطر زيستي" و مفهومي يعني "تهديد براي زيست و بقاي موجودات زنده":46:

remigolian
20-08-2007, 07:58

keylogger
20-08-2007, 09:22

اگه دقت كني روي اون 3 اژدها يه زامبي ايستاده با تفنگ دوربين دار اون زامبي رو بزن بايد مواظب باشي كه اتش اونا تو رو نسوزونه :18:در ضمن اگه آر پي جي بي نهايت داري يه دونه به اون اژدها بزني ميفته توي مواد مذاب اگه نداري كارتو بايد با همون دوربين دار حل كني در ضمن بين اژدهاي اول و دوم يه برج هستش كه وقتي ميخواي اژدهاي ( فكر كنم اژدهاي چهارم ) رو بكشي از اونجا يه عده آدم راهب مييان بيرون تا تو رو بكشن !

:11::21:

در ضمن bio hazard بين برو بچ تايوان و ژاپن به معناي همان شيطان ساكن هستش

S A M
20-08-2007, 09:37
یک کمک تخصصی میخواهم
ببین همون جا که برای اولین بار دختره همراهت میادبا یه در بر میگردی به گذشته که همون اولین مرحله بود و تو شبه حالا باید توی کجا برم؟

Spaniuly
20-08-2007, 09:43
آقا كمك كنيد
له شدم از بس زير سنگ موندم
من چهار دفعه رو پروفشينال بازي كردم حالا دفعه پنجم رو ميرم ولي همين اول كاري گير كردم هيچ جوري اين سنگه رو نميشه رد كرد اگه كسي رفته كمك كنه. هر كاري هم كه بلد بودم انجام دادم ولي رد نميشه نميدونم اشكال از كجاي كاره. درسته دفعات پيش هم رد كردن اين قسمت سخت بود ولي اين بار مثل اينكه اين نامردا قسم خوردن نزارن يه دفعه ديگه اين بازي رو تموم كنم.

soliman
20-08-2007, 10:40
krauser جان من هم وضعیت تو را داشتم . یعنی کفرم در اومده بود از بس اون قسمت را تکرار کنم چون انقدر دکمه ها را تند تند میزدم نزدیک بود کیبوردم داغون بشه. بعد ناچار شدم سیوش را دانلود کنم.البته همه ی این کار ها را برای بدست اوردن اسلحه پلاسمایی میکردم روی درجه سختی بازی یا همون قسمت پروفشنال.

remigolian
20-08-2007, 11:07
داخل كانال هاي فاضلاب يك غول هست كه دمش بعضي موقع ها به ما برخورد مي كنه بعد مي ريم جايي دستگيره آسانسور را مي زنيم و بعد اون غول مي ياد هر كاري كرديم نمي ميره بيد با چه اسلحه اي بايد بزنيمش و بايد كجاي بدنش بزنيم

*PiNk PaNTHeR*
20-08-2007, 11:17
یک کمک تخصصی میخواهم
ببین همون جا که برای اولین بار دختره همراهت میادبا یه در بر میگردی به گذشته که همون اولین مرحله بود و تو شبه حالا باید توی کجا برم؟
برگرد به همون جایی که مزارع هستن. اونوقت یکی از درها که اولش بسته بود باز میشه.
M رو بزنی نقشه رو میبینی.

داخل كانال هاي فاضلاب يك غول هست كه دمش بعضي موقع ها به ما برخورد مي كنه بعد مي ريم جايي دستگيره آسانسور را مي زنيم و بعد اون غول مي ياد هر كاري كرديم نمي ميره بيد با چه اسلحه اي بايد بزنيمش و بايد كجاي بدنش بزنيم
اون غول رو نکشی هم مشکلی پیش نمیاد. باید وایستی تا آسانسور راه بیفته.
جلوی مخزنهای یخ مایع وایستا و بندازشون زمین. یخ میزنه. اونوقت بهش شلیک کن.

Alisma
20-08-2007, 13:43
در ضمن bio hazard بين برو بچ تايوان و ژاپن به معناي همان شيطان ساكن هستش

شايد معني اصطلاحيش (توي تايوان) اهريمن ساكن يا اهريمن محلي (يا خانگي !!) باشه ولي تو انگليسي فكر كنم همون تهديد زيستي باشه چون hazard توي انگليسي ميشه همون خطر و ريسك (توي ديكشنري بود) :20:

R e Z a
20-08-2007, 14:07

باید تقریبا 5 دقیقه وقت رو تلف کنی تا آسانسور بیادش برای وقت تلف کردن هم باید کپسول های گازی رو که تو کانال هستش رو جابهجا کنی تا طرف یخ بزنه و هی وقت بگذره . در ضمن طرف به هیچ وجه کشته نمی شه حتی اگه 2000 تا ار پی جی بزنیش:13::13:

maxeemo
20-08-2007, 14:30
باید تقریبا 5 دقیقه وقت رو تلف کنی تا آسانسور بیادش برای وقت تلف کردن هم باید کپسول های گازی رو که تو کانال هستش رو جابهجا کنی تا طرف یخ بزنه و هی وقت بگذره . در ضمن طرف به هیچ وجه کشته نمی شه حتی اگه 2000 تا ار پی جی بزنیش:13::13:

کشته نمیشه؟ :18: میشه یه کم زحمت می خواد، البته نه به این سختی...

remigolian
20-08-2007, 15:12
کشته نمیشه؟ :18: میشه یه کم زحمت می خواد، البته نه به این سختی...

سلام چطوري اون غول ميشه كشت

Oracle_Eldorado
20-08-2007, 16:01
سلام چطوري اون غول ميشه كشت

اونو باید زیاد بهش تیر بزنی . اون هم تیر ها رو باید به چشماش بزنی ، نه به بدنش . (r E Z A جان توجه کردی ؟ )

evil 4
20-08-2007, 16:05
بابا خدايش من ديگه دهنم ... شد از وقتي كه بازي اومد و پچ ها هم اومدن همش رو گرفتم كامم رمش:512 كارت گرافيك:128 ولي ميره تو بازيو مياد بيرون پيام dont send mideh سي دي هم عوض كردم ولي باز همينه تو رو خدا كمكم كنيد؟

soliman
20-08-2007, 18:47
کشتن اون غوله خیلی اسونه فقط کافیه یکی از اون کپسول های گاز را جلوی پاش بندازی بعد از اینکه یخ زد یا با یک حرکت و یا با یک گلوله میتونید اون را تکه تکه کنید.
اگر هم ار پی جی داشتید با اون کارش را تموم کنید.

Spaniuly
20-08-2007, 21:33

من باهات موافق نيستم. يعني ميشه كشت. و بعد از اينكه كشته شد يه تيكه از تاج پادشاهي رو بهت ميده. روش كشتنش هم ساده هست كافيه بعد از اينكه يخ زد با يه نشانه گيري دقيق به وسيله لانچر به راحتي كشته ميشه.

S A M
21-08-2007, 08:42
تورو خدا یکی درست جواب بده توی اون محوطه قدیمی اولین باز که دختره رو میگیری باید کجا بری فقط دو تا در باز هست که توی هیچکدور دختریه نمیپره اون ور در و دو تا در میخکوب شده
چی کار کنم

Maggy_P
21-08-2007, 09:50
تورو خدا یکی درست جواب بده توی اون محوطه قدیمی اولین باز که دختره رو میگیری باید کجا بری فقط دو تا در باز هست که توی هیچکدور دختریه نمیپره اون ور در و دو تا در میخکوب شده
چی کار کنم
يه در خيلي بلند هست كه وقتي بخواي بازش كني دختره از كولت ميره بالا مي پره اون طرف و در رو برات باز ميكنه

hamidsky
21-08-2007, 10:30
يه كمك در مورد دكمه هاي بازي منظور از 6+5 يعني چي .. و اگر امكانش هست كد شكست ناپذيري و محماتش تموم نشرو مي خوام ممنون

*PiNk PaNTHeR*
21-08-2007, 10:32
يه كمك در مورد دكمه هاي بازي منظور از 6+5 يعني چي .. و اگر امكانش هست كد شكست ناپذيري و محماتش تموم نشرو مي خوام ممنون
سلام.
5: R Shift
6: Left Shift
چون بازی ایمپورت شده ست چیت نداره. از ترینر استفاده کن.

evil 4
21-08-2007, 12:02
بابا خدايش من ديگه دهنم ... شد از وقتي كه بازي اومد و پچ ها هم اومدن همش رو گرفتم كامم رمش:512 كارت گرافيك:128 ولي ميره تو بازيو مياد بيرون پيام dont send mideh سي دي هم عوض كردم ولي باز همينه تو رو خدا كمكم كنيد؟

هيچكي پيدا نميشه به ما كمك كنه؟

tom riddle
21-08-2007, 13:42
سلام.
یکی به من بگه اون قسمتی رو که یه نفر قرمز پوشیده دو تا شاخ هم داره میره پشت یه تیر انداز و بهت تیر میزنه رو چکارش کنم.هرکاری میکنم هم نمیشه.من یه مشکلی دارم نمیدونم از گرافیکمه یا نه که تو اتاقهای تاریک همه چی تاریکه تاریک میشه مثل گور حتی لئون رو هم نمیبینم(یه بار پرسیدم کسی جواب نداد).گرافیکم جی فورس اف ایکس5200/128 Mb.

resident
21-08-2007, 13:43

همگی دقت کنید:برای این که سریعتر مشکلتون حل بشه ، مشکل رو به طور کامل توضیح دهید و یه عکس هم قرار بدید!

در صفحات قبلی لیست راهنمای همه کلید ها بود. قبل از اینکه پست بدید یه سرچ کنید!

Alisma
21-08-2007, 14:01
سلام.
یکی به من بگه اون قسمتی رو که یه نفر قرمز پوشیده دو تا شاخ هم داره میره پشت یه تیر انداز و بهت تیر میزنه رو چکارش کنم.هرکاری میکنم هم نمیشه.من یه مشکلی دارم نمیدونم از گرافیکمه یا نه که تو اتاقهای تاریک همه چی تاریکه تاریک میشه مثل گور حتی لئون رو هم نمیبینم(یه بار پرسیدم کسی جواب نداد).گرافیکم جی فورس اف ایکس5200/128 Mb.

سلام اونجا رو بايد صبر كني اون خشاب عوض كنه بعد چند تا تير (ترجيحا اسلحت قوي باشه) با نارنجك و اينا بهش بزني مي ميره. ولي وقتي اون داره تيراندازي مي كنه تو پناه بگير.

واسه تاريك شدن هم از توي كنترل پنل انويديا برو بخش display روشني مانيتور رو زيادش كن منم از اين روش استفاده مي كنم.

remigolian
21-08-2007, 14:09
وارد يه جاي ميشم كه اون مرد كوچك با همراهش با ---- صبحت مي كنند و بعد به وسيله اون گل بلعيده ميشن و بعد گل به شكل يك موجود يك چشم در مي آيد كه نمي دونيم چطور باش مقابله كينم و از بين ببريمش :41:
با تشكر از شما من خودم با اينكه سن هم به بازي نميخوره ولي خوشم از اين بازي مياد

Alisma
21-08-2007, 14:16
وارد يه جاي ميشم كه اون مرد كوچك با همراهش با ---- صبحت مي كنند و بعد به وسيله اون گل بلعيده ميشن و بعد گل به شكل يك موجود يك چشم در مي آيد كه نمي دونيم چطور باش مقابله كينم و از بين ببريمش :41:
با تشكر از شما من خودم با اينكه سن هم به بازي نميخوره ولي خوشم از اين بازي مياد

تو اين پست دوستان جواب دادن:

سلام آقا اين غوله كه با سالازار مخلوط ميشه و چسبيده به در و ديوار رو چه طوري بايد زد؟؟

با راكت هم زدم بهش هيچيش نشد؟!

ويرايش مي كنننننم !

اين غوله رو زدم روش خودم رو هم مي ذارم شايد به درد بقيه بخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول اين كه اگه پول دارين يه دونه اسلحه broken butterfly بخرين + يه راكت.

از در كه مي رين تو با اين broken butterfly بزنين يكي از بازوهاي اين غول رو بره تو ديوار.

بعد با TMP (از همه آسونتره) چشم غول رو نشونه بگيرين و همينطوري مسلسل بزنين توش. البته مواظب باشين اگه دهنش باز شد خواست قورتتون بده فرار كنين. بعد چنگكه غوله باز ميشه سالازار مياد بيرون. سريع با راكت بزنينش!

به همين سادگي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

براي اين هم مي گم از broken butterfly استفاده كنين كه قويه با يه دونه تير بازوي غوله ميره تو ولي با اسلحه هاي ديگه (از جمله شات گان) بايد چند تا تير بزنين كه جاي كله ي غول عوض ميشه توي مدتي كه دارين بازوشو مي زنين كارتون سخت ميشه.

البته سرعت عمل تو همه كارايي كه گفتم بايد داشته باشيد و بين راهايي كه من امتحان كردم اين از همه آسونتر بود.

باز البته در حضور اساتيد ببخشيدها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفتم شايد كمكي به مبتدي هايي مثل خودم كرده باشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]توضيح اضافه 1: راكت منظور همون آر پي جي هست.
توضيح اضافه 2: اول بايد بزنين يكي از بازوهاي غوله بره تو كه نتونه بزنه له كنه شما رو و شما بتونين چشمشو نشونه بگيرين.
توضيح اضافه 3: مرد كوچيكه همون سالازار هست كه وقتي باز ميشه چنگكش بايد زود با آر پي جي بزنين بهش تا بميره !!
توضيح اضافه 4: بايد اول اونقدر با مسلسل بزنين تو چشمش تا چنگك سالازار باز بشه و اون بياد بيرون.

tom riddle
21-08-2007, 20:32
سلام اونجا رو بايد صبر كني اون خشاب عوض كنه بعد چند تا تير (ترجيحا اسلحت قوي باشه) با نارنجك و اينا بهش بزني مي ميره. ولي وقتي اون داره تيراندازي مي كنه تو پناه بگير.

واسه تاريك شدن هم از توي كنترل پنل انويديا برو بخش display روشني مانيتور رو زيادش كن منم از اين روش استفاده مي كنم.

دستت درست.
تا حالا با زجر داشتم بازی میکردم.

remigolian
22-08-2007, 12:59
اونجا هست كه يك گودال مواد مذاب و بالاي اون هم يك سنگ هستش و بعد سنگ رو با كنترل توي اتاق به در ميزنيم و در نمايان ميشه و بعد در رو بازمي كنيم و بعد با برخورد با دوتا از اون موجود خمير ها اون رو ميكشيم و بعد به يك در ميرسيم كه دوتا دستگير در دوطرف هست ولي هركاري كردايم باز نشد پشت سرمون هم همون مرد اسلحه فروش در يك اتاق هستش ؟؟

Alisma
22-08-2007, 21:43
اونجا هست كه يك گودال مواد مذاب و بالاي اون هم يك سنگ هستش و بعد سنگ رو با كنترل توي اتاق به در ميزنيم و در نمايان ميشه و بعد در رو بازمي كنيم و بعد با برخورد با دوتا از اون موجود خمير ها اون رو ميكشيم و بعد به يك در ميرسيم كه دوتا دستگير در دوطرف هست ولي هركاري كردايم باز نشد پشت سرمون هم همون مرد اسلحه فروش در يك اتاق هستش ؟؟

اونجا اشلي رو بذار كنار يكي از دستگيره ها (بهش فرمان "صبر كن" بده) خودت هم برو كنار دستگيره بعدي بعد در يك زمان با هم دستگيره ها رو فشار بدين پايين بايد چشمت به چراغ بالاي در باشه و فكر كنم قبل از اين كه كامل پر بشه بايد دستگيره ها رو بزني پايين. چند بار امتحان كن در باز ميشه.

remigolian
23-08-2007, 11:24
اونجا اشلي رو بذار كنار يكي از دستگيره ها (بهش فرمان "صبر كن" بده) خودت هم برو كنار دستگيره بعدي بعد در يك زمان با هم دستگيره ها رو فشار بدين پايين بايد چشمت به چراغ بالاي در باشه و فكر كنم قبل از اين كه كامل پر بشه بايد دستگيره ها رو بزني پايين. چند بار امتحان كن در باز ميشه.
با تشكر از شما
بعد از اون كه در باز ميشه سوار يه ماشين ميشي و بعد چند تا از اون موجدات ميان و بعد يه ماشين ديگه مياد و برخورد مي كنه به ماشين ما و بعد ميتركه و همه چيز تموم ميشه اونجا چكار كنم

soliman
23-08-2007, 12:37
باید ماشن را منفجرش کنی تا بهتون برخورد نکنه

tom riddle
23-08-2007, 12:45
با تشكر از شما
بعد از اون كه در باز ميشه سوار يه ماشين ميشي و بعد چند تا از اون موجدات ميان و بعد يه ماشين ديگه مياد و برخورد مي كنه به ماشين ما و بعد ميتركه و همه چيز تموم ميشه اونجا چكار كنم

ببین اونجایی که سوار بولدزر میش میتونی اونایی که میان دنبالت رو بزنی.
بعد که کامیون رو میبینی قبل از اینکه نزدیکت بشه باید با تیر بزنیش تا آتیش بگیره.بعد از حدودا 30 ثانیه دوباره سرو کلش پیدا میشه که باید زود بزنیش.ایندفعه بهت برخورد میکنه اشلی کنترل رو از دست میده و میرین تو دیوار.

IcY
23-08-2007, 22:26
ببین اونجایی که سوار بولدزر میش میتونی اونایی که میان دنبالت رو بزنی.
بعد که کامیون رو میبینی قبل از اینکه نزدیکت بشه باید با تیر بزنیش تا آتیش بگیره.بعد از حدودا 30 ثانیه دوباره سرو کلش پیدا میشه که باید زود بزنیش.ایندفعه بهت برخورد میکنه اشلی کنترل رو از دست میده و میرین تو دیوار.

در اضافات فیوضات این دوستمون:2:,من ماشین رو با مگنوم زدم :5:یدونه تیر بهش بزنی از قید حیات خارج میشه:27:

pejmangame
24-08-2007, 00:08
سلام من اين بازي را هر چي ميرم سير نميشم
تا حالا 11 بار رفتم تا اخر شما هم اينجورييد

Oracle_Eldorado
24-08-2007, 01:08
سلام من اين بازي را هر چي ميرم سير نميشم
تا حالا 11 بار رفتم تا اخر شما هم اينجورييد
دوست من همه اولش همینطوری هستند ! ولی بعد از چندین بار ازش زده میشی ....:2:
ما یه مدت اینجا رکوردی بازی میکردیم ! دیگه سالازار و معمایی نبود ! فقط زود از دست همه فرار میکردیم که زود به مقصد برسیم .
ولی من توصیه میکنم که زیاد بازی نکنی ! چون مثل من ازش زده میشی . حالا هرطور خودت صلاح میدونی .:10:

soliman
24-08-2007, 11:22
راستی به نظر شما سخترین جای بازی کجا بود؟

به نظر خودم سخترین قسمت بازی نبرد با Jack Krauser بود.

IcY
24-08-2007, 12:08

عزیز کجای اون سخت بود من جلوش فقط یدونه از گیاه سبزا مصرف کردم وقتی تبدیلم شد با red9 کشتمش :5:
برای من سخترین جا اونجا بود که اشلی میرفت بالا تا این پلها رو بیاره پایین من یادم رفته بود rifle بخرم :31:با این تفنگ معمولیا میزدم ولی بیچاره شدم دیگه:19:

Maggy_P
24-08-2007, 15:53

به نظر من سخت ترينش همون جايي بود كه مجسمه ي سالازار دنبالت ميكرد من هزار بار له شدم تا ردش كردم:31::31:!!!!!!!

Alisma
24-08-2007, 18:28
به نظر من كل بازي كه نسبتا سخت نبود يعني در مقايسه با اويل 3 و اون نمسيس خوشگلش !! و همينطور اون معماهايي كه بايد 500 دفعه يه مسير رو مي رفتي مي اومدي تا مي فهميدي چي رو بايد كجا بذاري !! :18::27:

ولي باز اگه بخوايم توي همين اويل 4 بگيم منم نبرد با كراوزر رو مي گم البته نه اون آخرين مرحلش چون با يه دونه آر پي جي كارشو ساختم !! بلكه اون مراحل اولش كه همش بالا پايين مي پريد اعصاب منو خورد كرده بود عين آدم واي نميستاد بزنمش كه :31::27::31:

در كل مرحله ي اونچنان سختي نداشت اين بازي به نظرم.:8:

evil 4
24-08-2007, 18:40
سلام دوستان من اين بازي رو تازه نصب كردم يه patch واسه mouse هم download كردم ولي جواب نميده مشكل چيه لطفا كمكم كنيد؟ ايا همچين كاري شدني؟