PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

resident
24-05-2007, 11:10
فقط يه پيشنهاد بود.تو كه اونها رو مي ذاري من هم گفتم كه اونو هم بذار.اگه ناراحت شدي منو ببخش.:11:

امان از دست نوشته که هیچ وقت نمی تونه احساسات رو بیان کنه!!!:41:

T O O M A J جان منظور من این بود که انجام شد و اگه فکر می کنی کم و کاستی داره بگی.
همین!
نه با اون لحنی که گفتی:40:

آخه چرا مسخره باشه.اينجا تاپيك مخصوص اين بازي هست و تمام نكات موجود در بازي بايد گفته بشه. :10: :31:

T O O M A J راست میگه.:10:
توی این تایپیک باید از پیش پا افتاده ترین مسائل تا مهمترین مطرح بشه.:19:

resident
24-05-2007, 11:15
اشتباه شد.

ebru_gundes_206
24-05-2007, 12:01
این کرک سرعت بازی رو که پایین نمیاره چون کارتهای گرافیک شما ضعیفع سرعت بازی افت پیدا میکنه یعنی گرافیک شما تحمل این سطح از گرافیک بازی رو نداره

soliman
24-05-2007, 12:06
گرافیک بازی با این کرک خیلی جالب میشه ولی حیف که سرعت بازی رو پایین میاره.

T O O M A J
24-05-2007, 13:10
گرافیک بازی با این کرک خیلی جالب میشه ولی حیف که سرعت بازی رو پایین میاره.
آره .يكي از ايرادات اين بازي همين كند بودنش هست.:41:

ebru_gundes_206
24-05-2007, 13:57
دوست عزيز خوب زحمتشو بكش و به ما هم بگو
در ضمن اون كرك 7 مگي را در سيستم خودم اجرا كردم ولي زياد رضايت بخش نبود و صحنه بازي تاريكتر و سياهتر شد .. نميدونم چرا . طوري كه پاكش كردم :41:

سلام دوست عزیز ، این هم کمک :
1-ابتدا فایل GAME.EXE اروپایی رو تو مسیر نصب بازی کپی می کنیم .
2-در اینمرحله به آدرس زیر می رویم :
start > Run > Regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFWARE > CAPCOM > Biohazard 4
و اسم پوشه Biohazard 4 رو به Resident Evil 4 تغییر می دهیم .
3- حال پچ گرافیک رو نصب می کنیم .
4- و در آخر کرک 6.9 مگابایتی نسخه اروپایی رو در محل بازی کپی می کنیم .:10:

فایل Game.EXE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اروپایی

پچ گرافیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نسخه اروپایی

کرک نسخه اروپایی باید این نام رو داشته باشه :Resident Evil 4 v1.1.0 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE [6.5 MB]

resident
24-05-2007, 16:03
یه اتفاق عجیب و باور نکردنی!
من امروز داشتم دی وی دی هام رو مرتب می کردم که دیدم روی پک رزیدنت اویل آرم یوبی سافت هستش.
من فکر کنم که حتما اشتباهی این عکس رو چاپ کردن ، با وجود این که از اون مغازه ای که خریدم خیلی بهش اطمینان دارم.
نظر شما چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

maxeemo
24-05-2007, 16:07
یه اتفاق عجیب اما باور نکردنی!
من امروز داشتم دی وی دی هام رو مرتب می کردم که دیدم روی پک رزیدنت اویل آرم یوبی سافت هستش.
من فکر کنم که حتما اشتباهی این عکس رو چاپ کردن ، با وجود این که از اون مغازه ای که خریدم خیلی بهش اطمینان دارم.
نظر شما چیه؟

اگه DVD ارژيناله كه هيچ، اگه نيست توجه نكن، DVD من هم (هميني كه الان دارم بازي مي‌كنم) روش لوگوي UBI داره.

esi_1981
24-05-2007, 16:30
کسی میدونه نسخه اروپایی و آسیایی (Biohazard و Resident evil) چه فرقایی با هم دارند؟ من دارم Biohazard رو بازی می کنم ، میخوام بدونم خیلی فرق دارن یا نه. ممنون

resident
24-05-2007, 16:37
اگه DVD ارژيناله كه هيچ، اگه نيست توجه نكن، DVD من هم (هميني كه الان دارم بازي مي‌كنم) روش لوگوي UBI داره.

این ظاهر و باطن. اگه شما به این میگید اورجینال که خودشه ، اگر که نه خوب نیستش دیگه!

golmohammadi
24-05-2007, 16:47
ابرو گوندش خدا امواتتو رحمت كنه بابت راهنمايي
ولي حيف كه rapidshare با من رابطه خوبي نداره و قهر هست ...

golmohammadi
24-05-2007, 18:12
golmohammadi جان مثل اینکه شما RPL رو آزاد کردین. درسته؟
من پروفشنال رو به خاطر اینکه اون دموی آخر که لیون داره با اون زنه حرف می زنه نمی تونم رد کنم و بازی میاد بیرون.
می خواستم اگه میشه سیوت (اگه RPL) رو آزاد کردی برام آپ کنی.

در عوضش نه تنها به شما بلکه به همه بچه ها قول می دم که بعد از اتمام Mercenaries با همه کاراکترها در همه نقشه ها با پنج ستاره رو که توی این هفته تمومش می کنم آپ کنم.
فکر نمی کنم افراد زیادی این حرکت بالا رو انجام داده باشن و Secret Code رو گرفته باشن؟!!
اگه کسی هست اعلام وجود کنه!!!:11: :40:

اينهم سيو بازي كه من تموم كردم :
تو اين سيو :
بازيهاي The another Order & Ada The Spy و تمامي بازيهاي ---- كه مال ---- فكر كنم 5 بار تموم شده
اصلحه هاي موجود :
Red9 با تمامي Tuneup
Killer7 كه در اين سيو پول براي تمامي Tunupها موجود هست
Striker با تمامي Tuneup ها كه بعد از Tuneup آخري 100 فشنگه شد
R.P.L يا همون اصلحه ليزري
Inifinite Launcher يا همان آر پي جي بينهايت
Chicago typewriter كه همون تيربار بينهايت هست

بازي The Mercenaries را هم كه قولشو يه نفر داده :11:

T O O M A J
24-05-2007, 19:14
یه اتفاق عجیب و باور نکردنی!
نظر شما چیه؟
به هر حال همه ي ما مي دونيم كه اصل نيست.احتمالا براي فروش بيشتراين كار رو كرده اند.

resident
24-05-2007, 19:51
اينهم سيو بازي كه من تموم كردم :
تو اين سيو :
بازيهاي The another Order & Ada The Spy و تمامي بازيهاي ---- كه مال ---- فكر كنم 5 بار تموم شده
اصلحه هاي موجود :
Red9 با تمامي Tuneup
Killer7 كه در اين سيو پول براي تمامي Tunupها موجود هست
Striker با تمامي Tuneup ها كه بعد از Tuneup آخري 100 فشنگه شد
R.P.L يا همون اصلحه ليزري
Inifinite Launcher يا همان آر پي جي بينهايت
Chicago typewriter كه همون تيربار بينهايت هست

بازي The Mercenaries را هم كه قولشو يه نفر داده :11:

اگه منظورت منم که من دو روزی هست که به قولم عمل کردم.(امضام رو ببین!):21:

به هر حال همه ي ما مي دونيم كه اصل نيست.احتمالا براي فروش بيشتراين كار رو كرده اند.

نه برای فروش نبوده. مطمئنم. چون این رو همون اول که اومده بود گرفتم و اون موقع کسی از این قضیه دو نسخه ای EA و UbiSoft چیزی نمی دونست.
مهم نیست ، یه اتفاق جالب و عجیب بود و گذشت.:10:

خب رزیدنت اویل بازهای گل حالا سر چی بحث و گفتگو کنیم؟ :18: مسئله و یا یه بحثی مطرح کنید دیگه!!!:5:

T O O M A J
24-05-2007, 20:02
به نظر من بهتره در رابطه با اسلحه ها صحبت كنيم.بهترين اسلحه كه با اون بازي كرديد كدومه؟؟؟من كه فقط با شات گان بازي كردم.اما گاهي اوقات هم با اسلحه هاي ديگه به اجبار مثل دوربين دار يا كلت.شما چي؟؟؟:31: :10:

Ar@m
24-05-2007, 20:13
من از prl412 خیلی خوشم می یاد یه دور بازی رو فقط با اون رفتم جز چند بار که باید حتما از تیر استفاده می کردم

ebru_gundes_206
24-05-2007, 22:29
ابرو گوندش خدا امواتتو رحمت كنه بابت راهنمايي
ولي حيف كه rapidshare با من رابطه خوبي نداره و قهر هست ...

اگه واقعا لازم داری بگو برات یه جا دیگه آپ کنم.:40: :10:

golmohammadi
24-05-2007, 22:35
من از prl412 خیلی خوشم می یاد یه دور بازی رو فقط با اون رفتم جز چند بار که باید حتما از تیر استفاده می کردم

منم با شما موافق هستم بيبشتر بخاطر اينكه وقتي شليك ميكني و موقتا كور ميكنه افراد را ميرم جلو و با لگد ميزنمش خيلي حال ميده :31:
از Killer7 هم خوشم مياد چون قدرت نهاييش خيلي خوبه
Chicago Typewriter هم كه هيچي ماشه را بگير و فقط بكش ...

راستي وقتي يه اصلحه با تير بينهايت گيرش ادم مياد برعكس دورهاي قبلي هر چقدر نفرات و غولها و .. بيشتر مياد ادم بيشتر حال ميكنه كه بكشه و پول جمع كنه :46:

golmohammadi
24-05-2007, 22:37
اگه واقعا لازم داری بگو برات یه جا دیگه آپ کنم.:40: :10:

نه ديگه دوست عزيز ممنونم
ديگه فكر نميكنم انگيزه خاصي براي ادامه بازي داشته باشم:31:

resident
24-05-2007, 23:47
به نظر من بهترین اسلحه Mine Thrower هست. مخصوصا اگه آپگرید آخر کرده باشی که دیگه تمومه!!!
تیرهاش اتومات میره و می خوره به دشمن. معمولا هم برای اکثر غول ها به محض برخورد منفجر میشه!

maxeemo
25-05-2007, 01:33
با سه اسلحه خيلي حال مي‌كنم، به نظر من جون مي‌ده واسه يك بازي حرفه‌اي و پر از درگيري در RE4 بدون قابليت‌هاي آنچناني. Blacktail به‌خاطر سرعت بالاي هدف‌گيريش، Shotgun معمولي البته بعد از امتياز ويژه كه واسه‌ي شليك‌هاي حرفه‌اي و دقيق كاملا ايده‌آله و Broken Butterfly كه قدرت و دقت رو يكجا مي‌ده، البته بين Killer7 و BB انتخاب يكي واقعا سخته، اما من BB رو ترجيح مي‌دم. اگه ازم بخوان در تفنگ‌هاي دستي از Blacktail استفاده نكنم، اون موقع ميرم سراغ Handgun كه بعد از امتياز ويژه جون مي‌ده براي درو كردن Ganadoها. اما در كل با همون سه اسلحه‌اي كه اول گفتم ميشه طعم واقعي بازي با RE4 رو چشيد، يك بازي دقيق و حساب شده با استفاده‌ي مفيد از تك‌تك تيرها.

راستي Handcannon هم آخرشه ولي حيف كه كنده.

esi_1981
25-05-2007, 11:00
اونچایی که برای بار اخر با سالازر روبرو میشیم و اون تبدیل به اون موجود بی ریخت میشه رو چجوری میشه رد کرد ؟
در ضمن سوال قیلیمم اگه یکی جواب بده ممنون میشم ( فرق resident evil با biohazard )

T O O M A J
25-05-2007, 11:44
با سه اسلحه خيلي حال مي‌كنم، به نظر من جون مي‌ده واسه يك بازي حرفه‌اي و پر از درگيري در RE4 بدون قابليت‌هاي آنچناني. Blacktail به‌خاطر سرعت بالاي هدف‌گيريش، Shotgun معمولي البته بعد از امتياز ويژه كه واسه‌ي شليك‌هاي حرفه‌اي و دقيق كاملا ايده‌آله و Broken Butterfly كه قدرت و دقت رو يكجا مي‌ده، البته بين Killer7 و BB انتخاب يكي واقعا سخته، اما من BB رو ترجيح مي‌دم. اگه ازم بخوان در تفنگ‌هاي دستي از Blacktail استفاده نكنم، اون موقع ميرم سراغ Handgun كه بعد از امتياز ويژه جون مي‌ده براي درو كردن Ganadoها. اما در كل با همون سه اسلحه‌اي كه اول گفتم ميشه طعم واقعي بازي با RE4 رو چشيد، يك بازي دقيق و حساب شده با استفاده‌ي مفيد از تك‌تك تيرها.

راستي Handcannon هم آخرشه ولي حيف كه كنده.
منم با Broken butterfly موافقم .خيلي باحاله.:8:

اونچایی که برای بار اخر با سالازر روبرو میشیم و اون تبدیل به اون موجود بی ریخت میشه رو چجوری میشه رد کرد ؟
در ضمن سوال قیلیمم اگه یکی جواب بده ممنون میشم ( فرق resident evil با biohazard )

در شروع مبارزه برید به سمت چپ و بعد از جمع کردن آیتم ها سریع بپرید پایین تا بازوی گنده سالازار روی شما فرود نیاد حالا از یه کنار شروع به شکستن بشکه ها و جمع کردن آیتم ها کنید و اگه سرعت عمل داشته باشید اون موجودات کوچک عنکبوت مانند بهتون نمی رسن. حالا برگردید و از نردبان برید بالا و در یه گوشه نزدیک به یکی از بازو ها بایستشد و با Shotgun جند تیر به بازو بزنید تا بره داخل و حالا چشم رو هدف بگیرید که بعد سالازار ظاهر می شه و شما با آر پی جی یا Mine Thrower هدفش می گیرید و تمام! آسون بود نه؟

Oracle_Eldorado
25-05-2007, 11:56
باید حواست باشه که دست و پاهاش بهت نخوره و وقتی که اون محافظ از روی سرش رفت ، با یه اسلحه قوی و خوب باید بزنی بهش . سعی نکن تیرهاتو الکی بزنی ، چون همش میشه ضرر .

cyrus_ln
25-05-2007, 14:17
اینم از سیو من:

تمام اسلحه ها+handcanon توش آزاده.

Ar@m
25-05-2007, 20:20
فرق resident evil با biohazard هم اینه که اون اسمش رزیدنت اویله این بیوهازارد!!!!!

T O O M A J
25-05-2007, 20:32
اینم از سیو من:

تمام اسلحه ها+handcanon توش آزاده.
همه اين روزها سيو مي ذارن.:31:

فرق resident evil با biohazard هم اینه که اون اسمش رزیدنت اویله این بیوهازارد!!!!!
خيلي ممنون از اين راهنمايي بزرگت:31: :10:
خوب مي خوام موضوع جديد براي بحث بذارم.
كدام مرحله از اين بازي براتون خيلي خيلي سخت بوده؟؟؟

Ar@m
25-05-2007, 20:51
منظورت از سالازار چیه؟
مبارزه اش رو اگه می گی که آسون بود
اما فکر کنم منظورت مرحله قلعه است
آره مرحله مزخرفی بود اما من از اون قسمتیش متنفرم که با اشلی از در که وارد می شی شونصد نفر نشونه ات گرفتن با تیر و کمان و گرز و کوفت و زهرمار اون اشلی هم که یکی بخوره می میره همیشه می مردم اونجا رو رد کنم
راهنمایی: درست بعد این مرحله با چرخوندن دستگیره کنترل، پل می یاد پایین و می رسی به جایی که اشلی باید بره بالا و کنترل های بالایی رو بچرخونه تا پل ها بیان بالا

esi_1981
25-05-2007, 21:02
نقل قول:
در شروع مبارزه برید به سمت چپ و بعد از جمع کردن آیتم ها سریع بپرید پایین تا بازوی گنده سالازار روی شما فرود نیاد حالا از یه کنار شروع به شکستن بشکه ها و جمع کردن آیتم ها کنید و اگه سرعت عمل داشته باشید اون موجودات کوچک عنکبوت مانند بهتون نمی رسن. حالا برگردید و از نردبان برید بالا و در یه گوشه نزدیک به یکی از بازو ها بایستشد و با Shotgun جند تیر به بازو بزنید تا بره داخل و حالا چشم رو هدف بگیرید که بعد سالازار ظاهر می شه و شما با آر پی جی یا Mine Thrower هدفش می گیرید و تمام! آسون بود نه؟

ممنون از راهنماییتون ، ردش کردم ولی نه انقد پیچیده دیگه ، همون اول دوتا مگنوم زدم به چشمه بعدشم با RPG زدم تو مخ سالازار و تموم. خوبیش این بود که دیگه بدون مزاحمت سوسکا رفتم هرچی تو بشک هاه بود جمع کردم
راستی چقدر دیگه مونده تا آخرش ، من که دیگه خسته شدم.

Ar@m
25-05-2007, 21:04
خسته شدی؟
عجب!!!!!
چیزی نمونده 80 درصدش رو رفتی

T O O M A J
25-05-2007, 21:14
منظورت از سالازار چیه؟
مبارزه اش رو اگه می گی که آسون بود
اما فکر کنم منظورت مرحله قلعه است
آره مرحله مزخرفی بود اما من از اون قسمتیش متنفرم که با اشلی از در که وارد می شی شونصد نفر نشونه ات گرفتن با تیر و کمان و گرز و کوفت و زهرمار اون اشلی هم که یکی بخوره می میره همیشه می مردم اونجا رو رد کنم
راهنمایی: درست بعد این مرحله با چرخوندن دستگیره کنترل، پل می یاد پایین و می رسی به جایی که اشلی باید بره بالا و کنترل های بالایی رو بچرخونه تا پل ها بیان بالا
آره بابا منظورم همون بود.

ممنون از راهنماییتون ، ردش کردم ولی نه انقد پیچیده دیگه ، همون اول دوتا مگنوم زدم به چشمه بعدشم با RPG زدم تو مخ سالازار و تموم. خوبیش این بود که دیگه بدون مزاحمت سوسکا رفتم هرچی تو بشک هاه بود جمع کردم
راستی چقدر دیگه مونده تا آخرش ، من که دیگه خسته شدم.
خواهش مي كنم.:31:
همونطور كه آرام خانم گفت تقريبا 80% رو رفتي . ادامه بده.:10:

esi_1981
25-05-2007, 22:56
خسته شدی؟
عجب!!!!!
چیزی نمونده 80 درصدش رو رفتی

اره بابا خیلی طولانی اگه اویل 3 بود تا حالا 10 بار تمومش کرده بودم:13:

maxeemo
25-05-2007, 23:42
همونطور كه آرام خانم گفت تقريبا 80% رو رفتي . ادامه بده.:10:

بنده خدا رو اميدوار نكن، 80 درصد چيه، خيلي كه زياد باشه 65 درصدشو رفته. :31:

esi عزيز شما هم طاقت داشته باش، درسته كه طولانيه، اما همين طولاني بودنش، باعث مي‌شه كه تا مدت‌ها خسته كننده و تكراري نباشه.

Oracle_Eldorado
25-05-2007, 23:45
اره بابا خیلی طولانی اگه اویل 3 بود تا حالا 10 بار تمومش کرده بودم
زیاد هم طولانی نیست .
من با 6 ساعت و 10 دقیقه تمومش کردم .

golmohammadi
26-05-2007, 02:52
اي بابا چرا اينقدر شلوغش كردين؟
اصلا ميدونين موقع سيو كردن بازي تو اون دستگاه تايپ خودش نشون ميده كه چقدر رفتين
از 1-1 شروع ميشه
در 4-5 تموم ميشه
به عبارتي از 5 مرحله 4 تايي تشكيل شده يعني در كل20 Chapter :

T O O M A J
26-05-2007, 09:45
بنده خدا رو اميدوار نكن، 80 درصد چيه، خيلي كه زياد باشه 65 درصدشو رفته. :31:

esi عزيز شما هم طاقت داشته باش، درسته كه طولانيه، اما همين طولاني بودنش، باعث مي‌شه كه تا مدت‌ها خسته كننده و تكراري نباشه.
15% اين ور اون ور كه فرقي نمي كنه.:31:
در ضمن لطفا از موضو حمنحرف نشيد.كدوم مرحله سخت بود؟؟

S A M
26-05-2007, 10:51
بابا يكي داستان كامل اويل 4 رو بگه اون يكي كه نيمه كاره گفت تازه سوال هم ميپرسه يكي كامل بگه ديگه

esi_1981
26-05-2007, 10:54
زیاد هم طولانی نیست .
من با 6 ساعت و 10 دقیقه تمومش کردم .

بابا شما حرفه ای هستی ، من دفعه اوله که دارم میرم

از نظر سختی هم ، تا اینجایی که من رفتم (وسطای جزیره) به نظر من اونجایی ک تو قصر اشلی میره دستگیره ها رو بچرخونه و لیون از پایین باید مواظبش باشه سخت بود

T O O M A J
26-05-2007, 11:14

از نظر سختی هم ، تا اینجایی که من رفتم (وسطای جزیره) به نظر من اونجایی ک تو قصر اشلی میره دستگیره ها رو بچرخونه و لیون از پایین باید مواظبش باشه سخت بود
اونجا يه كم استرس آور هست.:31:

Oracle_Eldorado
26-05-2007, 11:20

نه دوست عزیز . از ما حرفه ای تر هم هست .
به نظر من سخت ترین مرحله توی قصر سالازار بود . البته خیلی هم افتضاح و سخت .

demure city
26-05-2007, 11:51
Resident Evil 4 یکی از بازی های خوب که میشه در موردش بحث کرد اما بازی سخت بود ومن نتونستم به آخر برسونم

Oracle_Eldorado
26-05-2007, 11:56
Resident Evil 4 یکی از بازی های خوب که میشه در موردش بحث کرد اما بازی سخت بود ومن نتونستم به آخر برسونم

پس شما هم عضو شدی ؟
درسته . خیلی جای صحبت داره . تقریبا سخت هم بود ولی بعضی قسمت هاش .
ولی اگه یه بار بازی رو تموم کنی و اسلحه های بینهایت رو بگیری کارت راحت تره .

T O O M A J
26-05-2007, 11:56
هر جا گير كردي بگو كمكت كنيم.اينجا همه متخصصا:31:

Ar@m
26-05-2007, 14:00
بابا يكي داستان كامل اويل 4 رو بگه اون يكي كه نيمه كاره گفت تازه سوال هم ميپرسه يكي كامل بگه ديگه

شونصد بار داستان گفته شده ولی چون صفحه ها شونصد تا شدن منم برای شونصد و یکمین بار می گم :

اشلی گراهام دختر رئیس جمهور بدست گروه ناشناسی ربوده می شه و لیون اسکات کندی مامور نجاتش می شه. لیون هنوز خاطرات 6 سال پیشش در زمان اولین روز خدمتش در رکون سیتی رو زمانی که از اعضای گروه S.t.a.r.s بود یادشه. زمانی که با کلر و ایدا آشنا شد و ایدا جاسوسی بود که مرد و همه بدبختی ها هم زیر سر آمبرلا بود که یه گروه تحقیقاتی برای درست کردن سلاح های بیولوژیکی راه انداخته بود که باعث شد ویروس T و بعد G کشف بشه و همه چی قر و قاطی بشه و ایدا بخاطر این ویروس جاسوس بشه و پدر و مادر شری بیرکین بمیرن و .... خلاصه لیون وارد دهکده ای در اسپانیا می شه که گزارش دادن اشلی اونجاست و بعد متوجه غیر طبیعی بودن مردم اونجا می شه اما چیزی که عجیبه اینه که این مردم شبیه خون آشام های قبلی نیستن و کلی پیشرفت کردن و آی کیو شون بالاتره. لیون متوجه می شه رهبر اونا مردی به نام لرد سدلره که اشلی رو دزدیده و بهش نوع جدیدی از اون ویروس قدیمی تزریق کرده که باعث می شه همه گوش به فرمانش بشن و می خواد با برگردوندن اشلی بعد از به فرمان در آوردن اون دنیا رو کم کم زیر سلطه بگیره. خود لیون هم آلوده به ویروس می شه. در ضمن متوجه زنده بودن ایدا می شه و می فهمه که اون دوباره جاسوسه اما نمی دونه چرا و برای چه کسی جاسوسی می کنه. اون کراوزر رو می بینه شخصیتی که در شماره دوم با سقوط هلیکوپتر کشته شد و می فهمه این کراوزر بوده که به فرمان سدلر اشلی رو دزدیده ولی نمی دونه که وسکر ایدا و کراوزر رو به این هدف فرستاده که سمپل رو بدست بیاره. کراوزر هم نه به ایدا نه به وسکر اعتماد نداره و از لیون هم متنفره لابد چون دلش می خواد. توی داستان شخصیتی به نام لوییس هست که یه محقق و کاشف سمپله ولی وقتی می فهمه سدلر چطور آدمیه سعی می کنه سمپل رو پس بگیره اما کشته می شه. اون به ایدا قول داده بوده نمونه سمپل رو براش ببره چون نمی دونسته ایدا جاسوسه اما موفق نمی شه. ایدا هم دستور داشته از طرف وسکر که لیون رو بکشه اما هی بهانه می یاره تا اینکه وسکر اینکارو به عهده کراوزر می ذاره و وقتی ایدا می فهمه اول خودش مانعش می شه و دفعه دوم هم که مبارزه اصلی هست لیون کراوزر رو می کشه. لیون بالاخره سدلر رو می کشه و اشلی رو برمی گردونه اما سمپل می افته بدست وسکر و وضع ما بدتر می شه چون دفعه بعد با خود وسکر طرف می شیم و داستان شماره 4 هم همینجا تموم می شه در حالیکه ما همچنان منتظریم که شماره 5 بیاد

Oracle_Eldorado
26-05-2007, 19:41
آرام جان میگشتی مال من رو پیدا میکردی و کپی میکردی /.
خلاصه خسته نباشی .

Ar@m
26-05-2007, 22:04
شما می خواستی مال خودتو پیدا کنی از من پرسیدی!!!
من حوصله گشتن ندارم!!!!
همین دوباره نوشتنش کیفش بیشتره!!!

golmohammadi
26-05-2007, 23:11
منم نظر خودمو در مورد اينكه كدوم مرحله سخت تر بود بگم:
به نظر من رد كردن كراوزر در مرحله نهايي بازي Ada The Spy خيلي سخت بود
و چون در اين بازي سيو وجود نداره اگه نكشي بزاري برا بعدا بايد دوباره از اول شروع كني
البته كشته نميشه و فرار ميكنه
و چون Ada خيلي كمجونه و اصلحه ها هم زياد قوي نيستند سختيش بيشتر ميشه

esi_1981
26-05-2007, 23:35
آقا این جسدارو چجوری میشه کشت که تیر کمتری مصرف بشه ؟ تموم تیرای منو هدر دادن.

maxeemo
27-05-2007, 01:16
آقا این جسدارو چجوری میشه کشت که تیر کمتری مصرف بشه ؟ تموم تیرای منو هدر دادن.

بدون درنظر گرفتن اسلحه‌هاي ويژه، راحت‌ترين راه و باصرفه‌ترين، استفاده از يكي از Rifleها با Scope فروسرخ (Infrared) هست. هر انگل يك تير، اگه بعد از نابود شدن همه‌ي انگل‌ها جسد نابود نشد، با همون Rifle يا اگه وضع تيرهاتون خوب بود با Magnum كارشو بسازين. Scope فروسرخ از اتاق انجماد بدست مياد (اتاقي كه با استفاده از كارت‌كليد قرمز باز ميشه). در ضمن دو سه تاي اول رو بايد همينجوري دست خالي بزنيد (البته فقط دور اول).

*PiNk PaNTHeR*
27-05-2007, 06:18
راه حل های پیچیده ای میگین.
بهترین راه استفاده از ترینره!

T O O M A J
27-05-2007, 10:51
من كه موافق نيستم.هيجان بازي مياد پايين.

Oracle_Eldorado
27-05-2007, 12:12
من كه موافق نيستم.هيجان بازي مياد پايين.

منم با شما کاملا موافقم .
بعد با ترینر تمومش میکنند بعد میگن چه بازی خسته کننده و افتضاحی !
دوستان این بازی الکی نشده بهترین بازی ماجرایی سال 2004 .

esi_1981
27-05-2007, 12:40
بدون درنظر گرفتن اسلحه‌هاي ويژه، راحت‌ترين راه و باصرفه‌ترين، استفاده از يكي از Rifleها با Scope فروسرخ (Infrared) هست. هر انگل يك تير، اگه بعد از نابود شدن همه‌ي انگل‌ها جسد نابود نشد، با همون Rifle يا اگه وضع تيرهاتون خوب بود با Magnum كارشو بسازين. Scope فروسرخ از اتاق انجماد بدست مياد (اتاقي كه با استفاده از كارت‌كليد قرمز باز ميشه). در ضمن دو سه تاي اول رو بايد همينجوري دست خالي بزنيد (البته فقط دور اول).

با این حساب فکر کنم سوتی دادم چون اون دوربین مادون قرمز رو پیدا نکردم و کلی از تیرهام هدر رفت. :41:

maxeemo
27-05-2007, 15:55

نخير، بدترین راه استفاده از ترینره! همه‌ي مزه‌ي بازي به بعضي از جاهاي سختشه...

Oracle_Eldorado
27-05-2007, 18:44
نخير، بدترین راه استفاده از ترینره! همه‌ي مزه‌ي بازي به بعضي از جاهاي سختشه...

درسته .
تازه آدم نمیتونه نحوه ی بازی کردن اصلی خودشو پیدا کنه .

esi_1981
27-05-2007, 18:51
منم موافق ترینر نیستم ، با اینکه همه سیوای بچه هارو که تا اخر رفتن و ترینرای مختلف بازی رو دارم از هیچکدوم استفاده نمی کنم، چون مزه بازی رو از بین می بره

cyrus_ln
27-05-2007, 18:59
به نظر من وقتي براي اولين بار داري بازي رو ميري بدترین راه استفاده از ترینره.ولي براي دفعات بعدي ترينر خيلي هم بد نيست هر چند اويل فرق داره و استفاده از ترينر هيجان بازي رو از بين ميبره.

Alireza.M67
27-05-2007, 22:18
منم نظر خودمو در مورد اينكه كدوم مرحله سخت تر بود بگم:
به نظر من رد كردن كراوزر در مرحله نهايي بازي Ada The Spy خيلي سخت بود
و چون در اين بازي سيو وجود نداره اگه نكشي بزاري برا بعدا بايد دوباره از اول شروع كني
البته كشته نميشه و فرار ميكنه
و چون Ada خيلي كمجونه و اصلحه ها هم زياد قوي نيستند سختيش بيشتر ميشه

100% موافقم .
این قسمت بابای ما رو دراورد

maxeemo
28-05-2007, 01:46
با سلام،
دوستان خواسته بودن كه سخت‌ترين قسمت بازي رو نام ببريم. به‌نظر من صرف نام بردن از يك بخش به عنوان سخت‌ترين قسمت بازي نمي‌تونه درست باشه. سخت بودن يك بازي رو عوامل متعددي تعيين مي‌كنه كه به‌طور مثال ميشه به مهارت بازيكن، متد انتخابي در مقابل حوادث مختلف بازي و قدرت بازيكن در بكار بستن چهار فاكتور سرعت، دقت، قدرت و تصميم‌گيري صحيح اشاره كرد. اين عوامل تا حد زيادي تعيين‌كننده‌ي سختي يا سهلي بازي براي يك بازيكن خاص هستند، به‌طور مثال كسي كه در همين بازي RE4 قدرت تصميم‌گيري و دقت و سرعت قابل قبولي داره، شايد مقابله با Jack Krauser براش كار سختي نباشه، اما براي كسي كه از اين امتيازها چندان بهره‌مند نيست، كار مشكليه. اما به هر حال من هم نظرم رو اينجا با سعي براي درنظرگيري كليه‌ي موارد مي‌نويسم:

به نظر من:

1- در اپيزود روستا بغرنج‌ترين وضعيت موجود، در كلبه‌ايست كه Ashley و Leon با Luis Sera برخورد مي‌كنن و Leon و Luis Sera با همكاري هم سعي در نابود كردن Ganadoها دارند. كمي جلوتر در مقابله با دو زن داراي اره‌موتوري بسته به متد انتخابي بازيكن مي‌تونه وضعيت سختي پيش بياد.

2- در اپيزود قصر هم جاهاي زيادي هست كه بسته به متد انتخابي بازيكن، شرايط پيچيده ميشه. از اون‌ها كه بگذريم نبرد با دو گروه از شواليه‌هايي كه پس از برداشتن King Grail به Leon حمله‌ور ميشن، مخصوصا در سناريوي Professional كار مشكليه. نبرد با نگهبان دست راست Salazar هم در صورتي كه قصد نابود كردنش رو داشته باشيم، شرايط سختي رو براي ما پيش مياره. نبرد با Salazar هم نسبتا سخته، در واقع براي كسي كه اولين بار بازي رو ميره فوق‌العاده سخته. اما بعد از آشنايي با شيوه‌ي مبارزه با اين هيولا و وجود كمي شانس كار زياد سختي نيست.

3- در اپيزود جزيره مبارزه با هيولاي عقرب مانند ميشه گفت كار مشكليه. من هنوز هم از اون قسمتي هم كه Leon بايد با استفاده از ضربه‌هاي يك گوي عظيم چدني به درب مقابلش، راه عبورش رو باز كنه، يه مقدار ترس دارم. نبرد با Krauser رو بهترين قسمت بازي مي‌دونم، كار فوق‌العاده دقيقي هست، اولش سخت به‌نظر مياد، اما مخصوصا پس از گذروندن يك دور Professional و تسلط كافي به بازي، بازيكن متوجه ميشه كه چه نبرد دقيقي رو پيش رو داره. بايد به طراحان بازي به‌خاطر طراحي اين نبرد آفرين گفت (منظورم مرتبه‌ي اول كه نبرد Leon و Krauser رو فيلم‌ها انجام ميشه نيست، البته اون‌جا هم بسيار زيبا كار شده). در نبرد با Krauser هر چيزي جاي خودش رو داره: سرعت، دقت و قدرت، دوستاني كه اين قسمت رو مخصوصا در Professional انجام دادن متوجه منظور من هستن. آخرين قسمت سخت رو هم قسمتي ميدونم كه قبل از رويارويي با Saddler در انتهاي بازي، بايد اون كارت‌كليد رو به‌دست آورد و اون در كذايي رو باز كرد، هر چند تا حالا اونجا نمردم، اما هميشه از بازي كردن اون قسمت اكراه دارم. زدن اون همه آدم هم حروم كردن تيره، هم حروم كردن داروهاي بهبوددهنده.

4- در بازي The another order جاي خيلي سختي رو نميتونم اسم ببرم، شايد مبارزه با Saddler و همينطور مبارزه با Jack Krauser كه البته نميشه گفت خيلي سخت هستن.

5- در بازي Ada the spy هم نبرد با Krauser هست كه در صورت تسلط به نحوه‌ي مبارزه با Krauser كار سختي نيست.

6- در بازي‌هاي فرعي The mercenaries در اون چهار Location، آخرين Location كه مشابهش در بازي عادي وجود نداره و دشمن بزرگش شخصي داراي اره‌موتوري دو زنجيره هست و ديوونه‌وار به بازيكن حمله مي‌كنه واقعا سخته (به خاطر وجود همون دشمن بزرگ كه حتي با فراگرفتن نحوه‌ي مقابله باهاش، ممكنه در موقعيتي گرفتار شد كه هيچ راه فراري از مرگ نباشه).

اين از نظر من...

T O O M A J
28-05-2007, 09:36
چقدر نظر كوتاهي:31:

Oracle_Eldorado
28-05-2007, 10:58
اين از نظر من...
منم با بیشتر این نظر ها موافقم .
یکی قصر سالازار ، یکی هم کراوزر .

Oracle_Eldorado
28-05-2007, 11:06
اين از نظر من...
یکی قصر سالازار همش سخت بود .
یکی هم اون کراوزر خیلی سگ جون بود خیلی سخت بود .
بقیه جاهاش چنان سختی نداشت

resident
28-05-2007, 14:22

ای بابا ، پس چاقو به این باحالی رو واسه چی گذاشتن؟
بهترین و راحتترین راه همینه.

اما در رابطه با سختی من فکر میکنم اصلا هم هیچ جاش سخت نبود. نبرد با کراوزر ، سدلر ، سالازار و ... هیچ کدومشون سخت نبودن!!!:18:

golmohammadi
28-05-2007, 15:05
البته براي كسي كه بار اولشه همه جاش سخته
من خودم بار اولم بود كه اينو بازي ميكردم
واسه خاطر همين دور اول خيلي سخت بود
اولش چون ديدم گرافيك بازي خيلي پايينه اصلا خواستم ادامه ندهم
در بازي CALL of DUTY2 رزوليشن بازي را ميذاشتم آخر و هيچ گونه از سرعت سيستم كم نميشد
اما در اين بازي اويل در گرافيك پيش فرض در بعضي جاها سيستم ميمرد و سرعت خيلي ميمومد پايين با وجود رم يك گيگ و سي پي يو سه فول اينتل و گرافيك جيفورس 6200 كه PCI EXPRES 16x هست.
بعدم ديدم در منوي بازي هيچ تنظيماتي براي گيم پد وجود نداره و در گيم پد من كليدهاي تركيبي كه وسط بازي و در حين مبارزه ميداد دوتاش خوب بودند كه همون معادل L هاي Playstation بودند ولي دو تاش پدرمو دراودند كه معادل مثلث و ضربدر بودند واسه خاطر همين ميگم كشتن كراوزر در بازي ايدا خيلي سخت بود چون وقتي ميپريد بالا به محض پايين اومدن همين دو كليد را ميدادند كه اگه نميتونستي بزني ميمردي ...
خلاصه كاراوزر را در بازي ايدا با كلت ردش كردم
همچنين امكان زوم كردن براي اسلحه دوربين دار هم بطور پيش فرض غير فعال بود
اما بعدا فهميدم كه تنظيمات گيم پد يه جاي ديگه هست
و همچنين بعدا فهميدم كه براي بهبود گرافيك چه ترفندهايي بايد انجام داد
خلاصه همه چيو بعدا كه تموم كردم فهميدم

Ar@m
28-05-2007, 17:37
حالا من یه سوال می کنم که البته کلیه:
سرنوشت کدوم یکی از شخصیت ها ( از شماره 1 تا حالا) بیشتر براتون مهمه ؟
من خودم تا حالا دوست داشتم بدونم عاقبت لیون چی می شه
و همینطور استیو

Oracle_Eldorado
28-05-2007, 18:46
و همینطور استیو

به نظر من عاقبت Umbrella چی میشه !
البته کارلوس و جیل و کریس و کلیر هم در رتبه های بعدی قرار دارند !

cyrus_ln
28-05-2007, 19:05
براي منم عاقبت همه اون كسايي كه oracle گفت مهمه.البته چون اويل 1 رو بازي نكردم چيز زيادي در باره كريس نميدونم.

maxeemo
28-05-2007, 19:40
و همینطور استیو

Leon Scott Kennedy
Ada Wong
Claire Redfield

T O O M A J
28-05-2007, 21:38
به نظر من هم ليان و ايدا.

resident
28-05-2007, 22:19
با همتون تا حدی موافقم ولی
عاقبت این بازی و داستانش چی میشه؟؟؟

Ali-Bahal
29-05-2007, 10:44
با همتون تا حدی موافقم ولی
عاقبت این بازی و داستانش چی میشه؟؟؟

ببخشید من زیاد به این تاپیک سر نزدم و نمی دونم چه خبره؟ !

می خواهید بازی RE5 رو حدس بزنید که داستانش چیه؟ درسته؟ یا چیز دیگری؟

T O O M A J
29-05-2007, 11:06
ببخشید من زیاد به این تاپیک سر نزدم و نمی دونم چه خبره؟ !

می خواهید بازی RE5 رو حدس بزنید که داستانش چیه؟ درسته؟ یا چیز دیگری؟
نه خير علي جان.
موضوع اينه:
هر كسي يه نظري مي ده.شما هم نظرتون رو بگيد.:31:

Ali-Bahal
29-05-2007, 11:23
جیل و کارلوس و لیون و ایدا !!!!

Oracle_Eldorado
29-05-2007, 11:41
جیل و کارلوس و لیون و ایدا !!!!

یه دفعه بگو همشون دیگه !
حالا میشه داستان Re5 رو بگی ؟
خیلی جالبه که کریس بعد از 4 شماره برگشت !

Ar@m
29-05-2007, 14:07
یه دفعه بگو همشون دیگه !
حالا میشه داستان Re5 رو بگی ؟
خیلی جالبه که کریس بعد از 4 شماره برگشت !

حالا نه که خودت 5 تا نگفتی!!!
خوبه گفتم کدوم یکی مهمتره شما ها اسمها رو لیست کردین!!!!
کریس هم بعد 4 شماره برنگشت توی شماره کد ورونیکا هم بود یعنی درست قبل از همین شماره 4
ولی من دوست داشتم شماره 5 درباره جیل بود چون بدجوری شماره 3 چسبید بهم ( البته بعد از شماره 2)

reza_17173
29-05-2007, 17:01
من که شماره 2 خیلی بهم چسبید. اولین اویلی که بازی کردم اویل 2 بود که فکر کنم مربوط میشد به سال 1999 یعنی حدود 8 سال پیش. از اون موقع عاشق این بازی شده بودم. به نظرم هیچ کدموشون داستانش جذابیت 2 رو نداشت. البته دارم می گم که داستانش ها, نه گرافیک و چیزایه دیگه. هرچند گرافیکشم نسبت به اون موقع خیلی خوب بود....
دوست دارم بدونم سرنوشت لیان, کلیر, ایدا, کریس, جیل و ... در آخر چی میشه:20:
بالاخره کی با کی ازدواج میکنه؟؟؟:20: اینم بگم که خودم هنوز اویل 4 رو بازی نکردم و منتظر نسخه ubi موندم یا لینکی ازش پیدا کنم یا ببینم بالاخره توی ایران میاد یا نه....
راستی ناگفته نمونه که مطمئن باشین کریس و کلیر با هم ازدواج نمی کنن. چون خواهر برادرن :31: .....

eshagh
29-05-2007, 17:04
سلام
من توی مرحله ی اول گیر کردم
وقتی داخل اولین در که به نظر می یاد آهنی هستش می شم بعدش که می خوام بازی کنم صفحه ی بازی من مه آلود می شه می خواستم بدونم این مه آلود شدن مال خود بازی هستش یا که نه یک اشکالی وجود داره

با تشکر

Oracle_Eldorado
29-05-2007, 18:32
حالا نه که خودت 5 تا نگفتی!!!
خوبه گفتم کدوم یکی مهمتره شما ها اسمها رو لیست کردین!!!!
کریس هم بعد 4 شماره برنگشت توی شماره کد ورونیکا هم بود یعنی درست قبل از همین شماره 4
ولی من دوست داشتم شماره 5 درباره جیل بود چون بدجوری شماره 3 چسبید بهم ( البته بعد از شماره 2)

خوب چرا . ولی همشون مهم هستند دیگه !

من که شماره 2 خیلی بهم چسبید. اولین اویلی که بازی کردم اویل 2 بود که فکر کنم مربوط میشد به سال 1999 یعنی حدود 8 سال پیش. از اون موقع عاشق این بازی شده بودم. به نظرم هیچ کدموشون داستانش جذابیت 2 رو نداشت. البته دارم می گم که داستانش ها, نه گرافیک و چیزایه دیگه. هرچند گرافیکشم نسبت به اون موقع خیلی خوب بود....
دوست دارم بدونم سرنوشت لیان, کلیر, ایدا, کریس, جیل و ... در آخر چی میشه
بالاخره کی با کی ازدواج میکنه؟؟؟ اینم بگم که خودم هنوز اویل 4 رو بازی نکردم و منتظر نسخه ubi موندم یا لینکی ازش پیدا کنم یا ببینم بالاخره توی ایران میاد یا نه....
راستی ناگفته نمونه که مطمئن باشین کریس و کلیر با هم ازدواج نمی کنن. چون خواهر برادرن .....
منم خیلی شماره ی 2 بهم چسبید .

سلام
من توی مرحله ی اول گیر کردم
وقتی داخل اولین در که به نظر می یاد آهنی هستش می شم بعدش که می خوام بازی کنم صفحه ی بازی من مه آلود می شه می خواستم بدونم این مه آلود شدن مال خود بازی هستش یا که نه یک اشکالی وجود داره

با تشکر

به احتمال زیاد گرافیک شما 128 Geforce هست . این بازی با این گرافیک مشکل داره .
مشکل از سیستمت هستش .

resident
29-05-2007, 19:19
فعلا این رو از من داشته باشید.
راجع به یه رزیدنت اویل جدید هست (که خدا کنه عرضه بشه:40::40: :40: )

منبع:هفته نامه کلیک

maxeemo
29-05-2007, 19:57

RE2 شاهكار سري RE هاست، بدون ترديد، من هنوزهم CDهاشو دارم و بازي مي‌كنم، هرچند رو سيستم جديدم خوب راه نميان.

esi_1981
29-05-2007, 20:59
من دوست دارم بدونم عقبت Jill چی میشه ،چون اولین شخصیتی بود که تو evil 1 باش بازی کردم راستی من تا حالا Veronica code چیزی نشدیده بودم یعنی فقط اسمشو شنیده بودم ولی فکر نمی کردم مربوط به همین evil خودمون باشه. کی بازی کرده ؟ ارزش بازی کردن داره؟

T O O M A J
29-05-2007, 21:23
سلام به همگي.
خوب بياين در رابطه با يه چيز ديگه بحث كنيم.مثلا ترسناكترين لحظات بازي.در كجاي بازي شما خيلي ترسيده ايد.در كدام مكان و به چه دليل؟؟:31:

END_BOY
29-05-2007, 22:26
من دوست دارم بدونم عقبت Jill چی میشه ،چون اولین شخصیتی بود که تو evil 1 باش بازی کردم راستی من تا حالا Veronica code چیزی نشدیده بودم یعنی فقط اسمشو شنیده بودم ولی فکر نمی کردم مربوط به همین evil خودمون باشه. کی بازی کرده ؟ ارزش بازی کردن داره؟

Code Veronica یکی از بهتری سری های اویل بود
با اینکه داستان جدایی داشت ولی خیلی از شماره 2 و 3 بهتره بود به نظر من
نقش اصلی هم Claire Redfield هست که از توی یک زندان بازی رو شروع میکنه
و به دنبال برادر گم شده اش میگرده در راکون سیتی

Oracle_Eldorado
29-05-2007, 23:12
Code Veronica یکی از بهتری سری های اویل بود
با اینکه داستان جدایی داشت ولی خیلی از شماره 2 و 3 بهتره بود به نظر من
نقش اصلی هم Claire Redfield هست که از توی یک زندان بازی رو شروع میکنه
و به دنبال برادر گم شده اش میگرده در راکون سیتی

آره . خيلي قشنگ بود .
تازه يه نكته اي داشت كه كمتر كسي توجه ميكرد .
اگه بازي رو تا آخر برده باشي ، آخرش يه كد ازت ميخواد .
اون كد همون Veronica هست ! يعني اسم بازي !!!!!!!
راستي آخر همين Code Veronica كلير تونست برادرش رو پيدا كنه ؟

Oracle_Eldorado
29-05-2007, 23:14
سلام به همگي.
خوب بياين در رابطه با يه چيز ديگه بحث كنيم.مثلا ترسناكترين لحظات بازي.در كجاي بازي شما خيلي ترسيده ايد.در كدام مكان و به چه دليل؟؟

من در كل بازي از اون اره برقي ها خيلي ميترسم و ميترسيدم !
وقتي صداشون از دور مياد تنم ميوفته به لرزيدن !!!!!!
چون فقط كافي بهت برسن . ديگه هيچ اميدي به ادامه ي بازي نيست .

MrPAPA
29-05-2007, 23:55
یک وقتهای بازی مه الودهه و هیچ جای از بازی پیدا نیست اینجا آیا باید چراغی باشه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*Necromancer
30-05-2007, 00:08
سلام به همگي.
خوب بياين در رابطه با يه چيز ديگه بحث كنيم.مثلا ترسناكترين لحظات بازي.در كجاي بازي شما خيلي ترسيده ايد.در كدام مكان و به چه دليل؟؟:31:

من از اون جونور هاي گنده كه فقط بايد به نقاط حساسشون بزني ميترسم چون منو ياد كابوس هام ميندازن!
از صداي نفس كشيدنشون كه از دور مياد مور مورم ميشه!
اول صداشون از دور مياد بعد از پشت ديوار سرو كلشون پيدا ميشه!

Ar@m
30-05-2007, 00:09
آره . خيلي قشنگ بود .
تازه يه نكته اي داشت كه كمتر كسي توجه ميكرد .
اگه بازي رو تا آخر برده باشي ، آخرش يه كد ازت ميخواد .
اون كد همون Veronica هست ! يعني اسم بازي !!!!!!!

بله درسته
ورونیکا جد اون خواهر و برادر دوقلو بود که با هم آمبرلا رو بوجود آوردن

راستي آخر همين Code Veronica كلير تونست برادرش رو پيدا كنه ؟

اصلا از سی دی دوم که بازی رو با کریس ادامه دادیم !!!!
و کریس کلر رو نجات داد با وسکر مبارزه کرد اما مجبور شد در بره و همراه کلر از پایگاه آمبرلا فرار کرد

*Necromancer
30-05-2007, 00:10
اونجا كه يارو از تو فر ميپره بيرون خرتو ميگيره... يا اون سطل اشغال كه توش يه كيسه است كه تكون ميخوره..خيلي ترسناك بودن!

Ar@m
30-05-2007, 00:13
سلام به همگي.

از اون زشت هایی که فقط با دوربین مخصوص می میرن می ترسیدم
توی زیربازی mercenaries از اون اره بدست گنده می ترسم همیشه تا می بینمش قلبم می یاد بالا

esi_1981
30-05-2007, 00:41
نظرم عوض شد اون جونور مسخره که تو اون قفس سه تیکه سروکلش پیدا میشه بعدشم از دره میاد بالا، کشتنش خیلی سخت بود ، حالا رسیدم به کروزر ، امیدوارم دوباره نظرم عوض نشه :13:

در مورد جاهای ترسناکم باید بگم اون جونور تیغ تیغیا یه مقدار ترسناک بودن.

اصلا از سی دی دوم که بازی رو با کریس ادامه دادیم !!!!
و کریس کلر رو نجات داد با وسکر مبارزه کرد اما مجبور شد در بره و همراه کلر از پایگاه آمبرلا فرار کرد

با این حساب Code Veronica یه جورایی دنباله evil 2 میشه، واجب شد بازی کنم ( البته اگه وقت کنم :41: )

maxeemo
30-05-2007, 01:10
اسم Code Veronica رو قبلا شنيدم، اما جز سري‌هاي اصلي تا حالا هيچ‌كدوم رو بازي نكردم، اين Code Veronica نسخه‌ي مخصوص PC هم داره يا نه؟

در ضمن من چيز واقعا ترسناكي تو بازي نديدم، بخش‌هاي چندش‌آور و ناراحت‌كننده داره، اما ترسناك نه. البته هنوز هم از اتفاقات ناگهانيش مي‌ترسم، مثلا 90 درجه مي‌چرخي مي‌بيني يكي كنارت وايستاده داره نگات مي‌كنه، شده كه تا حالا اين جور موقع‌ها يك متر پريدم هوا.

maxeemo
30-05-2007, 01:36
فيلم سينمايي The Texas Chainsaw Massacre محصول سال 2003 منبع الهام احتمالي شركت CAPCOM براي طراحي شخصيت‌هاي داراي اره‌موتوري (البته داستان اين فيلم خيلي قديمي‌تره):

T O O M A J
30-05-2007, 09:18
من از اون جونور هاي گنده كه فقط بايد به نقاط حساسشون بزني ميترسم چون منو ياد كابوس هام ميندازن!
از صداي نفس كشيدنشون كه از دور مياد مور مورم ميشه!
اول صداشون از دور مياد بعد از پشت ديوار سرو كلشون پيدا ميشه!
موافقم.اينا خيلي بدترند.
البته اون اره برقي ها هم يه كم بله ديگه.ترسناكند.

Ali-Bahal
30-05-2007, 09:43
تو شماره 3 این بازی یه جا تو پلیس بودی و دنبال کارت بودم که از پله اومدم پایین

هیچ صدایی نمیومد! ناگهان صدای کلاغی اومد....
دوربین رویش به پشت شد و دوباره که راه افتادم دوربین جلو رو نشون داد و بعد اون غول لعنتی از شیشه اومد و سکوتو جوری شکوند که من با دسته پریدم هوا.... (خنده داره ولی اگه جای من 2 نصب شب بازی میکردید می مردید!!!)
بعد تو همون شماره 3 یه جا باید دنبال روغن می گشتیم تا طناب را آتیش بزنیم که زامبی ها از در یه دفعه میان بیرون که آدم سکته می کنه!!!

راستی شماره 1 این بازی ترسناکترین بازی قرن انتخاب شده بود!!!

یکی میشه اسم همه شخصیت ها را با عکس بزاره آخه من خیلی هاشون را یادم رفته و قاتی کردم هر کی اینکارو بکنه دعاش می کنم!!!

با تشکر

END_BOY
30-05-2007, 13:12
یکی میشه اسم همه شخصیت ها را با عکس بزاره آخه من خیلی هاشون را یادم رفته و قاتی کردم هر کی اینکارو بکنه دعاش می کنم!!!

با تشکر

تهیه کنند: Hiroyuki Kobayashi
کارگردان: Shinji Mikami

CHRIS REDFIELD
Height: 181cm Weight: 90kg Blood Type: 0Age: 25
------------------------------------------------------------------------
JILL VALENTINE
Height: 165cm Weight: 50kg Blood Type: B Age: 23
-------------------------------------------------------------------
ALBERT WESKER
Height: 183cm Weight: 84,5kg Blood Type: 0Age: 36
-------------------------------------------------------------------------
BARRY BURTON
Height: 183cm Weight: 89kg Blood Type: AAge: 38
---------------------------------------------------------------------
REBECCA CHAMBERS
Height: 160cm Weight: 42kg Blood Type: ABAge: 18

===================================
عکس های از بازی:

reza_17173
30-05-2007, 13:30
فعلا این رو از من داشته باشید.
راجع به یه رزیدنت اویل جدید هست (که خدا کنه عرضه بشه:40::40: :40: )

منبع:هفته نامه کلیک

این بازی عرضه شده قبلا" اونم واسه gamecube. اینم لینکش:
بازی های معروف معمولا" بعد از 10 سال یه یادبود براشون میسازن. اسم اصلیه این بازی اینه :
Resident Evil 10th Anniversary
فکر هم نمی کنم واسه pc عرضه بشه.
الان قراره تا حدودا" 10 روز دیگه برای یادبود دهمین سالگرد بازی Tomb Raider یه بازی با این عنوان بیرون بیاد:
Tomb Raider: Anniversary
و خوبیش اینه که کمپانی eidos این بازی رو واسه pc هم انتشار میده مثل دفعه های قبل.

در رابطه با بازی RE: Code Veronica باید بگم که یه انقلاب بود تو سری بازی های evil. دوربین های متحرک و گرافیک خارق العاده باعث شد سری بازی های RE رنگ جدیدی به خودش بگیره. علت اینکه این بازی زیاد معروف نشد چند دلیل داشت. یکی اینکه این بازی تو سری اصلی RE ها نبود و عاقبت کلیر رو بعد از RE 2 نشون میداد که همچنان دنبال برادرشه. علت دیگه هم این بود که این بازی اول واسه کنسول DreamCast ساخته شد که متاسفانه این کنسول طرفدارای زیادی پیدا نکرد.

Ali-Bahal
30-05-2007, 13:43
بابا عکس شخصیصت ها را با اسمشان از توی بازی بگذارید

ممنون:46:

maxeemo
30-05-2007, 13:43
این بازی عرضه شده قبلا" اونم واسه gamecube. اینم لینکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] niversary
بازی های معروف معمولا" بعد از 10 سال یه یادبود براشون میسازن. اسم اصلیه این بازی اینه :
Resident Evil 10th Anniversary
فکر هم نمی کنم واسه pc عرضه بشه.

چيزي كه resident گفته، RESIDENT EVIL - The Umbrella chronicles هست كه هنوز توليد نشده و طبق متني كه ايشون گذاشته فعلا فقط براي Wii ساخته ميشه.

dj_nima
30-05-2007, 13:54
سلام تورو خدا کمکم کنین من وقتی به اولین در میرسم تو بازی وقتی وارد میشم(همونجای که اتیش روشن کردن) همه جا سفید میشه هیچی دیده نمیشه دارم دیوونه نیشم کمکم کنین

reza_17173
30-05-2007, 14:21
چيزي كه resident گفته، RESIDENT EVIL - The Umbrella chronicles هست كه هنوز توليد نشده و طبق متني كه ايشون گذاشته فعلا فقط براي Wii ساخته ميشه.
بله شما درست می گی. من متاسفانه این رو با Anniversary اشتباه گرفتم.

اسم این بازی Resident Evil: The Umbrella Chronicles هستش و قراره 2007 بیاد.
اطلاعاتی که درباره این بازی پیدا کردم اینه:
مرحله اول امارت اویل ۱ کارکترها جیل و کرس

مرحله دوم اداره پلیس راکون سیتی کارکترها لیون و کلر

مرحله سوم شهر راکون سیتی کارلس و جیل

مرحله چهارم روستا(اویل ۴)لیون و ایدا

البته هانک وسکر و ربکا چمبر کارکترهایی هستند که میشه اونها رو باز کرد.

البته این داستان اصلی بازی نیست داستان بازی بین کد ورونیکا و اویل ۴ هستش این تمام اطلاعاتی که کپکام انتشار داده(منبع rezidentevil.blogfa.com)

این لینک این بازی و عکسهاش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] es&tag=result;title;0

eshagh
30-05-2007, 14:54
باسلام خدمت تمامی دوستان
این بازی با کارت گرافیک جی فورس 5200 با 128 mgpk مشکل دارد و تصویر مه آلود می شود آیا در این خصوص راهی جهت اجرای این بازی با این کارت گرافیک وجود دارد یا نه؟
در صورت امکان لطفا راهنمایی نمایید

cyrus_ln
30-05-2007, 18:04
باسلام خدمت تمامی دوستان
این بازی با کارت گرافیک جی فورس 5200 با 128 mgpk مشکل دارد و تصویر مه آلود می شود آیا در این خصوص راهی جهت اجرای این بازی با این کارت گرافیک وجود دارد یا نه؟
در صورت امکان لطفا راهنمایی نمایید

این بازی روی کارت Geforce fx 5200 or ATI Radeon 9200 64 bit(مربوط به پهنای باند نه مقدار حافظه) دچار مشکل میشه.(اينو از يه وبلاگ كپي پيست كردم).
من خودم با كارت گرافيك Geforce fx 5200128 بازي رو بدون هيچ مشكلي تموم كردم.اگه 64 بيت بود كه هيچي اگه 128 بيت بود و باز هم اين مشكل رو داشت virtual memory رو ببريد بالا و بعد امتحان كنيد.

davoodf
30-05-2007, 21:58
با سلام
دوست عزیز من هم درست وقتی تیکه ی اول رو میرفتم و از یه در رد که میشدم مه الود میشد.
ولی اومدم درایور کارت گرافیک رو اپدیت کردم درست شد.
شما یکبار درایور کارت گرفیکت رو اپدیت کن شاید درست شد.

Ali-Bahal
31-05-2007, 11:36
سلام تورو خدا کمکم کنین من وقتی به اولین در میرسم تو بازی وقتی وارد میشم(همونجای که اتیش روشن کردن) همه جا سفید میشه هیچی دیده نمیشه دارم دیوونه نیشم کمکم کنین

فکر کنم کمر کارت گرافیکت اونجا میشکنه!

کارت گرافیکت چیه؟ بازی چند سیدی بود؟

Ali-Bahal
31-05-2007, 11:38
این بازی روی کارت Geforce fx 5200 or ATI Radeon 9200 64 bit(مربوط به پهنای باند نه مقدار حافظه) دچار مشکل میشه.(اينو از يه وبلاگ كپي پيست كردم).
من خودم با كارت گرافيك Geforce fx 5200128 بازي رو بدون هيچ مشكلي تموم كردم.اگه 64 بيت بود كه هيچي اگه 128 بيت بود و باز هم اين مشكل رو داشت virtual memory رو ببريد بالا و بعد امتحان كنيد.

من با 9250 ATI امتحان کردم فقط منو و دموی اول بازی که لیون با ماشین میاد رو نشون میده!

اما با 6200 TC و 7300GT خیلی خوب و روون اجرا شد

کسی خبر نداره نسخه یوبی سافت کی میاد؟:13:

Oracle_Eldorado
31-05-2007, 11:48
من با 9250 ATI امتحان کردم فقط منو و دموی اول بازی که لیون با ماشین میاد رو نشون میده!

اما با 6200 TC و 7300GT خیلی خوب و روون اجرا شد

کسی خبر نداره نسخه یوبی سافت کی میاد؟

قابل توجه دوستان كه اين بازي با XFX 5500 هم مياد .
من خودم اين بازي رو با همين گرافيك و CPU 1.7 Celeron بازي كردم !!!!!

mohammad game
31-05-2007, 13:27
آقا من اینجا گیر کردم بگین چی کار کنم ؟ مگه نباید همه چراغ هارو روشن کنی ؟ من روشن میکنم اتفاقی نمیفته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadgame:
سلام: بابا اینجا که کاری نداره چراغ رو ول کن برو توی کلیسا طبقه دوم یه جایی است کنار لوستر کنارش وایسا از روی لوسر میره اون طرف و ادامش هم خودت می بینی

mohammad game
31-05-2007, 13:35
این بازی که الان تو بازار ایران هست و تو پاچه مردم میره Biohazard 4 هست محصول شرکت CAPCOM و اون Resident Evil 4 گرافیک بالای خوفی که ماله شرکت Ubisoft هنوز نیومده و قرار هست در 27 فوریه 2007 همین امسال یعنی یه حدودا 20 روز دیگه بیاد.

;)
mohammadgame
سلام:بابا گرافیک biohazard 4 فوق العاده است و شبیه فیلمه من روی geforce6200 که امتحان کردم گرافیکش عالی بود

mohammad game
31-05-2007, 13:36
mohammadgame
سلام:بابا گرافیک biohazard 4 فوق العاده است و شبیه فیلمه من روی geforce6200 که امتحان کردم گرافیکش عالی بود

mohammad game
31-05-2007, 13:36
mohammadgame:
سلام: بابا اینجا که کاری نداره چراغ رو ول کن برو توی کلیسا طبقه دوم یه جایی است کنار لوستر کنارش وایسا از روی لوسر میره اون طرف و ادامش هم خودت می بینی

mohammad game
31-05-2007, 13:53
واقعا در این موضوع رو باید گل گرفت!
این چه وضعشه؟! همه ماشالله ادعا دارن 100 دفعه این بازی رو تموم کردن اما یک
نفر پیدا نشد جواب درست حسابی به ما بده بد میگن آقا چرا عصبانی میشین!؟
هیچ کس نه اینجا اویل بازه نه 1 بارم تمومش کرده!!!
اگه یه نفرم پیدا بشه من اسمم رو عوض میکنم!
هنوز کسی نمیدونه که تو مرحله 3 اون 3 تا تیکه گم شده روی تابلو رو چه جوری میشه پیدا
کرد اونوقت همه ادعا دارن که ما 100 دفعه بازی رو تموم کردیم! پس کوووو؟ چرا یه نفرم
جواب ما رو نداده؟!؟
واقعا که!!!

mohammad game:
سلام بابا تو چرا اینقدر آتیشت تند اصلا کی گفته سه تیکه رو الان سر هم کن این مال مرحله 4 هست که خودش خیلی آسون پیدا میشه تو توی قصرراهت رو ادامه بده برو تو اتاقی که خالیه و محفظه کوچکی بالاش تو همون اتاق 2 تا برجستگی کف اتاق در 2 طرفش انتهای اتاق هست برو روی یکیش وایسا دکمه f ( همون دکمه ای که دختره رو صدا میزنه ) رو بزن دختره روش می ایسته بعد خودت هم برو روی اون یکی به ایست ببین چه اتفاقی می افته

mohammad game
31-05-2007, 13:53
mohammad game:
سلام بابا تو چرا اینقدر آتیشت تند اصلا کی گفته سه تیکه رو الان سر هم کن این مال مرحله 4 هست که خودش خیلی آسون پیدا میشه تو توی قصرراهت رو ادامه بده برو تو اتاقی که خالیه و محفظه کوچکی بالاش تو همون اتاق 2 تا برجستگی کف اتاق در 2 طرفش انتهای اتاق هست برو روی یکیش وایسا دکمه f ( همون دکمه ای که دختره رو صدا میزنه ) رو بزن دختره روش می ایسته بعد خودت هم برو روی اون یکی به ایست ببین چه اتفاقی می افته

eshagh
31-05-2007, 14:04
با سلام

ممنون می شم اگه به من بگید که درایور کارت گرافیک رو برای اجرای این بازی چه جوری اپدیت کنم.

Oracle_Eldorado
31-05-2007, 15:36
با سلام

ممنون می شم اگه به من بگید که درایور کارت گرافیک رو برای اجرای این بازی چه جوری اپدیت کنم.

كارت گرافيكت چيه دوست عزيز ؟

H A M E D
31-05-2007, 16:43
تاپيك واقعا خيلي بزرگ شده!! براي يه مطلب حدود 50 تا صفحه رو گشتم. اگر صلاح مي دونيد تاپيكش رو عوض كنيد. سرويس شدم.

eshagh
31-05-2007, 16:50
کارت گرافیک من جی فورس 5200 با 128 mgpk هستش بازی re4 بااین بازی خوب اجرا نمی شه یکی از دوستان توصیه کرد تا کارت گرافیک رو اپدیت کنم اون وقت ممکن این بازی بهتر اجرا بشه.
اگر می شه به من بگید که درایور کارت گرافیک رو برای اجرای این بازی چه جوری اپدیت کنم.

dj_nima
31-05-2007, 17:18
به منم بگین Gforce fx5200 چجوری ابدیت کنم؟؟؟

dj_nima
31-05-2007, 17:31
اقا چجوری این
virtual memory رو ببرم بالا؟؟؟؟؟

XGAME
31-05-2007, 17:48
به منم بگین Gforce fx5200 چجوری ابدیت کنم؟؟؟

برو رو سايت Nvidia
البته حجمش زياده اگه خواستي بگو مال 5200 رو برات آپلود كنم.

dj_nima
31-05-2007, 17:59
اگه میشه اپلود کن

davoodf
31-05-2007, 18:05
با سلام
فکر کنم درایور کارت گرافیکت این باشه این جدیدترین ورژنش هست
حجم:49.59MB
راستی قابلیت Resume هم داره

esi_1981
01-06-2007, 10:17
بچه ها خواهش می کنم پست هاتون را یه بار بزارید تو تاپیک ، بعضی از پست ها دو سه بار تکرار شدن. در ضمن این بحث گرافیک رو هم تموم کنیم، بهتره راجع به خود بازی صحبت کنیم

chaos theory
01-06-2007, 12:05
من خودم از سایت مدرن گیم استفاده از موس رو گرفتم خیلی هم عالی کار می کرد یه مدت رو سیستمم
بود ویندوز عوض کردم حالا هر چی وب گردی میکنم گیرم نمیاد دانلودش کنم
از سایت مدرن هم برداشتنش اینجا هم که کسی نداره چیکار کنیم حالا؟

chaos theory
01-06-2007, 12:10
من خودم از سایت مدرن گیم استفاده از موس رو گرفتم خیلی هم عالی کار می کرد یه مدت رو سیستمم

cyrus_ln
01-06-2007, 12:43
اقا چجوری این
virtual memory رو ببرم بالا؟؟؟؟؟

اگه كارت گرافيكت 64 بيته بيخيال شو.اگه نيست اول آخرين ورژن كارت گرافيكت رو نصب كن بعد آخرين ورژن direx رو نصب كن بعدش اگه نشد virtual memory رو ببر بالا.برو توی System Properties (روی My Computer رایت کلیک کن و Properties رو بزن.)و برو توی قسمت Advanced و از اونجا از توی قسمت Performance که با رنگ دیگه ای نوشته شده Settings رو بزنی.بعد از توی پنجره ای که باز می شه Advanced رو بزنی و توی قسمت Virtual memory که باز هم با یه رنگ دیگه نوشته شده،Change رو بزن.توی این پنجره که باز می شه،یکی از Drive هات رو که فضای بیش تری داره انتخاب کن و تا جایی که می تونی memory رو زیاد کن.من خودم Initial Size رو 1200 مگا بایت و Maximum size رو 1650 مگا بایت گذاشتم.

از اينجا بگير:

dj_nima
01-06-2007, 16:25
vaghean az hamatooon mamnooooooooooonaaaaaaaaaam

esi_1981
01-06-2007, 17:33
تو جزیره بعد از اون قسمت که هلی کوپتر منفجر میشه وارد ساختمون که میشیم یه سطل آشغال هست که توش یه چیزی تکون میخوره ، کسی میدونه چیه ؟ باید کشتش یا نه؟

T O O M A J
01-06-2007, 17:43
تو جزیره بعد از اون قسمت که هلی کوپتر منفجر میشه وارد ساختمون که میشیم یه سطل آشغال هست که توش یه چیزی تکون میخوره ، کسی میدونه چیه ؟ باید کشتش یا نه؟
همون كه تو زندان هست.من كه اونو كشتم.(اصلا از حركتش خوشم نيومد)

hojjat_game_carbon
01-06-2007, 17:50
کسی سیو از مرحله آخرش نداره؟

T O O M A J
01-06-2007, 18:02
کسی سیو از مرحله آخرش نداره؟
بابا سيو مي خواي چيكار؟خودت برو حالشو ببر.

Ar@m
01-06-2007, 19:14

هیچوقت مشخص نمی شه اون چیه
وقتی با لیون می رسی اونجا در سطل آشغال رو برمی داره می گه این دیگه چیه!
وقتی با ایدا می ری در سطل آشغال رو می بنده می گه اه دیگه نمی خوام ببینمش!!!

the_god_of_3dsmax
01-06-2007, 19:46
salaam ye saal dashtam
in bazi aslan arzesh bazzi kardan dare ya na man ta oonja ke ye dehe ke por az in zombia e raftam bad raftam roo saghfo oonjahasham (shoutgun gereftam
(avalaye bazi
bad gir kardam dige bazi nakardam

Ar@m
01-06-2007, 19:53
salaam ye saal dashtam
in bazi aslan arzesh bazzi kardan dare ya na man ta oonja ke ye dehe ke por az in zombia e raftam bad raftam roo saghfo oonjahasham (shoutgun gereftam
(avalaye bazi

واقعا که!
من نم فهمم چرا هر کی توی این بازی گیر می کنه می گه ارزش داره بقیه اشو برم یا نه!!!!
معلومه که ارزش داره!
اونجا هم برای دفعه اول که بازی می کنی سخته اما بعدش که راه بیفتی می فهمی سخت یعنی چی!

esi_1981
01-06-2007, 20:04
salaam ye saal dashtam
(avalaye bazi

ای بابا ، آرام راست میگه معلومه که ارزش داره من هنوز تموم نکردم ولی کلی باش حال کردم.
تازه کاش همه مراحل سخت بازی مثل اونجا بودن. بازی کن راه میافتی

در ضمن اینم بگم که چقدر کشتن کراوزر با چاقو حال داد ، فکر نمی کردم بشه همچین نره غولی رو با چاقو کشت.

T O O M A J
01-06-2007, 20:11
واقعا که!
من نم فهمم چرا هر کی توی این بازی گیر می کنه می گه ارزش داره بقیه اشو برم یا نه!!!!
معلومه که ارزش داره!
اونجا هم برای دفعه اول که بازی می کنی سخته اما بعدش که راه بیفتی می فهمی سخت یعنی چی!
ايول خوب جواب دادي.:46:

the_god_of_3dsmax
01-06-2007, 23:59
واقعا که!
معلومه که ارزش داره!

bashe baba taslim :31:
ye zare bazi kardam residam be oonja ye seri ashghal pashghal be derakhta avizoone hala bayad che khaky berizam ????
:19: :19: :19:
dar zemn ashghal haye mazkoor abi rang mibashand:20: :31:

font farsim ham kharbe nagin farsi benevis:21:

B O L O T
02-06-2007, 11:26
ye zare bazi kardam residam be oonja ye seri ashghal pashghal be derakhta avizoone hala bayad che khaky berizam ????

فارسی بنویسید یه قانونه

H A M E D
02-06-2007, 19:20
سلام.
آقا ما رفتيم اين پچ 70 مگي رو دانلود كرديم و كركش رو هم به همين ترتيب. اما حالا كه وارد بازي ميشم به غير از ---- و مرغ و خروسا و كلا شخصيتاي بازي ديگه هيچي ديده نميشه. همه جا سياهه. نه گلي و نه درختي.
ضمنا كارت گرافيك من Geforce 7100GS هست و آخرين آپديتش رو هم نصب كردم و همچنين آخرين ورژن DirectX موجود ه نصب شده هست.
به من كمك كنيد ثواب داره. بعد يه عمر خواستيم بازي كنيم!! اينطوري شد.

Oracle_Eldorado
02-06-2007, 19:25
ای بابا ، آرام راست میگه معلومه که ارزش داره من هنوز تموم نکردم ولی کلی باش حال کردم.
تازه کاش همه مراحل سخت بازی مثل اونجا بودن. بازی کن راه میافتی

در ضمن اینم بگم که چقدر کشتن کراوزر با چاقو حال داد ، فکر نمی کردم بشه همچین نره غولی رو با چاقو کشت.

هنوز تمومش نکردی ؟
ما تموم کردیم بوسودیم و سپردیم به خاک !

سلام.
آقا ما رفتيم اين پچ 70 مگي رو دانلود كرديم و كركش رو هم به همين ترتيب. اما حالا كه وارد بازي ميشم به غير از ---- و مرغ و خروسا و كلا شخصيتاي بازي ديگه هيچي ديده نميشه. همه جا سياهه. نه گلي و نه درختي.
ضمنا كارت گرافيك من Geforce 7100GS هست و آخرين آپديتش رو هم نصب كردم و همچنين آخرين ورژن DirectX موجود ه نصب شده هست.

خوب اشکال از پچ هست دیگه .
قبل از پچ سالم بود ؟

Ar@m
02-06-2007, 19:27

آشغال پاشغال آبی؟
آره؟
عجب!!!
اونا مدال هستن اگه از 15 تا 10 تاشو بزنی یه اسلحه مجانی می گیری و اگه هر 15 تا رو بزنی اسلحه level 2 می شه
فونت فارسیت هم اگه خرابه اینگلیسی بنویس:
blue rabish به جای آشغال پاشغال آبی مثلا!!!!

esi_1981
02-06-2007, 22:11
هنوز تمومش نکردی ؟
ما تموم کردیم بوسودیم و سپردیم به خاک !

ای بابا Oracle خان مشکل من بازی نیست، وقت بازی کردن ندارم واسه همینه که انقر طول کشیده،
صبح میرم 8 شب میام خونه ، شما به بزرگی خودت ببخش ;)
بخاطر شما سعی میکنم تو این دو سه روزه تمومش کنم
راستی این بازی Ada The Spy هم به همین طولانیی هستش؟

the_god_of_3dsmax
02-06-2007, 23:52
آشغال پاشغال آبی؟
آره؟
عجب!!!
اونا مدال هستن اگه از 15 تا 10 تاشو بزنی یه اسلحه مجانی می گیری و اگه هر 15 تا رو بزنی اسلحه level 2 می شه
فونت فارسیت هم اگه خرابه اینگلیسی بنویس:
blue rabish به جای آشغال پاشغال آبی مثلا!!!!

ok
father how can i catch that rabish that is too far from ground =
=
baba in medalaro che joori begiram dastam nemirese
rasty ye chize dige
mage araram esme 2khtar nist
2khtaraham mage resident evil bazi mikonan:27: :27: :27:
???

ebru_gundes_206
02-06-2007, 23:53
سلام.

مطمعنی کرکی که دانلود کردی همون کرکی نسخه اروپایی بازیه؟
چون الان دوتا کرک هست که یکی برای نسخه آسیایی یکی برای نسخه اروپایی

Ar@m
02-06-2007, 23:57
ok
=
baba in medalaro che joori begiram dastam nemirese
rasty ye chize dige
mage araram esme 2khtar nist
2khtaraham mage resident evil bazi mikonan:27: :27: :27:
???

شوخی کردی دیگه؟
مگه گفتم مدال جمع کنی!!!
باید با تیر بزنی شون!!!!!!!!!!!!!!!

بعدشم araram نیستم Ar@m هستم یا همون آرام هستم دختر هم هستم کی گفته دخترا رزیدنت اویل بازی نمی کنن؟؟؟؟؟
بله که بازی می کنن نه از شماره 4 بلکه از همون شماره 1 تا شماره شونصدمش رو هم بازی می کنن

the_god_of_3dsmax
03-06-2007, 00:13
شوخی کردی دیگه؟
مگه گفتم مدال جمع کنی!!!
باید با تیر بزنی شون!!!!!!!!!!!!!!!

بعدشم araram نیستم Ar@m هستم یا همون آرام هستم دختر هم هستم کی گفته دخترا رزیدنت اویل بازی نمی کنن؟؟؟؟؟
بله که بازی می کنن نه از شماره 4 بلکه از همون شماره 1 تا شماره شونصدمش رو هم بازی می کنن

:27: :27: :27: ----------> baraye hame 2khtaraye resident evil baz
:31:

ye saalam daram dvd e simset kharab shode ehtemalan ?????:27:

reza_17173
03-06-2007, 02:31
دوستان لینک دانلود Resident evil 4 نسخه USA رو گیر اوردم. خواهشا" اونهایی که اینترنت پر سرعت دارن اینو دانلود کنن, و نظرشون رو درباره این نسخه بگن که بهتره یا بد تره یا فرقی با نسخه های دیگه نداره...
لینک دانلود Resident Evil 4 نسخه North American از طریق تورنت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](PC)_USA

T O O M A J
03-06-2007, 07:46
دوستان لینک دانلود Resident evil 4 نسخه USA رو گیر اوردم. خواهشا" اونهایی که اینترنت پر سرعت دارن اینو دانلود کنن, و نظرشون رو درباره این نسخه بگن که بهتره یا بد تره یا فرقی با نسخه های دیگه نداره...
لینک دانلود Resident Evil 4 نسخه North American از طریق تورنت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](PC)_USA
ممنون اما نتونستي اطلاعات بيشتري گير بياري؟حجمش هم 3 گيگ:18:

cyrus_ln
03-06-2007, 08:41
ok

???

Son you must shoot that rubbish with rifle.
اين فروم خدايي نكرده فارسي هستش.
حداقل اگه با حروف فارسي نمي نويسي جملات انگليسي نگو.

H A M E D
03-06-2007, 11:32
خوب اشکال از پچ هست دیگه .
قبل از پچ سالم بود ؟

زحمت كشيدي!من ميگم مشكلم رو كمك كنيد رفع كنم شما ميگيد مشكل از پچ هست؟ اگر مشكل داره چرا تو اين دنيا همه ازش استفاده كردن و فقط براي من اشكال داره؟!! لطفا راهي بگين كه مشكل رفع بشه.
دوباره هم مي گم كه توي بازي من فقط شخصيت ها و جك و جونورا رو نشون ميده و هيچكدوم از خونه ها و درختا و زمين و اين جور چيزا ديده نميشه.

H A M E D
03-06-2007, 11:39
مطمعنی کرکی که دانلود کردی همون کرکی نسخه اروپایی بازیه؟
چون الان دوتا کرک هست که یکی برای نسخه آسیایی یکی برای نسخه اروپایی
بله كرك هم مال نسخه اروپايي هست. چندين كرك مختلف رو هم امتحان كردم.

reza_17173
03-06-2007, 12:45
ممنون اما نتونستي اطلاعات بيشتري گير بياري؟حجمش هم 3 گيگ:18:

مثلا" چه اطلاعاتی می خواین؟ فعلا" تو قسمت نطراتش اونی که این فایل رو آپلود کرده می گه که این نسخه usa هست و پچ هم از قبلا" روش نصبه. حجمش هم خب معلومه باید انقدر باشه دیگه. تاریخ آپلود هم بعد از تاریخ انتشار نسخه usa هست. حالا اگر کسی از دوستان این رو دانلود کرد حتما" خبرش رو بده:20:

dj_nima
03-06-2007, 14:02
اقا منم تموم کردم خداییییی اخر بازی بود دست سازنده هاش درد نکنه از همه دوستانی هم که کمک کردن اجرا کنم بازیو ممنونم

maxeemo
03-06-2007, 15:03
دوستان سلام،

توي يكي از فروم‌هاي خارجي مطلب جالبي رو در مورد RE4 خوندم. اين‌كه در قبرستان دهكده (روستا) حروف يوناني بكار رفته به‌ترتيب عبارتند از : خي - آلفا - پي - خي - اوميكرون و مو. با توجه به اين‌كه در زبان انگليسي، خي رو chi مي‌نويسند، اگر ابتداي اسامي اين حروف رو به هم وصل كنيد، به‌دست مياريد CAPCOM! من خودم هرچي دنبال اين حروف گشتم (با اون شكل حروفي كه مي‌شناختم) چيزي پيدا نكردم. ببينيد شما مي‌تونيد اين حروف رو پيدا كنيد؟

mazzi
03-06-2007, 15:35
سلام بچه ها من چقدر ديگه مونده بازي رو تموم كنم؟ فصل 5 قسمت 3 هستم. چقدر طولاني بازي خسته شدم

maxeemo
03-06-2007, 15:43
سلام بچه ها من چقدر ديگه مونده بازي رو تموم كنم؟ فصل 5 قسمت 3 هستم. چقدر طولاني بازي خسته شدم

بازي در كل 5 فصل داره. تعداد قسمت‌هاش دقيقا خاطرم نيست، فكر مي‌كنم در قسمت مبارزه با هيولاي عقرب‌مانند و نبرد با Jack Krauser باشي. چيزي نمونده، اما به‌جاهاي تقريبا سختش رسيدي.

iranwebshop
03-06-2007, 16:23
سلام اقا من یک جایی گیر کردم

جایی که توی قلعه هست آخرهای قلعه یک جایی آشتلی رو می دزدند بعد باید اونو پیدا کنی میره توی یک اتاقی که 2 تا زنگ داره 2 تا قول دست قیچی هم میان تو اتاق با چند تا نفر دیگه بعد هم درها قفل میشه هر کاریه می کنم قولها رو بکشم درها باز بشه نمیشه باید چی کار کرد

و یک سوال دیگه اینکه تا آخر بازی چقدر دیگه مونده

چون من 1 روزه رسیدم به اینجا الان پشت سر هم حدود 13 ساعت می خوام دیگه تمومش کنم

Oracle_Eldorado
03-06-2007, 16:28
دوستان سلام،
توي يكي از فروم‌هاي خارجي مطلب جالبي رو در مورد RE4 خوندم. اين‌كه در قبرستان دهكده (روستا) حروف يوناني بكار رفته به‌ترتيب عبارتند از : خي - آلفا - پي - خي - اوميكرون و مو. با توجه به اين‌كه در زبان انگليسي، خي رو chi مي‌نويسند، اگر ابتداي اسامي اين حروف رو به هم وصل كنيد، به‌دست مياريد CAPCOM! من خودم هرچي دنبال اين حروف گشتم (با اون شكل حروفي كه مي‌شناختم) چيزي پيدا نكردم. ببينيد شما مي‌تونيد اين حروف رو پيدا كنيد؟

ایول بابا . میگم علاقه ی شما به این بازی خیلی زیاده ها !
منم اولا خیلی باهاش حال میکردم ولی دیگه انقدر بازی کردم واسم خسته کننده شده .
تا وقتی که یه نسخه ی جدید بیاد .

دوست عزیز شما اگه جذب داستان بازی بشی ، اصلا طولانی نیست .
من که بازی میکردم واسم مثل فیلم بود .
هی میخواستم ببینم آخرش چطور اون جونور رو در میارن .
الآن هم نمیگم تا خودت تا آخرش بری و ببینی .

maxeemo
03-06-2007, 16:34
ایول بابا . میگم علاقه ی شما به این بازی خیلی زیاده ها !
منم اولا خیلی باهاش حال میکردم ولی دیگه انقدر بازی کردم واسم خسته کننده شده.

من طرفدار پروپاقرص REها هستم البته از 8 سال پيش، فكر كن... RE2 رو هنوز هم بازي مي‌كنم. در ضمن من به اين جمله اعتقاد دارم كه:

RESIDENT EVIL is RESIDENT EVIL

cyrus_ln
03-06-2007, 16:35
سلام اقا من یک جایی گیر کردم

جایی که توی قلعه هست آخرهای قلعه یک جایی آشتلی رو می دزدند بعد باید اونو پیدا کنی میره توی یک اتاقی که 2 تا زنگ داره 2 تا قول دست قیچی هم میان تو اتاق با چند تا نفر دیگه بعد هم درها قفل میشه هر کاریه می کنم قولها رو بکشم درها باز بشه نمیشه باید چی کار کرد

و یک سوال دیگه اینکه تا آخر بازی چقدر دیگه مونده

چون من 1 روزه رسیدم به اینجا الان پشت سر هم حدود 13 ساعت می خوام دیگه تمومش کنم

اونارو بايد انقدر بزني تا بيفتن زمين وقتي افتادن يه جونور از پشتشون در مياد كه بايد با تير بزنيش.

cyrus_ln
03-06-2007, 16:41
من طرفدار پروپاقرص REها هستم البته از 8 سال پيش، فكر كن... RE2 رو هنوز هم بازي مي‌كنم. در ضمن من به اين جمله اعتقاد دارم كه:

RESIDENT EVIL is RESIDENT EVIL

خداييش بازي رو دست اويل نيست.منم هنوز اويل 3 رو بازي ميكنم .الانم دارم اويل يك رو براي اولين بار بازي ميكنم بابا محشره اين اويل 1 معماهاش خيلي باحالن.

esi_1981
03-06-2007, 16:52
خداييش بازي رو دست اويل نيست.منم هنوز اويل 3 رو بازي ميكنم .الانم دارم اويل يك رو براي اولين بار بازي ميكنم بابا محشره اين اويل 1 معماهاش خيلي باحالن.

اویل 1 به نظر من یکی از بهترینهای اویل بود هنوزم تمام صحنه هاش تو ذهنمه کاش می شد یه بار دیگه بسازنش منتها با گرافیک امروزی

reza_17173
03-06-2007, 17:45
اویل 1 به نظر من یکی از بهترینهای اویل بود هنوزم تمام صحنه هاش تو ذهنمه کاش می شد یه بار دیگه بسازنش منتها با گرافیک امروزی
ساختنش. منتها برای GameCube.
دوستان ظاهرا" از شماها کسی زیاد تو خط دانلود نیست. اون لینکی رو که من گذاشتم کسی شروع به دانلودش کرده؟؟

shokre
03-06-2007, 18:06
من وقت بازیBiohazard 4 رو اجرا میکنم صفحه سیاه میسه و کامپیوترم هنگ میکنه مشکل از چیه لطفا راهنماییم کنید

esi_1981
03-06-2007, 18:15
من وقت بازیBiohazard 4 رو اجرا میکنم صفحه سیاه میسه و کامپیوترم هنگ میکنه مشکل از چیه لطفا راهنماییم کنید

طبق معمول احتمالا مشکل از کارت گرافیکته ،
کارت گرافیکت چیه؟

esi_1981
03-06-2007, 18:17

یعنی نسخه PC نداره ، چه ضد حال
این CAPCOM همیشه به PC ضد حال میزنه

soliman
03-06-2007, 18:17

مشخصات سیستمتو بگو

iranwebshop
03-06-2007, 18:35
مرسی دوست عزیز
cyrus_ln ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) vbmenu_register("postmenu_1153424", true);
از جوابت اما قبل از اینکه بیام سر بزنم به انجمن از اون مرحله رد کردم الان جایی هستم که سوار 3 تا واگن میشه و داره یک مسیر تونل مانند رو طی میکنه اما موقع پریدن میگه کلید 3 یا 1 رو بزن من با دسته هم بازی می کنم اما نمیپره چرا
و سوال دیگه اینکه چقدر دیگه تا آخر بازی مونده مرسی ؟

iranwebshop
03-06-2007, 18:41

احتمالا کارت گرافیک ضعیفه یا رم کم میاره

من وقتی بازی می کنم روی تسک منجر رم میره روی 1.18MG

سیستم مورد نیاز حد اقل
CPU:1.4
RAM:512
VGA:128

maxeemo
03-06-2007, 19:11
دوستان ظاهرا" از شماها کسی زیاد تو خط دانلود نیست. اون لینکی رو که من گذاشتم کسی شروع به دانلودش کرده؟؟

عزيز، دانلود 3 گيگ كه شوخي نيست، اون‌هم چيزي كه هيچ اطميناني بهش نيومده. منظورم اينه كه معلوم نيست كه نسخه‌ي جديد هست يا نه؟

راستش من تورنت مشابهي رو دو سه روز پيش تو اين لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](PC)+USA.html) پيداكرده بودم كه شبيه چيزي هست كه شما گذاشتي، اما چون مطمئن نبودم و نيستم، چيزي نگفتم.

cyrus_ln
03-06-2007, 19:23
مرسی دوست عزیز
cyrus_ln ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) vbmenu_register("postmenu_1153424", true);
از جوابت اما قبل از اینکه بیام سر بزنم به انجمن از اون مرحله رد کردم الان جایی هستم که سوار 3 تا واگن میشه و داره یک مسیر تونل مانند رو طی میکنه اما موقع پریدن میگه کلید 3 یا 1 رو بزن من با دسته هم بازی می کنم اما نمیپره چرا

دكمه رو دير ميزني بايد سريعتر بزني.
دقيقا نميدونم كدوم مرحله هستي ولي بازي 5 مرحله اصلي داره كه هر كدام از اين 5 مرحله اصلي 4 تا مر حله ديگه دارن الان ببين كدوم مرحله هستي وببين تا مرحله 4-5 چقدر مونده.

Optimus Prime
03-06-2007, 20:04
مرسی دوست عزیز
اصولا زمان های پرش 2 تا دکمه رو یا هم باید بزنی.1و3 رو اصولا می گه با هم بزن.الان فکر کنم Chapter 4 قسمت 3 باشی.داری یک Chapter کامل.حالا حالا باید بری:46:

mazzi
03-06-2007, 20:18
بابا اين عقربه عجب سگيه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اصلا نمي تونم بكشمش ميره تو زمين هر كاري ميكنم بيرون نمياد. با آر پي جي هم نمي ميره. كسي سيوي داره كه فشنگ زياد داشته باشه؟ فشنگ كم دارم. هم اكنون نياز مند ياري سبزتان هستم.

reza_17173
03-06-2007, 21:33
عزيز، دانلود 3 گيگ كه شوخي نيست، اون‌هم چيزي كه هيچ اطميناني بهش نيومده. منظورم اينه كه معلوم نيست كه نسخه‌ي جديد هست يا نه؟

راستش من تورنت مشابهي رو دو سه روز پيش تو اين لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](PC)+USA.html) پيداكرده بودم كه شبيه چيزي هست كه شما گذاشتي، اما چون مطمئن نبودم و نيستم، چيزي نگفتم.
ای بابا. بزار روشنت کنم:20:
این تورنتی که من اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](PC)_USA) معرفی کردم با این چیزی که شما معرفی کردی فرقی نداره. هر دو روز 26 may آپلود شدن. یعنی 9 روز بعد از انتشار بازی. اون شخصی هم که این رو آپلود کرده اسمش EvilCreature بوده و در قسمت توضیحاتم گفته که این اولین تورنتی هست که من آپلود می کنم و همچنین اولین کسی هستم که این نسخه رو آپلود می کنم. بعدش هم گفته که این نسخه مال USA هستش و باز هم در این نسخه بازی با موس در کار نیست و باید پچش نصب شه ولی پچ گرافیک از همون اول نصبه. بقیه هم نظراتشون رو در این رابطه دادن. ولی هنوز کسی کامل این نسخه رو دانلود نکرده. خود منم تا الان RE 4 رو بازی نکردم. چه با پچ چه بدون پچ. واسه همین اگه دانلودش کنم نمی دونم گرافیک این در مقایسه با بقیه نسخه ها چطوریه.

esi_1981
04-06-2007, 02:14
بابا اين عقربه عجب سگيه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اصلا نمي تونم بكشمش ميره تو زمين هر كاري ميكنم بيرون نمياد. با آر پي جي هم نمي ميره. كسي سيوي داره كه فشنگ زياد داشته باشه؟ فشنگ كم دارم. هم اكنون نياز مند ياري سبزتان هستم.

بکشونش تو او دالان ، از بشکه ها استفاده کن تیرهاتم اگه با مگنوم یا Shutgun دقیق بزنی دخلش میاد. موفق باشی

esi_1981
04-06-2007, 02:16
هورااااااااااااااااااا
بالاخره تموم شد. چقدر طولانی بود این بازی ولی خیلی توپ بود کلی حال کردم
دست همه بچه هایی که کمک کردند درد نکنه، سپاس.

cyrus_ln
04-06-2007, 10:22
منم اويل 1 رو تموم كردم تازه فهميدم چي به چيه.
بعد از مدتها با يه اويل حال كردم.

يه سوال:
وسكر كه تو اويل 1 ميميره.
تو اويل 4 چيكار ميكنه؟؟
دوباره زنده شده؟؟

Oracle_Eldorado
04-06-2007, 10:51

يه سوال:
تو اويل 4 چيكار ميكنه؟؟
دوباره زنده شده؟؟

دوست عزیز من ندیدم که وسکر چطور مرد .
میشه یه توضیحی بدی ؟
چون من اصلا اویل 1 بازی نکردم .
اصلا یه نتیجه گیری !
هیچ کس در اویل 4 نمیمیرد !!!!!
مثلا آدا که مرد ولی نمرد !
کراوزر مرد ولی نمرد !
خیلی جالبه ها !

esi_1981
04-06-2007, 10:56

يه سوال:
تو اويل 4 چيكار ميكنه؟؟
دوباره زنده شده؟؟

آره منم همیشه این سوالو داشتم، کسی میدون ماجرا از چه قراره؟

راستی cyrus تو همون نسخه قدیمی رو بازی می کنی با همون گرافیک پایین؟

mazzi
04-06-2007, 13:34
بالاخره اين عقري عوضي رو زدم. البته فشنگامم با خاك يكسان شدن!!

Optimus Prime
04-06-2007, 14:01

يه سوال:
تو اويل 4 چيكار ميكنه؟؟
دوباره زنده شده؟؟
دوست من تو Resident Evil Code Veronica زود تر از RE 4 هست.تا اونجایی که یادمه Wesker قبل از داستان Evil 1 باWilliam Birkin همکاری می کرد که توانست یک نمونه از T-Virus را بدست آورد و بعد به Barry Burton هم دستور بدست آوردن G-Virus را داد.بعد از بدست آوردن این دو توانست تمام عوارض از دست دادن کنترل و Side Effect های T-Virus را از بین ببرد و به خود تزریق کرد.این مساله باعث می شد که Wesker بعد از مردن دوباره به شکل یک انسان با قدرت های فرا انسانی درآید.که در Evil 1 توسط Tyrant که خود آزاد کرد کشته شد و بعد ما در Code Veronica اورا دیدیم که دوباره زنده شده البته با قدرتهای مافوق انسانی.اگه بازم گنگه بگو تا داستان های دیگه RE هم برات بگم!:31:

Oracle_Eldorado
04-06-2007, 18:38
دوست من تو Resident Evil Code Veronica زود تر از RE 4 هست.تا اونجایی که یادمه Wesker قبل از داستان Evil 1 باWilliam Birkin همکاری می کرد که توانست یک نمونه از T-Virus را بدست آورد و بعد به Barry Burton هم دستور بدست آوردن G-Virus را داد.بعد از بدست آوردن این دو توانست تمام عوارض از دست دادن کنترل و Side Effect های T-Virus را از بین ببرد و به خود تزریق کرد.این مساله باعث می شد که Wesker بعد از مردن دوباره به شکل یک انسان با قدرت های فرا انسانی درآید.که در Evil 1 توسط Tyrant که خود آزاد کرد کشته شد و بعد ما در Code Veronica اورا دیدیم که دوباره زنده شده البته با قدرتهای مافوق انسانی.اگه بازم گنگه بگو تا داستان های دیگه RE هم برات بگم!

خوب میشه بگی چطور زنده شد ؟

B O L O T
04-06-2007, 18:43
شطوری شنده چد (چطوری زنده شد):27:

Optimus Prime
04-06-2007, 18:51
خوب میشه بگی چطور زنده شد ؟
تئوری T-Virus این بود که بعد از مردن شخصی که ویروس به وی تزریق شده Mutate شده دوباره به صورت یک موجود با قدرت های مافوق انسانی زنده می شود.این تو هیچ سری از RE نشان داده نشد که چگونه وی از انفجار Mansion در RE1 فرار کرد ولی همانطور هم که می بینیم چشمهای Wesker شبیه یک دوزیست شده که پشت عینک آفتابیش قایمه.این احتمال هم وجود داره که Wesker باز هم در حال Mutate شدن باشه.ممکنه در شماره های بعد قیافه او عوض بشه.به هر حال T-Virus که به خودش تزریق کرد باعث شد دوباره زنده شود.

Optimus Prime
04-06-2007, 18:53
صحنه ای که 2باره زنده شده رو هیچ کس ندیده!!Capcom هم درسش نکرده فعلا!:27:

Ar@m
04-06-2007, 19:03
اینکه چطور زنده شد رو که نشون نداد!
وسکر توی قسمت سوم یه دفعه ظاهر شد و با کلر و بعد کریس روبرو شد و حتی کریس مجبور شد فرار کنه
این قضیه رو هم که ایدا مرد اگه قسمت دوم رو بازی کرده باشی آخر قسمت دوم یعنی بعد از صحنه مرگ ایدا ، لیون با اون آدم کپسولیه مبارزه می کنه و در یک لحظه یه نفر که توی سایه ایستاده و چهره اش مشخص نیست ولی صداش صدای ایدا است همون اسلحه معروف رو پرت می کنه به سمت لیون و لیون اون هیولا رو می کشه و به قولی انتقام ایدا رو ازش می گیره در حالیکه من همه اش فکر می کردم اون آدم باید خود ایدا بشه که بعد توی قسمت 4 معلوم می شه خودش بوده.
من نمی فهمم اینا چرا انقدر وسط بازی گره هایی دارن که توضیحش ندادن شاید واقعا می خوان همه رو توی قسمت دیگه برامون روشن کنن؟
چون هیچ جای بازی گفته نشد که این وسکر بوده که ایدا رو نجات داده اما من توی سایت های زبان اصلی رزیدنت اویل خوندم که اینطوری بوده! شایدم گفته و من نشنیدم! نمی دونم!
در هر حال salber خیلی خوب داستان شماره یک رو گفت اگه بقیه اش رو هم بگی خوبه!

Oracle_Eldorado
04-06-2007, 19:29
صحنه ای که 2باره زنده شده رو هیچ کس ندیده!!Capcom هم درسش نکرده فعلا!

شما از کجا دیدی ؟!

وسکر توی قسمت سوم یه دفعه ظاهر شد و با کلر و بعد کریس روبرو شد و حتی کریس مجبور شد فرار کنه
این قضیه رو هم که ایدا مرد اگه قسمت دوم رو بازی کرده باشی آخر قسمت دوم یعنی بعد از صحنه مرگ ایدا ، لیون با اون آدم کپسولیه مبارزه می کنه و در یک لحظه یه نفر که توی سایه ایستاده و چهره اش مشخص نیست ولی صداش صدای ایدا است همون اسلحه معروف رو پرت می کنه به سمت لیون و لیون اون هیولا رو می کشه و به قولی انتقام ایدا رو ازش می گیره در حالیکه من همه اش فکر می کردم اون آدم باید خود ایدا بشه که بعد توی قسمت 4 معلوم می شه خودش بوده.
من نمی فهمم اینا چرا انقدر وسط بازی گره هایی دارن که توضیحش ندادن شاید واقعا می خوان همه رو توی قسمت دیگه برامون روشن کنن؟
چون هیچ جای بازی گفته نشد که این وسکر بوده که ایدا رو نجات داده اما من توی سایت های زبان اصلی رزیدنت اویل خوندم که اینطوری بوده! شایدم گفته و من نشنیدم! نمی دونم!

امیدواریم همه ی این گره ها در اویل 5 باز بشه .

cyrus_ln
04-06-2007, 20:39
راستی cyrus تو همون نسخه قدیمی رو بازی می کنی با همون گرافیک پایین؟

آره همون نسخه هستش با گرافيك بسيار پايين.

تو قسمت سوم كه وسكر نبود؟؟و همچنين كلر و كريس هم نبودن؟؟؟
آره قسمت دوم رو بازي كردم.براي بار اول كه بازي ميكردم ايدا مرد ولي براي بار دوم كه بازي رو ميرفتم ايدا نمرد و كلا فرق مي كرد.من كلا 7 بار اويل 2 رو بازي كردم و هر دفعه هم يه چيزايي با دفعه قبل فرق مي كرد.مثلا وقتي از ادامه سيو كلر با ---- بازي ميكردي خيلي چيزا فرق مي كرد و ايدا هم نميمرد.

در ضمن از همه دوستاني كه توضيح دادن ممنونم.

Ar@m
04-06-2007, 20:57
آره همون نسخه هستش با گرافيك بسيار پايين.

تو قسمت سوم كه وسكر نبود؟؟و همچنين كلر و كريس هم نبودن؟؟؟
آره قسمت دوم رو بازي كردم.براي بار اول كه بازي ميكردم ايدا مرد ولي براي بار دوم كه بازي رو ميرفتم ايدا نمرد و كلا فرق مي كرد.من كلا 7 بار اويل 2 رو بازي كردم و هر دفعه هم يه چيزايي با دفعه قبل فرق مي كرد.مثلا وقتي از ادامه سيو كلر با ---- بازي ميكردي خيلي چيزا فرق مي كرد و ايدا هم نميمرد.

در ضمن از همه دوستاني كه توضيح دادن ممنونم.

اشتباه نوشتم منظورم قسمت 3.5 بود یعنی همون کد ورونیکا

آره اویل 2 رو بستگی به اینکه اول با کدوم شخصیت شروع کنی داستانش فرق می کرد که به نظرم کار اشتباهی کردن
ولی به هر حال در هر دو صورتش ایدا می مرد
اگه با لیون شروع می کردی ایدا بدست آن بیرکین زخمی می شد و بعد وقتی لیون سعی می کرد نجاتش بده پرت شد پایین
اما اگه با کلر شروع می کردی ایدا در صحنه ای که سعی می کرد مرد کپسولی ( چه اسمی روش گذاشتم!!! اسم نداشت که!) رو از لیون دور کنه بدست اون زخمی و کشته شد
همیشه هم مرد
خودم مطمئنم

cyrus_ln
04-06-2007, 21:08
اشتباه نوشتم منظورم قسمت 3.5 بود یعنی همون کد ورونیکا

آره اویل 2 رو بستگی به اینکه اول با کدوم شخصیت شروع کنی داستانش فرق می کرد که به نظرم کار اشتباهی کردن
ولی به هر حال در هر دو صورتش ایدا می مرد
اگه با لیون شروع می کردی ایدا بدست آن بیرکین زخمی می شد و بعد وقتی لیون سعی می کرد نجاتش بده پرت شد پایین
اما اگه با کلر شروع می کردی ایدا در صحنه ای که سعی می کرد مرد کپسولی ( چه اسمی روش گذاشتم!!! اسم نداشت که!) رو از لیون دور کنه بدست اون زخمی و کشته شد
همیشه هم مرد
خودم مطمئنم

يه جا از دست اون زنه ويروس رو ميگيره و در ميره و نميميره.
الان مي خوام يه بار ديگه اويل 2 رو بازي كنم برم ببينم چي ميشه.

Optimus Prime
04-06-2007, 21:22
مرسی Ar@m جان.چشم قول می دم کل داستان سری Resident Evil رو بنویسم،اما حالا خیلی کار دارم ولی تیکه تیکه مینویسم براتون از اول اول کل داستان Resident Evil.:46:

Ar@m
04-06-2007, 21:30
يه جا از دست اون زنه ويروس رو ميگيره و در ميره و نميميره.
الان مي خوام يه بار ديگه اويل 2 رو بازي كنم برم ببينم چي ميشه.

اونجا که وسط بازیه
اون زنه هم آن بیرکینه

Optimus Prime
04-06-2007, 21:31
شما از کجا دیدی ؟
داستان دوست من داستان!روایت داستان بازی این بود و تو Code Veronica بیشتر توضیح داد.

cyrus_ln
04-06-2007, 21:43
اونجا که وسط بازیه
اون زنه هم آن بیرکینه

مثل اينكه من همه چيز رو با هم غاطي كردم بايد اويل 2 رو يه بار ديگه بازي كنم.

Ar@m
04-06-2007, 21:52
مرسی Ar@m جان.چشم قول می دم کل داستان سری Resident Evil رو بنویسم،اما حالا خیلی کار دارم ولی تیکه تیکه مینویسم براتون از اول اول کل داستان Resident Evil.:46:

باشه مرسی
فقط یه چیزی رو بهم بگو چون وقتی کد ورونیکا رو بازی می کردم انگلیسی شنیداریم !!!خوب نبود!
اونجا که آخر بازی وسکر و کریس با هم مبارزه می کنن وسکر درباره استیو یه چیزایی به کریس می گه ( شایدم من فکر کردم می گه) اما همونطور که گفتم چون فقط حرف بود و متن نوشتنی نبود نفهمیدم
اگه تو یادته بگو بهم

pooria roohie
04-06-2007, 22:07
سلام.
اقا این بازی رو نصب گردم ولی نمیدونم چرا وقتی میخوام بازی رو بالا بیارم بعد از پخش کردن دموها اول بازی زمانی که بازی میخواد شروع بشه ناگهان صفحه کامپیوتر سیاه میشه و بازی نمیاد؟

T O O M A J
04-06-2007, 22:12
سلام.
اقا این بازی رو نصب گردم ولی نمیدونم چرا وقتی میخوام بازی رو بالا بیارم بعد از پخش کردن دموها اول بازی زمانی که بازی میخواد شروع بشه ناگهان صفحه کامپیوتر سیاه میشه و بازی نمیاد؟
بله من هم قبلا همين مشكل رو داشتم.احتمال 99% كارت گرافيكت ATI هستش.شما بايد كرك 7 مگابايتي رو دانلود و نصب كني.

Optimus Prime
04-06-2007, 23:20
باشه مرسی
فقط یه چیزی رو بهم بگو چون وقتی کد ورونیکا رو بازی می کردم انگلیسی شنیداریم !!!خوب نبود!
اونجا که آخر بازی وسکر و کریس با هم مبارزه می کنن وسکر درباره استیو یه چیزایی به کریس می گه ( شایدم من فکر کردم می گه) اما همونطور که گفتم چون فقط حرف بود و متن نوشتنی نبود نفهمیدم
اگه تو یادته بگو بهم
درست متوجه شدی Ar@m جان.منم دقیق یادم نیست ولی وسکر دنبال T-Veronica Virus بود که رشد یافته باشد و در صحنه پایانی وقتی کلر و گروگان گرفته بود گفت که هنوز می تواند ویروس را از بدن Steve بگیرد(چن استیو در نزدیک پایان بازی Mutate شد و به کلر حمله کرد ولی بعد مقداری از احساس انسانیش برگشت و کلر را با قطع tentacle به حالت انسانیش برگشت و مرد) که باعث شد کلر هم عصبانی شود و اون جنگ مختصرو بین کریس و وسکر رخ دادو اون انفجار و تهدید وسکرو فرار و اینا...

Ar@m
04-06-2007, 23:25
درست متوجه شدی Ar@m جان.منم دقیق یادم نیست ولی وسکر دنبال T-Veronica Virus بود که رشد یافته باشد و در صحنه پایانی وقتی کلر و گروگان گرفته بود گفت که هنوز می تواند ویروس را از بدن Steve بگیرد(چن استیو در نزدیک پایان بازی Mutate شد و به کلر حمله کرد ولی بعد مقداری از احساس انسانیش برگشت و کلر را با قطع tentacle به حالت انسانیش برگشت و مرد) که باعث شد کلر هم عصبانی شود و اون جنگ مختصرو بین کریس و وسکر رخ دادو اون انفجار و تهدید وسکرو فرار و اینا...

آها!
چه خوب!
امیدوار شدم استیو نمرده باشه
وقتی استیو اونطوری مرد خیلی ناراحت شدم
اصلا انتظارش رو نداشتم
امیدوارم برگرده

خب وسکر که زنده شد
و کراوزر
و ایدا
پس استیو هم مثل اینا!!!!

cyrus_ln
05-06-2007, 13:03
آها!

خب وسکر که زنده شد
و کراوزر
و ایدا
پس استیو هم مثل اینا!!!!

حالا اون يارو كه با چرخ بال(فارسي را پاس بداريم) تو اويل 4 سقوط كرد زنده نشه بقيه اشكال ندارن.

gogole magole
05-06-2007, 13:27
بچها میشه از محیط باز چندتا عکس بذارید؟؟؟

Ar@m
05-06-2007, 13:28
کدوم قسمتش؟
توی اینترنت که ریخته!!!

gogole magole
05-06-2007, 13:31
نه بابا هر جا میرم ازش والپیپر هست از محیط بازی میخوام

کدوم قسمتش؟
هرجاش که باشه

hamed_am_66
05-06-2007, 14:06
حالا اون يارو كه با چرخ بال(فارسي را پاس بداريم) تو اويل 4 سقوط كرد زنده نشه بقيه اشكال ندارن.بعیدم نیست که پریده باشه بیرون بالاخره هرچی باشه خلبان ارتش آمرکاست دیگه !!!!!!!!

Ar@m
05-06-2007, 14:11
نه بابا هر جا میرم ازش والپیپر هست از محیط بازی میخوام

راست می گی!!!
الان رفتم گشتم همه اش wallpaper بود!

هرجاش که باشه

استیو و کلر ( شماره کد ورونیکا):

این نفهمیدم چیه!!!:

صحنه مرگ ایدا توی شماره 2:

یه صحنه از شماره 1 اونم جیل والنتاینه:

اینجا هم می تونی screen shot های شماره 1 رو ببینی:

cyrus_ln
05-06-2007, 14:17
يه مومن پيدا ميشه داستان كد ورونيكا رو بزاره؟؟

gogole magole
05-06-2007, 14:25
خیلی ممنون ارام

Ar@m
05-06-2007, 14:43
خیلی ممنون ارام

خواهش می شود!

screenshot های شماره 4:

Ar@m
05-06-2007, 14:50
screenshot های شماره 2:

screenshot های شماره 3:

screenshot های شماره code veronica:

pooria roohie
05-06-2007, 15:13
نه اقا توماج من کارت گرافیکم nvidia gs 7600 256mb هست و باید این بازی رو ساپورت کنه.

Ar@m
05-06-2007, 15:28
يه مومن پيدا ميشه داستان كد ورونيكا رو بزاره؟؟

code veronica داستان کلر ردفیلده که بعد از شماره دوم برای پیدا کردن برادرش به پایگاه آمبرلا می ره اما دستگیرش می کنن و به پایگاهی در قطب شمال می فرستن
در اونجا کلر با پسری به اسم استیو آشنا می شه و در ضمن می فهمه که وسکر زنده است ( من نفهمیدم وسکر از کجا کلر رو می شناخته!!!)
کریس برای نجات خواهرش به قطب می یاد و استیو و کلر درحالیکه سعی می کردن فرار کنن گرفتار می شن و استیو به ویروس آلوده می شه و سعی می کنه کلر رو بکشه اما در آخرین لحظات ناگهان به یاد می یاره که کلر کیه و نجاتش می ده اما خودش می میره.
کریس با وسکر مبارزه می کنه ولی نمی تونه شکستش بده و همراه کلر فرار می کنه.
همینقدر حوصله داشتم بنویسم وگرنه خیلی بیشترتر بود

reza_17173
05-06-2007, 15:45
سلام بچه ها. یه پچ اومده که می تونه گرافیک فیلم ها و دموها رو هم بالا ببره.
می تونین در این فروم سایت گیم اسپات ببینین که دارن در این مورد بحث می کنن:

اینجا هم می تونین تفاوت کیفیت دو عکس از movie های بازی رو ببینید:

تو اکثر سایت ها لینک دانلودش گذاشته شده. اگه می خواین دانلود کنین از این لینک تورنت بگیرین که سرعتش از بقیه بیشتره:

فعلا" روز به روز هی پچ میدن بیرون:20:

maxeemo
05-06-2007, 16:36

ممنون، ولي كيفيت movie رو جز با Render مجدد نميشه بالا برد. اين دو نمونه عكسي هم كه گذاشتين، بعد از پچ بدتر شده نه بهتر. يه جورايي مثل نقاشي آبرنگي شده. اين پچ به‌نظر يك effect مياد كه رو نرم‌افزارهايي مثل Adobe Premiere هست منتها اين‌جا ديگه به‌صورت Real time عمل مي‌كنه. در هر حال من دانلود مي‌كنم، ممنون از زحمتتون.

T O O M A J
05-06-2007, 17:10

تو اکثر سایت ها لینک دانلودش گذاشته شده. اگه می خواین دانلود کنین از این لینک تورنت بگیرین که سرعتش از بقیه بیشتره:

فعلا" روز به روز هی پچ میدن بیرون:20:
ممنون.ميشه يه نفر لينك مستقيم رو بده.

cyrus_ln
05-06-2007, 18:24
code veronica داستان کلر ردفیلده که بعد از شماره دوم برای پیدا کردن برادرش به پایگاه آمبرلا می ره اما دستگیرش می کنن و به پایگاهی در قطب شمال می فرستن
در اونجا کلر با پسری به اسم استیو آشنا می شه و در ضمن می فهمه که وسکر زنده است ( من نفهمیدم وسکر از کجا کلر رو می شناخته!!!)
کریس برای نجات خواهرش به قطب می یاد و استیو و کلر درحالیکه سعی می کردن فرار کنن گرفتار می شن و استیو به ویروس آلوده می شه و سعی می کنه کلر رو بکشه اما در آخرین لحظات ناگهان به یاد می یاره که کلر کیه و نجاتش می ده اما خودش می میره.
کریس با وسکر مبارزه می کنه ولی نمی تونه شکستش بده و همراه کلر فرار می کنه.
همینقدر حوصله داشتم بنویسم وگرنه خیلی بیشترتر بود

از توضيحاتي كه دادي ممنونم.

من شنيدم كد ورونيكا از نظر گرافيك و سبك با سري هاي قبليش متفاوت هست درسته؟؟

Ar@m
05-06-2007, 18:44
از توضيحاتي كه دادي ممنونم.

من شنيدم كد ورونيكا از نظر گرافيك و سبك با سري هاي قبليش متفاوت هست درسته؟؟

نه اشتباه شنیدی!
منتها چون سبک بازی در رزیدنت اویل 3 نسبت به 2 یه نغییراتی کرد که البته بیشتر اویل بازها ازش ناراضی بودن ( من که نبودم!!!) در رزیدنت اویل کد ورونیکا این تغییرات حذف شدن و بازی دوباره شد عین شماره دوم و از نظر گرافیک هم باید بگم اونقدر که لازمه که بین یه بازی روی کنسول پلی 1 و پلی 2 تفاوت باشه این بازی نسبت به شماره قبل نداشت اما به هر حال خوب بود
شایدم برای همین چیزاست که بهش می گن شماره 3.5 و حتی خود سازندگان بازی هم این شماره رو آدم حساب نکردن که شماره بعدی شد رزیدنت اویل 4 !!!

Oracle_Eldorado
05-06-2007, 19:03
بابا این بازی رو دیگه ول کنید .
بچسبید به Re5 .
میگم تاپیکش رو زدید ؟

T O O M A J
05-06-2007, 19:22
بچسبید به Re5 .
میگم تاپیکش رو زدید ؟
نه خير هنوز.

reza_17173
05-06-2007, 20:18
ممنون، ولي كيفيت movie رو جز با Render مجدد نميشه بالا برد. اين دو نمونه عكسي هم كه گذاشتين، بعد از پچ بدتر شده نه بهتر. يه جورايي مثل نقاشي آبرنگي شده. اين پچ به‌نظر يك effect مياد كه رو نرم‌افزارهايي مثل Adobe Premiere هست منتها اين‌جا ديگه به‌صورت Real time عمل مي‌كنه. در هر حال من دانلود مي‌كنم، ممنون از زحمتتون.

خواهش می کنم. منم خودم دارم اون لینک 3 گیگ رو که مال نسخه آمریکایی بازی هست دانلود می کنم. بعد از دانلود خبرش رو می دم. شما هم خبرش رو بده وقتی این پچ رو دانلود کردی.

maxeemo
05-06-2007, 21:07
خواهش می کنم. منم خودم دارم اون لینک 3 گیگ رو که مال نسخه آمریکایی بازی هست دانلود می کنم. بعد از دانلود خبرش رو می دم. شما هم خبرش رو بده وقتی این پچ رو دانلود کردی.

راستش وقتي ديدم 1.5 گيگابايت حجمشه بيخيال شدم، شاخه‌ي Movie بازي نصب شده هم 1.85 گيگابايت حجم داره. احتمالا تمام Movieها با يك effect مخصوص render شدن و به‌عنوان پچ روي Movieهاي قبلي overwrite ميشن. فكر نمي‌كنم جز اين چيز ديگه‌اي باشه. به هر حال بازم ممنون.

esi_1981
05-06-2007, 22:00
کسی نمی دونه 5 کی میاد ، اصلا قراره Tuc اول بیاد یا 5 ، واسه Pc میاد یا نه ، داستانش چیه ؟
چقدر سوال پرسیدم.

Ar@m
05-06-2007, 22:15
شماره 5 یه زمانی قرار بود فوریه 2007 بیاد (دروغگوها)
اما حالا می گن زودتر از 2008 نمی یاد ( بازم دروغگوها)
فعلا دارن بحث می کنن واسه xbox بیاد یا نه دیگه pc که آخر صفه
داستانش هم معلوم نیست اما به احتمال قوی درباره کریس ردفیلده ولی تا حالا که هیچی ازش لو نرفته ( آخرین اخباری که من داشتم!!!)

esi_1981
05-06-2007, 22:21
شماره 5 یه زمانی قرار بود فوریه 2007 بیاد (دروغگوها)
اما حالا می گن زودتر از 2008 نمی یاد ( بازم دروغگوها)
فعلا دارن بحث می کنن واسه xbox بیاد یا نه دیگه pc که آخر صفه
داستانش هم معلوم نیست اما به احتمال قوی درباره کریس ردفیلده ولی تا حالا که هیچی ازش لو نرفته ( آخرین اخباری که من داشتم!!!)

مرسی ، همینم خوب بود

mazzi
06-06-2007, 07:45
سلام بچه ها من مي خوام ببينم چقدر ديگه از بازيم مونده. من جايي هستم كه مايك ميميره! يعني اگه خدا بخواد و بميره!! (چون تو اويل معمولا كسي نمي ميره و همه ميرن و جاي ديگه بر مي گردن و به ما مي خندن كه ديديد اوسكولي تو بازي 2 كه سنم هم كم بود وقتي ايدا تير خورد و افتاد انقدر گريه كردم!!!!!!) چون هليكوپترش رو زدن و من اومدم پيش ايدا كه فكر كنم داشتم زامبي مي شد م و ايدا با چاقو زد تو پام(من گفتم اي وو چه خانوم با شخصيتي با مو ازدواج موكونوندي!؟) .

lover_pc_games
06-06-2007, 08:33
چیز زیادی تا آخرش نمونده ! اگر سریع بری کمتر از 30 دقیقه ...
ولی چون اولین باره میخوای تموم کنی کمتر از 1:30 دقیقه !

mazzi
06-06-2007, 12:42
چیز زیادی تا آخرش نمونده ! اگر سریع بری کمتر از 30 دقیقه ...
ولی چون اولین باره میخوای تموم کنی کمتر از 1:30 دقیقه !

واي ددم واي...!

هيچي فشنگ ندارم كه...

اون مرتيكه كروزور رو با چك كشتم اما اين هونگ رو فكر نكنم بشه با اين چيزا كشت.

سيوو پر مهمات كسي داره؟

خيلي فشنگ كم دارم

iranwebshop
06-06-2007, 16:42
آقا او جایی که یک زندان شناور روی پرتگاه هست و باید یک انسان غقرب مانند رو که زبون درازی هم داره رو باید چطوری رد کرد و بعدشم تا آخر بازی چقدر دیگه مونده ؟

T O O M A J
06-06-2007, 16:50
آقا او جایی که یک زندان شناور روی پرتگاه هست و باید یک انسان غقرب مانند رو که زبون درازی هم داره رو باید چطوری رد کرد و بعدشم تا آخر بازی چقدر دیگه مونده ؟
راستش زياد يادم نيست اما فكر كنم بايد درها رو باز كني و ادامه بدي(اونجا اون رو نمي كشي)تا از اون زندان خارج بشي.فكر كنم با استفاده از چراغ هاي سبز مي توني درها رو باز كني(با شليك چراغها)

ehsan310
06-06-2007, 20:30
من این بازی 9 بار تا تهش رفتم خیلی قشنگه واقعا با سری رزیدنت اویل خیلی حال میکنم و پی اس 2 رو به خاطر این بازی گرفتم و پی اس 3 رو هم به خاطر همین میخوام بگیرم البته خوب فرقی نداره این دفه برای 360 هم میاد

NINTENDO_DS
06-06-2007, 20:44
راستش زياد يادم نيست اما فكر كنم بايد درها رو باز كني و ادامه بدي(اونجا اون رو نمي كشي)تا از اون زندان خارج بشي.فكر كنم با استفاده از چراغ هاي سبز مي توني درها رو باز كني(با شليك چراغها)

یادش بخیر خیلی بازی با حالی بود
آره باید از اون قفس بیای بیرون بعد قفس پرت میشه پایین و تو فکر می کنی طرف مرده بعد یهو حالت گرفته میشه و یارو میاد بالا اونجام دیگه کشتنش آسونه به شرطی که شات گان داشته باشی

esi_1981
06-06-2007, 21:08

اینکه چجوری بکشیش رو بچه ها گفت نفقط احتمالا تا بمیره تیرات ته میکشه، بعدش فکر کنم Chapter 5-3 باشی. با این حساب یکیو نصفی Chapter مونده تا اخرش. تقریبا 90 % راهو رفتی. فقط مواظب باش که بعد از این باید با کروازر طرف بشی توصیه میکنم تیراتو حرومش نکنی چون فایده نداره فقط چاقو.

cyrus_ln
06-06-2007, 21:41
بچسبید به Re5 .
میگم تاپیکش رو زدید ؟

آخه اين اويل 5 كه براي ما pc بازها نمي ياد.
ما pc بازها مظلومان هميشگي تاريخيم.:20:

NINTENDO_DS
06-06-2007, 22:16
شما همون یکدونه کرایسیس به اندازه 6 تا اویل 5 براتون می ارزه

NINTENDO_DS
06-06-2007, 22:18
اینکه چجوری بکشیش رو بچه ها گفت نفقط احتمالا تا بمیره تیرات ته میکشه، بعدش فکر کنم Chapter 5-3 باشی. با این حساب یکیو نصفی Chapter مونده تا اخرش. تقریبا 90 % راهو رفتی. فقط مواظب باش که بعد از این باید با کروازر طرف بشی توصیه میکنم تیراتو حرومش نکنی چون فایده نداره فقط چاقو.

نه اتفاقا من با مسلسل و شلیک به سرش خیلی راحت کشتمش فقط کافیه 4 تا تیر به پاهاش شلیک کنین تا دستش رو از روی سزش برداره

maxeemo
07-06-2007, 02:25
زياد به اين تاپيك مربوط نميشه، اما چون صحبش رو هم من، هم دوستان كرديم، بد نديدم بذارم.

Resident Evil: The Umbrella Chronicles

اولين RESIDENT EVIL ساخته شده براي كنسول Wii با نام Umbrella Chronicles بازي را از ديدگاه اول شخص و در محيطي سه‌بعدي به‌پيش مي‌برد. اين بازي سرشار از هيجان، داستان پشت پرده‌ي سقوط شركت Umbrella را با جستجوي Locationهاي موجود در RESIDENT EVILهاي 0، 1، 2 و 3، براي علاقه‌مندان آشكار مي‌سازد. البته Locationهاي جديدي كه تابحال آن‌ها را نديده‌ايد (مانند دژ نظامي Umbrella) نيز به اين مجموعه اضافه گرديده‌اند.
با استفاده از قابليت سيستم Wii مي‌توانيد لذت‌بخش‌تر از گذشته و با هيجان بيشتري به دشمنان خود شليك كنيد. از ديگر ويژگي‌هاي بازي مي‌توان به سبك مبارزه با تفنگ نوري و دشمنان جديد اشاره كرد كه اين ويژگي‌ها حكايت از نسخه‌ي جديد و متفاوتي از RESIDENT EVIL را دارند.

به‌نقل از ign

maxeemo
07-06-2007, 02:42
اين هم 4 تصوير تقريبا بزرگ و باكيفيت از بعضي از كاراكترهاي مشهور بازي Resident Evil: The Umbrella Chronicles براي دانلود. نمونه‌ها رو در پايين مي‌بينيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

cyrus_ln
07-06-2007, 08:53
زياد به اين تاپيك مربوط نميشه، اما چون صحبش رو هم من، هم دوستان كرديم، بد نديدم بذارم.

Resident Evil: The Umbrella Chronicles

اولين RESIDENT EVIL ساخته شده براي كنسول Wii با نام Umbrella Chronicles بازي را از ديدگاه اول شخص و در محيطي سه‌بعدي به‌پيش مي‌برد. اين بازي سرشار از هيجان، داستان پشت پرده‌ي سقوط شركت Umbrella را با جستجوي Locationهاي موجود در RESIDENT EVILهاي 0، 1، 2 و 3، براي علاقه‌مندان آشكار مي‌سازد. البته Locationهاي جديدي كه تابحال آن‌ها را نديده‌ايد (مانند دژ نظامي Umbrella) نيز به اين مجموعه اضافه گرديده‌اند.
با استفاده از قابليت سيستم Wii مي‌توانيد لذت‌بخش‌تر از گذشته و با هيجان بيشتري به دشمنان خود شليك كنيد. از ديگر ويژگي‌هاي بازي مي‌توان به سبك مبارزه با تفنگ نوري و دشمنان جديد اشاره كرد كه اين ويژگي‌ها حكايت از نسخه‌ي جديد و متفاوتي از RESIDENT EVIL را دارند.

به‌نقل از ign

كار خوبي كردي كه گذاشتي.ما هم عكسها رو ديديم و كلي غصه خورديم.
خداييش از هر اويلي بشه گذشت از اين يكي نميشه گذشت.

mazzi
07-06-2007, 11:04
سلام.

بالاخره تموم شد.

بابای سالازار رو هم کشتم.

این مرتیکه عوضی رو با بدبختی کشتم. هیچی فشنگ نداشتم. مجبور شدم اسلحه هامو بفروشم دوباره بخرم که تیر داشته باشن. بعدشم که ایدا اومد اون آر پی چی خوشگل رو انداخت برام.:10: به هر حال اینم 4 حالا ببینیم بازی بعدی چیه.

از راهنمایی های همه هم ممنونم

Oracle_Eldorado
07-06-2007, 13:42
Maxeemo عزيز كارت عالي بود .
فقط ميشه اسم شخصيت ها رو هم زيرشون بنويسي ؟
راستي اين عكس ها همه ي اويل هايي كه بازي كردم يادم انداخت . يادش بخير .

maxeemo
07-06-2007, 13:48
Maxeemo عزيز كارت عالي بود .
فقط ميشه اسم شخصيت ها رو هم زيرشون بنويسي ؟
راستي اين عكس ها همه ي اويل هايي كه بازي كردم يادم انداخت . يادش بخير .

سلام، ممنون. راستش قيافه‌ها فرق كرده. وسطي كه تابلوه Albert Wesker. بالايي چپ احتمالا Jill Wallentine باشه. دوتاي ديگه رو يا يادم نمياد يا تشخيص نمي‌دم. :31: شايد بالايي سمت راستيه Chris باشه، يه‌كم شبيهشه. دختره‌ي پاييني هم اول فكر كردم Claire باشه، اما اون كه جزو Stars نبود. اگه هم شخصيت RE1 باشه كه يادم نمي‌آد.

Oracle_Eldorado
07-06-2007, 13:56
سلام، ممنون. راستش قيافه‌ها فرق كرده. وسطي كه تابلوه Albert Wesker. بالايي چپ احتمالا Jill Wallentine باشه. دوتاي ديگه رو يا يادم نمياد يا تشخيص نمي‌دم. :31: شايد بالايي سمت راستيه Chris باشه، يه‌كم شبيهشه. دختره‌ي پاييني هم اول فكر كردم Claire باشه، اما اون كه جزو Stars نبود. اگه هم شخصيت RE1 باشه كه يادم نمي‌آد.
درسته . خيلي فرق كرده . آفرين باهوش !!!! من فكر كردم وسطي كراوزر هستش !!!!!! ( شوخي كردم )
سمته چپي هم Jill هستش ديگه .
ولي مرد سمت راست رو تاحالا نديدم . فكر كنم كراوزر باشه !!!!
اون يكي دختره هم تاحالا نديده بودم . اميدوارم كه نگن Claire هستش !!!

cyrus_ln
07-06-2007, 15:28
اون دختره ربكا هستش.

H A M E D
07-06-2007, 17:20
آخرش هم اين همه استاد يكي نتونست جواب منو بده. خدائيش 150 صفحه اسپم دادين!

Oracle_Eldorado
07-06-2007, 17:26
اون دختره ربكا هستش.
توی کدوم EVIL بود ؟:41: :13:

cyrus_ln
07-06-2007, 17:50
آخرش هم اين همه استاد يكي نتونست جواب منو بده. خدائيش 150 صفحه اسپم دادين!
خب اين مشكل شما تا حالا براي كسي پيش نيومده من خودم اين پچ رو نصب كردم و بازي كردم و هيچ مشكلي نداشت.صفحه 90 پست 895 رو بخون در مورد نصب پچ Nvidia توضيح داده.نصب پچه ديگه شاخ و دم كه نداره.

توی کدوم EVIL بود ؟:41: :13:

اويل 1.
مگه بازي نكردي؟

Oracle_Eldorado
07-06-2007, 18:32
اويل 1.
مگه بازي نكردي؟
نه والا. من اونو اصلا بازی نکردم .

esi_1981
07-06-2007, 19:44

حتما بازی کن پشیمون نمیشی...

cyrus_ln
07-06-2007, 21:29

حتما بازي كن.
esi درست ميگه پشيمون نميشي.من كه اويل خيلي بهم چسبيد بعد از اويل 4 كه كلا سبكش فرق داره اويل هاي قديمي ميچسبه.

Oracle_Eldorado
07-06-2007, 23:18
حتما بازی کن پشیمون نمیشی...

حتما بازي كن.
esi درست ميگه پشيمون نميشي.من كه اويل خيلي بهم چسبيد بعد از اويل 4 كه كلا سبكش فرق داره اويل هاي قديمي ميچسبه.
دارم ولي آخه خيلي قديميه ! مخصوصا گرافيكش ! حال آدم رو به هم ميزنه . اتفاقا يه بار اومدم اين كار رو بكنم ولي پشيمون شدم !:2:

Prince_ of _Persia
08-06-2007, 06:39
اطمینان دارید که این عکساش ماله کنسول wii هستش خیلی برای این کنسول گرافیک داره تاحالا هیچکدوم از بازیهاش اینقدر گرافیک نداشته؟؟؟؟

به هر حال ما که چیزی رو از دست نمی دیم چون Evil از دید اول شخص جالب نمی شه مثل اون ورژن دیگه ای که رو PS1 داشت مدلش هدف گیری و تیر اندازی فکر کنم باشه چون با قابلین دسته wii جور در می یاد.