PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 4

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Oracle_Eldorado
04-05-2007, 03:17
مي‌خوام چند تا نكته يا ترفند رو تو بازي RE4 بگم، البته احتمالا خيلي از دوستان اين‌ها رو مي‌دونن ولي اگه براي يك نفر هم تازگي داشته باشه بد نيست:

1- درست اول اول بازي و قبل از كلبه، سه كلاغ روي زمين هست، با حفظ فاصله هر سه رو بكشيد، يكيشون يه Spinel به شما مي‌ده (ياقوت سرخ = 2000)

2- بعد از ورود به مدخل دهكده (جايي كه اولين محل Save هست و قبل از جايي كه به سگ كمك مي‌كنيد) كلاغي رو كه روي نماد Insignia نشته بكشيد، يك Handy granade بهتون مي‌ده (نارنجك دستي)

3- قبل از ورود به محوطه‌ي Garden (باغچه‌ي Salazar، توجه داريد كه بار اول فقط از يك مسير به اين قسمت مي‌رسيد، منظورم همين اتاق هست) راهرويي هست كه يك فواره وسط يكي از محوطه‌هاش هست، سه كلاغ روي اين فواره هستن، با حفظ فاصله هر سه رو بكشيد، يكيشون 1700 امتياز به شما مي‌ده)
توجه: همين اتاق رو براي نكته‌ي بعدي يادتون باشه...

4- در اپيزود قصر وقتي Ashley رو آزاد مي‌كنين (با شكستن سه ميله‌ي فلزي كه دور بدنش هست)، بعد از اينكه Ashley به شما ملحق شد به عقب برگردين تا به اتاقي كه در مورد 3 گفتم برسين (البته سه‌چهار تا Ganado سر راهتون هستن) با كمك Ashley به داخل اتاق كنار فواره برين، اونجا يك گل قرمز، شمش طلاي 5000 امتيازي، عطرپاش با قيمت 12000 و يك سور يعني يك مگنوم Broken Butterfly مجاني بهتون مي‌ده (من به اين اسلحه مي‌گم غول‌كش اونايي كه اين اسلحه رو كاملا تقويت كردن مي‌دونن كه قدرتش مي‌شه 50!!!) ارزششو داره حتما برين.

5- در اپيزود جزيره وقتي از بدن يك جسد ترميم شونده كارتي رو به‌دست مي‌آرين كه باهاش Ashley رو آزاد مي‌كنين (اولين باري كه در جزيره به Ashley مي‌رسين) تو همون اتاقي كه جسد رو مي‌كشين، داخل آزمايشگاه همه‌ي محفظه‌هاي آبي رو بشكنين (لازم نيست فشنگ حروم كنيد) يه الماس سبز 3000 امتيازي داخل يكيشون هست

6- در ادامه‌ي همين اتاق مورد قبلي وقتي مي‌رين تا به پل فلزي برسين كه يك Merchant هم رو پل وايستاده (همونجايي كه ---- از برج كنار پل به‌صورت راديويي تقاضاي كمك مي‌كنه اما جواب نمي‌گيره) از در اتاق كه وارد محوطه‌ي پل مي‌شين، كمي با احتياط برين جلو تا زياد به چند كلاغي كه بالاي پل و روبروي شما نشستن نزديك نشين، بعدش همه‌رو بكشين، يكي از كلاغ‌ها به شما شمش طلاي 5000 امتيازي مي‌ده.

اگه چيز ديگه‌اي به خاطرم رسيد بعدا مي‌گم، دوستان هر كدوم چيزي مي‌دونه كه فكر مي‌كنه بقيه ممكنه ندونن بذاره تو تاپيك. مرسي.

بابا ايول اينا رو از كجا ياد گرفتي ؟
البته من زياد با پول مشكلي نداشتم ولي باز به هر حال خوبه .
ممنون .

maxeemo
04-05-2007, 03:23
بابا ايول اينا رو از كجا ياد گرفتي ؟
البته من زياد با پول مشكلي نداشتم ولي باز به هر حال خوبه .
ممنون .

اينا همش رو خودم پيدا كردم، با كمي دقت تو بازي مشخصه، اينو بگم من دور اول رو بدون اين‌كه از كسي كمك بگيرم رفتم و از آشنايي‌اي كه با سري‌هاي قبلي داشتم استفاده كردم. درسته كه سخت بود ولي هيچ دوري مثل دور اول بازي كه رفتم بهم نچسبيده، خداييش يه چيز ديگه بود...

T O O M A J
04-05-2007, 09:42
درسته مشکل از اون کرک هستش چون ورژن بازی رو بالا می بره این ترینر رو بگیر که کامله و کار میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي ممنون.همين الان ميرم امتحان كنم.
آقا مهدي از شما هم تشكر مي كنم.

cyrus_ln
04-05-2007, 10:10
خيلي ممنون.همين الان ميرم امتحان كنم.
آقا مهدي از شما هم تشكر مي كنم.

خواهش میکنم

Oracle_Eldorado
04-05-2007, 11:29
اينا همش رو خودم پيدا كردم، با كمي دقت تو بازي مشخصه، اينو بگم من دور اول رو بدون اين‌كه از كسي كمك بگيرم رفتم و از آشنايي‌اي كه با سري‌هاي قبلي داشتم استفاده كردم. درسته كه سخت بود ولي هيچ دوري مثل دور اول بازي كه رفتم بهم نچسبيده، خداييش يه چيز ديگه بود...
منم اولین بار خیلی حال داد . هیچی نداری ! واسه همه اسلحه ها باید مهمات پیدا کنی ، هیچی از معما ها بلد نیستی و ............ .:27:

PC GAMES
04-05-2007, 14:12
نقد و بررسي بازي ( Resident Evil 4 ( For Pc مقدمه : يکي از بازي هايي که دارندگان pc به شدت منتظرش بودند بازي Resident Evil4 بود که بالاخره پس از يک انتظار طولاني و چند بار به تعويق افتادن تاربخ انتشار بازي اين بازي نيز به بازار آمد که در اينجا به نقد و بررسي اين بازي مي پردازيم:داستان و روند بازي : داستان بازي درباره شخصي به نام لئون است که البته در نسخه هاي قبلي RE هم حضور داشت ,او عضو نيرو هاي وپژه است و اينبار ماموريت دارد تا دختر رئيس جمهور را از دست سارقان نجات دهد اما با مسائل عجيب تري و ويروس هاي خطرناک و موجودات عجيب و غريبي نيز مواجه مي شود که قصد نابودي دنيا را دارند و...همان طور که ميبينيم داستان بازي نسبت به نسخه هاي قبلي RE چيزي براي گفتن ندارد اما روند بازي و نحوه روايت داستان بسيار خوب و پر هيجان است و بازي کننده را تا انتهاي بازي دنبال بازي مي کشاند.سيستم مبارزات و اسله ها : روند مبارزات بسيار خوب و در حد بالايي قرار دارد و بازي از هيجان و جذابيت بالايي برخوردار مي باشد وجود انواع اسله ها نيز به هيجان بازي کمک کرده است هر چند که براي استفاده از چندين اسلحه محدوديت هايي وجود دارد و کوله پشتي لئون توانايي حمل تعداد زيادي اسلحه را ندارد.موزيک و صداگذاري : بازي از لحاظ صداگذاري نيز در حد خوبي قرار دارد و به خصوص صداي اسلحه ها به خوبي تنظيم شده است و موزيک بازي نيز شما را راضي نگه خواهد داشت و در کل صداگذاري بازي شما را در حال و هواي بازي قرار مي دهد و از آن کاملا راضي خواهيد بود.گرافيک و نورپردازي ها : همان طور که ميدانيد اين بازي از کنسول به pc شبيه سازي شده است و متاسفانه سازندگان بازي خيلي خوب از عهده اين کار بر نيامدند و يا مي توان گفت کمي بي حوصلگي و کم دقتي کردند, اين موضوع را از همان ابتدا و با گرافيک نه چندان خوب بازي متوچه خواهيد شد که حتي گرافيک نسخه pc نسبت به نسخه هاي کنسولي در حد پايين تري قرار دارد, سايه زني ها و نور پردازي ها در سطح پاييني قرار دارند و حتي در بعضي از مراحل اصلا وجود ندارند در کل از گرافيک بازي انتظار بيشتري مي رفت و در اين قسمت بازي نمي تواند شما را راضي کند.کنترل و دوربين بازي: کنترل بازي نيز به خوبي براي pc آماده نشده است و کنترل بازي اصلا با کي برد خوب نيست و بسيار شما را براي گذراندن مراحل دچار مشکل خواهد کرد پيشنهاد من اين است که حتما بازي را با يک گيم پد انجام دهيد تا از بازي لذت بيشتري ببريد دوربين بازي نيز هر چند که ضعف هايي دارد اما جالب طراحي شده است.حرق پاياني : در پايان توصيه ميشود که اگه طرفدار اين بازي هم نيستيد اما حداقل اين بازي را يک بار بازي کنيد بازي با تمام مشکلاتي که دارد اما همان روند جذاب سري بازي هاي RE را درخود دارد و از بازي کردن آن پشيمان نخواهيد شد البته اگر ميتوانيد اين بازي را با کنسول تجربه کنيد تا از آن لذت بيشتري ببريد.لازم به ذکر است که اين بازي که در اينجا به نقد و بررسي آن پرداختيم با نام Biohazard نيز در بازار پيدا ميشود و گفته ميشود که نسخه اصلي اين بازي با نام Re4 که قرار است Ubisoft آن را منتشر کند هنوز به بازار نيامده است و چند وقت ديگر منتشر ميشود ولي فکر نکنم اين دو نسخه تفاوت چنداني با هم داشته باشند. سيستم امتياز دهي :داستان و روند بازي : 17سيستم مبارزات واسلحه ها : 19صداگذاري و موزيک : 18گرافيک و نور پردازي ها : 15کنترل و دوريبن : 15چذابيت و ارزش و هيجان: 18امتياز کل : 17سيستم مورد نياز:CPU: 1.7 GHZVga : 128mgRam : 512 mb سازنده : CapcomESRB: +17سبک بازي: اکشن سوم شخص (ترسناک )منبع:oxo گیمز

PC GAMES
04-05-2007, 14:22
راهنمای کامل و قدم به قدم بازی هست.اگه کسی میخواد بگه تا واسش بزارم.چون واقعا زیاده!!

Oracle_Eldorado
04-05-2007, 17:46
راهنمای کامل و قدم به قدم بازی هست.اگه کسی میخواد بگه تا واسش بزارم.چون واقعا زیاده!!
میتونی تبدیلش کنی به یک PdF . آپلود کنی و همینجا بزاری تا همه استفاده کنند .
نقد هم خوب بود ولی اگه از خودت مینوشتی خیلی بهتر بود چون نظر خودتو میخوندیم .

PC GAMES
04-05-2007, 20:33
میتونی تبدیلش کنی به یک PdF . آپلود کنی و همینجا بزاری تا همه استفاده کنند .
نقد هم خوب بود ولی اگه از خودت مینوشتی خیلی بهتر بود چون نظر خودتو میخوندیم .
نه اگه همه طالبن تو یه سایته دیگه آپلود میکنم و بعد لینکشو اینجا میزارم یا همه رو طی چند پست بدم.

619
04-05-2007, 21:52
من تو مرحله ای که سنگ رو هل میدن باید چه جوری رد کنم.

golmohammadi
04-05-2007, 22:28
من تو مرحله ای که سنگ رو هل میدن باید چه جوری رد کنم.

خوب شما بايد كليدهاي تركيبي را كه بهت ميده با سرعت زيادي بزني
اين كليدها را نشون ميده و بايد ببيني چي هستند يه بار بباز و به كليدها نگاه كن
و بار بعدي كليدها را كه حفظ كردي بزن ...

maxeemo
05-05-2007, 01:10
خوب شما بايد كليدهاي تركيبي را كه بهت ميده با سرعت زيادي بزني
اين كليدها را نشون ميده و بايد ببيني چي هستند يه بار بباز و به كليدها نگاه كن
و بار بعدي كليدها را كه حفظ كردي بزن ...

شايد نزديك به 90% كليدهاي عكس‌العمل تصادفي هست، بايد سرعت عمل داشته باشه.

maxeemo
05-05-2007, 01:31
مي‌خوام چند تا نكته يا ترفند رو تو بازي RE4 بگم، البته احتمالا خيلي از دوستان اين‌ها رو مي‌دونن ولي اگه براي يك نفر هم تازگي داشته باشه بد نيست:

1- درست اول اول بازي و قبل از كلبه، سه كلاغ روي زمين هست، با حفظ فاصله هر سه رو بكشيد، يكيشون يه Spinel به شما مي‌ده (ياقوت سرخ = 2000)

2- بعد از ورود به مدخل دهكده (جايي كه اولين محل Save هست و قبل از جايي كه به سگ كمك مي‌كنيد) كلاغي رو كه روي نماد Insignia نشته بكشيد، يك Handy granade بهتون مي‌ده (نارنجك دستي)

3- قبل از ورود به محوطه‌ي Garden (باغچه‌ي Salazar، توجه داريد كه بار اول فقط از يك مسير به اين قسمت مي‌رسيد، منظورم همين اتاق هست) راهرويي هست كه يك فواره وسط يكي از محوطه‌هاش هست، سه كلاغ روي اين فواره هستن، با حفظ فاصله هر سه رو بكشيد، يكيشون 1700 امتياز به شما مي‌ده)
توجه: همين اتاق رو براي نكته‌ي بعدي يادتون باشه...

4- در اپيزود قصر وقتي Ashley رو آزاد مي‌كنين (با شكستن سه ميله‌ي فلزي كه دور بدنش هست)، بعد از اينكه Ashley به شما ملحق شد به عقب برگردين تا به اتاقي كه در مورد 3 گفتم برسين (البته سه‌چهار تا Ganado سر راهتون هستن) با كمك Ashley به داخل اتاق كنار فواره برين، اونجا يك گل قرمز، شمش طلاي 5000 امتيازي، عطرپاش با قيمت 12000 و يك سور يعني يك مگنوم Broken Butterfly مجاني بهتون مي‌ده (من به اين اسلحه مي‌گم غول‌كش اونايي كه اين اسلحه رو كاملا تقويت كردن مي‌دونن كه قدرتش مي‌شه 50!!!) ارزششو داره حتما برين.

5- در اپيزود جزيره وقتي از بدن يك جسد ترميم شونده كارتي رو به‌دست مي‌آرين كه باهاش Ashley رو آزاد مي‌كنين (اولين باري كه در جزيره به Ashley مي‌رسين) تو همون اتاقي كه جسد رو مي‌كشين، داخل آزمايشگاه همه‌ي محفظه‌هاي آبي رو بشكنين (لازم نيست فشنگ حروم كنيد) يه الماس سبز 3000 امتيازي داخل يكيشون هست

6- در ادامه‌ي همين اتاق مورد قبلي وقتي مي‌رين تا به پل فلزي برسين كه يك Merchant هم رو پل وايستاده (همونجايي كه ---- از برج كنار پل به‌صورت راديويي تقاضاي كمك مي‌كنه اما جواب نمي‌گيره) از در اتاق كه وارد محوطه‌ي پل مي‌شين، كمي با احتياط برين جلو تا زياد به چند كلاغي كه بالاي پل و روبروي شما نشستن نزديك نشين، بعدش همه‌رو بكشين، يكي از كلاغ‌ها به شما شمش طلاي 5000 امتيازي مي‌ده.

اگه چيز ديگه‌اي به خاطرم رسيد بعدا مي‌گم، دوستان هر كدوم چيزي مي‌دونه كه فكر مي‌كنه بقيه ممكنه ندونن بذاره تو تاپيك. مرسي.

يه چيز ديگه هم اضافه كنم:

-- در اپيزود قصر اتاقي هست كه دو مجسمه به‌طور وارونه داخلش آويزونه. بار اول كه داخل اين اتاق مي‌شيد Ashley از شما جدا مي‌شه و شما بايد از زيرزميني عبور كنيد كه داخلش اون موجودات اعصاب‌خوردكن هستند، بعد از طي اين مسير دوباره به همون اتاق دو مجسمه‌ي آويزون مي‌رسين (البته از ورودي بالايي) و مي‌بينين كه چند Ganado مشغول عبادت هستند، سردسته‌ي اون‌ها يك قرمزپوشه كه جلوي قرباني مشغول ذكر گفتنه. اگه به اين‌ها كاري نداشته باشيد بعد از چند لحظه از اتاق خارج مي‌شن، باور كنيد اين Ganado ها يك گنج واقعي هستن، سعي كنيد قبل از اين‌كه از اتاق خارج بشن اون‌ها رو بكشين. اگه اشتباه نكنم 30 هزار تا گيرتون مياد.كشتن همه‌ي اين‌ها تو اون فرصت كم ساده نيست، اون‌ها اگه متوجه حضور شما هم بشن بازم سعي مي‌كنن فرار كنن. بهترين راه فكر مي‌كنم اين باشه كه اول از بالا و از تراس مقابل چلچراغ با يك نارنجك آبي اون‌ها رو متوقف كنيد و فورا پشت سرش يك نارنجك دستي بندازين كه همه به جز قرمزه مي‌ميرن. بعد سريعا از تراس كناري كه يه نردبون داره پايين بپرين و قرمزه رو هم بكشين، اجازه ندين در بره، اگه نشد بزنين تو پاهاش تا بيفته. دري كه اون‌ها ازش فرار مي‌كنن بعد از چند لحظه بسته مي‌شه اگه بسته شد ديگه كارتون راحته، مي‌تونين راحت اونا رو بكشين. اگه اشتباه نكنم 9 تا ياقوت سرخ (Spinel) و يك جواهر نشان Insignia (از جنازه‌ي قرمزپوشه) مي‌تونين بردارين كه جمعا مي‌شه سي‌هزارتا.

cyrus_ln
05-05-2007, 07:17
يه چيز ديگه هم اضافه كنم:

-- در اپيزود قصر اتاقي هست كه دو مجسمه به‌طور وارونه داخلش آويزونه. بار اول كه داخل اين اتاق مي‌شيد Ashley از شما جدا مي‌شه و شما بايد از زيرزميني عبور كنيد كه داخلش اون موجودات اعصاب‌خوردكن هستند، بعد از طي اين مسير دوباره به همون اتاق دو مجسمه‌ي آويزون مي‌رسين (البته از ورودي بالايي) و مي‌بينين كه چند Ganado مشغول عبادت هستند، سردسته‌ي اون‌ها يك قرمزپوشه كه جلوي قرباني مشغول ذكر گفتنه. اگه به اين‌ها كاري نداشته باشيد بعد از چند لحظه از اتاق خارج مي‌شن، باور كنيد اين Ganado ها يك گنج واقعي هستن، سعي كنيد قبل از اين‌كه از اتاق خارج بشن اون‌ها رو بكشين. اگه اشتباه نكنم 30 هزار تا گيرتون مياد.كشتن همه‌ي اين‌ها تو اون فرصت كم ساده نيست، اون‌ها اگه متوجه حضور شما هم بشن بازم سعي مي‌كنن فرار كنن. بهترين راه فكر مي‌كنم اين باشه كه اول از بالا و از تراس مقابل چلچراغ با يك نارنجك آبي اون‌ها رو متوقف كنيد و فورا پشت سرش يك نارنجك دستي بندازين كه همه به جز قرمزه مي‌ميرن. بعد سريعا از تراس كناري كه يه نردبون داره پايين بپرين و قرمزه رو هم بكشين، اجازه ندين در بره، اگه نشد بزنين تو پاهاش تا بيفته. دري كه اون‌ها ازش فرار مي‌كنن بعد از چند لحظه بسته مي‌شه اگه بسته شد ديگه كارتون راحته، مي‌تونين راحت اونا رو بكشين. اگه اشتباه نكنم 9 تا ياقوت سرخ (Spinel) و يك جواهر نشان Insignia (از جنازه‌ي قرمزپوشه) مي‌تونين بردارين كه جمعا مي‌شه سي‌هزارتا.

یه راه دیگه هم داره.استفاده از launcher با یه تیر لانچر همشون از بین میرن.البته نه برای کسایی که اولین باره بازی رو دارن میرن.

maxeemo
05-05-2007, 11:17
یه راه دیگه هم داره.استفاده از launcher با یه تیر لانچر همشون از بین میرن.البته نه برای کسایی که اولین باره بازی رو دارن میرن.

راه كه زياد هست، چيزي كه مهمه همينه كه نذاري فرار كنن، حالا روشش زياد مهم نيست.

maxeemo
05-05-2007, 11:38
شايد بعضي‌ها اين نكته رو ندونن، بدنيست بگم.
وقتي با ---- مشغول بازي هستين مي‌تونين براي كشتن Ganadoها در قصر يا جزيره (در روستا انجام‌پذير نيست) بدون مصرف تير زياد اين كارو انجام بدين: وقتي كه در حال راه رفتن هستن يا وايستادن يه تير تو ساق پاشون بزنين (با اين‌كار نمي‌افتن اما مثلا وقتي‌كه دارن مي‌دون اگه به پاشون تير بزنين مي‌افتن و كارتون خراب مي‌شه) اون وقت براي چند لحظه روي زانوشون مي‌شينن. تو اين موقعيت بهشون نزديك بشين. به جاي Kick حركت Suplex رو مي‌نويسه. اگه در اين موقع Accept رو بزنين ---- Ganadoها رو طوري مورد حمله قرار مي‌ده كه معمولا با همون يك ضربه مي‌ميرن. اين حمله در حالت Professional كه از نظر فشنگ در مضيقه هستين خيلي بدرد مي‌خوره.

golmohammadi
05-05-2007, 12:56
شايد بعضي‌ها اين نكته رو ندونن، بدنيست بگم.
وقتي با ---- مشغول بازي هستين مي‌تونين براي كشتن Ganadoها در قصر يا جزيره (در روستا انجام‌پذير نيست) بدون مصرف تير زياد اين كارو انجام بدين: وقتي كه در حال راه رفتن هستن يا وايستادن يه تير تو ساق پاشون بزنين (با اين‌كار نمي‌افتن اما مثلا وقتي‌كه دارن مي‌دون اگه به پاشون تير بزنين مي‌افتن و كارتون خراب مي‌شه) اون وقت براي چند لحظه روي زانوشون مي‌شينن. تو اين موقعيت بهشون نزديك بشين. به جاي Kick حركت Suplex رو مي‌نويسه. اگه در اين موقع Accept رو بزنين ---- Ganadoها رو طوري مورد حمله قرار مي‌ده كه معمولا با همون يك ضربه مي‌ميرن. اين حمله در حالت Professional كه از نظر فشنگ در مضيقه هستين خيلي بدرد مي‌خوره.

درسته اما همه اينكارا بايد با سرعت عمل زيادي باشه
حتي واسه اونايي كه از سرشون يه چيز در مياد اونا را هم ميشه اينجوري كشت ولي ريسك داره چون ممكنه با شاخ بزنند ...

golmohammadi
05-05-2007, 13:03
شايد نزديك به 90% كليدهاي عكس‌العمل تصادفي هست، بايد سرعت عمل داشته باشه.

من كه چند بار تا آخر رفتم فقط دو نوع كليد ميده ديگه نميدونم واسه شما چند نوع كليد تركيبي ميده
در ضمن من فكر ميكردم امكان تغيير دكمه وجود نداره
ولي بعدا رفتم تو جايي كه گيم نصب شده نگاه كردم ديدم يه جايي برا اينكار وجود داره
ولي حيف شد كه خيلي دير فهميدم
دوستان ميتوانند با اجراي برنامه SetupTool دكمه هاي راحتتري را انتخاب كنند هم براي كيبورد و هم براي گيم پد
راستي برنامه biohazar4 چي هست ؟ براي نصبش CD-KEy ميخواد ميشه لطف كنين ...

maxeemo
05-05-2007, 13:06
درسته اما همه اينكارا بايد با سرعت عمل زيادي باشه

درسته، مسلما كسي كه داره Professional رو مي‌ره سرعت عمل لازم رو داره و به‌اندازه‌ي كافي ماهر هست.

حتي واسه اونايي كه از سرشون يه چيز در مياد اونا را هم ميشه اينجوري كشت ولي ريسك داره چون ممكنه با شاخ بزنند ...

خودت مي‌دوني كه حتي اوناييكه سرشون حفاظ داره و تير به سرشون اثر نمي‌كنه رو هم ميشه با يك ضريه‌ي Suplex كشت. در مورد قسمت بعد هم ميشه گفت كه ريسك هم جزيي از بازيه و يكي از ويژگي‌هاي RE4 سرعت اكشن واقعا بالاست. درضمن چرا از همون اول Suplex نكني كه كار به اونجا بكشه؟؟؟

maxeemo
05-05-2007, 13:08
من كه چند بار تا آخر رفتم فقط دو نوع كليد ميده ديگه نميدونم واسه شما چند نوع كليد تركيبي ميده
ولي بعدا رفتم تو جايي كه گيم نصب شده نگاه كردم ديدم يه جايي برا اينكار وجود داره
دوستان ميتوانند با اجراي برنامه SetupTool دكمه هاي راحتتري را انتخاب كنند هم براي كيبورد و هم براي گيم پد

حق با شماست، دو نوع كليد وجود داره اما همون دو نوع هم تصادفي خواسته مي‌شه، مخصوصا موقعي كه ---- داره جلوي سنگ مي‌دوه.

cyrus_ln
05-05-2007, 13:11

مگه شما با pc بازی نمیکنی؟
منظورت از برنامه biohazard چیه؟
CD-KEY بازی اینه
bh82220691119281

619
05-05-2007, 13:43
من تو اینجا گیر کردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

T O O M A J
05-05-2007, 14:50
شما بايد بالا بريد و اونجا بايد روي لوستر بپريد.و به سمت ديگر بريد.در سمت راست يك دستگاه وجود داره كه بايد با استفاده از اون.سه رنگ سبز،قرمز و آبي رو طوري بچرخوني كه شكل موجود به دست بياد بعد بر دكمه combine رو فشار بده.:8:

maxeemo
05-05-2007, 14:50
من تو اینجا گیر کردم.

به همين صورت كه در تصوير هستي برو به سمت چپ و از نردبون برو بالا، از تراس كنار نربون بپر رو چلچراغ و از چلچراغ هم بپر رو تراس مقابل، اون جا دستگاهي هست كه مي‌توني كانال‌هاي رنگ RGB رو باهاش بچرخوني تا نماد Insignia رو با رنگ سفيد تشكيل بدن (تركيب هر سه رنگ آبي و قرمز و سبز مي‌شه سفيد) اگه به نواحي‌اي كه فقط يك شامل يك رنگه دقت كني ساختنش خيلي راحته. توجه: Turn يعني چرخاندن و Combine يعني تركيب. اول بچرخون تا حالت درست رو به‌دست بياري بعدش با هم تركيبشون كن.

مثل اينكه من و GTA-PRO با هم نوشيم، ديگه شد ديگه، چكار مي‌شه كرد؟

Oracle_Eldorado
05-05-2007, 18:30
به همين صورت كه در تصوير هستي برو به سمت چپ و از نردبون برو بالا، از تراس كنار نربون بپر رو چلچراغ و از چلچراغ هم بپر رو تراس مقابل، اون جا دستگاهي هست كه مي‌توني كانال‌هاي رنگ RGB رو باهاش بچرخوني تا نماد Insignia رو با رنگ سفيد تشكيل بدن (تركيب هر سه رنگ آبي و قرمز و سبز مي‌شه سفيد) اگه به نواحي‌اي كه فقط يك شامل يك رنگه دقت كني ساختنش خيلي راحته. توجه: Turn يعني چرخاندن و Combine يعني تركيب. اول بچرخون تا حالت درست رو به‌دست بياري بعدش با هم تركيبشون كن.

مثل اينكه من و GTA-PRO با هم نوشيم، ديگه شد ديگه، چكار مي‌شه كرد؟

+
برای ترکیب رنگ ها :
اگه توجه کرده باشی روی هر رنگ یک قسمت اضافی داره که نشون میده کدوم طرفیه .
رنگ ها باید اینطوری باشه که میگم :
قرمز پایین
سبز چپ
آبی راست .

golmohammadi
05-05-2007, 18:33
مگه شما با pc بازی نمیکنی؟
منظورت از برنامه biohazard چیه؟
CD-KEY بازی اینه
bh82220691119281

بله من منظورم نسخه PC ميباشد
برنامه اي كه گفتم در شاخه اي كه گيم نصب شده موجود ميباشد
و اسمش در اونجا launcher هست كه بعد اجرا معلوم ميشه كه اسمش همونيه كه قيد كردم
حالا بزار من نصب كنم ببينم چيند

golmohammadi
05-05-2007, 19:16
cyrus_ln
CD-KEy كه داده بودين درست بود
ولي biohazard نصب نشد
موقع نصب سيدي خواست و منم DVD را داخل درايو قرار دادم اما نصب نشد و بيخيال شدم.

619
05-05-2007, 22:19
دمتون گرم حالا اینجا رسیدم هی اتیش پرت میکنه نمیزاره کارمو بکنم.

maxeemo
06-05-2007, 00:17
دمتون گرم حالا اینجا رسیدم هی اتیش پرت میکنه نمیزاره کارمو بکنم.

اين‌جا يه‌كمي سرعت عمل مي‌خواد، بايد سريع بدوي تو اون اتاقك انتهايي و با سرعت هر چه تمام‌تر با يك اسلحه از نوع Rifle يارو رو بزني، دنبال بشكه نگرد، بايد خودشو بزني. همون دوتا سنگي كه تو تصوير هست جاييه كه اگر بهش برسي اون گانادو تو رو مي‌بينه و مي‌زنه، اونجا وايستا، اولي رو كه زد سريع بدو بالا و بزنش، تو اتاق هم نرفتي مهم نيست، فقط سريع باش چون معمولا دومي رو مي‌زنه به هدف.

619
06-05-2007, 00:29
رد کردم حاالا چی کار کنم

Viren
06-05-2007, 00:40
آخه این بازی به این آسونی گیر کردن داره؟

maxeemo
06-05-2007, 00:50
اگه منظورت اتاقيه كه شمشيرهاي طلايي و نقره‌اي هستن بايد جاهاشونو عوض كني، هر شمشير روي صفحه‌ي هم جنس خودش، يكي طبقه‌ي بالا اون يكي طبقه‌ي پايين.

maxeemo
06-05-2007, 01:53
رد کردم حاالا چی کار کنم

اَااااااااااااااااااااااه ، چطوري اين همه امتياز جمع كردي؟؟؟؟؟؟

Viren
06-05-2007, 01:57
اَااااااااااااااااااااااه ، چطوري اين همه امتياز جمع كردي؟؟؟؟؟؟

Trainer
:31:

بازی به این آسونی ترینر واسه چی؟
تعجب می کنم!:18:

maxeemo
06-05-2007, 02:04
Trainer
:31:

بازی به این آسونی ترینر واسه چی؟
تعجب می کنم!:18:

منظور شما از ترينر منم؟!
امتياز رو به اين دليل گفتم كه ايشون به احتمال زياد دور اوله كه داره بازي رو مي‌ره، كلا هر جوري كه بري و اصلا خرج نكني خيلي كه جمع كني مي‌شه سه تا چهار ميليون، نه اين همه. چند ده دور هم كه بره اين‌قدر نمي‌شه!

arash_vbasic
06-05-2007, 15:22
سلام دوستان
من یه مشکل تو این بازی دارم
یعنی مرحله ی اول : وقتی که پسره میاد تو خونه و بعد از کشتن و سیو کردن بازی
وقتی که میخواهم { در رو باز کنم و از اون منطقه خارج بشم الیته از خونه نه از اصلا یه عکس میزارم ! :31: }
اینم عکس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه هیچی نمیشه دید و همه ی صفحه سفید میشه
قبل از باز کردن در مشکلی ندارم بعد از باز کردن در ! :41: اینطوری میشه :

مشخصات سیستم :
Ram 4*256Mb
Cpu : 2.4
VGA : Nvidia Ge Force Fx 5200

619
06-05-2007, 17:18
من تونستم اونو بزن توپ هم اوردم بالا قول رو که بازنجیر تو زندان بود اون رو هم کشتم وقتی میرم به اتاق مربوط به راه یه سوراخی هست بالای سقف که باید بپرم اونجا حالا چه کار کنم.

maxeemo
06-05-2007, 18:01
من تونستم اونو بزن توپ هم اوردم بالا قول رو که بازنجیر تو زندان بود اون رو هم کشتم وقتی میرم به اتاق مربوط به راه یه سوراخی هست بالای سقف که باید بپرم اونجا حالا چه کار کنم.

تو اون سوراخ نمي‌توني بري، دو طرف انتهاي همون اتاق دو تا پدال بزرگ هست كه بايد بگي Ashley رو يكي وايسته و خودت رو اون يكي. بقيش ساده است.

در ضمن سعي كن با هر زحمتي كه شده بازي رو تنهايي بري، لذت واقعي بازي رو اون‌جا احساس مي‌كني، نگفتي اون همه امتياز رو از كجا آوردي؟

Oracle_Eldorado
06-05-2007, 18:13
آرش جان مشکل از گرافیکته .
حتما 128 هست نه ؟

T O O M A J
06-05-2007, 19:51
آرش جان شما كرك 6.88 مگابايتي رو امتحان كردي يا نه؟

arash_vbasic
06-05-2007, 22:10
آرش جان مشکل از گرافیکته .
حتما 128 هست نه ؟
با سلام
بله دوست عزیز گرافیک من 128 هست .

آرش جان شما كرك 6.88 مگابايتي رو امتحان كردي يا نه؟
دوست عزیز اصلا تو DVD که من گیم رو نصب کردم کرک نبود
بعد از نصب , باز کردم و بازی کردم
حالا نمیدونم باید چیکار کنم ؟ :41: :41:

Undercover-G
07-05-2007, 01:47
منظور شما از ترينر منم؟!
امتياز رو به اين دليل گفتم كه ايشون به احتمال زياد دور اوله كه داره بازي رو مي‌ره، كلا هر جوري كه بري و اصلا خرج نكني خيلي كه جمع كني مي‌شه سه تا چهار ميليون، نه اين همه. چند ده دور هم كه بره اين‌قدر نمي‌شه!

نه دوست عزیز Trainer به شما نمی گن Trainer به فایل یا فایل های گفته می شه که به وسیله اونها تعدادی کد تقلب در بازی رو فعال می کنن . یک فایل ترینر می تونه 1 یا چند کد تلقب یا Cheat رو فعال کنه مثل تیر نامحدود و...
یاعلی.

Viren
07-05-2007, 01:50
منظور شما از ترينر منم؟!

نه عزیز.منظورم با آقای 619 هست.:20:

Viren
07-05-2007, 01:52
با سلام

شما باید این کرک رو دانلود کنی.گرافیک رو کلی عوض می کنه.خیلی بازی قشنگ تر میشه+ربان های جدید به بازی اضافه می کنه.
من تست کردم.:20:

T O O M A J
07-05-2007, 07:16
با سلام

اين كرك رو شما بايد دانلود كنيد.همونطور كه آقا Viren گفتند علاوه بر اضافه كردن زبانهاي مختلف گرافيك بازي رو دو برابر مي كنه.
اين هم از لينك دانلود
اين هم دو عكس از بازي كه چه گرافيكي رو عوض مي كنه:18:

mostafa_gm
07-05-2007, 07:43
اين كرك رو شما بايد دانلود كنيد.همونطور كه آقا Viren گفتند علاوه بر اضافه كردن زبانهاي مختلف گرافيك بازي رو دو برابر مي كنه.
اين هم از لينك دانلود

عجب تغییراتی پسر!!!
ولی من موندم چرا هیچ کدوم از لینکهای دانلود این فایل کرک تا حالا برام باز نشده؟!
اگه میشه یه جا دیگه آپلود کنید.

Oracle_Eldorado
07-05-2007, 10:56
با سلام

پس مشکل از همونجا شروع میشه .
چون بازی های تبدیلی با 128 مشکل دارند .
مثلا شما تونستید Devil May Cry رو راحت بازی کنید ؟

اين هم از لينك دانلود
اين هم دو عكس از بازي كه چه گرافيكي رو عوض مي كنه

دستت درد نکنه ولی یکمی دیر به دستمون رسوندی .
ما با همون گرافیک مزخرف تمومش کردیم ولی داستان بازی جاشو گرفت .

reza_17173
07-05-2007, 12:13
با این که عشقم سری بازیهای RE هستش ولی هنوز اینو بازی نکردم. چون شنیدم با این پچ گرافیک دموهای بازی تغییری نمی کنه. منتظر نسخه ubi موندم شاید یه امیدی باشه. ظاهرا" قراره 8 روز دیگه بیاد. 15 می....

arash_vbasic
07-05-2007, 12:32
اين هم از لينك دانلود

با تشکر از شما و بقیه دوستان :10:
مشکل من با اون کرک که دادید حل شد ! :31: :40:
اما حالا نمیتونم از Mouse استفاده کنم
آخه من قبلا یه فایلی پیدا کرده بودم به نام {BioRes4MouseFix} که میتونستم باهاش با موس بازی کنم
اما بعد از کپی کردن اون کرک دیگه نمیتونم با MOuse بازی کنم :41:
راه حلی برای این مشکل سراغ دارین ؟
باز هم ممنون از همه ی دوستان :10: :10:

T O O M A J
07-05-2007, 13:33
عجب تغییراتی پسر!!!
ولی من موندم چرا هیچ کدوم از لینکهای دانلود این فایل کرک تا حالا برام باز نشده؟!
من امتحان كردم و كار كرد.شما با كدوم برنامه دانلود مي كنيد؟dap يا getright يا flsh get يا؟

با تشکر از شما و بقیه دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
مشکل من با اون کرک که دادید حل شد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
اما حالا نمیتونم از Mouse استفاده کنم
آخه من قبلا یه فایلی پیدا کرده بودم به نام {BioRes4MouseFix} که میتونستم باهاش با موس بازی کنم
اما بعد از کپی کردن اون کرک دیگه نمیتونم با MOuse بازی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
راه حلی برای این مشکل سراغ دارین ؟
باز هم ممنون از همه ی دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif
خواهش مي كنم:46: .بله چون با استفاده از اون كرك ورژن بازي تغيير كرده.احتمالا يه ورژن جديد براي استفاده از ماوس بياد.

دستت درد نکنه ولی یکمی دیر به دستمون رسوندی .
ما با همون گرافیک مزخرف تمومش کردیم ولی داستان بازی جاشو گرفت .
به نظر من بهتره دوباره تموم كني چون واقعا عالي هستش.مخصوصا نورپردازي كه...:8:

mostafa_gm
07-05-2007, 15:53
من امتحان كردم و كار كرد.شما با كدوم برنامه دانلود مي كنيد؟dap يا getright يا flsh get يا؟

من از نرم افزار خاصی استفاده نمیکنم.
با همین IE نه لینک رو میاره نه save میکنه. شاید ایراد از isp باشه.

maxeemo
07-05-2007, 16:36
عجب تغییراتی پسر!!!

من با FlashGet گرفتم، لينك‌ها مشكل داشت اما بالاخره دانلود كرد.

در ضمن عجب گرافيكي، من تازه امروز اين كرك رو گرفتم و تقريبا تا آخرهاي روستا رفتم بابا چه نورپردازي‌اي، غوغا، محشر، بي‌نظير. تو اين زمينه هم تو دنيا اوله، صددرصد. البته يه مشكل‌هاي ديگه‌اي هم داره، مثلا برگ درخت‌ها بدتر شده، يا اون كمدي كه لوئيس توش هست اصلا ديده نمي‌شه. ولي در كل عالي بود. مرسي.

resident
07-05-2007, 20:48
دوستان این نسخه ای که قبلا می گفتید قراره از Ubi منتشر بشه چه فرقی داره؟؟؟
آیا به بازار اومده؟؟؟
من چون کارت گرافیکم با اویل 4 نمیخونه مجبور شدم که توی Ps2 برم،ولی خیلی دوست دارم که با کامپیوتر تمومش کنم.

mostafa_gm
08-05-2007, 07:10

خواهش مي كنم:46: .بله چون با استفاده از اون كرك ورژن بازي تغيير كرده.احتمالا يه ورژن جديد براي استفاده از ماوس بياد.

به نظر من بهتره دوباره تموم كني چون واقعا عالي هستش.مخصوصا نورپردازي كه...:8:
آقا بالاخره دانلود شد.
ممنون.

cyrus_ln
08-05-2007, 11:02
برنامه ای هست که بشه مشکل شوک رو تو این بازی حل کرد.

T O O M A J
08-05-2007, 13:07
آقا بالاخره دانلود شد.
ممنون.
خواهش مي كنم.

منظوزتون شوك جيوستيك هستش ديگه؟؟
من كه سراغ ندارم و مطمئن هستم كه نيست.

mostafa_gm
08-05-2007, 13:24
مشکل شوک چیه؟

T O O M A J
08-05-2007, 13:30
مشکل شوک چیه؟
مشكل شوك مربوط به جيوستيك(دسته)هستش چون اين بازي رو مي شه با جيوستيك هم بازي كرد(مثل من) اما شوكهاي جيوستيك كار نمي كنن.

cyrus_ln
08-05-2007, 15:30
منظوزتون شوك جيوستيك هستش ديگه؟؟
من كه سراغ ندارم و مطمئن هستم كه نيست.

آره منظورم جوی استیکه.به نظر من شوک تو یه بازی مثل evil 4 خیلی به لذت بردن از بازی کمک می کنه.نمی دونم بازی های capcom چرا اینجوریه وقتی میاد تو pc دیگه شوک نداره مثل devil may cry.

T O O M A J
08-05-2007, 15:42
آره منظورم جوی استیکه.به نظر من شوک تو یه بازی مثل evil 4 خیلی به لذت بردن از بازی کمک می کنه.نمی دونم بازی های capcom چرا اینجوره وقتی میاد تو pc دیگه شوک نداره مثل devil may cry.
باهات موافقم.هيجان بازي هم زياد مي شد.مثلا وقتي از پشت بهتمي زنن ناگهان جوي استيك تكون مي خوره و...:31:

golmohammadi
09-05-2007, 10:07
وقتی پچ رو نصب می کنید گرافیک بالا میره ولی اگه می خواین گرافیک خیلی خیلی بالا بره باید تنظیمات خود کارت گرافیک رو تغییر بدین تنظیماتی مثل antialiasing و anisotropic و vertical sync من antialiasing و anisotropic رو تا آخر زیاد کردم و گزینه vertical sync رو on کردم و وقتی بازی رو اجرا کردم تعجب کردم گرافیک به شدت بالا رفته بود و من تو 5 دقیقه اول فقط اینور اونور رو نگاه میکردم.می خواستم چند تا عکس از بازی بگیرم که نشد چون وقتی اونا رو past می کنم سیاه سفید میشن به هر حال خودتون امتحان کنید و ببیند چی میشه من که خیلی حال کردم و یه بار دیگه بازی رو تموم کردم.

كجاند اينا ؟

cyrus_ln
09-05-2007, 13:50
ميشه بگين تنظيمات فوق كجا هستند ؟

رو دسکتاپ راست کلیک کن گزینه properties رو انتخاب کن بعد هم به ترتیب setting-advanced و در آخر تب کارت گرافیکت رو انتخاب کن و این گزینه ها رو تغییر بده

به این 2 تا عکس نگاه کنید.

بعد از تغییر تنظیمات

قبل از تغییر تنظیمات

golmohammadi
09-05-2007, 15:22
رو دسکتاپ راست کلیک کن گزینه properties رو انتخاب کن بعد هم به ترتیب setting-advanced و در آخر تب کارت گرافیکت رو انتخاب کن و این گزینه ها رو تغییر بده

به این 2 تا عکس نگاه کنید.

بعد از تغییر تنظیمات

قبل از تغییر تنظیمات

با اين حساب چون تنظيمات كارت گرافيكي را عوض ميكنيم پس در بقيه گيمها هم بايد گرافيك بالا بره
راستي وقتي رزوليشن بازي را افزايش ميدهمي گرافيك ميره بالا ولي سرعت مياد پايين
در ضمن دو تا عكس كه گذاشتين قبلا تو تاپيكهاي قديمي ديده بودم
اما با يه چيز خنده دار مواجه شدم
موقعي كه لينك عكس را زدم ----- شده بود :
مشترک گرامي

دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد

البته عميقتر فكر كنيم گريه داره تا خنده ...

cyrus_ln
09-05-2007, 17:24
با اين حساب چون تنظيمات كارت گرافيكي را عوض ميكنيم پس در بقيه گيمها هم بايد گرافيك بالا بره
راستي وقتي رزوليشن بازي را افزايش ميدهمي گرافيك ميره بالا ولي سرعت مياد پايين
در ضمن دو تا عكس كه گذاشتين قبلا تو تاپيكهاي قديمي ديده بودم
اما با يه چيز خنده دار مواجه شدم
موقعي كه لينك عكس را زدم ----- شده بود :
مشترک گرامي

دسترسي به اين سايت امکان پذير نمي باشد

البته عميقتر فكر كنيم گريه داره تا خنده ...

بقیه گیمها رو فکر نمیکنم زیاد تغییر بده من روی fear هم امتحان کردم تغییری نکرد روی pes هم امتحان کردم که روی این زیاد تغییر کرد بازی خیلی گیر میکرد که مجبور شدم تنظیمات را دوباره مثل اولش کنم.

فیلتر!!!!!! :18: :18: :18: :18:
آخه این دیگه چی داره فیلترش کردن آره واقعا آدم باید بشینه گریه کنه.

maxeemo
09-05-2007, 18:22
اين يه تصوير از مراحل پيش‌توليد بازي:

اين هم يه عكس ديگه كه خودم خيلي دوست دارمش:

T O O M A J
09-05-2007, 19:45
بابا از كجاي عكس بالايي خوشت مياد:31:

END_BOY
09-05-2007, 20:18
اين هم يه عكس ديگه كه خودم خيلي دوست دارمش:

تا حالا اره به این تمیزی ندیده بودم
مثل ایینه انقدر تمیزه که دست طرف رو داره نشون میده :21:

maxeemo
09-05-2007, 20:20
حالا كه اين جور عكس‌ها طرفدار داره، اينم چهار تا عكس از مدل خانم Ada. البته باز هم هيچ اظهارنظر قطعي در موردش نمي‌كنم، چون اين‌ها رو واسه‌ي خودم هم فرستادن.

تصوير اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصوير دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصوير سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصوير چهارم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

golmohammadi
09-05-2007, 20:21
راستي دوستان سيوهاي بازي ايجاد ميشوند
منظورم اينه كه سيوها را يه جاي ديگه كپي كرده و بعدا ممكنه بدرد بخورند

golmohammadi
09-05-2007, 20:39
دوستان با تنظيم كردن كارت گرافيكي نه تنها گرافيك بازي خيلي بهتر شد بلكه سرعت بازي هم بهتر شد و اينو خودم هم باور نميكنم
و حالا اون پچ 70 مگي را دانلود كردم ببينم اون چقدر فرق ميكنه
يه دونه هم Image Setting هست كه فكر كنم خودش ميگه كه چيكاره هست

cyrus_ln
09-05-2007, 21:00
راستي دوستان سيوهاي بازي ايجاد ميشوند
منظورم اينه كه سيوها را يه جاي ديگه كپي كرده و بعدا ممكنه بدرد بخورند

آره ایجاد میشه تو فولدر اصلی بازی فایل SaveData.dat . و سیوها رو هم می شه کپی کرد و دوباره ازش استفاده کرد.

maxeemo
10-05-2007, 02:17
سلام، 5 تصوير از Resident Evil 5 رو اينجا مي‌تونيد ببينيد:

تصوير 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تصوير 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تصوير 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تصوير 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تصوير 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

T O O M A J
10-05-2007, 07:13
آقا من يك تريلر از Re5 دارم اگه بخواهيد مي ذارم.

cyrus_ln
10-05-2007, 11:24
آقا من يك تريلر از Re5 دارم اگه بخواهيد مي ذارم.

نیکی و پرسش؟ :20:
خوب بزار دیگه. :20:

soliman
10-05-2007, 12:47
این reident evil 5 دیگه چیه

T O O M A J
10-05-2007, 14:36
اين هم از لينك دانلود:
دانلود تريلر Resident Evil 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ar@m
10-05-2007, 16:02

شوخی کردی دیگه نه؟

Oracle_Eldorado
10-05-2007, 17:06
شوخی کردی دیگه نه؟

حتما !
چون مگه میشه کسی از وجود RE5 خبر نداشته باشه ؟!

شماره ی بعد این بازی هست .

arnold_ab
11-05-2007, 07:09
آشغال ترین بازی که تاحالادیدم:19:

Viren
11-05-2007, 07:44
بلد نیستی بازی کنی اینو میگی؟

T O O M A J
11-05-2007, 09:02
از چه جهت؟

soliman
11-05-2007, 10:15
من بازی Re4 را تا اخر رفتم ولی نفهمیدم که اون بخشی که شبیه اموزش تیراندازیه به چه دردی میخوره چون اون امتیازی که میخواهد خیلی سخته تا بدستش بیاری .میخواستم که از شما بپرسم که اون بخش چیه.

cyrus_ln
11-05-2007, 10:17

خوبه آدم برای حرفی که میزنه دلیل داشته باشه.

Oracle_Eldorado
11-05-2007, 10:56
من بازی Re4 را تا اخر رفتم ولی نفهمیدم که اون بخشی که شبیه اموزش تیراندازیه به چه دردی میخوره چون اون امتیازی که میخواهد خیلی سخته تا بدستش بیاری .میخواستم که از شما بپرسم که اون بخش چیه.

اون فقط برای گرفتن پول هست .
اگه پول کم داری میری اونجا و مجانی تیراندازی میکنی .
اگه همه رو درست بزنی خیلی پول میگیری .

T O O M A J
11-05-2007, 12:53
آقا كسي اين تريلري رو كه من گذاشته بودم رو دانلود كرد؟؟؟

cyrus_ln
11-05-2007, 14:37
آقا كسي اين تريلري رو كه من گذاشته بودم رو دانلود كرد؟؟؟

من دانلود کردم هر چند خیلی کم بود ولی باحال بود فکر کنم Rsident Evil 5 به طرز خفن انگیزی ترسناک باشه.اینا زامبی بودن, جللل خالق اینا که از اسب هم سریعتر بودن.

resident
11-05-2007, 18:56
اون فقط برای گرفتن پول هست .
اگه پول کم داری میری اونجا و مجانی تیراندازی میکنی .
اگه همه رو درست بزنی خیلی پول میگیری .

تا حدودی تایید میشه!
شما هر چه قدر امتیاز بیشتری بگیری (که زیاد هم سخت نیست،مخصوصا اگه با موس بری) توی یکی از اون Treasure هایی که طی بازی بدست میاری (همونی که آدم آزاد میکنه و هر آدمی یه صدایی داره) میتونی به سریعتر کامل شدنش کمک کنی.

cyrus_ln
11-05-2007, 19:10
تا حدودی تایید میشه!
شما هر چه قدر امتیاز بیشتری بگیری (که زیاد هم سخت نیست،مخصوصا اگه با موس بری) توی یکی از اون Treasure هایی که طی بازی بدست میاری (همونی که آدم آزاد میکنه و هر آدمی یه صدایی داره) میتونی به سریعتر کامل شدنش کمک کنی.

این Treasure چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای من فقط Ada آزاد شده.
بقیه اگه آزاد بشن چه اتفاقی میفته؟؟؟؟؟؟؟؟

maxeemo
11-05-2007, 19:32
با كسب رخصت از حرفه‌اي‌ها مي‌خواستم خصوصيت‌هاي سه دسته از اسلحه‌هاي متعارف RESIDENT EVIL 4 رو براي كساني كه احيانا اين‌ها رو نمي‌دونن اينجا بذارم:

تفنگ‌هاي دستي
- Handgun: به معناي تفنگ دستي
ويژگي‌هاي ممتاز: -
امتياز مخصوص: افزايش شانس شليك‌هاي نابودكننده و بحراني هنگام تيراندازي به‌سوي سر
قابليت‌هاي اسلحه: پس از كسب امتياز مخصوص، مفيد براي نابودكردن سريع و آسان Ganadoها (دشمنان معمولي)
- Punisher: به معناي تنبيه‌كننده
ويژگي‌هاي ممتاز: آسيب‌رساني به دو هدف پشت‌سرهم
امتياز مخصوص: آسيب‌رساني به پنج هدف پشت‌سرهم
قابليت‌هاي اسلحه: مفيد براي نابودكردن Ganadoهاي سپردار، نسبتا كارا در مقابل Ganadoهايي با تعداد زياد
- Red9: به معناي كمونيست 9
ويژگي‌هاي ممتاز: قدرت بالا
امتياز مخصوص: قدرت بسيار زياد (6.5)
قابليت‌هاي اسلحه: پس از كسب امتياز مخصوص، مفيد براي نابود كردن دشمنان سطح پايين و سطح متوسط
- BlackTail: به معناي دم‌سياه
ويژگي‌هاي ممتاز: سرعت هدف‌گيري بسيار بالا
امتياز مخصوص: قدرت بالا (4.5)
قابليت‌هاي اسلحه: مفيد در مقابل دشمنان با تعداد زياد، مناسب براي بازيكنان حرفه‌اي

اسلحه‌هاي ساچمه‌اي
- Shotgun: به معناي تفنگ ساچمه‌اي
امتياز مخصوص: ثابت ماندن قدرت شليك در هر فاصله‌اي
قابليت‌هاي اسلحه: پس از كسب امتياز مخصوص، مفيد براي تيراندازي به فاصله‌هاي نسبتا دور با قدرت زياد، مناسب براي بازيكنان حرفه‌اي
- Riot Gun: به معناي اسلحه‌ي ضداغتشاش
ويژگي‌هاي ممتاز: هدف‌گيري سريع
امتياز مخصوص: قدرت بالا (10)
قابليت‌هاي اسلحه: مناسب براي مواقع درگيري با دشمنان زياد
- Striker: به معناي مهاجم
ويژگي‌هاي ممتاز: قدرت بالا، سرعت شليك بالا، محدوده‌ي گسترده‌ي اثرگذاري شليك
معايب: فقط مناسب براي شليك به دشمنان نزديك، نامناسب در بقيه‌ي موارد
امتياز مخصوص: ظرفيت بالا (100)
قابليت‌هاي اسلحه: مناسب در مقابل دشمنان با تعداد زياد

اسلحه‌هاي لوله‌دراز
- Rifle: به معناي اسلحه‌ي لوله‌دراز خان‌دار
معايب: سرعت شليك بسيار پايين
امتياز مخصوص: قدرت بسيار بالا (30)
قابليت‌هاي اسلحه: مناسب براي نابودسازي دشمنان ضعيف تا متوسط از فواصل دور
- Semi-auto Rifle: به معناي Rifle نيمه‌خودكار
ويژگي‌هاي ممتاز: سرعت شليك بالا
امتياز مخصوص: سرعت شليك بسيار بالا (0.8s)
قابليت‌هاي اسلحه: مناسب براي شليك‌هاي پي‌درپي به هدف‌هاي دور

Magnumها (اسلحه‌هاي لوله‌گشاد)
- Broken Butterfly: به معناي پروانه‌ي شكسته
ويژگي‌هاي ممتاز: قدرت بالا
امتياز مخصوص: قدرت بسيار بالا (50)
قابليت‌هاي اسلحه: مناسب در مقابل دشمنان قدرتمند
- Killer7: به معناي قاتل 7
ويژگي‌هاي ممتاز: نشانه‌گيري پايدار و ايستا
امتياز مخصوص: قدرت بالا (35)
قابليت‌هاي اسلحه: مناسب در مقابل دشمنان قدرتمند

619
11-05-2007, 19:50
من سیوم پاک شده سیو اونجایی که دختره ازت جدا میشه رو میخوام.

T O O M A J
11-05-2007, 20:07
من سیوم پاک شده سیو اونجایی که دختره ازت جدا میشه رو میخوام.
منظورت ashley هستش؟

T O O M A J
11-05-2007, 22:22
آقايون من تو اونجايي كه بايد شكل سر شير و مار و ... رو پيدا كنم گير كردم.مار رو نمي دونم از كجا بايد پيدا كنم.(داخل قصر)

maxeemo
11-05-2007, 22:41
آقايون من تو اونجايي كه بايد شكل سر شير و مار و ... رو پيدا كنم گير كردم.مار رو نمي دونم از كجا بايد پيدا كنم.(داخل قصر)

اون مار نيست، دم همون حييونيه كه بايد كاملش كني. بگرد پيدا مي‌كني، اينجا كه نمي‌شه توضيح كامل داد، مي‌توني Seacrh كني، راهنماي بازي رو پيدا كني.

maxeemo
11-05-2007, 23:10
چند نكته‌ي جالب از بازي RESIDENT EVIL 4 رو اين‌جا آوردم:

كسب Hit ratio صددرصد: راه اول: همه‌ي تيرهاتون رو بزنين به هدف (آسونه نه!!) راه دوم: به Infinite Launcher نياز داريد به همراه يك اسلحه‌ي ديگه، مثلا Red9، (مهم نيست چي باشه). در هر Chapter با همون اسلحه‌ي معمولي يك تير رو درست به يك هدف بزنيد (اول Chapter اين كار رو بكنيد كه خيالتون راحت باشه) بعد با Infinite Launcher بقيه رو بكشين، بازي شليك‌هاي IRL رو جزو Hit ratio حساب نمي‌كنه و Hit ratio نهايي ميشه 100%...

---- احمق: وقتي براي اولين بار به كليسا مي‌رسين (جايي كه اول بازي Ashley رو آزاد مي‌كنين) جلوي كليسا Check رو نزنين و به راهتون به سوي درياچه ادامه بدين. بازي به اين دليل كه شما بايد به كليسا مي‌رفتين ولي نرفتين يه مكالمه بين ---- و هانيگان پخش مي‌كنه كه وقتي هانيگان از ---- مي‌پرسه كه "به كليسا رسيدي يا نه؟" ---- مثل احمق‌ها صحبت مي‌كنه و چرت و پرت مي‌گه.

دشمن‌هاي بيشتر: مثل مورد قبلي وقتي براي اولين بار به كليسا رسيدين، كساني رو كه داخل محوطه‌ي كليسا هستن بكشين، بعد از داخل همون محوطه يك تير به زنگ سبزرنگ كليسا بزنين. چند گانادو اين صدا رو مي‌شنون و به سمت شما ميان. (اين كار رو تا سه بار مي‌تونين انجام بدين)

جالب: وقتي Ashley بالا وايستاده و شما پايين هستين (كه اگه بخواين Ashley رو پايين بيارين بايد اون بپره و شما بگيرينش). به جاي اينكه بگيرينش از همون پايين اسلحه رو به سمتش نشونه بگيرين (طوري اين كار رو بكنين كه Ashley كاملا تو تصوير باشه، ولي نزنينش) ببينين چه‌كار مي‌كنه...

Viren
12-05-2007, 02:12
جالب: وقتي Ashley بالا وايستاده و شما پايين هستين (كه اگه بخواين Ashley رو پايين بيارين بايد اون بپره و شما بگيرينش). به جاي اينكه بگيرينش از همون پايين اسلحه رو به سمتش نشونه بگيرين (طوري اين كار رو بكنين كه Ashley كاملا تو تصوير باشه، ولي نزنينش) ببينين چه‌كار مي‌كنه...

من بازی رو پاک کردم و دیگه ندارم.تو PM بگو چی میشه؟

Oracle_Eldorado
12-05-2007, 11:29
من بازی رو پاک کردم و دیگه ندارم.تو Pm بگو چی میشه؟

راست میگه . بگو ببینیم چی میشه .

Ar@m
12-05-2007, 23:03
هیچی بابا می شینه مثل این گروگان ها دستاش رو هم می ذاره روی سرش
البته من از بالا امتحان نکردم فکر نمی کنم فرقی هم بکنه!

maxeemo
13-05-2007, 00:42
هیچی بابا می شینه مثل این گروگان ها دستاش رو هم می ذاره روی سرش
البته من از بالا امتحان نکردم فکر نمی کنم فرقی هم بکنه!

نه عزيزم، يعني من چيز به اين تابلويي رو اومدم گفتم؟؟؟ زحمتي نداره خودتون راحت امتحان كنين، البته دقيقا به همون شكلي كه گفتم.

mostafa_gm
13-05-2007, 11:20
نه عزيزم، يعني من چيز به اين تابلويي رو اومدم گفتم؟؟؟ زحمتي نداره خودتون راحت امتحان كنين، البته دقيقا به همون شكلي كه گفتم.
من بازی رو ندارم الان.
خوب بگو راحتمون کن.

mostafa_gm
13-05-2007, 11:21
من اون کرک 6,5 مگابایتی رو کپی کردم. گرافیک بازی که فرقی نکرد هیچی برنامه setup tools هم اجرا نشد!

Oracle_Eldorado
13-05-2007, 12:24
من بازی رو ندارم الان.
خوب بگو راحتمون کن.
آره بابا . بگو ديگه .
حالا ما از كجا بريم Evil 4 گير بياريم ؟

T O O M A J
13-05-2007, 13:47
من اون کرک 6,5 مگابایتی رو کپی کردم. گرافیک بازی که فرقی نکرد هیچی برنامه setup tools هم اجرا نشد!
امكان نداره:18:

mostafa_gm
13-05-2007, 13:55
امكان نداره:18:
داره. خودمم تعجب کردم از این همه تعریفی که شنیده بودم.

cyrus_ln
13-05-2007, 18:43

---- احمق: وقتي براي اولين بار به كليسا مي‌رسين (جايي كه اول بازي Ashley رو آزاد مي‌كنين) جلوي كليسا Check رو نزنين و به راهتون به سوي درياچه ادامه بدين. بازي به اين دليل كه شما بايد به كليسا مي‌رفتين ولي نرفتين يه مكالمه بين ---- و هانيگان پخش مي‌كنه كه وقتي هانيگان از ---- مي‌پرسه كه "به كليسا رسيدي يا نه؟" ---- مثل احمق‌ها صحبت مي‌كنه و چرت و پرت مي‌گه.

اونجایی که هانیگان به لیون میگه به كليسا رسيدي يا نه؟لیون در جواب میگه Ah...well yeah.sort of (میگه آره...تقریبا) بیچاره لیون رو بدنام نکن.:20: :20:

در مورد اشلی هم من سه جا امتحان کردم عکس العملی نشون نمیده.خودت بگو چی کار میکنه؟

reza_17173
13-05-2007, 19:14
بچه ها طبق قرارهای قبلی ubisoft دو روز دیگه RE 4 رو منتشر می کنه. شما فکر می کنین این دفعه هم سر کاریه یا دیگه نه؟؟

maxeemo
13-05-2007, 19:48
اونجایی که هانیگان به لیون میگه به كليسا رسيدي يا نه؟لیون در جواب میگه Ah...well yeah.sort of (میگه آره...تقریبا) بیچاره لیون رو بدنام نکن.:20: :20:

در مورد اشلی هم من سه جا امتحان کردم عکس العملی نشون نمیده.خودت بگو چی کار میکنه؟

منظور بازي ---- نيست، بازيگره كه بايد به كليسا مي‌رفته ولي نرفته، يه جورايي تيكه مي‌اندازه كه بابا حواست خيلي پرته... خودت ديدي كه ---- هم با سردرگمي و درحالي كه يه جورايي مخش تعطيله به هانيگان جواب مي‌ده. ترجمه‌ي عبارت رو هم زحمت مي‌كشيدي مي‌نوشتي كه بقيه بدونن:
Ah...well yeah, sort of يعني:
آه.... آره خوب... تقريبا...
در كل بازي مي‌خواد بگه كه با دقت بازي نمي‌كني!؟

اما عكس‌العمل اشلي كه خيلي‌ها مي‌خواستن بدونن، نمي‌خوام دقيق توضيح بدم، لطفا شما هم بعد از اينكه عكس رو ديدن ادامه‌ش رو نگيرين، چون بيشتر جنبه‌ي طنز داشت اين نكته رو آوردم، دو جمله هم هست كه اشلي هر مرتبه يكيش رو به ---- مي‌گه كه هر دو رو پايين تصوير نوشتم.

تصوير در اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cyrus_ln
13-05-2007, 20:02
منظور بازي ---- نيست، بازيگره كه بايد به كليسا مي‌رفته ولي نرفته، يه جورايي تيكه مي‌اندازه كه بابا حواست خيلي پرته... خودت ديدي كه ---- هم با سردرگمي و درحالي كه يه جورايي مخش تعطيله به هانيگان جواب مي‌ده. ترجمه‌ي عبارت رو هم زحمت مي‌كشيدي مي‌نوشتي كه بقيه بدونن:
Ah...well yeah, sort of يعني:
آه.... آره خوب... تقريبا...
در كل بازي مي‌خواد بگه كه با دقت بازي نمي‌كني!؟

اما عكس‌العمل اشلي كه خيلي‌ها مي‌خواستن بدونن، نمي‌خوام دقيق توضيح بدم، لطفا شما هم بعد از اينكه عكس رو ديدن ادامه‌ش رو نگيرين، چون بيشتر جنبه‌ي طنز داشت اين نكته رو آوردم، دو جمله هم هست كه اشلي هر مرتبه يكيش رو به ---- مي‌گه كه هر دو رو پايين تصوير نوشتم.

تصوير در اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آره حواسش پرت هست ولی چرت و پرت نمیگه.ترجمش رو هم نوشتن یه نگاهی کن.:20:
در مورد عکسی هم که گذاشتی باید بگم که حق داشتی چیزی در موردش نمیگفتی.

maxeemo
13-05-2007, 20:12
آره حواسش پرت هست ولی چرت و پرت نمیگه.ترجمش رو هم نوشتن یه نگاهی کن.:20:
در مورد عکسی هم که گذاشتی باید بگم که حق داشتی چیزی در موردش نمیگفتی.

آره، ترجمه‌ات رو نخوندم شرمنده، در مورد قسمت بعد هم متشكرم كه درك مي‌كني، اميدوارم دوستان ديگه هم توجه كنن. چون فقط جنبه‌ي طنز داره و ديگه هيچ.

resident
13-05-2007, 22:46
برای من توی بازی نمی رفت و کامپیوتر هنگ می کرد(چون که گرافیکم 128 Ati Radeon 9200 هستش و اویل با این کارت گرافیک مشکل داره) ولی وقتی این پچ 8.6 مگابایتی رو گرفتم همه چیز درست شد.
حالا چرا برای آقای mostafa_gm این طوری شده دیگه نمیدونم؟؟؟

Ar@m
13-05-2007, 23:05
چه مسخره
این دو تا دیالوگی که گفتی اشلی یه بار هم توی بازی تکرار نکرد
توی این نسخه های پی سی فقط بلدن همه چی رو به گند بکشن

maxeemo
14-05-2007, 00:29
چه مسخره
این دو تا دیالوگی که گفتی اشلی یه بار هم توی بازی تکرار نکرد
توی این نسخه های پی سی فقط بلدن همه چی رو به گند بکشن

اولا كه امتحان كن مي‌گه، دوما من كه نسخه‌هاي Nintendo و PS2 رو نديدم، اما بعيده كه تو اونا هم اينطوري نباشه.

راستي كي مي‌دونه نسخه‌ي Wii چه تفاوت‌هايي با اين نسخه‌ها داره؟ Aiming رو كه خودم ديدم فرق داره، بقيش رو بقيه بگن من نديدم...:13:

Ar@m
14-05-2007, 22:45
ببین من با ps2 بازی کردم
بعدشم تمام دیالوگ های این بازی رو حفظم
همچین چیزی نداره
شاید توی پی سی باشه اما توی ps2 نیست

*PiNk PaNTHeR*
14-05-2007, 23:59
سلام.
وقتی با اشلی بازی میکنیم به یک پازل میرسیم که باید در رو باز کنه.
لطف میکنین مسیر حرکت مهره ها رو برام درج کنین اگه یادتونه؟
ممنون از همه که کمک میکنن.

Oracle_Eldorado
15-05-2007, 00:08
سلام.
وقتی با اشلی بازی میکنیم به یک پازل میرسیم که باید در رو باز کنه.
لطف میکنین مسیر حرکت مهره ها رو برام درج کنین اگه یادتونه؟
ممنون از همه که کمک میکنن.

متاسفانه يك راه حل درست و حسابي نداره !
بايد انقدر ور بري تا درست بشه .
پيشنهاد ميكنم يه عكسي بزار تا دوستان كمكت كنند .

maxeemo
15-05-2007, 01:26
ببین من با ps2 بازی کردم
بعدشم تمام دیالوگ های این بازی رو حفظم
همچین چیزی نداره
شاید توی پی سی باشه اما توی ps2 نیست

من نسخه‌ي PS2 رو نديدم، البته كامل نديدم، اما نسخه‌ي PS2 اگه چيزي بيشتر از PC نداشته باشه، ديگه كمتر از اون نداره، مثلا شنيدم كه تو نسخه‌ي PS2 آخر بازي وقتي ---- سوار جت‌اسكي هست، هنگام پرش اگه جهت چپ يا راست رو بزني ---- حركت نمايشي انجام مي‌ده اما روي PC من نتونستم اين كار رو بكنم، البته فقط شنيدم، شايد هم اين‌طوري نباشه...

maxeemo
15-05-2007, 01:32

كسب Hit ratio صددرصد: راه اول: همه‌ي تيرهاتون رو بزنين به هدف (آسونه نه!!) راه دوم: به Infinite Launcher نياز داريد به همراه يك اسلحه‌ي ديگه، مثلا Red9، (مهم نيست چي باشه). در هر Chapter با همون اسلحه‌ي معمولي يك تير رو درست به يك هدف بزنيد (اول Chapter اين كار رو بكنيد كه خيالتون راحت باشه) بعد با Infinite Launcher بقيه رو بكشين، بازي شليك‌هاي IRL رو جزو Hit ratio حساب نمي‌كنه و Hit ratio نهايي ميشه 100%...

دشمن‌هاي بيشتر: مثل مورد قبلي وقتي براي اولين بار به كليسا رسيدين، كساني رو كه داخل محوطه‌ي كليسا هستن بكشين، بعد از داخل همون محوطه يك تير به زنگ سبزرنگ كليسا بزنين. چند گانادو اين صدا رو مي‌شنون و به سمت شما ميان. (اين كار رو تا سه بار مي‌تونين انجام بدين)

سلام، چند تا نكته‌ي كوچولوي ديگه از RESIDENT EVIL 4

1- اسلحه‌ي Chicago typewriter به دو صورت در بازي وجود داره، يكيش معموليه كه در دست ---- هست البته با لباس عادي يا لباس ويژه‌ي شماره 1، اون يكي كه يك‌مقدار با اسلحه‌ي معمولي فرق داره در دست ايدا هست و در دست ---- البته با لباس ويژه‌ي شماره 2. اين اسلحه با اين‌كه فشنگ بي‌نهايت داره اما به شكل معموليش در دست ---- Reload ميشه، وقتي بازي ---- رو با لباس شماره 2 و نوع دوم اين اسلحه انجام مي‌دين سعي كنين كه اون رو Reload كنين. ---- به‌جاي Reload يك عكس‌العمل ديگه نشون مي‌ده كه ابتدا در سه Reload اول كلاهشو مرتب مي‌كنه، و در Reload چهارم كلاهشو مي‌اندازه هوا و اين كارها رو در هر Reload تكرار مي‌كنه.

2- قبل از اين‌كه ماهي يا هيولاي بزرگ داخل درياچه در روستا رو نابود كنين، روي اسكله‌اي كه سوار قايق مي‌شين كنار همون قايق وايستين و چند تير به داخل آب شليك كنين (بين 5 تا 20) بعد ببينين كه نظر ماهيه در مورد اين كار شما چيه؟

3- در اپيزود قصر درست قبل از اين‌كه اشلي رو از مخمصه‌اي كه توش گرفتار شده نجاتش مي‌دين،‌ اگه درجه‌ي سلامتي شما كم هست هيچ نيروبخشي رو مصرف نكنين، بعد از انجام دادن بازي توسط اشلي، وقتي اشلي دوباره پيش ---- برمي‌گرده، سلامتي ---- هر چقدر هم كه كم بوده باشه، الان ديگه كامل شده.

4- در اون قسمت از اپيزود قصر كه براي مدتي از قصر بيرون مياين و به معدني زير قصر مي‌رين كه دوباره با اهالي روستا برخورد مي‌كنين، در انتهاي همين مرحله جايي هست كه سوار سه واگن متصل به هم در معدن مي‌شين و جاي نسبتا سختي هم هست، آخرش هم واگن‌ها مي‌افتن و شما بايد با فشردن كليدهاي زماني عكس‌العمل از واگن‌ها بپرين بيرون. در اولين اتاقي كه بعد از اين قسمت بهش وارد مي‌شين و قرباني موردنظر براي شير رو از اون‌جا برمي‌دارين، بعد از گذشتن از در كمي برين به جلو و بعد 90 درجه به سمت چپ بچرخين و برين تا به ديوار برسين، همين قسمت رو كمي بگردين تا عبارت TAKE در صفحه ظاهر بشه، تمام پول‌هايي كه وقتي شما در واگن‌ها بودين و با كشتن گانادوها (به‌جز مردان اره‌موتوري‌دار) اون‌ها رو به‌دست آوردين از اين‌جا مي‌تونين بردارين، اون‌قدر TAKE رو بزنين تا همه‌ي پول‌ها رو جمع كنين.

5- به اين صورت مي‌تونين از نبرد اول در قلعه با Jack Krauser اجتناب كنين كه تيرهاتون حفظ بشه (مخصوصا در سناريوي Professional). بعد از دويدن به داخل اتاقك بالايي در انتهاي قلعه، فورا جلوي در فلزي برين و قفل زماني اون رو فعال كنين. بعد از اين كار برين كنار نردبان وسط اتاق و فقط ازش بالا و پايين برين تا قفل در آزاد بشه، Krauser تو مدتي كه شما مشغول بالا و پايين رفتن از نردبون هستين نمي‌تونه به شما آسيب برسونه، تو اين مدت اگه كمي سريع باشين مي‌تونين همه‌ي مهمات و داروهاي اين قسمت رو جمع كنين، چون به‌هيچ وجه نبايد توي اين اتاق برگردين، به اين دليل كه زحمتي كه كشيدين هيچ مي‌شه، البته بعد از زدن Krauser در سومين جا مي‌تونين به عقب برگردين. بعد از خارج شدن از در به بايد به راهتون ادامه بدين تا از محلي كه در حالت عادي Krauser براي دومين بار اون‌جا ظاهر مي‌شه رد بشين، اين‌طوري يه‌بار كمتر با Krauser رودررو مي‌شين.

6- بعد از تخم‌مرغ‌ها ضعيف‌ترين اسلحه در بازي RESIDENT EVIL 4 چاقو هست، درست مي‌گم؟ اما در مقابل Krauser همين چاقو درست مثل يك Magnum عمل مي‌كنه، به‌طوري كه زماني‌كه Krauser به صورت انساني با شما درگير مي‌شه، فقط با يك يا دو ضربه‌ي چاقو به سرش فرار مي‌كنه!!!! وقتي Krauser به‌صورت غير انساني هم در مياد چاقو در مقابلش همون قدرت رو داره، با يك ضربه‌ي چاقو به سر، Krauser روي زانوهاش مي‌افته و شما فرصت وارد كردن ضربه‌ي بعدي رو به‌دست ميارين. امتحان كنين، البته بايد براي زدن Krauser با چاقو يه‌كم تمرين كنين. :21: در كل اگه همه‌ي كليدهاي عكس‌العمل رو بزنين و بتونين از چاقو استفاده كنين، مي‌تونين براحتي و بدون شليك حتي يك تير Krauser رو نابود كنيد.

7- تابه‌حال به توضيحات اشياي قيمتي كه در طول بازي به‌دست ميارين دقت كردين؟ بعضي از اين‌ها هم‌ديگه رو تكميل مي‌كنن و با قيمت خيلي بالاتري مي‌تونن به فروش برسن.
7-1 -- Beerstein كه در روستا بدست مياد و 3000 تا قيمت داره، اما با سه كريستال سبز و قرمز و زرد (هركدوم 3000 تا) كامل مي‌شه و به جاي ارزش مجموع 12000 به قيمت 20000 به‌فروش مي‌رسه. 8000 تا بيشتر.
7-2 -- Elegant mask كه يكي در روستا و يكي در قصر بدست مياد و 3000 تا قيمت داره، با سه جواهر ارغواني و قرمز و سبز (هركدوم 3000 تا) كامل مي‌شه و به جاي ارزش مجموع 12000 به قيمت 20000 به‌فروش مي‌رسه. 8000 تا بيشتر.
7-3 -- Butterfly lamp كه دو تا در قصر به‌دست ميارين و 4500 تا قيمت داره، ولي با جواهرهاي چشم سبز (1000 تا)، چشم قرمز (1500 تا) و چشم آبي (3000 تا) كامل مي‌شه و به جاي ارزش مجموع 10000 به قيمت 32000 به‌فروش مي‌رسه!!! 22000 تا بيشتر، فكر كن...
7-4 -- تاج يا Crown كه در قصر وجود داره، 9000 تا قيمتشه، اما با Royal insignia به قيمت 13000 و Crown jewel به قيمت 11000 كامل مي‌شه و به جاي ارزش مجموع 33000 به قيمت 48000 به‌فروش مي‌رسه. 15000 تا بيشتر.
7-5 -- Golden lynx كه در جزيره پيداش مي‌كنين، 15000 تا قيمت داره، با سه جواهر Red stone of faith، Green stone of judgment و Blue stone of treason هركدوم به ارزش 3500 تا تكميل مي‌شه و به جاي ارزش مجموع 25500 به قيمت 35000 به‌فروش مي‌رسه. 9500 تا بيشتر.
يعني مي‌تونين در يك دور بازي با فروش اشياي قيمتي 92500 تا بيشتر كاسب شين (تو Professional آدم لنگ 2000 تا مي‌مونه)!!!

آقا چقدر كه من زحمت كشيدم براي نوشتن اينا، ببين چند خط شد، اووووه!

un happy tiger
15-05-2007, 07:24
baba man in baziro ghadimi kardam jamesh kon bere albate agar dobar ta akharesh beri avali maemoli vali baedish kheyli sakhte va bedarde shoma nemikhore vali agar berid mohrmat shoma baed az raftan chand marhaey makhsos bipayan misheh onvaghte ke bazi didani misheh
bacheha harjash mondin khabaram konin
albate hatman khabar mikonin

cyrus_ln
15-05-2007, 08:27
baba man in baziro ghadimi kardam jamesh kon bere albate agar dobar ta akharesh beri avali maemoli vali baedish kheyli sakhte va bedarde shoma nemikhore vali agar berid mohrmat shoma baed az raftan chand marhaey makhsos bipayan misheh onvaghte ke bazi didani misheh

دوست عزیز فارسی بنویس.
چشم چون شما بازی رو قدیمی کردی ما سعی میکنیم جمعش کنیم بره.
اینی که گفتی:اگر دوباره تا آخرش بری اولی معمولی ولی بعدش خیلی سخته و به درد شما نمی خوره یعنی چی؟فکر کنم برعکس گفتی چون برای اولین بار که میری سخته ولی برای بار دوم چون اسلحه جدید آزاد میشه بازی خیلی راحتتر میشه شاید هم حالت professional رو میگی.
در ضمن شما راست میگی به درد ما نمیخوره فقط به درد شما میخوره.:20:

agar berid mohrmat shoma baed az raftan chand marhaey makhsos bipayan misheh
با اویل 3 اشتباه نگرفتی چون تیر بی نهایت نمیشه.میشه درباره این مراحل مخصوص توضیحی بدی ما که مراحل مخصوص ندیدیم.

Oracle_Eldorado
15-05-2007, 11:40

دوست عزیز به جمع ما خوش آمدی .
میبینی بازی سال 2004 هنوز هم چقدر طرفدار داره !
الکی نیست که این بازی رو بهترین بازی سال 2004 انتخاب کردن .

resident
15-05-2007, 15:12
سلام، چند تا نكته‌ي كوچولوي ديگه از RESIDENT EVIL 4

1- اسلحه‌ي Chicago typewriter به دو صورت در بازي وجود داره، يكيش معموليه كه در دست ---- هست البته با لباس عادي يا لباس ويژه‌ي شماره 1، اون................
...........................
يعني مي‌تونين در يك دور بازي با فروش اشياي قيمتي 92500 تا بيشتر كاسب شين (تو Professional آدم لنگ 2000 تا مي‌مونه)!!!

آقا چقدر كه من زحمت كشيدم براي نوشتن اينا، ببين چند خط شد، اووووه!

خسته نباشی.
می دونم فارسی نوشتن اون هم این همه واقعا وقت گیر و سخت هستش.
عالی بود.

reza_17173
16-05-2007, 20:03
دوستان نسخه یوبی منتشر شده؟ کسی خبری در این رابطه نداره؟ قرار بود دیروز یعنی 15 می منتشر شه. تو gamespot هم تاریخ انتشار تغییری نکرده. یعنی بالاخره یوبی سافت دل رو به دریا زد و بازی رو پخش کرد؟؟:23:

*PiNk PaNTHeR*
16-05-2007, 20:27
نه تاریخ انتشار توی خود سایت یوبی فقط نوشته بود می.
یعنی هنوز نشده.
باید ایستاد 15 روز دیگه.

T O O M A J
16-05-2007, 20:36
بابا اين نسخه ي يوبي ديگه چيه؟؟؟

*PiNk PaNTHeR*
16-05-2007, 20:51
بابا اين نسخه ي يوبي ديگه چيه؟؟؟
این بازی ای که الان توی بازاره از کنسول گیم کیوب هست توسط شرکت کپ کام.
پر از باگ، چیزهای ضایع و گرافیک کم علی رغم پچها. دموش هم کمه و دکمه ها برای کسایی که گیم پد ندارن اذیت کننده ست.
نسخه ی یوبی مختص به پی سی، دارای منوی مخصوص پی سی، و گرافیک عالی تر از نسخه ی گیم کیوب و پی سا 2 خواهد بود.
اما همش توهمه چون قرار بود 1 سال پیش بیاد که نیومد. قرار بود اکتبر بیاد نیومد. قرار بود دیروز بیاد نیومد.

mostafa_gm
17-05-2007, 00:36
این یارو اشلی هم چقدر بی جنبه است؟!

maxeemo
17-05-2007, 04:18
سلام،
نه (9) پشت‌زمينه‌ي زيبا و با كيفيت از RE4 براي طرفدارهاي واقعي اين بازي. نمونه‌ي اين Wallpaperها رو اين‌جا گذاشتم. حداقل رزولوشن تصاوير 960 × 1280 هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

T O O M A J
17-05-2007, 07:10
این بازی ای که الان توی بازاره از کنسول گیم کیوب هست توسط شرکت کپ کام.
پر از باگ، چیزهای ضایع و گرافیک کم علی رغم پچها. دموش هم کمه و دکمه ها برای کسایی که گیم پد ندارن اذیت کننده ست.
نسخه ی یوبی مختص به پی سی، دارای منوی مخصوص پی سی، و گرافیک عالی تر از نسخه ی گیم کیوب و پی سا 2 خواهد بود.
اما همش توهمه چون قرار بود 1 سال پیش بیاد که نیومد. قرار بود اکتبر بیاد نیومد. قرار بود دیروز بیاد نیومد.
خيلي ممنون از توضيحات

این یارو اشلی هم چقدر بی جنبه است؟
مگه چي ميشه؟؟
از بابت واپيپر ها هم ممنون.

*PiNk PaNTHeR*
17-05-2007, 07:41
مگه چي ميشه؟؟
فقط توی نسخه ی گیم کیوب جواب میده.
میگه: به چی نگاه میکنی؟ منحرف! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

T O O M A J
17-05-2007, 07:47
آهان.اون تو پي سي هم هست.يه دفعه يكي از دشمنان من رو زد و من افتادم كنار پاي اشلي و اون گفت:به چي نگاه مي كني.:31:

cyrus_ln
17-05-2007, 09:30
خواهشا بحث اشلی رو تموم کنید.

Oracle_Eldorado
17-05-2007, 12:15
آخه بحثی نمونده ما ادامه بدیم !
تقریبا همه این بازی رو تموم کردن و داستانش رو با همه ترفند ها و جاهای مخفی در بازی دونستند .

آهان.اون تو پي سي هم هست.يه دفعه يكي از دشمنان من رو زد و من افتادم كنار پاي اشلي و اون گفت:به چي نگاه مي كني.

آهان.
گفتم حالا چیکار میکنه این همه بحث کردید !

maxeemo
17-05-2007, 15:20

ممنون از cyrus عزيز، دوستان من از شما خواهش كرده بودم كه لطفا بحث رو ادامه ندين. با تشكر از همه.

reza_17173
17-05-2007, 16:46
من نمی دونم چرا بعضی از کمپانی هامثل ubisoft و capcom انقدر اذیت می کنن وقتی می خوان یه بازی رو واسه pc بزنن. برعکس شرکت eidos وقتی می خواد یه بازی رو منتشر کنه یه حال اساسی به همه میده. مثلا" قراره یه ماه دیگه بازی Tomb Raider: Anniversary رو در تاریخ 5 ژوئن‌ برای pc و ps2 و psp و بعدشم واسه wii منتشر کنه و دیگه نمیاد هی ناز کنه که pc بازهارو معطل بزاره.
eidos دقیقا" همین کارو واسه گیم های قبلی هم کرد و Tomb Raider: Legend و Tomb Raider: Angle of Darkness رو واسه همه کنسول ها هم زمان منتشر کرد.
اما از شانس ما هر بار RE منتشر میشه همیشه باید یکی دو سال معطل بمونیم تا شاید واسه pc هم ساخته بشه.
دوستان تو قسمت New Releases سایت gamespot نشون میده که RE 4 منتشر شده. ولی هنوز کاربران سایت بهش امتیازی ندادن. اگه تا چند روز دیگه بهش امتیاز دادن یعنی بازی 100% منتشر شده.

maxeemo
17-05-2007, 16:57
من نمی دونم چرا بعضی از کمپانی هامثل ubisoft و capcom انقدر اذیت می کنن وقتی می خوان یه بازی رو واسه pc بزنن. برعکس شرکت eidos وقتی می خواد یه بازی رو منتشر کنه یه حال اساسی به همه میده. مثلا" قراره یه ماه دیگه بازی Tomb Raider: Anniversary رو در تاریخ 5 ژوئن‌ برای pc و ps2 و psp و بعدشم واسه wii منتشر کنه و دیگه نمیاد هی ناز کنه که pc بازهارو معطل بزاره.
eidos دقیقا" همین کارو واسه گیم های قبلی هم کرد و Tomb Raider: Legend و Tomb Raider: Angle of Darkness رو واسه همه کنسول ها هم زمان منتشر کرد.
اما از شانس ما هر بار RE منتشر میشه همیشه باید یکی دو سال معطل بمونیم تا شاید واسه pc هم ساخته بشه.
دوستان تو قسمت New Releases سایت gamespot نشون میده که RE 4 منتشر شده. ولی هنوز کاربران سایت بهش امتیازی ندادن. اگه تا چند روز دیگه بهش امتیاز دادن یعنی بازی 100% منتشر شده.

آره دوست عزيز، اگه اشتباه نكنم، UBI اولين تاريخ عرضه رو تو سايت مي 2006 اعلام كرده بود، مي 2006 كه كلا تموم شد، من‌رفتم تو سايت، RE4 از ليست Coming soon در اومده بود، تو ليست In Stores هم نبود، Search كه مي‌كردي و تاريخ رو نگاه مي‌كردي هنوز هم همون مي 2006 بود، اعصاب آدم خورد مي‌شد. بعد يه مدت بالاخره رفت تو ليست In Stores، اما عجيبه كه دوباره برگشت تو ليست Coming Soon و تاريخ انتشار هم كه درست يك سال رفته عقب. ببينيم اين‌دفعه چطور ميشه؟

cyrus_ln
17-05-2007, 17:29
ممنون از cyrus عزيز، دوستان من از شما خواهش كرده بودم كه لطفا بحث رو ادامه ندين. با تشكر از همه.

خواهش میکنم.

silenthill
18-05-2007, 03:36
دوستان کمک کنید ... من چند نسخه از اویل رو خریدم و آخرین نسخش مله دارینوس بود که خریدم ولی همون اول بازی توی دهکده که میخام وارد بشم صفحه سفید میشه و فقط صداها میاد اقا تورو خدا اگه کسی میتونه بهم کمک کنه بگه فکر کنم ماله گرافیکم باشه گرافیکمک 256 هستش کسی میدونه چطوری میتونم درستش کنم.

maxeemo
18-05-2007, 03:49
دوستان کمک کنید ... من چند نسخه از اویل رو خریدم و آخرین نسخش مله دارینوس بود که خریدم ولی همون اول بازی توی دهکده که میخام وارد بشم صفحه سفید میشه و فقط صداها میاد اقا تورو خدا اگه کسی میتونه بهم کمک کنه بگه فکر کنم ماله گرافیکم باشه گرافیکمک 256 هستش کسی میدونه چطوری میتونم درستش کنم.

اين Patch رو دانلود كن، شايد مشكلت حل شه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اين Patch نسخه‌ي 1.1 از بازي هست كه علاوه بر رفع مشكلات بازي، گرافيك رو هم بهتر مي‌كنه، تو اين عكس‌ها مي‌توني ببيني.
البته با اجازه از T O O M A J عزيز كه اين عكس‌ها رو او Upload كرده.

نسخه‌ي 1

نسخه‌ي 1.1

hamilton
18-05-2007, 14:10
دوستان سوالي در مورد بازي Resident Evil 4 داشتم.من اهل بازي كردن نيستم.اين بازي را چند روز قبل براي يكي از بستگان دانلود كردم و رو سيستم ايشان نصب كردم.ولي نتوانستيم از موس براي كنترل بازي استفاده كنيم و بايد با دكمه هاي كيبرد براي حركت و دفاع و تيراندازي استفاده كرد و اين روند بازي را سخت كرده است.تو لينكي هم براي دانلود گذاشته بودند اشاره كرده بودند اين نسخه براي PC هست.آيا ساير دوستان هم اين مشكل را دارند؟يا اين نسخه به اين صورت طراحي شده؟ممنون خواهم شد راهنمايي بفرماييد.
با تشكر.

T O O M A J
18-05-2007, 14:37
دوستان سوالي در مورد بازي Resident Evil 4 داشتم.من اهل بازي كردن نيستم.اين بازي را چند روز قبل براي يكي از بستگان دانلود كردم و رو سيستم ايشان نصب كردم.ولي نتوانستيم از موس براي كنترل بازي استفاده كنيم و بايد با دكمه هاي كيبرد براي حركت و دفاع و تيراندازي استفاده كرد و اين روند بازي را سخت كرده است.تو لينكي هم براي دانلود گذاشته بودند اشاره كرده بودند اين نسخه براي PC هست.آيا ساير دوستان هم اين مشكل را دارند؟يا اين نسخه به اين صورت طراحي شده؟ممنون خواهم شد راهنمايي بفرماييد.
با تشكر.
بله كلا اين بازي اينطوري هست و براي اينكه بتوني با ماوس بازي كني بايد از برنامه ي زير استفاده كني:
بعد از اينكه دانلود كردي جايي كه بازي رو نصب كردي كپي كن و با استفاده از loader بازي رو اجرا كن:10:

maxeemo
18-05-2007, 14:55
با تشكر.

استفاده از كيبورد اولش سخته، اگه كليدها رو درست تنظيم كنين و يه مدت تمرين كنين، با كيبورد سخت كه نيست هيچ، خيلي هم ساده است. من كه كلا دارم با كيبورد مي‌رم، به پد و موس هم اصلا عادت ندارم.

silenthill
19-05-2007, 03:17
[quote=maxeemo;1098812]اين Patch رو دانلود كن، شايد مشكلت حل شه.

اين Patch نسخه‌ي 1.1 از بازي هست كه علاوه بر رفع مشكلات بازي، گرافيك رو هم بهتر مي‌كنه، تو اين عكس‌ها مي‌توني ببيني.

سلام آقا این کار کرد و مشکلم حل شد اما یه مشکل جدید گرافیکش رفته بالا خیلی تیک میزنه نمیشه بازی کرد:20:

maxeemo
19-05-2007, 03:23
سلام آقا این کار کرد و مشکلم حل شد اما یه مشکل جدید گرافیکش رفته بالا خیلی تیک میزنه نمیشه بازی کرد:20:

شرمنده‌ام ديگه اونو نمي‌شه كاريش كرد، به‌نظر من بازي گرافيك 256 به بالا مي‌خواد، صبر كن تا نسخه‌ي جديد محصول UBI بياد شايد فرجي بشه، ظاهرا نبايد زياد طول بكشه.

mostafa_gm
19-05-2007, 07:41
درباره چی بحث کنیم؟
شما بفرمایید.

T O O M A J
19-05-2007, 08:33
درباره چی بحث کنیم؟
شما بفرمایید.
به نظر من بهتره در رابطه با صدا گذاري صحبت كنيم.به نظرتون صدا گذاري چطور بوده آيا صداهاي ناگهاني شما رو ترسونده؟؟؟:31:

resident
19-05-2007, 11:57
سلام،
نه (9) پشت‌زمينه‌ي زيبا و با كيفيت از RE4 براي طرفدارهاي واقعي اين بازي. نمونه‌ي اين Wallpaperها رو اين‌جا گذاشتم. حداقل رزولوشن تصاوير 960 × 1280 هست.

بابت عکس ها ممنون.

راستی فکر کنم راجع به اکثر موضاعات بحث و گفتگو شده ولی این رو هم از من داشته باشید.

شاید به کارتون نیاد ولی اونایی که چند ویندوزی هستن (مثل من) به راحتی می تونن بازی رو از هر ویندوزی اجرا کنند
درست برعکس بازی The Sims 2

resident
19-05-2007, 12:00
[quote=maxeemo;1098812]اين Patch رو دانلود كن، شايد مشكلت حل شه.

کارت گرافیکت چیه؟ به احتمال زیاد باید ATI باشه؟؟؟
درسته؟
متاسفانه ATI رابطه خوبی با این بازی نداره!!! البته بعضی از GForce ها هم مشکل دارند ولی نه به اندازه ATI!!!

T O O M A J
19-05-2007, 13:11
[quote=silenthill;1100973]

کارت گرافیکت چیه؟ به احتمال زیاد باید ATI باشه؟؟؟
درسته؟
متاسفانه ATI رابطه خوبی با این بازی نداره!!! البته بعضی از GForce ها هم مشکل دارند ولی نه به اندازه ATI!!!
آره مال خود من هم ATI هستش و كلي با بازي مشكل پيدا كردم تا اينكه اون كرك رو نصب كردم ولي بازي خيلي كند شده بود.

maxeemo
19-05-2007, 17:13
به نظر من بهتره در رابطه با صدا گذاري صحبت كنيم.به نظرتون صدا گذاري چطور بوده آيا صداهاي ناگهاني شما رو ترسونده؟؟؟:31:

راست ميگي، فكر كنم Re4 جايزه‌ي بهترين صداگذاري رو گرفت، بهتره از صداگذاري بگيم. صداهاي محيطي بازي عال هستن، مخصوصا در قسمت روستا و قصر، موزيك‌هاي پشت زمينه هم همين‌طور.

Ar@m
19-05-2007, 17:23
موسیقی re همیشه جالب و متنوع بوده
موسیقی پایانی شماره 2 و 3 واقعا محشر بودن
موسقی زمینه شماره 4 هم واقعا عالی بود جز اون قسمتی که لیون با هیکوپتر پشتیبانیش می ره وسط دریای تیر و خمپاره و دینامیت و مسلسل و ... همیشه اونجا اعصابم خورد می شه

Oracle_Eldorado
19-05-2007, 18:50
هیچ سری از این بازی به اندازه ی اویل 3 موزیک هاش ترسناک نبود .
مخصوصا وقتی نمسیس ظاهر میشد .
یا قسمتهای وقتی .
ولی این یکی زیاد ترسناک نیست .
داستانش خیلی جالب بود .
ملاقات دوباره آدا و اینکه فهمیدیم کراوزر کیه و نمرده !

T O O M A J
19-05-2007, 19:58
موسقی زمینه شماره 4 هم واقعا عالی بود جز اون قسمتی که لیون با هیکوپتر پشتیبانیش می ره وسط دریای تیر و خمپاره و دینامیت و مسلسل و ... همیشه اونجا اعصابم خورد می شه
باهات كاملا موافقم.

resident
20-05-2007, 06:31
[quote=resident;1101470]
آره مال خود من هم ATI هستش و كلي با بازي مشكل پيدا كردم تا اينكه اون كرك رو نصب كردم ولي بازي خيلي كند شده بود.

درسته. من خیلی از راه ها و کارها رو امتحان کردم و تنها راه حلی که تونستم پیداش کنم همون کرک بود.
برای من هم در اوایل کند بود ولی وقتی دقیق بررسی کردم دیدم به CPU فشیر زیادی میاد!!! و دماش بالا میره!!!
برای همین تصمیم گرفتم که یکی از فن های بغل که خاموش بود رو روشن کنم و با این کار مشکلم حل شد. بعضی مواقع هم کولر رو میزنم تا هوای اتاق خنک بشه.

راست ميگي، فكر كنم Re4 جايزه‌ي بهترين صداگذاري رو گرفت، بهتره از صداگذاري بگيم. صداهاي محيطي بازي عال هستن، مخصوصا در قسمت روستا و قصر، موزيك‌هاي پشت زمينه هم همين‌طور.

با هر دوی شما موافق هستم. سری بازیهای Resident Evil واقعا عالی هستن.

هیچ سری از این بازی به اندازه ی اویل 3 موزیک هاش ترسناک نبود .
مخصوصا وقتی نمسیس ظاهر میشد .
یا قسمتهای وقتی .
ولی این یکی زیاد ترسناک نیست .
داستانش خیلی جالب بود .
ملاقات دوباره آدا و اینکه فهمیدیم کراوزر کیه و نمرده !

حرف شما رو نمیشه نادیده گرفت.
ولی توی (Resdident Evil 4 (Biohazard 4 دیگه زامبی وجود نداشت که بخواد شما رو بترسونه!
در عوض آدمهایی واقعی بودن که اسیر یک مذهب اجباری بودند و خودشون هم نمیدونستن که دچار چه حادثه ای شدن!!!!

*PiNk PaNTHeR*
20-05-2007, 06:50
در عوض آدمهایی واقعی بودن که اسیر یک مذهب اجباری بودند و خودشون هم نمیدونستن که دچار چه حادثه ای شدن!!!!
داستان این بازی رو میگین؟

Oracle_Eldorado
20-05-2007, 08:06
حرف شما رو نمیشه نادیده گرفت.
ولی توی (Resdident Evil 4 (Biohazard 4 دیگه زامبی وجود نداشت که بخواد شما رو بترسونه!
درسته . در اويل 4 بيشتر سبك بازي رو به تكنيكي ميزد . مثلا بايد يك ساعت با يه قولي ورميرفتي تا آخرش بفهمي چطور بايد نابودش كني !

داستان این بازی رو میگین؟

آره ديگه . يعني شما داستان بازي رو نميدوني ؟!

*PiNk PaNTHeR*
20-05-2007, 09:28
[quote]آره ديگه . يعني شما داستان بازي رو نميدوني ؟!/quote]
آخه زیرنویس نداشت و من نصف بیشتر حرفهای کلیدی رو نفهمیدم.
وگرنه خط کلی داستان که معلومه و میدونمش.

Oracle_Eldorado
20-05-2007, 10:53
آره ديگه . يعني شما داستان بازي رو نميدوني ؟!

خوب عزیز تنها که مال شما بدون زیر نویس که نبود .
اگه زبانت خوب باشه به راحتی میتونی بفهمی چی نوشته .
اگه میخوای تا داستان بازی رو واست بزارم .
قبلا توی یک تاپیک دیگه زده بودم .

resident
20-05-2007, 10:57
[quote]آره ديگه . يعني شما داستان بازي رو نميدوني ؟!/quote]

اگه شما هم انگلیسی بلد بودی می تونستی بدون نسخه های فارسی متوجه داستان بشی!!!
پیشنهاد من به شما اینه که حداقل روی مکالمه کار کنید(نه تنها توی بازی بلکه همه جا به درد می خوره)

T O O M A J
20-05-2007, 12:24
[quote=*PINK PANTHER*;1103977]

اگه شما هم انگلیسی بلد بودی می تونستی بدون نسخه های فارسی متوجه داستان بشی!!!
پیشنهاد من به شما اینه که حداقل روی مکالمه کار کنید(نه تنها توی بازی بلکه همه جا به درد می خوره)
بابا دارين يواش يواش منحرف مي شين ها.:41:

am2
20-05-2007, 12:44
اين بازي چطوري قشنگه؟؟؟يا نه اين مشكل موس كه ميگين چي؟؟؟
اگه ميشه يه توضيحات مختصري بدين...

T O O M A J
20-05-2007, 13:35
اين بازي چطوري قشنگه؟؟؟يا نه اين مشكل موس كه ميگين چي؟؟؟
اگه ميشه يه توضيحات مختصري بدين...
اين بازي قشنگ نيست.:41: خيلي قشنگه:31: مشكل موس هم اينه كه شما از ابتدا نمي تونيد اين بازي رو با موس بازي كنيد و بايد با استفاده از كليدهاي رو كيبورد بازي كنيد.براي حل مشكل موس هم بايد يه برنامه هست كه اونو نصب كني.
اين بازي براي افراد زير 17 سال توصيه نمي شه.
اين بازي بعضي معماهاي فكري هم داره كه يه كم سخته.
گرافيك بازي هم در ابتدا خيلي خوب نيست اما با استفاده از يك كرك واقعا عالي مي شه.
در كل به نظر من كه بازي جذاب و اكشني هست.اگه سنت ايجاب مي كنه حتما بخر و بازي كن هر جايي هم كه گير كردي بيا اينجا پبرس.:31:
اميدوارم خوب توضيح داده باشم.:10:

cyrus_ln
20-05-2007, 14:13
درباره چی بحث کنیم؟
شما بفرمایید.

شما خودت تصمیم میگیری درباره چی بحث کنی.نیاز نیست کسی دیگه ای بگه.
من فقط گفتم که بحث در مورد اشلی(که مثلا اگه به طرفش نشونه بگیری عکس العمل نشون میده)رو تموم کنید همین.اگه حالا شما دوست داری در موردش بحث کنی خب بحث کن.
در ضمن من از شخص خاصی نام نبردم کلی گفتم.

reza_17173
20-05-2007, 16:10
بعد از یک سال و اندی:

دوستان بالاخره بازی Resident Evil 4 نسخه UbiSoft برای کامپیوتر منتشر شد. هنوز باورم نمیشه.... یعنی بالاخره UbiSoft این کار رو کرده.... 3 روز پیش یعنی در 17 May بازی توسط UbiSoft وارد بازار فروش شد.

لینک خبر معتبر از سایت GameSpot:

تا چند روز دیگه لینک دانلودش رو براتون می زارم.

T O O M A J
20-05-2007, 17:44
بعد از یک سال و اندی:

دوستان بالاخره بازی Resident Evil 4 نسخه UbiSoft برای کامپیوتر منتشر شد. هنوز باورم نمیشه.... یعنی بالاخره UbiSoft این کار رو کرده.... 3 روز پیش یعنی در 17 May بازی توسط UbiSoft وارد بازار فروش شد.

خيلي ممنون.خبر خيلي خوبي بود.:8: حجمش چقدر مي شه؟؟؟:21:

Oracle_Eldorado
20-05-2007, 18:55
بالاخره انتظار ها به پايان رسيد !
بعد از 60 تا نسخه ي الحاقي Ubi بالاخره نسخه ي اصلي اومد .

cyrus_ln
20-05-2007, 19:01
بعد از یک سال و اندی:

پس ubi بالاخره بازی رو بیرون داد.خیلی زحمت کشید خسته نباشه.:20:
تو ایران هم اومده؟؟؟؟شرکتی تو ایران این بازی رو بیرون داده؟؟؟

resident
20-05-2007, 19:36
بعد از یک سال و اندی:

خبر خوشحال کننده ای هستش.
توی بازارهای ایران کی میاد؟؟؟

reza_17173
20-05-2007, 23:45
حدس مي زدم خوشحال بشين:12:
والا هنوز نمي دونم حجمش چقدر ممکنه باشه. ولي اولين لينک دانلودي که براتون گير اوردم همين جا قرار ميدم. اگر کسي از دوستان هم نسخه ubi رو تو ايران گير اورد خبرش رو بده. ولي فکر نمي کنم هنوز تو ايرن اومده باشه. چون فعلا" هيچ لينک دانلودي ازش تو نت نيست.

maxeemo
21-05-2007, 02:19
حدس مي زدم خوشحال بشين:12:
والا هنوز نمي دونم حجمش چقدر ممکنه باشه. ولي اولين لينک دانلودي که براتون گير اوردم همين جا قرار ميدم. اگر کسي از دوستان هم نسخه ubi رو تو ايران گير اورد خبرش رو بده. ولي فکر نمي کنم هنوز تو ايرن اومده باشه. چون فعلا" هيچ لينک دانلودي ازش تو نت نيست.

چيز به اين تابلوئي:13: خوب حتما دور و بر 4GB بايد باشه ديگه...

mostafa_gm
21-05-2007, 07:24
حالا تو این بازی ubisoft میشه با ماوس کار کرد یا نه؟!

cyrus_ln
21-05-2007, 09:21
چيز به اين تابلوئي:13: خوب حتما دور و بر 4GB بايد باشه ديگه...

فکر نکنم 4GB باشه چون یوبی تو سیستم مورد نیاز بازی زده 7GB.

H A M A S
21-05-2007, 10:00
سايت دارينوس که فارسي سازيش کرده کسي نميدونه حداقل سيستم مورد نياز براي اين بازي چيه؟

T O O M A J
21-05-2007, 10:25
حالا تو این بازی ubisoft میشه با ماوس کار کرد یا نه؟!
احتمال 99%.

cyrus_ln
21-05-2007, 10:38
سايت دارينوس که فارسي سازيش کرده کسي نميدونه حداقل سيستم مورد نياز براي اين بازي چيه؟

سیستم مورد نیاز بازی اینه:

Supported OS: Microsoft(R)Windows(R)2000/XP *1
Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 Processor 1.4GHz
(Intel(R) Pentium(R) 4 Processor 2.4GHz or higher recommended)
Memory: 256MB (512MB or more recommended)
Video Card: 128MB VRAM card with DirectX(R) 9.0c or higher /Shader 2.0 or higher support
(256MB VRAM or higher recommended) *2 *5
Sound Card: DirectX(R) 9.0c or higher compatible sound card *3
DVD Drive: 4x DVD-ROM or higher
Monitor: 800 x 600 resolution(SVGA), High-Color (16-bit color) or better
Supported Controllers: mouse and keyboard (required), PC compatible gamepad (4-axis dual analog sticks and 12 or more buttons required) *4
Hard Drive Space: 7.0GB of free space required

H A M A S
21-05-2007, 12:24
مرسي راستي بازي 4 سيدي يا بالا تر هست؟

Oracle_Eldorado
21-05-2007, 12:29
سیستم مورد نیاز بازی اینه:

Video Card: 128MB VRAM card with DirectX(R) 9.0c or higher /Shader 2.0 or higher support
Supported Controllers: mouse and keyboard (required), PC compatible gamepad (4-axis dual analog sticks and 12 or more buttons required) *4

مگه نسخه ي UBI توي ايران منتشر شده ؟!

resident
21-05-2007, 12:47
مگه نسخه ي UBI توي ايران منتشر شده ؟!

اگه یه خورده با دقت تر می خوندی میدیدی که این جواب کدوم سواله!!! (سیستم مورد نیاز برای نسخه دارینوس)

reza_17173
21-05-2007, 13:00
دوستان من یه لینک پیدا کردم که تریلر RE 4 رو نشون میده. فکر کنم مال نسخه ubi باشه. چون تو قسمت نظراتش گفته شده این نسخه یوبی سافته. شما برین ببین گرافیک دمو این بالاتر از اون چیزیه که شما بازی کردین یا در همون حد؟ چون من خودم هنوز RE 4 رو بازی نکردم نمی دونم گرافیک دمو این نسخه آسیایی در چه حدی هست.
لینک تریلر:

T O O M A J
21-05-2007, 13:10
دوستان من یه لینک پیدا کردم که تریلر RE 4 رو نشون میده. فکر کنم مال نسخه ubi باشه. چون تو قسمت نظراتش گفته شده این نسخه یوبی سافته. شما برین ببین گرافیک دمو این بالاتر از اون چیزیه که شما بازی کردین یا در همون حد؟ چون من خودم هنوز RE 4 رو بازی نکردم نمی دونم گرافیک دمو این نسخه آسیایی در چه حدی هست.
لینک تریلر:
ممنون.ميرم ببينم.

مرسي راستي بازي 4 سيدي يا بالا تر هست؟
بله فكر كنم 5 سي دي هستش.

maxeemo
21-05-2007, 13:13
فکر نکنم 4GB باشه چون یوبی تو سیستم مورد نیاز بازی زده 7GB.

اگه 7GB باشه يعني movieها دوباره پرداخت شدن، چون فكر نمي‌كنم به‌جز پرداخت دوباره‌ي movieها بشه كاري كرد كه ظرفيت يه‌دفعه اين‌قدر بره بالا. درضمن 7GB ممكنه علاوه بر فضاي نصب، به Page File و Cache هاي خود برنامه هم تعلق بگيره، به هر حال بايد منتظر باشيم ببينيم.

maxeemo
21-05-2007, 13:19
لینک تریلر:

ظاهرا همونه، در مورد رزولوشن اينجوري نمي‌شه نظر داد، بايد ديد ابعاد فايل مبدا چقدر بوده (movieهاي فعلي 336×512) هستند، چيزي نزديك به استاندارد VCD. كيفيت بالاي movieهاي جديد فقط با پرداخت (Render) مجدد بدست مياد. اگه فقط بخوان Resize كنن و بازي رو بيرون بدن واقعا خيانته!!!

T O O M A J
21-05-2007, 13:20
ظاهرا همونه، در مورد رزولوشن اينجوري نمي‌شه نظر داد، بايد ديد ابعاد فايل مبدا چقدر بوده (movieهاي فعلي 336×512) هستند، چيزي نزديك به استاندارد VCD. كيفيت بالاي movieهاي جديد فقط با پرداخت (Render) مجدد بدست مياد. اگه فقط بخوان Resize كنن و بازي رو بيرون بدن واقعا خيانته!!!
آره همونه.

reza_17173
21-05-2007, 14:23
همونه؟ اگه همونه پس به چه درد می خوره؟ البته این movie حدود 3-4 ماه پیش تو سایت youtube قرار داده شده. من گفتم شاید تریلر نسخه ubi باشه.
به نظر منم اگه حجم بازی از 4 gb شده 7 gb حتما" گرافیک فیلمها عوض شده.

S A M
21-05-2007, 14:38
سيستم مورد نياز براي بازي رو ميگين
اگه ميشه داستان بازي رو هم بگيد

T O O M A J
21-05-2007, 17:32
سيستم مورد نياز براي بازي رو ميگين
اگه ميشه داستان بازي رو هم بگيد
سيستم مورد نياز:
داستان:
شش سال از حادثه مرگبار شيوع ويروس در راكون سيتي گذشته است . . . اكنون Leon S. Kennedy يك مامور آموزش ديده ی زبده است كه در اولين ماموريت خود بعد از گرفتن مسئوليت محافظت از خانواده رئيس جمهور جديد، بايد براي نجات اشلي، دختر ربوده شده رئيس جمهور به يكي از روستاهاي دور افتاده اروپايي سفر كند . . . روستايي دور افتاده در اسپانيا،‌ با مردمي ناشناحته و عجيب! مردم اين منطقه از فردي بنام اوسموند سدلر كه رهبر ديني آنهاست پيروي مي‌كنند. فردي كه با قدرت عجيبي قادر به كنترل كردن ذهن افراد است. در ابتداي ورود ---- به دهكده، حمله به او آغاز مي‌ شود! آيا افراد اين دهكده انسان هاي عادي هستند و يا باز هم پاي يك عامل ناشناخته در ميان است؟ اين ماموريت ---- است تا از اسرار اين مردم پرده بردارد و در اين ميان اشلي را از دست اين افراد نجات دهد.

cyrus_ln
21-05-2007, 19:22
آره همونه.

از کجا میدونی همونه؟؟
اگه همون باشه که بقول maxeemo خیانته.
ورژن biohazard حجمش 4.60GB هستش اگه ورژن ubi 7GB باشه نزدیک 2.4GB به حجم بازی اضافه شده از این 2.4GB فوقش 1GB یا یه ذره بیشتر به خاطر دموها باشه بقیش لابد گرافیک خود بازیه دیگه..

maxeemo
21-05-2007, 19:30
از کجا میدونی همونه؟؟

T O O M A J دموي داخل YouTube رو گفته همونه، منظورش بازي نبوده :31:

لیون
21-05-2007, 19:37
خسته نباشی.
می دونم فارسی نوشتن اون هم این همه واقعا وقت گیر و سخت هستش.
عالی بود.
چی چی وقت گیر بود من تو یه دیقه یه صفحه به فارسی مینویسم. حالا من گفتم یه ترینری چیزی گذاشتی من همه ی اینارو که گفتی میدونم حالا برام یه ترینر درست و حسابی بذار:21:

maxeemo
21-05-2007, 19:44
چی چی وقت گیر بود من تو یه دیقه یه صفحه به فارسی مینویسم. حالا من گفتم یه ترینری چیزی گذاشتی من همه ی اینارو که گفتی میدونم حالا برام یه ترینر درست و حسابی بذار:21:

دوست عزيز، اولا كه ورودت رو به P30World تبريك مي‌گم، دوما من اون جمله‌ي آخر رو به شوخي نوشتم، از لحنش هم معلومه، جدي نگير، سوما اگه همه رو خودت ميدونستي يعني بازي رو خيلي با دقت رفتي و به همه چيز توجه داشتي، بازم تبريك مي‌گم، چهارما، من مخالف Trainer هستم، اگه داري بندازش دور دست خالي برو صفااااااااااااااااااااااا ااااااا...

ebru_gundes_206
21-05-2007, 20:00
دو تا سوال دارم:
1- کسی نسخه اصلی رو بازی کرده؟
2 - کسی نسخه فارسی بازی رو داره؟
در کل کدوم یکی ارزش خرید رو داره؟

maxeemo
21-05-2007, 20:04
سلام،

سلام،
بازهم چند تصوير از RE4 البته اين دفعه ديگه Wallpaper نيستند، تصاويري هستند از كاراكترهاي بازي. عكس‌هاي كاراكترهاي اصلي بزرگ و با كيفيت هستند و پشت‌زمينشون هم سفيده كه براحتي مي‌تونين براي ايجاد طرح‌هاي جديد از اونا استفاده كنيد. نمونه‌ي عكس‌ها اينجا آورده شده:

لیون
21-05-2007, 20:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من به دلیل درس و امتحانات نمیتونم بیام اگر جوابتونو ندادم نا راحت نشید وگرنه میزنمتون.:10:

AliROCK
21-05-2007, 20:33
عزیزم اینجا p30world هست نه انجمن کم بینایان!
با تشکر دوستانه عرض کردم

T O O M A J
21-05-2007, 21:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من به دلیل درس و امتحانات نمیتونم بیام اگر جوابتونو ندادم نا راحت نشید وگرنه میزنمتون.:10:
آقا فعلا كه هيچ كس شما رو نميشناسه.درضمن بهترهنام كاربريت رو ليان كني(اسم اصلي)
در ضمن لطفا از آواتار من استفاده نكن.
آقا maxeemo از بابت عكسها ممنون.عالي بودن(مخصوصا اون عكس بزرگ از ليان):10: اما لينك عكسها براي من دانلود نشد.اگه مي شه اون عكسه بزرگ از ليان كه تفنگ دستشه رو براي من بذار.ممنون ميشم.

دو تا سوال دارم:
1- کسی نسخه اصلی رو بازی کرده؟
2 - کسی نسخه فارسی بازی رو داره؟
در کل کدوم یکی ارزش خرید رو داره؟
1- منظورت نسخه ي Ubi هستش؟؟
2- من كه ندارم.
به نظر من كه هيچ چيز جاي اصل رو نمي گيره.:20:

از کجا میدونی همونه؟؟
اگه همون باشه که بقول maxeemo خیانته.
ورژن biohazard حجمش 4.60GB هستش اگه ورژن ubi 7GB باشه نزدیک 2.4GB به حجم بازی اضافه شده از این 2.4GB فوقش 1GB یا یه ذره بیشتر به خاطر دموها باشه بقیش لابد گرافیک خود بازیه دیگه..
آقا cyrus_ln اشتباه برداشت نشه.همونطور كه آقا maxeemo گفت من منظورم تريلري بود كه آقا رضا گذاشته بود.:31:

cyrus_ln
21-05-2007, 22:10

اه چقدر بد حالا نمیشه بیای؟ :31:
چشم ناراحت نمیشیم شما هم ما رو نزن.:31:

آقا cyrus_ln اشتباه برداشت نشه.همونطور كه آقا maxeemo گفت من منظورم تريلري بود كه آقا رضا گذاشته بود.:31:

آقا گرفتم.حالا نمیشد شما و maxeemo به من اینجوری :31: نخندین. :31: :31:

esi_1981
21-05-2007, 22:30
سلام
من تازه اومدم اینجا . اگه میشه بگید اونجا که لیون از تو قصر میره زیر زمین ، اون جونوره رو با چه اسلحه ای میشه کشت ؟ با هرچی میزنم نمیمیره .
من با کیبورد بازی می کنم ، کلیدای ترکیبی رو تا میام بزنم اون زود تر منو می زنه ، میخوام یدونم راهی داره یا باید برم joy stick بگیرم؟

maxeemo
21-05-2007, 22:35
سلام
من تازه اومدم اینجا . اگه میشه بگید اونجا که لیون از تو قصر میره زیر زمین ، اون جونوره رو با چه اسلحه ای میشه کشت ؟ با هرچی میزنم نمیمیره .
من با کیبورد بازی می کنم ، کلیدای ترکیبی رو تا میام بزنم اون زود تر منو می زنه ، میخوام یدونم راهی داره یا باید برم joy stick بگیرم؟

اونو يا بايد با اسلحه‌هاي ويژه بكشي يا يه عالمه تير حرومش كني، ساده‌ترين راه اينه كه بي خيال كشتنش بشي و با استفاده از اون كپسول‌ها انقدر معطلش كني تا آسانسور برسه بالا. (تقريبا 4 دقيقه)

H A M A S
22-05-2007, 09:20
ميگن اين نسخه دارينوس تايوانيه و بدرد نميخوره ولي خب دوبله بازي هم يه امتياز به حساب مياد به نظر شما کدوم نسخه بازي بهتره دارينوس يا نسخه اصلي؟چرا؟در تعداد سيدي هم با هم فرق ميکنند؟

T O O M A J
22-05-2007, 09:39
ميگن اين نسخه دارينوس تايوانيه و بدرد نميخوره ولي خب دوبله بازي هم يه امتياز به حساب مياد به نظر شما کدوم نسخه بازي بهتره دارينوس يا نسخه اصلي؟چرا؟در تعداد سيدي هم با هم فرق ميکنند؟
به نظر من كه نسخه ي اصلي بهتره چون ممكنه كه بعضي فايلها(مثل ماوس يا ...)كه از اينترنت برمي داري روش كار نكنه.

H A M A S
22-05-2007, 12:07
به نظر من كه نسخه ي اصلي بهتره چون ممكنه كه بعضي فايلها(مثل ماوس يا ...)كه از اينترنت برمي داري روش كار نكنه
پس نسخه دارينوس نميشه با ماوس کار کرد و نسخه اصلي بازي ميشه.راستي قراره دارينوس يه پچ واسه اينبازي بذاره نظر شما چيه؟

T O O M A J
22-05-2007, 12:33
پس نسخه دارينوس نميشه با ماوس کار کرد و نسخه اصلي بازي ميشه.راستي قراره دارينوس يه پچ واسه اينبازي بذاره نظر شما چيه؟
من نمي گم نميشه .اگه دقت كني گفتم ممكنه كار نكنه.اين پچ شمال چي هست؟؟

cyrus_ln
22-05-2007, 12:42

همونطور که T O O M A J گفت ممکنه.شاید بشه شاید نشه.دارینوس درست حسابی دوبله نمیکنه دوبلورهایی که دارینوس ازشون استفاده میکنه دوبلور حرفه ای نیستند.من خودم بازی mafia (دوبله فارسی دارینوس) رو گرفتم و به نظر من دوبلش افتضاح بود.این پچ هم خیلی وقته که اومده شما خودت دانلود کن.

Ali-Bahal
22-05-2007, 13:02

خیلی بد که !!!!! :27:

الان چی کار کنیم؟:13:

____________________-
خط رو خط افتاده؟:31:

mojtaba007
22-05-2007, 15:16
نه اصلا هم اينطور نيست
خود من الان نسخه فارسي ان را دارم
هم با موس کار ميکونه
هم ان فايل 6 مگي که گرافيک را بالا ميبره دارد
هم بسيار عالي دوبله شده است

maxeemo
22-05-2007, 16:55
آقا maxeemo از بابت عكسها ممنون.عالي بودن(مخصوصا اون عكس بزرگ از ليان):10: اما لينك عكسها براي من دانلود نشد.اگه مي شه اون عكسه بزرگ از ليان كه تفنگ دستشه رو براي من بذار.

سلام،
بازهم چند تصوير از RE4 البته اين دفعه ديگه Wallpaper نيستند، تصاويري هستند از كاراكترهاي بازي. عكس‌هاي كاراكترهاي اصلي بزرگ و با كيفيت هستند و پشت‌زمينشون هم سفيده كه براحتي مي‌تونين براي ايجاد طرح‌هاي جديد از اونا استفاده كنيد. نمونه‌ي عكس‌ها اينجا آورده شده:

اين لينك DivShare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه اونجا هم آپلود كردم

اون تصويري رو هم كه شما خواستين (احتمالا هموني كه رو اوتر شما هست) رو متاسفانه ندارم و رو اينترنت هم پيدا نكردم، به محض اينكه پيدا كردم مي‌ذارم.

mojtaba007
22-05-2007, 17:55
نه اصلا هم اينطور نيست
هم با موس کار ميکونه

Oracle_Eldorado
22-05-2007, 18:33
نه اصلا هم اينطور نيست
هم با موس کار ميکونه
دوبله فایده نداره.
اگه زیر نویس بود یه چیزی .
ولی دوبله فارسی بازی رو خراب میکنه .

ebru_gundes_206
22-05-2007, 20:15
دوبلورهای دارینوس آخر هرچی آماتورند: چون اصلا نمیتونن احساس رو منتقل کنن
مثلا من بازی هنگ آشوب دوبله دارینوس رو گرفتم تو یه قسمت از بازی دختره از هیجان داشت میترکید انوقت دوبلور انگار داره تو غروب جمعه چایی می خوره صحبت مکرد نه استرسی نه هیجانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*PiNk PaNTHeR*
23-05-2007, 04:17
دارینوس فقط فیر رو یکمکی خوب دوبله کرده.
اصلا صدا گذار خوب نداره. البته قیمت بازیاش کمه.

H A M A S
23-05-2007, 08:26
پس صدا يکي از فاکتور هاي مهم بازي در نسخه دارينوس کمرنگ نشان داده شده است
راستي تو اين بازي مثل نسخه هاي قبلي بايد معما هم حل کنيم؟من که عاشق اينجور بازي هام!

T O O M A J
23-05-2007, 09:32
پس صدا يکي از فاکتور هاي مهم بازي در نسخه دارينوس کمرنگ نشان داده شده است
راستي تو اين بازي مثل نسخه هاي قبلي بايد معما هم حل کنيم؟من که عاشق اينجور بازي هام!
بله،بيشتر معماهاش آسون هستش اما بعضي هاش خيلي سخته(مثل پازل)

H A M A S
23-05-2007, 10:34
پس برم رزيدنت اويل 4 اصليشو بگيرم.راستي کارت گرافيک من 128 مگ 9200 آي تي آي هست کشش لازم براي اين بازي رو داره؟

soliman
23-05-2007, 10:55
ببخشید اون اسلحه پلاسمایی که توی دمو لیون باهاش شلیک میکنه رو چه چوری میشه بدست اورد؟

H @ M I D
23-05-2007, 10:57
ببخشید اون اسلحه پلاسمایی که توی دمو لیون باهاش شلیک میکنه رو چه چوری میشه بدست اورد؟

شما بازی رو در درجه سخت به پایان برسون یه دونه نصیبت میشه :46:

soliman
23-05-2007, 11:02
مال من درجه سختی نداره فقط روی نرمال اجرا میشه .البته یک بخش یگه هم داره که در بخش Extras است و دو درجه نرمال و پروفشنال داره شما منظورتون قسمت پروفشنال اون بخشه؟

Oracle_Eldorado
23-05-2007, 11:26
مال من درجه سختی نداره فقط روی نرمال اجرا میشه .البته یک بخش یگه هم داره که در بخش Extras است و دو درجه نرمال و پروفشنال داره شما منظورتون قسمت پروفشنال اون بخشه؟
اگه یه بار بازی رو تموم کنی ، حالت Professional رو بهت میده .

T O O M A J
23-05-2007, 11:46
پس برم رزيدنت اويل 4 اصليشو بگيرم.راستي کارت گرافيک من 128 مگ 9200 آي تي آي هست کشش لازم براي اين بازي رو داره؟
مال من هم درست مثل تو هستش اما نكشيد.ولي نگران نباش اگه كرك 7 مگابايتي رو دانلود كني درست ميشه.:31:

H A M A S
23-05-2007, 12:03
مرسي!!!!راستي اين کرک 7 مگي کار پچ 70 مگابايتي ( گرافيک بازي رو عوض ميکنه) رو ميکنه درسته؟راستي لينک دانلود کرک هم بدي ممنونت ميشم

golmohammadi
23-05-2007, 12:22
با سلام
پس از تموم كردن دور Special 1 كه بعد از تموم كردن دور دوم آزاد ميشه اصلحه هاي جديد زير اضافه ميشه:

1: P.R.L. 412 كه يك اصلحه ليزري هست و مجاني هم هست و قدرت خوبي دارد و حال ميده براي موجوداتي كه ويروسي هستند با يكبار شليك كردن آن افراد كور شده كه معادل همون نارنجك كور كننده هست . وقتي دكمه شليك را چند ثانيه نگه ميداريم قدرتش كاملا پر ميشود و از همه افراد پشت سر هم عبور ميكند . و اون موجوداتي را كه شبيه مگس هستند ولي بزرگ براي يكي يه شليك كافيه تا هلاك بشه ... حتي اون موجودي را كه زره پوش هست و پشت گردنش يك ويروس داره در يك ثانيه هلاك ميكنه خلاصه خيلي مقرون به صرفه و باحاله

2: Matilda كه يك اصلحه تيربار هست و از فشنگهاي كلت تغذيه ميكند و قيمت آن 70000 هست كه فكر نميكنم زياد حال بده ولي بعد از تقويت افراد معمولي را با يك و يا دو گلوله ميكشد.

3: Chicago Typewriter قيمتش 1000000 هست يك اسلحه تيربار با خشاب بينهات هست كه قدرت زيادي دارد و نيازي به تقويت و ... نداره

4: Infinite Launcher قيمتش 1000000 هست كه همون آر پي جي بينهايت هست و نيازي به توضيح نداره ...

پس از خريد يكي از اسلحه هاي يك ميليوني سيو بازي را آپلود خوام كرد
موفق باشين.

T O O M A J
23-05-2007, 12:23
مرسي!!!!راستي اين کرک 7 مگي کار پچ 70 مگابايتي ( گرافيک بازي رو عوض ميکنه) رو ميکنه درسته؟راستي لينک دانلود کرک هم بدي ممنونت ميشم
بله.اين كرك 7 مگابايتي گرافيك بازي رو :18: ميكنه:31: .من خودم تا حالا اون 70 مگابايتي رو دانلود نكردم.خوب اين هم از لينك دانلود كرك 7 مگابايتي:
اگه مشكلي پيش اومد بگو
موفق باشي.

golmohammadi
23-05-2007, 12:44
بله.اين كرك 7 مگابايتي گرافيك بازي رو :18: ميكنه:31: .من خودم تا حالا اون 70 مگابايتي رو دانلود نكردم.خوب اين هم از لينك دانلود كرك 7 مگابايتي:
اگه مشكلي پيش اومد بگو
موفق باشي.

منم دنبال اون كرك 7 مگي بودم دستت درد نكنه چون حوصله نداشتم اينهمه تاپيك را بگردم
در ضمن كرك 70 مگي را دانلود كردم ولي موقع اجرا ارور داد : installation destination is not found
ديگه روشو نزدم.

golmohammadi
23-05-2007, 12:48
فقط از دوستان و يا مديران خواهش ميكنم كه اينجور Patch و يا Crack ها را و چيزهاي مهم را در امضاي خود قرار بدهند تا دسترسي راحت باشه . مرسي

T O O M A J
23-05-2007, 13:22
منم دنبال اون كرك 7 مگي بودم دستت درد نكنه چون حوصله نداشتم اينهمه تاپيك را بگردم
در ضمن كرك 70 مگي را دانلود كردم ولي موقع اجرا ارور داد : installation destination is not found
ديگه روشو نزدم.
خواهش مي كنم.در ضمن لطفا پستهاي پشت سر هم نديد.
ممنون.

ebru_gundes_206
23-05-2007, 13:38
بچه ها می بینم که خیلی هاتون میگید کرک 7 مگابایتی کار پچ 70 مگابایتی رو میکنه ؟ اگه این طور بود مرض داشتن این همه وقت صرف ساختن این پچکنن؟؟؟؟
در ضمن من هم اون کرک 7 مگی رو اجرا کردم هم اون پچ 70 مگابایتی و تفاوتی که دیدم اینهاست:
1- کرک بازی فقط رنگ های زمینه و پس زمینه رو تغییر میده مثلا موی لیون بدون کرک 7 مگی تقریبا رن قهوه ای خاکی ولی با کرک رنگ بلوند ( تقریبا از لحاظ انعکاس نور ) پیدا میکنه
2- ولی با نصب پچ 70 مگی کلا گرافیک زیرو رو میشه یعنی افکتهایی مثل مه و نور هایی که از پنجره ها وارد اتاقها میشن خیلی طبیعی و جذاب میشن تا حدی که تو جاهای تاریک وقتی شما به نور پنجره ای نگاه کنید ذرات گرد و غبار معلق تو هوا رو هم میتونید ببینید که این نهایت گرافیک بازی رو میرسونه

ebru_gundes_206
23-05-2007, 13:49
ديگه روشو نزدم.

نصب پچ 70 مگی قلق داره چون این پچ برای نسخه اروپایی بازی ریلیز شده و روی نسخه آسیایی همین طوری کار نمیکنه و باید یه کارایی بکنی تا اجرا بشه اگه خواستی بگو تا راهنماییت کنم.:10:

cyrus_ln
23-05-2007, 14:08
بالاخره ورژن ubi چی شد؟
کسی خبر نداره؟؟

resident
23-05-2007, 15:24
با سلام
پس از تموم كردن دور Special 1 كه بعد از تموم كردن دور دوم آزاد ميشه اصلحه هاي جديد زير اضافه ميشه:

1: P.R.L. 412 كه يك اصلحه ليزري هست و مجاني هم هست و قدرت خوبي دارد و حال ميده براي موجوداتي كه ويروسي هستند با يكبار شليك كردن آن افراد كور شده كه معادل همون نارنجك كور كننده هست . وقتي دكمه شليك را چند ثانيه نگه ميداريم قدرتش كاملا پر ميشود و از همه افراد پشت سر هم عبور ميكند . و اون موجوداتي را كه شبيه مگس هستند ولي بزرگ براي يكي يه شليك كافيه تا هلاك بشه ... حتي اون موجودي را كه زره پوش هست و پشت گردنش يك ويروس داره در يك ثانيه هلاك ميكنه خلاصه خيلي مقرون به صرفه و باحاله

2: Matilda كه يك اصلحه تيربار هست و از فشنگهاي كلت تغذيه ميكند و قيمت آن 70000 هست كه فكر نميكنم زياد حال بده ولي بعد از تقويت افراد معمولي را با يك و يا دو گلوله ميكشد.

3: Chicago Typewriter قيمتش 1000000 هست يك اسلحه تيربار با خشاب بينهات هست كه قدرت زيادي دارد و نيازي به تقويت و ... نداره

4: Infinite Launcher قيمتش 1000000 هست كه همون آر پي جي بينهايت هست و نيازي به توضيح نداره ...

پس از خريد يكي از اسلحه هاي يك ميليوني سيو بازي را آپلود خوام كرد
موفق باشين.

golmohammadi جان مثل اینکه شما RPL رو آزاد کردین. درسته؟
من پروفشنال رو به خاطر اینکه اون دموی آخر که لیون داره با اون زنه حرف می زنه نمی تونم رد کنم و بازی میاد بیرون.
می خواستم اگه میشه سیوت (اگه RPL) رو آزاد کردی برام آپ کنی.

در عوضش نه تنها به شما بلکه به همه بچه ها قول می دم که بعد از اتمام Mercenaries با همه کاراکترها در همه نقشه ها با پنج ستاره رو که توی این هفته تمومش می کنم آپ کنم.
فکر نمی کنم افراد زیادی این حرکت بالا رو انجام داده باشن و Secret Code رو گرفته باشن؟!!
اگه کسی هست اعلام وجود کنه!!!:11: :40:

S A M
23-05-2007, 15:36
سيستم مورد نياز:
داستان:
شش سال از حادثه مرگبار شيوع ويروس در راكون سيتي گذشته است . . . اكنون Leon S. Kennedy يك مامور آموزش ديده ی زبده است كه در اولين ماموريت خود بعد از گرفتن مسئوليت محافظت از خانواده رئيس جمهور جديد، بايد براي نجات اشلي، دختر ربوده شده رئيس جمهور به يكي از روستاهاي دور افتاده اروپايي سفر كند . . . روستايي دور افتاده در اسپانيا،‌ با مردمي ناشناحته و عجيب! مردم اين منطقه از فردي بنام اوسموند سدلر كه رهبر ديني آنهاست پيروي مي‌كنند. فردي كه با قدرت عجيبي قادر به كنترل كردن ذهن افراد است. در ابتداي ورود ---- به دهكده، حمله به او آغاز مي‌ شود! آيا افراد اين دهكده انسان هاي عادي هستند و يا باز هم پاي يك عامل ناشناخته در ميان است؟ اين ماموريت ---- است تا از اسرار اين مردم پرده بردارد و در اين ميان اشلي را از دست اين افراد نجات دهد.

بابا داستانو بگو چرا سوال ميپرسي؟:13:

S A M
23-05-2007, 15:37
بابا يكي داستانو بگو كه تا اخرش چي ميشه؟

resident
23-05-2007, 15:43
بچه ها می بینم که خیلی هاتون میگید کرک 7 مگابایتی کار پچ 70 مگابایتی رو میکنه ؟ اگه این طور بود مرض داشتن این همه وقت صرف ساختن این پچکنن؟؟؟؟
در ضمن من هم اون کرک 7 مگی رو اجرا کردم هم اون پچ 70 مگابایتی و تفاوتی که دیدم اینهاست:
1- کرک بازی فقط رنگ های زمینه و پس زمینه رو تغییر میده مثلا موی لیون بدون کرک 7 مگی تقریبا رن قهوه ای خاکی ولی با کرک رنگ بلوند ( تقریبا از لحاظ انعکاس نور ) پیدا میکنه
2- ولی با نصب پچ 70 مگی کلا گرافیک زیرو رو میشه یعنی افکتهایی مثل مه و نور هایی که از پنجره ها وارد اتاقها میشن خیلی طبیعی و جذاب میشن تا حدی که تو جاهای تاریک وقتی شما به نور پنجره ای نگاه کنید ذرات گرد و غبار معلق تو هوا رو هم میتونید ببینید که این نهایت گرافیک بازی رو میرسونه

از راهنمایی که به بروبچ کردید ممنون. یه نکته اینه که شاید اکثریت گرافیکی که توان اجرای این پچ رو داشته باشه نداشته باشن ، پس جای اشتباه وجود داره!!!

فقط از دوستان و يا مديران خواهش ميكنم كه اينجور Patch و يا Crack ها را و چيزهاي مهم را در امضاي خود قرار بدهند تا دسترسي راحت باشه . مرسي

این برای شما.

maxeemo
23-05-2007, 15:44
golmohammadi جان مثل اینکه شما RPL رو آزاد کردین. درسته؟
من پروفشنال رو به خاطر اینکه اون دموی آخر که لیون داره با اون زنه حرف می زنه نمی تونم رد کنم و بازی میاد بیرون.
می خواستم اگه میشه سیوت (اگه RPL) رو آزاد کردی برام آپ کنی.

در عوضش نه تنها به شما بلکه به همه بچه ها قول می دم که بعد از اتمام Mercenaries با همه کاراکترها در همه نقشه ها با پنج ستاره رو که توی این هفته تمومش می کنم آپ کنم.
فکر نمی کنم افراد زیادی این حرکت بالا رو انجام داده باشن و Secret Code رو گرفته باشن؟!!
اگه کسی هست اعلام وجود کنه!!!:11: :40:

من Save كامل رو دارم البته بدون اون Secret Code. اين كد رمزي هم چيزي نيست جز اسلحه‌ي Hand cannon كه وقتي اونو از فروشنده تقاضا مي‌كنين، ازتون ميپرسه: "اينو براي چي لازم داري؟ مي‌خواي بري شكار فيل!؟" :31: اسلحه رايگانه اما TuneUp هاش واقعا پرخرجه، در مجموع تقريبا 700 تا 800 هزار. قدرت اول اسلحه 20 هست و ظرفيتش 2 يا 3. اما بعد از كامل كردن TuneUp ها و دريافت TuneUp ويژه يا Exclusive ظرفيتش بينهايت مي‌شه و قدرت اسلحه مي‌رسه به 99.9 (اوه!!!!!) يه جورايي ميشه RPG. اسمش هم از همين نظر گرفته شده. (معناي Hand cannon ميشه "توپ (جنگي) دستي")

maxeemo
23-05-2007, 16:01
اين Save منه، تمام اسلحه‌هاي تير بي‌نهايت و PRL براي Leon و Chicago Typewriter براي Ada. البته متاسفانه Hand Cannon رو نداره (دليلش هم اينه كه من به هيچ وجه از Trainer استفاده نمي‌كنم) تمام اينا حاصل دسترنج خودمه :31: در ضمن در قسمت The Mercenaries تموم مراحل Jack Karauser پنج ستاره شدن. فقط مونده 20 تا مرحله‌ي ديگه :13: چيزي نيست نه؟! :31:

T O O M A J
23-05-2007, 16:15
بابا يكي داستانو بگو كه تا اخرش چي ميشه؟
بابا شما كه كل داستانو مي خواي.فكر نكنم كسي پيدا بشه كه كل داستان رو بنويسه.:41:

resident
23-05-2007, 19:56
من Save كامل رو دارم البته بدون اون Secret Code. اين كد رمزي هم چيزي نيست جز اسلحه‌ي Hand cannon كه وقتي اونو از فروشنده تقاضا مي‌كنين، ازتون ميپرسه: "اينو براي چي لازم داري؟ مي‌خواي بري شكار فيل!؟" :31: اسلحه رايگانه اما TuneUp هاش واقعا پرخرجه، در مجموع تقريبا 700 تا 800 هزار. قدرت اول اسلحه 20 هست و ظرفيتش 2 يا 3. اما بعد از كامل كردن TuneUp ها و دريافت TuneUp ويژه يا Exclusive ظرفيتش بينهايت مي‌شه و قدرت اسلحه مي‌رسه به 99.9 (اوه!!!!!) يه جورايي ميشه RPG. اسمش هم از همين نظر گرفته شده. (معناي Hand cannon ميشه "توپ (جنگي) دستي")

اين Save منه، تمام اسلحه‌هاي تير بي‌نهايت و PRL براي Leon و Chicago Typewriter براي Ada. البته متاسفانه Hand Cannon رو نداره (دليلش هم اينه كه من به هيچ وجه از Trainer استفاده نمي‌كنم) تمام اينا حاصل دسترنج خودمه :31: در ضمن در قسمت The Mercenaries تموم مراحل Jack Karauser پنج ستاره شدن. فقط مونده 20 تا مرحله‌ي ديگه :13: چيزي نيست نه؟! :31:

سیوت رو گرفتم. ممنون.:40: :11:
من هم از ترینر استفاده نمی کنم.
ولی اینجا لازم بود. چون من بازی رو قبلا توی PS2 تموم کرده بودم و اصلا حوصله نداشتم که وقتم رو هدر بدم.

این هم سیو من که همه چیزش آزاده به جز RPL که یه سیو 4-5 دارم که قبل از جنگ با سدلر هست و همه تفنگ ها آپگرید شده هست و همچنین روی درجه پروفشناله. با این همه دیگه خودتون می تونید برید!!!

دانلود سیو رزیدنت اویل 4 که همه چیزش به جز RPL آزاده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

T O O M A J
23-05-2007, 20:01
سیوت رو گرفتم. ممنون.:40: :11:
من هم از ترینر استفاده نمی کنم.
ولی اینجا لازم بود. چون من بازی رو قبلا توی PS2 تموم کرده بودم و اصلا حوصله نداشتم که وقتم رو هدر بدم.

این هم سیو من که همه چیزش آزاده به جز RPL که یه سیو 4-5 دارم که قبل از جنگ با سدلر هست و همه تفنگ ها آپگرید شده هست و همچنین روی درجه پروفشناله. با این همه دیگه خودتون می تونید برید!!!

دانلود سیو رزیدنت اویل 4 که همه چیزش به جز RPL آزاده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بهتره تو امضات هم بذاري.:46:

BKM_MAHDI
23-05-2007, 20:07
همه جور سيو وترينر ورمز براي اويل 4 با آموزشونحوه استفاده

resident
23-05-2007, 20:08
بابا شما كه كل داستانو مي خواي.فكر نكنم كسي پيدا بشه كه كل داستان رو بنويسه.:41:

حق با شماست.:10: خصوصا الن که موقع امتحاناته.:13:

البته من سعی می کنم داستان بازی رو توی هفته آینده بزارم.:46:

T O O M A J
23-05-2007, 20:12

آقاي bkm مي دوني كه نبايد در فرومها تبليغات سايتهاي ديگه بشه.اگه تكرار بشه مجبورم به مديرمون اطلاع بدم.در ضمن بهتره اون پست رو پاك كني و يا چيز ديگه اي توش بنويسي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

حق با شماست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif خصوصا الن که موقع امتحاناته.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

البته من سعی می کنم داستان بازی رو توی هفته آینده بزارم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
خيلي خوب ميشه.:31:

resident
23-05-2007, 20:17
بهتره تو امضات هم بذاري.:46:

امر دیگه.:5:

سایت خوبیه. ولی خیلی سنگینه و برای دایل آپی ها مشکل سازه.:13:
تازش هم ما Forume P30World رو داریم. وقتی که به یک روز نکشیده صدتا جواب میگیری چه احتیاجی به این سایت هاست!!!:20:

BKM_MAHDI
23-05-2007, 20:18
آقاي bkm مي دوني كه نبايد در فرومها تبليغات سايتهاي ديگه بشه.اگه تكرار بشه مجبورم به مديرمون اطلاع بدم.در ضمن بهتره اون پست رو پاك كني و يا چيز ديگه اي توش بنويسي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

.:31:

از اين برخورد تو اين تاپيك حال نكردم .فكر نميكنيد اين تبليغ نيست؟ يك جور جايي كه سيوم رو آپلود كردم و آمادست .شايد جاي من اينجا نيست

resident
23-05-2007, 20:23
از اين برخورد تو اين تاپيك حال نكردم .فكر نميكنيد اين تبليغ نيست؟ يك جور جايي كه سيوم رو آپلود كردم و آمادست .شايد جاي من اينجا نيست

bkm شما یه بار دیگه پستت رو بخون! میبینی که چیزی از آپلود کردن سیوت ننوشتی پس حق بده.
برای آپلود کردن هم خیلی جاها هست که راحت تره.
سایت 4Shared (آسانترین هم برای آپلود هم برای دانلود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهتره از این بحث ها بیاییم بیرون و از هدف اصلی منحرف نشیم.:10:

BKM_MAHDI
23-05-2007, 20:27
اگر قصور و كوتاهي از من بوده شرمنده . رفيتيم فتوشاپ خودمون

maxeemo
23-05-2007, 20:28
يه چيز جالب، البته شايد هم كمي مسخره به نظر بياد و احتمالا خيلي‌هاتون هم مي‌دونين. براي اونايي مي‌نويسم كه نمي‌دونن.

وقتي براي اولين بار، بازي رو تموم مي‌كنين، صفحه‌ي منوي بازي تغيير شكل مي‌ده. تو اين صفحه با فشردن دكمه‌هاي چپ و راست (اونايي كه در محيط بازي زاويه‌ي دوربين رو عوض مي‌كنن) مي‌تونين جهت حركت اين صفحه رو تغيير بدين. مسخره است نه؟! :13:

T O O M A J
23-05-2007, 20:37
به نظر من تبليغه.چون شما لينك سايتت رو گذاشتي.اگه مي خواستي لينك دانلود مستقيم سيوت رو اينجا مي ذاشتي.اگه ناراحتت كردم معذرت مي خوام.:10:

امر دیگه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
فقط يه پيشنهاد بود.تو كه اونها رو مي ذاري من هم گفتم كه اونو هم بذار.اگه ناراحت شدي منو ببخش.:11:

يه چيز جالب، البته شايد هم كمي مسخره به نظر بياد و احتمالا خيلي‌هاتون هم مي‌دونين. براي اونايي مي‌نويسم كه نمي‌دونن.

وقتي براي اولين بار، بازي رو تموم مي‌كنين، صفحه‌ي منوي بازي تغيير شكل مي‌ده. تو اين صفحه با فشردن دكمه‌هاي چپ و راست (اونايي كه در محيط بازي زاويه‌ي دوربين رو عوض مي‌كنن) مي‌تونين جهت حركت اين صفحه رو تغيير بدين. مسخره است نه؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
آخه چرا مسخره باشه.اينجا تاپيك مخصوص اين بازي هست و تمام نكات موجود در بازي بايد گفته بشه.:10: :31:

golmohammadi
23-05-2007, 21:18
نصب پچ 70 مگی قلق داره چون این پچ برای نسخه اروپایی بازی ریلیز شده و روی نسخه آسیایی همین طوری کار نمیکنه و باید یه کارایی بکنی تا اجرا بشه اگه خواستی بگو تا راهنماییت کنم.:10:

دوست عزيز خوب زحمتشو بكش و به ما هم بگو
در ضمن اون كرك 7 مگي را در سيستم خودم اجرا كردم ولي زياد رضايت بخش نبود و صحنه بازي تاريكتر و سياهتر شد .. نميدونم چرا . طوري كه پاكش كردم :41:

T O O M A J
23-05-2007, 21:31
دوست عزيز خوب زحمتشو بكش و به ما هم بگو
در ضمن اون كرك 7 مگي را در سيستم خودم اجرا كردم ولي زياد رضايت بخش نبود و صحنه بازي تاريكتر و سياهتر شد .. نميدونم چرا . طوري كه پاكش كردم :41:
مي توني يه عكس از بازي بذاري؟؟

reza_17173
23-05-2007, 22:45
یه خبر خوب دیگه...
دوستان امروز که وارد gamespot شدم دیدم کاربران سایت به RE 4 نسخه ubisoft امتیاز دادن. تا الان امتیاز 7.8 رو بدست اورده. این نشون دهنده اینه که بازی 100 % انتشار داده شده.
حالا فقط باید منتظر نسخه ubi باشیم توی ایران. به نظرتون کدوم شرکت زودتر بازی رو انتشار میده.
شاید خودم زودتر از همه لینک دانلودی براش پیدا کردم:20:

maxeemo
23-05-2007, 22:56
یه خبر خوب دیگه...
دوستان امروز که وارد gamespot شدم دیدم کاربران سایت به RE 4 نسخه ubisoft امتیاز دادن. تا الان امتیاز 7.8 رو بدست اورده. این نشون دهنده اینه که بازی 100 % انتشار داده شده.
حالا فقط باید منتظر نسخه ubi باشیم توی ایران. به نظرتون کدوم شرکت زودتر بازی رو انتشار میده.
شاید خودم زودتر از همه لینک دانلودی براش پیدا کردم:20:

اگه واقعا قصد دانلودش رو دارين، كافيه يه سرچ تو تورنت‌ها بزنين. من همين الان اين كار رو كردم، تورنت‌ها خيلي زياد بودن، اونايي كه تو چند روز پيش Up شدن، احتمالا نسخه‌ي جديد هستن (يكي رو ديدم كه سه روز پيش Up شده، احتمالا نسخه‌ي جديد باشه). اما بهتره بازم صبر كرد.

reza_17173
23-05-2007, 23:05
نه به این راحتی ها نیست. فعلا" لینکی دانلودی ازش نیستو حتی توی تورنت ها.
اگه یه جا پیدا بشه توی اسمش مشخصه که مال ubisoft هست یا نه

reza_17173
23-05-2007, 23:06
نه به این راحتی ها نیست. فعلا" لینکی دانلودی ازش نیست حتی توی تورنت ها.
اگه یه جا پیدا بشه توی اسمش مشخصه که مال ubisoft هست یا نه

T O O M A J
24-05-2007, 09:53
اگه واقعا قصد دانلودش رو دارين، كافيه يه سرچ تو تورنت‌ها بزنين. من همين الان اين كار رو كردم، تورنت‌ها خيلي زياد بودن، اونايي كه تو چند روز پيش Up شدن، احتمالا نسخه‌ي جديد هستن (يكي رو ديدم كه سه روز پيش Up شده، احتمالا نسخه‌ي جديد باشه). اما بهتره بازم صبر كرد.
موافقم.بهتره صبر كنيم.

من مي گم شركت مدرن.