PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 4

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

ardalan_zapata
14-02-2007, 19:41
اینجا هستم وقتی می خواهمم بپرم اونور میوفته زمین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E H D I
14-02-2007, 19:50
اینجا هستم وقتی می خواهمم بپرم اونور میوفته زمین

خوب بايد توي زمان مناسب بپرين ديگه. بايد وقتي بزنين كه نزديك سكو باشه ديگه! فكر نمي كنم كار سختي باشه:blink:

ardalan_zapata
14-02-2007, 19:58
ممنون ولی جون خودم 1000 بار پریدم

X_man
14-02-2007, 20:07
ممنون ولی جون خودم 1000 بار پریدم

فکر کنم بتونید حرکت اون لوستر رو کنترل کنید شما باید سرعت عقب و جلو شدن لوستر رو زیاد کنید و بعد بپرید!!!

ardalan_zapata
14-02-2007, 20:12
بالاخره پریدم
ممنون
هو هو هو هو هو هو .....

ardalan_zapata
14-02-2007, 20:48
بازم مزاحم شدم
آخه بگو مرد حسابی تو که مغزت نمیکشه بازی فکری کنی چرا میگیری؟:puke: :puke: :puke: :puke:
بازم گیر کردم باید 3 تا رنگ آبی سبز و قرمز جفت کنم
کمک

M E H D I
14-02-2007, 22:01
بايد طوري تنظيم كني كه اگه باهم تركيب بشن وسطي درست شه! ترتيبش دقيقا يادم نيست.

M.C.
15-02-2007, 02:32
بچه ها من امروز رفتم RE 4 رو گرفتم
ای کاش که نمی گرفتم 4500 مفت رو دادم
خیر , خوشی نبینه کسی که این بازی رو از PS2 به PC تبدیل کرد
الهی.:tongue:
شما هم بگید الهی.:tongue:
فکر کنم Ubi میخواد کاملا بازی رو تبدیل کنه به PC
و فکر کنم اون برای گرافیک Option داره.
و من میتونم همشو High کنم ;) :tongue:

خدایا خیر خوشی نبینه اون کسی که این بازی رو انتشار داد:tongue:
توی عمرم بازی به گرافیک ندیدم ( خیلی خیلی خیلی خیلی مزخرفه )
البته نه زیاد.
من که بازی های UBi و بعضی از EA و تمام بازی های KHEOPS رو میپسندم.
اتفاقا توی Offical Site بازیه RE4 که برید چیزی برای PC ثبت نشده.

smahdis
15-02-2007, 07:07
بابا جون گرافيكش خيلي هم به نظر من خوبه. همين كه پس از چند سال اومده باز هم جاي شكر داره.
ولي اي كاش من اين بازي رو نمي گرفتم اي كاش.
وقتي اين بازي رو خريدم وارد بازي نميشه. يعني همون فيلمهاي اول بازي رو مياره ولي متاسفانه درست زماني كه دموي اولي تموم ميشه ديگه كامپوتر قفل ميكنه و اگر هم خوش شانس باشي ميتوني يك Don't Send هم ببيني.
ببينم اين Shader 2.0 كه ميگن يك قطعه ي سخت افزاري متصل به گرافيك هست يا نرم افزار؟ چون گفتم شايد اگر درايور گرافيك رو آپديت كنم شايد كار كنه. مشخصات كامپيوتر من اينه:
Graphic: ATI Radeon 128 MB 9200
Cpu: 1.700
Ram: 512
Power:...
Keyboard:???
اگر ميشه يكي به من بگه آيا اگر گرافيك رو آپديت كنم درست ميشه يا نه. (خوش به حال اونهايي كه گرافيكشون جي فورس هست چون روي اونها جواب ميده)
اين هم عكس اون پيغامي كه ظاهر ميشه وقتي بازي رو اجرا ميكنم...

H A M E D
15-02-2007, 10:23
بابا جون گرافيكش خيلي هم به نظر من خوبه. همين كه پس از چند سال اومده باز هم جاي شكر داره.
ولي اي كاش من اين بازي رو نمي گرفتم اي كاش.
وقتي اين بازي رو خريدم وارد بازي نميشه. يعني همون فيلمهاي اول بازي رو مياره ولي متاسفانه درست زماني كه دموي اولي تموم ميشه ديگه كامپوتر قفل ميكنه و اگر هم خوش شانس باشي ميتوني يك Don't Send هم ببيني.
ببينم اين Shader 2.0 كه ميگن يك قطعه ي سخت افزاري متصل به گرافيك هست يا نرم افزار؟ چون گفتم شايد اگر درايور گرافيك رو آپديت كنم شايد كار كنه. مشخصات كامپيوتر من اينه:
Graphic: ATI Radeon 128 MB 9200
Cpu: 1.700
Ram: 512
Power:...
Keyboard:???
اگر ميشه يكي به من بگه آيا اگر گرافيك رو آپديت كنم درست ميشه يا نه. (خوش به حال اونهايي كه گرافيكشون جي فورس هست چون روي اونها جواب ميده)
اين هم عكس اون پيغامي كه ظاهر ميشه وقتي بازي رو اجرا ميكنم...

سلام..
به شما پيشنهاد مي كنم يه صد و پنجاه دويست تومني بزاري براي يه كارت گرافيك چون اين مدل گرافيك ديگه خيلي قديمي شده! ولي براي اين پيغامي كه مياد يه پيشنهاد ديگه دارم.. درايور گرافيكت رو آپديت كن خداروچه ديدي شايد اجرا شد.. كه به احتمال زياد اجرا هم ميشه.. آدرس دانلود رو هم آقا مهدي گذاشتن تو پست هاي قبلي برو دانلود كن ... ضمنا من اصلا گرافيكاي جي فورس رو قبول ندارم! نمي دونم چرا خوب هستن ولي نمي دونم من چرا خوشم نمياد.. مخصوصا با اين توربوكشي كه جديدا رو گرافيكا گذاشتن!
موفق باشي..

Maximillion
15-02-2007, 10:28
سلام M E H D I
دارم تو کافی نت دانلود میکنم.
کجا باید فایل هارو بریزم؟
بازم ممنون

sa3er
15-02-2007, 10:34
چون من می خواستم ببینم داستانش به چه صورت هست یه بار با Trainer رفتم. خیلی جالب بود.

بعضی جاها هست که شما اگه Trainer هم داشته باشی فرقی نمی کنه و سرعت عمل و فکر مهم هست. و این تو کمتر بازی دیگری دیده شده.

به نظر من سخترین و تاقت فرساترین مرحله هم Chapter شماره 4 بود. یعنی اولین قسمت از مرحله 4.

این هم Save بازی من. از end تمام مرحله ها و قسمت ها یه که تموم شد یه save جداگانه داره. برای استفاده ابتدا از save خودتون یه backup بگیرید بعد این رو کپی کنید جایی که بازی رو نصب کردید و overwrite کنید. بازی رو اجرا کنید یه تغییراتی رو خواهید دید.

ebru_gundes_206
15-02-2007, 13:07
آقا این یوبی هم مسخره اش را درآورده ها بازم انتشار بازی رو یه هفته عقب انداخت
در ضمن وقتی بازی لود میشه یعنی همون اول بازی که مثلا میتونیم بازی رو استارت کنیم یا لود کنیم یا وارد آپشن بشیم هیچ چیزی رو نزنین منظور کلید یا تکمه های گیم پد یه دمویی نشون میده که تازه آدم میفهمه چه کلاهی سرش رفته مظورم نورپردازی دمو که قسمت های از خود بازی که تو این نسخه اصلا وجود خارجی نداره

Oracle_Eldorado
15-02-2007, 14:06
ساسر جان اين بازي رو من 22 بهمن تمومش كردم !
تازه بدون ترينر ! حالا هم دارم روي Professional بازي ميكنم . خيلي سخته . به جاي يه آدم 2 تا مياد !
نفستو ميگيرن . نميدوني كي رو بزني . ولي خداييش هيچ قولي ساده تر از قول آخر نبود ! فقط بايد از دستش فرار كني تا آدا اون آر پي جي رو واست بندازه ! با اون هم بزني به قوله ......... ميشه !

hamedchtsz
15-02-2007, 18:27
سلام.من تازه امروز فهمیدم این بازی برای پی سی اومده!!!!می خواستم بپرسم این بازی با
ati x550
مشکلی که نداره؟نه.چون سر بازی
splinter cell
خیلی حالم گرفته شد.نمی خوام بازم اینجوری بشه و مثلا به
pixel shader
گیر بده

M E H D I
15-02-2007, 18:31
سلام.من تازه امروز فهمیدم این بازی برای پی سی اومده!!!!می خواستم بپرسم این بازی با
ati x550
مشکلی که نداره؟نه.چون سر بازی
splinter cell
خیلی حالم گرفته شد.نمی خوام بازم اینجوری بشه و مثلا به
pixel shader
گیر بده

نه گرافيك شما راحت اين بازي رو ساپورت مي كنه!

H A M E D
15-02-2007, 18:56
اگر مي خواين گرافيكتون خوب كار كنه و با بازيهاي مختلف مشكل نداشته باشه مثل من بريد يه geforce 7600 بخرين البته بگذريم كه 117 تومن پولشه ولي ارزش داره!

Oracle_Eldorado
15-02-2007, 19:01
آقا حامد اين بازي خيلي بي سرو صدا اومد !
تازه منم نميدونستم . اومدم اينجا ديدم

H A M E D
15-02-2007, 19:08
خوب من بحثي در مورد سروصدا دار بودن يا نبودن اين بازي ندارم! دارم كم كم به شك ميفتم كه اين بازي نكنه همون مال پي اس باشه كه تبديل شده! آخه خودم قبلا از اين كارا مي كردم و سي دي هاي پس اس1 رو با يه برنامه كه بهش اضافه مي كردم به اسم نسخه پي سي ميفروختم! خوب بالاخره از ما كلاه بردارتر هم هست! نمي دونم چي بگم! در كل به همين هم راضي هستيم.

B O L O T
15-02-2007, 23:35
ببخشيد توي گيم صفحه من اين تلويزيون مياد
يه خط از پايين ويه خط از بالا ميتونيم حذفش كنيم
كركي چيزي داره

M.C.
16-02-2007, 00:08
دوستان برای اینکه از گرافیک بهتری تو بازی ایول 4 بهره ببرند بهتر این کاری رو که میگم انجان بدن البته احتمالا بیشترتون اینکارو کردین ولی برای کسایی که نکردن می گم :
اول : داخل محیط ویندوز رزولوشن رو روی 1024 -1280 تنظیم کنید
دوم : داخل منوی Setup بازی هم رزولوشن رو روی 1024 -1280 قرار دهید ...
دوستان من اینکار رو روی سیستم خودم انجام دادم نه تنها جزئیات بازی بهتر شد بلکه افکت هایی مثل مه هم بهتر شد
در ضمن Brightness مانیتور رو هم رو 40 الی 50 تنظیم کنید زیرا روشنایی زیاد مانیتور بازی رو از جذابیت میاندازد
در ضمن یه سوال هم داشتم تا جایی که من یادمه تو نسخه PS2 ما می تونستیم بازی رو در دو حالت Easy & Normal شروع کنیم ولی در نسخه PC چنین امکانی نداریم .. درسته !!!!

حق با شما بود!
با بالا بردن رزولشن بازی گرافیک بازی بالا میره
من قبلا روی رزولشن 1024x768 بازی میکردم که AntiAliasing و Effect نداشت
حالا دارم روی روی رزولشن 1600x1200 بازی میکنم و هم AnriAliasing و Effect داره
کارت من GA-RX60P128DE - X600PRO هست
بازی با این رزولشن خیلی خوب و روانه.
پیش نهاد میکنم که روی 1600x1200 بازی کنید .
فقط تنها مسئله ای که بازی داره همون بازیه :blink: مزخرفه به خدا ! :blink: :puke: :blink: :puke: :blink: :puke: :ohno: :angry:
ممنون

Oracle_Eldorado
16-02-2007, 01:16
آره منم اين كار رو كردم خيلي گرافيكش رفت بالا .
نگي M.c جان ! نا سلامتي اين بازي شد بهترين بازي سال 2006 !
از همه لحاظ :
گرافيك
داستان
گيم پلي
جذابيت
صداگذاري

M.C.
16-02-2007, 01:51
آره منم اين كار رو كردم خيلي گرافيكش رفت بالا .
نگي M.c جان ! نا سلامتي اين بازي شد بهترين بازي سال 2006 !
از همه لحاظ :
گرافيك
داستان
گيم پلي
جذابيت
صداگذاري

آره خبر داشتم که گرد و خاکی کرد !
منم مثل خودتون از اون موقع تا حالا توی کففففففففففف مونده بودم!
ولی همون تور که گفتم به احتمال زیاد Ubi میخواد بازی رو کاملا به Pc تبدیل کنه .
وگرنه به عرضشو عقب نمی انداخت. :)

Oracle_Eldorado
16-02-2007, 03:31
كاش يه RE مخصوص P30 ادامه همين بياد .
خداييش همه ي داستان هاي RE خيلي قشنگ بود . ولي ديگه همه ميدونند كه Capcom هر ادامه اي براي RE بزنه داستانش لو رفته ! همه چيز طبق معمول زير سر Umbrella هستش ! اينو ديگه همه ميدونند .
در مورد تبديل كردن كه خدا كنه زود تر

Oracle_Eldorado
16-02-2007, 03:33
کدوم شایعه چرا از خودت حرف در میاری واسه چی تاپیک رو بی خودی میاری بالا !!
این دختر اشلی دختر رییس جمهور هستش چه ربطی داره به شری تو evil 2 .!!!

شما از دنيا بي خبري به من چه ؟!
من توي يك مجله بازي بود . اسمش رو نميدونم ولي بازي رايانه نبود .

Viren
16-02-2007, 03:37
دعوا نگیرید.اشلی دختری رئیس جمهور آمریکا هست.
آدا هم همون دختری هست که تو Evil 3 بود.

byebye
16-02-2007, 03:39
نميدونم دوستان اين عكسارو ديدين يا نه اما ببينيد تا معلوم بشه چرا اينقدر re4 روي pc مزخرفه :::

byebye
16-02-2007, 03:44
اينم يه عكس ديگه ببينيد بعد از تبديل چه به روز بازي اومده////
:sad: :sad:

Metalzadeh
16-02-2007, 03:50
آخه چراااااااااا ؟
بچه هایی که بازی کردن اینارو تایید می کنن ؟

X_man
16-02-2007, 04:11
آدا هم همون دختری هست که تو Evil 3 بود.

من این شخص رو توی Resident Evil 3 ندیدم:blink:

آخه چراااااااااا ؟
بچه هایی که بازی کردن اینارو تایید می کنن ؟

من بازی نکردم ولی تایید میکنم.

گرافیک و افکت هایی که نسخه GC داشت حتی PS2 هم نداشت.

M.C.
16-02-2007, 04:17
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
دوستان این رو همین الان دیدم !
توی سایت UBISOFT گذاشته!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Game Features
As U.S. agent Leon Kennedy looks into the abduction of the President's
daughter, his investigation leads to a mysterious location in Europe.
Encountering unimaginable horrors, he must find out what is behind the terror.

Features:

* Experience the thrill-a-minute Resident Evil 4! Now the smash hit, award-winning game delivers exciting new gameplay and bonus features:
o NEW chapters - play as Ada Wong in "Separate Ways," 5 terrifying, adrenaline-pumping missions that reveal additional horrific surprise
o NEW weapons, including the P.R.L.412 laser cannon and the Gunpowder Bowgun
o NEW unlockable costumes for Leon and Ashley
* Unsurpassed visuals with breathtaking 3D graphics and effects.
* Fast-paced, edge-of-your-seat action.
* New gameplay mechanics -- behind-the-back camera perspective & hit zone aiming system.

این هم لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Omid_Sadeghvand
16-02-2007, 08:26
توضیح بازی Resident Evil 4 :
بچه ها این بازی مثل بازی ONIMUSHA 3 ساخته شده که خیلی قشنگه کیفیت خیل خوبی داره

شما میتونید در بازی پول جمع کنید و سلاح بخرید درست مثل ONIMUSHA 3 حتی میتونید ماهی صید کنید و خون خود
پر کنید دیگر چیزها میتوانید پیدا کنید که در بازی مخفی هستند مثل : طلا و جواهر و سنگهای قیمتی که میتونید اینها رو بفروشید.
شما بایه غولهای مختلفی بجنگید که کشتنشون سخته من حالا فعلا تا مرحله 3 رفتم دو تا غول را کشتم.

بچه ها خیل بازی خوبیه بازیو ببینید ضرر نمیکیند.

این هم عکس از بازی :

موفق باشید.

Viren
16-02-2007, 08:49
اوه...وضعه سلامتی خودنو نگاه کن!
غیرحرفه ای هستی؟

ولی گرافیکش باحاله.

Viren
16-02-2007, 08:51
من اصلا حوصله ندارم بازی کنم.اره برقی هاش که خفن!

Viren
16-02-2007, 08:52
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
توی سایت UBISOFT گذاشته!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Game Features

Features:

* Experience the thrill-a-minute Resident Evil 4! Now the smash hit, award-winning game delivers exciting new gameplay and bonus features:
o NEW chapters - play as Ada Wong in "Separate Ways," 5 terrifying, adrenaline-pumping missions that reveal additional horrific surprise
* New gameplay mechanics -- behind-the-back camera perspective & hit zone aiming system.

این هم لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط با اسلحه جدید حال کردم:happy: ;) :blush:

peyman18
16-02-2007, 09:00
من اون عكس هاي مقايسه رو ديدم يه لحظه ميخواستم برم يه پلي استيشن 2 بخرم ولي ديدم دوران اين كنسول هم به سر اومده براي همين هم بي خيال شدم(گريه)

Shahriar-b
16-02-2007, 09:00
من الان تقریباً آخرای بازی هستم
به نظرمن که سخت جون ترین این زامبی ها همون اره برقی ها هستن چون حسابی اعصاب منو خورد کرده بودند !!

peyman18
16-02-2007, 09:56
منبازي رو تموم كردم و با دختره هم رفتم الان يه بار ديگه دارم ميرم ولي ديگه حوصله ندارم اگه كسي اون اسلحه شار‍ژي گيرش اومده سيوش رو براي ما هم آپ كنه تا نخوام دوباره برم ...خيلي خيلي ممنون اميدوارم يوبي مشكل نور پردازي رو حل كنه تا بعد با نسخه يوبي كه اومد حسابي حال كنيم اگه نه هم كه خوب اين فقط براي دست گرمي بود به فكر خريد كنسول جديد باشيد.

Oracle_Eldorado
16-02-2007, 10:30
شما میتونید در بازی پول جمع کنید و سلاح بخرید درست مثل Onimusha 3 حتی میتونید ماهی صید کنید و خون خود
پر کنید دیگر چیزها میتوانید پیدا کنید که در بازی مخفی هستند مثل : طلا و جواهر و سنگهای قیمتی که میتونید اینها رو بفروشید.
شما بایه غولهای مختلفی بجنگید که کشتنشون سخته من حالا فعلا تا مرحله 3 رفتم دو تا غول را کشتم.

عزیزم فقط در فاضلاب قلعه میتونی ماهی بگیری . اونم اگه نگیری اونا تورو شکار میکنند !!!!!!!!!!!!
یه خون بخور . لیون بدبخت گناه داره !

فقط با اسلحه جدید حال کردم

کدوم اسلحه ؟

منبازي رو تموم كردم و با دختره هم رفتم الان يه بار ديگه دارم ميرم ولي ديگه حوصله ندارم اگه كسي اون اسلحه شار‍ژي گيرش اومده سيوش رو براي ما هم آپ كنه تا نخوام دوباره برم ...خيلي خيلي ممنون اميدوارم يوبي مشكل نور پردازي رو حل كنه تا بعد با نسخه يوبي كه اومد حسابي حال كنيم اگه نه هم كه خوب اين فقط براي دست گرمي بود به فكر خريد كنسول جديد باشيد.
اسلحه شارژی ؟ ما که ندیدیم در بازی

من الان تقریباً آخرای بازی هستم
به نظرمن که سخت جون ترین این زامبی ها همون اره برقی ها هستن چون حسابی اعصاب منو خورد کرده بودند !!

بیخود ترینشون همینا هستند . باید 100 تا خشاب اسلحه بزنی بهشون تا جونشون در بره .

H A M E D
16-02-2007, 11:01
از حق كه نگذريم با اين عكسا كه مقايسه مي كنم و هرچي كه بيشتر تحقيق مي كنم ديگه حالا مطمئن شدم كه اين بازي همون مال پي اس2 هستش كه پورت شده و به اسم پي سي توي پاچمون رفته!! من كه خيلي باهاش حال مي كنم ولي خوب واقعا حق داريد گرافيكش مضخرفه! نمي دونم همه كه نمي تونن ريسوليشنشون رو بيارن رو 1200 در 1600 ...
بعد يه چيز ديگه حالا كه حدود 290 تا پست تو اين تاپيك نوشته شده اين صفحه آخرو كه نگاه مي كنم انگار مثلا صفحه اوله! عكس بازي رو ميذارين و پيشنهادش ميدين كه بقيه بازي كنن!! :-O من كه نفهميدم!! اين همه در مورد اين بازي بحث كرديم هنوز هم جاي اوليم! تازه داريم چيزاي جديد هم مي بينيم!

Hsnti
16-02-2007, 12:01
سلام چجوري ميشه نشونه روي رو دقيقتر انجام داد؟
و سئوال ديگه اينكه هدف گيري اتوماتيك نداره ؟

B O L O T
16-02-2007, 12:18
توی سایت UBISOFT گذاشته!
Game Features

Features:

من كه دانلودي پيدا نكردم

ardalan_zapata
16-02-2007, 12:44
:rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye:
میشه یه راهنمایی کنید لطفا

sa3er
16-02-2007, 13:26
:rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye: :rolleye:
میشه یه راهنمایی کنید لطفا

شما با اشلی برو رو یه سکو. بعد به اشلی بگو اونجا وایسته (دکمه F در کامپیوتر و 2 در Gamepad

بعد خودت برو رو اون یکی سکو وایستا.

Phoenix
16-02-2007, 13:28
پست تکراری

apoosh
16-02-2007, 13:51
آره بالا میاد . بستگی به CPU داره . مال شما چنده ؟
X_man این عکس ها رو خودت گرفتی ؟

نه نداریم ! مجبوریم روی Normal بازی کنیم . زیاد سخت نیست . من الآن دارم روی Professional بازی میکنم .
یعنی اگه من این کارو بکنم درست میشه ؟! گرافیک الآنشم زیاد بد نیست ولی اگه میگی بهتر میشه یه امتحانی میکنیم ضرر نداره .

CPU من 1.7 هستش. شما مطمئنی این بازی روی کارت گرافیکم اجرا می شه؟ کارت geforce mx4000 چندان قوی نیستش ها. اگه مطمئنی من فردا می رم تا این بازی را بخرم ، فقط ضایع نشم ها...

sa3er
16-02-2007, 13:58

اسلحه شارژی ؟ ما که ندیدیم در بازی

منظورشون این هست. فایل demo1.mpg تو دایرکتوری Movies بازی رو اجرا کنید تا هم گرافیک اصلی رو ببینید هم یه سری چیزای دیگه از جمله این:

armia
16-02-2007, 15:07
این غول آخری (همون بچه کوچیکه که سوار یه موجود عجیب غریبه) رو چه جوری باید بکشم هر چی تیر دارم نثارش کردم ولی نمی میره نامرد.

B O L O T
16-02-2007, 15:14
سلام چجوري ميشه نشونه روي رو دقيقتر انجام داد؟
و سئوال ديگه اينكه هدف گيري اتوماتيك نداره ؟
هدف گيري اتوماتيك نداره
,ولي دقت هدف گيريتون با خريدن دسته تفنگ و بالا بردن توانايش ميشه نشونه گيري رو خوب كرد
واي اگه موس بود چي ميشد

Shahriar-b
16-02-2007, 15:26
دوستان کسی میدونه این سدلر اصلاً تو این بازی کی هست ؟؟
راستی کسی داستان کامل ایول از قسمت اول تا 4 رو داره که کامل راجع به همه شخصیت ها و موضوع بازی توضی ح بده ؟؟
چون من فیلم 1 و 2 رو دیدم و تو اینا لیون وجود نداشته !!

Shahriar-b
16-02-2007, 15:28
این غول آخری (همون بچه کوچیکه که سوار یه موجود عجیب غریبه) رو چه جوری باید بکشم هر چی تیر دارم نثارش کردم ولی نمی میره نامرد.
باید اول روی چشم هیولا تیر اندازی کنی تا خود اون کوتوله معلوم شه حالا هی با rifle تیر بزن تو کلش تا بمیره
در ضمن اگه موشک انداز داری وقتی چشم رو زدی 1 ضربه بهش بزن میمیره

Undercover-G
16-02-2007, 15:52
Features:

* New gameplay mechanics -- behind-the-back camera perspective & hit zone aiming system

اگه این اطلاعاتی که یوبی سافت روی سایتش قرار داده عملی بشه شاهد یک بازی با گرافیک به مراتب بهتر از این خواهیم بود البته باید امیدوار بود.

M E T A L
16-02-2007, 16:46
سلام به همه.
من رزیدنت اویل 4 رو تا ی جایی بردمش ولی الان به خاطر تعویض سیستم باید پاکش کنم.
حالا چطوری باید سیواشو بردارم.
تورو خدا زود تر جواب بدید پدرم در اومده نمیتونم از اول بازی کنم.

Shahriar-b
16-02-2007, 17:00
اگه این اطلاعاتی که یوبی سافت روی سایتش قرار داده عملی بشه شاهد یک بازی با گرافیک به مراتب بهتر از این خواهیم بود البته باید امیدوار بود
ولی حیف چون ما که با همین بازی biohazard 4 بازی رو داریم تموم میکنیم

Master
16-02-2007, 17:13
من این شخص رو توی Resident Evil 3 ندیدم:blink:

من بازی نکردم ولی تایید میکنم.

گرافیک و افکت هایی که نسخه GC داشت حتی PS2 هم نداشت.
چون باید تو رزیدنت اویل دو دنبالش میگشتی ...:دی:laughing:

B O L O T
16-02-2007, 17:49
سلام به همه.
من رزیدنت اویل 4 رو تا ی جایی بردمش ولی الان به خاطر تعویض سیستم باید پاکش کنم.
حالا چطوری باید سیواشو بردارم.
تورو خدا زود تر جواب بدید پدرم در اومده نمیتونم از اول بازی کنم.

برو به محل بازي و بعد اين فايل رو كپي كن به جاي ديگه
SaveData.dat

H A M E D
16-02-2007, 20:26
CPU من 1.7 هستش. شما مطمئنی این بازی روی کارت گرافیکم اجرا می شه؟ کارت geforce mx4000 چندان قوی نیستش ها. اگه مطمئنی من فردا می رم تا این بازی را بخرم ، فقط ضایع نشم ها...

سلام دوست من بهت پيشنهاد مي كنم بري اول يه كارت گرافيك خوب بخري چون اوني كه داري با بازيهاي معمولي هم مشكل داره! بازي رو نگيري سنگين تري چون نمياره! اين ام ايكس 4000 كلا shader رو ساپورت نمي كنه تا برسه به اينكه بازي رو بياره!

M.C.
16-02-2007, 20:26
اگه این اطلاعاتی که یوبی سافت روی سایتش قرار داده عملی بشه شاهد یک بازی با گرافیک به مراتب بهتر از این خواهیم بود البته باید امیدوار بود.

باید منتظر یه شاهکار باشیم !
UBISOFT همیشه کارش درست بوده و خواهد بود !

من كه دانلودي پيدا نكردم
هنوز نیمده بازی شما چی رو میخوای دانلود کنی :blink: :ohno:

Undercover-G
16-02-2007, 21:35
البته بعید می دونم اگه تمام وعده ها هم محقق بشود شاهد شاهکار اونم توسط یوبی خان باشیم ولی به هر حال خیلی ها که این بازی رو دیدن دپ زدن منجمله خود من ولی همون طور که قبلا" هم گفتن باید امیدوار بود و همون طور که می دونید و شنیدید انسان کلا" به امید زندس و غیره و ذالک . وسلام.

peyman18
17-02-2007, 00:36
سلام يعني تو اين همه آدم كسي نبوده بازي در حالت حرفه اي يا پروفشنال تموم كرده باشه تا اون تفنگ ليزري رو آزاد كرده باشه؟ اگه كسي هست سيوش رو آپ كنه...

peyman18
17-02-2007, 00:42
سلام يعني تو اين همه آدم كسي نبوده بازي در حالت حرفه اي يا پروفشنال تموم كرده باشه تا اون تفنگ ليزري رو آزاد كرده باشه؟ اگه كسي هست سيوش رو آپ كنه...

H A M E D
17-02-2007, 10:26
سلام..
اينجا ديگه به جاي بحث در مورد بازي شده محل بحث در مورد اينكه يويي فلان مي كنه-يوي اينجوريه- بازي اينجوري بوده و... بابا تموم كنين اين بحثا رو يه كم در مورد خود بازي صحبت كنين بيخودي اين صفحات داره زياد ميشه ولي هنوز از 312 تا پست يك دهمش هم مربوط به خود بازي نيست.. بهتره است تاپيك رو عوض كنيم بزاريم Ubi vs SourceNext فكر كنم اين بهتر باشه!!

rsh
17-02-2007, 11:53
سلام دوستان من ابتدا چند تا راهنمایی راجع به بازی بکنم شاید انهایی که مشکل دارنند بتونند باری کنند
1=اولین رمز بازی برای در بسته اینه یک بار بالا یک بار چب
2=رمز ساعت افتابی پشت کلیسا که فقط جایزه میگیرید 3.4.3.3.3.4.4
3=رمز تنظیم نور ها در کلیسا سبز 3 بار.قرمز 2بار.ابی 1 بار
4=در قلعه باید جای شمشیر هار عوض کنید
5=رمز تابلوها 1 یک بار.دو یکبار.3 یکبار.4 یکبار
برای حل معمای رنگها دکمه ابی یکبار. دکمه سبز دوبار .دکمه قرمز سه بار
برای کشتن رییس اخر ابتدا شلیک کنید بعد کنار غول دکمه اکشن را بزنید تا خنجر را درون چشمش بکنید و بعد با ارپیچی قرمز که در گوشه ای است بکشیدش
امیدوارم مفید باشد
در ضمن این خانم ada در اویل 2 بود که ظاهرا در اخر بازی میمیرد حالا چطور دوباره پیدا شده خدا میداند
در ضمن شما میتونید سری به سایت زیر بزنید تا از کل سری اویل سر در بیارید سایت خیلی خوبیه
اما نکته جالب در اینه که این اشلی که خیلی راحت از پلکان میاد بالا چطور نمیتونه بیاد پایین باید حتما بپره بغل لیون
این لیون هم ادم خطرناکیه ها
درضمن من یکی وقتی زامبی ها این اشلی رو میبرنند و اون داد میزنه لیون خیلی حال میکنم
و اخر این که قیافه این اشلی وقتی داخل صندوق قایمه و لیون سوت میزنه و میاید بیرون دیدنیه
این کلا بازی مشکل داره داخل کلیسا وقتی من راهب قرمزو دنبال میکردم رفت با مسلسل امد بیرون خیلی خنده داره
یا راهب ها ارپی چی میزنند
کلا بازی ان بازی که در سه سری قبل دیدم نبود
در ضمن نمیدونم اویل یک رو بازی کردید یا نه اما اخیرا یک نسخه بازسازی شده ان با گرافیگ فوق العاده امده بیرون

reza_17173
17-02-2007, 12:19
تاریخ انتشا بازی تو اروپا 6 روز عقب افتاد و به 2 مارچ تبدیل شد:blush:
دوستان توی این صفحه ظاهرا" ناشر بازی تو اروپا و امریکا یوبی سافته ولی تو استرالیا کاپ کمه. چرا اینجوریه؟
لینک صفحه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن اگه تاریخ انتشار بازی تو استرالیا تغییر نکنه بازی تا یه هفته دیگه اونجا منتشر میشه:biggrin:

apoosh
17-02-2007, 14:13
آقا یکی جواب من را به طور دقیق بده که آیا این بازی روی cpu 1.7 با کارت گرافیک geforce mx4000 اجرا می شه؟ خیلی دلم می خواد بخرمش تا بازی کنم...

Oracle_Eldorado
17-02-2007, 14:41
یه 2 سه روز صبر کنی دارم تمومش میکنم . آخراشم .

سلام..
اينجا ديگه به جاي بحث در مورد بازي شده محل بحث در مورد اينكه يويي فلان مي كنه-يوي اينجوريه- بازي اينجوري بوده و... بابا تموم كنين اين بحثا رو يه كم در مورد خود بازي صحبت كنين بيخودي اين صفحات داره زياد ميشه ولي هنوز از 312 تا پست يك دهمش هم مربوط به خود بازي نيست.. بهتره است تاپيك رو عوض كنيم بزاريم Ubi vs SourceNext فكر كنم اين بهتر باشه!!

خوب گرافیکش اعصاب خوردکن هستش . از یه طرف هم بدقولی UBI اعصاب همه رو ریخته به هم

تاریخ انتشا بازی تو اروپا 6 روز عقب افتاد و به 2 مارچ تبدیل شد
دوستان توی این صفحه ظاهرا" ناشر بازی تو اروپا و امریکا یوبی سافته ولی تو استرالیا کاپ کمه. چرا اینجوریه؟
لینک صفحه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ssummary
در ضمن اگه تاریخ انتشار بازی تو استرالیا تغییر نکنه بازی تا یه هفته دیگه اونجا منتشر میشه
من نمیدونم اینا دارند با این بازی چیکار میکنند که هی میندازن عقب ؟

آقا یکی جواب من را به طور دقیق بده که آیا این بازی روی cpu 1.7 با کارت گرافیک geforce mx4000 اجرا می شه؟ خیلی دلم می خواد بخرمش تا بازی کنم...

آره عزیزم میاد من دارم با همین CPU بازی میکنم . البته بگم با 512 Ram بازی میکنم .

Ehsani
17-02-2007, 14:45
آقا اینکه میگید جوی استیک آنالوگ یعنی چی؟
من یه دونه از این جوی استیکها که شبیه به دسته پلی استیشن هست و دو تا دسته به یک سیم وصل میشه و به پورت Usb وصل میشه دارم..دسته من آنالوگه؟؟ اگه نیست بگید آنالوگ چه فرقی داره با جوی استیک من!!!

byebye
17-02-2007, 15:08
واي اگه موس بود چي ميشد

آقا من با موس بازي كردم تا آخر مثل همه بازيهاي ديگه روي pc كنترلش هم خيلي خوبه .
دسته هم دارم اما با كيبورد و موس يه چيز ديگست! فقط يه فايل هست حدود 104 kb با اون بازي run ميكني و
با موس بازي ميكني توپ توپ ///

Maximillion
17-02-2007, 16:35
سلام
من اپدیت کردم ولی سودی نداشت .
فعلا از این بازی دست میکشم تا تا سیستمم رو از لحاظ سخت افزاری اپدیت کنم.
خداحافظ

Shahriar-b
17-02-2007, 16:42
اینو دانلود کن تا با موس بازی کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H A M E D
17-02-2007, 16:48

سلام عزيز من جوابتو دادم كارت گرافيكت ساپورت نمي كنه! سي پي يو خوبه ولي گرافيك نه!! بگيري ضايع ميشي!!

Oracle_Eldorado
17-02-2007, 17:03
سلام عزيز من جوابتو دادم كارت گرافيكت ساپورت نمي كنه! سي پي يو خوبه ولي گرافيك نه!! بگيري ضايع ميشي!!

من این بازی رو با 64 هم بازی کردم عزیزم چطور ساپورت نمیکنه ؟

OMID
17-02-2007, 17:33

عزیز همانطور که دوست عزیزمون گفتن کارت شما این بازی رو ساپورت نمیکنه برای اجرای بازی نیاز به shader 2.0 هست که کارت شما shader 2.0 رو ساپورت نمیکنه

apoosh
17-02-2007, 22:59
انگاری بجز Oracle_Eldorado همگی متفق القول می گید کارتم ساپورتش نمی کنه ، منهم حرف جمع را گوش می دم و از راهنماییتون هم بسیار ممنونم. دعا کنید وضعم بهتر بشه کارت گرافیک خوب بگیرم...

Oracle_Eldorado
18-02-2007, 00:06
اگه دوستان ميگند ساپورت نميكنه حتما نميكنه . آپوش جان دوستان بيشتر از من ميدونند چون من از سخت افزار زياد چيزي بارم نيست . اگه بارم بود نميرفتم Splinter Cell : Double Agent رو بگيرم با گرافيك 5500 بازي كنم !!! تازه وسط لودينگ هم ضدحال بخورم !!!!!!!!!!!!
راستي دوستان من اين بازي رو يك بار روي نرمال ، يك بار روي Pro و يك بار هم با آدا تموم كردم . اون تفنگ ليزري هم گرفتم . خيلي توپه . ولي يه مشكلي هست نميدونم Save ها كجاست . اگه كسي ميدونه بگه تا در اولين فرصت آپلود كنم . خداييش روي Pro جونم در اومد تا تمومش كردم . يعني Krauser حالمو بدجور گرفت. خداييش اعتراف ميكنم اونجا از ترينر استفاده كردم . تازه با ترينر هم مي مردم . در هر صورت محل سيو رو بگيد تا آپلود كنم

peyman18
18-02-2007, 00:12

دمت گرم منم الان دارم براي بار سوم خودم ميرم البته دوبار قبلي نورمال رفتم ولي حالا دارم پروفشنال ميرم كه خوب الان هم تازه كد خدا رو كشتم و هنوز خيلي مونده الان مرحله 3.1 هستم تو سعي كن زود تر بري با كد تقلبي چيزي

sa3er
18-02-2007, 00:46
دوستان عزیز تسلیت عرض می کنم.

بالاخره زبون یکی از مدیران ارشد فروم CAPCOM باز شد و چیزی گفت:

Also, I should point out that Capcom did not make RE4 PC. That was Ubisoft, but since it's still part of the franchise, discussion about it can still take place here

همونطور که می بینید گفته CAPCOM هیچ نقشی تو این نسخه PC نداشته و همه کاره Ubisoft بوده. بنابراین دیگه امیدهای واهی رو بزارید کنار. گرافیک همین خواهد بود و تمام. به امید patch های 3rd party ها باشید.

ولی خدایی خیلی ناجور هست این مقایسه ها رو که آدم می بینه:

sa3er
18-02-2007, 00:47
Oracle_Eldorado@

فایل SaveData.dat تو همون دایرکتوری که بازی رو نصب کردی
البته اگه 15 تا خروس رو می کشتی یا اون 15 تا Sub Mussion رو میزدی هم اون تفنگ فعال میشد و نیازی نبود pro رو بری. ضمن اینکه trainer فعال شدن اون تفنگ هم قبلا مهدی آقا قرار داده بود.

بچه این صداها براتون آشنا نیست. فایلهاشو باز کردم :laughing: :

reza_17173
18-02-2007, 01:28
پس چی میشه بالاخره؟ بالاخره این نسخه Pc از روی Ps 2 پورت شده یا نه؟ عجب بدبختی داریم هااااااا. یعنی دیگه 100% نسخه یوبی هم به این چرتیه؟ 100%؟

sa3er
18-02-2007, 01:36
این نسخه یوبی هست دیگه (سفارش)! مدیر ارشد فروم CAPCOM گفت. دیگه منتظر چی هستی شما؟ CAPCOM اصلا چیزی به اسم نسخه PC برای Resident Evil 4 نداره.

والسلام.

M.C.
18-02-2007, 01:58
مگه میشه ؟؟؟
پس اگه این همون نسخه ی Ubisoft هست
پس چرا لوگو ی Ubi توش نیست !!!
پس این نسخه ی جدید که Ubi میخواد بده بیرون و نداده چیه !!!!

من که باور نمیکنم!!!
با چیز های که Ubi نوشته بود توی سایتش
نمی شه این حرف ها رو باور کرد!!!!
من که منتظر میمونم!!!!!!!

byebye
18-02-2007, 03:23
واي اگه موس بود چي ميشد

انگار بعظي از دوستان هنوز نميدونند با موس هم ميشه هدف گيري كرد كافيه يه فايل 100kb دانلود كنيد و در مسير نصب بازي كپي كنيد ...

Metalzadeh
18-02-2007, 04:49
انگار بعظي از دوستان هنوز نميدونند با موس هم ميشه هدف گيري كرد كافيه يه فايل 100kb دانلود كنيد و در مسير نصب بازي كپي كنيد ...

ممنون میشم اگه لینکش رو بزارید :)

peyman18
18-02-2007, 07:58
از بابت سيو بازي ممنون ... من اون 15 تا ساب ميسيون رو زده بودم ولي خروس بلد نبودم.

ببينم تا حالا 3rd party پچ بيرون نداده؟

H A M E D
18-02-2007, 11:32
سلام بابا من كه دارم با موس بازي مي كنم بگذريم كه اين همه تو كف اين بازي بودم و حالا كه دارمش اصلا وقت سرخاروندن هم ندارم يكي از دلايلش همين سايت زيره كه آدرسش رو گذاشتم! ديوونه شدم با برنامه نويسي اين.. بگذريم اين تفاوت هاي بين عكس ها كه Sas3r جان گذاشته مشخص ميكنه كه چه فاجعه اي هستش اين كه ما داريم با اون چيزي كه بايد داشته باشيم... حيف 117 تومن پولم كه براي اين بازي خرج كردم.. اونم براي يه كارت گرافيك.. ضمنا لينك دانلود اون برنامه كه موس رو به بازي اضافه مي كنه (نه اونكه موس رو به عنوان دسته معرفي مي كنه) توي صفحات قبل هست زحمت بكشي مي تونين پيداش كنين!!

Oracle_Eldorado
18-02-2007, 11:37

دمت گرم منم الان دارم براي بار سوم خودم ميرم البته دوبار قبلي نورمال رفتم ولي حالا دارم پروفشنال ميرم كه خوب الان هم تازه كد خدا رو كشتم و هنوز خيلي مونده الان مرحله 3.1 هستم تو سعي كن زود تر بري با كد تقلبي چيزي
من که گفتم تمومش کردم . ولی نمیدونم جای سیو ها کجاست . بگید در کدوم قسمت هستش تا آپلود کنم . فکر کنم شما جز پست های خودت پستهای دیگه رو نمیخونی ؟

Oracle_Eldorado@

فایل SaveData.dat تو همون دایرکتوری که بازی رو نصب کردی
البته اگه 15 تا خروس رو می کشتی یا اون 15 تا Sub Mussion رو میزدی هم اون تفنگ فعال میشد و نیازی نبود pro رو بری. ضمن اینکه trainer فعال شدن اون تفنگ هم قبلا مهدی آقا قرار داده بود.

بچه این صداها براتون آشنا نیست. فایلهاشو باز کردم :

15 تا خروس ؟ یا 15 تا مدال آبی ؟ تازه با ترینر حال نمیده . خودت باید زحمت بکشی تمومش کنی . خداییش کسی بلده بدون ترینر روی Pro بازی رو تمومش کنه ؟

دوستان عزیز تسلیت عرض می کنم.

بالاخره زبون یکی از مدیران ارشد فروم CAPCOM باز شد و چیزی گفت:

نقل قول:
Also, I should point out that Capcom did not make RE4 PC. That was Ubisoft, but since it's still part of the franchise, discussion about it can still take place here

خوبه دیگه واقعیت معلوم شد . من از همون اول بهتون گفته بودم که این کار Capcom نیست . چون قانون تایپ رو رعایت نکرده بود .

M.C.
18-02-2007, 13:04
سلام!
این اطلاعاتی هست که IGN گذاشته در مورد چندتا بازیه که RE 4 هم جزش میشه!!!
ببینید!

Ali_pc
18-02-2007, 16:35
با سلام

دوستان من در ان ق4سمت بازی که لون وارد یکجا میشه که باید قسمت اخر یک سنگ را برای تکمیل شکل بر داره که در انجا پر از اتش هست و ادمها با سنگهای که از دهانش اتش در مید منو میکشن و بازی در اینجا خیلی کند هست

میشه بگید چه طور این قسمت رد میشه و چه طور ادمها رو میشه کشت

Undercover-G
18-02-2007, 16:59

از این جمله نمیشه همچین چیزی برداشت کرد صابر جان.
اولا" که موضوع بحث مشخص نبود ولی اون طور که معلومه این حرف در جواب کسی داده شده که فکر می کرده یا انتظار داشته که خوده Capcom بازی رو تبدیل و منتشر کنه داده شده چیزی که همه می دونن یعنی اینکه این بازی برای تبدیل و توزیع به UBI سپرده شده و کپ کام فقط مجوز انتشار رو صادر کرده.

Oracle_Eldorado
18-02-2007, 17:13
اینم لینک سیو من . بریدحال کنید با تفنگ لیزری !!!!!!!

reza_17173
18-02-2007, 18:17
منم با جناب Undercover-G موافقم. این حرف در جواب کسی زده شده که فکر می کرده کار تبدیل بازی به عهده خود کاپ کمه.
دوستان اگه ubi بد قولی نکنه بازی تا 5 روز دیگه تو استرلیا پخش میشه. و منم تا 10روز دیگه دانلودش می کنم و خبرشو می دم. فکر می کنم این تاپیک تا روزی که نسخه bui تو ایران بیاد خیلی فعال باشه;)

byebye
18-02-2007, 18:42
اينم اون فايل كه گفتم راحت با موس بازي كنيد ...
از زيپ درش بيارين فايلاشو در مسير بازي كپي كنيد از روي فايل loader بازي ران كنيد و بازي كنيد من كه با موس تمامش كردم ///

M.C.
18-02-2007, 20:35
منم با جناب Undercover-G موافقم. این حرف در جواب کسی زده شده که فکر می کرده کار تبدیل بازی به عهده خود کاپ کمه.
دوستان اگه ubi بد قولی نکنه بازی تا 5 روز دیگه تو استرلیا پخش میشه. و منم تا 10روز دیگه دانلودش می کنم و خبرشو می دم. فکر می کنم این تاپیک تا روزی که نسخه bui تو ایران بیاد خیلی فعال باشه;)

اگه ماله UBI اومد لطف کن لینکشو بگذار تا همه استفاده کنن
فقط سعی کن RapidShare نباشه
چون خیلی باهاش مشکل دارن و ResumeSupport نیست ( یکیش خودمم که باهاش مشکل دارم :tongue: )

هنوز نسخه ی خوبو نیمده اینجوریه تاپیک !!! :laughing: ;)
وای اگه بیاد !!! چه میشه :biggrin:

فکر کنم اینقدر صفحات زیاد بشه که مهدی جان مجبور به تعطیل کردن تاپیک میشه !!! نه /|\ :tongue:

فقط خدا کنه از گرافیک چیزی کمتر از PS2 نداشته باشه
چون خیلی توی کف اون گرافیک موندم :ohno: :blink: :blink: :biggrin:

sa3er
19-02-2007, 01:24
از این جمله نمیشه همچین چیزی برداشت کرد صابر جان.
اولا" که موضوع بحث مشخص نبود ولی اون طور که معلومه این حرف در جواب کسی داده شده که فکر می کرده یا انتظار داشته که خوده Capcom بازی رو تبدیل و منتشر کنه داده شده چیزی که همه می دونن یعنی اینکه این بازی برای تبدیل و توزیع به UBI سپرده شده و کپ کام فقط مجوز انتشار رو صادر کرده.

آقای عباس خوب چه فرقی کرد الان و مگه من چیزه دیگه ای گفتم؟ :happy:
به دست ubi سپرده شده و این گند بالا اومده.
ubi did that jeegar
حتما انتظار دارید بشینه دو سال دیگه از اول کار رو شروع کنه.

استغفراله،
عزیزم شما بشین خبرای سایت ارتعاش رو ترجمه کن بجای اینکه بیای اینجا به پر و پای من بپیچی. اونوقت هی به پیکربندی گیر بده. دیدی حالا وقت داری. :laughing: :biggrin:

Metalzadeh
19-02-2007, 02:45
اينم اون فايل كه گفتم راحت با موس بازي كنيد ...
از زيپ درش بيارين فايلاشو در مسير بازي كپي كنيد از روي فايل loader بازي ران كنيد و بازي كنيد من كه با موس تمامش كردم ///

خیلی ممنون
کار کرد
دستتون درد نکنه :cool:

peyman18
19-02-2007, 07:36
اینم لینک سیو من . بریدحال کنید با تفنگ لیزری !!!!!!!

دست شما درد نكنه خيلي ممنون!
:biggrin:

kavoshm
19-02-2007, 13:25
دوستان واسه من دمو ها رو نصفه نشون ميده يعنی اگه يه دمو 1 دقيقه باشه
15-20 ثانيرو نشون ميده بدش دوربين ميره تو درو ديوار و الکی جاهای ديگرو نشون ميده (یعنی از حالت دمو در میاد)
چی کارش کنم.

در ضمن کارتم
Geforce Fx 5600 256Mb
با آخرین درایور nvidia

Undercover-G
19-02-2007, 15:16
آقای عباس خوب چه فرقی کرد الان و مگه من چیزه دیگه ای گفتم؟
به دست ubi سپرده شده و این گند بالا اومده.
ubi did that jeegar
حتما انتظار دارید بشینه دو سال دیگه از اول کار رو شروع کنه.

استغفراله،

ببین صابر جان شما گفته بودی یکی از مدیرهای فروم کپ کام گفته بازی از اینی که هست بهتر نمیشه درسته ؟ اما من کاری به این ندارم که بازی که یوبی بیرون میده با اینی که الان دست ماست خیلی فرق داره (هر چند که تو سایت رسمیشون اینطور ادعا شده) کاری ندارم و قضاوت زود هنگام هم قبل از ورود نسخه یوبی نکردم و نمی کنم ولی حرف من خود اون جمله ای بود که شما بهش استناد کرده بودی و همه چیز رو با توجه به اون تموم شد ه دونسته بودی من فقط گفتم نمیشه و اون جمله هم همچین چیزی رو نشون نمیده و کلا دلیل قانع کننده ای نیستش. وسلام.

عزیزم شما بشین خبرای سایت ارتعاش رو ترجمه کن بجای اینکه بیای اینجا به پر و پای من بپیچی. اونوقت هی به پیکربندی گیر بده. دیدی حالا وقت داری.

صابر جان من درست متوجه جملتون نشدم شما با من بودی ؟!

Mehran NZ
19-02-2007, 16:08
دوستان من یه جای بازی گیر کردم اونجا که باید بریم تو کلیسا بعد بریم بالای پشت بوم و چند تا رنگ و قاطی کنیم.نمی دونم اون سه تا چیزو باید چجوری بچرخونم خواهشا سریعتر کمک کنید اینم عکسش

ajjdesa
19-02-2007, 16:54
خوب کاری نداره ببین باید رنگها را جوری بچینی که تو اون دایره بالا هست خیلی کاری نداره

mojtaba007
19-02-2007, 17:57
يك سري به لينك بالا بزنيد

تبلیغ ممنوع

در صورت تکرار برخورد میشود.

X_man

X_man
19-02-2007, 19:29
دوستان واسه من دمو ها رو نصفه نشون ميده يعنی اگه يه دمو 1 دقيقه باشه
15-20 ثانيرو نشون ميده بدش دوربين ميره تو درو ديوار و الکی جاهای ديگرو نشون ميده (یعنی از حالت دمو در میاد)
چی کارش کنم.

در ضمن کارتم
Geforce Fx 5600 256Mb
با آخرین درایور nvidia

برای رفع این مشکل باید بر روی سیستمتون یک Decoder نصب کنید .

Decoder رو از لینک زیر دریافت کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Master
20-02-2007, 05:57
منحالم حسابی بد شد .... راستی این وقتی نصب میشه چن گیگ باید باشه؟ در ضمن موقعی که این لیون ببو میخواد با تلفن حرف بزنه سیستم هنگ میکنه ... چرا؟

Oracle_Eldorado
20-02-2007, 13:10
منحالم حسابی بد شد .... راستی این وقتی نصب میشه چن گیگ باید باشه؟ در ضمن موقعی که این لیون ببو میخواد با تلفن حرف بزنه سیستم هنگ میکنه ... چرا؟

مشکل از بازیه . مال من تقریبا 3 گیگ بود .

davood6385
20-02-2007, 15:44
من سیستمم یه سره هنگ میکنه از حالت full screen هم خارج میشم ولی یه ذره که میری جلو سیستم هنگ میکنه و باید سیستم رو ریست کنی
من کارت گرافیکم : gforce fx 5200 128 meg
رم :256 مگ
cpu: 2.4 intel

مشکل از چیه از بازیه یا سیستم من؟

Shahriar-b
20-02-2007, 16:50
بالاخره تمومش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Shahriar-b
20-02-2007, 16:51
برای منم بعضی وقتا تو لودینگ ها هنگ میکرد !!!

Oracle_Eldorado
20-02-2007, 18:49
بالاخره تمومش کردم
خسته نباشی عزیزم

برای منم بعضی وقتا تو لودینگ ها هنگ میکرد !!!

چرا مال من با Cpu 1.7 اینطوری نیست ؟

davood6385
20-02-2007, 19:38
خسته نباشی عزیزم

چرا مال من با Cpu 1.7 اینطوری نیست ؟

بازی شما مال کدوم شرکت ؟ واسه من بارسا گیمه

کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Shahriar-b
20-02-2007, 19:47
برای رفع این مشکل باید بر روی سیستمتون یک Decoder نصب کنید .
xman این دی کدر به چه درد میخوره ؟؟ یکم توضیح بده

M.C.
20-02-2007, 19:51
بازی شما مال کدوم شرکت ؟ واسه من بارسا گیمه

کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من از شرکت سرزمین گرفتم
4500 انداختم جلوش :biggrin:

*PiNk PaNTHeR*
20-02-2007, 20:02
من از شرکت سرزمین گرفتم
من این بازی رو نگرفتم اما .cab مکمل مرضه... ویروسه... فقط دی وی دیش رو بگیرید!
راستش ببخشید یک لینک میدید برای داستان بازی؟

Ehsani
20-02-2007, 20:08
بازی من مال شرکت takin .. پنج سی دی ( کیفیت جنس سی دی در حد افتضاح!! ) 2500 دادم...بعد از extract از ترس اینکه سی دی ها دیگه کار نکن بازی رو خودم رایت کردم رو یک دی وی دی..

Omid_Sadeghvand
20-02-2007, 20:34
من بازیو 1500 تومان خریدم روی Dvd

saeed_cpu_full
20-02-2007, 20:44
من بازی رو پسر عمویم برای من از اونور آب فرستاد.
سی دی من اورجینال بود. نمردیم تو عمرمون یک بازی اورجینال دیدیم :biggrin:

*Batman*
20-02-2007, 22:58
بازی من مال شرکت takin .. پنج سی دی ( کیفیت جنس سی دی در حد افتضاح!! ) 2500 دادم...بعد از extract از ترس اینکه سی دی ها دیگه کار نکن بازی رو خودم رایت کردم رو یک دی وی دی..

منم دقیقا دچار مشکل شما شدم.
پس دادم و DVD تکین گرفتم. انصافا DVDش سالم و بی نقص بود.

vampire666
21-02-2007, 08:49
به خدا ببخشيد منو

ولي من تاپيك براي مشكلات اين بازي پيدا نكردم خيلي خيلي ممنون ميشم اگه جواب بديد :sad:

من اين مشكلو دارم كه بازي كامل نصب ميشه حتي نوشته ها و دموي اول بازي هم مياد ولي وقتي ميخواد وارد بازي بشه صفحه سياه ميشه اما صداي بازي مياد

گرافيك ati 9200 se 128

رم 512

سي پي يو 2

در ضمن تو سايته خوده بازي اين كارت گرافيك ساپورت شده
درايوره كارتم هم آخريت ورژنه

H A M E D
21-02-2007, 11:55
به خدا ببخشيد منو

ولي من تاپيك براي مشكلات اين بازي پيدا نكردم خيلي خيلي ممنون ميشم اگه جواب بديد :sad:

من اين مشكلو دارم كه بازي كامل نصب ميشه حتي نوشته ها و دموي اول بازي هم مياد ولي وقتي ميخواد وارد بازي بشه صفحه سياه ميشه اما صداي بازي مياد

گرافيك ati 9200 se 128

رم 512

سي پي يو 2

در ضمن تو سايته خوده بازي اين كارت گرافيك ساپورت شده
درايوره كارتم هم آخريت ورژنه

سلام..
دوست عزيز به نظرم اگر شما آخرين درايور كارت گرافيكتو دانلود و نصب كني مشكلت حل ميشه... البته اميدوارم كه اين كارت گرافيك shader رو سپاورت كنه... تا اونجايي كه يادمه فقط تا ورژن1 رو ساپورت ميكرد.

H A M E D
21-02-2007, 11:58
آها راستي يادم رفت بگم من هم سي دي شركت تكين رو گرفتم.. بد نبود ولي روي جلدش نوشته بود شركت apple .. ظاهرا همون سي دي رو شركت هاي ديگه بردن براي خودشون كپي كردن.. بگذريم خوب بود. ولي من هنوز روي هارد برنامه نصبش رو دارم! سي دي ها هم به عبارتي شد 1000 تومن براي من!!

Shahriar-b
21-02-2007, 15:08
دیگه از موضوع خود بازی خارج شدیم

Oracle_Eldorado
21-02-2007, 23:16
راستش ببخشید یک لینک میدید برای داستان بازی؟
خودم توي همين تاپيك نوشتم . بگرد پيدا ميكني .

دیگه از موضوع خود بازی خارج شدیم
بيشتر بحث تبليقاتي شده .

منم دقیقا دچار مشکل شما شدم.
پس دادم و Dvd تکین گرفتم. انصافا Dvdش سالم و بی نقص بود.
آره همه ي بازي هاي دي وي دي بي نقص هستند .

X_man
21-02-2007, 23:44
xman این دی کدر به چه درد میخوره ؟؟ یکم توضیح بده

این Decoder برای پخش فایل های MPEG و MPEG 2 مفید هست, یکی از کاربران گفته بود که توی بازی دمو ها رو ناقص پخش میکنه من اینرو گذاشتم.چونکه خودم هم این مشکل رو داشتم ولی با نصب این Decoder مشکلم حل شد...;)

Nvidia
22-02-2007, 03:17
خوب! کم کم به ریلیز نسخه یوبی این بازی نزدیک میشیم و دوباره سروکله من پیدا شد :rolleye:

خبرای خوبی دارم که نشون میده نسخه یوبی بازی گرافیکش خیلی بهتر از این نسخه ایه که الان دستمونه !

عکسهارو ببینید !

نسخه یوبی :

نسخه آسیایی:

نسخه یوبی :

نسخه آسیایی:

vampire666
22-02-2007, 07:04
سلام..
دوست عزيز به نظرم اگر شما آخرين درايور كارت گرافيكتو دانلود و نصب كني مشكلت حل ميشه... البته اميدوارم كه اين كارت گرافيك shader رو سپاورت كنه... تا اونجايي كه يادمه فقط تا ورژن1 رو ساپورت ميكرد.

سلام دوست من

همونطور كه در پست قبلي گفتم آخرين ورژن كارت گرافيكو نصب كردم ولي مشكل حل نشد راستي از كجا بفهمم كارتم shader2 رو ساپورت ميكنه يا نه ؟

H A M E D
22-02-2007, 09:27
سلام دوست من

همونطور كه در پست قبلي گفتم آخرين ورژن كارت گرافيكو نصب كردم ولي مشكل حل نشد راستي از كجا بفهمم كارتم shader2 رو ساپورت ميكنه يا نه ؟

سلام ..
متاسفانه كارت گرافيك شما shader 2.0 رو ساپورت نمي كنه و فقط تا ورژن 1.4 پشتيباني مي كنه كه با اين بازي همونطوري كه خودتون ديديد سازگاري نداره.. به نظر من يا كارت گرافيك بهتري تهيه كنيد يا بيخيال اين بازي بشيد!

H A M E D
22-02-2007, 09:49
من كه گرافيك بازي زياد برام اهميت نداره همينو كه دارم باهاش حال مي كنم! اگر هم زماني مال يوبي هم اومد اون رو هم مي خرم! بگذريم با هزار زحمت و از كار و زن و بچه زدن رسيدم به اون مرحله كه با اشلي بايد از يه معبد رد بشم همش سنگ آتشين پرتاب مي كنن و يا اشلي ميميره و يا اينكه اگه عقب تر بزارمش يدفه صداي كمك خواستنش مياد و تا من مي خوام برگردم و به دادش برسم مي برنش.. نمي دونم چيكار كنم!

reza_17173
22-02-2007, 10:18
یه خبر جدید که البته نوع خبر قدیمیه:blush: تاریخ انتشار بازی در امریکا بازممممممممم به تعویق افتاد:biggrin:
تاریخ انتشار بازی از 2 اپریل به ماه ژوئن تغییر کرد. یعنی 4 ماه دیگه.
من حدس می زنم اصلا" این یوبی سافت همه رو فیلم کرده و قصد انتشار بازی رو نداره. شما چی می گین؟؟ شایدم می خواد بزاره واسه 2008 شاید هم 2009. خدارو چه دیدی:biggrin:
لینک تاریخ انتشار در اروپا امریکا و استرالیا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چیز جالبی هم که توی این لینک هست اینه که تاریخ انتشار بازی در استرالیا 22 فوریه تعین شده. البته نه فردا. بلکه 22 فوریه 2006:laughing: از gamespot هم سوتی گرفتیم....

internet1
22-02-2007, 13:14
سلام
بازي رزيدنت اويل 4
يه جايي هست که حالت دمو هست يه تخته سنگي از پشت سر مي ياد همون اوايل بازي هست ها
بعد نمي دونم بايد چيکار کنم. تخته سنگ مي ياد روي طرف اونجا
بايد چيکار کنم
با تشکر

daren
22-02-2007, 13:51
وقتی که سنگه پشت سرته باید تند تند Enter رو بزنی بعد سریع وقتی که 5+6 نوشت shiftراست وچپ رو باهم بزن ، اگر 1+3 رو نوشت همزمان Ctrl + Enter رو بزن:biggrin:

daren
22-02-2007, 14:03
برای اونجایی که آتیش رو سرت میریزن اولا دختره رو همه جا با خودت ببر. اول به یه قسمت امن برو که آتیشها بهت نمی خوره ( همون جایی که یه در قفل داره) بعد با تفنگ دوربین دارت بشکه های قرمزه نار اون
راهبا رو بزن . دو تاشونو این طوری که زدی با احتیاط و سریع تو اون راه باریکه اونایی که بالای اون دره هستند رو میزنی (جمها 4 تا). تو این فاصله چند نفرهم سرت میریزن .
یکی میگه اون راهب قرمزه رو که مسلسل ورمیداره چطوری میشه زد؟ آخه از بین ستونها اصلا بهش نمی خوره.

internet1
22-02-2007, 14:20
دستت درد نکنه

H A M E D
22-02-2007, 14:31
برای اونجایی که آتیش رو سرت میریزن اولا دختره رو همه جا با خودت ببر. اول به یه قسمت امن برو که آتیشها بهت نمی خوره ( همون جایی که یه در قفل داره) بعد با تفنگ دوربین دارت بشکه های قرمزه نار اون
راهبا رو بزن . دو تاشونو این طوری که زدی با احتیاط و سریع تو اون راه باریکه اونایی که بالای اون دره هستند رو میزنی (جمها 4 تا). تو این فاصله چند نفرهم سرت میریزن .
یکی میگه اون راهب قرمزه رو که مسلسل ورمیداره چطوری میشه زد؟ آخه از بین ستونها اصلا بهش نمی خوره.

دوست عزيز از لطفت ممنون!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي ميشه بگي كه شما كمك خواستي يا راهنمايي كردي؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
23-02-2007, 00:41
سلام
Cheatcode برای این بازی نیست؟
این چیه دیگه؟

X_man
23-02-2007, 01:06
سلام
این چیه دیگه؟

کد تقلب نداره...

- فقط ترینر

Oracle_Eldorado
23-02-2007, 01:27
کد تقلب نداره...

- فقط ترینر
كد تقلب منظورتون چيه ؟
مثلا توي كنسول بنويسي ؟

سلام
این چیه دیگه؟
چي چيه ؟

vampire666
23-02-2007, 06:38
سلام ..
متاسفانه كارت گرافيك شما shader 2.0 رو ساپورت نمي كنه و فقط تا ورژن 1.4 پشتيباني مي كنه كه با اين بازي همونطوري كه خودتون ديديد سازگاري نداره.. به نظر من يا كارت گرافيك بهتري تهيه كنيد يا بيخيال اين بازي بشيد!

خيلي ممنون از راهنماييت دوست عزيز پس تا وقتي كارت گرافيك رو ارتقا بدم از راهنمايي هاي شما و دوستان استفاده ميكنم

daren
23-02-2007, 10:36
هردوش، این راهب قرمزه رو چطوری میشه زد؟ موقع تعقیبش هم که نمیشه زدش، بعدشم مسلسل بر میداره که اصلا نمیشه زدش.

H A M E D
23-02-2007, 10:47
هردوش، این راهب قرمزه رو چطوری میشه زد؟ موقع تعقیبش هم که نمیشه زدش، بعدشم مسلسل بر میداره که اصلا نمیشه زدش.

راهب قرمزه رو راحت ميشه زد بزار بره پشت مسلسل بعد كه رفت هر موقع خواست شروع كنه به شليك تو سريع بدو برو يه طرف ديگه بعد بزنش به همين راحتي.. ضمنا نميشه تا قبل از اينكه بره پشت مسلسل بزنيش جزو مراحل كشتنش بيد!! تازه حالا داره دردسرات شروع ميشه!

*Batman*
23-02-2007, 15:37
چي چيه ؟

سلام.
همین بازی رو میگم .
قدیم بازیها راحت تر بودن.اصلا را نمیده .
لطفا یه ترینر براش بذارید. من وقت نمیکنم روش کار کنم.
با تشکر.

Master
23-02-2007, 16:49
خوب! کم کم به ریلیز نسخه یوبی این بازی نزدیک میشیم و دوباره سروکله من پیدا شد :rolleye:

خبرای خوبی دارم که نشون میده نسخه یوبی بازی گرافیکش خیلی بهتر از این نسخه ایه که الان دستمونه !

عکسهارو ببینید !

نسخه یوبی :

نسخه آسیایی:

نسخه یوبی :

نسخه آسیایی:

من چشم اب نمی خوره ..من گرافیک اویل رو مثل پی اس دو میخوام نه کمتر ... مگه پی سی چیش کمتره ... =تازه این یوبی بی پدر مادر زاغارت هم قوز بالا قوز شده ...

Undercover-G
23-02-2007, 17:09
انویدیا جان این عکس روا از کجا گذاشتی لینکش رو اگه بذاری خوبه .

Oracle_Eldorado
23-02-2007, 17:56
سلام.
همین بازی رو میگم .
با تشکر.
همين جا هست بگردي

X_man
23-02-2007, 18:12
سلام.
همین بازی رو میگم .
با تشکر.

Resident Evil 4 Trainer Sportboy

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nw_nk
23-02-2007, 19:34
دوستان می خوام برم دو تا بازی توپ بگیرم!

حساسیتم به خاطر اینه که این دفعه خودم میخوام بخرمش!

COD2 - MOH Pacific - FIFA 2007 - The Godfather - GTA SA - Pariah - POP 2T2 - - ...... اینارو از بقیه گرفتم.

به نظرتون Resident Evil 4 رو بگیرم؟ دموهاشو تو Off Download دیدم خوب بود!!!

جدید تر از 4 که برای PC نیومده! اومده؟؟؟

*hamedkhatar*
23-02-2007, 19:41
نه عزیز آخریش همین 4 هست

sa3er
23-02-2007, 20:07
سلام
یک چیز جالب برای دوستدران بازی بی نظیر Resident Evil

فایلهای آرشیو DAT. موجود در دایرکتوری بازی رو می تونید با برنامه که پیوست شده extract کنید و اگه خواستید دوبله زبان فارسی کنید یا از صداها و تصاویر استفاده کنید ویا....... انجام بدید به راحتی امکان پذیر هست.

ابتدا پسوند فایل مورد نظر را به CGA. تغییر بدید و بعد با برنامه زیر اون رو extract کنید. به طور مثال فایل ogg.dat حاوی کلیه جلوه های صوتی و موسیقی های پیش زمینه بازی هست. به زبان دیگه هر چی صدا تو بازی شما می شنوید تو اون فایل هست.

Oracle_Eldorado
24-02-2007, 11:25
دوستان می خوام برم دو تا بازی توپ بگیرم!

حساسیتم به خاطر اینه که این دفعه خودم میخوام بخرمش!

COD2 - MOH Pacific - FIFA 2007 - The Godfather - GTA SA - Pariah - POP 2T2 - - ...... اینارو از بقیه گرفتم.

به نظرتون Resident Evil 4 رو بگیرم؟ دموهاشو تو Off Download دیدم خوب بود!!!

جدید تر از 4 که برای PC نیومده! اومده؟؟؟
آره آخره بازیه . از هر لحاظ :
گرافیک
داستان
گیم پلی و هر چیزی که فکرش رو بکنی

internet1
24-02-2007, 17:41
سلام
اين بازي رو نصب کردم روي سيستم اجرا مي شه ولي تصوير نمي ياد
سيستم ام:
cpu 2600 amd barton
ram512 king
hard 160
vga 64 ati 7000 serios
همه چي مي ياد اجرا مي شه ولي سياه هست
يعني يه حالا سايه مانند هست
هيچي پيدا نيست
راهي نيست بتونم بيارمش بالا
آخه ديگه نمي خوام سيستم رو ارتقاش بدم
با تشکر

Oracle_Eldorado
24-02-2007, 17:55
سلام
یک چیز جالب برای دوستدران بازی بی نظیر Resident Evil

فایلهای آرشیو DAT. موجود در دایرکتوری بازی رو می تونید با برنامه که پیوست شده extract کنید و اگه خواستید دوبله زبان فارسی کنید یا از صداها و تصاویر استفاده کنید ویا....... انجام بدید به راحتی امکان پذیر هست.

ابتدا پسوند فایل مورد نظر را به CGA. تغییر بدید و بعد با برنامه زیر اون رو extract کنید. به طور مثال فایل ogg.dat حاوی کلیه جلوه های صوتی و موسیقی های پیش زمینه بازی هست. به زبان دیگه هر چی صدا تو بازی شما می شنوید تو اون فایل هست.
جالب بود ولی روش قدیمی شرکت های ایرانی

سلام
اين بازي رو نصب کردم روي سيستم اجرا مي شه ولي تصوير نمي ياد
سيستم ام:
cpu 2600 amd barton
ram512 king
hard 160
vga 64 ati 7000 serios
همه چي مي ياد اجرا مي شه ولي سياه هست
يعني يه حالا سايه مانند هست
هيچي پيدا نيست
راهي نيست بتونم بيارمش بالا
آخه ديگه نمي خوام سيستم رو ارتقاش بدم
با تشکر
2 راه داری
1. گرافیکت رو عوض کنی
2. هر دفعه که بخوای وارد بازی بشی گاما مانیتور رو زیاد کنی .
روش اول به نفعته

@R3Z
24-02-2007, 19:26
اونجا که یه درو باید با شمشیرای طلا و نقره باز کنیم گیر کردم چی جوری در باز میشه؟

H A M E D
24-02-2007, 19:50
اونجا که یه درو باید با شمشیرای طلا و نقره باز کنیم گیر کردم چی جوری در باز میشه؟

كاري نداره جاي شمشيرا روبا هم عوض مي كني تا در باز شه..
يعني شمشير طلايي كه روي قاب نقره اي هست رو ميزاري رو قاب طلايي و شمشير نقره اي رو كه روي قاب طلايي هست ميزاري روي قاب نقره اي.. اميدوارم متوجه شده باشي.. خيلي سادست.

Shahriar-b
24-02-2007, 19:52
باید جای شمشیرارو عوض کنی و اگه طلای رو از پایین گرفتی ببر بالا و نقره ای رو بیار پایین

@R3Z
24-02-2007, 20:12
ممنون از همتون مشکلم این بود که شمشیر بالاییرو جای پایینی نمیذاشتم حل شد ممنون.

internet1
24-02-2007, 21:34
سلام
من هر کاري کردم بازي اينطوري نمايش مي ده
cpu 2600
vga 64 ati 7000 serios
ram 512
ببينيد اين تصوير رو به اين صورت نشون مي شده همه چي هم درست هست هيچ مشکلي نداره فقط اينطوري نمايش مي ده صدا داره حرکت هم مي کنه
وضوح تصوير رو بردم بالا تر ببينيد چه طوري شده (اصل خود تصوير نمايش داده شده تاريک تر هست):
دوستمون هم که گفت گاما رو ببر بالا بردم فقط همين رو روشن تر کرده
ممنون مي شم بفرمائيد چيکار کنم که درست بشه

Undercover-G
25-02-2007, 00:36
دوست عزیز بهترین راه اینه که شما یه گرافیک درست حسابی بخری.

sa3er
25-02-2007, 00:37
سلام
cpu 2600
vga 64 ati 7000 serios
ram 512
ببينيد اين تصوير رو به اين صورت نشون مي شده همه چي هم درست هست هيچ مشکلي نداره فقط اينطوري نمايش مي ده صدا داره حرکت هم مي کنه
وضوح تصوير رو بردم بالا تر ببينيد چه طوري شده (اصل خود تصوير نمايش داده شده تاريک تر هست):

دوست من یک کارت گرافیک درست درمون بخر.... هم خودت رو راحت کن هم ما رو. :cool:

بله ماله من هم رو کارت گرافیک پایینم به همین صورت هست.

internet1
25-02-2007, 00:56
آخه ديگه نمي خوام آفتابه خرج لحيم کنم
موفق باشيد
با تشکر
بي خيال بازي اش شدم

M-N-2007
25-02-2007, 01:06
تو مرحله 2-4 یه جایی هست که دوتا غول باهم میان، اونجایی که زیرش ماده مذابه. هر کاری میکنم باهم نمیفتن پایین.یکیشون میفته اون یکی میمونه باوجود اینه هردوشون رو دریچه هستن. چی کار کنم؟ راهی هست که جفتشون بیفتن یا اینکه تک تک بکشمشون؟ راه دیگه ایم هست؟

Amin
25-02-2007, 01:35
سلام
cpu 2600
vga 64 ati 7000 serios
ram 512

دوست من یک کارت گرافیک درست درمون بخر.... هم خودت رو راحت کن هم ما رو. :cool:

بله ماله من هم رو کارت گرافیک پایینم به همین صورت هست.

درسته
منم با كارت قبليم (Gefroce 4200 Ti) كه امتحان كردم همينجوري بازي اجرا شد

M.C.
25-02-2007, 01:36
تو مرحله 2-4 یه جایی هست که دوتا غول باهم میان، اونجایی که زیرش ماده مذابه. هر کاری میکنم باهم نمیفتن پایین.یکیشون میفته اون یکی میمونه باوجود اینه هردوشون رو دریچه هستن. چی کار کنم؟ راهی هست که جفتشون بیفتن یا اینکه تک تک بکشمشون؟ راه دیگه ایم هست؟

منظورتون اگه همون جائیه که دوتا نعرقول:biggrin: پشت سه تا مجسمه هستن و هی آتیش نسار میکنن هست!
من یکیشون رو با RPG , دوتای دیگه رو با اون تفنگ نارنجک انداز.
با تیر نمیشه این نامرد ها رو کشت :laughing:

Nvidia
25-02-2007, 01:38
منظورتون اگه همون جائیه که دوتا نعرقول:biggrin: پشت دوتا مجسمه هستن و هی آتیش نسار میکنن هست!
من یکیشون رو با RPG , دوتای دیگه رو با اون تفنگ نارنجک انداز.
با تیر نمیشه این نامرد ها رو کشت :laughing:

اتفاقا با killer خیلی راخت میشه ترتیبشونو داد. فقط باید یه کم سرعت عمل داشته باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M-N-2007
25-02-2007, 09:57
نه ، فکر نکنم اونجا باشه. دو تا از این غول گنده هان. همون جایی که زیرش ماده ی مذابه. یه دستگاه هم داره که یه دریچه رو باز میکنه تا اینا بیفتن توش. ولی هر کاری کردم باهم روی دریچه نمی ایستن، حتی اگر وایستن و دریچه رو باز کنی فقط یکیشون میفته. بعدشم دریچه قفل میشه. اون یکیم که بخوای بکشی باید تمام اسلحه ها رو به خاطرش حروم کنی. چیکار کنم؟ باید دوتایی باهم بیفتن یا یکی که افتاد اون یکی رو خودم بکشم؟

H A M E D
25-02-2007, 11:24
نه ، فکر نکنم اونجا باشه. دو تا از این غول گنده هان. همون جایی که زیرش ماده ی مذابه. یه دستگاه هم داره که یه دریچه رو باز میکنه تا اینا بیفتن توش. ولی هر کاری کردم باهم روی دریچه نمی ایستن، حتی اگر وایستن و دریچه رو باز کنی فقط یکیشون میفته. بعدشم دریچه قفل میشه. اون یکیم که بخوای بکشی باید تمام اسلحه ها رو به خاطرش حروم کنی. چیکار کنم؟ باید دوتایی باهم بیفتن یا یکی که افتاد اون یکی رو خودم بکشم؟

سلام يه آرپي جي حرومشون كن

ebru_gundes_206
25-02-2007, 12:54
سلام یه چندتا خبر تقریبا خوب دارم :
طبقه اعلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی ایول 4 رو خود شرکت CapCom پورت کرده در ضمن تاریخ عرضه اون رو هم تو فرانسه 8 مارچ و تو انگلیس 1 مارچ و تو ایالات متحده 1 آپریل اعلام کرده

اما یه کوچولو هم تذکر داده که (* Release Dates are subject to change)
یعنی این یوبی کل دنیا رو سر تاریخ پخش به شک انداخته :puke:

Undercover-G
25-02-2007, 13:01

بله دوست عزیز یکیشون رو همونجوری باید کشت یعنی با باز کردن دریچه . اون یکی هم باید بش تیر بزنی وقتی "زانو زد" بری رو کولش و تند تند کلید رو بزنی یا اینکه پولها تو پس انداز کنی و یک آر پی جی خوش دست بخریدی و با یک تیر خلاص .
یا علی.

Shahriar-b
25-02-2007, 14:47
اونجا باید از یک نرده بون بالا بری و تیر بزنی تو کلشون

Oracle_Eldorado
25-02-2007, 18:36
اتفاقا با killer خیلی راخت میشه ترتیبشونو داد. فقط باید یه کم سرعت عمل داشته باشی
آره Killer و Butterfly Killer خیلی قوی هستند. در حالت Pro اون Krauser رو میتونی با Killer به راحتی بکشی . البته بگم که بدون اون هم غیر ممکنه !

خوب قبل از اینکه بری اونجا یدونه آر پی جی بگیر . بعد که اولی افتاد توی مواد مذاب با آر پی جی اون یکی رو بزن . فقط مواظب باش به قول خودمون فرت نکنی !

M-N-2007
25-02-2007, 20:59
از لطف همگی ممنون!

Nvidia
25-02-2007, 22:43
آقا من 1 بار این بازیو تو حالت معمولی تمام کردم حالا که میخوام حالت Pro این بازیو تموم کنم متاسفانه بازی پاک شده و باید از اول نصب کنم !
کسی میتونه Save بازی رو در حالتی که Normal تموم کرده واسم بزاره ؟
مرسی

D o l f i n
25-02-2007, 23:19
سلام عزیزان
من تو قسمتی هست که آدمای مومیایی (شایدم مومیایی نباشه یه چیز شبیه اونا) هستش سردخونه داره بعدش باید با کارت در هارو باز کنی اشلی رو نجات بدی من اونجام می خوام ببینم چقدر دیگه مونده خسته شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمی دونم شما چجوری یه بازی رو چند بار انجام میدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia
25-02-2007, 23:45
سلام عزیزان
من تو قسمتی هست که آدمای مومیایی (شایدم مومیایی نباشه یه چیز شبیه اونا) هستش سردخونه داره بعدش باید با کارت در هارو باز کنی اشلی رو نجات بدی من اونجام می خوام ببینم چقدر دیگه مونده خسته شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمی دونم شما چجوری یه بازی رو چند بار انجام میدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیگه آخرشی شاید 20 دقیقه دیگه تموم شه !

Mehrshad-msv
25-02-2007, 23:45
سلام عزیزان

خوب به اينا مي گن بازيخور ديگه...هر بازي رو بهشون بدي 2 ساعته مي رن آخرش بعد از رو هاردمي تركوننش:) ولي هيچكدومشون حال ندارن يه بازي رو درسه حالت ايزي نرمال وهارد برن!

شما فكر كنم تقريبا 80 درصد بازي رو رفتيد از اينجا به بعد تازه هيجان بازي بالا مي ره.يه توصيه اصلا خشاباتو براي اينا هدر نده فقط فرار كن.

Nvidia
25-02-2007, 23:47
خوب به اينا مي گن بازيخور ديگه...هر بازي رو بهشون بدي 2 ساعته مي رن آخرش بعد از رو هاردمي تركوننش:) ولي هيچكدومشون حال ندارن يه بازي رو درسه حالت ايزي نرمال وهارد برن!

شما فكر كنم تقريبا 80 درصد بازي رو رفتيد از اينجا به بعد تازه هيجان بازي بالا مي ره.يه توصيه اصلا خشاباتو براي اينا هدر نده فقط فرار كن.

درسته رزیدنت اویل کلا یعنی فرار :دی

sa3er
26-02-2007, 00:06
آقا من 1 بار این بازیو تو حالت معمولی تمام کردم حالا که میخوام حالت Pro این بازیو تموم کنم متاسفانه بازی پاک شده و باید از اول نصب کنم !
کسی میتونه Save بازی رو در حالتی که Normal تموم کرده واسم بزاره ؟
مرسی

Mehran NZ
26-02-2007, 00:51
دوستان من اینجا رسیدم نمی دونم باید چیکار کنم این پیام رو هم میده
((there are levers on both side of the doors ))

Nvidia
26-02-2007, 01:11
خودت برو کلید اونوری دخترم بزار کلید اینوری :دی بعد درو باز کن

Undercover-G
26-02-2007, 02:07
دوستان من اینجا رسیدم نمی دونم باید چیکار کنم این پیام رو هم میده
((there are levers on both side of the doors ))

خوب انویدیا که گفت باید چیکار کنی ولی قسمت اولش رو. اول اشلی رو سمت یکی از اهرم ها می زاری خودت می ری سمت اون یکی اهرم بعد با هم اهرم ها رو پایین می کشن بعد از اون چراغی بالای در هست که روشن میشه باید هواست جمع باشه وقتی سبز شد کلید اکشن (حالا رو کیبرد یا دسته بسته به تعریفی که کردی) رو می زنی و در باز خواهد شد.

Mehran NZ
26-02-2007, 03:05
ایول بچه ها دمتون گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D o l f i n
26-02-2007, 10:12
دیگه آخرشی شاید 20 دقیقه دیگه تموم شه !
ممنونم عزیز

D o l f i n
26-02-2007, 15:52
یکی بگه این مرتیکه گودزیلا رو چجوری باید کشت همونی که بدن ماهیچه ای داره تو اون مکان به یک حساب تاریخی مثل تخت جمشید من هر کاری میکنم نمیشه خیلی سریع عمل میکنه با هر سلاحی داشتم امتحان کردم نمیمیره با ه آرپي جي هم نمیشه کشتش

END_BOY
26-02-2007, 16:36
یکی بگه این مرتیکه گودزیلا رو چجوری باید کشت همونی که بدن ماهیچه ای داره تو اون مکان به یک حساب تاریخی مثل تخت جمشید من هر کاری میکنم نمیشه خیلی سریع عمل میکنه با هر سلاحی داشتم امتحان کردم نمیمیره با ه آرپي جي هم نمیشه کشتش

سلام
اگر ممکنه بیشتر توضیح بده تا بهتر راهنماییت کنیم :)

Shahriar-b
26-02-2007, 18:33
باید وقتی که بهت حمله میکنه جاخالی بدی
با کیلر چند تا بزنی تو سرش میره ولی آخر باید تو بالای یک ساختمان بکشیش پس سعی نکن تیراتوحرومش کنی چون اونجا نمیمیره

byebye
26-02-2007, 18:34
فكر كنم همون كماندو رو ميگي؟؟
اوه اوه منم بيشتر از همه سر اين رييس گير كردم /// :evil: :evil:
بيشتر بايد فرار كني تا اونجا كه دستش شكل بال ميشه( طي دو مرحله تا رسيدن به محل اصلي ) ... بعد با تير به پاهاش يا سرش ميزني تا بميره ...
ميدوني من چجوري ردش كردم ؟؟
برگشتم محل سيو قبلي هر چي سلاح داشتم فروختم و يه rpg خريدم به يه شليك آر پي جي رفت به درك. :biggrin: :biggrin:

Oracle_Eldorado
26-02-2007, 18:38
اگه منظورت Krauser هستش که باید قبل از اینکه بکشیش باید 3 قطعه پیدا کنی که این قطعه ها روی یک در رو کامل میکنند که سومی دست همون قوله هستش ! اول باید از دستش فرار کنی و اون 2 تا قطعه رو پیدا کنی . وقتی که قطعه دوم رو پیدا کردی باید با Krauser بجنگی . اون موقع باید بزنی به سرش . سعی کن با اسلحه Killer 7 بزنی چون خیلی از خونش میبره . بعد که کشتیش قطعه سوم رو میگیری . اینم بگم که به این راحتی نمیشه کشتش . یه جونوریه که دومیشو توی بازی پیدا نمیکنی !
باور کن سخت ترین قولش اونه .

H A M E D
26-02-2007, 19:14
خدا صبرت بده اگه نتونستي ردش كني از ترينر استفاده كن!

byebye
26-02-2007, 19:20
خدا صبرت بده اگه نتونستي ردش كني از ترينر استفاده كن
موافقم
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

kkain-blood
26-02-2007, 20:40
اگه منظورت Krauser هستش که باید قبل از اینکه بکشیش باید 3 قطعه پیدا کنی که این قطعه ها روی یک در رو کامل میکنند که سومی دست همون قوله هستش ! اول باید از دستش فرار کنی و اون 2 تا قطعه رو پیدا کنی . وقتی که قطعه دوم رو پیدا کردی باید با Krauser بجنگی . اون موقع باید بزنی به سرش . سعی کن با اسلحه Killer 7 بزنی چون خیلی از خونش میبره . بعد که کشتیش قطعه سوم رو میگیری . اینم بگم که به این راحتی نمیشه کشتش . یه جونوریه که دومیشو توی بازی پیدا نمیکنی !
باور کن سخت ترین قولش اونه .

کشتنش زیاد سخت نیست فقط باید با shotgum یایه اسلحه قوی مثل همون KILLER7شلیک کنی به پاهاش بعد که نشست سرشو بزنی به موقع هم فرار کنی.

Mehran NZ
26-02-2007, 21:14
سلام دوستان متاسفانه من بازم گیر کردم اونجا که یه قفس بزرگ بالای دره اویزونه و وقتی ردیاب اشلی رو پیدا می کنیم یه غول ما رو میندازه تو قفس
راستش یه ار پی جی خوابوندم تو کله پوک اون غوله حالا اونم رفته قایم شده و هی خرناس می کشه دو تا در هم هستند که اصلا باز نمی شن حالا باید چیکار کنم ؟
خواهشا کمک کنید

Nvidia
26-02-2007, 21:44
سلام دوستان متاسفانه من بازم گیر کردم اونجا که یه قفس بزرگ بالای دره اویزونه و وقتی ردیاب اشلی رو پیدا می کنیم یه غول ما رو میندازه تو قفس
راستش یه ار پی جی خوابوندم تو کله پوک اون غوله حالا اونم رفته قایم شده و هی خرناس می کشه دو تا در هم هستند که اصلا باز نمی شن حالا باید چیکار کنم ؟
خواهشا کمک کنید

من نفهمیدم کجارو میگی !
1 عکس بزاری خیلی خوب میشه !
مرسی

sa3er
26-02-2007, 23:50
خواهشا کمک کنید
بقل هر در یک دستگاه هست که روش یه چراغ هست. شما اون چراغها رو بزن درها باز میشه. بعضی جاهاش هم تا جایی که یادم هست باید به لولاهای بالایی شلیک کنی. ولی اکثرش همینجوری که گفتم. هی مرحله به مرحله قفسها آزاد میند و میوفتند پایین. بعد که همه رو رد کردی هم جالب میشه. میبری اون قول بی شاخ و دم رو تو اون تونل که اول و آخرش یه در هست اونم بقل هم زندانی می کنی و ...... :biggrin: :cool: اسلحه های مختلفت رو قدرتشون رو روش امتحان می کنی.

Mehran NZ
27-02-2007, 01:47
Nvidia جان خیلی ممنون sa3er عزیز جوابم رو داد ولی این قوله خداییش خیلی سگه

Nvidia
27-02-2007, 01:54
Nvidia جان خیلی ممنون sa3er عزیز جوابم رو داد ولی این قوله خداییش خیلی سگه

نه بابا اونجا که خیلی آسونه !
اصلا باهاش درگیر نشو با استفاده از اون کلید هایی که میده جا خالی بده و آخر حسابشو برس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehran NZ
27-02-2007, 03:04
نه بابا اونجا که خیلی آسونه !
اصلا باهاش درگیر نشو با استفاده از اون کلید هایی که میده جا خالی بده و آخر حسابشو برس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این یکی از سخت ترین غولهای بازیه این بازی هیچ راهی به ما نداده وقتی ادم و می گیره خلاص و تمام زحمتهات به هدر میره تازه می دونی بدترین قسمتش کجاست؟ بعد از اینکه می بازی باید کلی بدویی
تازه کاوه جان (اگه درست گفته باشم) ما که مثل تو بازیخور نیستیم داداش
یه چیز دیگه کجا شلیک کنم بهش اثر میکنه و می میره؟ وقتی یه موجودی از تو پشتش بیرون میاد میتونم بکشمش یا نه؟

الان خون جلوی چشامو گرفته بیش از 10 بار من و کشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا تیکه تیکش نکنم دست بردار نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Master
27-02-2007, 05:29
اومد یا نه ؟ یوبی ورژن اصلی رو ریایس کرد یا نه ؟ فرق کردن اینا با هم یا نه ؟

H A M E D
27-02-2007, 09:26
اومد یا نه ؟ یوبی ورژن اصلی رو ریایس کرد یا نه ؟ فرق کردن اینا با هم یا نه ؟

نه متاسفانه هنوز خبري نيست!

M.C.
27-02-2007, 11:13
باز این UBI کثیف :tongue: تاریخ انداخت ... :angry:
شده June 2007
یه نگاه بیاندازید>>>

Oracle_Eldorado
27-02-2007, 11:22
این یکی از سخت ترین غولهای بازیه این بازی هیچ راهی به ما نداده وقتی ادم و می گیره خلاص و تمام زحمتهات به هدر میره تازه می دونی بدترین قسمتش کجاست؟ بعد از اینکه می بازی باید کلی بدویی
تازه کاوه جان (اگه درست گفته باشم) ما که مثل تو بازیخور نیستیم داداش
یه چیز دیگه کجا شلیک کنم بهش اثر میکنه و می میره؟ وقتی یه موجودی از تو پشتش بیرون میاد میتونم بکشمش یا نه؟

الان خون جلوی چشامو گرفته بیش از 10 بار من و کشت تا تیکه تیکش نکنم دست بردار نیستم
عزیزم برای راحت تر کشتنش میتونی اول ( با یک تفنگ قوی ) به پاش بزنی ، بعد که زانو زد ، سریع بزنی به سرش .
همین کار رو ادامه بدی به درک واصل میشه

باز این UBI کثیف تاریخ انداخت ...
شده June 2007
یه نگاه بیاندازید>>>
بابا بیخیال این UBI بشید . خودش رو خیلی خراب کرد در بین بازی باز ها . من که به خاطر سه گانه پرنس خیلی از کار هاش خوشم اومد ولی با این تاریخ انتشارش ازش نا امید شدم

D o l f i n
27-02-2007, 12:01
از جوابهایی که دوستان دادن ممنونم یه سوال دیگه من بازی رو با دسته انجام میدم می خوام ببینم میشه با سرعت بیشتری حرکت کرد به یک اصطلاح بدو بدو کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

H A M E D
27-02-2007, 12:10
يعني شما تو اين بازي نمي تونستي بدويي!!!؟!!؟
روي كيبرد كه دكمه Ctrl بود روي پد هم بايد تنظيمش كني..

Oracle_Eldorado
27-02-2007, 12:42
از جوابهایی که دوستان دادن ممنونم یه سوال دیگه من بازی رو با دسته انجام میدم می خوام ببینم میشه با سرعت بیشتری حرکت کرد به یک اصطلاح بدو بدو کرد
جدی میگی ؟ تا الآن راه میرفتی ؟
اگه با کیبورد بازی میکنی که دوستمون گقتند باید Ctrl رو بگیری بعد بدویی !
اگه با دسته بازی میکنی که باید دکمه مثلث رو بزنی ( البته در دسته های Ps مثلث هستش ! ) مثلث رو میگیری بعد حرکت میکنی

Oracle_Eldorado
27-02-2007, 12:44
فکر کنم بازی رو تموم کنی ساعت بازی رو بنویسه 30 ساعت !

علیرضا
27-02-2007, 13:57
يه سؤال كه شايد تكراري باشه:
Save game هاي بازي كجان؟؟
كدوم فايل حاوي سيو هاي بازي اند؟؟

Shahriar-b
27-02-2007, 14:55
SaveData.dat

D o l f i n
27-02-2007, 16:11
جدی میگی ؟ تا الآن راه میرفتی ؟
اگه با کیبورد بازی میکنی که دوستمون گقتند باید Ctrl رو بگیری بعد بدویی !
اگه با دسته بازی میکنی که باید دکمه مثلث رو بزنی ( البته در دسته های Ps مثلث هستش ! ) مثلث رو میگیری بعد حرکت میکنی
به خدا من تا الان فقط راه میرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه کلید ها رو امتحان کردم فقط راه میرفت فدات دستت درد نکنه

Shahriar-b
27-02-2007, 17:18
به خدا من تا الان فقط راه میرفتم همه کلید ها رو امتحان کردم فقط راه میرفت

Oracle_Eldorado
27-02-2007, 17:57
[QUOTE]به خدا من تا الان فقط راه میرفتم همه کلید ها رو امتحان کردم فقط راه میرفت فدات دستت درد نکنه[/
QUOTE]
بابا ایول . خوشم اومد . به نظر من اگه میخوای رکوردی بازی کنی باید از اول شروع کنی.
راستی دوستان رکورد خودشونو در این بازی بزارند .
رکورد من
در Pro : من 9 ساعت و 10 دقیقه
در Normal : فکر کنم 7 ساعت و 50 دقیقه . دقیقا یادم نیست .

D o l f i n
27-02-2007, 22:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif چه خنگ بازی در آوردم من ولی اون غول بی شاخ ودم رو ردش کردم همچین سختم نبود فقط باید با هاش مدارا کنی تا وقتی برسه بالای ساختمون و با یک آر پی جی تمومش کنی راحت

بابا ایول . خوشم اومد . به نظر من اگه میخوای رکوردی بازی کنی باید از اول شروع کنی.
راستی دوستان رکورد خودشونو در این بازی بزارند .
رکورد من
در Pro : من 9 ساعت و 10 دقیقه
در Normal : فکر کنم 7 ساعت و 50 دقیقه . دقیقا یادم نیست
رکوردی چیه قربونت همین یه بارم از سرم زیاده شما ها واقعا خدای بازی هستید که یه بازی رو چند بار بازی میکنید

P-R-I-N-C-E
28-02-2007, 02:20
سلام
من 3 بار تا اخرش رفتم
رکورد مم
در normal : ساعت 8
در pro :ساعت 10
در pro 2 : ساعت 5ساعت و 20 دقیقه
اونایی که evil بازن میدونن چرا تو pro 2 رکوردم 5 ساعت

Metalzadeh
28-02-2007, 02:32
سلام
من 3 بار تا اخرش رفتم
رکورد مم
در normal : ساعت 8
در pro :ساعت 10
در pro 2 : ساعت 5ساعت و 20 دقیقه
اونایی که evil بازن میدونن چرا تو pro 2 رکوردم 5 ساعت

حتما یه اسلحه ای چیزی باز کردی درسته ؟

P-R-I-N-C-E
28-02-2007, 02:39
درسته با قدرت max تیرشم بینهایت
بعد ashly هم همون دختره اونم یه لباس آهنی میگیره
فقط اینو بگم که pro سختر از pro 2

Mehran NZ
28-02-2007, 07:46
دوستان بالاخره بازی رو تموم کردم فکر کنم با 22 ساعت بهترین رکورد رو بین شماها کسب کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D o l f i n
28-02-2007, 10:07
نه داداش رکورد رو من شکستم 29 ساعت و خورده ای حال کنید یه وقت 30ساعت حساب نکنید فقط 29 ساعت بهم تبریک بگید دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

ebru_gundes_206
28-02-2007, 12:50
[QUOTE=M.C.;892121]باز این UBI کثیف :tongue: تاریخ انداخت ... :angry:
شده June 2007
یه نگاه بیاندازید>>>
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUاین تاریخ برای عرضه تو آمریکاست
تاریخ عرضه تو اروپا 2 روز دیگه است البته اگه سرکاری نباشه!!!

M.C.
28-02-2007, 13:01
[QUOTE=M.C.;892121]باز این UBI کثیف :tongue: تاریخ انداخت ... :angry:
شده June 2007
یه نگاه بیاندازید>>>
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUاین تاریخ برای عرضه تو آمریکاست
تاریخ عرضه تو اروپا 2 روز دیگه است البته اگه سرکاری نباشه!!!

به احتمال زیاد سر کار هستیم !

2 هفته پیش هم قرار بود 2 روز دیگه بیاد !

ebru_gundes_206
28-02-2007, 13:20
من این فایل PDF رو برای دوستانی که دوست دارن اطلاعات کلی در مورد کاراکترها و بازی اویل 4 داشته باشند
آماده کردم این هم لینک دانلودش:

در ضمن حجمش هم حدود 77 کیلوبایت یعنی کمتر از یک دقیقه با سرعت 40 Kb دانلود میشه

Nvidia
28-02-2007, 14:22
بازی از طرف یوبی سافت هم ریلیز شد ! متاسفانه گرافیک همونه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin
28-02-2007, 14:28
بازی از طرف یوبی سافت هم ریلیز شد ! متاسفانه گرافیک همونه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موس ؟ آيا ؟!!

M.C.
28-02-2007, 14:28

کی ؟ کجا ؟
خریدی یا دانلود کردی ؟

Nvidia
28-02-2007, 18:36
موس ؟ آيا ؟!!

نه موس هم ساپورت نمیکنه !
تنها فرقی که داره اینه که آرم یوبی به اول بازی اضافه شده !

Nvidia
28-02-2007, 18:37
کی ؟ کجا ؟
خریدی یا دانلود کردی ؟

دیروز تو اروپا !
نه والا عکساشو دیدم :)

Oracle_Eldorado
28-02-2007, 18:45
نه داداش رکورد رو من شکستم 29 ساعت و خورده ای حال کنید یه وقت 30ساعت حساب نکنید فقط 29 ساعت بهم تبریک بگید دیگه

دوستان بالاخره بازی رو تموم کردم فکر کنم با 22 ساعت بهترین رکورد رو بین شماها کسب کردم
بابا آفرین ! شماها چقدر سرعت عملتون بالاست !

بازی از طرف یوبی سافت هم ریلیز شد ! متاسفانه گرافیک همونه !
من که از همون اول هم گفتم . همشون یه ............... هستند !

دیروز تو اروپا !
نه والا عکساشو دیدم
فرقی نمیکنه . بابا بازی از هر کنسولی برای هر کنسولی تبدیل بشه ......... میشه !

Oracle_Eldorado
28-02-2007, 18:49
راستی اون دوستی که داستان بازی رو گذاشته من متن انگلیسی رو دارم . حداقل میگفتی خودم ترجمه کردم !

H A M E D
28-02-2007, 19:07
خوب معلوم بود كه يوبي هم كاري نميكنه! همش سركاري بود! مي دونستم كه خيلي هنر كنه آرم خودش رو ميذاره اولش!
بگذريم ولي علارغم كف فراوان من هنوز بازي رو تموم نكردم چون سرم خيلي شلوغه الان رسيدم به اونجا كه از تو زندان دختره رو نجات ميدي! راستي برم بازي كنم چرا بيكار نشستم. اين Killer7 هم عجب چيزيه! خيلي باحاله يكي رو ميزني چهارتا پشت سرش هم مي خورن!

D o l f i n
28-02-2007, 22:09
بابا آفرین ! شماها چقدر سرعت عملتون بالاست !
من که خودت میدونی تا همین اواخر فقط راه میرفتم

M.C.
28-02-2007, 22:34
من امروز رفتم بازار دیدم یکی از این شرکت ها نسخه ی Ubisoft رو گذاشته !!!

آقا کسی نمیخواد نسخه ی این Ubi رو بگیره !!!
آقا یکی بگیره ما رو از شک در بیاره !

Nvidia
28-02-2007, 23:00
من امروز رفتم بازار دیدم یکی از این شرکت ها نسخه ی Ubisoft رو گذاشته !!!

آقا کسی نمیخواد نسخه ی این Ubi رو بگیره !!!
آقا یکی بگیره ما رو از شک در بیاره !

امکان نداره نسخه Ubi رو فعلا بدن بیرون !
اصلا خیلی بی سر و صدا اومد این نسخه و حای تا امروزم لینک های Rapidshare خیلی کمی ازش وجود داشت !
بروبچ فروم های خارجی هم تو اروپا این بازیو خریدن تایید کردن که گرافیک این بازی کاملا شبیه به گرافیک بازی قبلیه !

اینهم 2 عکس از نسخه اروپایی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته اینم بگم که اینطور که معلومه قراره capcom 1 پچ بده بیرون که رو این بازی نصب شه و مشکلات نورپردازی و گرافیک بازی رو تا حدی برطرف کنه !
تازه این نسخه یوبی احتیاج به کرک هم داره :(
لعنت به SourceNext

reza_17173
01-03-2007, 00:06
دوستان شما از کجا مطمئن هستید که این نسخه ماله یوبی سافته؟ نسخه اروپایی یوبی سافت که طبق لینک زیر 2 مارچ پخش میشه. یعنی 4 روز دیگه...
لینک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طبق این لینک هم که ماله خود سایت یوبی سافته هنوز بازی پخش نشده. و در قسمت Release Date نوشته شده TBD یا همون To Be Determined (در دست بررسی)
لینک: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.C.
01-03-2007, 00:19
تازه این نسخه یوبی احتیاج به کرک هم داره

کرکش زود تر از خودش میاد :laughing: , شما نگران کرکش نباش ;)

cyrus_ln
01-03-2007, 10:28
سلام من كاربر جديد هستم.
ركورد رو من شكستم با 17 ساعت يعني 16 ساعت و 55 دقيقه.

H A M E D
01-03-2007, 10:42
به قول دوستمون كرك زودتر از خود بازي مياد! خيالي نيست ولي بعيده كه اين رزيدنت ايول با پچ درست بشه! منظورم گرافيك و انجور چيزاش بيد.. و اگر باز هم از يوبي اومده باشه بعيد نيست كه الان تو بازار باشه.. چون هميشه زودتر از بيرون اومدن بازي مياد رو نت بعدش هم دانلود و...

rayanehkhabar
01-03-2007, 12:40
سلام. من بازی رزیدنت 4 را خریدم. مال شرکت مدرنه.
نصبش که تموم میشه وقتی روی آیکن game کلیک می کنم پیغام زیر را میده:
در ضمن مشخصات سیستمی که این بازی روش نصب شده:

کارت گرافیک جی فورس 128
رم: 256

در ضمن روی سیستمهای دیگه هم همین ارور را میده. 10 بار هم نصبش کردم ولی مشکل حل نشد.

ebru_gundes_206
01-03-2007, 13:04
سلام. من بازی رزیدنت 4 را خریدم. مال شرکت مدرنه.
نصبش که تموم میشه وقتی روی آیکن game کلیک می کنم پیغام زیر را میده:
در ضمن مشخصات سیستمی که این بازی روش نصب شده:

کارت گرافیک جی فورس 128
رم: 256

در ضمن روی سیستمهای دیگه هم همین ارور را میده. 10 بار هم نصبش کردم ولی مشکل حل نشد.

دوست عزیز این ارور مربوط به خطای DirectX میباشد اگه دایرکت ایکس آخرین ورژن رو نصب کنی درست میشه
اگه مال خود RE4 نصب نمیشه از یه سی دی دیگه ( تو همه بازیها هست ) نصبش کن ... ترجیحا برای یکی دو ماه اخیر باشه

ebru_gundes_206
01-03-2007, 13:09
کسی نسخه یوبی رو نصب کرده که میگید گرافیکش همونه یا از روی فروم های خارجی میگید

راستی اون دوستی که داستان بازی رو گذاشته من متن انگلیسی رو دارم . حداقل میگفتی خودم ترجمه کردم !

آقا جون من خواستم قانون Copyright رو رعایت کرده باشم در ضمن این مقاله تو اکثر سایتها بوده پس اگه میگفتم خودم ترجمه کرده بودم خیلی تابلو میشد

دوستان من الان اینترنت رو زیرو رو کردم ولی فقط تو استرالیا پخش شده نه تو اروپا

اینی که تو استرالیا پخش شده رو خود capcom پخش کرده نه یوبی سافت
پس هنوز جای امید هست!!!!

Oracle_Eldorado
01-03-2007, 14:07
آقا جون من خواستم قانون Copyright رو رعایت کرده باشم در ضمن این مقاله تو اکثر سایتها بوده پس اگه میگفتم خودم ترجمه کرده بودم خیلی تابلو میشد
نه مثل اینکه منظورم رو نفهمیدی ! من به خاطر این گفتم که اینجا کلاست بره بالا ! من متن انگلیسی رو داشتم ولی حوصله ترجمه نداشتم !
راستی سعی کن همه ی پست ها تو توی یک پست بزنی . هم قشنگ تره ، هم کلاست میره بالا !

ebru_gundes_206
01-03-2007, 16:12
نه مثل اینکه منظورم رو نفهمیدی ! من به خاطر این گفتم که اینجا کلاست بره بالا ! من متن انگلیسی رو داشتم ولی حوصله ترجمه نداشتم !
راستی سعی کن همه ی پست ها تو توی یک پست بزنی . هم قشنگ تره ، هم کلاست میره بالا !

خیلی ممنون الدورادو جان از این که به فکر ما هستی
در ضمن اگه میبینی چند تا پست دادم برای اینه که دقت بیشتری بشه به مطالب ولی باز از راهنماییت ممنونم :blush:

rayanehkhabar
01-03-2007, 18:32
دوست عزیز این ارور مربوط به خطای DirectX میباشد اگه دایرکت ایکس آخرین ورژن رو نصب کنی درست میشه
اگه مال خود RE4 نصب نمیشه از یه سی دی دیگه ( تو همه بازیها هست ) نصبش کن ... ترجیحا برای یکی دو ماه اخیر باشه

آقا توی مشخصات سیستم من دایرکت ایکس 9 b نوشته شده. حلا 9 c را که نصی می کنم اصلا مثل اینکه فایلی کپی نمیشه. و زود نصب تموم میشه. این در حالیه که برای ورژن های پایینتر بدون مشکل نصب میشه ولی باز هم بازی اجرا نمیشه.

ebru_gundes_206
01-03-2007, 19:55
ببین دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم ولی با نصب DirectX ورژن آگوست مشکلم هل شد....
در ضمن نباید سریع نصب شه اگه اینتوری شده یعنی ورژنی رو که میخوایی نصب کنی از ورژن خود سیستم قدیمیتره

m_r1986
01-03-2007, 23:01
آقا تو يكي از همين صفحه هاي اين تاپيك خواندم اگر دو بار بازي را تا آخر بري براي بار سوم يه اسلحه پرقدرت ميده با تير بي نهايت حالا من براي بار اول نرمال تموم كردم براي بار دوم pro تا آخر رفتم اتفاقا آخرش عكس اون تفنگ را نشان ميده ولي براي بار سوم كه ميخوام برم همون كلت را ميده جريان چيه ؟

ebru_gundes_206
02-03-2007, 00:54
آقا تو يكي از همين صفحه هاي اين تاپيك خواندم اگر دو بار بازي را تا آخر بري براي بار سوم يه اسلحه پرقدرت ميده با تير بي نهايت حالا من براي بار اول نرمال تموم كردم براي بار دوم pro تا آخر رفتم اتفاقا آخرش عكس اون تفنگ را نشان ميده ولي براي بار سوم كه ميخوام برم همون كلت را ميده جريان چيه ؟
من فعلا بازی رو تا آخر نرفتم ولی فکر میکنم باید تو حالت مزدور اسلحه رو بخری

Oracle_Eldorado
02-03-2007, 01:11
درسته من اون اسلحه رو دارم . زياد هم قوي نيست ولي خطي خوب ميزنه . يعني اگه 100 تا دشمن جلوت باشند با يك تير به درك واصل ميشن ! اما در مورد گرفتن اون اسلحه : شما اول يكبار بازي رو روي نزمال تموم ميكني . دفعه ي دوم بايد روي Professional تموم كني تا بهت بده . فكر كنم اگه روي نرمال هم بري بهت بده . وقتي كه بازي تموم شد و در آخر با Hunnigan ( همون زني كه از اول بازي كمكت ميكنه ) اونجا يه سيو ميده . اونجا يه سيو بكن . بعد مياد صفحه اول . برو توي قسمت Load و اوني كه سيو كردي رو Load كن بعد از اول شروع كن و برو پيش فروشنده اسلحه و بخر و حالشو ببر

ببین دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم ولی با نصب DirectX ورژن آگوست مشکلم هل شد....
در ضمن نباید سریع نصب شه اگه اینتوری شده یعنی ورژنی رو که میخوایی نصب کنی از ورژن خود سیستم قدیمیتره
ميشه لينكش رو بزاري ؟ ممنونت ميشم . چون من از اين مشكلات زياد دارم در موقع اجراي بازي ها

cully_4u
02-03-2007, 02:03
کسی جواب سوال منو نمیده ؟

Viren
02-03-2007, 02:54
من که تو نرمال می رم.
خبر

تو سایت یوبی تاریخ Release نسخه اصلی رو نوشته.کاش نمیخریدیم..!

ebru_gundes_206
02-03-2007, 12:56
دوست عزیز من که تو سایت یوبی هیچ تاریخی ندیدم
بازی تو اروپا ریلیز شد این هم یه سایته انگلیسی که داره بازی رو می فروشه

H A M E D
02-03-2007, 12:56
کسی جواب سوال منو نمیده ؟

سوالت چيه.. خوب بپرس! بعد جواب ميديم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما تموم كرديم! 9 ساعت و 14 دقيقه روي حالت نرمال!

cyrus_ln
02-03-2007, 20:28
سوالت چيه بپرس؟

منم يه بار ديگه تموم كردم 6 ساعت و 45 دقيقه.حالت pro

rayanehkhabar
02-03-2007, 22:04
یه مشکلی هست. من برنامه ای که میشه با موس بازی کرد را دارم ولی جواب نمیده.

sa3er
02-03-2007, 23:49
آقا توی مشخصات سیستم من دایرکت ایکس 9 b نوشته شده. حلا 9 c را که نصی می کنم اصلا مثل اینکه فایلی کپی نمیشه. و زود نصب تموم میشه. این در حالیه که برای ورژن های پایینتر بدون مشکل نصب میشه ولی باز هم بازی اجرا نمیشه.

برخی از نسخه های قدیمی DirectX از امکان Update پشتیبانی نمی کنند.

شما می توانید با استفاده از ابزار زیر DirectX کنونی خودتون رو uninstall کنید:

DirectX Happy Uninstall

و بعد آخرین نسخه DirectX که فکر می کنم DirectX 9.0 c Redistributable December 2006 هست رو دریافت و نصب کنید.

موفقیت؛

hossein_3650
03-03-2007, 00:13
من که تو نرمال می رم.
خبر

تو سایت یوبی تاریخ Release نسخه اصلی رو نوشته.کاش نمیخریدیم..!

نسخه اصلی دیگه چیه؟ مگه اینی که الان هست اصلی نیست؟

Kolang
03-03-2007, 01:55
سلام
آقا من موقع اجرای بازی با این پیغام مواجه شدم

رفتم دیدم باید یه برنامه شبیه Pr0tSt0p یا Securom 7 Stop داشته باشم. اما اونا رو هم نتونستم پیدا کنم
کسی میتونه کمکم کنه؟!

cyrus_ln
03-03-2007, 09:15
یه مشکلی هست. من برنامه ای که میشه با موس بازی کرد را دارم ولی جواب نمیده.
بيخيال شو كه اصلا با اون برنامه نميشه بازي كرد.