PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]

8813222
02-03-2010, 14:33
آقايون من وقتي كه چند مرحله از بازي رو تموم ميكنم وقتي كه از بازي خارج ميشم و دوباره وارد ميشم دوباره از همون مرحله اول بازيرو مياره!!!!!چيكار كنم چرا سيو نميكنه؟؟؟

tekken god
02-03-2010, 14:35
آخر هر جپتر از شما میپرسه که سیو می کنید یا نه ؟ شما که می زنی yes یه دستگاه تایپر میاد 20 تا جای سیو داره .
وسط مرحله هم از این دستگاه تایپ ها پیدا میشه .
موفق باشی

Martanima 21
03-03-2010, 13:29
واقعا یکی از قشنگترین بازی هایی هست که کردم و اویل 5 هم از این قشنگتر.این بازی تمام ژانر ها رو در خود گنجانده و گرافیک بالایی هم دارد.حتما بخرید.

8813222
04-03-2010, 19:58
آخر هر جپتر از شما میپرسه که سیو می کنید یا نه ؟ شما که می زنی yes یه دستگاه تایپر میاد 20 تا جای سیو داره .
وسط مرحله هم از این دستگاه تایپ ها پیدا میشه .
موفق باشی

آقاي محترم من بازيرو تا اونجايي پيش رفتم كه اين زاميا از رويه كوه يه سنگ پرت ميكنند پايين و بايد از دستش فرار كني .اين مرحله رو چند بار انجام دادم و هر بار سنگه له هم ميكرد منم خسته شدم و از بازي زدم بيرون وقتي كه دوباره بازي رو اجرا كردم دوباره از اول اول اومد. ميخواستم بدونم كه همشيه بايد چند مرحله رو تموم كني تا سيو كنه ؟؟؟؟پچي، چيزي وجود نداره كه بشه هر جايه بازي كه بخواي، حداقل در آخر هر مرحله سيو كني؟؟؟راستي اونجايي كه سنگو پرت ميكنند وقتي كه فرار ميكنم ميگه دكمه 3 رو بزن من كليك چپ موس رو تند تند ميزنم از اونجا كه رد ميشه دو تا كليد ديگه رو ميگه بزن من تو اين كليدا مشكل دارم لطفا راهنمايي كن ممنون

Squall Leonhart
04-03-2010, 20:40
آقاي محترم من بازيرو تا اونجايي پيش رفتم كه اين زاميا از رويه كوه يه سنگ پرت ميكنند پايين و بايد از دستش فرار كني .اين مرحله رو چند بار انجام دادم و هر بار سنگه له هم ميكرد منم خسته شدم و از بازي زدم بيرون وقتي كه دوباره بازي رو اجرا كردم دوباره از اول اول اومد. ميخواستم بدونم كه همشيه بايد چند مرحله رو تموم كني تا سيو كنه ؟؟؟؟پچي، چيزي وجود نداره كه بشه هر جايه بازي كه بخواي، حداقل در آخر هر مرحله سيو كني؟؟؟راستي اونجايي كه سنگو پرت ميكنند وقتي كه فرار ميكنم ميگه دكمه 3 رو بزن من كليك چپ موس رو تند تند ميزنم از اونجا كه رد ميشه دو تا كليد ديگه رو ميگه بزن من تو اين كليدا مشكل دارم لطفا راهنمايي كن ممنون

این یکی از مواردی بود که منو از اویل 4 ناامید کرد. من اویل رو به خاطر این دوست داشتم که روی شانس نبود و روی مهارت مانور میداد. ولی این قسمت اویل چهار نشون داد که واقعا اویل نیست و یه بازی دیگه هست با نام مشابه! :13:

برای ردکردن این قسمت باید پدر دسته یا کیبرد رو در بیاری و تند تند دکمه هایی رو که میگه رو در زمان مناسب فشار بدی. نکته مزخرفش اینه که به طور رندوم هست. سعی کن دکمه ها رو طوری تنظیم کنی که نزدیک هم باشن. تا این طوری بهتر بتونی با هم فشارشون بدی یا اینکه از یکی دیگه کمک بگیر.

در مورد سیو اگه دقت کرده باشی بعضی از جاها یه دستگاه تایپ قدیمی وجود داره. برای سیو کردن بازی باید از اونا استفاده بکنی. :11:

8813222
05-03-2010, 21:57
دوستان آيا ميشه سرعت موس رو كم كرد؟؟؟ اخه سرعتش خيلي تنده منظورم اينه كه پچي چيزي نيست كه بتونه اين كاو بكنه؟؟؟؟

Squall Leonhart
06-03-2010, 11:37
دوستان آيا ميشه سرعت موس رو كم كرد؟؟؟ اخه سرعتش خيلي تنده منظورم اينه كه پچي چيزي نيست كه بتونه اين كاو بكنه؟؟؟؟

با همون لانجری که اجرا میکنه توی تنظیماتش فکر میکنم هست. تا انجایی که یادم میاد سرعت ماوس بر اساس عدد بود.

123arash
07-03-2010, 10:29
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوستان.اگه سوالمو اينجا مطرح ميكنم به اين خاطره كه ميخوام دموهاي بازيهاي اويل را استخراج كنم.واسه همين از زدن تاپيك اضافه خودداري كردم.من نرم افزاري ميخوام كه بشه دموهاي پلي 1 را به فرمتهاي ديگر مثل mpeg يا avi و كلا قابل ذخيره در كامپيوتر تبديل كند.البته من برنامهCube Media Player 2 را دانلود كردم ولي وقتي ميخواهم دمويي از بازي اويل 3 را به فرمت ديگر تبديل كنم فقط با رزولوشن 320به160 تبديل ميكنه و ديگه بالاتر از اين رزولوشن فيلم قاطي ميشه و رنگها به هم ميخورن و هيچ چيز مشخص نيست.اگر دوستان با اين برنامه كار كردن توضيح بدن چطوري اين مشكل را حل كنم.يابرنامه بهتري سراغ دارن معرفي كنن تا بتونم با هر سايز و رزولوشني تبديل كنم.متشكرم.فقط اگه ميشود در مورد برنامه Cube Media Player 2 بيشتر توضيح دهيد.

Squall Leonhart
07-03-2010, 12:29
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوستان.اگه سوالمو اينجا مطرح ميكنم به اين خاطره كه ميخوام دموهاي بازيهاي اويل را استخراج كنم.واسه همين از زدن تاپيك اضافه خودداري كردم.من نرم افزاري ميخوام كه بشه دموهاي پلي 1 را به فرمتهاي ديگر مثل mpeg يا avi و كلا قابل ذخيره در كامپيوتر تبديل كند.البته من برنامهCube Media Player 2 را دانلود كردم ولي وقتي ميخواهم دمويي از بازي اويل 3 را به فرمت ديگر تبديل كنم فقط با رزولوشن 320به160 تبديل ميكنه و ديگه بالاتر از اين رزولوشن فيلم قاطي ميشه و رنگها به هم ميخورن و هيچ چيز مشخص نيست.اگر دوستان با اين برنامه كار كردن توضيح بدن چطوري اين مشكل را حل كنم.يابرنامه بهتري سراغ دارن معرفي كنن تا بتونم با هر سايز و رزولوشني تبديل كنم.متشكرم.فقط اگه ميشود در مورد برنامه Cube Media Player 2 بيشتر توضيح دهيد.

اتفاقا یه تاپیک میزدی بهتر بود اونم توی بخش کنسول ها. (مثل بعضی ها نمیگم که قبلش باید جستجو بکنی که به نظر من موتور جستجوی این پی سی ورلد خیلی ضعیف هست:13:)

این برنامه رو هم امتحان کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته در مورد رزولیشن باید بگم که کیفیت اورجینال PSX بیشتر از این حد دیگه نیست. اگه بخواهی زیادترش کنی کیفیت واقعیش رو از دست میده.

The Joker
02-04-2010, 18:00
واقعا شاهکار بود ؛ من الان 2 - 3 - 4 و 5 رو تموم کردم و هر کدوم یک جور قشنگ بودن .

4 فقط به نظرم کمی طولانی شده بود ، من هی منتظر بودم تموم شه ، هی کپچر جدید می اومد و ...

چقدر این لئون کندی عالیه ، الان Extra هم باز شده و بعد هم می خوام با ADA بازی کنم .

کلا منتظر 6 هم هم چنان هستیم !

A M I R 1 1 0
02-04-2010, 18:51
پروفسور کپچر نه چپتر اویل 6 هم انشالله با تغییراتی از ریشه سال 2014 عرضه میشه اونوقت تو قبر بازی میکنیم :31:
4 طولانی نبود چشمات دراز میبینند 4 و 5 خیلی کوتاه بودند عزیز !! :8:
برو با ایدا بازی کن حالشو ببر این ایدا هم بدجور لیون را لنگ خودش کرده :31: با با دیگه برید صیغه شید تموم شه :5:

Alireza.M67
02-04-2010, 20:10
پروفسور کپچر نه چپتر اویل 6 هم انشالله با تغییراتی از ریشه سال 2014 عرضه میشه اونوقت تو قبر بازی میکنیم :31:
4 طولانی نبود چشمات دراز میبینند 4 و 5 خیلی کوتاه بودند عزیز !! :8:
برو با ایدا بازی کن حالشو ببر این ایدا هم بدجور لیون را لنگ خودش کرده :31: با با دیگه برید صیغه شید تموم شه :5:
دوست عزیز یا شما داستانو بد متوجه شدی یا من .
آخه تا اونجا که من میدونم ایدا عاشق لیان شده بود ...

A M I R 1 1 0
02-04-2010, 20:57
خوب معلومه یا تو !!
ندیدی اخر بازی وقتی که اشلی افتاد تو اب اومد بیرون به لیون گفت اون زنه کی بود لیون گفت پاره ای از من بود !!!
یعنی چی یعنی نامزدمه میخوامش هر چی دارم تو دنیا میخوام بشه به نامش !!!

huggy
03-04-2010, 13:05

سلام دوست عزیز من دقیق یادم نیست که کدوم عدد ، کدوم شماره بود ولی وقتی دوتا دایره که به صورت مایل هستند میاد ( فکر کنم یکیش 3 باشه) باید enter و ctrl رو با هم بگیری . وقتی دوتا مستطیل کنار هم میاد باید دوتا shift چپ و راست کیبورد رو با هم بگیری.

فکر کنم این عدد ها بود :

1-----> ctrl
2-----> f
3-----> enter
4----->shift سمت راست
5-----> shift سمت چپ

123arash
03-04-2010, 14:34
دوستان تاپيك اويل 6 هست يا نه؟

Leon-117
03-04-2010, 14:43
نه نيست.اطلاعات و عكس و اينا در موردش وجود نداره.

light
03-04-2010, 20:23
يه پچ بود كه ميتونستيم رو pc با موس بازي كنيم

لينكش رو هركي داره بده

Squall Leonhart
03-04-2010, 21:11
يه پچ بود كه ميتونستيم رو pc با موس بازي كنيم

لينكش رو هركي داره بده

بیا این رو امتحان کن :

قسمت خط تیره فایل فرانت دات کام هست!

The Joker
04-04-2010, 13:06
آیدا رو هم تموم کردم ؛ خیلی حال داد ؛ مرسناریس رو هم کامل گرفتم ؛ کلا بدجوری لنگ آیدام : دی

این مرسناریس رو میشه چند نفره و شرطی هم بازی کرد ؛ جالبه ؛ یعنی سر امتیاز با شخصیت ها مختلف .

huggy
05-04-2010, 22:33
با سلام

اویل 4 رو نمیشه با جو استیک بازی کرد ؟؟

اگه میشه چه جوری باید تنظیم کنم ؟

Layken
06-04-2010, 10:50
با سلام

اویل 4 رو نمیشه با جو استیک بازی کرد ؟؟

اگه میشه چه جوری باید تنظیم کنم ؟
ميشه بازي كرد خيلي هم خوب شما يه بار جوستيك خودتون رو در كنترل پانل امتحان كنيد.
اگه كار كرد كه از بازي تون ممكنه باشه.

123arash
09-04-2010, 10:21
دوستان رزيدنت اويل 4 وي اديشن چه فرقي با اين اويل 4 داره؟
مي ارزه بخرمش؟

huggy
09-04-2010, 14:37
ميشه بازي كرد خيلي هم خوب شما يه بار جوستيك خودتون رو در كنترل پانل امتحان كنيد.
اگه كار كرد كه از بازي تون ممكنه باشه.
من فلاپیش رو گم کردم اگه برنامشو بزارید ممنون میشه مارک دستم هم top way هست .

huggy
09-04-2010, 14:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sonixax
09-04-2010, 16:13
دوستان رزيدنت اويل 4 وي اديشن چه فرقي با اين اويل 4 داره؟
مي ارزه بخرمش؟

هیچ فرقی نداره فقط هدفگیریش و ... خیلی باحال تر میشه . در ضمن برای وی ادیشن شما باید حتما Nintendo Wii داشته باشید هاااا .

crash00
09-04-2010, 16:57
کسی میدونه این چیه(اونیکه برق میزنه)
راستی من رو کامپیوترم re4 نمیاد یعنی قبلا میومد الان از اینا که بهش می گیم dont send میده من بازی رو کاملا پاک کردم ومجددا نصب ولی نشد
درضمن نسخه ی wiiرو با امولاتور میشه اجرا کرد

sonixax
09-04-2010, 17:32
راستی من رو کامپیوترم re4 نمیاد یعنی قبلا میومد الان از اینا که بهش می گیم dont send میده من بازی رو کاملا پاک کردم ومجددا نصب ولی نشد

این کجای بازی هست دقیقا ؟ من تا حالا ندیدشم !

Squall Leonhart
09-04-2010, 20:10
این عکس هایی که گذاشتی ماله PS2‌ هست یا کامپیوتر؟ یه عکس از نقشه هم بنداز بزار ببینم کجای بازی هستی؟ منم تا به حال متوجه نشده بودم. البته احتمال داره که جواهر باشه و احتمالا فقط ایدا با اون کلت عجیب طناب اندازش بتونه به اونجا بره!

crash00
09-04-2010, 22:04
ماله pc هست رو دو تا کامپیوترم تست کردم ببینید بعد از تله کابین ها وقتی به اسلحه فروش رسیدید برگردید وجایی که بالا لسلحه فروشبود رو نگاه کنید(آتش آبی رنگش معلومه)
من هر چی بگید و در هر لباس و درجه سختی بهش زدم ولی نشد که نشد

A.M.D.D.E.V.I.L
09-04-2010, 22:11
اون مدال ها توی بازی چند تا هستند که اگه همشونو بزنید بهتون امتیاز خاص و جایزه میده

Squall Leonhart
09-04-2010, 22:41
اون مدال ها توی بازی چند تا هستند که اگه همشونو بزنید بهتون امتیاز خاص و جایزه میده

فکر میکنم 15 بودن و با زدن 8 تا شون یه کلت مجانی بهت میده.

huggy
09-04-2010, 22:50

به احتمال زیاد نور مشعل اون یاروست که ازش اسلحه میخریم!!!

100 % اونی هست که ازش اسلحه می خری ( عکس شما بعد از تله کابین و پایین پله هاست درسته ؟؟؟ جایی که میری تو یه کلبه و اون یارو گنده هه میجنگی )

STON-COLD
10-04-2010, 09:11
نسخه ی 5 این بازی اومده؟

123arash
10-04-2010, 10:56
نسخه ی 5 این بازی اومده؟

بله منتشر شده..خيلي وقته.
ولي اصلا به اويل شبيه نيست..خيلي مزخرفه.
اما گرافيك فوق العاده اي داره و رو سيستم ضعيف من كه عالي جواب داد

crash00
10-04-2010, 14:21
با سلام
اون مدال هل که قبل از رسیدن به اشلی تموم میشه
این جا جایی که yellow catsays رو بهتون میده وایدا وقتی بی هوشه و به هوش میاد از اینجا فرار میکنه(پاش هم زخم میشه)اون کلت هم punisher بود که جایزه میداد.
من میگم زیر آتش اسلحه فروش marchant تو عکس با آر پی جی و مین انداز معلومه وقتی هم با اسلحه ی انفجاری(rpg,mine trowre...) شلیک می کنی marchant اون بالا می میره.
راستی یه سوال داشتم آیا اسلحه ی mine trowrer شما هم تیر هاش دنبال دشمن میره برا من اگه مثلارو هوا می گیره می پیچه می خوره به یارو:21:

sonixax
10-04-2010, 15:16
راستی یه سوال داشتم آیا اسلحه ی mine trowrer شما هم تیر هاش دنبال دشمن میره برا من اگه مثلارو هوا می گیره می پیچه می خوره به یارو:21:

این به خاطر اینه که تا خرخره آپگریدش کردی

crash00
11-04-2010, 21:24
این به خاطر اینه که تا خرخره آپگریدش کردی
آره برا اطمینان پرسیدم
اگه خدا بخواد تا شنبه سیوم رو میزارم خودتون ببینید.

mohammad450
11-04-2010, 23:15
کاش توevil5جای این پسره کریس همین پسر خوشتیپه فک کنم اسمش لیون بود میذاشتن شاید دلم میخواست بازی کنم اخه اولا شخصیتاش خوشم نمیاد دوم اصلا سبک اویل که ترس وتنهایی داشت از بین رفته:13:..هر چی خاطره دارم از لیونه...راستی تو بازی اویل جدید{هدف مرده} چه سیستمی میخوادو شخصیت اصلی کیه؟:19:

AMIRICE
12-04-2010, 11:23
کاش توevil5جای این پسره کریس همین پسر خوشتیپه فک کنم اسمش لیون بود میذاشتن شاید دلم میخواست بازی کنم اخه اولا شخصیتاش خوشم نمیاد دوم اصلا سبک اویل که ترس وتنهایی داشت از بین رفته:13:..هر چی خاطره دارم از لیونه...راستی تو بازی اویل جدید{هدف مرده} چه سیستمی میخوادو شخصیت اصلی کیه؟:19:
من تمام evil هارو بازی کردم به نظر من evil 5 واقعا عالی بود از نظر گرافیک و هم از نظر شخصیت ها
فقط یه مشکلی که داره اینه که اصلا احساس ترس نمیکنی .. زاویه دید بازی کم شده ... Reload Gun افتضاح هست
زمانی که به Melee ها شلیک میکنی خیلی مسخره است اصلا شبیه بقیه evil ها نیست
بعضی از chapter ها هم شبیه بازی های Cowboy شده و حالت کارتونی داره

mohammad450
12-04-2010, 14:40
اصلا احساس ترس نمیکنی
مشکل منم همینه ولی گرافیکش عالیه

123arash
12-04-2010, 17:10
مشكل اينه كه بازي همش جنگ و درگيريه و ديگه خبري از شب و تاريكي و رعد و برق نيست..
ترس ش تمام شد..
ولي طبق اخبار بايد تو اويل 6 منتظر يك شوك سنگين باشيم چون بازي تغييرات زيادي ميكنه.
بچه ها من هوس كردم اويل 4 دوباره بازي كنم ولي ديدم كه 2 تا پچ براي گرافيك بازي اومده يكي 7 مگابايت و ديگري 70 مگ.
كسي از دوستان تست كرده ببينه وضعيت گرافيك چطوري ميشه؟
مي ارزه دانلودش كنم؟
ممنونم.

abtin.b
12-04-2010, 17:46
سلام بچه ها

من اون مرحله كه اون كانتينر كه يه موجود وحشتناك توشه و بعد ميري تويه يه جا كه درا بسته ميشه گير كردم.

تا ميرم تو ديگه غوله معلوم نيست كه چي كا ر ميكنه

ممنون.

Squall Leonhart
12-04-2010, 19:05
مشكل اينه كه بازي همش جنگ و درگيريه و ديگه خبري از شب و تاريكي و رعد و برق نيست..
ترس ش تمام شد..
ولي طبق اخبار بايد تو اويل 6 منتظر يك شوك سنگين باشيم چون بازي تغييرات زيادي ميكنه.
بچه ها من هوس كردم اويل 4 دوباره بازي كنم ولي ديدم كه 2 تا پچ براي گرافيك بازي اومده يكي 7 مگابايت و ديگري 70 مگ.
كسي از دوستان تست كرده ببينه وضعيت گرافيك چطوري ميشه؟
مي ارزه دانلودش كنم؟
ممنونم.

تا اونجایی که من میدونم فقط یه پچ 70 مگی واسه ورژن اروپایی داره که کلی گرافیک بازی رو افزایش میده. واسه استفاده از این پچ باید ورژن بازیت اروپایی باشه به علاوه اینکه نباید مسیر ریجستریش دستکاری شده باشه به زبان ساده باید Setup Original داشته باشه. برای اینکه بفهمی ورژن بازییت آمریکایی هست یا اروپایی کافیه به ابتدای بازی دقت کنی اگه انتخاب زبان اولش بیاد (انگلیسی، اسپانیایی، فرانسه و ..) معلوم میشه که ورژنش اروپایی هست وگرنه آمریکاییه. واسه تشخیص اینکه دستکاری شده هست یا نه : اگه واسه نصب سریال و کرک کپی کردن لازم داشته باشه بدون دستکاری هست وگرنه دستکاری شده هست و دیگه نمیتونی از پچ 70 مگی استفاده بکنی!

اگه بازی آمریکایی باشه (یا اینکه اروپایی باشه و دستکاری شده) لازم نیست پچ 70 مگی نصب کنی فقط کافیه که از کرک ورژن اروپایی استفاده بکنی که بازم همون تاثیرات گرافیکی رو اعمال میکنه.

AMIRICE
13-04-2010, 12:54
تا اونجایی که من میدونم فقط یه پچ 70 مگی واسه ورژن اروپایی داره که کلی گرافیک بازی رو افزایش میده. واسه استفاده از این پچ باید ورژن بازیت اروپایی باشه به علاوه اینکه نباید مسیر ریجستریش دستکاری شده باشه به زبان ساده باید Setup Original داشته باشه. برای اینکه بفهمی ورژن بازییت آمریکایی هست یا اروپایی کافیه به ابتدای بازی دقت کنی اگه انتخاب زبان اولش بیاد (انگلیسی، اسپانیایی، فرانسه و ..) معلوم میشه که ورژنش اروپایی هست وگرنه آمریکاییه. واسه تشخیص اینکه دستکاری شده هست یا نه : اگه واسه نصب سریال و کرک کپی کردن لازم داشته باشه بدون دستکاری هست وگرنه دستکاری شده هست و دیگه نمیتونی از پچ 70 مگی استفاده بکنی!

اگه بازی آمریکایی باشه (یا اینکه اروپایی باشه و دستکاری شده) لازم نیست پچ 70 مگی نصب کنی فقط کافیه که از کرک ورژن اروپایی استفاده بکنی که بازم همون تاثیرات گرافیکی رو اعمال میکنه.
اگه کرک اروپایی داری ممنون میشم همین جا بزاری

Squall Leonhart
15-04-2010, 16:15
اگه کرک اروپایی داری ممنون میشم همین جا بزاری

یه سر به سایت زیر بزن. پیدا میکنی :

B.J.U
15-05-2010, 14:55
آقا من قبلا یه چیزی داشتم که بازی رو با موس میکرد
اگه کسی داره حتما بزاره

Squall Leonhart
15-05-2010, 16:37
آقا من قبلا یه چیزی داشتم که بازی رو با موس میکرد
اگه کسی داره حتما بزاره

خدمت شما دوست گرامی :

Fxsignal
26-05-2010, 12:58
با سلام من ترینر بازی Resident EVIL 4 رو میخواهم که کار کنه ! لطفا برای من بزارید ( هرچه گشتم نبود یا کار نمیکرد ) !
ضمنا دوستان بفرماید چطور نصبش باید بکنم ؟!

RatAtouille
26-05-2010, 16:24
آخه بازي با رمز مزه نداره ...:13:
اين هم ترينر :

AidinSniper
01-08-2010, 13:48
سلام بچه ها

من اون مرحله كه اون كانتينر كه يه موجود وحشتناك توشه و بعد ميري تويه يه جا كه درا بسته ميشه گير كردم.

تا ميرم تو ديگه غوله معلوم نيست كه چي كا ر ميكنه

ممنون.

--------------------------

سلام
بايد بزني بتركونيش

MohammadT15
08-08-2010, 22:23
سلام بچه ها کسی از Evil 5 خبر نداره؟فعلا که برای کنسول PC هست میخواستم ببینم کسی نمیدونه آیا واسه PS2 هم منتشر میشه یا نه؟

kavehj4488
08-08-2010, 22:45
متاسفانه برای PS2 منتشر نمیشه .
تازه باید دعا کنیم evil6 برای کامپیوتر بیاد!!:31: عرضه اش برای Nintendo 3DS قطعیه در کنار اکران فیلم سینمایی !!!

MohammadT15
08-08-2010, 22:50
متاسفانه برای PS2 منتشر نمیشه .
تازه باید دعا کنیم evil6 برای کامپیوتر بیاد!!:31: عرضه اش برای Nintendo 3DS قطعیه در کنار اکران فیلم سینمایی !!!
خیلی بده:41:من حوصله بازی با Pc ندارم:31:مارو باش هر هفته داریم میریم سی دی فروشی که واسمون بیاره:31:

pejmangame
13-08-2010, 22:54
سلام
بعد از مدت ها میخوام اویل بازی کنم اون پچ گرافیک رو که نصب میکنم dont send میده کسی میدونه مشکل چیه
ورژت اویلم Biahazarde

Squall Leonhart
13-08-2010, 23:42
سلام
بعد از مدت ها میخوام اویل بازی کنم اون پچ گرافیک رو که نصب میکنم dont send میده کسی میدونه مشکل چیه
ورژت اویلم Biahazarde

پچی که داری چند مگ هست؟
تا اونجایی که من میدونم یه پچ فکر میکنم 80 مگی داره که فقط ماله ورژن اروپایی هست. در نتیجه اسم بازیت بازی Resident Evil باشه نه Biohazard

davoodf
26-02-2011, 17:37
1- فایل Game.exe نسخه اروپایی رو از لینک زیر دانلود کنید و در پوشه بازی کپی کنید.

موفق باشید :46:

سلام
می خواستم بدونم کسی فایل Game.exe نسخه اروپایی رو می تونه بارم یه جایی اپلود کنه؟باور کنین اینترنت رو زیر و رو کردم ولی نتونستم پیداش کنم باور کنین خیلی واجبه برای یکی دیگه میخوامش و البته می دونم تاپیک هم قدیمی هست ولی خیلی خیلی عذر می خوام باور کنین خیلی بهش احتیاج دارم :11:

Squall Leonhart
26-02-2011, 19:52
دو صفحه اخیر رو مرور بکنی راهنمایی کردم که باید چی کار کنی.

Resident Evil 4 v1.1.0 European Patch

Resident Evil 4 v1.1.0 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE

sepehr 2011
01-03-2011, 15:20
سلام.بازی ترسناکیه و من تا آخرش رفتم:31:اما اگر مانجینی ها نبودند و به جای آنها زامبیها بودن باحال تر بود.:18:

غلام رضا77
21-05-2011, 23:36
سلام

من 4کر خوای همی اعضای سایت هستم این بازی اویل4کسی برای دانلود کذاشته (سیو بازیشو 2-3ساله دارم میخوام تجدید خاطره کنم:31:

:11:

آریا ایرانی
26-05-2011, 15:09
من باز شماره ی 2 و 4 خیلی حال کردم.
داستان و هیجان و بازی گردانی خیلی توپی داشت.فکر کنم 4 بار تمومش کردم.
یه File هم گرفتم که می شد از موش در کنار صفحه کلید استفاده کرد و حالت آزاد بهش داد. لذت بازی کردن رو افزایش می ده.
به این شماره نمره ی 9.5 از 10 دادم.
فقط موسیقی متن مثل شماره ی 2 نبود و ضعیف بود.

SnoWall
25-07-2011, 19:25
Biohazard 4 دیگه چه صیغه ای است .!!؟؟؟

این بازی در ژاپن تحت نام Biohazard 4 شناخته، و ریلیز شده است... کلا آخرین انیمیشن ساخته شده هم از این بازی با اسم Biohazard : Degeneration ساخته شد...

Alireza.M67
27-09-2011, 11:57
نسخه HD این بازی به بازار اومده
به این صورت که برای ریجن NTSC-J بر روی دیسک عرضه شده و بقیه ریجن ها باید از شبکه دانلودش کنند .
اما یه نسخه توی بازار وجود داره که میشه روی همه ی ریجن ها اجراش کرد .
شما بازی رو میگیرید و با فلش یا دیسک باید بریزیدش روی هارد و بازی کنید .
احتمالا نسخه ی کد ورونیکا هم به همین صورت قابل اجرا خواهد بود .

Leon-117
27-09-2011, 14:24
خیلی ممنون از اطلاع رسانی،برا خود من خیلی عجیب بود که با این روش روی کنسول های عادی هم اجرا بشه!آخه اگه اشتباه نکنم همچین چیزی بی سابقه بوده!امیدوارم Code Veronica X هم همینطور باشه........در واقع امیدوارم بقیه بازی ها هم همینطور بشن!

goldenmember
14-10-2011, 12:31
من تو سایت زبده یه لینک دانلود پی سی پیدا کردم واسه HDش.یه نفر تو نظراتش نوشته بود که نسخه تبدیلی WIIه.کسی چیزی میدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Layken
14-10-2011, 12:32
به درد نمیخوره فقط اینو می تونم بگم

pooriya_hp
15-10-2011, 19:06
به درد نمیخوره فقط اینو می تونم بگم \
با حرفــــ حامد عزیز موافقم

اول اینکه :

1. فقط رزولیشن رو بردن بالا اونم تازه بطور چشمگیری افزایش پیدا نکرده ( 1024x768 شده 1280x720 )

2. من با اینکه این بای رو در ps2 بازی کرده بودم اما تا 1-2 رفته بودم:دی
اما تو 360دیگه تا اخر رفتم ... با اینحال این بازی نتونست خاطرات نسخه 2 و 3 رو برام زنده کنه و بیشتر من رو به نسخه پنجم نزدیک تر میکرد !

کلا دوستانی که این بازی رو بازی نکردن به نظر من بهتره بازی کنن !

ali_n2011
16-10-2011, 00:44
من قبلیا رو بازی نکردم ولی به نظرم نسخه 4 عالی بود بعد این بازیای قبلی به دلیل گرافیک پایین حال نمی ده
نسخه 5 هم بد نبود کلا من بعد این بازیای اول شخصو حال نمی دن چون با جویستیک نمی شه بازی کردشون و کیبورد اصلا حال نمی ده

EngineeR EhsaN
16-10-2011, 01:00
نسخه 4 که واقعا عالیه ، البته من خودم نتونستم تمومش کنم ولی نسخه 5و تموم کردم ، به نظر من 5 از 4 بهتره!! ولی خب حس ترس کمتری نسبت به 4 داره:10:

ali_n2011
16-10-2011, 15:19
من 4 رو تو تموم مراحل تموم کردم و همه اسلحه ها رو آزاد کردم منتها یه چند جا تو بازی هست که باید تو یه تایم خاص زامبیا رو بزنی (تو وسطای بازی در جاهای مختلف فکر کنم این مراحل از داخل قلعه شروع می شه)
کسی تونسته این مراحل رو بره؟
5 هم خوب بود ولی تموم کردنش راحتتر بود

sonixax
17-10-2011, 16:30
من 4 رو تو تموم مراحل تموم کردم و همه اسلحه ها رو آزاد کردم منتها یه چند جا تو بازی هست که باید تو یه تایم خاص زامبیا رو بزنی (تو وسطای بازی در جاهای مختلف فکر کنم این مراحل از داخل قلعه شروع می شه)
کسی تونسته این مراحل رو بره؟
5 هم خوب بود ولی تموم کردنش راحتتر بود

منظورت اون تابلو ها هستش ؟
من همش رو تموم کردم ، بهتره که Rapid Firing رو انتخاب کنی راحت تمومش میکنی - چیز خاصی هم بهت نمیده کلی پول میده با یه سری عروسک .

LiverBarca
17-10-2011, 22:23
دوستان این نسخه HD بازی نسبت به نسخه ی PC چه قدر پیشرفت داشته؟؟؟
من 10 15 بار تو PC تمومش کردم و الان میخوام نسخه ی ایکس باکسم بخرم...

Layken
17-10-2011, 22:47
فقط روزلیشن بالا رفته تغییر انچنانی نداره
ولی باز همین بالا رفتنه جذابیت گذشته رو دو چندان کرده

smallfrank
17-10-2011, 23:35
من که شنید م چند مرحلش سانسور شده ...
مثل باغ سالازار و چند جای سخت معماگونه دیگه....
درسته ؟

pclord
18-10-2011, 01:27
بهترین سری رزیدنت اویل به نظر من اول 4 بوده بعد 5 ، در ضمن دوستانی که اول 2 یا 3 رو بازی کردن و بعد 4 بازی بیشتر بشون چسبیده، کسانی که اول 4 رو بازی کردن و بعد بخوان 1-2-3 رو بازی کنن حال نمیکنن چون گرافیکش خیلی ضعیفه و به 4 عادت کردن برای همینه که اکثر دوستان میگن با 1-2-3 حال نکردن وگرنه خیلیا رو میشناسم که 1-2-3 بهترین بازی براشون بوده.

در ضمن نسخه 4 بازی رو به همه دوستان پیشنهاد میکنم، من خودم 5 بار در حالت های مختلف تا آخر تموم کردم، دوستان اگه نسخه HD برای دانلود دیدین حتما معرفی کنید بدم نمیاد یه بار دیگه بازش کنم.

goldenmember
19-10-2011, 13:38
سلام من این بازیو از بیرون خریدم.مثل اینکه شبیه سازی شدس.یه نرم افزار mouse editor هم توش بود که قسمت راهنما تو اتوران باز نمیشد.تو اینترنت هم چیزی پیدا نکردم.اگه راه خاصی واسه اینجور بازیا بلدین یا با این نرم افزار آشنایی دارین لطفا بهم بگین.

pclord
19-10-2011, 20:23
سلام من این بازیو از بیرون خریدم.مثل اینکه شبیه سازی شدس.یه نرم افزار mouse editor هم توش بود که قسمت راهنما تو اتوران باز نمیشد.تو اینترنت هم چیزی پیدا نکردم.اگه راه خاصی واسه اینجور بازیا بلدین یا با این نرم افزار آشنایی دارین لطفا بهم بگین.

سلام

این بای رو با دسته بازی کنی بیشتر بهت حال میده، موس رو تو این بازی نرو سراغش چون شبیه سازی شده زیاد جالب نیست. با دسته خیلی خوبه.

pooriya_hp
19-10-2011, 23:15
من که شنید م چند مرحلش سانسور شده ...
مثل باغ سالازار و چند جای سخت معماگونه دیگه....
درسته ؟
در نسخه PS3 ظاهرا بازی رو کوتاه کردن !

بهترین سری رزیدنت اویل به نظر من اول 4 بوده بعد 5 ،
حالا به نظر من مزخرف ترین نسخه ها همین 4 و 5 هست :دی

metafizikjavad
01-12-2011, 15:31
با سلام
یه جایی هست که چهار تا تبلو داریم
میگه باید طوری بچینیدشون تا اینکه تعداد افراد به دار آویخته شده شش نفر باشد.
من هرچی امتحان کردم نشد
لطفا راهنمایی کنید

metafizikjavad
01-12-2011, 15:36
من اونجایی گیررگردم که چهار تابلو هست که میگه باید طوری چیده بشن تا تعداد افراد به دار آویخته شده شش نفر باشد
ترتیبشون چه طوری باید باشه؟
ممنون میشم کمک کنید

smallfrank
01-12-2011, 21:56
من اونجایی گیررگردم که چهار تابلو هست که میگه باید طوری چیده بشن تا تعداد افراد به دار آویخته شده شش نفر باشد
ترتیبشون چه طوری باید باشه؟
ممنون میشم کمک کنید

باید از سمت چپ اینجوری باشه :

فرد زیر گیوتین
دو نفر که به دار اویخته شدن
دوباره فرد زیر گیوتین
دوباره هم دو نفری که به دار آویخته شدن

فک کنم میشه 1234
یا 2314

MeHRAn_4S
03-12-2011, 00:46
داداشا چندتا نسخه داره این بازی؟
مکملارو میگم
از کجا میشه دانلود کرد؟
اگه تکراری بود ببخشید

goldenmember
17-01-2012, 22:13

چرا جواب درست حسابی بهم نمیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من با دسته نمیتونم.خیلی سخته.:41:
لطفا کمکم کنین.:11:

Squall Leonhart
18-01-2012, 00:26
چرا جواب درست حسابی بهم نمیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من با دسته نمیتونم.خیلی سخته.:41:
لطفا کمکم کنین.:11:

به نظر من :

بازی سوم شخص رو فقط باید با دسته بازی بکنی.

بازی اول شخص و استراتژی رو فقط باید با ماوس بازی بکنی.

sonixax
18-01-2012, 00:34

نه شبیه سازی شده نیست ، اویل ۴ همین طوریه .
بعدش بهتره با دسته بازی کنیش نه ماوس !

goldenmember
18-01-2012, 10:23
نه شبیه سازی شده نیست ، اویل ۴ همین طوریه .
بعدش بهتره با دسته بازی کنیش نه ماوس !

این حرفا رو قبلا هم بهم گفتن.ولی مشکل اینه که نمیتونم.
من 7 یا 8 ساله اینجور بازیارو با موس بازی میکنم.
resident evil 5 رو هم با موس تموم کردم.
با دسته نمیتونم نشانه گیری کنم.فقط باهاش میتونم فوتبال و بازیای شمشیر و اینا رو بازی کنم.

Rhodes
18-01-2012, 10:27
من 7 یا 8 اینجور بازیارو با موس بازی میکنم.
با دسته نمیتونم نشانه گیری کنم.فقط باهاش میتونم فوتبال و بازیای شمشیر و اینا رو بازی کنم.

با دسته که خیلی حالش بیشتره ....
من کال آف رو هم یه زمانی با دسته بازی میکردم ....

-----------------------------------------------------------------
بازی رزیدنت اویل چون که از روی کنسول که دسته هست برای pcپورت میشه ..... پس بهتره با دسته بازی بشه.چون که همه چیش برای دسته اپتیمایز شده ...

goldenmember
18-01-2012, 10:44
:19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هی میگم نمیتونم شما هی میگین دسته.
منو باش دلم به کیا خوشه که یه روشی بهم یاد بدن.:29:

sonixax
18-01-2012, 18:23
من 7 یا 8 ساله اینجور بازیارو با موس بازی میکنم.

خوب این اعتراضتون رو باید به صورت رسمی به شرکت CAPCOM ارایه بدید ! چونکه اونها بازی رو اینطوری ساختند .

ولی اگر سیستمتون به اندازه کافی قوی هست ، اویل 4 Wii رو بخرید و با شبیه ساز دلفین بازیش کنید - این طوری میتونید از ماوس هم استفاده کنید - به راحتی .

af2metal
08-11-2012, 11:04
مرسی سلیمان دمت گرم بدردم خورد :D

Demon King
15-08-2013, 09:09
من فیلم شو دیدم فکر میکنم بازی شم با حال باشه نه:n13::n13::n13:

alireza06
21-01-2014, 21:46

امکان ندارد که یک گیمر شاهکار استاد Shinji Mikami و بازی را که در سال ۲۰۰۵ یک شگفتی در سبک Survival horror بخاطر نیاورد و تا به حال آن را بازی نکرده باشد. به تازگی قرار است بازی Resident Evil 4 تحت عنوان Resident Evil 4 Ultimate HD Edition و با کیفیت HD و نرخ فریم ۶۰ در تاریخ ۲۸ فوریه برای PC منتشر شود. در ادامه می توانید تریلر معرفی این عنوان را مشاهده کرده و لذت ببرید. همچنین می توانید تریلر معرفی را با لینک مستقیم دانلود کنید.

دانلود با کیفیت HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود با کیفیت SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما می توانید سیستم مورد نیاز و پیشنهادی این بازی و تصاویری از آن را مشاهده کنید.

امروز اعلام شد که عنوان Resident Evil 4 Ultimate HD Edition در ماه آینده برای دانلود در Steam آماده خواهد بود.PC گیمر ها می توانند این بازی را با بالاترین کیفیت یعنی HD بازی کنند و با ۶۰ فریم بر ثانیه بازی کنند.این بازی هم اکنون برای پیش خرید در Steam آماده است.این پیش خرید به شما موسیقی ها و همچنین کتابی از این بازی را به شما ارائه خواهد داد.

Resident Evil 4 تمام جنبه های لازم برای بازی آنلاین را از جمله Steam Achievements، Steam Cloud، Steam Trading Cards، global leaderboards دارا می باشد.
Resident Evil 4 Ultimate HD Edition در ۲۸ فوریه با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار و یا ۱۹٫۹۹ یورو در دسترس خواهد بود.همچنین اطلاعاتی از سیستم مورد نیاز نیز منتشر شده است که می توانید آن ها را در زیر مشاهده کنید:
حداقل سیستم مورد نیاز:
Windows XP/ Vista، Windows 7، Windows 8
پردازنده: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better، AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
حافظه: ۲GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce 8800GTS or better, ATI RadeonTM HD 4850 or better
DirectX: 9.0c or above / Sound: Standard audio device
سیستم پیشنهادی:
Windows Vista, Windows 7, Windows 8
پردازنده: Intel CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz or better, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz or better
حافظه: ۴GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
کارت گرافیک:NVIDIA GeForce GTX 560 or better
همچنین تصاویری از این عنوان را می توانید در زیر مشاهده کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع:گیم فا

حسم
29-03-2014, 14:36
وستان سلام شرمنده که اینجا پست زدم راستیتش من بازی Resident Evil 4 را دوبله اش را دارم حالا هم Resident Evil 4 HD را دانلود کردم حالا می خوام فایل های تصویری و صوتی دوبله را کپی کنم تو نسخه HD فرمت فایل های HD هم (تصویریش) lfs و sfd هستش کلا می خوام بدونم هیچ مبدلی هست که بشه فایل های تصویری دوبله را به این فرمت ها تبدیل کرد یا نه؟ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه